zlotewyprzedaze.pl/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-09, 13:37   #1
SnowWhiteNo1
Przyczajenie
 
Avatar SnowWhiteNo1
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 29

zlotewyprzedaze.pl/


Witam!

Czy któraś z Wizażanek robiła zakupy na stronie zlotewyprzedaze.pl/ ?
Bardzo prosiłabym o Wasze opinie na temat tej stronki m.in, czy rzeczy tam sprzedawane są oryginalne i jak wygląda reklamacja w przypadku niezadowolenia z produktu. Ile czekałyście na zamówienie? Mam zamiar zamówić z tej strony kilka rzeczy, a nie chciałabym kilka stów wywalić w błoto (m.in zegarek).
Proszę o komentarze

Jeśli pomyliłam działy, to proszę o przeniesienie tematu, a nie o usuwanie, bo gdzie indziej, myślę, nie dostanę, tak rzetelnych opinii jak tu
SnowWhiteNo1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 15:07   #2
gozia
Zakorzenienie
 
Avatar gozia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 6 035
Dot.: zlotewyprzedaze.pl/

też czekam na opinię
__________________
instagram: wieszjakjest
gozia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 07:56   #3
SambaMamba
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 202
Dot.: zlotewyprzedaze.pl/

O jak miło w końcu komuś pomogę
Kupowałam tam perfumy dokładnie Lacoste Joy of Pink, przesyłka dotarła - tak jak informowała strona - 10 dni po zakończonej kampanii, perfumy oryginalne (miałam je kiedyś już , wówczas kupowane były w Douglasie i te ze złotych wyprzedaży niczym nie różniły sie od tych z perfumerii). W paczce był też gratis - próbka Lacoste Essential - wprawdzie to męski perfum, ale TŻ się ucieszył - a co tam, niech ma
Co do czasu oczekiwania na przesyłkę - w tej ofercie perfum, z której ja korzytsałam była informacja o 10 dniach na dostarczenie, kiedy teraz przegladam ten serwis spotykam się z 4 tygodniowych czasem oczekiwania, o tu na przykład: http://www.zlotewyprzedaze.pl/produk...my-hilfiger-16 , nie jestem specjalistą, ale może to być podyktowane dłuższym czasem oczekiwania na te akurat produkty. W regulaminie serwisu jest punkt dotyczący czasu dostraczania przesyłki: "...W momencie zaksięgowania wpłaty za produkt na naszym koncie przystępujemy do realizacji zamówienia. Standardowy termin dostawy Twojego zamówienia wynosi do 4 tygodni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym. Termin ten może jednak być krótszy i wynosić nawet 48 godzin w przypadku wyprzedaży, które są oznaczone symbolem:..."

Tylko tego symbolu nie ma - albo moja przeglądarka ma jakiś problem żeby go pokazać :/.
Zawsze mozna też skontaktować się z biurem sprzedaży serwisu.
SambaMamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 11:00   #4
Tor_Zireael
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Czechy, Praha
Wiadomości: 1 059
Dot.: zlotewyprzedaze.pl/

kiedys mieli markowe kostiumy kapielowe, ktore rzekomo byly przecenione z 800zl na 400.... byly to stare modele, ktore byly normalnie przecenione z 460 na 280... podobnie bylo z zegarkami, ceny na "wyprzedazy" są takie same jak w sklepie badz drozsze, tak bylo przynajmniej ze 2-3 lata temu
wszystkie "vip shopy" tego typu, limango też, to ściema
Tor_Zireael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 09:37   #5
SambaMamba
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 202
Dot.: zlotewyprzedaze.pl/

A możesz podać przykłady tych strojów kapielowych? I czy to na pewno było na Złotych Wyprzedażach? Bo o ile mnie pamięć nie myli, to 3 lata temu ten serwis jeszcze nie działał. Tak z czystej ciekwosci i po troch u przekory sprzdziłam ceny w tym serwisie (Złote Wyprzedaże), biorąc na widły pierwszą lepszą kampanie, trafiło na kalosze chooka . Ceny to średnio to 95 zł, model, który mi podoba się najbardziej to czarne kalosze na małym obcasie z materiału imitującego skórę węża : http://www.zlotewyprzedaze.pl/produkt/kalosze-chooka-7 , cena 79 zł.
W sklepie, w którym znalazłam ten sam model cena jest wyższa, bo wynosi 209.00 http://www.stylepit.pl/girl/obuwie/b...hooka_122446_4 . Sprawdziłam też allegro i znalazłam aukcję, gdzie sprzedawane były uzywane kalosze za 90 zł http://allegro.pl/super-cudne-kalosz...488506317.html .

Hmm, ceny są niższe.
SambaMamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 10:25   #6
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: zlotewyprzedaze.pl/

http://www.dobramama.pl/pokaz/311643..._korzysta_ktos
http://allekicz. pl/viewtopic.php?f=45&t=4573

Internauci piszą, że sprzedają tam podróbki... ja nie mam zdania, nie kupowałam

trampki ed hardy - zlote wyprzedaze przecena z 499 na 179
ttrampki ed hardy - allegro od 119 do 219

Agencja marketingu szeptanego?

