Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-04, 22:20   #31
Cytruskowa6
Zakorzenienie
 
Avatar Cytruskowa6
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 624
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

Cytat:
Napisane przez mariola114 Pokaż wiadomość
Dziękuję, z tym że jednak mimo wszystko nadal nie przypomina mi tego co chciałam. Cóż, jestem młoda i głupia przynajmniej coś mnie to w życiu nauczy...
Przywykniesz i pewnie z czasem go polubisz
__________________
On the way to Wonderland...
Cytruskowa6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 22:22   #32
201607131028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 396
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

może lepiej wyglądałby, gdyby w środku zrobiono czerwone kontury ogona, ogóllny zarys pyszczka
za kilka lat spojrzysz na niego z sentymentem - taka mam nadzieje
201607131028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 22:23   #33
Cytruskowa6
Zakorzenienie
 
Avatar Cytruskowa6
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 624
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

Cytat:
Napisane przez krolewna Indyjska Pokaż wiadomość
może lepiej wyglądałby, gdyby w środku zrobiono czerwone kontury ogona, ogóllny zarys pyszczka
za kilka lat spojrzysz na niego z sentymentem - taka mam nadzieje
I może oczko jakimś cudem
__________________
On the way to Wonderland...
Cytruskowa6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 22:25   #34
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

Cytat:
Napisane przez Cytruskowa6 Pokaż wiadomość
I może oczko jakimś cudem
O tak! Oko i/albo nos mogłyby pomóc w orientacji.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 22:30   #35
mariola114
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 21
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

Myślę nad rozjaśnieniem ciemnego tła, poczym pozostawienie/doszfliowanie róż. Pomysł mniej orginalny,ale za to znośny. Co o tym sądzicie?
mariola114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 22:35   #36
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

Cytat:
Napisane przez mariola114 Pokaż wiadomość
Hej, chciałabym usłyszeć opinie konstruktywne. Chodzi mi o to, że zrobiłam tatuaż kilka 2 dni temu. Jest to mój pierwszy tatuaż. Zrobiłam go w dobrym studio, wiedziałam że zajmie się mną ktoś znający się na rzeczy. Zrobiłam w miejscu średnio widocznym; wewnetrzna strona ręki. Lis z kwiatami wewnątrz. Sprawy poszły trochę dalej, tatuażysta polecił mi trochę większy niż chciałam, stwierdził że będzie lepiej wyglądało. (mój tatuażysta powiedział, że pierwsze tattoo na całej ręce żalowal pierwsze trzy miesiące) Wyszedł podobno dobrze, zachwycali się w studio. Ja niestety nie podzielam tego zachwytu. Nie koniecznie widzę lisa w tym co mam na ręcę, uważam że jest za duże i nie pasuje poprostu do mnie. Myślicie, że to mi się odmieni, chwilowy szok? Proszę o rady, biorę na klate krytykę ale tylko tę konstruktywną. Dodaje zdjęcie, mam nadzieję że otrzymam szczere opinie. Pozdrawiam
Ujmę to tak - specjalnie najpierw otworzyłam zdjęcie, a potem przeczytałam Twój opis i co przedstawia. I w życiu bym nie powiedziała, że to lis Pomysł jest ciekawy, ale kształt kwiatków... wybacz, ale przypomina mi wzorek ze starego obrusu, takiego z PRLu czy z Rosji... Tak jak ktoś wspomniał, myślę, że dobrze by mu zrobiło towarzystwo innych tatuaży o ile takie planujesz - sam jest po prostu zbyt ciemny, zbyt ciężki no i duży... A na przyszłość - przemyśl bardziej projekt, poproś o dokładny (!) szkic na ciele i wybierz dobrego tatuażystę I nie daj sobie w trakcie robienia wcisnąć jakichś poprawek - to nie koloryzacja włosów tylko tatuaż na boga, nie wiem co niektórzy tatuażyści mają w głowie Głowa do góry, ludzie mają gorsze koszmarki na ciele, Twój tatuaż nie jest zły, tylko średnio przypomina lisa

Edytowane przez Ciemna163
Czas edycji: 2015-02-04 o 22:41
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 22:39   #37
zielonkava
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 691
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

Cytat:
Napisane przez mariola114 Pokaż wiadomość
Myślę nad rozjaśnieniem ciemnego tła, poczym pozostawienie/doszfliowanie róż. Pomysł mniej orginalny,ale za to znośny. Co o tym sądzicie?
Na razie daj sobie na wstrzymanie, nie rób nic pochopnie, może z czasem się przyzwyczaisz. Wybacz, jeśli cie uraziłam moim skojarzeniem, faktycznie mogłam zachować to dla siebie.
Nie wiem, może powiększenie tatuażu i zrobienie bardziej szczegółowych konturów by pomogło? Ponawiam pytanie- nie myślałaś, żeby np. zrobić rękaw? Myślę, że wtedy dało by się wzór fajnie w niego wkomponować, bo pomysł sam w sobie nie jest zły.
zielonkava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-04, 22:46   #38
Cytruskowa6
Zakorzenienie
 
Avatar Cytruskowa6
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 624
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!



