Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-27, 16:41   #4261
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To zależy od konkretnego rodzaju. Ja mam bardzo starą limitkę i się po nich świecę, ale mam też edycję D'Etoile (niestety obecnie trudne do zdobycia) i na szczęście wzmożonego świecenia nie ma.
Dzięki wielkie Czyli zanim ewentualnie się skuszę, to zapoluję na odsypki
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 16:51   #4262
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie Czyli zanim ewentualnie się skuszę, to zapoluję na odsypki
Lepiej tak .
Ja mam bardzo dużą tendencję do szybkiego świecenia skóry, więc zasadniczo unikam produktów rozświetlających na całą twarz, no ale D'etoile uległam i nie żałuję .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 16:54   #4263
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Lepiej tak .
Ja mam bardzo dużą tendencję do szybkiego świecenia skóry, więc zasadniczo unikam produktów rozświetlających na całą twarz, no ale D'etoile uległam i nie żałuję .
No właśnie ja też;/ a to dziwne bo skóra zrobiła mi się bardzo sucha ostatnio, więc świecenie powinno mnie nie dotyczyć
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 17:50   #4264
marta448
Raczkowanie
 
Avatar marta448
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 198
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Witam jako nowa uzalezniona od zakupów . Chciałam zapytać czy w tym momencie oprócz -10%, kodu mama i niespodzianki wchodza jeszcze jakieś kody do D ?
__________________
Moja pazurkowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post46804535


10.2014 początek walki o piękne loki

marta448 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 17:55   #4265
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ojeju jaki aniołek!!!!!!
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Oto jest pytanie
Najgorsze, że wszędzie są luźne bluzki, a ja chcę bardziej dopasowane (do spódnic) będzie problem ja to zawsze sobie coś wymyślę

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------



Ale słodka
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
zrobiłaś mi dzień



Słodki aniołek Jeszcze raz gratulacje i zdrówka dla całej rodzinki

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------



Znam ten ból
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ale ślicznotka gratulacje raz jeszcze
to może mi tez wyślą katalog
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ale sliczna
ja też dostalam katalog
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja się wczoraj skusiłam na zamówienie z torbą . Kupiłam Armaniego Eye & Brow (zamierzam używać do brwi i jako eyeliner) i do tego też Armaniego taki pędzelek do brwi ze szczoteczką z drugiej strony. Wskoczył mi do tego gratisowy tusz Armaniego. Kod na maseczkę mi nie zadziałał, ale wszedł na czekoladki, torbę CK i bransoletkę czarną z tymi złotymi rurkami.

Mogłabyś podlinkować, która to?


Ale śliczne maleństwo
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ale piękność po mamusi zapewne
Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
Śliczna
Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
P iękny aniołek
Dziękuję Kochane za miłe słowa
Jest jak Aniołek, więc została Anielką

Cytat:
Napisane przez marta448 Pokaż wiadomość
Witam jako nowa uzalezniona od zakupów . Chciałam zapytać czy w tym momencie oprócz -10%, kodu mama i niespodzianki wchodza jeszcze jakieś kody do D ?
spróbuj
CALVIN za mini 229


HYDRAZEN za mini 149

MAMA15 za mini 149
NIESPODZIANKA za mini 99

4MAMA

XV58DL - 10 % przy zakupach powyzej 120 zł
001KLPL - 10%
85PXEM3W -20zł powyzej 150 zł za newsletter
018MNPL - -10%
LATO15 -10%
D: PAYBACK74, -30 zł za min. 230 zł.
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 17:57   #4266
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez marta448 Pokaż wiadomość
Witam jako nowa uzalezniona od zakupów . Chciałam zapytać czy w tym momencie oprócz -10%, kodu mama i niespodzianki wchodza jeszcze jakieś kody do D ?
Witaj przepadniesz jak my wszystkie ale kodziki juz masz podane przez koleżankę najlepiej mi wychodzą zamowienia około 6 rano bo chyba wszystkie kody mi wtedy wchodzą
Ja dziś za namową nie wskaże palcem kogo kliknęłam nowe meteoryty i udalo mi sie dorwać nowego aliena
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14

Edytowane przez alttari
Czas edycji: 2015-05-27 o 17:59
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 18:12   #4267
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Lethe napisałabyś w wolnej chwili czy jest coś ciekawego w nowym katalogu D? bo ja nie dostałam nie dochodzi do mnie poczta z D już od jakiegoś czasu
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-27, 18:15   #4268
marta448
Raczkowanie
 
Avatar marta448
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 198
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
Witaj przepadniesz jak my wszystkie ale kodziki juz masz podane przez koleżankę najlepiej mi wychodzą zamowienia około 6 rano bo chyba wszystkie kody mi wtedy wchodzą
Ja dziś za namową nie wskaże palcem kogo kliknęłam nowe meteoryty i udalo mi sie dorwać nowego aliena
No ja właśnie też się przymierzam do meteorytów ale bida z tymi kodami. Może faktycznie poczekam do jutra i z rana spróbuję
Lethe69 dzięki za odp
__________________
Moja pazurkowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post46804535


