Top Model - część II - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-30, 20:40   #1351
gwiazdeczka89
Rozeznanie
 
Avatar gwiazdeczka89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 544
Dot.: Top Model - część II

mój boże one są kompletnie nagie
ja mysłałam że chociaż będą miały conieco założone na biodra

Michalina zna aż 6 języków! Brawo.
__________________
"Zawsze, dla Was zawsze będe śpiewał, do końca..."
R.R.

gwiazdeczka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 20:57   #1352
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Top Model - część II

http://topmodel.tvn.pl/foto,galeria,...zie,432,1.html

Szkoda że ujawniają metamorfozy przed ich emisją
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 21:05   #1353
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
http://topmodel.tvn.pl/foto,galeria,...zie,432,1.html

Szkoda że ujawniają metamorfozy przed ich emisją
ale nienaturalne foto Wyglądają jak jakieś simsy
A Magdalena oszpecili. Chyba najmniej korzystnie tu ze wszystkich wygląda. Makijaż, kolory , włosy - masakra totalna
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 21:20   #1354
stokrotka215
Raczkowanie
 
Avatar stokrotka215
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 226
Dot.: Top Model - część II

Najbardziej mi się podobają na zdjęciach z glamour, na tych pod którymi są te króciutkie wywiady z dziewczynami - Vera, Honorata i Magda.

A na stronie z metamorfozami najładniej wyszła Vera moim zdaniem. Mam nadzieję, że zajdzie daleko w tym programie

Edytowane przez stokrotka215
Czas edycji: 2011-09-30 o 21:22
stokrotka215 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 21:20   #1355
gwiazdeczka89
Rozeznanie
 
Avatar gwiazdeczka89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 544
Dot.: Top Model - część II

http://nk.pl/#profile/8349955/gallery/album/2/59 Oliwia
http://nk.pl/#profile/1603190/gallery/album/2/33 Natalia


wszytskie prawie mają konto na nk i wszyscy im piszą miłe słówka
__________________
"Zawsze, dla Was zawsze będe śpiewał, do końca..."
R.R.


Edytowane przez gwiazdeczka89
Czas edycji: 2011-09-30 o 21:24
gwiazdeczka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 21:23   #1356
aezn913
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 447
Dot.: Top Model - część II

Żal mi tych dziewczyn, ale bądźmy szczerzy, za głupotę się płaci... żadna szanująca się dziewczyna, nie poszłaby do takiego programu. Raz, że nie ma to nic wspólnego z karierą modelki, co najwyżej nowych celebrytek, dwa trzeba mieć też swoją godność, co to są za teksty "wyglądasz jak koń, ufo, nadajesz się do reklamy z torbą na głowie". Szkoda, że jeszcze nie wymagają zdjęcia majtek na castingach, bo pokazanie cycków to już standard, aby zostać przecież profesjonalną modelką.

Wiem, że te dziewczyny same się tam pchają, ja ich nawet nie oceniam, czy są głupie, naiwne, czy dążą po trupach do celu, aby zostać "topmodel" i bywać na salonach w warszawce. Ich sprawa. Ich życie. Ich godność... ale wkurza mnie strasznie, że z tej branży przedstawia się jakieś dno, fotografów będzie się mieć za zboczeńców, a modelki za dz*wki, które pokazują cycki i dają się macać, i do tego się jeszcze wmawia, że jest to profesjonalne. Masakra. Gdzie jest sztuka, gdzie jest przekaz, pokazanie, że trzeba mieć naprawdę coś w głowie, znać emocje, i trzeba coś pokazać więcej niż tyłek i łzawe historie, że koleżanki mnie nie lubiły, albo mama nie ma na nowe spodnie.

W ogóle chyba przestane to oglądać... bo pierwsza edycja była dnem w porównaniu do zagranicznych wersji, druga edycja sięgnęła mułu.

Stylizacje dziewczyn... może na żywo lepiej wyglądają niż na tych zdjęciach
http://topmodel.tvn.pl/foto,galeria,...zie,432,1.html
kogo oni zatrudniają ? Brać takie pieniądze, i odwalać taką lipę , graficy też się tu nie popisali

Karolina Henning na żywo bardzo jestem ciekawa jej sesji
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...85217187_n.jpg
__________________

aezn913 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 21:34   #1357
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez edziorek 203 Pokaż wiadomość
Co do oburzenia ludzi sotyczącego ,,Tap madl'', to trudno nie przyzna im racji.

