Jak szybko schudnąć? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-06-22, 11:45   #1
naomi111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1
GG do naomi111

jak szybko schudnąć???


Mam problem ważę 63 tzn ze mam 4 kilo nadwagi a za 2 tyg. mam wesele na które idę z moim chłopakiem. Bardzo chciałabym założyć krótką spódniczkę ale w obecnej chwili nie jestem w stanie tego zrobić. Błagam jak schudnąć?!!! Juz próbowałam diet ale wytrzymuje z nimi tlyko kilka dni a potem jem jak wilk i nie moge nad tym zapanowac! piłam też herbatki ale schudłam tylko 1 kilogram w ciągu 3 tygopdni więc chyba cos nie tak.
naomi111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-22, 12:43   #2
anya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 64
Re: jak szybko schudnąć???

Szczerze mówiąc mam wątpliwości czy przy takiej wadze można mieć nadwagę...ale jeśli bardzo Ci zależy to polecam Cambrige(dietę). Dla mnie był to zawsze jedyny skuteczny ratunek.
Sugeruję kupienie w aptece, prywatni dystrybutorzy zwykle chcą upchnąć miesięczną kurację na raz i jeszcze mnóstwo innych rzekomo niezbędnych dodatków, w aptece zazwyczaj do kupienia na sztuki...
Pozdrawiam
anya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-22, 18:07   #3
karolina_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 6
Re: jak szybko schudnąć???

mmmm a możesz napisac coś więcej o tej diecie?? Jak to dokładnie wygląda?? Ile kosztuje?? Jak się na tej diecie czułaś?? Ile schudłaś?? I czy tylko z wagi czy też z obwodów??
UUUfff istny"krzyżowy ogień pytań"...
karolina_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-22, 18:35   #4
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: jak szybko schudnąć???

No nie, w 2 tygodnie nie da się schudnąc 4 kg. Polecam dietę Smoczka To naprawdę świetna dieta która uczy jak zdrowo się odchudzić, a także jak w przyszłości układać swój jadłospis aby nie przytyć. Jakie diety stosowałaś? Te wszystkie gazetowe kapuściane, bananowe itd należy jak najszybciej wyżucić do kosza i nauczyć się porządnie jeść.
Takie diety spowalniają przeminę materii, nie dostarczają wszystkich składników co powoduje że później rzucasz się na lodówkę Tak więc bez pośpiechu, z głową a wszysko pójdzie dobrze
Co do Cambrige to chyba nie jest to odpowiednia dieta w celu schudnięcia paru kg. Wydaje mi się że jest ona dla ludzi bardzo otyłych i nie możemy proponować tutaj takiej diety bez lekarza.
Powodzenia
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-05, 07:21   #5
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: jak szybko schudnąć???

MoniaK jak najbardziej ma rację, Dietą Cambridge to tzw. dieta ostatniej szansy-dla osób na które nic nie podziałało, a nie dla tych, którzy chcą schudnąć kilka kilo. Dieta Cabridge dostarcza dziennie około 400(!!!) kcal, a więc niesamowicie mało, ale ze względu na to, że jest wzbogacona o minerały i witaminy nie dopuszcza do ich niedoborów. Ta dieta dodatkowo wywołuje u osoby stosującej stan lekkiej ketozy, co jeszcze przyspiesza proces chudnięcia. Jednak, jak mówię, jest to dieta dla osób, które muszą schudnąć np do operacji, albo są chorobliwie otyłe. Zawsze prowadzi się ją pod ścisłą kontrolą lekarza.
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-05, 09:37   #6
julita104
Raczkowanie
 
Avatar julita104
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 326
Re: jak szybko schudnąć???

dokladnie
dla 4 kilo lepiej po prostu troszke pcwiczyc albo zmienic styl zywienia
wizazanki zawsze polecaja odstawic kolacje
ja polecam zmniejszyc posilki o polowe i odtsawic slodycze
zreszta sadze ze nie mozna byc niewolnikiem wagi. Cwiczenia wyzezbily by ci cialo, bo te 4 kilo to zejdzie ci woda, troche z biustu itp z ud ciezko tak sobie ot tak zrzucic.
Zreszta szybkie chudniecie nie jest dobre-raz dwa wroca ci te kilogramy. lepiej powoli cos zmienic
__________________
Julita104
julita104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-28, 14:11   #7
m@gdzi@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 116
Jak szybko schudnąć

Nadeszły wakacje więc najchętniej zrzuciałabym parę kilogramów. Wiem że nie jest łatwo pozbyć się 10 kg więc proszę o pomoc. Staram się regularnie ćwiczyć i nie jeść słodyczy, unikać soli i cuku. Czy są jakieś praearaty które wspomogą moje odchudzanie i pomogą mi zrzucić zbędne kilogramy. Na marginesie dodam że mam 167 cm wzrostu i ważę 70 kg.
m@gdzi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-06-29, 08:07   #8
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: Jak szybko schudnąć

Dobra dieta i ćwiczenia aerobowe i żadne wspomagacze nie będą potrzebne
Przeszukaj forum; było mnóstwo wątków na ten temat i linków z przydatnymi postami
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 15:10   #9
supergirllann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 71
Question Jak szybko schudnąć?