Pamiętaj, że mogło być gorzej
__________________
On the way to Wonderland...
Cytruskowa6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 22:48   #39
mariola114
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 21
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

Cytat:
Napisane przez zielonkava Pokaż wiadomość
Na razie daj sobie na wstrzymanie, nie rób nic pochopnie, może z czasem się przyzwyczaisz. Wybacz, jeśli cie uraziłam moim skojarzeniem, faktycznie mogłam zachować to dla siebie.
Nie wiem, może powiększenie tatuażu i zrobienie bardziej szczegółowych konturów by pomogło? Ponawiam pytanie- nie myślałaś, żeby np. zrobić rękaw? Myślę, że wtedy dało by się wzór fajnie w niego wkomponować, bo pomysł sam w sobie nie jest zły.
Nie chcę rękawa, mam uraz do tatuaży na dzień dzisiejszy. Rozjaśnie tło i tyle, zostaną delikatniejsze róże. Nie mogę na to patrzeć choć wiem że nie jest tak okropny, ale poprostu nie zasługuje na to, żeby być na mojej ręce. Jestem straszną panikarą więc wyobraź sobie co czułam zobaczywszy to czego w ogóle się nie spodziewałam...

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Cytruskowa6 Pokaż wiadomość


Pamiętaj, że mogło być gorzej
hahaha dziękuję, teraz mi pomogłaś
mariola114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 22:51   #40
Cytruskowa6
Zakorzenienie
 
Avatar Cytruskowa6
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 624
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!



Ten też szalenie ambitny

Czaszkuje, chodziło o to : http://im g2. cda .pl /g/38156_9998785deff5a2864d0 072efff86cad7.jpeg
__________________
On the way to Wonderland...

Edytowane przez Cytruskowa6
Czas edycji: 2015-02-04 o 22:53
Cytruskowa6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 23:02   #41
MyNameIsSophie
Rozeznanie
 
Avatar MyNameIsSophie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 617
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

A ten lis to właśnie jest profilem czy tyłem?
Faktycznie ciężko powiedzieć, co tatuaż przedstawia, gdybym nie przeczytała to pewnie bym stawiała na kota albo psa czy wilka. Natomiast wykonanie i wzór bardzo ciekawy. Niebardzo tylko wiem, czy dałoby się go jakoś naprawić. Chyba po prostu jest za mało szczegółów, ale na takim ciemnym jednolitym wzorze to chyba ciężko będzie z nim coś zrobić ...
MyNameIsSophie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-04, 23:04   #42
Cytruskowa6
Zakorzenienie
 
Avatar Cytruskowa6
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 624
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

Cytat:
Napisane przez MyNameIsSophie Pokaż wiadomość
A ten lis to właśnie jest profilem czy tyłem?
Faktycznie ciężko powiedzieć, co tatuaż przedstawia, gdybym nie przeczytała to pewnie bym stawiała na kota albo psa czy wilka. Natomiast wykonanie i wzór bardzo ciekawy. Niebardzo tylko wiem, czy dałoby się go jakoś naprawić. Chyba po prostu jest za mało szczegółów, ale na takim ciemnym jednolitym wzorze to chyba ciężko będzie z nim coś zrobić ...
Profilem Można ewentualnie go delikatnie powiększyć...
__________________
On the way to Wonderland...
Cytruskowa6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 23:13   #43
mariola114
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 21
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

Cytat:
Napisane przez MyNameIsSophie Pokaż wiadomość
A ten lis to właśnie jest profilem czy tyłem?
Faktycznie ciężko powiedzieć, co tatuaż przedstawia, gdybym nie przeczytała to pewnie bym stawiała na kota albo psa czy wilka. Natomiast wykonanie i wzór bardzo ciekawy. Niebardzo tylko wiem, czy dałoby się go jakoś naprawić. Chyba po prostu jest za mało szczegółów, ale na takim ciemnym jednolitym wzorze to chyba ciężko będzie z nim coś zrobić ...
Profilem, jedno jest ucho druga twarz... tak przynajmniej było w koncepcji