10.2014 początek walki o piękne loki

marta448 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 18:27   #4269
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
Witaj przepadniesz jak my wszystkie ale kodziki juz masz podane przez koleżankę najlepiej mi wychodzą zamowienia około 6 rano bo chyba wszystkie kody mi wtedy wchodzą
Ja dziś za namową nie wskaże palcem kogo kliknęłam nowe meteoryty i udalo mi sie dorwać nowego aliena
To jakiś nowy alien jest?
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 18:43   #4270
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Lethe napisałabyś w wolnej chwili czy jest coś ciekawego w nowym katalogu D? bo ja nie dostałam nie dochodzi do mnie poczta z D już od jakiegoś czasu
Zrobie kilka fot i wrzuce
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 18:47   #4271
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Zrobie kilka fot i wrzuce

dziękuje!!
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-27, 18:52   #4272
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
To jakiś nowy alien jest?
o ten
Lista zamówionych produktów:

Obraz Nazwa produktu Ilość i cena za sztukę cena całkowita Thierry Mugler "Alien"
Woda toaletowa, 30 ml
Do produktu
1 szt. za zł 149,00 Cena podstawowa
zł 496,67 / 100 ml
zł 149,00 Douglas "Collistar"
Box of Beauty, 1 szt.
Do produktu
1 szt. za zł 149,00 Cena podstawowa
zł 149,00 / 1 szt.
zł 149,00 Bon 25zł na zakupy w wybranej perfumerii stacjonarnej
1 szt.

zł 0,00 Magazyn Douglas
1 szt.

zł 0,00 Bransoletka Sweet Deluxe Dzień Matki
1 szt.

zł 0,00 PREZENT NIESPODZIANKA
1 szt.

zł 0,00 Calvin Klein kolorowa torba
1 szt.

zł 0,00 Chocolismo zestaw pralinek w pudełku
1 szt.

zł 0,00 Thierry Mugler Angel miniatura EdP (5 ml)
5 ml

zł 0,00 Próbka niespodzianka MBR
1 szt.

zł 0,00 Glamglow Power Mud maseczka (1 ml)
1 ml

zł 0,00 Próbka niespodzianka dla NIEJ
1 szt.

zł 0,00 Twój rabat: 30zł
Odciągniemy kwotę od sumy całkowitej
1 Stück Bon rabatowy: zł 30,00

zł -30,00 Suma pośrednia zł 298,00 Rabat zł -30,00 Koszt wysyłki zł 0,00 Suma końcowa zł 268,00
Razem do zapłaty
W cenie uwzględniono podatek VAT.

134
zł 268,00
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14

Edytowane przez alttari
Czas edycji: 2015-05-27 o 18:58
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 18:59   #4273
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

i jeszcze jedno
Lista zamówionych produktów:

Obraz Nazwa produktu Ilość i cena za sztukę cena całkowita Guerlain "Makijaż twarzy"
Puder, 1 szt.
Do produktu
1 szt. za zł 239,00 Cena podstawowa
zł 239,00 / 1 szt.
zł 239,00 Bon 25zł na zakupy w wybranej perfumerii stacjonarnej
1 szt.

zł 0,00 Bransoletka Sweet Deluxe Dzień Matki
1 szt.

zł 0,00 PREZENT NIESPODZIANKA
1 szt.

zł 0,00 Calvin Klein kolorowa torba
1 szt.

zł 0,00 YSL Manifesto EdP (1,5 ml)
1,5 ml

zł 0,00 Hermes Le Jardin de Monsieur LiEdP (2 ml)
2 ml

zł 0,00 Próbka niespodzianka dla NIEJ
1 szt.

zł 0,00 Suma pośrednia zł 239,00 Koszt wysyłki zł 0,00 Suma końcowa zł 239,00
Razem do zapłaty
W cenie uwzględniono podatek VAT.

119
zł 239,00
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 19:31   #4274
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
Witaj przepadniesz jak my wszystkie ale kodziki juz masz podane przez koleżankę najlepiej mi wychodzą zamowienia około 6 rano bo chyba wszystkie kody mi wtedy wchodzą
Ja dziś za namową nie wskaże palcem kogo kliknęłam nowe meteoryty i udalo mi sie dorwać nowego aliena
Hahahahaha no nie wiem kto Cię skusił, no nie wiem

Dziewczyny, zonk jak nic, dzisiaj odebrałam odpowiednik Giorgio Armani Si z tego FM i one są identyczne!!!!! Pachną identiko, jestem taka happy! I zamiast wydawania 4 stów mam taki sam zapach za 33 zł
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 19:36   #4275
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Hahahahaha no nie wiem kto Cię skusił, no nie wiem

