Kosmetyki Essence - cz. XIV - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-03, 12:30   #4591
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
Jak oceniacie lakier C&G? Na KWC są skrajne opinie, sama nie miałam ani jednego, i zastanawiam się czy nie kupić kilku kolorów
mam chyba z 3 albo 4 kolory i jestem pod wrażeniem - wszytskie są jednowarstwowe, świetnie się nakładają no i u mnie się dość przyzwoicie trzymają (poza kciukiem :P), to tak na szybciora ;]
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 12:40   #4592
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
Jak oceniacie lakier C&G? Na KWC są skrajne opinie, sama nie miałam ani jednego, i zastanawiam się czy nie kupić kilku kolorów
Mam jeden z nowej wersji, odpryskuje ekspresowo.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 12:57   #4593
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Mam dwa, na początku oba były ok, traz jeden nierównomiernie się rozprowadza i zostawia smugi
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 13:32   #4594
linka_12
Zadomowienie
 
Avatar linka_12
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 873
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Mnie od samego początku kolor I love bad boys(127) nakłada się nierównomiernie, bąbelkuje (od pierwszego użycia!), robi prześwity i odpryskuje po jednym dniu (z bazą i topem). Ogólnie rzecz biorąc - odeszła mi ochota na próbowanie reszty odcieni.
linka_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 14:12   #4595
LikeFromAFairytale
Raczkowanie
 
Avatar LikeFromAFairytale
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 67
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez linka_12 Pokaż wiadomość
Mnie od samego początku kolor I love bad boys(127) nakłada się nierównomiernie, bąbelkuje (od pierwszego użycia!), robi prześwity i odpryskuje po jednym dniu (z bazą i topem). Ogólnie rzecz biorąc - odeszła mi ochota na próbowanie reszty odcieni.
A co to za toper? Ja miałam z lekierami z Essence (jeszcze w starej wersji) straszny problem z bąbelkowaniem, potem okazało się że to wina topera (Eveline, ten taki 3w1). Teraz maluję bez niego i wszystko jest super Może u ciebie też tak jest?
LikeFromAFairytale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 14:33   #4596
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Boszee, gdzie wy dziewczyny mieszkacie w Wa-wie wszystko wymiecione 2 dni po wystawieniu,nic nie dołożyli ,pusto-bida z nędzą i te ceny u na nawet w Rosie limitki do przecen nie doleżą ,essensomaniaczki wszystko wymiatają,jeszcze w stałych cenach.
U mnie to samo - parę dni i wszystko wymiecione

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Ktoś tu wspominał o terminach ważności,paczajcie jakie skarby znalazłam na allegro
http://allegro.pl/essence-beauty-vic...760438008.html
http://allegro.pl/essence-beauty-vic...760437303.html
LEz lutego-marca 2008

http://allegro.pl/essence-summer-of-...736820664.html

LE z czerwca 2009
Ja to nawet nie pamiętam tych limitek bo wtedy jeszcze mnie Essence nie interesowało...

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
A ja ostatnio przy sprzątaniu znalazłam opakowanie z resztkami tego podru brązującego https://wizaz.pl/kosmetyki/foto/37611_250.jpg znaczy chyba z innej LE bo tam były same brązy:P a tu widzę jakiś róż:P
Brązy są ze stałego asortymenty a ten różowy był limitowany. Tez go mam

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Jestem właśnie u rodziców. Otwieram szufladę w moim pokoju, grzebię, a tam dawno zapomniany granatowy cień z asia glam Może wystawię na allegro hihihi

Jako ten, no artykuł kolekcjonerski (ma jeszcze nawet tłoczenia)
Dziewczyno tu się nie ma co zastanawiać. Wystawiaj go natychmiast i najlepiej z cena wywoławczą 20zł

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
O jeżu! Żaden z moich pędzli tak nie wygląda a niektóre to już dobrze dekadę przekroczyły...

Cytat:
Napisane przez InMyBed Pokaż wiadomość
Faktycznie, kolor idealny! Konsystencję kleju dla tego efektu jestem w stanie przeżyć .

