Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-21, 13:40   #1861
silver_shine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

no ja osobiście polecam ten suplement! wiadomo drogo wychodzi, ale już tyle rożnych innych tabeletek próbowałam i jak na razie najbardziej jestem zadowolona właśnie z tego po 2. miesiącach efekty są zadawalające, zobaczymy co będzie dalej

INNEOV też stosowałam i u mnie nawet po 3. miesiącach nei było efektów :P
jeśli chodzi o BIO SILICE OLIMPU, to stosowalam ją pół roku a efekty były marne. włosy rosły szybko(nawet za szybko) i wcale nie były mocne, wręcz przeciwnie łamały się :/ paznokcie też kiepskie jak na taki okres stosowania, a skóra pod sam koniec znacznie mi się pogorszyła.

co do BELISSY to też stosowałam ok pół roku. takio wychodzi, ale strasznie mi popsuła cerę :/ (nie wiem czemu), długo musiłam potem doprowadzać ją do stanu użytkowania

dlatego zachwalam EXPERTA WŁOSY
ale jak wiadomo każdy indywidualnie powinien dobierać suple ;P

pozdrawiam i nadal czekam na opinie innych co do EXPERTA
silver_shine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 13:59   #1862
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Oryginalny, to prawda, ale też dość bogaty Nie zdziwiłabym się, gdyby poprawił wygląd cery. Tylko rzeczywiście dość drogo wychodzi... Ale i tak chyba taniej niż np. Inneov, a skład moim zdaniem fajniejszy. Jakbym miała nadmiar pieniędzy, to pewnie bym wypróbowała
Skład ma rewelacyjny!! Porównałam ze składem H-Pantotenu i naprawdę rewelacja. Witaminy w dużo większych dawkach. Szkoda, że taki drogi...
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 14:04   #1863
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez silver_shine Pokaż wiadomość
no ja osobiście polecam ten suplement! wiadomo drogo wychodzi, ale już tyle rożnych innych tabeletek próbowałam i jak na razie najbardziej jestem zadowolona właśnie z tego po 2. miesiącach efekty są zadawalające, zobaczymy co będzie dalej

INNEOV też stosowałam i u mnie nawet po 3. miesiącach nei było efektów :P
jeśli chodzi o BIO SILICE OLIMPU, to stosowalam ją pół roku a efekty były marne. włosy rosły szybko(nawet za szybko) i wcale nie były mocne, wręcz przeciwnie łamały się :/ paznokcie też kiepskie jak na taki okres stosowania, a skóra pod sam koniec znacznie mi się pogorszyła.

co do BELISSY to też stosowałam ok pół roku. takio wychodzi, ale strasznie mi popsuła cerę :/ (nie wiem czemu), długo musiłam potem doprowadzać ją do stanu użytkowania

dlatego zachwalam EXPERTA WŁOSY
ale jak wiadomo każdy indywidualnie powinien dobierać suple ;P

pozdrawiam i nadal czekam na opinie innych co do EXPERTA
To prawda Ja teraz biorę Salfazin i mi w zupełności wystarcza Po Belissie nie miałam efektów, ale nie stosowałam dłużej niż miesiąc, tak samo było ze Skrzypowitą, może gdybym dłużej stosowała, to widziałabym różnicę.