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Cytruskowa6 Pokaż wiadomość
Profilem Można ewentualnie go delikatnie powiększyć...
jeszcze czego, ja tu tylko myślę o tym jak się cholerstwa pozbyć, albo chociaż załagodzić ten ból...
mariola114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 23:18   #44
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

szczerze - wstrzymaj się z jakimikolwiek działaniami. niech się spokojnie zagoi, może będziesz miała pomysł, jak to przerobić. nie jest to brzydactwo, ale trochę nie widać, o co kaman
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 00:21   #45
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

Wtf xD najpierw myslalam ze to kupka potem ze sukienka albo apaszka. Lis jest na ostatnim miejscu. Tragiczny tatuaz taka czarno czerwona plama na pol reki. Wspolczuje

---------- Dopisano o 01:21 ---------- Poprzedni post napisano o 01:16 ----------

Albo kobra z otwarta paszcza

Na miniatuce wyglada jakby ci cos bylo przez te czerwone kropki. Ja bym zbierala na usuniecie bo cover chyba tu nie przejdzie...?
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 02:08   #46
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

biorac pod uwage ze zdjecie wrzucilas "przewrocone" i normalnie tatuaz widzimy tak jak na zalacnziku, dla mnie to jednoznacznie syczący waż
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tatuaz.jpg (24,1 KB, 620 załadowań)
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 07:16   #47
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

drabineczka no chyba za bardzo nie można go pokryć, chyba, że sobie zrobi autorka taki czarny prostokąt a po usunięciu zostanie duża blizna :/

Takie wypadki przy pracy zniechęcają mnie do zrobienia sobie tatuażau Teraz autorko niestety musisz go zaakceptować, bo za dużo wyboru nie masz... udaj się do jakiegoś innego studia tatuaży, może coś jeszcze doradzą.
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 08:07   #48
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

A mi sie wydaje, ze gdyby zmienic proporcje pyszczka, to by bylo ok.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 09:16   #49
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

Tak z ciekawości jeszcze. Ile zapłaciłaś za ten tatuaż i ile czekałaś na wizytę?
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-05, 10:06   #50
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

jakby lis miał oczko to od razu by było wiadomo że to lis.
ja na twoim miejscu dorobiłabym oczy i nos, wtedy od razu będzie wiadomo że to lis z profilu i będzie git
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 10:06   #51
LuckyJane
Rozeznanie
 
Avatar LuckyJane
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 758
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

Uszy bym inaczej narysowała, pysk dłuższy, większy i by się nie myliły, (akurat pysk można jeszcze poprawić). Trochę zawalone koncepcyjnie.


Może tatuażysta polecał większy, żeby było mu łatwiej pracować nad tymi kwiatkami? Dziwię się, że ludzie nie robią sobie "próbnego" tatuażu np. henną. Powinno być coś takiego praktykowane, szczególnie przy pierwszym tatuażu.

Edytowane przez LuckyJane
Czas edycji: 2015-02-05 o 10:08
LuckyJane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 10:23   #52
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

Tatuażysta trochę zrąbał sprawę

Ale myślę, że nie jest tragicznie. Nie znam się na tym, ale gdyby dało się jakoś zaznaczyć KONTURY wewnątrz tej "bryły" (zarys ogona, pyszczka), to byłoby widać, że to lisek. Można by też spróbować poprawić pyszczek i uszy (uszy zlewają się w jedno, dopiero po przyjrzeniu się widać że są dwa; za to pyszczek jest chyba trochę za krótki i na pierwszy rzut oka nie widać, że to pyszczek). NOS by też pomógł, oko z pewnością również, ale nie wiem czy da się je zrobić, bo tło ciemne.

Ja bym poszła z reklamacją i domagała się poprawek.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 10:26   #53
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

Cytat:
Napisane przez Cytruskowa6 Pokaż wiadomość
Ja tam widzę znicza
A ja gorącego ziemniaka

Co do tatuażu autorki, też myślałam, że to odwrócony kot
Ale wykonanie jest ładne
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 11:52   #54
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

+ wykonanie ladne
- malo wyrazny ksztalt i duze intensywnego koloru kwiaty sprawiaja ze ksztalt jest niewidoczny
- jakbys autorko dostala mniejszy wygladalby jeszcze gorzej.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 12:44   #55
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

Cytat:
Napisane przez Cytruskowa6 Pokaż wiadomość
Profilem Można ewentualnie go delikatnie powiększyć...
ja byłam pewna, że on jest tyłem...

