Szukam dentysty / proszę o polecenie lekarza stomatologa / ZBIORCZY - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-29, 20:09   #121
madziarka_
Zadomowienie
 
Avatar madziarka_
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: dentysta Kraków

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
słuchajcie, a gdzie w Krakowie można zrobić dobrze rtg ?

Moja kuzynka ma jakąś masakre z zębami. ile ona się bidulka nachodziła już do różnych lekarzy. teraz musi wykonać zdjęcie, poszła przed weekendem, zrobiła, dzisiaj poszła do dentysty..i co się okazało? że zdjęcie jest nieczytelne nie wiem, jak można źle zrobić zdjęcie? no chyba jak idziemy do takiej placówki, płacimy za to, to oczekujemy, że wszystko będzie ok. polecicie coś, bo chciałabym jej coś podpowiedzieć, a ja nie z krakowa
Ja robiłam rtg zęba zawsze przy ul. Olszańskiej. I nigdy nie było żadnego problemu.
madziarka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 10:17   #122
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: dentysta Kraków

dzięki dziewczyny za namiary ! link do wątku podesłałam kuzynce, więc na pewno skorzysta
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 11:28   #123
zapominajkaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 74
Dot.: dentysta Kraków

Cytat:
Napisane przez mawilka Pokaż wiadomość
Wiesz co, poleć kuzynce miejscówkę na os. Złotej Jesieni 15c. Zdjęcia robią na prawdę dobrze, przykładają się, nawet jak jest ciężki przypadek i trudno dostać się do jakiegoś zęba. Nigdy jeszcze nie wyszłam z nieczytelnym zdjęciem.
hahaha no prosze jaki ten swiat maly Też chadzam do x-denta Mieszkam niedaleko.
zapominajkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 14:08   #124
Mustique
Lena
 
Avatar Mustique
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12 229
Dot.: dentysta Kraków

ja zdjęcia robię zawsze na Kieleckiej lub na Złtej Jesieni- nigdy nie było problemu z czytelnością.
__________________
Mała, Wredna, Bezczelna..
ale jakże zadowolona z siebie!
Mustique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 16:00   #125
Stomat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: dobry dentysta lublin (i nie tylko)

Najlepszą dentystką jest pani Różycka z przychodni studenckiej przy ul. Langiewicza 6a.
Daje teksty typu: zaślinił się, kto na tym fotelu znowu siedzi, zwierza się że ma tylu pacjentów a ona też ma inne obowiązki. jak zadzwoni telefon to rzuca pracę przy zębie i biegnie do telefonu i nie ma jej kilkanaście minut. Twierdzi że ona nie wie skąd tak próchnica tak się bierze? narzka cał czas co ona tutaj ma...

polecam Różycką
Stomat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 14:02   #126
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: dobry dentysta lublin (i nie tylko)

Dziewczyny możecie mi polecić jakiegoś dobrego stomatologa na NFZ?
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 15:04   #127
StefaniGMC
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: dentysta Kraków

Ja jeżdżę do Stomatologii Cichoń na ulicę Lelewela , to jest przecznica od ul. Kościuszki, bardzo blisko przystanku Jubilat. Ta lokalizacja nie jest dla mnie bez znaczenia, mogę po drodze do domu tam zahaczyć. Poza tym wiem ze robią wszystko, tzn robia plomby, robia dokladne zdjecia(nie ma szans żeby były nieczytelne bo oni robia je na płytach CD, i można je w domu powiekszac, pomniejszac, przyciemniac itp.), robią ciężkie zabiegi dentystyczne, maja taka salę gdzie pracuje lekarz jakby chirurg i robi zabiegi w usypianiu. Moge ich polecic, nie wiem co jest dla ciebie najwazniejsze ale ja musze czuc sie dobrze i byc pewna ze jestem w dobrych rekach a tam tak sie czuje. Gdyby jednak ci sie nie podobało to poytam znajomych gdzie sie leczą i podrzuce ci linki do innych gabinetów.
StefaniGMC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-08, 16:44   #128
Sheridans
Raczkowanie
 
Avatar Sheridans
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 174
Dot.: dobry dentysta lublin (i nie tylko)

Witam!
Podbijam wątek,zapisałam sie na jutro do stomatologa na ul . Harnasie 11 Euromed,nie pamietam nazwiska dentysty,zalezalo mi na czasie wiec zapisalam sie do pierwszego wolnego,macie doświadczenia z tą przychodnią?Jak leczenie u nich wygląda cenowo?
Sheridans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 20:18   #129
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: dobry dentysta lublin (i nie tylko)