Dziewczyny, zonk jak nic, dzisiaj odebrałam odpowiednik Giorgio Armani Si z tego FM i one są identyczne!!!!! Pachną identiko, jestem taka happy! I zamiast wydawania 4 stów mam taki sam zapach za 33 zł
Ehhhhhhhhhhhh
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 19:43   #4276
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ehhhhhhhhhhhh
Czo ehhhhhhh? Że niby żal.pl że nie chcę kupować oryginałów i kupiłam zamiennik? No nie moja wina, że nie przywiązuję uwagi do zapachów i jak mi się coś spodoba to nie muszę mieć oryginału
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 19:55   #4277
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Czo ehhhhhhh? Że niby żal.pl że nie chcę kupować oryginałów i kupiłam zamiennik? No nie moja wina, że nie przywiązuję uwagi do zapachów i jak mi się coś spodoba to nie muszę mieć oryginału
Ja to wiem ale dla mnie to jest kradzież bo Armani robi taki zapach, a jakieś FM robi jego kopie i później sprzedaje, nie wspominając już jak taki zapach potrafi walić. Nie wiem czy to mój wprawiony nos ( ) czy co ale to naprawdę czuć. Ostatnio właśnie na poczcie jakaś pannica zlała się od stóp do głów La Vie oczywiście w formie podróbki i ledwo na tej poczcie wystałam . Takie zapachy są robione na sporej ilości alkoholu dlatego są trwałe i dają po nosie. Uwierz mi, że przebywanie w towarzystwie takiej osoby potrafi być bardzo męczące. I tu naprawdę nie ma się czym chwalić, że zaoszczędziłaś 4 stówki na zapach skoro możesz go mieć za 30 czy 40 zł.. Przepraszam Poziomko ale z całym szacunkiem gdybym miała wybierać jakiegoś FM-owskiego Chanela czy zapach z Oriflame lub Avonu to wybrałabym to drugie..
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 20:01   #4278
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja to wiem ale dla mnie to jest kradzież bo Armani robi taki zapach, a jakieś FM robi jego kopie i później sprzedaje, nie wspominając już jak taki zapach potrafi walić. Nie wiem czy to mój wprawiony nos ( ) czy co ale to naprawdę czuć. Ostatnio właśnie na poczcie jakaś pannica zlała się od stóp do głów La Vie oczywiście w formie podróbki i ledwo na tej poczcie wystałam . Takie zapachy są robione na sporej ilości alkoholu dlatego są trwałe i dają po nosie. Uwierz mi, że przebywanie w towarzystwie takiej osoby potrafi być bardzo męczące. I tu naprawdę nie ma się czym chwalić, że zaoszczędziłaś 4 stówki na zapach skoro możesz go mieć za 30 czy 40 zł.. Przepraszam Poziomko ale z całym szacunkiem gdybym miała wybierać jakiegoś FM-owskiego Chanela czy zapach z Oriflame lub Avonu to wybrałabym to drugie..
Spoko, rozumiem Twój punkt widzenia Po prostu zapach spodobał mi się na tyle, że zapragnęłam go mieć, a w tym momencie nie mam ochoty wydawać 4 stówek.. No cóż, na rynku są różne produkty i ludzie z tego korzystają.. Może lepiej by było, gdyby nikt nie produkował odpowiedników Podróbki kosmetyku bym nie kupiła, bo bym się bała, że zaszkodzi mi na skórę, tutaj z perfumami mam inaczej, bo tak jak mówię, nie przwiązuję do nich takiej wagi i to dla mnie tylko zapach. Na pewno masz o wiele bardziej wprawiony nosek bo kupujesz dużo perfum, ja jestem totalnym laikiem w tej kwestii

