zarabianie przez internet - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-08-05, 20:09   #1
manila.sosil
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 731

zarabianie przez internet


Czy któraś z Was brała już może w tym udział? Chodzi mi np. o to, że dostaje się jakieś przysłowiowe grosze za to, że ktoś Tobie przysyła mejle a Ty je czytasz... albo wypełniasz jakieś ankiety....
jak czyta się te strony "reklamowe" to wydaje się, że można nawet coś tam na tym zarobić ale czy to jednak nie jest oferta kierowana do naiwnych?
__________________
manila.sosil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-05, 20:29   #2
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: zarabianie przez internet

wiesz ja sie zalogowalam na takiej jednej stronce www.logomedia.pl i mialam dostawac ankiety i reklamowki i nic....nic do mnie nie przyszlo,lipa jednym slowem
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-05, 21:59   #3
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: zarabianie przez internet

Siedziałam w tym jakiś czas, ale na polskie firmy nie ma co zwracać uwagi. Interes nie jest dochodowy, chyba, że poświęcisz na to sporo czasu. O ile pamiętam, to można było zarabiać poprzez - maile (klikasz na linki w mailach, otwiera ci się strona z reklamą, którą musisz mieć otwartą przez określony czas - kilka-kilkadziesiąt sekund), bannery (klikasz i reszta jak wyżej), strony startowe (siedzisz na określonej stronce i odświeżasz ją co jakiś czas, np. co piętnaście minut i za każde odświeżenie dostajesz kasę), pamiętam jeszcze surfbary - malutki pasek z reklamami w rogu ekranu, który masz włączony, jak korzystasz z neta, innych metod aktualnie nie pamiętam. Zarabiasz też na tzw. poleconych, czyli osobach, które wprowadziłaś do danej firmy przez swój link polecający - masz pewien procent z ich kasy, niektore poziomy poleconych sięgają 10 i więcej. Najwięcej kasy zarabiają ci, którzy są najlepsi - mają tysiące poleconych (ich zarobki sięgają nawet tysięcy dolarów!, sama znam takie osoby, ale nie żyjmy marzeniami, że i nam się to uda hehe). Jeśli chodzi o sumy, to jednorazowo kasa za jedną reklamę wynosiła ułamki centa/eurocenta, więc policz sobie ile musiałabyć wyklikać. Pieniądze są wpłacane na konta banków internetowych (e-gold, Moneybookers, Paypal), a za pomocą kantorów internetowych (prowizja!) przelewa się je na swoje konto w normalnym banku. Siedziałam w tym jakieś 1,5 roku, ale nie traktowałam tego poważnie, do dzisiaj na jednym z interentowych kont ma jakieś 20kilka złotych :P
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-05, 22:03   #4
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: zarabianie przez internet

no ale skad wiadomo, ze ktos jest uczciwy (tzn. czy firma jest uczciwa). Ja kilka razy dostalam listy z reklama czegos w tym stylu (mieszkam w stanach) ale jak przeczytalam, a przeczytalam! ich regulamin, to okazalo sie, ze moga ci przyslac reklamowke kart kredytowych, ktore musisz otworzyc i korzystac z nich np przez pol roku..
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-05, 22:32   #5
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: zarabianie przez internet

Cytat:
Napisane przez nineczka
no ale skad wiadomo, ze ktos jest uczciwy (tzn. czy firma jest uczciwa). Ja kilka razy dostalam listy z reklama czegos w tym stylu (mieszkam w stanach) ale jak przeczytalam, a przeczytalam! ich regulamin, to okazalo sie, ze moga ci przyslac reklamowke kart kredytowych, ktore musisz otworzyc i korzystac z nich np przez pol roku..
ale o co chodzi, bo nie kumam :P?
te firmy, o których pisałam, nie przysyłają nic do domu
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-05, 22:33   #6
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: zarabianie przez internet