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Skład ma rewelacyjny!! Porównałam ze składem H-Pantotenu i naprawdę rewelacja. Witaminy w dużo większych dawkach. Szkoda, że taki drogi...
Ale też z drugiej strony jeśli ktoś chce brać preparaty multiwitaminowe, to nie musi, bo te jedne tabletki w zupełności wystarczą.
Pewnie też dałoby się stworzyć tańszą wersję, tak jak z Inneovem, ale tutaj by już dużo więcej zachodu było Więc jak ktoś ma kasę, to pewnie warto kupić
silver_shine, możesz napisać o tych tabletkach w wątku o wypadających włosach
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 10:21   #1864
gavasha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Wiadomości: 21
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja własnie przechodzę załamanie nerwowe. Byłam ostatio u fryzjerki i chyba gorzej juz mnie ściąć nie mogła. Miłam loki do połowy pleców, a ta "miła pani" z tyłu scięła je do łopatek z przodu do ramion i wgl tak jakoś krzywo. Wygladam okropnie! Kiedy zobaczyłam się w lusterku to myślałam, że ją zabiję.
Znacie może jakieś sposoby na pobudzenie cebulek do pracy, żeby troszke szybciej odrosły?
(Myślałam o tym by zacząć stosować Seboren, ale podobno nie można go używać w lato. Czy ktoś go juz uzywał? A może macie jakieś sprawdzone tabletki? POMOCY! ja tego nie wytrzymam)
gavasha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 10:35   #1865
strzyga30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 145
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Mnie włosy rosną kosmicznie po żelu "Dermena"
strzyga30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 10:21   #1866
zielonazaba
Przyczajenie
 
Avatar zielonazaba
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 13
Dot.: Re: jakie witaminy moga poprawic kondycje wlosow? Do Basi i Uli :)

mi tam wystarczy sama biotyna firmy zdrowit opakowanie nie drogie bo nie całe 10zl a po miesiącu stosowania zauważyłam wyraźne rezultaty w kondycji włosów ale również działa dobrze na skóre i paznokcie. Właściwie w moim przypadku najwięcej skorzystały na tym paznokcie bo nigdy nie były tak twarde jak teraz po 3 miesiacach stosowania biotyny
zielonazaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 19:08   #1867
Paulettka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 402
GG do Paulettka
Dot.: Re: jakie witaminy moga poprawic kondycje wlosow? Do Basi i Uli :)

Czy można stosować jednocześnie biotynę ze Zdrowitu i Vitapil ? W jego składzie nie zauważyłam wit.H, ale mimo wszystko wolę się dopytać
Oraz po ilu tygodniach przyjmowania biotyny zauważalne są jakiekolwiek efekty ?

Edytowane przez Paulettka
Czas edycji: 2010-05-16 o 08:38
Paulettka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-22, 08:30   #1868
Just_yna01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 20
Question Hair Okey. << Tabletki>>

Czy zażywała któraś z Was tabletki Hair Okey? Skuteczne są? Jakie efekty dają? Szczególnie chodzi mi o przetłuszczające się włosy.
Kupić czy nie?
__________________
http://www.pajacyk.pl/

Pomagaj. Bo warto.
Just_yna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 13:56   #1869
Paulettka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 402
GG do Paulettka
Dot.: Hair Okey. << Tabletki>>

Cytat:
Napisane przez Just_yna01 Pokaż wiadomość
Czy zażywała któraś z Was tabletki Hair Okey? Skuteczne są? Jakie efekty dają? Szczególnie chodzi mi o przetłuszczające się włosy.
Kupić czy nie?
Czytałam recenzje tych tabletek w pewnej aptece internetowej i opinie dot. wolniejszego przetłuszczania się włosów były pozytywne
Paulettka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 16:39   #1870
soremi
Raczkowanie
 
Avatar soremi
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Tychy/Kraków
Wiadomości: 85
GG do soremi
Dot.: Hair Okey. << Tabletki>>

Ja polecam revalid, włosy skóra i paznokcie solgaru, biotyna i femiferal( jak ktoś ma niedobory żelaza)
Może tak przy okazji, zna ktoś jakieś tanie apteki w Krakowie gdzie można złapać tanisze suplementy ? Ja polecam w okolicy Wieczystej na ulicy Niedużej, revalid tańszy 10 zł niż na necie, biotyna o 3zł a femiferal o 9zł. Przydałaby się jakaś z tańszym solgarem ;P
soremi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 20:47   #1871
leki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 73
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