Mam pytanie dotyczące diety i straty kilogramów. Dużo czytałam na ten temat, co jeść, jak ćwiczyć, jak często, jak intensywnie, jakie środki farmakologiczne stosować i jakie kremy do ciała, jednak jestem bardzo ciekawa, co wam pomogło w realizacji swoich marzen dotyczących ładnej figiury Piszcie

Mam jeszcze pytanko dotyczące l-karnityny. Podziałała w waszym przypadku? Naprawde spaliła wam tłuszczyk?
supergirllann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 15:16   #10
supergirllann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 71
Dot.: Jak szybko schudnąć?

Oczywiście proszę o metody sprawdzone i nie wywierające negatywnego wpływu na zdrowie!
supergirllann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 15:21   #11
supergirllann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 71
Dot.: Jak szybko schudnąć?

Dodam, ze jestem sama na diecie ale od 1,5 tyg. Nie jem słodyczy i pieczywa oraz staram sie nie jeść wieczorem. W weekend byłam 2 godzinki na basenie:P Schudłam 2 kg, ale moje ciało znacznie straciło jędrność, a skóra jest jakby wypłowiała. Poradzcie jakie kuracje mozna przeprowadzić w domowym zaciszu, ale upiększyć ciało, a zarazem spalić zbędy tłuszcz
supergirllann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-08, 15:30   #12
dorcius
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 602
GG do dorcius
Dot.: Jak szybko schudnąć?

po pierwsze to nie da sie szybko schudnac...hm..moze i sie da ale to bedą tylko kilogramy z wody w skutek niejedzenia...schudnie sie powoli i trwale jesli juz...to długi procec i potrzeba wielu wyzeczen i samozaparcia a przede wszytskim cieprliwosci...ja schudłam 17kg.. z 65 do 48kg..przyznaje ze schudłam za duzo..sama to wiem inni tez mi to mowia..ale to nie o tym...od kwietnia zaczełam codziennie biegac na stadionie..a wczesniej tego nie nawidziłam..zaczynałam od 2 okrazen a pod koniec czerwca biegałam 22okrazenia...pozniej to juz nawet nie liczyłam..zajmowało mi to ok 60 min biegałam dzien w dzien ...oczywisnie dobrze dobrana dieta...zmieniałam nawyki zywiniowe...zero słdyczy..nawet tyci tycie nie jadłam smazenie zastapiłam gotowaniem..sporo warzywek jak najmniej przetowrzone produkty...naprawde teraz to juz mi weszło w krew..nie wyobrazam sobie innego jedzenia..nie jem słodyczy...fast foodów..szczerze mam na tym punkcje fioła.i to niezdorwego.wiele razy usłyszałam słowa anorektyczna....mówia ze jestem za chuda..ja sama to widze..zagalopowałam sie w odchudzaniu.ale niewazne...nie bede tu mojej histori opowiadała

A i takie suplementy to sobie daruj bo szczerze to one w niczym nie pomagaja..systematyczne cwiczenia..odpowiednia dieta silna wola i cierpliwosc doprowadzi Cie do sukcesy..tylko nie zapedzaj sie w tym..bo ja np przeszłam granice

Pozdrawiam
dorcius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 21:41   #13
elunia203
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1
Dot.: Jak szybko schudnąć?

Polecam diete plaż południowyc. Ja na tej diecie w ciągu 3 tygodni stracilam prawie 10 kg.Decydując sie na tą dietke trzeba zmienic swoje nawyki żywieniowe na całe życie.http://free4web.pl/3/0,104875,defaul...A4F9E833C0221F

Na tej stronce sa swietne przepisy, wskazowki dotyczace tej dietki. Pozdrawiam i życze wytrwałosci
elunia203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 20:28   #14
madziorkka
Raczkowanie
 
Avatar madziorkka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 34
Jak schudnąć szybko i bez efektu jojo?

