Talk kancerogenny?!!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-09, 14:40   #31
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Choroba zwana życiem

i nie tylko tam. Moj maz jest wyuczonym piekarzem. jak jeszcze chodzil do szkoly i na praktyke to nie raz wpydlo im popsute jajko Jaki to smord kazdy
wie. A ze w misce bylo wiele jajek to szkoda to bylo wyrzucic, to zamieszali i dalej smarowali bulki, a potem posypywali makiem i do pieca. Z tymi wymiocinami tez mi opowaidal. wymiotowali do wiadra z zakwasem, bo i widac nie bylo i czuc. kwas przezarl wszystko, a potem ten zakwas brali do wyrobu bulek i chleba. To byly rewelacje z przed 18 lat. tak, tak jeszcze komuna wtedy istaniala. Ciekawe czy teraz jest lepiej, ale mysle ze nie.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 17:22   #32
Nati femme fatale
Zadomowienie
 
Avatar Nati femme fatale
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 1 449
Dot.: Choroba zwana życiem

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
i nie tylko tam. Moj maz jest wyuczonym piekarzem. jak jeszcze chodzil do szkoly i na praktyke to nie raz wpydlo im popsute jajko Jaki to smord kazdy
wie. A ze w misce bylo wiele jajek to szkoda to bylo wyrzucic, to zamieszali i dalej smarowali bulki, a potem posypywali makiem i do pieca. Z tymi wymiocinami tez mi opowaidal. wymiotowali do wiadra z zakwasem, bo i widac nie bylo i czuc. kwas przezarl wszystko, a potem ten zakwas brali do wyrobu bulek i chleba. To byly rewelacje z przed 18 lat. tak, tak jeszcze komuna wtedy istaniala. Ciekawe czy teraz jest lepiej, ale mysle ze nie.

Ehmm, a zapomniałam jeszcze dodać o strząsaniu popiołu, ale to pewnie dla Ciebie też nic nowego
__________________
"Kobiety są jak przekład: piękne nie są wierne, wierne nie są piękne."
G.B.Shaw

tu znajdował się podpis mojego ex-męża o treści:
dokładnie, kochanie, dokładnie(znał moje hasło) więc...Tobie(skoro zgadzasz się z powyższym cyt.pana Shaw) pozostaje znaleźć sobie taką niepiękną!może Cię nie zdradzi
Nati femme fatale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:06.