Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V. :) - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-11, 17:03   #2071
xxNiuniaxx
Raczkowanie
 
Avatar xxNiuniaxx
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 426
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

hej dziewczyny...
u nas koniec gorączki po 4 dniach i taaaaaaaka wysypka że aż strach... lekarka zdiagnozowała rumień zakaźny....
to cos takiego jak trzydniówka tylko dłuższe...
Laurę wysypało masakrycznie.. plamki ma nawet w uszach i włosach!!!
ciesze sie chociaż że gorączki brak..........
__________________
Laura jest już z nami
xxNiuniaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 18:02   #2072
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;28699280]Gratuluję wydalenia grosika

A u nas otworzyli GIGANTYCZNY ciuchland, jakie ubrania! szok, dla dzieci setki rzeczy, kupiłam śliczną, z cieniutkiego sztruksu sukieneczkę, fioletowa z haftowanym kwiatem, 10zł. Ani nie sprana, ani brudna, super stan.

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

http://www.bigastyl.pl/nasze_sklepy.html

ta sić. Kropa, u was w środę otwierają, polecam. Sobie fajną bluzkę nietoperza kupiłam,[/QUOTE]

Ooo, widzę, że u mnie też jest ta sieć, ale daleeeeko.


niunia, dobrze, że to nic poważnego
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 18:20   #2073
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Aaaa, wczoraj młoda miała jedną drzemkę trwającą 30 min. i buszowała do 20.30 bez maruda.

Weszłam na stronę Zary i.......jestem chora. Tyle super rzeczy w przecenie, a ja już młodą obkupiłam. Koniecznie muszę śledzić wyprzedaże zimowe.
Szalenie podoba mi sie ten płaszczyk/kurteczka
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...BWITH%2BTOGGLE
O kuecze ale przeceny.WOW.
To dla porównania zobaczcie jaka kicha jest w uk.http://www.zara.com/webapp/wcs/store...36%2Bmonths%29

My na śniadanie jemy owsiankę z owocami.
A potem jemy mamy lub taty kanapeczki.
__________________


Edytowane przez Darianna25
Czas edycji: 2011-08-11 o 18:41
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 18:47   #2074
kumkura
Rozeznanie
 
Avatar kumkura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 904
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

My na śniadania zamiennie albo kaszka, albo jajo na miękko lub jajecznica, ogórek świeży lub małosolny, ociupina chlebka żytniego. Wędlin nie podaję, parówek też. Myślę o kiełbaskach cielęcych- czy one są choć odrobinę "lepsze" niż parówy? Co sądzicie??
Dziecko sprzedane teściom, małż w pracy, wypadałoby zrobić imprę, a ja szykuję mieszkanie do remontu- jutro opuszczamy nasze m, w sobotę weselicho w Wawie, a potem wakacje pod gruszą u teściów, bez netu, na wsi, aj chyba oszaleję No i bez Was...
Daria- ale avatar, WOW, super
__________________
Adaś 26.06.2010
Agatka 17.02.2012

Edytowane przez kumkura
Czas edycji: 2011-08-11 o 18:48
kumkura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 19:31   #2075
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez kafuniax Pokaż wiadomość
Hej dziołszki, spiesze z info, że Szczepan pozbył się grosika
uffff śmiejemy się teraz z tego, ale trochę się bałam
gratuluje wydalenia grosika ciezko było go znaleźć?
co do mieszkania, to życzę Wam, żeby przypominało tylko dobre chwile związane z mamą
Cytat:
Napisane przez Papierowka1 Pokaż wiadomość
dzień dobry dziewczyny
czailam sie i czailam , az w koncu sie zdecydowalam napisac. jestem mama 12 mies. synka(17 bedziemy roczek konczyc) i podczytuje was troche, gdyz wiele od was mozna sie dowiedziec(fajne zabawki, sposoby na obciecie pazurkow bez utraty palca , promocje na dzieciowe rzeczy, itp).jesli przyjmiecie to chcialabym dolaczyc, bo ilez mozna w krzaczorach siedziec?
witaj
fajnie, że zdecydowałaś sie wyjsc z krzaków
napisz cos wiecej o sobie i synku

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Też o tym myślałam
a Łukasza jak długo karmilas?
[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;28699280]
A u nas otworzyli GIGANTYCZNY ciuchland, jakie ubrania! szok, dla dzieci setki rzeczy, kupiłam śliczną, z cieniutkiego sztruksu sukieneczkę, fioletowa z haftowanym kwiatem, 10zł. Ani nie sprana, ani brudna, super stan.