Visez - Crystalliced też mam, ale chyba jestem na niego uczulona, bo po każdym użyciu puchną mi wargi i wyglądam niczym Natalia Siwiec
Jak tak reagujesz na mazidło to od razu je odstaw i najlepiej wywal, żeby Cię nie kusiło bo się gorszych rzeczy nabawisz.
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 16:21   #4597
kkasikka
Zakorzenienie
 
Avatar kkasikka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 857
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Jestem właśnie u rodziców. Otwieram szufladę w moim pokoju, grzebię, a tam dawno zapomniany granatowy cień z asia glam Może wystawię na allegro hihihi

Jako ten, no artykuł kolekcjonerski (ma jeszcze nawet tłoczenia)
kkasikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-03, 17:27   #4598
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Któraś tu już daaaawno pisała, że w C&G jest taki jeden ładny kolor, taki jakiś jasny przybrudzony róż chyba.. nie pamiętam jaki to był numerek . I ciężko go dostać.
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 17:51   #4599
softgrey
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Dzięki, chyba jednak zrezygnuję z zakupu C&G
softgrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 18:19   #4600
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

A ja wczoraj kupiłam 111 english rose. Jutro przetestuję i mam nadzieję, że będzie się dobrze sprawował.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 18:39   #4601
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Obadałam dziś limitkę. Beznadziejna strasznie Wzięłam tylko fioletowy lakier.
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-03, 18:52   #4602
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość

O w mordkę jeża! Wygląda jak czupryna jednego z mapetów


Mówicie, że BD już zawitało do DN-ów? Czyli czas na małą wycieczkę chociaż oficjalnie to nic mi z niej zadniej części ciała nie urwało
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 18:52   #4603
gabriellakrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 357
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Coś mnie dziś tknęło i pojechałam do Natury. Patrzę - a tu nietknięta wampirza limitka z Essence Czułam się fantastycznie, wszystko jeszcze takie świeże i niemacane Szkoda tylko, że testery były tylko do szminki i pyłków. W końcu zdecydowałam się na rozświetlacz, dwa lakiery: edward's love i jacob's protection oraz najjaśniejszy pyłek. Róż jest według mnie dość ciemny i jakiś mało porywający, lip tinty - jeden bardzo ciemny, a drugi to wg mnie ten z a New League tyle, że z dodanymi ogromnymi drobinami brokatu, fuu :P Eyelinery jak eyelinery, można wszędzie dostać takie brokatowe. Nie wytrzymałam i po przyjściu do domu pomalowałam paznokcie edward's love i muszę powiedzieć, że efekt jest ładny, ale pędzelek według mnie tragiczny. Bardzo źle mi się nim malowało, choć pewnie znajdą się jego zwolenniczki.
Co ciekawe jak miałam już iść do kasy weszłam w jedną z alejek i ujrzałam na półce (starą?) limitkę z Catrice Cucuba. W szafie Catrice leżą dalej kosmetyki z Fabulous 40ties. Ostatecznie wybrałam tylko jeden lakier. Chciałam jeszcze wziąć ten miętowy, ale był rozwarstwiony trochę oO Za to 18,99 za zwykły bronzer to według mnie przesada. Taki sam jest przecież w serii Sun Club z Essence. Żałuję trochę, że nie wzięłam zielonego eyelinera. Ale tylko trochę, bo pewnie po kilku użyciach trafiłby do koszyczka na wieczność :P
__________________
gabriellakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 19:02   #4604
JustynaOfSuburbia
Raczkowanie
 
Avatar JustynaOfSuburbia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 356
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

ech ta moja essencomania
pojechalam do niemiec, tam gdzie bylam- bylo new in town- taka limitka to nie limitka
bylam zla, chcialam isc do takiej drogerii gdzie jest na raz 3-4 limitki no i nie poszlam
a tak chcialam cos z tej wampirzej limitki- wiecie jak chcialam ten fioletowy lakier
a teraz w polsce tutaj nie mam jak sie przejechac do natury- oczywiscie w moim miasteczku nie ma essence
znowu rozpacz nad fioletowym lakierem- tak- lakiery kocham i zawsze jest za malo

jedyny zakup: kakao waliniowe do mleka ;D
__________________
http://kosmetykiiinnenalogi.blogspot.com/
dopiero zaczynam

http://mynailsmyfun.bloog.pl/
moje małe bazgroły na paznokciach
JustynaOfSuburbia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 19:04   #4605
ChocoBrown
Raczkowanie
 
Avatar ChocoBrown
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 40
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

ja z essence uwielbiam express dry drops z nimi malowanie paznokci stało się o wiele przyjemniejsze! po 5 minutach już mogę robić co chcę i nie muszę się obawiać, że będę miała "odgniecenia"
__________________
ZAPRASZAM

mój blog: www.beautyholic3.blogspot .com

MUZYKA, URODA I INNE ZAPRASZAM SERDECZNIE !!!!!!!!!!
ChocoBrown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 19:16   #4606
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Mówicie, że BD już zawitało do DN-ów? Czyli czas na małą wycieczkę chociaż oficjalnie to nic mi z niej zadniej części ciała nie urwało
Aż się chyba jutro przejdę Chociaż też się nie czuję porwana przez tą limitkę, ani nawet HSH mnie nie wzrusza
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 19:20   #4607
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Yyyy... to już koniec WC w naturach? I już wampirza limitka jest? Bo czytam i coś nie wierzę:P Albo cos źle zrozumiałam:P
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 19:46   #4608
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Dobrze zrozumiałaś.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 19:47   #4609
linka_12
Zadomowienie
 
