WROCŁAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAŻENIA, ITP.) - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-18, 14:28   #211
Ewelina690
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 147
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Cytat:
Napisane przez seele Pokaż wiadomość
dziewczyny, bierzecie ze soba cos konkretnego jutro na rozpoczecie? :p
Wlasnie tez mialam o to zapytac
Bierzecie klapki i fartuszki? Ja chyba nie, mysle, ze nie bedzie jeszcze trzeba.
__________________
MAKIJAŻE ŚLUBNE I OKOLICZNOŚCIOWE - Głogów i okolice!

http://www.makijaze.glogow.pl

Zapraszam do obejrzenia mojej galerii!
Ewelina Nowak
Ewelina690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 19:51   #212
czarno_biala87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
GG do czarno_biala87
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Na inauguracji nie będziemy tego wszystkiego potrzebować, raczej w niedzielę. Jutro tylko jakiś wykład po rozpoczęciu...

Ja mogę kogoś przenocować, wygód żadnych nie mam do zaoferowania i spanie niestety na podłodze, ale jak kogoś przyciśnie, to lepsze to niż płacenie grubej kasy za hotel...
czarno_biala87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 10:35   #213
anielunia
Raczkowanie
 
Avatar anielunia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 40
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

hej hej ja mam pytanie odnosnie zajec w sobote (wizaz - chrakteryzacja) bo nie bylo mnie na rozpoczeciu i nie wiem co i jak o ktorej godzinie co trzeba wziac ze soba itp bylabym wdzieczna o jakies informacje
anielunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 18:41   #214
seele
Raczkowanie
 
Avatar seele
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 30
GG do seele
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

nie mam pojecia co brac ze soba, ja biore wszystko co mam;p jutro na 8, zajecia na Kruszwickiej. Na stronie masz juz w aktualnosciach podany plan
ja nie odebralam jeszcze wyprawki, jutro zaplace i odbiore ale w sumie nie wiem gdzie, czy w sekretariacie na czarnieckiego czy tam w tym gimnazjum czy moze beda juz czekaly na mnie na kruszwickiej:p ktoras z was tez nie odebrala wyprawki?
seele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 19:58   #215
anielunia
Raczkowanie
 
Avatar anielunia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 40
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

ja nie odebralam, tez jutro ide do skretariatu po odbior
anielunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 11:34   #216
streetwork
Raczkowanie
 
Avatar streetwork
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 166
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

a czy ta szkola daje uczennicom legitymacje uprawniajaca do znizek? i ubezpiecznie? Juz i tak nie zdaze a wrzesniowy nabor wiec pozostaje luty... do tego czasu poczekam na Wasze opinie
__________________
wishin’ and hopin’

Edytowane przez streetwork
Czas edycji: 2009-10-01 o 11:40 Powód: dopisek
streetwork jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 15:38   #217
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Cytat:
Napisane przez streetwork Pokaż wiadomość
a czy ta szkola daje uczennicom legitymacje uprawniajaca do znizek? i ubezpiecznie? Juz i tak nie zdaze a wrzesniowy nabor wiec pozostaje luty... do tego czasu poczekam na Wasze opinie
tak
(ale legitymacje jest do 24 lat)
A ubezpiecznie NWW mozna kupic.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-02, 07:43   #218
madzer7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
tak
(ale legitymacje jest do 24 lat)
A ubezpiecznie NWW mozna kupic.
Legitymacja owszem jest ale dla szkoły dwuletniej, jeśli mowa o rocznych kierunkach wówczas takiej legitymacji się nie otrzymuje. Ponadto każda legitymacja jest ważna do 26 roku życia a nie 24. Ubezpiecznie...fakt, można w szkole wykupić NW
madzer7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 09:37   #219
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Cytat:
Napisane przez madzer7 Pokaż wiadomość
Legitymacja owszem jest ale dla szkoły dwuletniej, jeśli mowa o rocznych kierunkach wówczas takiej legitymacji się nie otrzymuje. Ponadto każda legitymacja jest ważna do 26 roku życia a nie 24. Ubezpiecznie...fakt, można w szkole wykupić NW
Nie zgadza sie
Legitymacja szkolna jest do 24 lat.Studencka jest do 26 lat
W tej szkole otrzymuje sie legitymacje szkolna
Z szkola roczna zgadza sie..bo to jest prywatny program.. nie jest programem Ministerstwa Edukacji.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 12:19   #220
streetwork
Raczkowanie
 