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

http://www.bigastyl.pl/nasze_sklepy.html

ta sić. Kropa, u was w środę otwierają, polecam. Sobie fajną bluzkę nietoperza kupiłam,[/QUOTE]
wow nawet u mnie na wsi jest

Kumkura - wakacje od wizazu tez sie przydają

Moje dziecko wyjatkowo juz spi a mąż jeszcze z pracy nie wrócił
__________________

velluto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 20:01   #2076
Papierowka1
Raczkowanie
 
Avatar Papierowka1
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: za mostem
Wiadomości: 125
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Tymon urodzil sie przez cc , po probach porodu naturalnego(wywolywanie bylo wszelkimi metodami, ale tetno spadlo malemu i mnie pocieli).jest bardzo pogodnym dzieckiem i nie stwarza wiekszych problemow. przesypia nocki(19:30/20 do 5:30/6)ostatni posilek ok 18 przed kapiela ktora mamy ok 19 i do rana nic nie jemy.stoi od 8. mies., chodzi przy meblach i za 1 reke, ostatnio corac czesciej i dluzej stoi sam.jego ulubiona zabawa to gra w pilke, rzuca nia wolajac bam i probuje kozlowac ale mu nie wychodzi, uwielbia gdy my to robimy.samochody sa zabawkami nr 2.reszta moze nie istnieć.
ja po macierzynskim wrocilam do pracy i malym sie niania zajmuje(niestety to juz 3).tak wstepnie to chyba tyle o nas, a reszta wyjdzie"w praniu"
Papierowka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 20:07   #2077
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez Magdi555 Pokaż wiadomość
Hej


Lubi jajecznicę na parze, ale po jajku zaraz mamy jakieś krosteczki na plecach wiec tu nie za bardzo mogę poszaleć. Do tego nie możemy żadnych jogurtów, serków bo również zaraz go zsypuje.
o kolezanko to ja poprosze o zdiecie tego wtysypanego badz opis bo ja sie chyba zastrzele

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Papierowka1 Pokaż wiadomość
dzień dobry dziewczyny
czailam sie i czailam , az w koncu sie zdecydowalam napisac. jestem mama 12 mies. synka(17 bedziemy roczek konczyc) i podczytuje was troche, gdyz wiele od was mozna sie dowiedziec(fajne zabawki, sposoby na obciecie pazurkow bez utraty palca , promocje na dzieciowe rzeczy, itp).jesli przyjmiecie to chcialabym dolaczyc, bo ilez mozna w krzaczorach siedziec?
w krzakch pełno komarów weic dobrze ze wyszłas slyszałam ze do tego to jeszcze sa zapylacze

napisz cos o synku jak sie nazywa czy juz chodzi czym karmisz itp no i cos o sobie a tak wogóle to..... dziewczyny .........!!!!!! Miło cie witamy sorki Was
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-11, 20:08   #2078
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;28699280]Gratuluję wydalenia grosika

A u nas otworzyli GIGANTYCZNY ciuchland, jakie ubrania! szok, dla dzieci setki rzeczy, kupiłam śliczną, z cieniutkiego sztruksu sukieneczkę, fioletowa z haftowanym kwiatem, 10zł. Ani nie sprana, ani brudna, super stan.

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

http://www.bigastyl.pl/nasze_sklepy.html

ta sić. Kropa, u was w środę otwierają, polecam. Sobie fajną bluzkę nietoperza kupiłam,[/QUOTE]

W sosnowcu też jest.Jak weszłam tak wyszłam.
Dużo czasu trzeba mieć aby przesuwać te wieszaki.

No Olcia dojada kaszkę na śpiochu.
Jeszcze chwila i ja tez ide spac.Dziś pierwszy dzień po urlopie byłam w pracy i już mi się oczka kleją.
__________________


