Mój brzuch. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-19, 19:14   #1
sweetheart_007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5

Mój brzuch.


Załączam zdjęcie mojego brzucha (oczywiscie beznadziejnej jakosci bo z telefonu). Czy kwalifikuje się on tylko do rzeźbienia, czy trzeba też trochę spalić? Oglądałam ostatnio metamorfozy u Chodakowskiej na profilu i tak mnie tknęło żeby coś ze sobą zrobić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150919_200423.jpg (135,8 KB, 55 załadowań)
sweetheart_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-19, 21:13   #2
ArekRymanowskiTrener
Przyczajenie
 
Avatar ArekRymanowskiTrener
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18
Dot.: Mój brzuch.

Nie ma czegoś takiego jak "rzeźbienie" bez spalenia tkanki tłuszczowej. W trenigu, czy to kulturystycznym czy kalistenicznym (z masą własnego ciała - jaki prowadzę) wyróżnia się zawsze trening na masę - mający powiększyć mięsnie, i trening na rzećbę - mający spalić tłuszcz (przy okazji trochę mięśni też się traci). Oczywiście fajnie mieć wytrenowane mięsnie brzucha, jesli nie dla wyglądu to dla ZDROWIA, ale pod tłuszczem nie będzie ich widać - ba optycznie brzuch może się powiększyć!

Dodaję link do treningu na brzuch który może Ci się przydać, bo pozwoli zarówno na spalenie tłuszczu, jak i na wzmocnienie mięśni brzucha: <Nieopłacona reklama>




Edytowane przez AnnaVanDort
Czas edycji: 2015-09-20 o 00:15 Powód: Nieopłacona reklama
ArekRymanowskiTrener jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-19 22:13:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:16.