Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-) - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-07, 20:27   #3541
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez kaszpirek Pokaż wiadomość
I jeszcze się pochwalę moim Lokerkiem


Cytat:
Napisane przez evean Pokaż wiadomość
iiiii dziś zostałam ciociąąąą po raz trzeci ale brat ma pierwszego syna więc i radość podwójna

za to za nic nie mogę nauczyć Ola pić z czegokolwiek bardzo mało pije i troszku się martwie wesprzyjcie plisss
no to brawo ciociu.
nie pomoge z piciem, bo Tymek też pije mało, prawie wcale, ja mam wrażenie, że on nie ma czasu na picie... herbatkę chce tylko wtedy gdy płacze, gdy się uderzy, lub gdy zasnąć nie umie, tak normalnie, nie ma opcji.

Cytat:
Napisane przez ałła Pokaż wiadomość
No i wlasnie z tym jst problem. Dzisuejsza noc znow masakryczna. Podawalam camilie i zel bobodent ale on jakis denny jest mam wrazenia.

Jakich zeli na dziaselka uzywacie?
Tymkowi smaruję dziąselka Dentinoxem, wydaje mi się że cosik działa.

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez kumkura Pokaż wiadomość
evean-ja podaję picie łyżeczką lub b utelką z łyżeczką lovi o taką:
http://www.tanimarket.pl/5164_Butelk...ol_10_831.html
Już pisałam- ta butla życie mi ratuje, bo młody nie akceptuje smoka..
też ja mam, ale Tymek nie lubi jej.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 20:30   #3542
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Kaszpirek za ząbki Ślicznego masz Lokerka
Bratka za ząbki
evean za wstawanie

ałła dzięki za linka Dziś znalazłam te smoki na allegro i zamówię
A ten jezdzik to nie chodzi o firme tylko o wzór. Ten co podałaś ma małe koła, niskie podwozie, strasznie ciężko się go prowadzi, do pchania się nie nadaje. Ja widziałam kiedyś jak się dziewczyna męczyła z podobnym, ale firmy chicco, wydaje mi się, że to to samo tylko kolorystycznie się różni. Lepiej kupić normalny rowerek z gumowanymi kolami, albo właśnie tego konika jak jest sprawdzony.

Jeśli chodzi o picie to Szymon wypija około 100 ml dziennie. Pije z niekapka treningowego Nuk
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53

Edytowane przez ona1981
Czas edycji: 2011-04-07 o 20:32
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 20:48   #3543
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
[
i czy jest tu ktoś, kto jeszcze nie miał @? bo nie wiem, czy na pewno wszystko ze mną w porządku, że jeszcze nie miałam.
ja też jeszcze nie miałam i boję się żeby na weselu nie dostać

Cytat:
Napisane przez kumkura Pokaż wiadomość
A @ aktualnie mam..pierwszy po porodzie i słabiutki jakiś...dodam, że karmić przestałam jakies 2 mce temu.
Już się nie mogę doczekać, aż zbierzemy się wszystkie razem do jakiegoś SPA- oczyma wyobraźni już to widzę odpoczynek, ploty i wino
o to może ja też nie dostanę wcześniej niż po 2 mies, kurczę stresuje mnie to
a na takie spotkanko chętnie bym się wybrała
za 8 ząbek

Cytat:
Napisane przez evean Pokaż wiadomość
Olo nadalnie raczkuje za to staje na prostych nogach w łóżeczku
anemia nadal jest bierzemy żelazo
na języku wykwitły jakieś brązowe plamy mamy na to nystatynę


iiiii dziś zostałam ciociąąąą po raz trzeci ale brat ma pierwszego syna więc i radość podwójna

odnośnie zmiany pieluch - u nas nie jest najgorzej tfu tfu żeby nie zapeszyć
za to za nic nie mogę nauczyć Ola pić z czegokolwiek bardzo mało pije i troszku się martwie wesprzyjcie plisss
mój też na początku mało pił ale sukcesywnie dawałam i sama też w tym czasie piłam a że teraz faza na papugowanie to szybko załapał (teraz jak widzi niekapek to sam sobie bierze, przechyla i pije)a co dajesz do picia? ja rozcienczam soki,a i u nas sprawdził się niekapek nuka a teraz kubek 360 lovi

u nas też z pieluchami w miarę
gratuluję bratanka

kaszpirek lokerek
ałła śliczni jesteście

nie mam humoru bo się troszkę posprzeczałam z mamą
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 20:54   #3544
djerba
Wtajemniczenie
 
Avatar djerba
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 681
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez ałła Pokaż wiadomość

53 zl za ile sztuk?

