Sklepy zoologiczne, sklepy internetowe, opinie o sklepach - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-16, 16:20   #511
martynkaa_m
Raczkowanie
 
Avatar martynkaa_m
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 304
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

I z tym się zgadzam jak najbardziej z dnia nadzień, jeśli jest taka możliwość najlepiej, 3 dni - spoko. Ale tydzień/dwa/trzy to już się mija z celem.
martynkaa_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 16:52   #512
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Cytat:
Napisane przez martynkaa_m Pokaż wiadomość
Najpierw się ją oklepuje, potem masuje po boczkach, wtedy wydaje dźwięki rozkoszy, a potem znowu oklep i tak w kółko :P nie mam pojęcia skąd jej się to wzięło :P
Pierwszy raz słyszę o czymś takim, super ten filmik
Oba drapaki fajne
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 04:07   #513
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Cytat:
Napisane przez martynkaa_m Pokaż wiadomość
A po co został stworzony sklep internetowy? Żeby ułatwić zakupy. Dlatego musi być lepszy od stacjonarnego
Zależy co kto rozumie pod określeniem : "lepszy" ?! Dla mnie sklep internetowy jest "lepszy", bo mi dowozi towar pod bramę i nie muszę tachać piętnasto- dwudziesto-kilogramowych worów suchego i parudziesięciu puszek mokrego jedzenia . To jest dla mnie przede wszystkim "ułatwienie zakupów" i zaleta sklepu internetowego. No i ceny niższe niż w stacjonarnych, bo odpada im sporo "płatności".
"Odbiór osobisty" mnie akurat nie rajcuje, a "zadzwonić " można do każdego sklepu i, w większości przypadków, wszyscy są mili, bo ... konkurencja.
Wybieram sklep pod względem asortymentu i bezproblemowej dostawy . A co do czasu - jeśli inne zalety sklepu mi pasują, dostosuję się. Obecnie takich sklepów wyrosło jak grzybów po deszczu. Jest w czym wybierać i marudzić. Akurat "Twój" Keko nie ma w ofercie tej karmy, którą jedzą moje czworonogi.
Ostatnio tzw. akcesoria kupowałam też w internetowym, bez macania i jestem zadowolona.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 11:39   #514
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Cytat:
Napisane przez martynkaa_m Pokaż wiadomość
@Deede, vivinn: A po co został stworzony sklep internetowy? Żeby ułatwić zakupy.
Nie. Został stworzony jako alternatywa dla sklepu stacjonarnego. To wcale nie oznacza, że musi być lepszy/łatwiejszy/wygodniejszy/tańszy czy jakikolwiek...
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 09:58   #515
martynkaa_m
Raczkowanie
 
Avatar martynkaa_m
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 304
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