Edytowane przez Darianna25
Czas edycji: 2011-08-11 o 20:11
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 20:14   #2079
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

kafuniax - napisze ci jedno twoja mama sie cieszy to sa tylko ubrania i rzeczy a pomysl jak sie mama ucieszy widzac odnowione mieszkanie i w nim ciebie szczesliwa ---- ja zawsze tak to sobie tłumacze materialnie mamy nie ma ale duchowo zawsze jest koło mnie i pamietaj zawsze sobie pomysl jak ty bys zrobiła i jak ty bys chciała a napewno tak by chciała i twoja mama

ja tez przebrałam ubrania mamy niektóre dałam potrzebujacym a niektóre poprostu spaliłam żałuje tylko ze mama nie miala sil zeby napisac cos w rodzaju listu do nas byłaby by to super pamiatka chociaz mam cos takiego prowadzilam z moja mama audycje i nawet mnie na niej pobiła hehehe znaczy podszczypała


i fajnie ze stefek juz bez miedziaka
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 20:22   #2080
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

kafuniax ufff, co za ulga a mama na pewno się cieszy, że będzie Wam się lepiej mieszkało

niunia brzmi poważnie ale przynajmniej nie ma gorączki i wiadomo co to jest, buziaki dla Laury

darianna śliczny awatar

bydgoś moja mama bardzo długo karmiła moją siostrę i próbowała różnych sposobów przy odstawianiu m.in. musztardy, pieprzu itd ale młoda się nie dała i lekarz poradził mamie żeby poczekała aż sama odrzuci pierś - no i odrzuciła ale miała trochę ponad 2 latka

papierowka witaj
my na śniadanie jemy:
kaszkę mleczną wielozbożową/ owsiankę z owocami, bakaliami/ kanapki z sałatą, żółtym serem, kiełkami, ogórkiem kiszonym, twarożkiem itd / jajecznicę na parze / rzadko parówki - daję parówki z szynki z sokołowa 93 % mięsa
Wiktor też uwielbia kiełbasę ostatnio podkradł nam kabanosa

a na zimę mamy trochę spodni, bluz, bluzek z długimi rękawami
i mam pytanie bo potrzebuję body na zimę pod bluzki - teraz mam 7 - paki z early days na 18 - 23 mies bo one wypadaja mniejsze a większych już nie ma i mam problem bo nie wiem co zamówić a też chciałabym 7 -paki dobre jakościowo i nie za drogie - możecie coś polecić?
__________________
the simpliest complicated girl in the world

Edytowane przez panna migotka
Czas edycji: 2011-08-11 o 20:24
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 20:25   #2081
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez kafuniax Pokaż wiadomość
Hej dziołszki, spiesze z info, że Szczepan pozbył się grosika
uffff śmiejemy się teraz z tego, ale trochę się bałam

My jutro i w sb przeprowadzamy się już do mieszkania mamy, wiecie, boje sie troche, wszystko mi ją przypomina, wczoraj wyrzucałam sporo rzeczy i tak sobie myślałam, czy mamie nie jest smutno, ze tak sie pozbywam np. starych jej garnków...
to z okazji pozbytego grosika.

ciesz się z mieszkania, i nie zawracaj sobie głowy garnkami, mama by się cieszyła, że jesteś pod jej dachem.

Cytat:
Napisane przez Papierowka1 Pokaż wiadomość
dzień dobry dziewczyny
czailam sie i czailam , az w koncu sie zdecydowalam napisac. jestem mama 12 mies. synka(17 bedziemy roczek konczyc) i podczytuje was troche, gdyz wiele od was mozna sie dowiedziec(fajne zabawki, sposoby na obciecie pazurkow bez utraty palca , promocje na dzieciowe rzeczy, itp).jesli przyjmiecie to chcialabym dolaczyc, bo ilez mozna w krzaczorach siedziec?
witaj.
jak się rozpiszesz, rozkręcisz, to i do listy Cię dopiszemy.

Cytat:
Napisane przez xxNiuniaxx Pokaż wiadomość
hej dziewczyny...
u nas koniec gorączki po 4 dniach i taaaaaaaka wysypka że aż strach... lekarka zdiagnozowała rumień zakaźny....
to cos takiego jak trzydniówka tylko dłuższe...
Laurę wysypało masakrycznie.. plamki ma nawet w uszach i włosach!!!
ciesze sie chociaż że gorączki brak..........
dla Laurki.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-11, 20:30   #2082
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość


a Łukasza jak długo karmilas?
Prawie 1,5 roku.

No i u nas był dzisiaj wieczorem, przed spaniem wypadek. Młoda wygłupiała się na naszym łóżku i walnęła centralnie czołem w metalową ramę. Od razu śliwę wywaliło. Przykładałam zimnym z zamrażarki, ale odpychała. Oj będzie siniak

Papierowka, witaj Chyba przeoczyłam Twój post

lea, super, że z przedszkolem się udało
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.