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2012-09-11 o 10:39
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 11:06   #7
SambaMamba
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 202
Dot.: zlotewyprzedaze.pl/

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
http://www.dobramama.pl/pokaz/311643..._korzysta_ktos
http://allekicz. pl/viewtopic.php?f=45&t=4573

Internauci piszą, że sprzedają tam podróbki... ja nie mam zdania, nie kupowałam

trampki ed hardy - zlote wyprzedaze przecena z 499 na 179
ttrampki ed hardy - allegro od 119 do 219

Agencja marketingu szeptanego?
WIesz kupowałam u nich perfumy i na 100% są oryginalne, bo to nie jest mój pierwszy flakon tego zapachu.
A trampki, hmm widocznie tzreba sprawdzać ceny w różnych miejscach. Kalosze mają taniej, a trampki nie zawsze.
SambaMamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-14, 21:33   #8
SnowWhiteNo1
Przyczajenie
 
Avatar SnowWhiteNo1
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 29
Dot.: zlotewyprzedaze.pl/

Dzięki dziewczynki
Jednak boję się tam zamawiać...za duże pieniądze wchodzą w grę, to nie 100, czy 200 zł (a i to niemało przecież). Pozdrawiam
SnowWhiteNo1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 12:39   #9
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: zlotewyprzedaze.pl/

ja kupiłam u nich 3 rzeczy, w tym naszyjnik dla mamy- niestety to co było na zdjęciach i opis nie zgadzało się za bardzo z rzeczywistością- miały być prawdziwe turkusy a nie były ale sklep zgodził się żebym odesłała i oddał pieniądze. Reszta rzeczy była ok ale już wolę tam nie kupować bo to taki kotek w worku

Ostatnio mieli zegarki, chyba nadal je mają w ofercie. Cena 200-300zł z 1000zł albo i 1000coś poszukałam w necie bo marki nie znałam i znalazłam te zegarki za 33$-50$ na ebayu
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 12:53   #10
sunshine27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 10
Dot.: ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/

Stanowczo odradzam. Niepoważni ludzie, nawet nie usiłujący udawać poważnych.. Wysłałam zapytanie o produkt, bo te ich zdjęcia bez żadnego opisu są żenujące. Krótka historia korespondencji:

JA

Grudzień 19, 2012 17:04 (CET)

Witam,
z czego wykonana jest bransoleta w zegarku :
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/produkt/z ... damski-139 i czy jest
regulowana?
Pozdrawiam

cisza, cisza, cisza (poza automatycznie generowaną wiadomością- dziękujemy, konsultant niezwłocznie udzieli informacji) Więc dzwonię, bo naprawdę zależało mi na towarze... Najpierw oczywiście byłam ktoras w kolejce, pozniej musialam czekac 10 minut az w koncu łaskawie pan jakiś miły odebrał, podyskutował i powiedział, że ustali i oddzwoni lub odpisze (jako że mialam juz numer zgłoszenia) tego samego dnia.
cisza.
Więc piszę:

JA
Grudzień 22, 2012 11:07 (CET)

Mimo ponownego kontaktu wciąż nie otrzymałam odpowiedzi na zadane pytanie.
Produkt będzie niedostępny a ja dalej nie otrzymam informacji? Proponuję
zacząć poważniej traktować klienta, pozdrawiam

cisza, cisza, cisza i dziś:

Złote Wyprzedaże

21:39 (15 godz. temu)

do mnie
##- Odpowiedzi prosimy pisać powyżej tej linijki -##

Twoje zgłoszenie (36488) zostało rozwiązane i zamknięte. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji odpowiedz na ten e-mail, aby otworzyć zgłoszenie ponownie.

Aneta (Złote Wyprzedaże)

Sty 08 21:39 (CET)

Dzień dobry,

przepraszamy najmocniej za opóźnienie w odpowiedzi na Państwa pytanie. Mieliśmy w okresie świątecznym bardzo dużo zapytań dotyczących produktów i nie zdążyliśmy odpowiedzieć na wszystkie wiadomości. Bardzo nam przykro, na ten moment widzimy, że Państwa pytanie już jest nieaktualne.

pozdrawiamy,
Zespół Złotych Wyprzedaży

No, już jest nieaktualne.. tyle ode mnie w temacie... Zamawiałam kiedyś sporo rzeczy z innych tego typu "firm" i nigdy nie bylo problemow. Pytanie, gdzie to zglosic, na stronie nawet nie ma komu)) Ciekawe czy faktycznie maja fizycznie ten towar albo chociaz jego opis ...
sunshine27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 22:58   #11
ohmaygoddes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/

generalnie to widze, ze temat już umarł, ale jak sama szukałam przed zakupami informacji o złotych wyprzedażach to troche mnie przerazil, wiec postanowilam napisac. ja na szczescie nie mialam takich problemów jak koleżanka, zamawialam tam już ciuchy dwukrotnie, kalosze dla siebie i bluzkę TH dla mojego miśka i nie było problemow. nie wiem może cos sie zmienilo w organizacji firmy od czasów tego posta, a może sytuacja koleżanki wziela sie z tego, ze zamawiala w okresie swiatecznym i faktycznie nie dali rady... ja generalnie polecam, bo mozna tanio zrobic komus markowy prezent tak jak ja mojemu chlopakowi
ohmaygoddes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:29.