Uczulenie na hybrydę - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-14, 01:14   #931
alicjakurpik
Malutka
 
Avatar alicjakurpik
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 13
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Ja od kilku dni odczuwam ból pod paznokciem u kciuka taki podobny do tego gdy coś się wbije - ale to nie to, bo bym pamiętała. Właśnie skóra tam jest lekko twarda, ale nie jest spuchnięty. Czy to jakieś uczulenie ? Ale tylko na kciuku ? Hybrydę nakładam sama już od ponad roku. Przerwa max 2 tygodnie była kilka razy.
alicjakurpik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-14, 08:48   #932
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez alicjakurpik Pokaż wiadomość
Ja od kilku dni odczuwam ból pod paznokciem u kciuka taki podobny do tego gdy coś się wbije - ale to nie to, bo bym pamiętała. Właśnie skóra tam jest lekko twarda, ale nie jest spuchnięty. Czy to jakieś uczulenie ? Ale tylko na kciuku ? Hybrydę nakładam sama już od ponad roku. Przerwa max 2 tygodnie była kilka razy.
Zrób przerwę,tak mi się zaczynała onycholiza.
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 12:11   #933
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Hej! Podobnie jak większość z Was uczulił mnie Semilac, w związku z czym kupiłam bazę i top z Shellaca. Czy próbowałyście takiego połączenia z lakierami Semilac? "Trochę" tych lakierów kupiłam i chyba się zastrzelę jeśli okaże się, że wszystko jest do wyrzucenia...
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 12:36   #934
shameeka90
Raczkowanie
 
Avatar shameeka90
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 251
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
Hej! Podobnie jak większość z Was uczulił mnie Semilac, w związku z czym kupiłam bazę i top z Shellaca. Czy próbowałyście takiego połączenia z lakierami Semilac? "Trochę" tych lakierów kupiłam i chyba się zastrzelę jeśli okaże się, że wszystko jest do wyrzucenia...
Niestety, ale ja bym juz nie ryzykowala i sprzedala wszystkie Semilaki jak leci. Skoro raz Cie uczulilo, to drugi raz pewnie bedzie to samo. Dziewczyny dostawaly uczulenia przez sam kontakt z odkrecona buteleczka (a czesto mialy na sobie rekawiczki), wiec niestety obawiam sie, ze sama "warstwa ochronna" w postaci bazy Shellaca to za malo.
shameeka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 12:49   #935
monika1304
Raczkowanie
 
Avatar monika1304
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 342
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Mnie uczula totalnie każda firma, nawet najmniejszy kontakt z lakierem.
__________________
03. 01. 2010r.

17. 01. 2014r.

17. 09. 2016r.
monika1304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 12:51   #936
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez monika1304 Pokaż wiadomość
Mnie uczula totalnie każda firma, nawet najmniejszy kontakt z lakierem.
Sprawdzalas shellac i kabos?
Tylko żeby łapki wyzdrowialy. Ja mialam też na praktycznie wszystko i tylko te dwie firmy sa (odpukać) okej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 13:06   #937
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Ehh, to mnie nie pocieszyłyście... Czy poza Shellaciem kojarzycie jakieś hybrydy z podobnym składem, lub podobnie rzadziej uczulające? Wiem, że wszystko może uczulić, ale inwestowanie w Shellaca trochę mnie martwi.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-17, 13:18   #938
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
Ehh, to mnie nie pocieszyłyście... Czy poza Shellaciem kojarzycie jakieś hybrydy z podobnym składem, lub podobnie rzadziej uczulające? Wiem, że wszystko może uczulić, ale inwestowanie w Shellaca trochę mnie martwi.
U mnie jak wyżej - kabos. Mam drugi set i jest okej. Tylko z serii gelike weź gdybyś inwestowala. Albo sprawdź czy u Ciebie w mieście ktoś robi pazurki na tym zestawie, sprawdzisz jakcto wygląda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 13:33   #939
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez Georgina_Kincaid Pokaż wiadomość
U mnie jak wyżej - kabos. Mam drugi set i jest okej. Tylko z serii gelike weź gdybyś inwestowala. Albo sprawdź czy u Ciebie w mieście ktoś robi pazurki na tym zestawie, sprawdzisz jakcto wygląda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, bardzo Ci dziękuję.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 08:47   #940
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Ja jakiś czas temu (po uczuleniu głównie na semilac i neonail, ale u kolezanki probowalam jeszcze jakies dwie marki, juz nie pamietam nazwy i tez byla masakra) kupiłam lakiery PolishMe w tej formule 3 Free i jestem zakochana - nic kompletnie sie nie dzieje! Ich baza taka w słoiczku trzyma mi sie super i fajnie utwardza, bardziej niż base extra z neonail - mam nadzieje ze w koncu znalazlam cos co nie bedzie mnie uczulac i bede mogla dokupic wiecej kolorów
A niestety wszystkie inne lakiery ktore mialam musialam sprzedac, oczywiscie z welka strata finansowa, niektore byly jeszcze nowe
__________________


