Brak własnego pokoju-potrzebuję pomocy projektanta wnętrz! ogromny problem! 😡 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-09, 15:57   #1
P_ti
Raczkowanie
 
Avatar P_ti
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 38

Brak własnego pokoju-potrzebuję pomocy projektanta wnętrz! ogromny problem! 😡


Czesc dziewczyny! Mam 16 lat i pewien problem, otóż mam pokój z mamą i bratem. Kiedy wracam ze szkoły, jem obiad, przez parę minut odpoczywam. Moja mama w tym czasie wraca z pracy i siada przed telewizorem, żeby nadzwyczajnej odpocząć. A ja ? A ja nie mam gdzie się pouczyć, czy odrobić lekcje 😥 wszędzie jest głośno! Mieszkamy w mieszkaniu 3 pokojowym razem z babcia i dziadkiem. Dziadek ma większy pokoj, babcia mniejszy. Ostatnio zaproponowałam im pewną opcję. Żeby zamienili się pokojami. Pokoj dziadka- 4,44 M x 3,47 m wzięłaby babcia i ona obiecała mi odstąpić kawałek pokoju, żebym miała swój ciasny, ale własny kąt. Więc wyliczyliśmy to, że mój pokoik miałby dł. 2,44 m szer. 1,26 M. Co o tym myślicie? Myślałam, żeby wstawić tam amerykankę i biurko na zawiasy, czyli jak jest mi potrzebne to wysuwam a jak nie zasuwam, żeby nie zajmowało miejsca i krzesło. I to chyba tyle. Co o tym myślicie, czekam na opinię! Z góry dziękuję dziewczyny za wszelkie porady i szczere opinie.
P_ti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 17:58   #2
letik
Zadomowienie
 
Avatar letik
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Oczko górnego śląska:)
Wiadomości: 1 182
Dot.: Brak własnego pokoju-potrzebuję pomocy projektanta wnętrz! ogromny problem! 😡

Ogólnie może nie na temat się wypowiem ale czemu dziadkowie nie mogą mieć jednego pokoju a Wy trochę więcej swobody? A Twój pomysł jak najbardziej ok. Własny kawałek miejsca jest każdemu potrzebny
__________________
Będę walczyć tak długo, aż pewnego dnia powiem skromnie - wszystko czego chciałam, dzisiaj już należy do mnie !
letik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 18:15   #3
P_ti
Raczkowanie
 
Avatar P_ti
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 38
Dot.: Brak własnego pokoju-potrzebuję pomocy projektanta wnętrz! ogromny problem! 😡

Dziadek i babcia są strasznie pokłóceni ze sobą, nie widzę nawet cienia szansy, żeby jakoś ich pogodzić a o wspólnym pokoju to w ogóle wolę nie wspominać III wojna światowa miałaby miejsce 😄 Ale serdecznie dziękuję!
P_ti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 10:17   #4
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Brak własnego pokoju-potrzebuję pomocy projektanta wnętrz! ogromny problem! 😡

a twoja mama nie może mieć pokoju z babcią? Ty miałabyś wtedy z bratem.
britnay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-17, 21:04   #5
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Brak własnego pokoju-potrzebuję pomocy projektanta wnętrz! ogromny problem! 😡

No tak, dziadek z babcią pokłóceni, a wy cierpicie z tego powodu. Czyje to mieszkanie? Pewnie ich, dlatego nie kwapią się, żeby udostępnić wam drugi pokój?
A może tak czy inaczej da się u babci wstawić biurko, albo chociaż zorganizować jakiś stół do nauki? Przecież babcia mogłaby pójść na jakiś czas do twojej mamy pooglądać wspólnie tv czy pogadać, a w tym czasie ty miałabyś chwilę na spokojną naukę?
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-17 22:04:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:38.