Jogurty dzieciowe poki co podaje



Kurka, chyba sie skusze



Hmm... niby fajnie, szkoda tylko ze za Jablczynska nie przepadam

Gratuluje klejnego zabla U nas tez jedynki gorne w natarciu

No i wlasnie z tym jst problem. Dzisuejsza noc znow masakryczna. Podawalam camilie i zel bobodent ale on jakis denny jest mam wrazenia.

Jakich zeli na dziaselka uzywacie?

A propos wysadzania!
Musze sie pochwalic ze dzis moje dziecko pierwszy raz zrobilo kupsztala do nocnika. Niestety nie przy mnie ale moja Mamcia mi opowiadala

Ponoc byl taki szczesliwy ze sam sobie bil brawo
52 sztuki
__________________
....When was d last time u did somethin for d first time?...
djerba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 21:23   #3545
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Widzę,że strasznie zachwalacie tego konika Smoby i zastanawiam się czy któraś z Was próbowała go już prowadzić albo dziecko samo jeździć? Bo ja też go znalazłam na all jakiś czas temu i byłam już prawie zdecydowana żeby kupić małej na roczek,ale porównując ceny natknęłam się na opinie o nim i niestety żadnej pozytywnej Podobno wywraca się na zakrętach, niestabilny, jak dziecko schodzi z niego to wywala się razem z nim ( wersja rowerek), naklejki szybko odpadają i przypomina taką bezkształtną bryłę wtedy itd. itp. Ja się wystraszyłam,że wyrzucę pieniądze w błoto i dałam sobie spokój. Teraz znowu mam dylemat co kupić. Chyba zdecyduję się na normalny 3-kołowy rowerek.
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 21:43   #3546
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez kaszpirek Pokaż wiadomość
I jeszcze się pochwalę moim Lokerkiem
Jaki on "dorosły"

Cytat:
Napisane przez evean Pokaż wiadomość


iiiii dziś zostałam ciociąąąą po raz trzeci ale brat ma pierwszego syna więc i radość podwójna


za to za nic nie mogę nauczyć Ola pić z czegokolwiek
bardzo mało pije i troszku się martwie wesprzyjcie plisss
Gratki ciociu

Łyżeczką spróbuj albo daj sie napić ze swojego kubka. Luiza lubi ze mną pić

Cytat:
Napisane przez ałła Pokaż wiadomość

No i wlasnie z tym jst problem. Dzisuejsza noc znow masakryczna. Podawalam camilie i zel bobodent ale on jakis denny jest mam wrazenia.

Jakich zeli na dziaselka uzywacie?

A propos wysadzania!
Musze sie pochwalic ze dzis moje dziecko pierwszy raz zrobilo kupsztala do nocnika. Niestety nie przy mnie ale moja Mamcia mi opowiadala

Ponoc byl taki szczesliwy ze sam sobie bil brawo
Oby nocka była ok

Używam Bobodent i nam chyba pomaga.

__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 23:25   #3547
basiak
Raczkowanie
 
Avatar basiak
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 480
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez kaszpirek Pokaż wiadomość
I jeszcze się pochwalę moim Lokerkiem


Cytat:
Napisane przez ałła Pokaż wiadomość
Jakich zeli na dziaselka uzywacie?
Dentinox. Kiedyś próbowaliśmy też Bobodent. Szczerze mówiąc ja nie widzę wielkiej poprawy po stosowaniu tych żeli...