How people treat you is their karma, how you react is yours.

Wayne Dyer
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 20:40   #941
NinaBz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 13
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez TsaiNu Pokaż wiadomość
Ja jakiś czas temu (po uczuleniu głównie na semilac i neonail, ale u kolezanki probowalam jeszcze jakies dwie marki, juz nie pamietam nazwy i tez byla masakra) kupiłam lakiery PolishMe w tej formule 3 Free i jestem zakochana - nic kompletnie sie nie dzieje! Ich baza taka w słoiczku trzyma mi sie super i fajnie utwardza, bardziej niż base extra z neonail - mam nadzieje ze w koncu znalazlam cos co nie bedzie mnie uczulac i bede mogla dokupic wiecej kolorów
A niestety wszystkie inne lakiery ktore mialam musialam sprzedac, oczywiscie z welka strata finansowa, niektore byly jeszcze nowe
Hej! Ma ktoś top albo baze z Shellaca i móglby mi podać skład? Szukałam w necie i nei mogę znaleźć... zastanawiam sie nad Kabos albo Shellaciem i chciałam porównać skład.
NinaBz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-18, 21:01   #942
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez NinaBz Pokaż wiadomość
Hej! Ma ktoś top albo baze z Shellaca i móglby mi podać skład? Szukałam w necie i nei mogę znaleźć... zastanawiam sie nad Kabos albo Shellaciem i chciałam porównać skład.
Mozesz brać oba w ciemno jak masz paluszki wyleczone. Tylko jak kabos to z serii gelike na początku ponoć lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Az z łóżka wyszlam, ale nie mam skladu na butelce shellac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 21:41   #943
NinaBz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 13
Dot.: Uczulenie na hybrydę