Wklurza mnie Krupa z tymi tekstami ,,Chcesz bycz modelka, to sie rozbieraj, sorry kochanie masz słuchac dziury''

ja rozumiem wszystko, ale to są dopiero kandydatki na modelki!!! Jak już jakaś zostanie tą modelką, to wtedy jak podpisze kontrakt, czy dostanie zlecenie, to sobie może decydowac, czy się rozbierze , czy bierze dane zlecenie czy nie, a tu jest zmuszanie do rozbierania.Joanna chyba sama lubi się rozbierac, pokazywac balony CKM, Bon prixie, czy kręci dupą na teledysku Snop Doga, dlatego dla niej to takie ,,jasne''

Nie wiem co by było np. jakby cała trzynastka się zbuntowała odmówiła pozowania nago. Wyrzucili by wszystkie z programu???
Joanna ma powalające teksty. Np. dziennikarz mówi do niej, że dziewczyny muszą się rozbierać i tak nie powinno być w profesjonalnej agencji. A ona wylatuje z tekstem:"sorry, dziewczyny muszą walczyć o swoje marzenia" Dzisiaj gdzieś to przeczytałam i myślałam, że padnę. Coś w w stylu: zasadniczo mi się to nie podoba, ale trzeba walczyć o swoje marzenia

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Cytat:
Napisane przez aezn913 Pokaż wiadomość
Żal mi tych dziewczyn, ale bądźmy szczerzy, za głupotę się płaci... żadna szanująca się dziewczyna, nie poszłaby do takiego programu. Raz, że nie ma to nic wspólnego z karierą modelki, co najwyżej nowych celebrytek, dwa trzeba mieć też swoją godność, co to są za teksty "wyglądasz jak koń, ufo, nadajesz się do reklamy z torbą na głowie". Szkoda, że jeszcze nie wymagają zdjęcia majtek na castingach, bo pokazanie cycków to już standard, aby zostać przecież profesjonalną modelką.

Wiem, że te dziewczyny same się tam pchają, ja ich nawet nie oceniam, czy są głupie, naiwne, czy dążą po trupach do celu, aby zostać "topmodel" i bywać na salonach w warszawce. Ich sprawa. Ich życie. Ich godność... ale wkurza mnie strasznie, że z tej branży przedstawia się jakieś dno, fotografów będzie się mieć za zboczeńców, a modelki za dz*wki, które pokazują cycki i dają się macać, i do tego się jeszcze wmawia, że jest to profesjonalne. Masakra. Gdzie jest sztuka, gdzie jest przekaz, pokazanie, że trzeba mieć naprawdę coś w głowie, znać emocje, i trzeba coś pokazać więcej niż tyłek i łzawe historie, że koleżanki mnie nie lubiły, albo mama nie ma na nowe spodnie.

W ogóle chyba przestane to oglądać... bo pierwsza edycja była dnem w porównaniu do zagranicznych wersji, druga edycja sięgnęła mułu.

Stylizacje dziewczyn... może na żywo lepiej wyglądają niż na tych zdjęciach
http://topmodel.tvn.pl/foto,galeria,...zie,432,1.html
kogo oni zatrudniają ? Brać takie pieniądze, i odwalać taką lipę , graficy też się tu nie popisali

Karolina Henning na żywo bardzo jestem ciekawa jej sesji
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...85217187_n.jpg
Też uważam, że makijażystów, stylistów i oświetleniowców mają fatalnych. Jakby nabrali ludzi po jakichś kursach, którzy nigdy nie pracowali w zawodzie i nie mają do tego drygu... Te zdjęcia z metamorfoz wołają o pomstę do nieba. Pierwsze pytanie, kto je tak wystylizował, drugie, kto zrobił tak fatalne zdjęcia. Fotografia to malowanie światłem, nie wystarczy ładna modelka i aparat, trzeba mieć trochę polotu.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-30, 21:42   #1358
daktylek1987
Wtajemniczenie
 
Avatar daktylek1987
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
http://topmodel.tvn.pl/foto,galeria,...zie,432,1.html

Szkoda że ujawniają metamorfozy przed ich emisją
Ale dziwne te zdjęcia, chyba mocno obrobione graficznie. Dziewczyny wyglądają jak postacie ze Simsów.
__________________
"Koty potrafią zranić w jeden sposób - odchodząc."