Są wśród was osoby, które schudły dość szybko i bez efektu jojo? Jak to zrobiłyście? Ja mam problemy z wagą i proszę was o pomoc. Tylko proszę, nie radźcie diet, bo na własnej skórze poznałam, że są one nieskuteczne. )

Z góry dziękuję i pozdrawiam )
madziorkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 20:43   #15
Bridget
Zakorzenienie
 
Avatar Bridget
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 12 574
Dot.: Jak schudnąć szybko i bez efektu jojo?

oczekujesz cudu?
bez diety, ćwiczeń, zmiany sposobu odżywiania raczej niewielkie szanse na ekspresowe odchudzanie
zajrzyj na forum fitness
__________________

Bridget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 12:09   #16
nailew
Raczkowanie
 
Avatar nailew
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 51
Jak szybko schudnąć??

Witam. Jestem tutaj nowa, więc nie jestem na bieżąco. Mam takie pytanie. A więc jakiś czas temu urosły mi tzw. boczki, pojawiło się małe sadełko i cellulit. Zaniedbałam się, gdyż kiedyś byłam wręcz chuda. Ostatnio jednak wzięłam się za siebie!! Chodzę na aerobik dwa razy w tygodniu. Jeszcze jak było ciepło jeździłam na wycieczki rowerowe. Ostatnio, co dziennie ćwiczę także w domu. Tak, więc dwa razy w tyg. aerobik w klubie fitness oraz ok dwa razy zestaw ćwiczeń z zestawu Tamilee Webb "Ja chcę mieć taki brzuch", a także dwa - trzy razy w tyg. Callanetics. Widzę już efekty, ale chodzi mi o to czy przy takim zestawie ćwiczeń, mogę liczyć faktycznie na idealną figurę? Czy dobrałam sobie w ogóle odpowiednio te wszystkie ćwiczenia? Co mogę jeszcze zrobić dla uzyskania szybszego efektu? Dodam, że nie jem zbyt wiele Proszę o porady. Pozdrawiam

nailew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 15:34   #17
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: Jak szybko schudnąć??

wyszukiwarka nie gryzie, pelno jest watkow jak racjonalnie schudnac, jak cwiczyc itp
__________________
dno
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 09:01   #19
nailew
Raczkowanie
 
Avatar nailew
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 51
Dot.: Jak szybko schudnąć??

Hehe no dzięki dziewczyny za cenne rady Wyszukiwarka nie boli!! Naprawdę staram się coś tam znaleźć. Wszystkie ćwiczenia na poszczególne partie ciała znalazłam właśnie tam. Między innymi właśnie przez wyszukiwarkę trafiłam tutaj, gdyż spodziewałam się, że znajdzie się tutaj ktoś kto mi odpowie na moje pytanie... Byłam ciekawa po prostu czy dobrałam sobie odpowiednio ćwiczenia, i czy faktycznie przyniosą zamierzone efekty. Wiem, że w pierwszej kolejności powinnam postawić na aeroby aby spalić to co mam, a później co Callanetics, aerobik?Jednym słowem chodzi mi o to czy ćwiczenia jakie wykonuje faktycznie przyniosą efekty.
nailew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-25, 10:49   #20
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Jak szybko schudnąć??

same aeroby nie, połącz je z siłowymi lub/i HIIT'em (np. pon aero, wt siłowe, śr hiit, czw aero itp.) wtedy przemiana materii nie zwolni, a wręcz się poprawi.
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 18:33   #21
allebazi
Rozeznanie
 
Avatar allebazi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 708
Dot.: Jak szybko schudnąć??

słyszałam kiedyś o takiej maszynie co to się na niej stoi i ona nami potrząsa i ponoć 10 x szybciej spala tluszcz ale czy to prawda to nie wiem
allebazi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 18:51   #22
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Jak szybko schudnąć??

Cytat:
Napisane przez allebazi Pokaż wiadomość
słyszałam kiedyś o takiej maszynie co to się na niej stoi i ona nami potrząsa i ponoć 10 x szybciej spala tluszcz ale czy to prawda to nie wiem
Tłuszcz tłuszczem - pamiętaj, że sport to nie tylko spalanie tłuszczu.
"Potrząsanie" w pewnym stopniu stymuluje mięśnie, ale jak masz jakieś złudzenia, czy to może dać takie efekty, jak zdrowe odżywianie i trening siłowy, to po prostu spróbuj obu rzeczy, bo różnicę raczej trudno opisać
__________________
WERSJA MIDI
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 22:27   #23
nailew
Raczkowanie
 
Avatar nailew
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 51
Dot.: Jak szybko schudnąć??

