Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-07-20, 07:26   #31
drimerka
Raczkowanie
 
Avatar drimerka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 128
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Mnie też trochę cena zniechęciła, bo zwykle kupowałam Syossa jak był w promocja za ok 13-14 zł. Też myślałam o tej kawie i chyba następnym razem ją wypróbuje Bardzo ciemne włosy masz? Bo o jakieś 2-3 tony rozjaśni na pewno - sprawdzone Zastanawiam się tylko nad tą ceną, czy będą jakieś promocje, bo na zwykłego Syossa jest bardzo często.
__________________
"Mówią: porzuć marzenia. To wielka gra, nie twój sen. Mówią: wracaj na ziemię i obudź się. A ja NIE! Wybór należy do mnie, to moje życie, to moja przyszłość. Wybieram pragnienia, nadzieję, radość. I łzy."
drimerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 08:16   #32
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Cytat:
Napisane przez drimerka Pokaż wiadomość
Mnie też trochę cena zniechęciła, bo zwykle kupowałam Syossa jak był w promocja za ok 13-14 zł. Też myślałam o tej kawie i chyba następnym razem ją wypróbuje Bardzo ciemne włosy masz? Bo o jakieś 2-3 tony rozjaśni na pewno - sprawdzone Zastanawiam się tylko nad tą ceną, czy będą jakieś promocje, bo na zwykłego Syossa jest bardzo często.
ogólnie włosy mam ciemny brąz ale kładę ostatnio jaśniejsze farby i to nie jest kolor czarny bo widać, że są brązowe. Tu mam taki w miarę dobrze widoczny odcień na fotce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dsfgrgrgr.jpg (41,4 KB, 438 załadowań)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 09:06   #33
drimerka
Raczkowanie
 
Avatar drimerka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 128
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Ten z toffi wydaje mi się, że powinien złapać tak jak na opakowaniu, ale kawa myślę też da radę jak zdecydujesz się na któryś to daj znać, no i czekamy na efekt końcowy
__________________
"Mówią: porzuć marzenia. To wielka gra, nie twój sen. Mówią: wracaj na ziemię i obudź się. A ja NIE! Wybór należy do mnie, to moje życie, to moja przyszłość. Wybieram pragnienia, nadzieję, radość. I łzy."
drimerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 15:12   #34
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

czekam na jakąś promocję bo spłukana po urlopie jestem narazie w rossmannie po 23,90 czy jakoś tak
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 14:01   #35
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Syoss Mixing Colors obecnie w drogeriach Aster 19,90zł! Kupiłam i jestem już po mixie kawy i jasnego brązu. I? Producent coś pomylił w fotkach i w próbniku, który oglądałam. Mam ładny ciepły brąz a jasnego w nim nie widzę. Foty robione telefonem. Kolor kładziony na kasztanowy brąz. Dwie ostatnie fotki jeszcze z wilgotnymi włosami.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (40,0 KB, 544 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (55,1 KB, 638 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (36,7 KB, 570 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (23,8 KB, 427 załadowań)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-07-22 o 19:30
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-23, 14:48   #36
voe
Przyczajenie
 
Avatar voe
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Mnie osobiście zaskoczył pozytywnie kolor otrzymany po farbowaniu. Na dość jasny blond zrobiłam położyłam farbę w kolorze szampana i białego złota. Jak ją zmywałam byłam przerażona, że włosy wyjdą ciemne, ale wyglądają ładnie, naturalnie z refleksami.
voe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 06:52   #37
Andzelina
Raczkowanie
 