Edytowane przez daktylek1987
Czas edycji: 2011-09-30 o 21:44
daktylek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 22:07   #1359
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
A ona wylatuje z tekstem:"sorry, dziewczyny muszą walczyć o swoje marzenia"
Jedynie taki sposób (rozbieranie się) zna z własnego doświadczenia
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 22:27   #1360
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka89 Pokaż wiadomość
http://nk.pl/#profile/8349955/gallery/album/2/59 Oliwia
http://nk.pl/#profile/1603190/gallery/album/2/33 Natalia


wszytskie prawie mają konto na nk i wszyscy im piszą miłe słówka
Oliwię zaś znalazłam na fb [nie wiem czy one są nadal w domu modelek? boi na tablicy Oliwii pojawiają się wpisy od Doroty Trojanowskiej i Gabrielii Pacholarz <natomiast Magdalena Roman kliknela gdzies 'lubie to' wnioskuje zatem, ze w domu modelek internetu nie miały, a więc w kolejnych etapach pewnie wczesniej wspomniana trójka się wyrkuszyla?]na biało
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 22:30   #1361
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Top Model - część II

Są chyba teraz w Paryżu, więc dziewczyny które wymieniłaś najwyraźniej wyleciały z programu.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 22:31   #1362
agaola89
Rozeznanie
 
Avatar agaola89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 681
Dot.: Top Model - część II

Och, przyjrzałam się zdjęciom portretowym dziewczyn z Glamoura i mnie zazdrość zżera. Ale tak naprawdę...

Co do udziału w programie, godności etc.: sama doszłam do wniosku, że spróbuję swoich sił, bo dziewczyny wchodzące do 13 dostają od razu umowę z d'Vision. Miałam problem z dostaniem się do agencji i uznałam, że jak dostanę tam w cztery litery, to sobie podaruję zabawę w profesjonalny modeling.
Myślę, że dziewczynom pomoże udział w tym programie (tutaj pada pytanie o cenę takiej pomocy: jestem w szoku, że co chwila je rozbierają), bo większość z nich będzie rozchwytywana ze względu na Top Model i ich rozpoznawalność.
__________________
http://www.wysoka-bloggerka.blogspot.com/ - Nie umiem nosić czerni
agaola89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 22:41   #1363
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
Oliwię zaś znalazłam na fb [nie wiem czy one są nadal w domu modelek? boi na tablicy Oliwii pojawiają się wpisy od Doroty Trojanowskiej i Gabrielii Pacholarz <natomiast Magdalena Roman kliknela gdzies 'lubie to' wnioskuje zatem, ze w domu modelek internetu nie miały, a więc w kolejnych etapach pewnie wczesniej wspomniana trójka się wyrkuszyla?]na biało
Myślę, że po prostu nie siedzą już w domu modelek, bo eliminacje są co 3 dni. Nawet jak był wyjazd do Paryża, to już się mógł skończyć, poza tym dziewczyny mogły dostać laptopa z internetem, żeby podgrzać atmosferę swoimi wpisami na Facebooku. Nie sądzę, by wszystkie, tak różne osobowości, nagle się zaprzyjaźniły i wszystko sobie komentowały.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 22:46   #1364
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Top Model - część II

W poprzedniej edycji było tak, że krecili ją sporo wczesniej niz była emisja w Tv. Ja Kaśkę Smolińską spotkałam na mieście po emisji 1 odcinka, a ona odpadła na koncu, stad wniosek, ze top model trwa krotko, tylko my to ogladamy przez cały sezon. Dopiero ostatni odcinek jest krecony w czasie rzeczywistym.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 22:51   #1365
gwiazdeczka89
Rozeznanie
 
Avatar gwiazdeczka89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 544
Dot.: Top Model - część II