Jesli potrzebujecie iśc do dentysty a nie macie kasy, to studenci z UM przyjmują ( pod patronatem stomatologów oczywiście), wystarczy się wczesniej zapisać; ze znieczuleniem itd.
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 07:11   #130
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: dobry dentysta lublin (i nie tylko)

Ile teraz kosztuje chirurgiczne usuniecie osemek u dr Rowinskiego ( prywatnie)? Wiecie moze kiedy przyjmuje w Instytucie i czy sa wogole zanse zeby sie tam do niego dostac?
__________________

karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 22:27   #131
agnieszka_21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 12
Dot.: dentysta Kraków

czy ktoś leczył się na ul. Zacisze 6? Przyjaciółka polecała mi jedengo z tamejszych stomatologów - dr Kozera, czy ktoś może coś o nim powiedzieć?
agnieszka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-01, 10:57   #132
Lee_Loo_
Przyczajenie
 
Avatar Lee_Loo_
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 17
Dot.: dobry dentysta lublin (i nie tylko)

A ja chciałam napisać kogo NIE POLECAM, czyli Orto Systemu. Parę lat temu zakładali mi aparat, ale do tej pory odczuwam negatywne skutki tego. Miałam wrażenie, że nie obchodzą ich moje zęby, nikt mi nie zadawał żadnych pytań, nie musiałam robić żadnych zdjęć, po prostu założyli mi aparat i to tylko na górę. Nie wiedziałam wtedy za dużo na ten temat, jednak teraz wiem, że w niektórych przypadkach noszenie aparatu może być nie tylko nieskuteczne, ale i szkodliwe. Dobry dentysta powinien to wiedzieć. Moja kuzynka poszła do dentysty, który powiedział jej, że nie nadaje się do noszenia aparatu, bo to nic nie da. Moje zęby są mocno zniszczone i jestem tak bardzo zła na Orto System, że nawet mnie o nic nie pytali, po prostu założyli mi aparat i już. Potem ściągnęli. Najgorsi dentyści jakich można spotkać. Odradzam każdemu! To ich adres, omijajcie z daleka: ul. Godebskiego 5
20-045 Lublin
Lee_Loo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 19:04   #133
Aleksandra06
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 232
Dot.: dentysta Kraków

Podobno na Pl.Inwalidów przyjmuje dr. Żarow
Przyjaciółka robiła sobie u niego licówki i bardzo sobie chwali, więc moze i tego stomatologa również warto wziąć pod uwagę.
Aleksandra06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 10:20   #134
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: dobry dentysta lublin (i nie tylko)

Witam,
Muszę usunąć ósemki, możecie kogoś polecić?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 06:18   #135
linnnea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 447
Dot.: dentysta Kraków

od około 20 lat chodzimy całą rodziną do dr Markiewicz na ul. Kwiatów Polskich, również mogę polecić
linnnea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 20:22   #136
madalena73
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 38
Dot.: dentysta Kraków

Polecam p.Papież os.niepodległości Kraków N.H,jak mi boruje zęby to usypiam,jestem jej pacjentką od 12 lat,robiłam uniej też koronki też polecam!!!
madalena73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 05:58   #137
0701ad653af51fe7d46c15beb30305209a2a4c30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 313
Dot.: dentysta Kraków

Podbijam temat: Szukam dentysty gdzie płaci się nie dużo za białe plomby, mam kilka czarnych i chciałabym sobie powoli odkładając pieniądze wymieniać je i jednocześnie na bieżąco leczyć zęby, a potem odłożyć na wybielanie
0701ad653af51fe7d46c15beb30305209a2a4c30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 19:11   #138
broniewska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 14
Neo dent lublin

Czy któraś z Was korzystała z ich usług? Polecacie czy wręcz przeciwnie? Jest grupon na usługi w tym gabinecie i się zastanawiam.
broniewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 09:20   #139
blasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 25
Dot.: dobry dentysta lublin (i nie tylko)

Z tej wojewódzkiej przychodni na lubartowskiej możecie kogoś polecić? Miał ktoś stycznośc ze stomatolog z Farmedu - Daria Lewicka-Sykut? Lub stomotologami z Orkisu na Obywatelskiej?