Avatar streetwork
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 166
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Nie zgadza sie
Legitymacja szkolna jest do 24 lat.Studencka jest do 26 lat
W tej szkole otrzymuje sie legitymacje szkolna
Z szkola roczna zgadza sie..bo to jest prywatny program.. nie jest programem Ministerstwa Edukacji.
O jej troche slabo bo musze dojezdzac z bardzo daleka i znizka przydalaby sie... chyba zamieszkam na rok we wrocku! Ktos mysli nad naborem zimowym??
Ps. I jak pierwsze wrazenie o szkole? zajecia?
__________________
wishin’ and hopin’
streetwork jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 21:15   #221
czarno_biala87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
GG do czarno_biala87
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Słuchajcie, czy ma ktoś może chemię kosmetyków jakiegokolwiek autora? bo jakoś nic nie mogę znaleźć... Chętnie odkupię lub skseruję. I mam do sprzedania nową kosmetykę dyszlowskiej...
czarno_biala87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-10, 09:26   #222
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Cytat:
Napisane przez streetwork Pokaż wiadomość
O jej troche slabo bo musze dojezdzac z bardzo daleka i znizka przydalaby sie... chyba zamieszkam na rok we wrocku! Ktos mysli nad naborem zimowym??
Ps. I jak pierwsze wrazenie o szkole? zajecia?
Ja dojezdzam z daleka ale mam znizke bo jestem z kosmetyki a moim modulem jest wizaz.
Ja jestem zadowolona jak na razie ze szkoly..chodz juz zaczely sie kolokwia i egzaminy..
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 09:41   #223
streetwork
Raczkowanie
 
Avatar streetwork
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 166
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Cytat:
Napisane przez czarno_biala87 Pokaż wiadomość
Słuchajcie, czy ma ktoś może chemię kosmetyków jakiegokolwiek autora? bo jakoś nic nie mogę znaleźć... Chętnie odkupię lub skseruję. I mam do sprzedania nową kosmetykę dyszlowskiej...
W tej szkole jest chemia?? wiem ze kosmetyczki przechodza przez chemiczne zagadnienia ale uczenia sie reakcji i wzrow na pamiec tez? Chce isc na wizaz i charakteryzacje i zastanawiam sie czy tam znajde chemie?? no i czy sa zajecia z rysunku bo do tego mam zerowy talent jak do chemii
__________________
wishin’ and hopin’
streetwork jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 10:15   #224
czarno_biala87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
GG do czarno_biala87
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

chemia kosmetyczna to nie wzory i regułki, uczymy się wyłącznie praktycznych rzeczy - składników kosmetyków, substancji które można wykorzystać do zabiegów albo samodzielnie wykonać jakiś preparat... Fajny przedmiot, mnie się podoba. Ale trzeba mieć jakieś podstawy chemii ogólnej żeby się nie pogubić i rwać włosów z głowy

No i rzeczywiście nauka ruszyła pełną parą, mamy 2 koła w przyszłym tygodniu i zadane już 2 prace zaliczeniowe do oddania...
Ale po to w końcu płacimy ciężkie pieniądze by się uczyć
czarno_biala87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 19:50   #225
czarno_biala87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
GG do czarno_biala87
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