@Heroldin jasne, że różne czynniki wpływają na to, czemu wybieramy sklep internetowy, to jest naturalne, zgadzam się i absolutnie nie namawiam Cię, żebyś kupowała w "moim" sklepie, bo nie jest mój, więc pod tym względem nie obchodzi mnie ile osób w nim kupuje, nie muszę mu robić reklamy :P ale otwarcie go polecam, bo mi bardzo odpowiada i jest to na zasadzie normalnej wymiany doświadczeń. Tak już jest - jesteśmy z czegoś zadowoleni: marki/produktu/sklepu, to polecamy
@Vivinn no to mamy całkiem odmienne zdanie. I mi to nie przeszkadza. Gdybyśmy wszyscy myśleli tak samo, to świat byłby nudny
http://media2.pl/badania/42548-Dlacz...rnetowych.html - krótki artykuł do przeczytania (pierwszy lepszy, który znalazłam w necie), którym pozwolę sobie poprzeć moje zdanie o tym, że sklepy internetowe i stacjonarne się prześcigają w ofertach
martynkaa_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 11:03   #516
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Cytat:
Napisane przez martynkaa_m Pokaż wiadomość
@Vivinn no to mamy całkiem odmienne zdanie. I mi to nie przeszkadza. Gdybyśmy wszyscy myśleli tak samo, to świat byłby nudny
http://media2.pl/badania/42548-Dlacz...rnetowych.html - krótki artykuł do przeczytania (pierwszy lepszy, który znalazłam w necie), którym pozwolę sobie poprzeć moje zdanie o tym, że sklepy internetowe i stacjonarne się prześcigają w ofertach
To, że się prześcigają w ofertach jest raczej oczywiste i nie trzeba czytać artykułów, żeby się tego domyślić
Natomiast Twoje stwierdzenie, że sklepy internetowe muszą udowadniać, że są lepsze jest po prostu śmieszne i ma się nijak do rzeczywistości. Tak, jak pisałam - sklepy internetowe są alternatywą, dopasowaniem się do nowego stylu życia ludzi i wcale nie muszą ułatwiać zakupów.
Co mam na myśli: jedni robią zakupy wyłącznie przez net, bo nie chce im się wychodzić z domu i stać w kolejkach lub po prostu nie mają czasu - dla nich stworzone są elektroniczne sklepy i nie przemówi do nich fakt, że w stacjonarnych jest taniej czy szybciej. Inni śmigają po całym mieście i maja satysfakcję z tego, że mogą zobaczyć towar na własne oczy, przymierzyć, dopasować i też nikt nie musi im udowadniać, że ich sposób na zakupy jest lepszy czy gorszy.
A ja korzystam z dóbr i jednego i drugiego - wybieram to co jest korzystniejsze cenowo czy lepsze jakościowo i wcale nie patrzę czy to sklep internetowy czy stacjonarny, dla mnie to po prostu sklep, ot co.
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 11:14   #517
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Cytat:
Napisane przez martynkaa_m Pokaż wiadomość
absolutnie nie namawiam Cię, żebyś kupowała w "moim" sklepie, bo nie jest mój, więc pod tym względem nie obchodzi mnie ile osób w nim kupuje, nie muszę mu robić reklamy
Napisałam : "twój" w cudzysłowie, mając na myśli to, że robisz w nim zakupy. Sklep Zooexpress też nazywam "mój" z tego samego powodu.
Nie jest moim zamierzeniem robić któremuś z tych sklepów reklamy lub o robienie takowej kogoś posądzać.
I jak najbardziej popieram zdanie vivinn - sklep internetowy to tylko i wyłącznie alternatywa dla sklepów stacjonarnych. Tysiące ludzi kupuje w sklepach stacjonarnych i jest zadowolonych.
Jedzenie, które jedzą moje zwierzaki jest dostępne i w stacjonarnych i internetowych. Znaczy to, że w internetowych jest lepsze ? Myślę, że nie. Jest to samo . A sklep internetowy nęci mnie przede wszystkim możliwością dostawy do domu, a także - niższą ceną. A karmy, zarówno i jednym jak i drugim, są takie same.
Co jest lepsze : sklep stacjonarny czy internetowy ?! Toż to dyskusja równa dyskusji w temacie pt. : " O wyższości świąt Wielkiej Nocy nad świętami Bożego Narodzenia".
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-19, 12:11   #518
martynkaa_m
Raczkowanie
 
Avatar martynkaa_m
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 304
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

To na prawdę krótki artykuł, można było go przeczytać No ale nie ważne. Dziewczyny, ja swojego zdania nie zmienię, zakładam, że Wy także. Nie widzę jednak powodu, aby pisać, że czyjekolwiek zdanie jest śmieszne, głupie itd itp. No halo, to do niczego nie prowadzi a tylko robi się niemiła atmosfera. Ja się nie lubię wykłócać, zupełnie mi to niepotrzebne, jestem raczej pokojowo nastawiona do ludzi

ps. Heroldin, zrozumiałam ten cudzysłów, spokojnie
martynkaa_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 03:57   #519
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

martynkaa_m - ależ my się nie kłócimy. Źle interpretujesz. My wymieniamy poglądy. A artykuł przeczytałam !!! I co z niego wynika ?!
Tylko to, że wielu ludzi uważa, iż robienie zakupów w sklepie internetowym, pod niektórymi względami, jest wygodniejsze. I nic poza tym. My też tak uważamy, ale ... sklep internetowy wcale nie jest lepszy od stacjonarnego. Ponownie powtarzam za vivinn : to jest alternatywa. Ja robię zakupy i tu i tu.
Abstrahując od zakupów dla zwierzaków - nigdy, bez względu na cenę i dostawę pod drzwi, nie kupię butów czy też innych ubrań w sklepie internetowym. I tak jest z wieloma artykułami - jedynie alternatywa, a nie klasyfikacja : lepszy - gorszy. I to wszystko.
Są na podforum wiZOOŻ tematy pt. {bodajże} : co kupujecie w sklepach internetowych oraz opinie o sklepach internetowych i tam w wypowiedziach i opiniach zawarte jest wszystko, co na ten temat można powiedzieć /napisać, bo są to opinie klientów.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 10:52   #520
martynkaa_m
Raczkowanie
 
Avatar martynkaa_m
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 304
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