No właśnie to jest dziwne, że nie ma składu! Może jakaś tajemna receptura! Palce mam już wyleczone. Tylko na kciuku jeszcze troszkę onychlioza(czy jakoś tak, wybaczcie zawsze mam problem z pisownią) Kabos cenowo jest bardziej przystępne. A co mnie dziwi najbardziej! Wysłali mi na moją prośbe skład koloru, bazy i topu. Top Semilaca ma 4 składniki a Kabos az 23.
NinaBz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 06:53   #944
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez NinaBz Pokaż wiadomość
No właśnie to jest dziwne, że nie ma składu! Może jakaś tajemna receptura! Palce mam już wyleczone. Tylko na kciuku jeszcze troszkę onychlioza(czy jakoś tak, wybaczcie zawsze mam problem z pisownią) Kabos cenowo jest bardziej przystępne. A co mnie dziwi najbardziej! Wysłali mi na moją prośbe skład koloru, bazy i topu. Top Semilaca ma 4 składniki a Kabos az 23.
Bo jak w składzie czegoś jest poniżej jakiejś tam ilości, to nie trzeba podawać. I ręki sobie uciąć nie dam, ale skład chyba był na opakowaniu tym papierowym, ale pewna nie jestem.
No i po semilac i innych lakierach miałam piękne bombelki i schodzącą skórkę, shellac stosuję od wakacji, kabos 2gi set i wszystko jest w porządku. Mi wystarczyło wziąć do ręki buteleczkę innej firmy i już paluszki "piękne".
Kabos to Polska firma, Shellac jest zagraniczny więc transport też kosztuje, tak myślę. W każdym razie, jestem na fb w grupie kabosowej i bardzo sceptycznie podchodziłam, ale w sumie jak jestem tam z miesiąc, dziewczyny robią swój 'pierwszy raz' po uczuleniu na inne firmy i odpukać nic się nie dzieje.
A jak masz kciuk niedoleczony to zaczekaj, niech to zrośnie do końca, bo jak pazurek nie doleczony to nie ma co ryzykować, wszystko może podrażnić.
Ja ogólnie używam shellac i jest okej, chociaż z topu nie jestem zadowolona, strasznie mi się rysuje, będę chciała ten kabosowy kupić następnym razem, mam nadzieję, że lepszy jest.
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 08:50   #945
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Dziewczyny potrzebuje waszej rady.

Hybrydy robie od półtorej roku. Kiedyś podejrzewałem uczulenie ale okazało się ze to Cleaner z semilaca którego dostałam odlewke mnie lekko podrażnil, odstawiłam i było ok.

Przez cały czas robienia hybryd używam bazy neonail. Jest to cały czas ta sama baza. Zastanawiam się czy może się przeteminowala. Podobnie z topem. Topu używam cały czas eko z rozbiórki no i może to in się przeterminowal? Lakierów używam głównie neonail. Mam jednego semilaka ale ostatnio używałam go latem. Oprócz tego ostatnio 2 razy użyłam nowych Indigo i raz na 4 paznokcie na sylwestra lakieru z ali. Wcześniej zdarzało mi się korzystać z lakierów z ali ale to dawniej lub niedawno na kilka paznokci ale generalnie nie byłam z nich zadowolona wiec prawie nie używałam.

Oprócz tego regularnie używam harda do budowy naturalnej płytki. Przez ten czas wykończyłam jedna butelkę cleara a teraz jestem w połowie milka. Kilka razy użyłam sypany go akrylu z ali. Jako odtluszcacz uzywqm spirytusu, cleqner evo, sciagam frezarka, raz na 1,5 msc sciagaam calosc zielonq isana. To tyle jeśli chodzi o produkty.

Przebieg "uczulenia":
1. Jakieś 2 tyg temu zadowolonaauwazylam drobne ryski na opuszkach (zdjecie). Nie skojarzyło tego z alergia ale było to dziwne, pojawiło się na dwóch palcach prawej ręki. Myślałam że to może z mrozu bo nie nosze rękawiczek. Nie bolało, nie piekło. Nawilzam to i się nie pogłębia ale też nie schodzi. Pojawiło się też bardzo delikatnie ba innych palcach. Zaczęło się to przy sylwestrowy mani z użyciem kociego oka z ali i właśnie na tych palcach gdzie kładlam kocie oko.

2. Zdjęłam mani żeby zobaczyć co się pod nim dzieje (zdjecie). Paznokcie wyglądają jak zwykle. Nic nie boli, nie piecze, nie swędzi. Żadnych zmian na płytce.

3. Pomyślałam że to na pewno było od mrozu i położyła nowe mani ale na wszelki wypadek bez harda. Położyła m Indigo na bazę nn, top eco. Nie boli nic, żadnych objawów, ryski na o puszkach dalej są i dzisiaj pojawiły się na jednym palcu maleńkie bąbelki (zdjecie) ale nie boli i nie piecze i nie swędzi.