A do Jabłczyńskiej podobna jesteś bardzo

......................... ......................... ......................... ......................... .......................
U nas zmiana pieluchy/przebieranie to również istna masakra. Czasem naprawdę puszczają mi nerwy... Nie mam już pomysłów co mu w łapki dawać, żeby się zajął tym i przestał wyrywać i histeryzować. Czyszczenie nosa również okupione mega histerią... A kiedyś miałam takie grzeczniutkie dziecko

Na nocnik Szymka nie wysadzam, bo on kupę robi podczas każdego posiłku zazwyczaj, chyba że go na tym nocniku karmić będę

Jogurt podaję naturalny.

Zdrówka dla Malvinki.

I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI 1 ROCZKU DLA DZIEWCZYNEK SPARKLY!!!
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/wff22n0ayfdjpnfn.png

Szymek 16.04.2010
basiak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-07, 23:25   #3548
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Padam na pysk laski mloda mnie wykonczy cały bozy dzien musiałam z nia chodzic nie chce chodzika pchacza musza byc raczki i koniec tzn za raczki
wkurzyłam sie i poszlismy na spacer (zabrałam moja siore i bratanice) kiedy weszlismy do parku a młoda zobaczyła hustawki koneic ryk na całego pisk wszyscy na mnie sie gapili a mloda odstawiała orgiee nic no z czerwona geba wchodze na ten plac zabaw a ona kubkiem niekapkiem banc o podłoże odwraca sie i chce wyjsc z wózka wiec siedziałam z niz godz na placu zabaw hustałam i bratanica z nia zjezdzała ze zjezdzalni czas do domu i co znów z rykiem i wielka obraza bo mamusia zabrała z placu zabaw



gratki za ząbki Adasiowi
za kupkownie do nocnika
moja pije z niekapka ze słomki i z kubeczka lovi 360 a kiedys nie chciała poprostu nalałam jej soku wody i połozyłam koło zabawek kiedy młoda zaczeło suszyc sama odruchowo wzieła i sama od siebie sie nauczyła najpierw sie bawiła oczywiscie teraz jak wychodzimy na spacer nie wyobraza sobie zeby kubek został w domu

lokerek sliczny

panna migotka super jest ten kubek z lovi moja go uwelbia a jak jest pusty traktuje go jak gryzak

kumkura tez sie własnie zastanawiam chyba sie na nas kropka obraziła

kubiowo89 kazda z nas ma dzien ze by wyszła i by nie wróciła tymbardziej ze niektóre z nas nie maja komu dzieciaków dac popilnowac ale my twarde sa damy rade


bydgos i wierzyc mi sie nie chce ze ja co drugi dzien takie cus z chusteczek robiłam a ile sie napolerowałam szkła i innych badziewi


trzymajcie dziewczyny kciuki jak wiecie ze mojego meza bratowa zmarła kilka dni po porodzie teraz jej siostra jest na koncówce ciazy i dzis sie dostała do szpitala termin ma na koniec maja i lekarz juz dzis zapewnił ze zostanie tam az do rozwiazania normalnie az sie trzesie zwe strachu bo nie wiem dlaczego tam trafiła mam nadzieje ze to tylko szyjka jej popuszcza

miałam tyle napisac a o wszystkim zapomniałam

tymek - lei za kolejna miesiecznice
szczepanek-kaufuni za kolejna miesiecznice

no eniggmy dzieciaczki juz roczek w lutym miały



a juz wiem dałam Ami jogurt z truskawkami niestety nie podeszły jej ale jak dawałam osobno tzn całe truskawy tylko je widelcem potraktowałam a potem jogurt zjadła ze smakiem ja juz tego nie rozumiem mam jakies inne dziecko hahahha
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 05:39   #3549
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

dzięki za rady nt. hemoroida. kupię i liczę, że pomoże.

Lokerek cudny

co do wysadzania - u nas ostatnio kupa też jest przy posiłkach, więc nie wysadzam. posadzona bez okazji wije się jak piskorz, próbuje wstawać itp. na razie nocnik służy nam do zabawy (odwracanie, oglądanie od spodu).

zmiany pieluchy przebiegają ostatnio bez większych problemów, ale coś w łapkach mieć musi. nad przewijakiem mam półkę, na niej zaczepiona jest maskotka małego głoda i też przykuwa uwagę.