Edytowane przez bydgoszczanka
Czas edycji: 2011-08-11 o 20:32
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 20:40   #2083
Papierowka1
Raczkowanie
 
Avatar Papierowka1
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: za mostem
Wiadomości: 125
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

jutro rano jedziemy do rodzicow wracamy w poniedzialek. w sobote robimy roczek malemu. mial byc gril ale pogoda jest tak wspaniala, ze bedzie obiad i bedziemy kisic sie w domu(ok 20 osob + dzieci :9, 5, 3 lata, 15 mies. i Tymon). bedzie rzeznia...jak uda mi sie zrobic zdjecia na ktorych Tymon nie bedzie w ruchu(czyli bedzie go widac jako tako) to wstawie.
dziekuje że przyjelyscie, bo stresa mialam
Papierowka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 20:49   #2084
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Araczki widzisz ja nie wiem co ja takiego mam ze ciagle wokolo mnie cos sie dzieje jak z tz zaczynałam sie spotykac to tez by ksiazke szło napisac dzis na szczsescie dzien spokojny chociaz spotkałam kolezanke której nie widziałam chyba z 10 lat a moze i wiecej i zagadałysmy sie w piaskownicy do rozmowy dolaczyła jeszcze jej nauczyciela w-f a babcia chłopaczka którym sie opiekowałam (i trenereka sks na które chodziłam ) fajnie tak se pogadac


kurcze ogólnie Amelia nie oglada telewizji ale bardzo jej sie podobaja dwie reklamy podpasek always i t mobile

a jak zasypiamy słuchamy
http://www.youtube.com/watch?v=6oJY-yn1U8A
http://www.youtube.com/watch?v=Fvsw-...eature=related : love: ta kocham
http://www.youtube.com/watch?v=yCjJy...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=Tptcg...eature=related



co do jedzenia
Ami odmawia kaszek i produktów typu owsianek owoców z twarozkiem nie lubi dżemu na kanapce ale w nalesniku ja wtrabi
kocha orawska innej nie zje robi sie wiotka i krzyczy nie nie
jajecznice to zje smazona na masle z poł kromki chleba wkruszonym do jajka i ze 3 plasterki dobrej wedlinki uwielnia kiszone ogórasy


szaja co sie działo Agutce po jabłku ??

kanapek nie jemy za to kochamy sucha bułke ketchup tez kradnie palcem

dziewczyny tez mascie nic nie pomoga bo dzieciaki nasze ucza sie smaku wiec jeskli chcecie oduczyc ich pic mleka z cyca musicie posmarowac tym sutki czego dziecko nie chce jesc
bydgos daj mlodej cytryne wszamie az miło a ty bedziesz sie kwasic


o ubraniach nic juz nie piszcie bo ja choruje a bydgos jak zobaczyłam ten płaszczyk poprostu zemdlalam ... spróbuje go Ami uszyc do zimy daleko wiec wieczory poswiece na uszycie podobnego zobaczymy co z tego wyjdzie oj a dawno nie szyłam

i połowy zapomniałam hehhe dobra lecem bo musze cos nadrobic papa dziewczyny

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

aaa jeszcze o butach masakra jak Ameli rosną nogi na roczek kupowałam jej sandałki w botki takie rózowe na przylepce miała je za duze i troche za szerokie
dzis sandałki sa w sam ras na szerokosc ale juz maławe kombinujemy z tz co teraz zrobic i jakie buty kupic nie wiem czy warto poprostu odkupic od kogos
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014

Edytowane przez Edzia400
Czas edycji: 2011-08-11 o 20:32
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 20:51   #2085
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
kafuniax ufff, co za ulga a mama na pewno się cieszy, że będzie Wam się lepiej mieszkało

niunia brzmi poważnie ale przynajmniej nie ma gorączki i wiadomo co to jest, buziaki dla Laury

darianna śliczny awatar

bydgoś moja mama bardzo długo karmiła moją siostrę i próbowała różnych sposobów przy odstawianiu m.in. musztardy, pieprzu itd ale młoda się nie dała i lekarz poradził mamie żeby poczekała aż sama odrzuci pierś - no i odrzuciła ale miała trochę ponad 2 latka

papierowka witaj
my na śniadanie jemy:
kaszkę mleczną wielozbożową/ owsiankę z owocami, bakaliami/ kanapki z sałatą, żółtym serem, kiełkami, ogórkiem kiszonym, twarożkiem itd / jajecznicę na parze / rzadko parówki - daję parówki z szynki z sokołowa 93 % mięsa
Wiktor też uwielbia kiełbasę ostatnio podkradł nam kabanosa

a na zimę mamy trochę spodni, bluz, bluzek z długimi rękawami
i mam pytanie bo potrzebuję body na zimę pod bluzki - teraz mam 7 - paki z early days na 18 - 23 mies bo one wypadaja mniejsze a większych już nie ma i mam problem bo nie wiem co zamówić a też chciałabym 7 -paki dobre jakościowo i nie za drogie - możecie coś polecić?
polecam mothercare. nie do zdarcia. I wogole to chyba to samo co early days
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 20:54   #2086
ałła
Rozeznanie
 