No to zostańmy przy wymianie poglądów. Wygłaszaniu swoich a nie krytykowaniu cudzych, ok? Każdy ma prawo mieć swoje zdanie A z artykułu wynika to, że sklepy internetowe i stacjonarne ze sobą walczą. Czyli pokazują, że są lepsze. Rozmawiamy o sklepach internetowych, stąd moje stwierdzenie, że muszą pokazać, że są lepsze. Jest to normalna walka o klientów, prześciganie się w ofertach itp. Jeśli chce się pokonać konkurencję, trzeba pokazać, że się jest lepszym. Tylko o to mi chodziło
martynkaa_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 11:40   #521
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Właśnie przyszło moje zamówienie z zooplus, jestem bardzo zadowolona Zamówiłam fontannę ceramiczną Pioneer - była w weekend przeceniona z 219zł na 139zł. Był to mój pierwszy zakup u nich i za to dostałam 10% rabatu + 2% rabatu za opłatę przelewem, co zmniejszyło jej cenę do jakichś 122zł z darmową wysyłką. Zamówiłam ją w niedzielę, paczkę wysłali w środę a dzisiaj zapukał kurier, chociaż myślałam że poczekam sobie jeszcze parę dni (może dlatego że mieszkam przy granicy niemieckiej). Dostałam gratis dwie myszki (kot szaleje ) i kolejny kod rabatowy 10% tym razem na karmę. Bałam się że fontanna przyjdzie w kawałkach, ale paczka była super zabezpieczona i nic nie popękało na szczęście. Naczytałam się trochę negatywnych opinii odnośnie tego sklepu, ale uważam że warto tam zamówić gdy nie zależy nam specjalnie na czasie (chociaż ja nie narzekam) i są takie przeceny jak ta.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 11:43   #522
uUuAsissuUu
Zakorzenienie
 
Avatar uUuAsissuUu
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 003
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Od czego zależy dostawanie tych kuponów rabatowych? Od np. zkaupów za określoną kwotę czy jak
uUuAsissuUu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 11:47   #523
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Ten pierwszy dostaje każdy nowy klient (rabat pojawił się gdy wrzuciłam towar do koszyka) a co do drugiego to nie wiem czy decyduje kwota czy każdy dostaje, bo to moje pierwsze zamówienie u nich.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 13:21   #524
martynkaa_m
Raczkowanie
 
Avatar martynkaa_m
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 304
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

To udane łowy miałaś, że tak powiem Ja uwielbiam tę chwilę, kiedy wchodzę na stronę sklepu i nagle widzę, że jest promocja na coś, co chcę kupić )))
martynkaa_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 18:32   #525
uUuAsissuUu
Zakorzenienie
 
Avatar uUuAsissuUu
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 003
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

A ten rabat drugi to miałas na fakturze wypisany czy gdzieś luzem jakaś ulotka leżała?
Bo kurczę. Ja nigdy tej faktury nie czytałam, zawsze leżała w kartonie a późnije do kosza. No i ciekawa jestem czy wyrzuciłam jakieś pieniądze..
uUuAsissuUu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 18:36   #526
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Dostałam 3 kartki: rachunek, formularz zwrotu i właśnie kartkę z rabatem. Nie wiem, może wprowadzili to ostatnio.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 21:37   #527
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

a ja ostatnio dostalam paczke z zooplus to nie bylo zadnego rachunku, az sie zdziwiliam

ale, ze wszytsko gralo, to nie robilam rabanu , kupowalam tam juz pare razy, tym razem za ok.250 zl i nie dostalam rabatu dodatkowego

i ta zamowilam 13.09, wyslali 16, a u mnie byla 20, wiec spoko
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 16:17   #528
aga_tka_2
Zakorzenienie
 
Avatar aga_tka_2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 243
GG do aga_tka_2
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
a ja ostatnio dostalam paczke z zooplus to nie bylo zadnego rachunku, az sie zdziwiliam
rachunek dostajesz na maila w formie elektronicznej i możesz go obejrzeć/wydrukować
__________________
Tylko cukier w KOTKACH nie tuczy

aga_tka_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 19:20   #529
martynkaa_m
Raczkowanie
 