wczoraj spacer z babcią - zero płaczu - nawet po wybudzeniu. do domu przyjechało wesolutkie dziecko

udało mi się wczoraj karmić ją tylko w nocy (2 i 6), potem po kąpieli i ok. 23. fajnie by było, gdyby tak zostało i powoli jeszcze eliminować resztę.

poza tym przeziębiłam się, gardło mi wysiada, dziś wstałam z bólem głowy i katarem.
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 08:38   #3550
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez bratkab Pokaż wiadomość




Ja bym jednak zrobiła z kordonka bo jest bawełniany, jakoś na lato nie pasuje mi włóczka.
Wcale nie jest gruby mimo włóczki, zresztą był robiony na próbe - wyszedł , a czy młoda bedzie w nim śmigac to wątpie to babcia miała i ma satysfakcje że taki fajny - wątpie żeby młoda podzielała jej entuzjazm

Cytat:
Napisane przez kaszpirek Pokaż wiadomość
I jeszcze się pochwalę moim Lokerkiem




Cytat:
Napisane przez justin18061976 Pokaż wiadomość
o prosze to zazdraszczam, ja glownie poluje (przynajmniej ostatnio) na australijskiego shiraza (jakis dobry rocznik) i smakuja mi tez portugalskie i chilijskie... lubie tez cabernet,
musze gdzies wynalezc jakas winiarnie on line
A to lubujemy sie w całkiem czym innym nie lubie tych winek i jeszcze dodam californie - jakoś ich posmak mi nie pasi.
Gdzieś od początku mojej przygody z winami gustowałam tylko we francuzach , czasem nie pogardze dobrym włochem czy hiszpanem
Choc nie, zaczynałam chyba od włoskich win
Ale nie ma to jak dobre chateau
Zawsze marzyła mi sie wyprawa do Francji do tych ich winnic nawet braliśmy z meżem pod uwage wypad autem np, do Boreaux ale kurcze troche daleko i ciągle czasu brakowało , a teraz to juz całkiem.
Przynajmniej włoskie rejony winiarskie udało mi sie zwiedzic .
Tak czy siak - udanego polowania

Cytat:
Napisane przez ałła Pokaż wiadomość



Brzmi ciekawie, chociaz troche to dziwne ze tej samej firmy chodzik (ten ktorego linka wkleilam) a duzo gorszej jakosci, jak pisala ona

o
No tak jak pisałam , nie jest to mistrzostwo świata ale fajny. Wiele do życzenia mają te naklejki które trzeba samemu kombinowac jak je naprawde mocno przymocowac bo sie nie trzymają.
I może sam odlew głowy konia nie jest za idealny , tzn głowa jest idealna ale na łączeniach nie za super to wygląda , mimo to tak jak pisałam za tą cene masz 4 w 1 i uważam że do nauki bujania , pchania , odpychania sie i pedałowania jest spoko. Tak że do 1,5 roku wystarczy w zupełnosci a po tym czasie można dziecku kupic juz coś z prawdziwego zdarzenia , wczesniej nie widze sensu.

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
Widzę,że strasznie zachwalacie tego konika Smoby i zastanawiam się czy któraś z Was próbowała go już prowadzić albo dziecko samo jeździć? Bo ja też go znalazłam na all jakiś czas temu i byłam już prawie zdecydowana żeby kupić małej na roczek,ale porównując ceny natknęłam się na opinie o nim i niestety żadnej pozytywnej Podobno wywraca się na zakrętach, niestabilny, jak dziecko schodzi z niego to wywala się razem z nim ( wersja rowerek), naklejki szybko odpadają i przypomina taką bezkształtną bryłę wtedy itd. itp. Ja się wystraszyłam,że wyrzucę pieniądze w błoto i dałam sobie spokój. Teraz znowu mam dylemat co kupić. Chyba zdecyduję się na normalny 3-kołowy rowerek.
Może nie zachwalamy jak opisuje co o nim sądze bo mamy go od 3 dni,na ile bedzie stabilny to sie okaże bo przecież dziec jeszcze za mały co by sam na nim jezdził , choc wczoraj młoda mnie zaskoczyła bo siedząc na nim , po jakims czasie chciała z niego zsiąśc i podniosła sie do góry zsuwając noge jak z rowerka no fajnie to wyglądało , jak by wiedziała co ma robic i konik okazał sie stabilny.
A reszte juz opisałam wyżej.
Tak czy siak przepadło , mamy go i bedziemy sie nim cieszyc na ile sie da
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 08:57   #3551
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Naszym kochanym solenizantkom Igi i Nadii samych słonecznych dni, uśmiechu na buźkach, beztroskiego dzieciństwa i duuużo miłości ode mnie i Wiktorka
a sparkly mamie już dzieci dużo wytrwałości, cierpliwości i umiejętności cieszenia się z każdego drobiazgu