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2015-05-27 o 20:02
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 20:09   #4279
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Spoko, rozumiem Twój punkt widzenia Po prostu zapach spodobał mi się na tyle, że zapragnęłam go mieć, a w tym momencie nie mam ochoty wydawać 4 stówek.. No cóż, na rynku są różne produkty i ludzie z tego korzystają.. Może lepiej by było, gdyby nikt nie produkował odpowiedników Podróbki kosmetyku bym nie kupiła, bo bym się bała, że zaszkodzi mi na skórę, tutaj z perfumami mam inaczej, bo tak jak mówię, nie przwiązuję do nich takiej wagi i to dla mnie tylko zapach. Na pewno masz o wiele bardziej wprawiony nosek bo kupujesz dużo perfum, ja jestem totalnym laikiem w tej kwestii
Perfumy też mogą podrażnić i uczulić i to oryginały, a co dopiero podróbki . Rób oczywiście jak uważasz, jak chcesz kupić FM-a to i tak kupisz więc moje gadanie tu niepotrzebne .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-27, 20:12   #4280
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Perfumy też mogą podrażnić i uczulić i to oryginały, a co dopiero podróbki . Rób oczywiście jak uważasz, jak chcesz kupić FM-a to i tak kupisz więc moje gadanie tu niepotrzebne .
Hmm, no to tego, że perfumy mogą skórę podrażnić to nie słyszałam Mi nic nigdy nie podrażniło
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 20:18   #4281
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Hmm, no to tego, że perfumy mogą skórę podrażnić to nie słyszałam Mi nic nigdy nie podrażniło
Oj mogą . Ja miałam podrażnioną skórę przy starej wersji Lolity L . Zrobiło się zaczerwienienie. W tym roku nawet powstała jakaś lista perfum które są wycofywane ze względu właśnie na składniki które mają podrażniać/uczulać, unia coś takiego wprowadziła i d*pa blada . Zobacz ile fajnych zapachów znika.. jak nie reformulacja to wycofują, dziady jedne no .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2015-05-27 o 20:20
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 20:42   #4282
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja to wiem ale dla mnie to jest kradzież bo Armani robi taki zapach, a jakieś FM robi jego kopie i później sprzedaje, nie wspominając już jak taki zapach potrafi walić. Nie wiem czy to mój wprawiony nos ( ) czy co ale to naprawdę czuć.
FM mają niskiej jakości alkohol. Niemniej Turcy tłuką takie lepsze podróbki, że mój wprawiony nos nie jest w stanie odróżnić. Rozpoznaję taką podróbkę szybciej po oznakowaniu i jakości szkła. Fałszerze korzystają z tak zaawansowanych urządzeń jak spektrometr masowy. Biorąc pod uwagę, że coraz częściej górnopółkowce są prawie w całości syntetyczne zrobić podróbkę nie jest tak trudno, a problemem jest tylko dystrybucja.

alttari Tę miniaturkę Aniołka to bym chętnie przygarnęła
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-05-27 o 20:58
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 20:42   #4283
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Poszukuję cieni beży i brązów, które są mocno napigmentowane, błyszczące i kremowe z dotyku ;-) macie pomysły ?
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 20:46   #4284
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Poszukuję cieni beży i brązów, które są mocno napigmentowane, błyszczące i kremowe z dotyku ;-) macie pomysły ?
Urban Decay.
Niedługo dojdą też do mnie 3 palety Iconic z Makeup Revolution, to porównam jak się mają do UD.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 20:50   #4285
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

fotki z katalogu D.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150527_194823.jpg (97,8 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150527_194843.jpg (115,8 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150527_194852.jpg (85,8 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150527_195052.jpg (123,5 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150527_195059.jpg (120,3 KB, 35 załadowań)
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 20:51   #4286
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
fotki z katalogu D.
Ten katalog jest dostępny stacjonarnie?
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 20:52   #4287
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150527_195106.jpg (96,3 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150527_195113.jpg (90,7 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150527_195117.jpg (102,2 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150527_195123.jpg (119,4 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150527_195039.jpg (77,6 KB, 32 załadowań)
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 20:54   #4288
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150527_194901.jpg (99,1 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150527_194918.jpg (116,8 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150527_194939.jpg (107,1 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150527_195019.jpg (90,1 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150527_195029.jpg (93,7 KB, 27 załadowań)
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 20:54   #4289
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Oj mogą . Ja miałam podrażnioną skórę przy starej wersji Lolity L . Zrobiło się zaczerwienienie. W tym roku nawet powstała jakaś lista perfum które są wycofywane ze względu właśnie na składniki które mają podrażniać/uczulać, unia coś takiego wprowadziła i d*pa blada . Zobacz ile fajnych zapachów znika.. jak nie reformulacja to wycofują, dziady jedne no .
Mnie na szczęście jeszcze żadne perfumy nie uczuliły i niech tak zostanie Ale tak jest zawsze, coś polubisz to wycofują..

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
FM mają niskiej jakości alkohol. Niemniej Turcy tłuką takie lepsze podróbki, że mój wprawiony nos nie jest w stanie odróżnić. Rozpoznaję taką podróbkę szybciej po oznakowaniu i jakości szkła. Fałszerze korzystają z tak zaawansowanych urządzeń jak spektrometr masowy. Biorąc pod uwagę, że coraz częściej górnopółkowce są prawie w całości syntetyczne zrobić podróbkę nie jest tak trudno, a problemem jest tylko dystrybucja.

alttari Tę miniaturkę Aniołka to bym chętnie przygarnęła
No z tym alkoholem to masz rzeczywiście, jak psiknęłam to tak było go czuć, że szok..
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 20:56   #4290
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Ten katalog jest dostępny stacjonarnie?
nie wiem
mi przesłali pocztą - luzem jak reklamę
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-04 09:06:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:08.