edytowane przez moderatora

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2009-10-15 o 14:38
czarno_biala87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 16:35   #226
NoNamala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 61
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Szkole Pani Daleckiej mówimy NIE! dziewczyny trzymajcie sie z daleka tej szkoły, jak samo nazwisko Pani dyr. mówi jestem na 4tym semestrze i nie moge się doczekac kiedy ta cała afera się skończy. w szkole pracują osoby kompletnie niekompetentne, plan zajęć jest zmianiany ze zjazdu na zjad. w czwartek dowiaduję się, że będę miała w sobote egzamin, albo że zamiast mieć zajęcia od 8-14 to mam od 8-19. na pracowni zawsze czegoś brak,a jesli już jest, to trzeba to oszczędzać i zostawić np. dla 3go semestru. nie mówiąc o tym,że szkoła potrafi podnieść opłatę z dnia na dzien, na co nie można się nie zgodzić. chcąc nie chcą trzeba płacic więcej. Dziewczyny, przestańcie marzyć o SPECJALIZACJI zostanie ona wam NARZUCONA! mojej grupie zostały 4ry zjazdy do końca sem.(kończymy szkole 9-10 stycznia-ostatni zjazd) i nie miałyśmy jeszcze ani razu zajęć ze specjalizacji. także, NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Szkoła jest beznadziejna! płacimy tyle kasy (tryb zaoczny) i nici z wszystkiego! nie mówiąc o tym, że specjalizacje, którą chciałyśmy mieć nam zabrali i wcisneli na siłe inną! bez naszej zgody!!!!

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

szkoła znajduje sie w 3miejscach co jest kompletnie niewygodne bo z jednego miejsca trzeba pędzić w 10minut do drugiego!!! MASAKRA!!

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

aaaaa.... i jeszcze dziewczyny! co bardzo ważne. w szkole panuje EPIDEMIA! bo zawsze gdy są jakieś zmiany w planie(a dzieje się to co zjazd) panie mówią, że nauczyciel odpowiedzialny za plan jest chory.... biedaczek... tylko o ile się nie mylę, to DYREKCJA ustala plan, nie nauczyciele. pozdrawiam dziewczyny

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

wizerunek całej tej śmiesznej instytucji zwanej szkołą ratuje, Pani Ania Chrobot, która jest jedynym plusem tej szkoły. Jest świetna!

Jestem niezadowolona z wyboru!

Edytowane przez NoNamala
Czas edycji: 2009-11-19 o 17:01
NoNamala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 16:38   #227
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Cytat:
Napisane przez NoNamala Pokaż wiadomość
Szkole Pani Daleckiej mówimy NIE! dziewczyny trzymajcie sie z daleka tej szkoły, jak samo nazwisko Pani dyr. mówi jestem na 4tym semestrze i nie moge się doczekac kiedy ta cała afera się skończy. w szkole pracują osoby kompletnie niekompetentne, plan zajęć jest zmianiany ze zjazdu na zjad. w czwartek dowiaduję się, że będę miała w sobote egzamin, albo że zamiast mieć zajęcia od 8-14 to mam od 8-19. na pracowni zawsze czegoś brak,a jesli już jest, to trzeba to oszczędzać i zostawić np. dla 3go semestru. nie mówiąc o tym,że szkoła potrafi podnieść opłatę z dnia na dzien, na co nie można się nie zgodzić. chcąc nie chcą trzeba płacic więcej. Dziewczyny, przestańcie marzyć o SPECJALIZACJI zostanie ona wam NARZUCONA! mojej grupie zostały 4ry zjazdy do końca sem.(kończymy szkole 9-10 stycznia-ostatni zjazd) i nie miałyśmy jeszcze ani razu zajęć ze specjalizacji. także, NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Szkoła jest beznadziejna! płacimy tyle kasy (tryb zaoczny) i nici z wszystkiego! nie mówiąc o tym, że specjalizacje, którą chciałyśmy mieć nam zabrali i wcisneli na siłe inną! bez naszej zgody!!!!

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

szkoła znajduje sie w 3miejscach co jest kompletnie niewygodne bo z jednego miejsca trzeba pędzić w 10minut do drugiego!!! MASAKRA!!

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

aaaaa.... i jeszcze dziewczyny! co bardzo ważne. w szkole panuje EPIDEMIA! bo zawsze gdy są jakieś zmiany w planie(a dzieje się to co zjazd) panie mówią, że nauczyciel odpowiedzialny za plan jest chory.... biedaczek... tylko o ile się nie mylę, to DYREKCJA ustala plan, nie nauczyciele. pozdrawiam dziewczyny

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

wizerunek całej tej śmiesznej instytucji zwanej szkołą, jest Pani Ania Chrobot, która jest jedynym plusem tej szkoły. Jest świetna!

Jestem niezadowolona z wyboru!