margotrzymam kciuki za stopniowe odstawianie

ja też dziś kicham i smarczę wczoraj zmoklam i dziś już się coś przypałętało
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-08, 09:07   #3552
araczki
Zadomowienie
 
Avatar araczki
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 382
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Igusia i Nadusia - nasze pierwsze solenizantki - duzo pogodnych i szczesliwych dni w Waszym zyciu...zdrowka i nie dajcie za mocno popalic rodzicom

: roza:

Kaszpirek, gratulacje gornych jedynek a zdjecie ich wlasciciela przefajne

Dziewczyny (Kardashi, Olivka i Bydgoszczanka), fajnie planujecie pierwsze urodziny.
Ja pewnie zalatwie wzystko w ostatniej chwili..wtedy tez najlepiej mi wychodzi.

__________________
IF MOMMA AIN'T HAPPY
AIN'T NOBODY HAPPY

körö körö kirkkoon
araczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 09:57   #3553
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Igusiu i Nadusiu życzę Wam duzo zdrówka, uśmiechu na twarzyczkach i samych wspaniałych przyjaciół w życiu. STO LAT.....




Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość

co do wysadzania - u nas ostatnio kupa też jest przy posiłkach, więc nie wysadzam. posadzona bez okazji wije się jak piskorz, próbuje wstawać itp. na razie nocnik służy nam do zabawy (odwracanie, oglądanie od spodu).



poza tym przeziębiłam się, gardło mi wysiada, dziś wstałam z bólem głowy i katarem.
Ja wysadzam od wczoraj, ale na razie bez efektu. Siedzi grzecznie z książeczką.

Oj, to się kuruj kochana


Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość

ja też dziś kicham i smarczę wczoraj zmoklam i dziś już się coś przypałętało
Tobie również zdrówka
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 10:02   #3554
sparkly
Raczkowanie
 
Avatar sparkly
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK / Grudziądz
Wiadomości: 409
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Witajcie

Wpadłam tylko na chwilę żeby się pochwalić,że mamy dziś ROCZEK a tu widzę, że o nas pamiętacie. Wzruszyłyście mnie dziewczyny. Ryczę przed kompem.
Dziękujemy
Tort będzie jutro
A to nasze solenizantki na huśtawkach. U nas już prawie lato od kilku dni.
Jakość kiepska ale telefonem robione.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 06042011151.jpg (187,3 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 06042011153.jpg (147,8 KB, 46 załadowań)
__________________
Więc teraz serca mam ... trzy
...
I miłość po kres
I radość do łez
sparkly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 10:11   #3555
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez sparkly Pokaż wiadomość
Witajcie

Wpadłam tylko na chwilę żeby się pochwalić,że mamy dziś ROCZEK a tu widzę, że o nas pamiętacie. Wzruszyłyście mnie dziewczyny. Ryczę przed kompem.
Dziękujemy
Tort będzie jutro
A to nasze solenizantki na huśtawkach. U nas już prawie lato od kilku dni.
Jakość kiepska ale telefonem robione.
Fajne dziewuszki

Ty nie rycz, bo i mnie łezka poleciała
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 10:18   #3556
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Wszystkiego najjj dla solenizantek Igusi i Nadusi
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 10:19   #3557
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez kaszpirek Pokaż wiadomość
I jeszcze się pochwalę moim Lokerkiem

Cytat:
Napisane przez ałła Pokaż wiadomość
Jogurty dzieciowe poki co podaje
ja zwykły naturalny,dodaję owoce albo i nie
czasem wysępi trochę od nas takiego z ziarnami i śliwką `
Cytat:
No i wlasnie z tym jst problem. Dzisuejsza noc znow masakryczna. Podawalam camilie i zel bobodent ale on jakis denny jest mam wrazenia.

