Sny, znaczenie dwóch różnych snów które śnią się właściwie w tym samym czasie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-01, 15:15   #1
anuluu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 464

Sny w związku, sny o zerwaniu, o ślubie (jak mam rozumieć zachowanie TŻ)


Zacznę od tego że może to troszkę dziecinne ale jak śnią się mi lub tżowi jakieś dziwne/niepokojące rzeczy to zawsze sobie o tym mówimy. Ostatnio wyszła kilka razy dość dziwna sytuacja. Chyba z 3 razy w ciągu ostatniego miesiąca śniły w tym samym czasie mnie i tżowi dwa całkowicie odmienne sny, które właściwie "pokazywały" przyszłosć związku.

Sny TŻta:
Śniło mu się już kilkukrotnie że myli palec zakładając mi obrączkę ślubną lub że ta obrączka jest za mała. Oraz sny w których po prostu pierścionek/obrączka jakoś mi się nie podobają.

Moje sny:
TŻ ze mną nagle zrywa, bez powodu. Po czym nagle wraca gdy dowiaduje się że jestem w ciąży i cieszy się jak wariat z tego faktu.

Macie pomysł jak to zinterpretować? Szukam już kilka godzin czegoś sensownego, ale myśle że pojedyncze słowa interpretacji to trochę mało.

Btw. oboje uważamy że jesteśmy za młodzi na zaręczyny, ślub, dzieci i wszystko co tam jeszcze jest w pakiecie (on ma 20, ja 19lat), a ostatnio (nie wiem czy nie przez te święta) po prostu jakby nasze rodziny się zgadały. Cały czas są do nas teksty "kiedy ślub", "no trzeba powoli się na wnuki szykować". My podchodzimy na razie do tematu co najmniej ironicznie (przy najmniej mnie się tak wydaje), ale nie ukrywam, że dziwnie się czuje jak TŻ cały czas mnie wypytuje o rozmiar pierścionka, jakie mi się podobają, na który palec jaki pierścionek się zakłada i tak dalej. On cały czas zasłania się snami, że dlatego mnie wypytuje, bo nawet na myśl o tym że w śnie źle mi pierścionek zakłada jakoś czuje się jak ostatni burak..

Macie jakiś pomysł jak zinterpretować sny i to zachowanie TŻta?

Edytowane przez anuluu
Czas edycji: 2013-01-01 o 15:25
anuluu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 15:32   #2
valerverda
Raczkowanie
 
Avatar valerverda
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 199
Dot.: Sny w związku, sny o zerwaniu, o ślubie (jak mam rozumieć zachowanie TŻ)

Cytat:
Napisane przez anuluu Pokaż wiadomość
Zacznę od tego że może to troszkę dziecinne ale jak śnią się mi lub tżowi jakieś dziwne/niepokojące rzeczy to zawsze sobie o tym mówimy. Ostatnio wyszła kilka razy dość dziwna sytuacja. Chyba z 3 razy w ciągu ostatniego miesiąca śniły w tym samym czasie mnie i tżowi dwa całkowicie odmienne sny, które właściwie "pokazywały" przyszłosć związku.

Sny TŻta:
Śniło mu się już kilkukrotnie że myli palec zakładając mi obrączkę ślubną lub że ta obrączka jest za mała. Oraz sny w których po prostu pierścionek/obrączka jakoś mi się nie podobają.

Moje sny:
TŻ ze mną nagle zrywa, bez powodu. Po czym nagle wraca gdy dowiaduje się że jestem w ciąży i cieszy się jak wariat z tego faktu.

Macie pomysł jak to zinterpretować? Szukam już kilka godzin czegoś sensownego, ale myśle że pojedyncze słowa interpretacji to trochę mało.