Avatar ałła
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 650
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

To i ja z krzaczorow wyjde

Od razu pisze o ...napletku, poki pamietam, kropko chyba Ty pytalas. Do tej pory spotykalam sie z opinia ze do 2 roku zycia nieczego sie nie sciaga. Jak sie wczytalam to faktycznie opinie sa rozne. Przy wczorajszej kapieli probowalam mu sciagna ale wszystko idelanie przylega. W sumie to za bardzo nie mam pojecia jak to ma wygladac. To znaczy stan obecny siusiaka w niczym nie przypomina stanu u doroslego czlowieka. Po sciagnieciu nie ma odkrytej zoledzi ale ujscie cewki moczowej jest widoczne. I juz sama nie wiem. Poki co postanowilam juz tego napletka nie ruszac, spróbuje za jakis czas.

Bylam dzis u ginekologa. Odkad 1 maja przyszla mierwsza @ po porodzie tak do tej pory sie nie pojawila. Byla nawet podejrzenie ze moze w ciazy jestem, co zreszta bardzo by mnie ucieszylo
W kazdym razie okazalo sie ze poki karmie piesia szanse na zajcie w ciaze sa marne.
Wiec czeka mnie podjecie tego wyzwania i proba odstawienia mlodego od piersi. Zobaczymy jak nam pojdzie
ałła jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 21:08   #2087
kaszpirek
Raczkowanie
 
Avatar kaszpirek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 321
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez Papierowka1 Pokaż wiadomość
dzień dobry dziewczyny
czailam sie i czailam , az w koncu sie zdecydowalam napisac. jestem mama 12 mies. synka(17 bedziemy roczek konczyc) i podczytuje was troche, gdyz wiele od was mozna sie dowiedziec(fajne zabawki, sposoby na obciecie pazurkow bez utraty palca , promocje na dzieciowe rzeczy, itp).jesli przyjmiecie to chcialabym dolaczyc, bo ilez mozna w krzaczorach siedziec?
Witaj

Jeśli jeszcze któraś tylko podczytuje, to wyłazić z krzaczorów.

Cytat:
Napisane przez xxNiuniaxx Pokaż wiadomość
hej dziewczyny...
u nas koniec gorączki po 4 dniach i taaaaaaaka wysypka że aż strach... lekarka zdiagnozowała rumień zakaźny....
to cos takiego jak trzydniówka tylko dłuższe...
Laurę wysypało masakrycznie.. plamki ma nawet w uszach i włosach!!!
ciesze sie chociaż że gorączki brak..........
Buziaki dla Laury
Dobrze, że już wiecie co jest i gorączka ustała.

Cytat:
Napisane przez kumkura Pokaż wiadomość
Dziecko sprzedane teściom, małż w pracy, wypadałoby zrobić imprę, a ja szykuję mieszkanie do remontu- jutro opuszczamy nasze m, w sobotę weselicho w Wawie, a potem wakacje pod gruszą u teściów, bez netu, na wsi, aj chyba oszaleję No i bez Was...
Daria- ale avatar, WOW, super
Udanego weselicha życzę.
A, i żeby teście nie denerwowali zbytnio!

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość


kurcze ogólnie Amelia nie oglada telewizji ale bardzo jej sie podobaja dwie reklamy podpasek always



co do jedzenia
Ami odmawia kaszek i produktów typu owsianek owoców z twarozkiem nie lubi dżemu na kanapce
U nas też podpaski króluja! I ciasteczka oreo.Zaciesza do nich jak może.
W ogóle Bruno to mały reklamoholik!!!Jak tylko się zaczynają, to stoi w miejscu i nic do niego nie dociera.Bajka nie bardzo, ale reklama to i owszem.

Zazdroszę szycia.Ja nawet ręcznie niebardzo potrafię.