Ja jestem na 1 semestrze i uwazam ze nie jest tak zle.
3 budynki szkoly-fakt..ale oddalone od siebie 100,200 m wiec nie przesadzajmy
(na pieszo 5,10 minut..)
wole nie pisac w ogole o takich rzeczach na forum publicznym..bo pare rzeczy mnie zdenerwowalo.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 16:49   #228
NoNamala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 61
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Ja jestem na 1 semestrze i uwazam ze nie jest tak zle.
3 budynki szkoly-fakt..ale oddalone od siebie 100,200 m wiec nie przesadzajmy
(na pieszo 5,10 minut..)
wole nie pisac w ogole o takich rzeczach na forum publicznym..bo pare rzeczy mnie zdenerwowalo.
cześć fakt, jak byłam na 1szym semestrze, wszystko było w porządku i byłam b. zadowolona z wyboru. od 2go się wszystko zaczeło,ale teraz już przeszło ludzkie pojęcie. u mnie w grupie na 1szym semestrze było aż 33 osoby, a teraz zostało zaledwie 14, więc o czymś to świadczy poza tym, was traktuje się jak jajko, żebyście nie zrezygnowały, a szkoła miała dochód. 4ty semestr jest 'na wyjściu' i nikt już nie zrezygnuje, więc mają nas gdzieś.
pozdrawiam! oby u Ciebie było lepiej!
NoNamala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 21:08   #229
anioleczek1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 24
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Cytat:
Napisane przez NoNamala Pokaż wiadomość
cześć fakt, jak byłam na 1szym semestrze, wszystko było w porządku i byłam b. zadowolona z wyboru. od 2go się wszystko zaczeło,ale teraz już przeszło ludzkie pojęcie. u mnie w grupie na 1szym semestrze było aż 33 osoby, a teraz zostało zaledwie 14, więc o czymś to świadczy poza tym, was traktuje się jak jajko, żebyście nie zrezygnowały, a szkoła miała dochód. 4ty semestr jest 'na wyjściu' i nikt już nie zrezygnuje, więc mają nas gdzieś.
pozdrawiam! oby u Ciebie było lepiej!
zgadzam sie z NoNamala mam takie samo zadnie na ten temat jak ona , bo tez jestem tam na czwartym semestrze i jest tragedia, po protu cyrk na maxa!! nie polecam
anioleczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-23, 13:33   #230
czarno_biala87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
GG do czarno_biala87
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Co do bałaganu to zgadzam się, panuje tu lekki chaos, ale nie na tyle wielki, by miało to jakoś mocno rzutować na moją opinię o szkole. Głownie dotyczy to niestety sekretariatu, ale może wynika to z tego, że słuchaczek jest dużo, nie wiem jak to wygląda w innych szkołach zaocznych ;/ Mam jednak wrażenie, że niektórzy wykładowcy są... hmm... mało kompetentni? Zdarza się np. dyktowanie podręcznika przez 3 godziny, przy czym pani "wykładająca" nie potrafi powtórzyć niczego z pamięci, musi zajrzeć do tekstu, jakby sama nie miała pojęcia o czym mówi...
Ale są też konkretne osoby jak babeczka od fizykoterapii, chemii, higieny czy anatomii. To są naprawdę właściwe osoby na właściwych miejscach. Świetne są zajęcia z modułu stylizacji paznokci, pani Roksana udziela praktycznych rad, dba o odpowiednią oprawę zajęć, jest też przemiła i zna się na swoim przedmiocie.

Generalnie oceniam szkołę nieźle. Jestem na I semestrze, jestem ciekawa jak to będzie dalej.
czarno_biala87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 15:17   #231
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Cytat:
Napisane przez czarno_biala87 Pokaż wiadomość
Co do bałaganu to zgadzam się, panuje tu lekki chaos, ale nie na tyle wielki, by miało to jakoś mocno rzutować na moją opinię o szkole. Głownie dotyczy to niestety sekretariatu, ale może wynika to z tego, że słuchaczek jest dużo, nie wiem jak to wygląda w innych szkołach zaocznych ;/ Mam jednak wrażenie, że niektórzy wykładowcy są... hmm... mało kompetentni? Zdarza się np. dyktowanie podręcznika przez 3 godziny, przy czym pani "wykładająca" nie potrafi powtórzyć niczego z pamięci, musi zajrzeć do tekstu, jakby sama nie miała pojęcia o czym mówi...
Ale są też konkretne osoby jak babeczka od fizykoterapii, chemii, higieny czy anatomii. To są naprawdę właściwe osoby na właściwych miejscach. Świetne są zajęcia z modułu stylizacji paznokci, pani Roksana udziela praktycznych rad, dba o odpowiednią oprawę zajęć, jest też przemiła i zna się na swoim przedmiocie.