Ghana, cóż za dedukcja
__________________
"Zawsze, dla Was zawsze będe śpiewał, do końca..."
R.R.

gwiazdeczka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 23:02   #1366
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka89 Pokaż wiadomość
Ghana, cóż za dedukcja
jestem najlepszym facebookowym detektywem świata powinnam jeszcze analizować poszczególne posty :cojest :
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 23:19   #1367
cornflake-girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 61
Dot.: Top Model - część II

Przyjrzałam się twarzom dziewcząt po metamorfozach i wnioski mam takie:
Dorota Trojanowska jest naprawdę piękna i nawet podoba mi się w czarnych włosach. Myśle, że jednak wiek ja eliminuje,no i to nie jest uroda modelki,raczej miss.
Zaraz obok zdjęcie Olgi i teraz kiedy porównuje ja z Dorotą, wiem co mi nie pasuje - jak dla mnie to ona sprawia wrażenie takiej "mięsistej"(przez usta głównie) i troche napuchniętej na twarzy,oczy tez ma często jakby zaspane. Nie śmiejcie się,ale inaczej nie umiałam tego określić.
Oliwia piekna,ale chyba posiada też częstą wadę pięknych kobiet - myśli, że sama uroda wystarczy,a tu trzeba trochę poćwiczyć,powcielać sie w jakieś role przed obiektywem...No ale może to niesmiałość i jeszcze się rozkręci.
Karolina- jakoś nie mogę sie przekonać. Jej twarz przypomina mi taką wyżłobioną czaszkę obciągniętą cieniutką skórą,no i zęby jakoś mi sie nie podobają. Ale na zdjęciach wypada super, jest fotogeniczna.
Honorata zachwyca - fotogeniczna i ma duzy potencjał. Świetnie wyglądała jako Czerwony Kapturek na sesji w stodole.,od razu pomyślałam o reklamie Reddsa
Vera wzbudza moja sympatie i mam nadzieję, że daleko zajdzie.
cornflake-girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 00:14   #1368
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Top Model - część II

Wybaczcie jestem za głupiutka, nie kumam tego facebooka.
Profile wyglądają identycznie prawie;
http://www.facebook.com/pages/Magdal...17548064976767
http://www.facebook.com/pages/Dorota...32542616798514
http://www.facebook.com/pages/Olga-K...35184453199347

i dużo dużo innych.
Znając życie już jest po programie i wszystkie odpadły, to czemu ciągle udzielają się na facebooku pisząc o sobie w trzeciej osobie typu
"Trzymajcie kciuki za Karolinę Henning!"
"Magda musi wygrać program!"
"Michalina od początku zrobiła wrażenie na jurorach"


WTF?
Czy to one utrzymują te profile? Nie...?
Pewnie i tak już odpadły niektóre to co - mają obowiązek utrzymywać swój profil i pisać do fanów?
Błagam niech mi ktoś wytłumaczy sens
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 00:17   #1369
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Wybaczcie jestem za głupiutka, nie kumam tego facebooka.
Profile wyglądają identycznie prawie;
http://www.facebook.com/pages/Magdal...17548064976767
http://www.facebook.com/pages/Dorota...32542616798514
http://www.facebook.com/pages/Olga-K...35184453199347

i dużo dużo innych.
Znając życie już jest po programie i wszystkie odpadły, to czemu ciągle udzielają się na facebooku pisząc o sobie w trzeciej osobie typu
"Trzymajcie kciuki za Karolinę Henning!"
"Magda musi wygrać program!"
"Michalina od początku zrobiła wrażenie na jurorach"


WTF?
Czy to one utrzymują te profile? Nie...?
Pewnie i tak już odpadły niektóre to co - mają obowiązek utrzymywać swój profil i pisać do fanów?
Błagam niech mi ktoś wytłumaczy sens
Ale te profile to są osób publicznych Może ktoś za nie je prowadzić.
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 00:19   #1370
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Top Model - część II

Acha no tak ale jaki jest tego sens skoro już dawno finałowa trójka została wyłoniona?
Ja nie rozumiem polityki tego programu, podbijanie oglądalności drogą facebookową im nie służy, na profilu pani Korwin Piotrowskiej metamorfozy zostały jednogłośnie ZJECHANE, masakra



edit: jacyś znajomi piszą "JAK ZACZNIEMY NA NIĄ GŁOSOWAĆ TO DOPIERO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO"

Kto i gdzie będzie głosować?? Przecież o wszystkim decydują jurorzy, my dopiero na końcu, mam rozumieć że owa dziewczyna na którą mamy głosować jest w finałowej trójce? Czyżby to była jakaś delikatna sugestia?