Avatar linka_12
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 873
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez LikeFromAFairytale Pokaż wiadomość
A co to za toper? Ja miałam z lekierami z Essence (jeszcze w starej wersji) straszny problem z bąbelkowaniem, potem okazało się że to wina topera (Eveline, ten taki 3w1). Teraz maluję bez niego i wszystko jest super Może u ciebie też tak jest?
Próbowałam z topami:
- Essence quick dry i gel look
-Eveline (ten o którym pisałaś)
- Golden Rose Gel Look
- Manhattan quick dry

i na wszystkich bąbelkowalo tak samo. W końcu się wkurzyłam, zostawiłam bez topu i bez topu też zbąbelkowało
linka_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-03, 20:52   #4610
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Dobrze zrozumiałaś.
o masakra ja wczorj dopiero w WC zrobiłam zakupy:P To może dla bezpieczeństwa bedę omijać naturę, moj portel mnie nie lubi:P

Ja kończę ten top i jestem zachwycona jest idealny, muszę iść po drugi https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...rzchniowy.html
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 21:20   #4611
LikeFromAFairytale
Raczkowanie
 
Avatar LikeFromAFairytale
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 67
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

A co sądzicie o pigmentach? Nigdzie nie mogę znaleźć na ich temat żadnej opinii... Zastanawiam się nad kupnem złotego lub/i fioletowego z BD- tylko one podobają mi się z całej limitki. Długo się trzymają jako cienie? Sprawdzają się jako lakier? A jak z jakością tych ze stałej kolekcji?
LikeFromAFairytale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 21:29   #4612
Moireach
Raczkowanie
 
Avatar Moireach
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 93
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Uwaga, Warszawianki: dziś ok. 11:30 w Naturze przy metrze Centrum (z wejściem od patelni) była praktycznie pełna limitka BD, po mojej wizycie ubyło tylko różu i lakieru.
Moireach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 21:30   #4613
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez LikeFromAFairytale Pokaż wiadomość
A co sądzicie o pigmentach? Nigdzie nie mogę znaleźć na ich temat żadnej opinii... Zastanawiam się nad kupnem złotego lub/i fioletowego z BD- tylko one podobają mi się z całej limitki. Długo się trzymają jako cienie? Sprawdzają się jako lakier? A jak z jakością tych ze stałej kolekcji?
Na swatchach nie wyglądają zachęcająco...
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 21:41   #4614
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez ekspres do kawy Pokaż wiadomość
aaaa co ona zrobila z tym pindzlem chyba probowala wlosiem zeskrobac lakier z paznokci bez uzycia zmywacza
Ja obstawiam czyszczenie butów!
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
na dodatek te paznokcie..... zachęcające zdjęcie
Dzollsik, toć to nowy trend!
Cytat:
Napisane przez InMyBed Pokaż wiadomość
Visez - Crystalliced też mam, ale chyba jestem na niego uczulona, bo po każdym użyciu puchną mi wargi i wyglądam niczym Natalia Siwiec
Dla niektórych taki efekt to spełnienie marzeń Lepiej go oddaj jakiejś osobie w potrzebie
Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Dziewczyno tu się nie ma co zastanawiać. Wystawiaj go natychmiast i najlepiej z cena wywoławczą 20zł
Myślałam 200, no w ostateczności 50. Takiego cuda to już chyba w naturze nie ma nawet. No i od jakiegoś czasu nie widzę szaliczków z ciao bella czy jakoś tak
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 21:55   #4615
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Jestem niepocieszona śliwkowym cieniem WC Na oku to wychodzi czysty brąz A taki był ładniutki w opakowaniu...
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 22:45   #4616
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Po takim porównaniu jutro będzie wymieciony
Wnioskuję zatem, że jest taflowy, tak? Czy może raczej drobinkowy albo w ogóle taki, jak ten z VL? Jest do niego tester?
I jak lakiery na żywo?
Polazłam do Natury dzisiaj i pooglądałam sobie BD, to podpowiem
Testera nie ma, miałam nie kupować, ale się jednak skusiłam.
Daje piękną taflę, jak dla mnie bez drobinek, jest jakby satynowy, w kolorze perłowego beżu z domieszką złota. Jest dużo chłodniejszy, jaśniejszy i mniej błyszczący niż Circus, taki dyskretny, powiedziałabym
Cytat:
Napisane przez LikeFromAFairytale Pokaż wiadomość
A co sądzicie o pigmentach? Nigdzie nie mogę znaleźć na ich temat żadnej opinii... Zastanawiam się nad kupnem złotego lub/i fioletowego z BD- tylko one podobają mi się z całej limitki. Długo się trzymają jako cienie? Sprawdzają się jako lakier? A jak z jakością tych ze stałej kolekcji?
Pigmenty z limitki moim zdaniem są beznadziejne. Kolor słaby, mnóstwo brokatu, który będzie migrował. Sprawdzałam na ręce ten fioletowy, baza prawie nie daje koloru. Złoto - same drobiny. Niefajne.