Avatar martynkaa_m
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 304
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Dziewczyny, a czy któraś z Was ma koty wychodzące i ma zamontowane dla nich drzwiczki? (coś takiego np. - http://keko.pl/pl/drzwi-dla-kota-fer...3-b-biale.html). Latem drzwi do ogródka mamy otwarte (to są drzwi jak balkonowe), ale zbliża się zima i na pewno nie będą otwarte, a i nie chce się ciągle łazić i otwierać,zamykać, otwierać, zamykać... Ale dobra, przejdźmy do rzeczy - chyba trudno jest zamontować coś takiego w szybie? :P
martynkaa_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 05:32   #530
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Ja mam koty wychodzące . Nie mam takich drzwiczek. Za odźwiernego robię .
Fajny pomysł, ale pewnie montaż byłby trudny, jak to nie byłyby drzwi drewniane.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 09:32   #531
martynkaa_m
Raczkowanie
 
Avatar martynkaa_m
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 304
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

No właśnie też myślę, że trudny, dlatego to pytanie do Was - myślałam, że może któraś z Was miała do czynienia z czymś takim. Obawiam się, że samemu to raczej się nie da tego zrobić, ciekawa jestem ile kosztowałby więc montaż. Bo jak dużo, to bym musiała zrezygnować z lepszych i kupić trochę gorsze - tańsze, żebym nie zbankrutowała :P
martynkaa_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 12:13   #532
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Ale Ty na serio chcesz montować drzwiczki w szybie (szybach nawet, bo szkło w oknie nie jest pojedyncze, a potrójne zazwyczaj) czy ja już nie mam poczucia humoru?
Jeżeli tak, to nie ma szans
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 16:13   #533
martynkaa_m
Raczkowanie
 
Avatar martynkaa_m
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 304
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

vivinn, nie mam pojęcia, czy masz poczucie humoru, ale daj mi spokój :P najpierw sobie na spokojnie poczytaj (albo zaraz Ci tu wkleję fragment, bo coś widzę, że leniwa jesteś ), a potem drwij

Obiecany fragment:

Drzwiczki przeznaczone dla psów i kotów zapewniają zwierzętom swobodę poruszania się w domu lub pomiędzy domem a podwórkiem, przy całkowitej kontroli właściciela. Swing można zamontować w każdych drzwiach - drewnianych, metalowych, szklanych, w ścianach murowanych i w ściankach działowych. Bezgłośne zamknięcie.

Tak więc tak, mam ochotę zamontować te drzwiczki w szybie, gdyż wg opisu jest to możliwe. Podobnie jak Ty nie wyobrażam sobie jednak tego, stąd moje pytanie o to
martynkaa_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 17:23   #534
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Ohh, martynko, chyba nie myślisz, że Twoja osoba interesuje mnie na tyle, żeby za każdym razem Ci dogryzać
Odpowiedziałam tylko na Twoje pytanie: to niemożliwe (tym bardziej do zrobienie samodzielnie) - pójdzie Ci cała szyba (pójdzie, czyli pęknie).
Nie musisz dziękować

PS. W linki do sklepu nie wchodzę, bo wiem o co chodzi, a co ważniejsze zalatuje mi to poważnie reklamą (już nie pierwszy raz).
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 05:27   #535
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Cytat:
Napisane przez martynkaa_m Pokaż wiadomość
(...) Swing można zamontować w każdych drzwiach - metalowych,szklanych, w ścianach murowanych i w ściankach działowych. (...)
W to akurat też nie wierzę.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 11:13   #536
martynkaa_m
Raczkowanie
 
Avatar martynkaa_m
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 304
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ohh, martynko, chyba nie myślisz, że Twoja osoba interesuje mnie na tyle, żeby za każdym razem Ci dogryzać
Odpowiedziałam tylko na Twoje pytanie: to niemożliwe (tym bardziej do zrobienie samodzielnie) - pójdzie Ci cała szyba (pójdzie, czyli pęknie).
Nie musisz dziękować

PS. W linki do sklepu nie wchodzę, bo wiem o co chodzi, a co ważniejsze zalatuje mi to poważnie reklamą (już nie pierwszy raz).
Nie wiem, czy moja osoba Cię interesuje, ale na pewno Ci przeszkadza, zresztą nie wiem czemu. Albo inaczej - nie wiedziałam Teraz już wiem w moich wypowiedziach absolutnie nie ma reklamy, która i mnie denerwuje na forach i często zwracam na nią uwagę. Ten wątek dotyczy sklepów internetowych i każdy, kto tu wchodzi wypowiada się o nich, pisze o tych, w których robi zakupy i poleca. A to, że wstawiam linki z tego sklepu, w którym robię zakupy... Tak jest najwygodniej, nie chce mi się szukać w całym necie, skoro tu mam pod ręką