podpisze sie obiema rekami pod slowami smarcooli. ja takze zapsalam sie do logomedii ale troszke wczesniej bo w styczniu chyba i od tej pory nie dostalam nic. pamietam ze bylam zapisana takze na jakiejs strojie gdzie niiby mieli przysylac ankiety jednak zadnej ankiety nie dostalam
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-06, 10:25   #7
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: zarabianie przez internet

no wiec wlasnie, jak by ktos mi mogl podeslac link stronki gdzie moge sie zalogowac i se troszke zarobic w ten sposob?chodzi mi o stronke sprawdzona,zebym znowu nie miala lipy...
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-06, 11:51   #8
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: zarabianie przez internet

wg mnie to pic na wodę
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-06, 12:04   #9
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: zarabianie przez internet

Pic na wodę!Mój kolega kiedyś chciał mnie w to wrobić ale się nie dałam.Nawypełniał się niewiadomo ile tych ankiet, wysyłał do ludzi esemesy żeby zachęcić ich do korzystania z jakiś usług dodatkowych ( jakieś darmowe minuty, esemki ) i co?Dostał za to 50zł i to po jakim czasie...
Zamieściłam na wizażu w rubryczce ogłoszenia o pracę swoje zgłoszenie.Jakiś facet mi podesłał coś co natychmiast wyrzuciłam...Otóż chodzi o to, że czyta się baaardzo długą instrukcję obsługi tego, musisz wpłacić 20zł i rozsyłać jakieś raporty...Prawda jest taka, że jest to strasznie skomplikowane a szansa, że się uda i na tym zarobisz - znikoma.
Naprawde odradzam zarabianie przez internet bo najczęściej zatrudniają ludzie, którzy wykorzystują innych.
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-10, 00:55   #10
Jaronir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4
Dot.: zarabianie przez internet

Cytat:
Siedziałam w tym jakiś czas, ale na polskie firmy nie ma co zwracać uwagi.
Jest kilka dobrych firm polskich, Niektóre dorównują zachodnim programom, a jedna z nich pod pewnym względem bije je na głowę.

Cytat:
Interes nie jest dochodowy, chyba, że poświęcisz na to sporo czasu.
A no z tym czasem to racja. Bez czasu i nakłądu własnej pracy nie ma nic.

Cytat:
Jeśli chodzi o sumy, to jednorazowo kasa za jedną reklamę wynosiła ułamki centa/eurocenta, więc policz sobie ile musiałabyć wyklikać.
Od ułamków centa do kilku centów Zależy gdzie.

Do metod podanych przez Ally dodałbym wyszukiwarki. Tutaj stawki za czyjeś wyszukanie sięgają kilkudziesięciu centów (o kilku dolarach nie słyszałem, ale tu bym się nie zdziwił)
Przy czym szukary to akurat nie najprostsza metoda zarobku.

Cytat:
Pieniądze są wpłacane na konta banków internetowych (e-gold, Moneybookers, Paypal), a za pomocą kantorów internetowych (prowizja!) przelewa się je na swoje konto w normalnym banku.
Bądź wymienia się z zaufana osobą na zasadzie ja Ci tyle na e-golda a Ty mi tyle na polski bank. Wówczas nie ma prowizji.

Cytat:
no ale skad wiadomo, ze ktos jest uczciwy
Podstawa to aktualna wiedza, rozmowy z ludźmi, na forach itd.

Osobiście na 101% ufam tylko kilku programom. Get-paid (tak mawiają w skrócie na zarabianie w internecie) bywa pełne niespodzianek.
Po chwili siedzenia w tym na pierwszy rzut oka rozpoznaje się firme która na 100% jest oszustem. Po stawkach za klikanie, minimum wypłaty itd.
Oto przykład takiego szitu. Przy czym ta firma stara sie zachowac pozory, a są firmy oferujące setki dolarów za maile i banery.
http://ahacash.com/

Nie jest specjalnie przypałowa, ale widać co z nią nie tak.