Róż wydał mi się zbyt ceglasty jak ja czerwień, taki zgaszony i bez wyrazu. Może na twarzy ożywa, nie wiem, bo testera nie ma.

Pomadka - dużo złotych drobinek, bardzo dużo Bardziej topper niż szminka.
Czerwony błyszczyk, jak już wspomniano ANL ze złotym brokatem, a ten ciemny jakiś taki nijaki, śliwkowo-ziemisty, drobinowy.
Eyelinery w sumie pospolite, nie zachęcają kryciem na swatchach, nie brałam.
Lakiery - w sumie chyba najmocniejsza [obok IMHO rozświetlacza, w którym się zakochałam] strona limitki, ale... ten fioletowy podobny do lakieru z Eclipse, tylko bardziej brokatem napakowany i pewnie trochę w innym odcieniu, ale to nie skłoniło mnie do zakupu.
Granatowy - czarna baza plus kolorowy brokat, nie miałam takiego, to wzięłam
Grafitowy - ze stalowo-szarym brokatem, podobny trochę do tego z Las Vegas.
Złoty w sumie wydał mi się fajny, ale ostatecznie nie kupiłam, bo rzadko używam takich tonacji.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 09:04   #4617
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
Jak oceniacie lakier C&G? Na KWC są skrajne opinie, sama nie miałam ani jednego, i zastanawiam się czy nie kupić kilku kolorów
Ze starej kolekcji miałam około 20 różnych.





Edit... Nie wiem czemu wizaż nie chce mi wstawiać dziś fotek w posta

I tak na prawdę były baaardzo różne. Niektóre świetne, jednorstwowe, ładnie trzymające, a niektóre zupełne na odwrót.
Niestety najbardzoej irytująca ich cechą było glucenie

Cytat:
Napisane przez Moireach Pokaż wiadomość
Uwaga, Warszawianki: dziś ok. 11:30 w Naturze przy metrze Centrum (z wejściem od patelni) była praktycznie pełna limitka BD, po mojej wizycie ubyło tylko różu i lakieru.
Taa... Jak tam dotrę w poniedziałek, to już pustki na półkach zastanę
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2012-11-04 o 09:06
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 10:45   #4618
linka_12
Zadomowienie
 
Avatar linka_12
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 873
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Mógłby mi ktoś napisać, czy gdzieś w Katowicach/Chorzowie/Bytomiu jest już BD? Bo co prawda nic mi się nie podoba, ale mnie ciekawość zżera, no
linka_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 10:54   #4619
lifrete
Zadomowienie
 
Avatar lifrete
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ze starej kolekcji miałam około 20 różnych.





Edit... Nie wiem czemu wizaż nie chce mi wstawiać dziś fotek w posta

I tak na prawdę były baaardzo różne. Niektóre świetne, jednorstwowe, ładnie trzymające, a niektóre zupełne na odwrót.
Niestety najbardzoej irytująca ich cechą było glucenie


Taa... Jak tam dotrę w poniedziałek, to już pustki na półkach zastanę
dlatego ja to się chyba już na 9 wybiorę
poczekam później godzinę na zajęcia, ale przynajmniej z jakimś lakierem w łapach
__________________
moje dwie obsesje: nieodwzajemniane zauroczenia i zakupy kosmetyczne ponad stan.
nie będę się leczyć z żadnej
lifrete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 11:21   #4620
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Aj tam, tym razem chyba nie ma co się bać pustych półek Rozświetlacz tak szybko nie zniknie, bo jest złotawy, lakiery ładne ale nie wybitne, reszta limitki kiepskawa. Liczę na pełen stand w poniedziałek, bo chcę popatrzeć, ale pewnie nic nie kupię.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:58.