Btw. oboje uważamy że jesteśmy za młodzi na zaręczyny, ślub, dzieci i wszystko co tam jeszcze jest w pakiecie (on ma 20, ja 19lat), a ostatnio (nie wiem czy nie przez te święta) po prostu jakby nasze rodziny się zgadały. Cały czas są do nas teksty "kiedy ślub", "no trzeba powoli się na wnuki szykować". My podchodzimy na razie do tematu co najmniej ironicznie (przy najmniej mnie się tak wydaje), ale nie ukrywam, że dziwnie się czuje jak TŻ cały czas mnie wypytuje o rozmiar pierścionka, jakie mi się podobają, na który palec jaki pierścionek się zakłada i tak dalej. On cały czas zasłania się snami, że dlatego mnie wypytuje, bo nawet na myśl o tym że w śnie źle mi pierścionek zakłada jakoś czuje się jak ostatni burak..

Macie jakiś pomysł jak zinterpretować sny i to zachowanie TŻta?

Ja tam w sny nie wieżę. Mnie się jakoś kilka razy śniło, że wypadają mi zęby co podobno oznacza śmierć bliskiej osoby i jakoś nic takiego nie nastąpiło.
A co do zachowania twojego chłopaka, może faktycznie myśli o czymś poważniejszym
__________________
“Chęć śmierci jest naszą jedyną prawdziwą tragedią.”
valerverda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 15:35   #3
anuluu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 464
Dot.: Sny w związku, sny o zerwaniu, o ślubie (jak mam rozumieć zachowanie TŻ)

Cytat:
Napisane przez valerverda Pokaż wiadomość
Ja tam w sny nie wieżę. Mnie się jakoś kilka razy śniło, że wypadają mi zęby co podobno oznacza śmierć bliskiej osoby i jakoś nic takiego nie nastąpiło.
A co do zachowania twojego chłopaka, może faktycznie myśli o czymś poważniejszym
Mnie się wypadające zęby śnią bardzo często, sprawdzałam kilka senników i chyba w 4 znalazłam tłumaczenie "brak/słaba satysfakcja z życia seksualnego" ale też widziałam to tłumaczenie co ty znalazłaś .

Właśnie nie wydaje mi się, że o czymś poważniejszym myśli, bo oboje jesteśmy zdania że warto na to zaczekać jeszcze troche.
anuluu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 15:46   #4
valerverda
Raczkowanie
 
Avatar valerverda
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 199
Dot.: Sny w związku, sny o zerwaniu, o ślubie (jak mam rozumieć zachowanie TŻ)

Cytat:
Napisane przez anuluu Pokaż wiadomość
Mnie się wypadające zęby śnią bardzo często, sprawdzałam kilka senników i chyba w 4 znalazłam tłumaczenie "brak/słaba satysfakcja z życia seksualnego" ale też widziałam to tłumaczenie co ty znalazłaś .

Właśnie nie wydaje mi się, że o czymś poważniejszym myśli, bo oboje jesteśmy zdania że warto na to zaczekać jeszcze troche.

Właśnie tak to jest z tymi snami, jeden sen a dziesięć znaczeń

Może faktycznie tylko chce się więcej o tych sprawach dowiedzieć aby wiedzieć na przyszłość.
__________________
“Chęć śmierci jest naszą jedyną prawdziwą tragedią.”
valerverda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 18:47   #5
Lady_inHeaven
Raczkowanie
 
Avatar Lady_inHeaven
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 84
Dot.: Sny w związku, sny o zerwaniu, o ślubie (jak mam rozumieć zachowanie TŻ)

Cytat:
Napisane przez anuluu Pokaż wiadomość
Btw. oboje uważamy że jesteśmy za młodzi na zaręczyny, ślub, dzieci i wszystko co tam jeszcze jest w pakiecie (on ma 20, ja 19lat), a ostatnio (nie wiem czy nie przez te święta) po prostu jakby nasze rodziny się zgadały. Cały czas są do nas teksty "kiedy ślub", "no trzeba powoli się na wnuki szykować". My podchodzimy na razie do tematu co najmniej ironicznie (przy najmniej mnie się tak wydaje), ale nie ukrywam, że dziwnie się czuje jak TŻ cały czas mnie wypytuje o rozmiar pierścionka, jakie mi się podobają, na który palec jaki pierścionek się zakłada i tak dalej. On cały czas zasłania się snami, że dlatego mnie wypytuje, bo nawet na myśl o tym że w śnie źle mi pierścionek zakłada jakoś czuje się jak ostatni burak..