Też słyszałam o takim urządzeniu, ale ja osobiście nie wierzę. Co do mojego odchudzania. Dalej ćwiczę co dziennie i chudnę Zastąpiłam aerobik na basen. Myślę,że zrobiłam słusznie? Robię postępy!
__________________
I znowu człowiek wydaje pieniądze, których nie ma, na rzeczy, których nie potrzebuje, by imponować ludziom, których nie lubi.

63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56


http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008101601001030.png
nailew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 23:34   #24
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: Jak szybko schudnąć??

Cytat:
Napisane przez allebazi Pokaż wiadomość
słyszałam kiedyś o takiej maszynie co to się na niej stoi i ona nami potrząsa i ponoć 10 x szybciej spala tluszcz ale czy to prawda to nie wiem
tia...
__________________
dno
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 07:23   #25
allebazi
Rozeznanie
 
Avatar allebazi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 708
Dot.: Jak szybko schudnąć??

ja chodziłam na basen swego czasu raz w tygodniu i jedyny efekt jaki zauwazylam ot powiekszone okropne bary teraz nie moge zadnej bluzki na szelkach ubrac
allebazi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 08:04   #26
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Jak szybko schudnąć??

Cytat:
Napisane przez allebazi Pokaż wiadomość
ja chodziłam na basen swego czasu raz w tygodniu i jedyny efekt jaki zauwazylam ot powiekszone okropne bary teraz nie moge zadnej bluzki na szelkach ubrac
przyznam szczerze, że to dziwaczne, jesli nie byłaś na diecie na masę
chyba, ze w ogóle nie miałas wcześniej mięśni w tych okolicach.
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 15:02   #27
nailew
Raczkowanie
 
Avatar nailew
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 51
Dot.: Jak szybko schudnąć??

No właśnie. Słyszałam,że pływanie bardzo modeluje sylwetkę. Zaczełam chodzić na baen z myślą o spaleniu tego i owego, a także wymodelowaniu mojego ciała. Jak myślicie, chodząc 3 razy w tygodniu na basen faktycznie osiągnę zamierzony efekt. Oczywiście w domku też ćwiczę.
__________________
I znowu człowiek wydaje pieniądze, których nie ma, na rzeczy, których nie potrzebuje, by imponować ludziom, których nie lubi.

63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56


http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008101601001030.png
nailew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 17:03   #28
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Jak szybko schudnąć??

Dziewczyny, "chodzić na basen" to jest bardzo ogólne pojęcie i o efektach takiej czynności może się wypowiedzieć co najwyżej wróżka.
Zgadzam się, że pływanie może modelować ciało w przypadku osób, które mają regularne treningi pływackie z prawdziwego zdarzenia, ale na basenie widuję najczęściej ludzi, którzy sobie przez 30 minut pływają wolną żabką, czasem jeszcze zatrzymując się, żeby poprawić czepek, podrapać się po nodze, wypić łyk wody z butelki albo sprawdzić, która godzina Wydaje mi się, że ten drugi rodzaj "chodzenia na basen" nie przynosi zauważalnych efektów fitnesowych
A już stwierdzenie, że od pływania raz w tygodniu komuś "powiększyły się bary" to jakaś pomyłka.
__________________
WERSJA MIDI
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 18:37   #29
allebazi
Rozeznanie
 
Avatar allebazi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 708
Dot.: Jak szybko schudnąć??

nie wiem może ja źle pływam bo się sama uczyłam ale jak ja pływam żabką to najwięcej pracują moje ręce bo potem je czuję i pewnie dlatego ten przyrost
allebazi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 19:42   #30
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Jak szybko schudnąć??

Wyżej pisałaś o barkach, tu o rękach - no i nie bardzo wiadomo, co konkretnie "przyrosło". Sprawdziłaś skład ciała? Masz na myśli masę mięśniową?
Jeśli przy pływaniu żabką raz w tygodniu nastąpił u Ciebie przyrost masy mięśniowej, to może świadczyć o jakichś zaburzeniach hormonalnych. 1 raz w tygodniu nie spowodowałby przyrostów masy mięśniowej - to musi być kwestia jakichś "okoliczności towarzyszących" - problemów zdrowotnych, nieprawidłowej diety albo ostrej suplementacji (niedostosowanej do celu treningu). Nawet bardzo intensywny trening raz w tygodniu nie spowoduje przyrostu mięsa sam z siebie, to niemożliwe, zwląszcza u kobiety.
__________________
WERSJA MIDI
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-06 22:59:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:04.