Dzisiaj przychodzą do mnie zele z DR ale nie wiem już sama co robić. Nie wygląda mi to jak uczulenie ale te pęcherzyki mnie martwią. Na wszelki wypadek pozbędziesz się harda i tego jednego koloru z Semi.

Jakieś rady?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20170109_002.jpg (50,6 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20170109_008.jpg (56,3 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20170110_004.jpg (75,7 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170119_093643.jpg (70,8 KB, 66 załadowań)
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 09:43   #946
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Uczulenie na hybrydę

U mnie zaczęło się od takich 'rysek'. Później skora wyglądała jak pomarszczona po kąpieli tylko była twarda. Trwało to z miesiąc, nie skojarzylam faktów. Doszły czerwone plamki, skorocilam pazurki, dalej nie załapałam. Zrobiły się bąble wokół skorek. Wlazlam na forum i załapałam, moje pazurki dawałam tu w maju jakos. Później ta twarda skóra zlaziła mi płatami.
Też mnie nie bolało.
Nie chcę straszyć, może to coś innego, ale u mnie tak początki wyglądały i dobry miesiąc chodziłam, zanim się zorientowałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 09:45   #947
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez NinaBz Pokaż wiadomość
Hej! Ma ktoś top albo baze z Shellaca i móglby mi podać skład? Szukałam w necie i nei mogę znaleźć... zastanawiam sie nad Kabos albo Shellaciem i chciałam porównać skład.
Zacytowałaś mnie, ale ja niestety składu shellaca nie znam. Zerknelam na ten kabos i mimo wszystko troche drogo to wycodzi 46 zł za 10 ml.
Ja narazie zostaje przy Polishme bo za 14 ml. place 33 zł. a jakos jest swietna, nie smierdza (w porownaniu z innymi) i zero uczulenia, aklady maja podane na stronie a nie jakies super tajne, bez sensu, jak sklad moze nie byc podany na opakowaniu? to w ogole legalne? .
Jak sie boicie uczulenia to moze przed nalozeniem nowej marki zrobcie test na rece (robicie male kopki na przedramieniu i po chwili usuwacie)- ja po probie z semilac, neonail i jeszce jedna marka ktorej nie pamietam mialam plamy czerwone. Zanim uzylam polishme tez ten test zrobilam i nie bylo plam, wiec mialam juz dobre przeczucia.
Chociaz sama nie wiem czy taki test jest bezpieczny, wiec nie namawiam
__________________


How people treat you is their karma, how you react is yours.

Wayne Dyer
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 10:00   #948
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez Georgina_Kincaid Pokaż wiadomość
U mnie zaczęło się od takich 'rysek'. Później skora wyglądała jak pomarszczona po kąpieli tylko była twarda. Trwało to z miesiąc, nie skojarzylam faktów. Doszły czerwone plamki, skorocilam pazurki, dalej nie załapałam. Zrobiły się bąble wokół skorek. Wlazlam na forum i załapałam, moje pazurki dawałam tu w maju jakos. Później ta twarda skóra zlaziła mi płatami.
Też mnie nie bolało.
Nie chcę straszyć, może to coś innego, ale u mnie tak początki wyglądały i dobry miesiąc chodziłam, zanim się zorientowałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzieki. W takim razie zdejme dziś i odpuszczę sobie cokolwiek dopóki palce nie wrócą do normalnego stanu. Mam nadzieje, ze po zdjęciu się nie bedzie nasilac
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 10:03   #949
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Shellac 65zl więc kabos tanszy. Tej firmy nie znam to się nie wypowiem, ale NIE RÓBCIE TESTÓW NA RĘCE
Zrobiłam, bo gdzieś to wyczytałam, ładnych pare tygodni mialam czerwona cała reke, swedziala jak diabli i niczym się uporać nie mogłam. Hybryda jest do użytku na paznokcie nie na skórę, nie powtarzajcie tej glupoty co ja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Dzieki. W takim razie zdejme dziś i odpuszczę sobie cokolwiek dopóki palce nie wrócą do normalnego stanu. Mam nadzieje, ze po zdjęciu się nie bedzie nasilac
Natłuszczaj łapki i obserwuj, może to coś innego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Ale hybrydy zdejmij