Do takich 101% pewnych nalezy pewien niemiecki program.
Swego czasu rozdał w konkursie na ilość poleconych nagrody o łącznej sumie 2000 euro. Główna nagroda- 1000 euro przypadła Polakowi
Linku do skana wypłaty nie zamieszczam, bo wątpię żeby ktoś uwierzył że to nie spreparowane

Cytat:
podpisze sie obiema rekami pod slowami smarcooli. ja takze zapsalam sie do logomedii ale troszke wczesniej bo w styczniu chyba i od tej pory nie dostalam nic. pamietam ze bylam zapisana takze na jakiejs strojie gdzie niiby mieli przysylac ankiety jednak zadnej ankiety nie dostalam
wokół LogoNędzy wyrósł taki mit, że szkoda gadać. Nakręca bardzo złą opinie o zarabianiu w necie, i rodzi setki sceptyków.
Na każdym niemoderowanym forum o zarabianiu (np. http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=16636 ) jest masa głuków wciskającyh ludziom LM. Obiecują setki złotych miesięcznie.
I jeszcze zrozumiałbym ich zapęd do desperackiego naciagania ludzi, gdyby oni sami mieli coś z tego mieć. a nie będe mieli z tego nic. Na najkumatszym i największym polskim forum o getpaidzie powstało owo sformułowanie LogoNędza, i gdy przychodzi jeden z drugim pospawmować albo chociaż spytać o ta firmę, całe forum sie cieszy i szydzi

Drugim okazem muzealnym jest NetProfit. Ten został przemianowany na NietProfit

Cytat:
Pic na wodę!Mój kolega kiedyś chciał mnie w to wrobić ale się nie dałam.Nawypełniał się niewiadomo ile tych ankiet, wysyłał do ludzi esemesy żeby zachęcić ich do korzystania z jakiś usług dodatkowych ( jakieś darmowe minuty, esemki ) i co?Dostał za to 50zł i to po jakim czasie...
Zamieściłam na wizażu w rubryczce ogłoszenia o pracę swoje zgłoszenie.Jakiś facet mi podesłał coś co natychmiast wyrzuciłam...Otóż chodzi o to, że czyta się baaardzo długą instrukcję obsługi tego, musisz wpłacić 20zł i rozsyłać jakieś raporty...Prawda jest taka, że jest to strasznie skomplikowane a szansa, że się uda i na tym zarobisz - znikoma.
Naprawde odradzam zarabianie przez internet bo najczęściej zatrudniają ludzie, którzy wykorzystują innych.
Hola hola.
Opisałaś prawdopodobnie (zresztą nielegalny w Polsce) system mulit-level-marketingu (zdaje się że w realu nazywało sie to argentyńskimi piramidkami, czy jakoś tak). Ostatnio krążyły w polskich firmach (do czasu) reklamy czegoś podobnego, gdzie wpłacając 5 zł po miesiącu zarabic się miało 15000 To akurat nie miało być skomplikowane, jak to cos opisała, ale podobnie zapewne kłamliwe.

To skrajny przykład naciągania, oszukiwania, jawnego okradania ludzi. Nie ma nic wspólnego z zarabianiem za klikanie i tym podobnym.
Jaronir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-10, 01:15   #11
Jej_Ekscelencja
BAN stały
 
Avatar Jej_Ekscelencja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Warszawa
Wiadomości: 514
Dot.: zarabianie przez internet

i ty z tego żyjesz?
Jej_Ekscelencja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-10, 01:24   #12
iza73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 863
Dot.: zarabianie przez internet

Ludzie ten watek-powiedzcie ze to zart.
iza73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-10, 01:29   #13
Jaronir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4
Dot.: zarabianie przez internet