Edytowane przez 201604181004
Czas edycji: 2011-10-01 o 00:21
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 06:19   #1371
agaola89
Rozeznanie
 
Avatar agaola89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 681
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Acha no tak ale jaki jest tego sens skoro już dawno finałowa trójka została wyłoniona?
Ja nie rozumiem polityki tego programu, podbijanie oglądalności drogą facebookową im nie służy, na profilu pani Korwin Piotrowskiej metamorfozy zostały jednogłośnie ZJECHANE, masakra



edit: jacyś znajomi piszą "JAK ZACZNIEMY NA NIĄ GŁOSOWAĆ TO DOPIERO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO"

Kto i gdzie będzie głosować?? Przecież o wszystkim decydują jurorzy, my dopiero na końcu, mam rozumieć że owa dziewczyna na którą mamy głosować jest w finałowej trójce? Czyżby to była jakaś delikatna sugestia?
To jest sposób na przekazanie "trzymamy za Ciebie kciuki".
__________________
http://www.wysoka-bloggerka.blogspot.com/ - Nie umiem nosić czerni
agaola89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 06:34   #1372
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Top Model - część II

a ja znalazłam profil Viktorii na facebooku i jest tam jako Viktoria Rutkowska, ja myślałam, że program idzie na żywo tzn one są wciąż w domu modelek.... tak podkreślali rozłąkę z dzieckiem, że byłam pewna, że one tam ze 3 miesiące spędzą....
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 08:53   #1373
gwiazdeczka89
Rozeznanie
 
Avatar gwiazdeczka89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 544
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
jestem najlepszym facebookowym detektywem świata powinnam jeszcze analizować poszczególne posty :cojest :
\
kurcze moglabys mnie podszkolic. Ja nie kumam facebooka nic a nic
__________________
"Zawsze, dla Was zawsze będe śpiewał, do końca..."
R.R.

gwiazdeczka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 11:49   #1374
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
t akie skany na szybko
Magda i Wiera!!! wow
moje TOP 2
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 11:49   #1375
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Top Model - część II

znalazłam już wszystkie użytkowniczki, nawet prywatny profil Marcina Tyszki xD [tak, nudzę się xD]
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 21:47   #1376
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Top Model - część II

te zdjecia które sa na stronie, kolor wlosow Gabrieli (tej akurat mi nie szkoda), Michaliny i tej laski z tatuazem są dramatyczne. Kto je tak skrzywdził??

najlepsze są Olga, Oliwia i może Vera. I chyba na tyle...
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 22:02   #1377
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
te zdjecia które sa na stronie, kolor wlosow Gabrieli (tej akurat mi nie szkoda), Michaliny i tej laski z tatuazem są dramatyczne. Kto je tak skrzywdził??

najlepsze są Olga, Oliwia i może Vera. I chyba na tyle...
Właśnie, Oldze zmienili kolor włosów? Czy zostawili, bo nie mogę poznac po zdjęciu
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 22:18   #1378
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Top Model - część II

chyba zostawili, ale za to jakos dramatycznie przylizali-przyklepali...
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 00:13   #1379
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Top Model - część II

Jakby majstrowali przy włosach Olgi, to bym się nieźle zdenerwowała, bo ma je takie przepiękne, gęste, zdrowe, szkoda by ich było. Ja, gdybym nawet mogła, w życiu nie poszłabym do takiego programu, bo nie chciałabym, żeby mi obcięto moje długie do pasa włosy
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 10:19   #1380
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Top Model - część II

lula.pl/lula/56,111791,10387742,Finali stki__Top_Model___Oceniam y_finalowa_13_.html

Tak, Olga ma piękne włosy i są absolutnie idealne ale chyba jednak jej ścieniowali z tego co widziałam..
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:01.