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość

aaa jeszcze o butach masakra jak Ameli rosną nogi na roczek kupowałam jej sandałki w botki takie rózowe na przylepce miała je za duze i troche za szerokie
dzis sandałki sa w sam ras na szerokosc ale juz maławe kombinujemy z tz co teraz zrobic i jakie buty kupic nie wiem czy warto poprostu odkupic od kogos
Nawet mi nie mów! Ja średnio co 1,5 miesiąca kupuję papcie!
Jakoś koło 10-11 m-ca kupiłam pierwsze- 19tki.Dziś musiałam kupić 22.Żeby było śmieszniej, to np zetpola w ogóle nie wchodzą przez wysokie podbicie.Tylko befado są ok.
Sandałki też już mamy drugie.
Na szczęście pierwsze kupiła babcia na imieninki, a drugie chrzestna.

Edytowane przez kaszpirek
Czas edycji: 2011-08-11 o 21:11
kaszpirek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 21:29   #2088
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
polecam mothercare. nie do zdarcia. I wogole to chyba to samo co early days
no właśnie nei bo mothercare są większe też uwielbiam ale najbliżej mam w bydgoszczy a na ostatnich wyprzedażach cieniutko było z większą rozmiarówką może tż będzie jakoś jechał to jeszcze wtedy będzie mi się opłacało

Cytat:
Napisane przez ałła Pokaż wiadomość
To i ja z krzaczorow wyjde

Od razu pisze o ...napletku, poki pamietam, kropko chyba Ty pytalas. Do tej pory spotykalam sie z opinia ze do 2 roku zycia nieczego sie nie sciaga. Jak sie wczytalam to faktycznie opinie sa rozne. Przy wczorajszej kapieli probowalam mu sciagna ale wszystko idelanie przylega. W sumie to za bardzo nie mam pojecia jak to ma wygladac. To znaczy stan obecny siusiaka w niczym nie przypomina stanu u doroslego czlowieka. Po sciagnieciu nie ma odkrytej zoledzi ale ujscie cewki moczowej jest widoczne. I juz sama nie wiem. Poki co postanowilam juz tego napletka nie ruszac, spróbuje za jakis czas.

Bylam dzis u ginekologa. Odkad 1 maja przyszla mierwsza @ po porodzie tak do tej pory sie nie pojawila. Byla nawet podejrzenie ze moze w ciazy jestem, co zreszta bardzo by mnie ucieszylo
W kazdym razie okazalo sie ze poki karmie piesia szanse na zajcie w ciaze sa marne.
Wiec czeka mnie podjecie tego wyzwania i proba odstawienia mlodego od piersi. Zobaczymy jak nam pojdzie
powodzenia w staraniach u nas też jeszcze napletek nie odchodzi
noi odzywaj się częściej!

Cytat:
Napisane przez kaszpirek Pokaż wiadomość
U nas też podpaski króluja! I ciasteczka oreo.Zaciesza do nich jak może.
W ogóle Bruno to mały reklamoholik!!!Jak tylko się zaczynają, to stoi w miejscu i nic do niego nie dociera.Bajka nie bardzo, ale reklama to i owszem.

Sandałki też już mamy drugie.
Na szczęście pierwsze kupiła babcia na imieninki, a drugie chrzestna.
a bo reklamy krótkie, kolorowe, głośne i zazwyczaj śpiewane więc szalenie ciekawe
a z tymi butkami to dobry pomysł - jak ktoś nie wie co sprezentować a chce koniecznie np bezz okazji - niech sprezentuje butki
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 22:23   #2089
basiak
Raczkowanie
 
Avatar basiak
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 480
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Hej dziewczęta

Skoro dziś dzień wychodzenia z krzaczorów to i ja wylezę.

U nas ok. Dochodzę do siebie po urlopie (nie ma jak w domu)
Dziecko moje niedobre i zbuntowane Zachowania ma identyczne jak Lusia i Daniel, także chyba mieścimy się w normie.

W kwestii napletka...kiedyś próbowałam tam gmerać i skończyło się zaczerwienieniem, potem przeczytałam, żeby nie ruszać i nie ruszałam. Teraz znów chciałam sprawdzić jak się sprawy mają, to się dziecko zdenerwowało i odpychało moje ręce, coś mi się zdaje, że ciężko będzie
Wogóle u nas nadal masakra z przewijaniem, przebieraniem, kremowaniem itp...nawet czesanie go wkurza. Czasem już nie mam sił. U Was też tak?