czy ktos uzywał
Skrzyp Naturkaps Witaminy i Minerały, kapsułki, 48 szt

uwazam ze ma ciekawy
skład
suchy wyciąg za skrzypu 100,0 mg, niacyna 6,0 mg, witamina E 3,0 mg, pantotenian wapnia 2,0 mg, witamina B6 0,65 mg, ryboflawina (witamina B2) 0,5 mg, tiamina (witamina B1) 0,45 mg, witamina A 75 mcg, biotyna 50 mcg, metionina 100,0 mg, cystyna 50,0 mg, glukonian cynku 20,91 mg (eqv. 3 mg Zn), PABA ( kwas p-aminobenzoesowy) 20,0 mg, fumaran żelaza 6,084 mg (eqv. 2 mg Fe).
leki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-24, 21:18   #1872
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez leki Pokaż wiadomość
czy ktos uzywał
Skrzyp Naturkaps Witaminy i Minerały, kapsułki, 48 szt

uwazam ze ma ciekawy
skład
suchy wyciąg za skrzypu 100,0 mg, niacyna 6,0 mg, witamina E 3,0 mg, pantotenian wapnia 2,0 mg, witamina B6 0,65 mg, ryboflawina (witamina B2) 0,5 mg, tiamina (witamina B1) 0,45 mg, witamina A 75 mcg, biotyna 50 mcg, metionina 100,0 mg, cystyna 50,0 mg, glukonian cynku 20,91 mg (eqv. 3 mg Zn), PABA ( kwas p-aminobenzoesowy) 20,0 mg, fumaran żelaza 6,084 mg (eqv. 2 mg Fe).
Co prawda nie używałam, ale skład ma bardzo fajny. Myślę, że można zaryzykować, a nawet warto
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 22:37   #1873
leki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 73
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Co prawda nie używałam, ale skład ma bardzo fajny. Myślę, że można zaryzykować, a nawet warto
ta metionina i cysteina w duzej ilosci zacheca
podobnie ma revalid
a jest duzo drozszy
leki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 16:51   #1874
patrysienka
Zadomowienie
 
Avatar patrysienka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 743
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Jest ktoś kto jest zadowolony z Belissy?
Zażywam 4 miesiąc, efektów brak...
patrysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 14:30   #1875
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja używam Belissy 1.5 miesiąca, efektów również brak, więc skusiłam się na ten Skrzyp Naturkapsu. Cena mniej więcej ta sama, a tu przynajmniej jest napisane, że zaleca się stosować w przypadku nadmiernego wypadania włosów, a nie jak na opakowaniu Belissy - wzmacnia włosy. Pokładam kolejne nadzieje w super cud suplemencie, który to chyba jak każdy suplement jest tylko naciąganiem na pieniądze...
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 18:45   #1876
leki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 73
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez tyneczka Pokaż wiadomość
Ja używam Belissy 1.5 miesiąca, efektów również brak, więc skusiłam się na ten Skrzyp Naturkapsu. Cena mniej więcej ta sama, a tu przynajmniej jest napisane, że zaleca się stosować w przypadku nadmiernego wypadania włosów, a nie jak na opakowaniu Belissy - wzmacnia włosy. Pokładam kolejne nadzieje w super cud suplemencie, który to chyba jak każdy suplement jest tylko naciąganiem na pieniądze...
ja tez z belissy nie byłam zadowolona. te naturkaps maja fajny skład...zobaczymy
leki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 09:21   #1877
undeadlily
Raczkowanie
 
Avatar undeadlily
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 36
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

ja jestem zadowolona z Belissy, za to opiewany na różnych forach Vitapil sprawił, że włosy mi wychodzą garściami. całe szczęście, że wzięłam małe opakowanie na spróbowanie.
a skład Naturkapsu brzmi bardzo obiecująco. niby nie powinno się ciągle zmieniać suplementów, ale wciąż szukam ideału.
__________________
kocham śliwki.
undeadlily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 11:16   #1878
Amiria
Raczkowanie
 
Avatar Amiria
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 164
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

łykam Belisse ale szału nie ma

Za to planuje ponowny zakup Onozis i Oenobiol przeciw wypadaniu.
2 lata temu stosowałam ( w połączeniu z ampułkami, wcierkami, i intensywnym odżywianiem maskami) i jeszcze żelazo musujące.
efekty po 3 miesiącach ich stosowania były niesamowite.klask i: Ale trudno mi ocenić jak by działały same bez tych wszystkich dodatkowych zabiegów.