Edytowane przez blasia
Czas edycji: 2013-03-01 o 09:24
blasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-27, 05:52   #140
Agnieszka_Mata
Raczkowanie
 
Avatar Agnieszka_Mata
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 33
Dot.: dobry dentysta lublin (i nie tylko)

Witajcie dziewczyny,
Niedługo wybieram się do New Dent na Chopina. Wybrałam ich, bo moja mama wybielała sobie u nich zęby i bardzo ich polecała, z tym że ja wybieram się na leczenie kanałowe i nie bardzo wiem do kogo???
Czy ktoś miał już do czynienia z tamtejszymi dentystami i mógłby mi polecić kogoś konkretnego??
Agnieszka_Mata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 20:59   #141
karliko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 105
Dot.: dentysta Kraków

[1=0701ad653af51fe7d46c15b eb30305209a2a4c30;3781443 2]Podbijam temat: Szukam dentysty gdzie płaci się nie dużo za białe plomby, mam kilka czarnych i chciałabym sobie powoli odkładając pieniądze wymieniać je i jednocześnie na bieżąco leczyć zęby, a potem odłożyć na wybielanie [/QUOTE]

mnie zrobiła się właśnie dziura w zębie i przeglądałam forum pod tym kątem, wybiorę się do dental services xxxxxx, mają teraz o 30% niższe ceny na wszystko xxxxx . wybielania nie potrzebuję, ale jak coś to też mają

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-10-07 o 12:36 Powód: link, adres
karliko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 08:33   #142
kasia8008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Raz tu raz tam :)
Wiadomości: 57
Dot.: dobry dentysta lublin (i nie tylko)

Ja się tam leczyłam, u doktor Kiernickiej. Też trafiłam do niej z polecenia koleżanki. Doktor jest świetnym fachowcem, a przy tym miłym człowiekiem (dla mnie ta druga rzecz też jest ważna w przypadku lekarzy, zwłaszcza tych, których się trochę boję, jak dentystów :P). Poza tym gabinet jest bardzo nowoczesny i na miejscu można zrobić rentgen, także oszczędza się trochę czasu. No i przede wszystkim uratowali mi ząb, więc naprawdę nie mam żadnych zastrzeżeń.
kasia8008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 13:37   #143
niieznana
Raczkowanie
 
Avatar niieznana
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 84
Dot.: dobry dentysta lublin (i nie tylko)

Ja się panicznie boję samego wiercenia.... brrr
zawsze siedząc na krześle myślę że tym wiertłem przewierci mi policzek czy coś ;p
A czy dr Rowiński robi na NFZ?? Jeśli nie to może wiecie ile kosztuje u niego znieczulenie i zrobienie 1 zęba/??

Edytowane przez niieznana
Czas edycji: 2013-04-04 o 17:11
niieznana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 12:11   #144
swaaag
Wtajemniczenie
 
Avatar swaaag
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 911
Dot.: dentysta Kraków

Słyszałam bardzo dobre opinie o przychodni dentystycznej na os. Krakowiaków (na NFZ), z prywatnych mogę gorąco polecić ABC Dent na Wrocławskiej. Jak zawsze panicznie bałam się dentystów (efekt rwania w młodości dwóch zębów "na żywca" , tak tam chodzę bez żadnego stresu
swaaag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 18:25   #145
Agnieszka_Mata
Raczkowanie
 
Avatar Agnieszka_Mata
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 33
Dot.: dobry dentysta lublin (i nie tylko)

hehe, wiercenia to ja się bałam jak byłam mała, teraz to się boję, że zęba stracę wiele razy słyszałam od kogoś, że już kilka lat nie był u dentysty, bo się panicznie boi. usłyszeć coś takiego z ust dorosłej osoby - to zakrawa na absurd. pewnie, lepiej iść w ostatniej chwili, by przekonać się, że zęby są już w rozsypce.
dzięki kasia8008, właśnie zrobiłam mały reaserch i też mi wyszło, że doktor Kiernicka będzie najlepszą opcją
pozdrawiam wszystkich lubiących i chcących dbać o swoje ząbki
Agnieszka_Mata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 08:38   #146
niieznana
Raczkowanie
 
Avatar niieznana
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 84
Dot.: dobry dentysta lublin (i nie tylko)