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
biorac pod uwage ze zdjecie wrzucilas "przewrocone" i normalnie tatuaz widzimy tak jak na zalacnziku, dla mnie to jednoznacznie syczący waż
bez kitu wąż
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 12:46   #56
Cytruskowa6
Zakorzenienie
 
Avatar Cytruskowa6
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 624
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
ja byłam pewna, że on jest tyłem...
Ja na początku też, ale jednak profil
__________________
On the way to Wonderland...
Cytruskowa6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 13:14   #57
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Tatuażysta trochę zrąbał sprawę

Ale myślę, że nie jest tragicznie. Nie znam się na tym, ale gdyby dało się jakoś zaznaczyć KONTURY wewnątrz tej "bryły" (zarys ogona, pyszczka), to byłoby widać, że to lisek. Można by też spróbować poprawić pyszczek i uszy (uszy zlewają się w jedno, dopiero po przyjrzeniu się widać że są dwa; za to pyszczek jest chyba trochę za krótki i na pierwszy rzut oka nie widać, że to pyszczek). NOS by też pomógł, oko z pewnością również, ale nie wiem czy da się je zrobić, bo tło ciemne.

Ja bym poszła z reklamacją i domagała się poprawek.
tatuażysta zrabał sprawę i to bardzo.
Po pierwsze kompozycja:
nie robi się podłużnych wzorów w poziomych płaszczyznach ciała. w 100% będziesz pokazywać i ludzie będą widzieć ten tatuaż poziomo jak podniesiesz rękę. Czyli ten lis będzie zawsze w poziomie. a w poziomie nie widać, że to lis.
Powinnaś zrobić ten wzór w innym miejscu (plecy, łydka, przedramię, żebra - każda inna część ciała, która zostaje ''nieruchoma'') Równie dobrze mogłaś zrobić tego lisa do góry nogami - efekt byłby taki sam.
Uparłaś się na to miejsce?
Jak już dziewczyny pisały - sam rysunek (projekt tez jest skopany) bo lis nie przypomina lisa jako takiego (złe proporcke, sylwetka głowa itp)
Pod względem technicznym tez jest słabo - wzór jest płaski nie widać kawałka cienia (chociażby na płatkach kwiatów), że nie wspomnę o tym, że żeby tatuaż był przestrzenny powinno się użyć więcej niż jednego odcienia (koloru) tuszu do wypełnień.
Poczekaj jak się wygoi (tę czerń ciężko będzie rozjaśnić tak BTW) i jeśli chcesz go zostawić doszlifuj te kwiatki, może tak jak dziewczyny radzą niech inny tatuażysta (ja bym do tego już nie poszła) poprawi, te kwiaty - doda więcej przestrzeni i poprawi sylwetkę tego lisa.
Ja mam na ciele kompletny bałagan (ale zasad kompozycji tatuażu względem symetrii ciała się trzymam) ale na takie coś bym patrzeć nie mogła i pewnie rozbudowałabym to w jakąs kompletna graficzną abstrakcyjną wariację na temat lisów i kwiatów na cały półrękawek tak, żeby ten nieudany lis był jednym z wielu. Albo pociągnęłabym temat kwiatowo-folkowych motywów i w takim stylu dorobiła półrękawek - duzo kwiatów kolorów i jeszcze jakies zwierzaki-floraki. Możliwości wbrew pozorom jest wiele.
Na pewno bym nie usuwała - bo dzisiejsze lasery + kolor czerwony i to w miejscu gdzie tatuaż wchodzi jak w masło i ''siada'' najlepiej bo skóra jest najdelikatniejsza to będzie kur**ski ból a efekt mizerny - i to tylko pod mocny cover
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 13:51   #58
mariola114
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 21
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
tatuażysta zrabał sprawę i to bardzo.
Po pierwsze kompozycja:
nie robi się podłużnych wzorów w poziomych płaszczyznach ciała. w 100% będziesz pokazywać i ludzie będą widzieć ten tatuaż poziomo jak podniesiesz rękę. Czyli ten lis będzie zawsze w poziomie. a w poziomie nie widać, że to lis.
Powinnaś zrobić ten wzór w innym miejscu (plecy, łydka, przedramię, żebra - każda inna część ciała, która zostaje ''nieruchoma'') Równie dobrze mogłaś zrobić tego lisa do góry nogami - efekt byłby taki sam.
Uparłaś się na to miejsce?
Jak już dziewczyny pisały - sam rysunek (projekt tez jest skopany) bo lis nie przypomina lisa jako takiego (złe proporcke, sylwetka głowa itp)
Pod względem technicznym tez jest słabo - wzór jest płaski nie widać kawałka cienia (chociażby na płatkach kwiatów), że nie wspomnę o tym, że żeby tatuaż był przestrzenny powinno się użyć więcej niż jednego odcienia (koloru) tuszu do wypełnień.
Poczekaj jak się wygoi (tę czerń ciężko będzie rozjaśnić tak BTW) i jeśli chcesz go zostawić doszlifuj te kwiatki, może tak jak dziewczyny radzą niech inny tatuażysta (ja bym do tego już nie poszła) poprawi, te kwiaty - doda więcej przestrzeni i poprawi sylwetkę tego lisa.
Ja mam na ciele kompletny bałagan (ale zasad kompozycji tatuażu względem symetrii ciała się trzymam) ale na takie coś bym patrzeć nie mogła i pewnie rozbudowałabym to w jakąs kompletna graficzną abstrakcyjną wariację na temat lisów i kwiatów na cały półrękawek tak, żeby ten nieudany lis był jednym z wielu. Albo pociągnęłabym temat kwiatowo-folkowych motywów i w takim stylu dorobiła półrękawek - duzo kwiatów kolorów i jeszcze jakies zwierzaki-floraki. Możliwości wbrew pozorom jest wiele.
Na pewno bym nie usuwała - bo dzisiejsze lasery + kolor czerwony i to w miejscu gdzie tatuaż wchodzi jak w masło i ''siada'' najlepiej bo skóra jest najdelikatniejsza to będzie kur**ski ból a efekt mizerny - i to tylko pod mocny cover