Pamiętam ze wtedy odnotowałam rekordowa prędkość rośnięcia włosów.Teraz zamawiam i zobaczę czy znów tak dobrze się spiszą.

Edytowane przez Amiria
Czas edycji: 2010-07-02 o 11:17
Amiria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 15:37   #1879
H567
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 157
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

uzywam, raczej z przymusu, kapsulki anacaps, firmy durcay: okropny smak, jest tragiczny, nawet jak wyloze tabletki z opakowania jest straszny zapach. trzeba szybko popic... efektow, raczej brak.
pokrzywa w tabletkach... biore zamiast 6 tabletek (600mg wyciagu), dwie albo trzy. widze efekty, i to duze. oczyszcza organizm (na poczatku co 2 godziny szlam do toalety), wlosy mniej wypadaja.
humavit z moim zdaniem ma biedny sklad, ocenie jak skoncze pudelko. narazie jest ok.


zamierzam zakupic olejek czosnkowy w tabletkach.
H567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-02, 15:50   #1880
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Olejek czosnkowy na wypadanie włosów?
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 21:19   #1881
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

U mnie najlepiej sprawdza się dieta wysokobiałkowa + wcierka. Włosy rosną w szalonym tempie i gęste/grube jak nie wiem co.

Przepis na wcierkę była jakoś na początku wątku (ta z biostyminą)
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 23:08   #1882
Elegance
Rozeznanie
 
Avatar Elegance
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 791
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

dołaczam sie
__________________
Próbuje zrzucić kg dla siebie

Studentka Politechniki Wrocławskiej
Elegance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 06:25   #1883
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja swojego czasu stosowałam przez 2 miesiące Capivit piękne włosy i...nic. Potem 2,5 miesiąca Vitapilu i..nadal nic nawet najmniejszych oznak,ze cos na moje włosy działa. Zrobiłam 1,5 miesięczną przerwę i parę dni temu zakupiłam Belissę. Mam nadzieję,że ona coś mi pomoże na te moje biedne kudłaki
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 09:15   #1884
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: Re: jakie witaminy moga poprawic kondycje wlosow? Do Basi i Uli :)

Cytat:
Napisane przez zielonazaba Pokaż wiadomość
mi tam wystarczy sama biotyna firmy zdrowit
Dokładnie. Zaczęłam łykać biotynę wraz z olejem z wiesiołka, minął niecały miesiąc, a ja już widzę znaczną poprawę jeśli chodzi o porost i kondycję włosów, nie wspomnę już jakie cuda się dzieją z moimi paznokciami ^^ Jeszcze od czasu do czasu cynk, ale to bardziej na cerę, żeby uchować ją w idealnym stanie
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 20:38   #1885
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Tej biotyny ze Zdrowitu jest malutko z tego, co wiem, trzeba sporo tabletek zjeść.
Ja biorę od 2 tygodni Biotebal, głównie na paznokcie i tu widzę poprawę - póki co w tempie wzrostu. Na włosy pewnie trochę później zadziała
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 00:54   #1886
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Re: jakie witaminy moga poprawic kondycje wlosow? Do Basi i Uli :)

Cytat:
Napisane przez kinpatsu Pokaż wiadomość
Dokładnie. Zaczęłam łykać biotynę wraz z olejem z wiesiołka, minął niecały miesiąc, a ja już widzę znaczną poprawę jeśli chodzi o porost i kondycję włosów, nie wspomnę już jakie cuda się dzieją z moimi paznokciami ^^ Jeszcze od czasu do czasu cynk, ale to bardziej na cerę, żeby uchować ją w idealnym stanie
Podasz linki do konkretnych pigułek?
Śliczne masz włosy, co Ty z nimi robisz?
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 11:33   #1887
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: Re: jakie witaminy moga poprawic kondycje wlosow? Do Basi i Uli :)