A gdzie tam żyję

Ja dopiero po okresie błędów i wypaczeń i mizernego startu rozkręcam się.
Stosunek do całej zabawy mam troche jak do ciekawej gry ekonomicznej z której wpadnie parę grosza.
Poza tym mnie to rajcuje (bo samo klikanie to jakby namniejsza "komórka" tego wszystkiego)
I przez ta zabawę zainteresowałem się projektowaniem stron co jest zacne, bo wpadłbym na to później zapewne

A co do samych zarobków, to dośc budujący jest rzut okiem na to:
http://www.zarabiaj.net/zaplacily/zaplacily.html

To zarobki zdaje się jednego tylko gościa, właściciela serwisu (to ten od 1000euro z niemieckiej firmy)

Wszystko zależy od zapału, cierpliwości, kreatywności, przedsiębiorczości itd.


EDIT/

A tak BTW, widzicie ten zielony baner z reklamami googla na górze strony To tez zarabianie przez internet
Tylko troche ambitniejsze.
Na Google Adsense można zarabiać kilkadziesiąt dolarów dziennie. ale trzeba miec strony z ogromnym trafikiem.
Jaronir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-17, 17:14   #14
rahaza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2
Dot.: zarabianie przez internet

A ja proponuję Cash4you - jestem krótko, ale zadowolona jestem http://www.cash-4you.org/site/index.php?refid=254

Klikanie w Płatne Linki i Banery
Płatne maile warte 5gr, 10gr, 20gr, 30gr, 50gr i nawet 1zł!
Płatne linki i banery warte 1gr, 3gr, 5gr oraz 10gr!

Do 6 poziomów poleconych!
Poziom 1 - 15%
Poziom 2 - 10%
Poziom 3 - 7%
Poziom 4 - 3%
Poziom 5 - 1%
Poziom 6 - 1%


rahaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-17, 17:37   #15
wariatka_20
Rozeznanie
 
Avatar wariatka_20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wieś (ale nie zadupie)
Wiadomości: 600
Dot.: zarabianie przez internet

Cytat:
Napisane przez smarcoola
wiesz ja sie zalogowalam na takiej jednej stronce www.logomedia.pl i mialam dostawac ankiety i reklamowki i nic....nic do mnie nie przyszlo,lipa jednym slowem
ja też jestem tam zalogowana(z czystej babskiej ciekawości) dopiero po miesiącu dostałam ("aż")3 ( ) maile i mam na swoim "koncie" już "aż" 6 groszy!!!! niedługo chyba zostane milionerką!
wariatka_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-17, 17:41   #16
Ania17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 1 537
Dot.: zarabianie przez internet

Ja w logomedii zarobiłam 9 groszy przez 2 miesiące. To chyba mówi samo za siebie...
Ania17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-17, 22:09   #17
rahaza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2
Dot.: zarabianie przez internet

ha - ja w logomedii jestem od kilku pięknych lat i mam 0,75 zł :P
a w cash4you od 4dni i mam 5,30 zł - a nie napracowałam się za dużo - link kilka postów wyżej naprawdę polecam - spróbujcie!
rahaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-19, 17:11   #18
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: zarabianie przez internet

Cytat:
Napisane przez rahaza
A ja proponuję Cash4you - jestem krótko, ale zadowolona jestem http://www.cash-4you.org/site/index.php?refid=254

Klikanie w Płatne Linki i Banery
Płatne maile warte 5gr, 10gr, 20gr, 30gr, 50gr i nawet 1zł!
Płatne linki i banery warte 1gr, 3gr, 5gr oraz 10gr!