Generalnie oceniam szkołę nieźle. Jestem na I semestrze, jestem ciekawa jak to będzie dalej.

A co do notatek to masz racje o tym dyktowaniu..chyba ta sama osoba.
Z fizyko niestety babeczka odchodzi..
Chaos..tak ..w sekretariacie..zgadza sie..
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"


Edytowane przez ilo16na
Czas edycji: 2010-03-12 o 14:11
ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 16:46   #232
magdusiasz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Jarocin
Wiadomości: 11
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Chodzi Ci o nabór od lutego? ja zamierzam pójść na wizaż, ale jeszcze nie zdecydowałam którą szkołę wybrać

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Ja wybieram si ę od lutego na wizaż
magdusiasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 15:12   #233
czarno_biala87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
GG do czarno_biala87
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Pani Ania odchodzi?? Jaka szkoda...
A anatomię mam z Panią Moniką.
czarno_biala87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 15:30   #234
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Cytat:
Napisane przez czarno_biala87 Pokaż wiadomość
Pani Ania odchodzi?? Jaka szkoda...
A anatomię mam z Panią Moniką.
to mamy ta sama Pania.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 09:59   #235
spax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 34
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

I co o niej myślicie? Gdzieś tu były informacje na ten temat, ale nie pamiętam co pisali.

Ja mam kilka znajomych, które skończyły tą szkołę i bardzo dobrze się czuł potem w zawodzie.
spax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 19:22   #236
NoNamala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 61
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Ja nie polecam. Bałagan i tyle. Ciągłe zmiany w planie. O tym jakie zajęcia , od której do której masz dowiadujesz się dwa dni przed zjazdem. do kitu z taka robota. zero konkretów.
NoNamala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 16:12   #237
czarno_biala87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
GG do czarno_biala87
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Mnie akurat zmiany w planie nie przeszkadzają tak bardzo, trzeba być elastycznym. Różne rzeczy się zdarzają, ktoś się rozchoruje, coś tak wypadnie... Zresztą są to zmiany które można zaakceptować, nie jakieś szalone remementy jak zamiana 3 wykładów z rana na 7 wykładów wieczorem... Tragedii nie ma, bez przesady.
Przeszkadza mi jedynie to, że na pracowni mamy babkę (ale ta druga też mi się taka wydaje), która uczy nas za mało, za wolno i jakoś tak po łebkach. Np zajęć z manicure mieliśmy chyba 3 czy 4, a po co? Już w tym czasie można by zrobić np depilację...
A nowa babka od stylizacji paznokci sprawia wrażenie, jakby była samoukiem i też tak nas uczyła. Nie padło ani jedno słowo krzywej C, o preparatach.. po prostu usiedliśmy i mieliśmy założyć tipsy koleżance obok, bez przygotowania, bez teorii.... Nie podobało mi się to, ja nie dałabym tak się na sobie uczyć komuś kto w życiu nie miał z tym kontaktu i nic nie wie...
czarno_biala87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 08:46   #238
klodij
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 22
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Witam dziewczyny! Chiclabym od lutego wyrbac sie do szkoly Marzeny Daleckiej na techinika kosmetycznego +manager spa .Czy ktos moze mi napisac cos na temat tego kierunku ???Moze ktos wybiera sie na to samo co ja??
klodij jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 09:48   #239
madzia-maja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 7
GG do madzia-maja
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

We wrześniu nie otworzyli kierunku menager SPA z powodu małej ilości chętnych.
madzia-maja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 08:38   #240
anioleczek1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 24
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Ja mam jutro egzamin zawodowy potwierdzający kwalifikacje i jestem przerażona
anioleczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-01 11:37:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:56.