Ale ogólnie do przodu

Szaja jeszcze nie gratulowałam więc GRATKI!!!
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/wff22n0ayfdjpnfn.png

Szymek 16.04.2010
basiak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-12, 07:40   #2090
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez ałła Pokaż wiadomość

Od razu pisze o ...napletku, poki pamietam, kropko chyba Ty pytalas. Do tej pory spotykalam sie z opinia ze do 2 roku zycia nieczego sie nie sciaga. Jak sie wczytalam to faktycznie opinie sa rozne. Przy wczorajszej kapieli probowalam mu sciagna ale wszystko idelanie przylega. W sumie to za bardzo nie mam pojecia jak to ma wygladac. To znaczy stan obecny siusiaka w niczym nie przypomina stanu u doroslego czlowieka. Po sciagnieciu nie ma odkrytej zoledzi ale ujscie cewki moczowej jest widoczne. I juz sama nie wiem. Poki co postanowilam juz tego napletka nie ruszac, spróbuje za jakis czas.
No tak, nie przypomina. To fakt.

U nas widać całą górę żołędzi, gdzieś w połowie łebka jest stop, reszta przyklejona.

Daniel sobie nie daje tam zaglądać. Najpierw go smyra, a potem drażni chyba, bo uparcie broni ogonka. Mogę zajrzeć tam tylko, gdy śpi. Raz na kilka dni postanowiłam lukać.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 07:43   #2091
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Jesteśmy ubrani na jesień.

Mamy sweterek. (Jeszcze gdzieś mamy bluzę.) Dwa bezrękawniki. /Drugi Danio mi pięknie zapluł do zdjęcia. / I kurtkę z rękawami swetrowymi.

Na zimowe czekam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05360zm.jpg (170,0 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05362zm.jpg (156,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05361zm.jpg (156,9 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05358zm.jpg (138,7 KB, 34 załadowań)
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 08:45   #2092
yolanda9
Zadomowienie
 
Avatar yolanda9
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 675
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Jesteśmy ubrani na jesień.

Mamy sweterek. (Jeszcze gdzieś mamy bluzę.) Dwa bezrękawniki. /Drugi Danio mi pięknie zapluł do zdjęcia. / I kurtkę z rękawami swetrowymi.

Na zimowe czekam.
świetne te ciuszki A ta zielona kurteczka prześliczna!!! Gdzie takie perełki znajdujesz?? hmmm
__________________
Mój Skarbek
Moja Kruszynka

yolanda9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 09:09   #2093
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Na alledrogo.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 09:12   #2094
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Jesteśmy ubrani na jesień.

Mamy sweterek. (Jeszcze gdzieś mamy bluzę.) Dwa bezrękawniki. /Drugi Danio mi pięknie zapluł do zdjęcia. / I kurtkę z rękawami swetrowymi.

Na zimowe czekam.
to zielone cus ma śliczny kolorek. uwielbiam zielony, wczoraj w lumpku upolowałam dla siebie szorty z zary w takim kolorze.

My jesteśmy na zime przygotowani, buty po Maksiu- 2 pary, kombinezon 1-częsciowy, spodnie narciary na szelkach, 2 kurtki.
Maksiu też wszystko ma, w zeszłym roku miał przydużawe kurtki, to teraz mu pasują, śniegowce tez jeszcze dobre, co najwyżej jedne butki na zmianę dokupię, gdyby ubiegłoroczne kornackiego nie pasiły.

Zaraz zmykam z teściem do lekarza, a potem na dni otwarte mojego p-la. - ale mi to fajnie brzmi. Normalnie codziennie tam wchodze i mi sie mordka cieszy. Muszę foty popstrykac i Wam zapodać. Choc jeszcze regałów nie mam, nowaszkoła już 5 tygodni mi realizuje zamówienie. ale to małe piwo, na razie po prostu wszytskie zabawki sa w pudłach na podlodze.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 09:23   #2095
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

ałła - ja tez ciagle karmie piersia, a juz od stycznia mam w miare regularny okres
Kropka - fajne zakupy Ja jak zwykle jestem obkupiona przez siostre i nic nie kupuje. Tylko buty.
lea - czekamy na zdjecia

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Basiak - u nas przebieranie i zmiana pieluch w miare spokojnie sie odbywa (choć był krótki okres buntu) ale ja zawsze kłade mała na przewijaku (tak, tak - my ciągle używamy przewijaka ) i ona cierpliwie lezy i czeka az skoncze
__________________

velluto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 09:28   #2096
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez basiak Pokaż wiadomość

Wogóle u nas nadal masakra z przewijaniem, przebieraniem, kremowaniem itp...nawet czesanie go wkurza. Czasem już nie mam sił. U Was też tak?
U nas to samo, jeśli to Cię pocieszy.