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
Podasz linki do konkretnych pigułek?
Śliczne masz włosy, co Ty z nimi robisz?
To dokładnie te:
BIOTYNA
OLEJ Z WIESIOŁKA
aczkolwiek nie mieszkam w Polsce, a Holland&Barrett chyba w Polsce nie ma, nie orientuję się. Myślę, że biotyna i olej z wiesiołka jest do dostania w każdej aptece. Inna nazwa biotyny to witamina H.
Co do włosów - żeby nie offtopować za bardzo - to głównie organiczne szampony, odżywki, olejowanie, pielęgnacja od wewnątrz
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 12:56   #1888
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Re: jakie witaminy moga poprawic kondycje wlosow? Do Basi i Uli :)

Cytat:
Napisane przez kinpatsu Pokaż wiadomość
To dokładnie te:
BIOTYNA
OLEJ Z WIESIOŁKA
aczkolwiek nie mieszkam w Polsce, a Holland&Barrett chyba w Polsce nie ma, nie orientuję się. Myślę, że biotyna i olej z wiesiołka jest do dostania w każdej aptece. Inna nazwa biotyny to witamina H.
Co do włosów - żeby nie offtopować za bardzo - to głównie organiczne szampony, odżywki, olejowanie, pielęgnacja od wewnątrz
Dziękuję
Pobuszuję w aptece, może znajdę podobną(identyczną) dawkę
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 17:46   #1889
carmen999
Raczkowanie
 
Avatar carmen999
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: kielce/kraków
Wiadomości: 43
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Dziewczyny, jak myślicie mogę jednocześnie brać Revalid na włosy i Maxivit-zestaw witamin? czy może wystarczy jedno z nich. Dodam, że Revalidu bierze się trzy tabletki dziennie.

Maxivit:
Pojedyncza tabletka zawiera:
- Żeń-szeń
- Standaryzowany wyciąg z korzenia białego żeń-szenia koreańskiego (Panax Ginseng C.A. Meyer) 100 mg

Witaminy:
- Witamina C 60 mg (*100%)
- Niacyna 18 mg (*100%)
- Witamina E 10 mg (*100%)
- Kwas pantotenowy 6 mg (*100%)
- Witamina B-6 2 mg (*100%)
- Ryboflawina 1,6 mg (*100%)
- Tiamina 1,4 mg (*100%)
- Witamina A 800 mcg (*100%)
- Kwas foliowy 200 mcg (*100%)
- Biotyna 150 mcg (*100%)
- Witamina D-3 5 mcg (*100%)
- Witamina B-12 1 mcg (*100%)

Składniki mineralne:
- Wapń (fosforan dwuwapniowy) 100 mg (*12,5%)
- Fosfor (fosforan dwuwapniowy) 65 mg (*8%)
- Magnez (tlenek magnezu) 40 mg (*13%)
- Cynk (siarczan cynku) 15 mg (*100%)
- Żelazo (fumaran żelaza) 14 mg (*100%)
- Potas (chlorek potasu) 5 mg
- Mangan (siarczan manganu) 3 mg
- Miedź (tlenek miedzi) 2 mg
- Molibden (tlenek molibdenu) 200 mcg
- Jod (Fucus vesiculosus) 150 mcg (*100%)


Revalid:
1 kaps. zawiera 100 mg DL-metioniny, 50 mg L-cystyny, 50 mg pantotenianu wapnia, 1,5 mg witaminy B1, 10 mg witaminy B6, 20 mg kwasu p-aminobenzoesowego, 50 mg wyciągu z prosa, 50 mg wyciągu z kiełków pszenicy, 50 mg drożdży piwnych oraz składniki mineralne w postaci chelatów: 2 mg żelaza, 2 mg cynku i 0,5 mg miedzi.
carmen999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 18:05   #1890
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Jestem po przeglądnięciu wątku o drożdżach i zachęcona pozytywnymi opiniami dziewczyn od jutra zaczynam łykać drożdże piwne i pić siemię lniane ^^ Co za tym idzie odstawiam kompleks witamin B i zmniejszam dawkę biotyny.
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-24 17:51:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:28.