Jakich zeli na dziaselka uzywacie?
dzięki za przypomnienie,też mam gdzieś w szafce camilie
w lodówce mam Dentinox i Orajel,oba pomagają zwłaszcza takie schłodzone
daję kulkę na szczoteczkę silikonową i sobie ją miętoli
Cytat:
A propos wysadzania!
Musze sie pochwalic ze dzis moje dziecko pierwszy raz zrobilo kupsztala do nocnika. Niestety nie przy mnie ale moja Mamcia mi opowiadala

Ponoc byl taki szczesliwy ze sam sobie bil brawo

Tośka też od razu wstaje i po chwili zdziwienia również zadowolona bije sobie brawo

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;26221470]Evean, Agu też cholernie mało pije.[/QUOTE]
Tośka też z tym,że ona jeszcze trochę z cyca wyciągnie
czasem trochę herbatki,czasem całą butlę a czasem wcale

Najlepsze życzenia dla Igi i Nadii! Samych radości od rana do wieczora
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 10:26   #3558
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Do Zabawy mnóstwa siły
Żeby każdy dzień był miły
Pełen śmiechu i radości
stu urodzinowych gosci
wózków klocków i pluszaków
piłek Lalek i zwierzaków
wszyscy idą z prezentami,
z najlepszymi życzeniami.
i my tez sie dołanczamy
sto lat sto lat zaspiewamy

wszystkiego naj z okazji 1 urodzinek dla Nadusi i Igusi : jupi:
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 10:31   #3559
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;26214573]ten tez fajny.
z Ikei podoba mi się tez dla dzieci taki co się u sufitu zawiesza. nie chce mi się linków szukać. [/QUOTE]

Ten tez mi się podoba
Chciałam go dla siebie, ale teściu powiedział żeby lepiej na poddaszu u nas nie przyczepiać foteli do sufitu

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
Takie coś robi sie z normalnej cienkiej wełny - szydełkiem


kardashi bardzo fajne rzeczy które masz zamiar dac Blance na roczek , zwłaszcza basenik bardzo mi sie podoba
może zgapie
I nie wydaje mi sie żebys musiała coś tam jeszcze wyszukiwac , dziecku to i tak nie zrobi róznicy a TY zostaw sobie na inne okazje
Ja nie, ale zostają jeszcze jedni dziadkowie, chrzestna i chrzestni.. i pytają co kupić..

a ja nie wiem

Cytat:
Napisane przez sparkly Pokaż wiadomość
Witajcie

Wpadłam tylko na chwilę żeby się pochwalić,że mamy dziś ROCZEK a tu widzę, że o nas pamiętacie. Wzruszyłyście mnie dziewczyny. Ryczę przed kompem.
Dziękujemy
Tort będzie jutro
A to nasze solenizantki na huśtawkach. U nas już prawie lato od kilku dni.
Jakość kiepska ale telefonem robione.

Sto lat, Sto lat

Rośnijcie duuże
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-08, 10:55   #3560
basiak
Raczkowanie
 
Avatar basiak
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 480
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość

Ja wysadzam od wczoraj, ale na razie bez efektu. Siedzi grzecznie z książeczką.
fajnie musi wyglądać

Cytat:
Napisane przez sparkly Pokaż wiadomość
Witajcie

Wpadłam tylko na chwilę żeby się pochwalić,że mamy dziś ROCZEK a tu widzę, że o nas pamiętacie. Wzruszyłyście mnie dziewczyny. Ryczę przed kompem.
Dziękujemy
Tort będzie jutro
A to nasze solenizantki na huśtawkach. U nas już prawie lato od kilku dni.
Jakość kiepska ale telefonem robione.
Urocze i pogoda również.

--------------------------------------------------------

Moje dziecko od trzech dni ma jedną drzemkę ok. 1-1,5 h, a potem śpi od 20.00 do 8.00 - 8.30 bez pobudki Oby mu tak zostało
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/wff22n0ayfdjpnfn.png

Szymek 16.04.2010
basiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 11:24   #3561
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Najlepszości z okazji PIERWSZYCH URODZINEK
dla Nadii i Ingusi.

rośnijcie zdrowo mamusi,
słoneczka kochane!!!