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-19, 11:07   #950
NinaBz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 13
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Wybaczcie, że cytuję ale jestem nowa i troche nie ogarniam zasad działania forum... bo jest odpowiedz, cytuj i odpowiedz i chcialam usunąć i nie wiedziałam jak. Gdzie kupujecie Shellaca albo z jakiej strony zamawiacie? I może sie orientuje czy we Włoszech się da gdzieś kupić Shellaca? Bo chciałam zamówić sobie przez internet bo we Włoszech mieszkam a tam, że sprzedają tylko slonom kosmetycznym a wątpie, że w salonie mi sprzedadzą.
NinaBz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 11:10   #951
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Uczulenie na hybrydę

W PL oficjalna hurtownia to ekert nails. Nie wiem jak za granicą to wygląda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 11:51   #952
shameeka90
Raczkowanie
 
Avatar shameeka90
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 251
Dot.: Uczulenie na hybrydę

hauu Semilac i NN maja bardzo podobne sklady, wiec jesli Semi Cie uczula, to na 99% z NN bedzie to samo
Na Twoim miejscu bym na razie nie nakladala nowego mani i obserwowala co sie bedzie dzialo. Teraz sa takie warunki na dworze, ze moze akurat faktycznie to nie uczulenie
shameeka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 12:33   #953
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez shameeka90 Pokaż wiadomość
hauu Semilac i NN maja bardzo podobne sklady, wiec jesli Semi Cie uczula, to na 99% z NN bedzie to samo
Na Twoim miejscu bym na razie nie nakladala nowego mani i obserwowala co sie bedzie dzialo. Teraz sa takie warunki na dworze, ze moze akurat faktycznie to nie uczulenie
buuu zaplacze sie mam dużo nn

Zdjęłam mani, wkropilam olejek herbaciany na wszelki wypadek izaraz posmaruje masłem shea.

Myślisz ze jak zejdą pęknięcia na palcach to mogę zrobić mały test i nałożyć najpierw sama bazę a potem top a potem kolor?
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 13:29   #954
shameeka90
Raczkowanie
 
Avatar shameeka90
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 251
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
buuu zaplacze sie mam dużo nn

Zdjęłam mani, wkropilam olejek herbaciany na wszelki wypadek izaraz posmaruje masłem shea.

Myślisz ze jak zejdą pęknięcia na palcach to mogę zrobić mały test i nałożyć najpierw sama bazę a potem top a potem kolor?
Moze na wszelki wypadek sprobowac tylko na malym paznokciu? Ja akurat nie mialam takiego klasycznego uczulenia, tylko mocna onycholize. O dziwo najgorzej nie bylo od razu, ale mniej-wiecej po 3 tygodniach od zdjecia mani. Przypuszczam, ze chemia siedzi gdzies w komorkach skory i to taka bomba z opoznionym zaplonem. Dlatego przede wszystkim obserwuj czy nic sie nie dzieje.

Tez mialam wiekszosc lakierow z NN i myslalam, ze sie poplacze jak je sprzedawalam A ile kasy poszlo Ale zachomikowalam ja w kuferku, czekam az paznokcie beda w 100% zdrowe i wtedy jeszcze dam jeszcze szanse Kabosowi albo Shellacowi.