Macie jakiś pomysł jak zinterpretować sny i to zachowanie TŻta?

Wyczuwam u Ciebie podobną sytuację jak i u mnie.
TZ ciągle wypytuje o rozmiar pierścionka itp. tłumacząc się tym żeby w razie czego nie był on za duży za mały itp.
Ja myślę, że Twój facet po prostu powoli zaczyna myśleć o zaręczynach ;-))
__________________
22.10.10 - prawko kat.B
13.08.11- pierwszy berneńczyk w domu -Moli
02.03.12- drugi berneńczyk w domu-Amanda


,, "szalona tle rudych fasolek nad migdałowymi ślepkami, białych jak śnieg skarpetek chociaż nie zawsze białych i pędzelka na ogonku.":love :
Lady_inHeaven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 20:51   #6
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Sny w związku, sny o zerwaniu, o ślubie (jak mam rozumieć zachowanie TŻ)

Bruneta, wieczorową porą poznasz...

Sny to sny - bzdury, którymi nie warto zawracać sobie głowy.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 10:32   #7
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Sny, znaczenie dwóch różnych snów które śnią się właściwie w tym samym czasie

Jak się śpi, to się śni
Sny to co najwyżej projekcja własnych emocji, a najczęściej nie znaczą nic.
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-02, 11:26   #8
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Sny, znaczenie dwóch różnych snów które śnią się właściwie w tym samym czasie

Cytat:
Napisane przez Sziket Pokaż wiadomość
Jak się śpi, to się śni
Sny to co najwyżej projekcja własnych emocji, a najczęściej nie znaczą nic.
Tu się zgadzam.

Ale ostatnio, nawet jeśli w dzień wcale nie myślę o kimś, w nocy mi się ten ktoś nagle przyśni, a następnego dnia okazuje się, że spotykam tę osobę w mieście/dzwoni/pisze/wpada do mnie Proroczy sen?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 22:12   #9
szukajaca drogi
Raczkowanie
 
Avatar szukajaca drogi
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 276
Dot.: Sny w związku, sny o zerwaniu, o ślubie (jak mam rozumieć zachowanie TŻ)

Cytat:
Napisane przez anuluu Pokaż wiadomość
....

Sny TŻta:
Śniło mu się już kilkukrotnie że myli palec zakładając mi obrączkę ślubną lub że ta obrączka jest za mała. Oraz sny w których po prostu pierścionek/obrączka jakoś mi się nie podobają.

Moje sny:
TŻ ze mną nagle zrywa, bez powodu. Po czym nagle wraca gdy dowiaduje się że jestem w ciąży i cieszy się jak wariat z tego faktu.

Macie pomysł jak to zinterpretować?
ja podejmę próbę zinterpretowania Waszych snów...
więc na pierwszy ogień pójdzie TŻ, pomimo tego, że on zaprzecza jakimkolwiek planom czy pomysłom zaręczyn, wielce prawdopodobnym jest, że takowe zachowanie rozważa, ale z jakichś powodów czuje lęk, przed tym co powiesz, i czy faktycznie on sam chce tego... natomiast Ty sama wahasz się, nie wiesz czy chcesz i tak dalej, widzisz we śnie tylko swojego faceta, nie piszesz nic o swoich odczuciach, jak dla mnie wszelakie zaręczyny to dla Ciebeie zdecydowanie za wcześnie...