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
tymek - lei za kolejna miesiecznice
szczepanek-kaufuni za kolejna miesiecznice
dziękujemy.
i Szczepankowi gratki miesięcznicowe przesyłamy.
wow! już 10 miesięcy mamy.

Cytat:
Napisane przez sparkly Pokaż wiadomość
A to nasze solenizantki na huśtawkach. U nas już prawie lato od kilku dni.
Jakość kiepska ale telefonem robione.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 11:39   #3562
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Najlepszego dla naszych wątkowych blizniaczek rośnijcie zdrowo i nie przysparzajcie mamusi zmartwien
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 12:19   #3563
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Najlepsze życzenia urodzinowe dla naszych najstarszych dziewczynek na wątku
- Nadusi i Igusi
Dużo, dużo zdrówka dla Was




velluto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 12:44   #3564
sparkly
Raczkowanie
 
Avatar sparkly
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK / Grudziądz
Wiadomości: 409
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Dziękujemy wszystkim za życzenia

Tutaj tak odświętnie
Tak dziewczynki wyglądały na chrzcie w Polsce. Tylko w tym całym zamieszaniu nie zrobiliśmy im żadnych zdjęć. Teściowa robiła ale tradycyjnym aparatem kliszowym i cały czas czekamy na wywołanie.
I jeszcze się pochwalę, że sukienki i czapeczki zrobiłam sama

Druga modelka niestety odmówiła współpracy i nie chciała się zaprezentować w pełnej krasie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picture 257.jpg (42,1 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture 258.jpg (37,2 KB, 57 załadowań)
__________________
Więc teraz serca mam ... trzy
...
I miłość po kres
I radość do łez

Edytowane przez sparkly
Czas edycji: 2011-04-08 o 12:46
sparkly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 12:59   #3565
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez sparkly Pokaż wiadomość
Dziękujemy wszystkim za życzenia

Tutaj tak odświętnie
Tak dziewczynki wyglądały na chrzcie w Polsce. Tylko w tym całym zamieszaniu nie zrobiliśmy im żadnych zdjęć. Teściowa robiła ale tradycyjnym aparatem kliszowym i cały czas czekamy na wywołanie.
I jeszcze się pochwalę, że sukienki i czapeczki zrobiłam sama

Druga modelka niestety odmówiła współpracy i nie chciała się zaprezentować w pełnej krasie

a kiedy znalazłaś na to czas przy dwójeczce?
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 13:01   #3566
sparkly
Raczkowanie
 
Avatar sparkly
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK / Grudziądz
Wiadomości: 409
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

W nocy
__________________
Więc teraz serca mam ... trzy
...
I miłość po kres
I radość do łez
sparkly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 13:14   #3567
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

wow
może zaczniesz robić na sprzedaż?
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 13:38   #3568
djerba
Wtajemniczenie
 
Avatar djerba
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 681
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Wszytkiego najlepszego, najsłodszego i najbardziej przytulankowego dla Nadusi i Igusi !!! Buziaczki
__________________
....When was d last time u did somethin for d first time?...
djerba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 13:45   #3569
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

dla Tymka i Szczepanka za 10 m-cy!

sparkly dziewczynki wyglądały uroczo a ty masz talent!
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 14:20   #3570
Dilayla
Zadomowienie
 
Avatar Dilayla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 235
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez sparkly Pokaż wiadomość
Witajcie

Wpadłam tylko na chwilę żeby się pochwalić,że mamy dziś ROCZEK a tu widzę, że o nas pamiętacie. Wzruszyłyście mnie dziewczyny. Ryczę przed kompem.
Dziękujemy
Tort będzie jutro
A to nasze solenizantki na huśtawkach. U nas już prawie lato od kilku dni.
Jakość kiepska ale telefonem robione.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif duzy_prezenciak_.gif (49,9 KB, 6 załadowań)
__________________
„…to żaden powód nic nie robić tylko dlatego,
że nie można zrobić wszystkiego…”

Dilayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:05.