czytnik-tablet - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-19, 18:26   #1
angel1230
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 13

czytnik-tablet


Hej
Bardzo lubię czytać ksiązki i chciałam kupić sobie czytnik jednak zastanawiam się czy aby lepszym rozwiązaniem nie będzie tablet?
Jaki tablet obecnie dostępny na rynku z wi-fi i odczytywaniem ebooków polecacie? Bym chciała wydać tak do 250 zł
__________________
Bo lubię sprawiać, że wszystko staje się nielogiczne....
angel1230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 18:46   #2
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: czytnik-tablet

Cytat:
Napisane przez angel1230 Pokaż wiadomość
Hej
Bardzo lubię czytać ksiązki i chciałam kupić sobie czytnik jednak zastanawiam się czy aby lepszym rozwiązaniem nie będzie tablet?
Jaki tablet obecnie dostępny na rynku z wi-fi i odczytywaniem ebooków polecacie? Bym chciała wydać tak do 250 zł
Do czytania służy czytnik (komfort czytania jak prawdziwa książka), od drugiego bolą oczy.
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 09:09   #3
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: czytnik-tablet

oczywiscie, ze czytnik. Nie ma nawet sie nad czym zastanawiac. Tablet nie jest do czytania ksiazek.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 18:43   #4
Ainnel
Zadomowienie
 
Avatar Ainnel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 631
Dot.: czytnik-tablet

Też uważam że czytnik lepszy . Jak Ci zależy na dodatkach typu wifi to w czytnikach też takie znajdziesz, tylko to już wyższa półka cenowa. Ja mam Kindle już od dawna i jestem baaardzo zadowolona, że nie zdecydowałam się na tablet .
__________________
some days I'm still fighting to walk towards the light



Ainnel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 18:59   #5
xooox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 167
Dot.: czytnik-tablet

Ja polecam Nook. Co prawda można go dostać oficjalnie tylko w UK i tam też trzeba się zgłaszać z ewentualną reklamacją, ale ja kupiłam na polskim portalu aukcyjnym u ludzi, którzy stale jeżdżą do uk więc zaproponowali mi że w razie potrzeby tę gwarancję można zrealizować przez nich.
I jestem mega zadowolona, zabieram go ze sobą wszędzie już od 2 miesięcy.
Nook jest czytnikiem z epapierem (nie niszczy oczu). W UK czasem są promocje, że kosztuje jakieś 35 funtów, ja kupiłam w Pl za 220 zł, co też uważam za strasznie niską cenę.
Bo możliwości nooka są ogromne. Jeśli zrootujesz sobie oprogramowanie to możesz wgrać androida i odpalić na nooku np facebooka czy inne aplikacje. Na youtubie jest nawet filmik jak ktoś sobie gra w Angry Birds. Zamienia się w taki niby tablet. Możesz nawet podłączyc klawiaturę z odpowiednim oprogramowaniem i jak pobierzesz odpowiednie apki to możesz np robić na nim notatki.
Możesz go np zamienić w Kindle'a - wgrywasz apke i masz
Standardowo nook czyta epub, ale przy odpowiednich apkach otworzy i pdf i mobi.
Moglabym dlugo pisać, polecam bardzo! W razie pytań, służę pomocą.
Ma wifi

Edytowane przez xooox
Czas edycji: 2013-11-20 o 19:00 Powód: dopisuję
xooox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 15:13   #6
Karolina_a90
Raczkowanie
 
Avatar Karolina_a90
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 165
Dot.: czytnik-tablet

Jeśli potrzebujesz urządzenia do czytania ksiązek - zdecydowanie nie tablet.
Kup sobie np Kindle, koszt dużo mniejszy a komfort czytania nieporównanie wyższy
Karolina_a90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 15:39   #7
Nastka901
Przyczajenie
 
Avatar Nastka901
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 14
Dot.: czytnik-tablet

Jeśli chcesz urządzenie stricte do czytania książek to zdecydowanie czytnik! Komfort czytania jest bez wątpienia większy. Ja również mam Kindle i nie mogę na jego temat złego słowa powiedzieć
__________________
Some opportunities come only once. Seize them!
Nastka901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-22, 14:57   #8
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: czytnik-tablet

Może wypowiem się jako posiadaczka tableta

Bardzo przydatne urządzenie, jeśli ktoś używa programów komputerowych do pracy/nauki i nie chce ciągać się z laptopem. Jeśli chodzi o czytanie - jest ok, pod warunkiem że jest to mały fragment tekstu. Przy paru stronach czytanie staje się koszmarem - niezależnie od ustawień jasności. Nie doszłam do momentu, gdy zaczynają boleć oczy, bo bardzo ciężko jest skupić wzrok...
Kocham swój tablet, ale gdyby miał mi służyć jedynie za czytnik to pewnie za często bym go nie włączała.
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 11:45   #9
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: czytnik-tablet

dziewczyny mają rację - jak chcesz głównie czytać, to tablet to będzie wyrzucona kasa, zresztą tablety za 250zł to jakaś porażka, porządne są koło tysiaka, jak nie więcej, chyba, że ktoś chce mieć kalkulator z animacjami. jeśli chodzi o czytniki to kindle są spoko, ale może jeszcze przeczytakj ten poradnik: http://www.morele.net/wiadomosc/jak-...ik-e-book/403/
zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 11:59   #10
ammeliaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 5
Dot.: czytnik-tablet

W tej kwocie nie kupisz porządnego tableta. Będzie to jakaś Manta, GoClever czy Kiano, a raczej nie cieszą się te sprzęty długim życiem i nie są nazbyt porządnie wykonane. Jak chciałabyś dobry sprzęt to minimum 600 zł musisz liczyć, więc proponuje kupić dobry czytnik, a nie wkurzać się później jak ci będzie zamulał;/
ammeliaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 13:09   #11
libraria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 30
Dot.: czytnik-tablet

Jeśli zamierzasz dużo na nim czytać książek, to czytnik - nie świeci, ma bardzo wysoką rozdzielność, czyli nie bolą oczy i praktycznie czyta się jak na papierze.

Jeśli chcesz korzystać z Internetu w łóżku albo oglądać seriale itd., to wtedy tablet się sprawdzi. Choć moim zdaniem tablet to taki średnio przydatny gadżet - raczej do poszpanowania niż faktycznie, żeby coś na nim robić.
__________________
---
<ciach_reklama>
libraria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:09.