Cytat:
Napisane przez Agnieszka_Mata Pokaż wiadomość
hehe, wiercenia to ja się bałam jak byłam mała, teraz to się boję, że zęba stracę wiele razy słyszałam od kogoś, że już kilka lat nie był u dentysty, bo się panicznie boi. usłyszeć coś takiego z ust dorosłej osoby - to zakrawa na absurd. pewnie, lepiej iść w ostatniej chwili, by przekonać się, że zęby są już w rozsypce.
dzięki kasia8008, właśnie zrobiłam mały reaserch i też mi wyszło, że doktor Kiernicka będzie najlepszą opcją
pozdrawiam wszystkich lubiących i chcących dbać o swoje ząbki
ja osobiscie nie chodzę w ostatniej chwili, byłam 2 lata temu na leczeniu ozonowym każdego zęba...i było ok.... ale ost zauważyłam mała zmianę czyli musi być to próchnica , pytam o lekarza bo sa okropne kolejni nawet 3 msc
a nawiasem to każdego indywidualna sprawa czy sie boli czy nie, ale nie każdy musi być znośny na ból

Edytowane przez niieznana
Czas edycji: 2013-04-08 o 08:39
niieznana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 08:55   #147
kasia8008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Raz tu raz tam :)
Wiadomości: 57
Dot.: dobry dentysta lublin (i nie tylko)

Agnieszka_Mata, to daj znać, jak przeżyłaś to leczenie kanałowe. Trzymam kciuki, żeby było bezboleśnie!
kasia8008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 05:40   #148
Agnieszka_Mata
Raczkowanie
 
Avatar Agnieszka_Mata
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 33
Dot.: dobry dentysta lublin (i nie tylko)

jasne, że jest to indywidualna kwesta, o którą raczej nie warto się spierać
ale faktem pozostaje, że wiele osób traktuje swój strach jako wymówkę i zwyczajnie latami nie chodzi do dentysty...
nieznana, chwała Tobie, że do nich nie należysz
kasia8008, byłam i wszystko załatwiłam od ręki, podczas jednej wizyty doktor Kiernicka była bardzo miła i delikatna. widać, że zna się na rzeczy. wystarczył jej rzut oka, by stwierdzić co trzeba zrobić. no i muszę przyznać, że mają bardzo dobrze wyposażone te gabinety. z takim sprzętem, to rzeczywiście mogą sobie pozwolić na więcej no i dużym plusem jest to, że nie trzeba długo czekać na wizytę. także wielkie dzięki kochana za radę to był strzał w dziesiątkę
Agnieszka_Mata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 11:25   #149
ATnails
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 58
Dot.: dobry dentysta lublin (i nie tylko)

No niestety wstyd się przyznać ale ja należałam do takich osób co dentystę omijały szerokim łukiem. Miałam parę złych doświadczeń z przed paru lat i tak zwlekałam prawie 8 lat z wizytami. Wprawdzie na moje oko nic mi się nie działo i nie bolało ale przegląd przydałby się.

Zmotywował mnie mój mąż tzn zapisał do swojego dentysty, zawiózł i czekał ze mną (jak ja mu teraz dziękuję). Miałam prawie każdy ząb do robienia, w tym 2 8emki do wyrwania i zdejmowanie kamienia.
Trwało prawie rok aż wszystko porobiłam( no bo trzeba rozłożyć sobie koszty sensownie), z wizyty na wizytę zapisywałam się od razu, bo inaczej jeszcze bym zwlekała znowu parę lat

Leczenie przeprowadzone dokładnie, nic nie bolało, 8semki wyrwane w parę minut poprzedzone zdjęciem RTG

Dziękuję mojemu mężowi i DR. Kamilowi za cierpliwość do mnie i pełen profesjonalizm
Polecam z czystym sercem stomatolog DENTEAMED w Lublinie na ul. Poligonowej. Mają swoją stronę internetową wystarczy wpisać w google
__________________
ATnails - Lublin
PaznokcieLublin2.blog.one t.pl
ATnails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 10:06   #150
gosiunia6
Przyczajenie
 
Avatar gosiunia6
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 17
Dot.: dentysta Kraków

W kwestii ósemek - sama ostatnio usuwałam trzy, dwie górne i jedną dolną zatrzymaną. Została mi do usunięcia jeszcze jedna. Osobiście polecam dr Sławomira Karwana. Bardzo dobry chirurg szczękowo-twarzowy. Przyjmuje na ul. Józefińskiej i co dla niektórych bardzo ważne - ekstrakcje ósemek wykonuje na NFZ.
gosiunia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-01 15:38:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:02.