Przewijamy się na chodząco. Ubieramy podobnie. Nie czeszemy się. Ale też nie bardzo mamy co.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 09:48   #2097
Magdi555
Rozeznanie
 
Avatar Magdi555
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 682
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Szaja - z tymi parówkami z Gerbera to masz rację.

Edzia - w weekend postaram się cyknąć fotkę tych krosteczek. Choć rano zauważyłam, jest mniej. Ja też nie jestem przekonana czy to alergia, ale tak wiąże fakty. Kuba miał problem z nowymi rzeczami w menu. Mieliśmy problemy ze skórą. Co prawda teraz nie ma dużych zmian, ale krosteczki na plecach się pojawiają i cały czas mamy taką jedną plamkę, jakby składała się z wielu krosteczek i ona zanika i się pojawia w zależności co zje. Wrażliwy jest na ryż!!! co wszystkich mocno dziwi, mleko, jajko. Czasami mnie to wykańcza.

Ja jutro mam wesele znajomych - jak mi się strasznie nie chce na nie iść!!!

U nas z napletkiem były sprzeczne informację w zależności od lekarza jakiego odwiedziliśmy. I Mąż od jakiegoś 8m zaczął mu trochę "ćwiczyć" jak to lekarz nazwał. Nie wiem teraz czy dobrze czy nie, ale u nas nie ma problemu, że coś przylega. Zastanawia mnie dlaczego nie ma jednej zasady co do tego tematu - to jest chore. Kropko - nie wiem z czego to wynika, ale jak ja mu próbowałam coś ściągać to się bardzo denerwował może niech u Was też Mąż spróbuje?

Miłego dnia!
Magdi555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 09:51   #2098
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

U nas za to maskara jest z myciem sie (ale zabawy w wannie i ogólnie kąpiele uwielbiamy) a z myciem włosów to juz w ogóle koszmar Córa chyba po mnie to ma, bo ja do dziś pamietam jak bałam sie myć włosy jako dziecko, a konkretnie spłukiwania włosów - bałam się tej spływającej wody po twarzy, i chyba do dziś mam jakąś traumę z tego powodu. No i nie chciałabym tego samego zafundować swojej córce I nie bardzo wiem co z tym fantem zrobić
__________________

velluto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 09:53   #2099
Magdi555
Rozeznanie
 
Avatar Magdi555
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 682
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Basiak - u nas z przewijaniem też cyrki. Zawsze jest krzyk, wyrywanie się. Mam nadzieję, ze to minie

Lea - gratuluję przedszkola i życzę powodzenia!

Mi też się marzy swój biznes, chodź wiem, że nie jest to łatwy kawałek chleba. Ja zaczynam mieć dość swojej pracy, a dokładnie powstałej tu atmosfery, ehh. Ale już za "chwilę" długi weekend
Magdi555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 09:58   #2100
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość
U nas za to maskara jest z myciem sie (ale zabawy w wannie i ogólnie kąpiele uwielbiamy) a z myciem włosów to juz w ogóle koszmar Córa chyba po mnie to ma, bo ja do dziś pamietam jak bałam sie myć włosy jako dziecko, a konkretnie spłukiwania włosów - bałam się tej spływającej wody po twarzy, i chyba do dziś mam jakąś traumę z tego powodu. No i nie chciałabym tego samego zafundować swojej córce I nie bardzo wiem co z tym fantem zrobić
Przy długich włosach to jest masakra. Ale Wy chyba nie macie dużo futra?

My przy trzech włosach na krzyż mamy to opanowane pięknie. Szuranie po głowie bardzo mu się podoba, potem spłukuję to co z tyłu, a on się bawi po prostu. A przód wycieram mokrą gąbką i ją płuczę. Kilka razy tak i szamponu nie ma.

Cytat:
Napisane przez Magdi555 Pokaż wiadomość

Mi też się marzy swój biznes, chodź wiem, że nie jest to łatwy kawałek chleba. Ja zaczynam mieć dość swojej pracy, a dokładnie powstałej tu atmosfery, ehh. Ale już za "chwilę" długi weekend
A ja się wyleczyłam z takich pomysłów, odkąd mój mąż ma działalność.
Widzę chłopa od 20ej - 21ej godziny.

A do tego jeszcze zarzuca mnie papierami.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:35.