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Sziket Pokaż wiadomość
Jak się śpi, to się śni
Sny to co najwyżej projekcja własnych emocji, a najczęściej nie znaczą nic.
nie do końca się z tym zgodzę... większość szamanów, psychologów i różnej maści specjalistów pracuje na snach by pomóc swojemu klientowi. Sen choć nam może zdawać się, jest zwykłym pozbawionym sensu zlepkiem wydarzeń z poprzednich dni, które trawią naszą podświadomość... ale dzięki snom, nawet tym najbardziej pozbawionym sensu, możemy poznać drugą osobę i dowiedzieć się o niej bardzo wiele...

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Tu się zgadzam.

Ale ostatnio, nawet jeśli w dzień wcale nie myślę o kimś, w nocy mi się ten ktoś nagle przyśni, a następnego dnia okazuje się, że spotykam tę osobę w mieście/dzwoni/pisze/wpada do mnie Proroczy sen?
nie to nie jest proroczy sen, po prostu w czasie snu nas umysł pracuje inaczej i jesteśmy otwarci na wspólną świadomość...
szukajaca drogi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 12:03   #10
Navika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 277
Dot.: Sny, znaczenie dwóch różnych snów które śnią się właściwie w tym samym czasie

A ja tam wierzę, że sny mają znaczenie. Twoje i Twojego TŻ-ta pewnie odzwierciedlają to, że myślicie o zaręczynach i pewnie również jakieś wasze lęki z tym związane, może sygnalizują, że nie jesteście jeszcze na ten krok gotowi. Nie wierzę natomiast w senniki, każdy z nas ma jakiś swój własny "wewnętrzny" słownik symboli i skojarzeń i jeśli jest tego świadomy, może spróbować własne sny zinterpretować. Nie wiem, czy w internecie da się coś znaleźć na ten temat, ale bardzo dobrą metodą tłumaczenia snów jest metoda zaczerpnięta z psychologii gestalt, którą również wielu psychologów się posługuje, ja sama wiele swoich snów dzięki nej zinterpretowałam (tzn. swoich snów).
Navika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 14:58   #11
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Sny, znaczenie dwóch różnych snów które śnią się właściwie w tym samym czasie

Bzdura.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-24, 15:05   #12
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Sny, znaczenie dwóch różnych snów które śnią się właściwie w tym samym czasie

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Bzdura.
Sny, to mózg spuszczony ze smyczy I wierzenie w ich symboliczny metafizyczny czy proroczy sens jest niczym nieuzasadnione, ale w to, że niektóre mogą wyrażać jakieś emocje, obawy czy pragnienia wcale bzdurą nie jest

Autorko, pierniczą Wam w kółko o dzieciach i ślubie, to się nie dziw, że Tobie się śni ciąża, a TŻtowi ślub. W nocy czasami wyłażą sprawy, o których się myśli, które się w ciągu dnia przeżyło.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 14:42   #13
angel233
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 32
Dot.: Sny, znaczenie dwóch różnych snów które śnią się właściwie w tym samym czasie

sen o ciąży może oznaczać Twoje wielkie pragnienie zmian w życiu. może własnie ten ślub o którym wspomniałas jest Ci bardzo potrzebny nie czekaj, tylko działaj
angel233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 17:22   #14
deserova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 369
Dot.: Sny, znaczenie dwóch różnych snów które śnią się właściwie w tym samym czasie

Cytat:
Napisane przez angel233 Pokaż wiadomość
sen o ciąży może oznaczać Twoje wielkie pragnienie zmian w życiu. może własnie ten ślub o którym wspomniałas jest Ci bardzo potrzebny nie czekaj, tylko działaj
Ale, że co? 19 lat, ma się pobierać i nowe życie powoływać na świat bo rodzina pierdzieli głupoty i później te głupoty się śnią?
Ja osobiście nie wierzę aż tak bardzo w znaczenie snów. Jeśli przyśni mi się coś charakterystycznego to z ciekawości zajrzę do sennika ale nie przekladam tego na życie. I w życiu bym do ślubu nie poszła ani dzieciaka nie robiła bo się kilka razy to przyśniło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
deserova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-23 18:22:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:32.