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
W to akurat też nie wierzę.
No jest to dziwne, dlatego zapytałam. Z drugiej strony, po co producent miałby podawać nieprawdziwe informacje?
martynkaa_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 11:22   #537
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Cytat:
Napisane przez martynkaa_m Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy moja osoba Cię interesuje, ale na pewno Ci przeszkadza, zresztą nie wiem czemu. Albo inaczej - nie wiedziałam Teraz już wiem w moich wypowiedziach absolutnie nie ma reklamy, która i mnie denerwuje na forach i często zwracam na nią uwagę. Ten wątek dotyczy sklepów internetowych i każdy, kto tu wchodzi wypowiada się o nich, pisze o tych, w których robi zakupy i poleca. A to, że wstawiam linki z tego sklepu, w którym robię zakupy... Tak jest najwygodniej, nie chce mi się szukać w całym necie, skoro tu mam pod ręką


Uwierz mi, że nie przeszkadza - mam ważniejsze rzeczy w życiu, które stanowią dla mnie problem
Twoje posty cuchną mi reklamą na kilometr i nie mów proszę, że linkowałaś sklep tylko w tym wątku, bo to nieprawda Link do określonego sklepu w co trzecim poście także o czymś świadczy.




Cytat:
Napisane przez martynkaa_m Pokaż wiadomość
No jest to dziwne, dlatego zapytałam. Z drugiej strony, po co producent miałby podawać nieprawdziwe informacje?
To się nazywa reklama i wiara w naiwność klienta.
__________________

Edytowane przez vivinn
Czas edycji: 2011-09-28 o 11:23
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 11:31   #538
martynkaa_m
Raczkowanie
 
Avatar martynkaa_m
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 304
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Powiem tak: nie będę ciągnęła tematu, bo powędrowałam po wątkach w których się wypowiadasz i widzę, że w wielu się wykłócasz i obrażasz ludzi, tak jak mnie teraz mówisz że wcale Cię nie interesuje, że masz ważniejsze sprawy i że nie chcesz się kłócić, po czym właśnie to robisz. trudno, widocznie taka już Twoja natura Miej troszkę dystansu. Nikt tu nie jest ekspertem, Ty również. Ale każdy ma prawo się wypowiedzieć i nie jest dobrym rozwiązaniem wyśmiewać czy krytykować każdej wypowiedzi ja ze swojej strony chciałabym zakończyć tę bezsensowną dyskusję, która do niczego nie prowadzi, a tylko wprowadza niemiłą atmosferę. Życzę Ci miłego dnia
martynkaa_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 11:44   #539
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Cytat:
Napisane przez martynkaa_m Pokaż wiadomość
Powiem tak: nie będę ciągnęła tematu, bo powędrowałam po wątkach w których się wypowiadasz i widzę, że w wielu się wykłócasz i obrażasz ludzi, tak jak mnie teraz mówisz że wcale Cię nie interesuje, że masz ważniejsze sprawy i że nie chcesz się kłócić, po czym właśnie to robisz. trudno, widocznie taka już Twoja natura Miej troszkę dystansu. Nikt tu nie jest ekspertem, Ty również. Ale każdy ma prawo się wypowiedzieć i nie jest dobrym rozwiązaniem wyśmiewać czy krytykować każdej wypowiedzi ja ze swojej strony chciałabym zakończyć tę bezsensowną dyskusję, która do niczego nie prowadzi, a tylko wprowadza niemiłą atmosferę. Życzę Ci miłego dnia
Miłego dnia życzę Ci również, ale nie będę siedziała cicho, jeżeli piszesz na mój temat nieprawdę, a to właśnie zrobiłaś w swoim poście Bo nie obrażam ludzi, nie wykłócam się, Ciebie również nigdzie nie obraziłam - dlaczego więc taki bezpodstawny zarzut?
A to, że dyskutuję, cóż - lubię bronić własnego zdania i nie jestem pelikanem, łykającym wszystko, co ktoś wrzuci do sieci
Pisząc, że mam ważniejsze rzeczy do roboty, niż zajmowanie się Twoją osobą mówię prawdę, co nie znaczy jednak, że porzucę tę czynność zupełnie, skoro mam coś do powiedzenia na ten temat
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 11:50   #540
martynkaa_m
Raczkowanie
 
Avatar martynkaa_m
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 304
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Moim zdaniem (i z tego co widziałam nie tylko moim) to robisz. Mnie obraziłaś nie raz pisząc, że to co mówię jest śmieszne, czy że robię reklamę. Dla mnie takie stwierdzenia są obraźliwe. A dyskutować wiele osób lubi. Nikt jednak nie krytykuje wszystkiego i wszystkich. Ponownie, miłego dnia
martynkaa_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-14 12:19:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:35.