Dlaczego kolor ciemny będzie ciężko usunąć? akurat ten podobno najłatwiej. Chciałam ponosić go jeszcze, pogodzić się z losem a później jak się wygoi iść na usunięcie tego czarnego tła. Nie chce kontynuować tatuowania, boję się kolejnych porażek. Jesteś pewna że ciężko będzie zupełnie pozbyć się czarnego tła?
mariola114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 13:53   #59
Gipssis
Wtajemniczenie
 
Avatar Gipssis
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Königshütte
Wiadomości: 2 387
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

Jestem posiadaczką czterech już tatuaży,żeby nie było i powiem tak:Nie ma co żałować,bo lisek potencjał ma.Dziwne rady tutaj padły,a już w ogóle tatuaż nie jest zrąbany!!!!(normalnie ,co jedna to większa znawczyni) Można go przepięknie rozbudować i nie słuchaj rad w stylu zmień tatuatora.NIE ZMIENIAJĄC GO wszystko bedziesz miała jedną techniką i w jednym stylu.Pomyśl o stylu folk,bo idealnie by pasował.I daj sobie czas.Niech się zagoi,a pomysły jak ocieplić wizerunek liska same przyjdą.Powodzenia
__________________
Wolę byc niedoskonałą wersją samej siebie,niż najlepszą kopią kogoś innego.Bo lepiej zaliczać sie do niektórych niż do wszystkich
Życie to nie konkurs na złożenie najzdrowszego ciała w grobie
Gipssis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 13:56   #60
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Żałuję tatuażu zrobionego 2 dni temu!

Cytat:
Napisane przez Gipssis Pokaż wiadomość
Jestem posiadaczką czterech już tatuaży,żeby nie było i powiem tak:Nie ma co żałować,bo lisek potencjał ma.Dziwne rady tutaj padły,a już w ogóle tatuaż nie jest zrąbany!!!!(normalnie ,co jedna to większa znawczyni) Można go przepięknie rozbudować i nie słuchaj rad w stylu zmień tatuatora.NIE ZMIENIAJĄC GO wszystko bedziesz miała jedną techniką i w jednym stylu.Pomyśl o stylu folk,bo idealnie by pasował.I daj sobie czas.Niech się zagoi,a pomysły jak ocieplić wizerunek liska same przyjdą.Powodzenia

Prosila o rade to kazdy jej udziela swoja... Dlaczego wyzywasz dziewczyny inne od znawczyń skoro maja inny aspekt na tę sprawę? Rozumiem, ze masz swoja opinie, ale wyraz ja w sposob nie ubliżający innym wizazankom
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-24 22:30:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:56.