Do 6 poziomów poleconych!
Poziom 1 - 15%
Poziom 2 - 10%
Poziom 3 - 7%
Poziom 4 - 3%
Poziom 5 - 1%
Poziom 6 - 1%


spamik?
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-19, 17:23   #19
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: zarabianie przez internet

Cytat:
Napisane przez Ania17
Ja w logomedii zarobiłam 9 groszy przez 2 miesiące. To chyba mówi samo za siebie...
a że logomedia to badziewie, wiadomo już od dawna
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-31, 11:06   #20
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: zarabianie przez internet

podbijam wątek

czy ktos korzysta z takich 'prac'?
czy ktos zna http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/ ??
ostatnio widzę duzo ogloszen własnie z tą firmą.. czy ktos jest zadowolony z tego wszsytkiego??
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-26, 20:30   #21
coolerka
Raczkowanie
 
Avatar coolerka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 193
Dot.: zarabianie przez internet

Nowy serwis zbieramy fasolki ze stron sponsorów i wymieniamy je na nagrody ( doladowania na komorki, dzwonki, mp3, myszki a nawet telefony nokia )

http://www.**********/default.asp?id=4586
coolerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 15:33   #22
kokomaroco
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Post Dot.: zarabianie przez internet

Chcesz zarobić pieniądze tak naprawdę nic nie robiąc?? Wejdź na www.XXXXXXXXX.pl a dowiesz się więcej
kokomaroco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 16:10   #23
loskarolina8
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: zarabianie przez internet

Jeżeli chcecie zarobić w necie to bardzo polecam tę stronkę;

http://.info/pages/index.php?refid=

nie kłamie naprawdę można tu zarobić
ja dorabiam sobie i nie narzekam polecam

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-01-11 o 18:01
loskarolina8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 20:40   #24
michas545
Wtajemniczenie
 
Avatar michas545
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 000
Zarabianie przez Internet!

Witam! Szukałam i nigdzie nei znalazłam. Widziałam u paru z Was linki w podpisie do stron gdzie płacą za klikanie na reklamy. Mogłybyście polecić jakieś stronki? I ile miesięcznie "zarabiacie" mniej więcej?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
michas545 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 20:53   #25
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Zarabianie przez Internet!

ja sie bawilam w klikanie ale mi sie znudzilo, jedna stronka to grosz lub pół a dziennie dostaje sie max 5 linków
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 21:17   #26
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Zarabianie przez Internet!

ja sie kiedys w rto bawilam, ale nie dostalam nic!
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 21:25   #27
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Zarabianie przez Internet!

A któraś z Was miała styczność z jakimś wypełnianiem ankiet za pieniądze?
Czy mogłaby któraś z Wizażanek powiedzieć jak to wygląda, ile się wypełnia ankiet, a ile się za to otrzymuje?
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 22:06   #28
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: Zarabianie przez Internet!

Ja przez 4 miesiące bawiłam się w wypełnianie ankiet i w tym czasie dostałam moze ze trzy i zarobiłam ze 28 groszy
jest to bardzo nieopłacalne. Żeby zarobić 10 zł to pewnie 7 lat trzebaby wypełniać To, że przyślą jakąś ankiete wcale nie oznacza, że będziemy sie do niej kwalifikować. Może być tak, że po odpowiedzi na 4 [z 20] pytanie okaże się, że nie odpowiedzielismy tak jak oni sobie życzą, więc przerywają ankiete i zarabiasz 2 grosze [miałam tak]
__________________

Edytowane przez crippled
Czas edycji: 2009-03-02 o 22:13
crippled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 22:18   #29
_Karolka_
Rozeznanie
 
Avatar _Karolka_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 943
Dot.: Zarabianie przez Internet!

poker
_Karolka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 22:44   #30
rabid
Zadomowienie
 
Avatar rabid
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 711
Dot.: Zarabianie przez Internet!

Jest pełno tego typu stron, google zna je wszystkie, ale szkoda czasu. To kuszące, ale w praktyce nawet poświęcając na klikanie w reklamy pół każdego dnia przez pół roku, zarobisz mniej niż za tydzień pracy na pół etatu w KFC. Prawdziwe pieniądze zarabiają tylko właściciele takich stron.
__________________
I could surf the earth on a banana peel
rabid jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.