Edytowane przez shameeka90
Czas edycji: 2017-01-19 o 13:33
shameeka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 13:37   #955
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez shameeka90 Pokaż wiadomość
Moze na wszelki wypadek sprobowac tylko na malym paznokciu? Ja akurat nie mialam takiego klasycznego uczulenia, tylko mocna onycholize. O dziwo najgorzej nie bylo od razu, ale mniej-wiecej po 3 tygodniach od zdjecia mani. Przypuszczam, ze chemia siedzi gdzies w komorkach skory i to taka bomba z opoznionym zaplonem. Dlatego przede wszystkim obserwuj czy nic sie nie dzieje.

Tez mialam wiekszosc lakierow z NN i myslalam, ze sie poplacze jak je sprzedawalam A ile kasy poszlo Ale zachomikowalam ja w kuferku, czekam az paznokcie beda w 100% zdrowe i wtedy jeszcze dam jeszcze szanse Kabosowi albo Shellacowi.
Zrobię w takim razie próbę jak ryski z opuszkiw zejdą. Nie uśmiecha mi się pozbywać wsztstkuego eh dziś zele przychodzą i pyłek perlowy i myślałam że zrobię piękne nowe mani
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 13:46   #956
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Zrobię w takim razie próbę jak ryski z opuszkiw zejdą. Nie uśmiecha mi się pozbywać wsztstkuego eh dziś zele przychodzą i pyłek perlowy i myślałam że zrobię piękne nowe mani
Znam ten ból niestety, ja to ryczałam jak dodawałam, bo w sumie większość po kolezankach poszła szczególnie jak spotkalam swój ideał w postaci NN. Super krycie, idealny pędzelek, fajna butelka.

Ja robiłam test na jednym palcu z chiodo i bylo okej, zrobiłam całą rękę i bomble

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 14:09   #957
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez Georgina_Kincaid Pokaż wiadomość
Znam ten ból niestety, ja to ryczałam jak dodawałam, bo w sumie większość po kolezankach poszła szczególnie jak spotkalam swój ideał w postaci NN. Super krycie, idealny pędzelek, fajna butelka.

Ja robiłam test na jednym palcu z chiodo i bylo okej, zrobiłam całą rękę i bomble

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No dla mnie nn to tez ideal eh sprzedam póki co harda i jeden kolor z Semi a z nn zobaczę, będę jeszcze próbować.

Przed chwila przyszedł kurier z żelami, pedzlami i formami od DR... buuu
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 14:30   #958
Selvaria
Raczkowanie
 
Avatar Selvaria
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 384
Dot.: Uczulenie na hybrydę

hauuu, sprawdź z kolorami CZ, one tak nie uczulają, ba, osoby, które miały uczulenie mega na Semilaca, to właśnie bardzo cieszą się serią kolorków z CZ One nie są drogie jak na hybrydy, więc warto spróbować

Edytowane przez Selvaria
Czas edycji: 2017-01-19 o 18:16
Selvaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 15:14   #959
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez Selvaria Pokaż wiadomość
hauuu, sprawdź z kolorami CZ, one tak nie uczulają, ba, osoby, które miały uczulenie mega na Semilaca, to właśnie bardzo cieszy się serią kolorków z CZ One nie są drogie jak na hybrydy, więc warto spróbować
Najpierw spróbuję z neonail bo w sumie na stałe używałam bazy imkolorow nn i hardiego od semilaca. Mam nadzieje ze to sprawka hardiego a nn jest ok. Ale dziękuję za polecenie jak się okaże że trzeba nn się pozbyć to przyjrze się CZ bliżej.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 17:20   #960
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez shameeka90 Pokaż wiadomość
hauu Semilac i NN maja bardzo podobne sklady, wiec jesli Semi Cie uczula, to na 99% z NN bedzie to samo
Na Twoim miejscu bym na razie nie nakladala nowego mani i obserwowala co sie bedzie dzialo. Teraz sa takie warunki na dworze, ze moze akurat faktycznie to nie uczulenie
Niekoniecznie, ja miałam uczulenie na Semilac a NN mnie nie uczula.
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-08 18:24:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:59.