Avatar Andzelina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 145
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Syoss Mixing Colors obecnie w drogeriach Aster 19,90zł! Kupiłam i jestem już po mixie kawy i jasnego brązu. I? Producent coś pomylił w fotkach i w próbniku, który oglądałam. Mam ładny ciepły brąz a jasnego w nim nie widzę. Foty robione telefonem. Kolor kładziony na kasztanowy brąz. Dwie ostatnie fotki jeszcze z wilgotnymi włosami.
Moim zdaniem ładny ten kolor, bo nie wyszedl czarny, tylko takie ciemny braz, moze jkbys trzymala troszke krocej to wyszedlby jasniejszy, ja tak zawsze robie z farbami teraz ze jak jest napisane 30 to trzymam 20 i o wilele jasniejsze włoski wychodza. Ile trzymalas?
Andzelina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-24, 07:12   #38
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Cytat:
Napisane przez Andzelina Pokaż wiadomość
Moim zdaniem ładny ten kolor, bo nie wyszedl czarny, tylko takie ciemny braz, moze jkbys trzymala troszke krocej to wyszedlby jasniejszy, ja tak zawsze robie z farbami teraz ze jak jest napisane 30 to trzymam 20 i o wilele jasniejsze włoski wychodza. Ile trzymalas?
Nigdy nie trzymam tyle co każe producent. Odrosty od pierwszego nałożenia 15min a potem reszta włosów niecałe 5 min
A i po pierwszym myciu po farbowaniu wyszła mi czerwień po kasztanie wcześniejszym
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 15:44   #39
antenka89
Przyczajenie
 
Avatar antenka89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

a któraś z was używała 9-52 Mix Pereł i Platyny?
zależy mi na jaknajjaśniejszym blondzie, ale naturalnym wrażeniu.
co myślicie?
antenka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 15:45   #40
drimerka
Raczkowanie
 
Avatar drimerka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 128
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Kolor bardzo ładny, ale faktycznie producent chyba pomylił próbniki bo ja bym powiedziała, że to toffi a nie kawa..
Mówisz, że po myciu wyszły czerwonawe? Ciekawe czemu.. Może to od włosa zależy? Moje co prawda też się wypłukały nieco - też taki brązowo-czerwony refleks wyszedł - ale podobne jak na opakowaniu. Kurcze no nie wiem, szkoda, że się sparzyłaś po spotkaniu z Syossem ..
__________________
"Mówią: porzuć marzenia. To wielka gra, nie twój sen. Mówią: wracaj na ziemię i obudź się. A ja NIE! Wybór należy do mnie, to moje życie, to moja przyszłość. Wybieram pragnienia, nadzieję, radość. I łzy."
drimerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 16:04   #41
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Cytat:
Napisane przez drimerka Pokaż wiadomość
Kolor bardzo ładny, ale faktycznie producent chyba pomylił próbniki bo ja bym powiedziała, że to toffi a nie kawa..
Mówisz, że po myciu wyszły czerwonawe? Ciekawe czemu.. Może to od włosa zależy? Moje co prawda też się wypłukały nieco - też taki brązowo-czerwony refleks wyszedł - ale podobne jak na opakowaniu. Kurcze no nie wiem, szkoda, że się sparzyłaś po spotkaniu z Syossem ..
Miałam czerwonawe po kasztanie i na początku wyglądało jakby Syoss to pokrył a teraz w świetle widać te czerwone refleksy znowu, już po pierwszym myciu. Ale mimo to nadal ta kawa na głowie mi się podoba. Nie sparzyłam się tak bardzo bo to Shwarzkopf więc wszystko możliwe Na pewno jeszcze coś spróbuję kiedyś od Syossa ale nie prędko. Teraz mamuśka kupiła mi przy okazji Wellaton w piance a siostra z UK przywiezie mi Shwarkopfa popielatego co u nas nie ma (odcienia nie ma). No i czekam aż Avon w końcu swoje farby u nas wyda. No ale to nie na temat.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg thumb8081732.jpg (43,9 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 562_01.jpg (30,6 KB, 163 załadowań)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-07-24 o 16:07
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-24, 19:14   #42
drimerka
Raczkowanie
 
Avatar drimerka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 128
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Oo, oba bardzo ładne ale ten popielaty super! Ciekawe jak na włosach wyjdzie.. Ja się następnym razem zdecyduje chyba na tą kawę co Ty masz teraz z Syoss'a, ale póki co cieszę swoje oczy tym brązem z czekoladą ;D
__________________
"Mówią: porzuć marzenia. To wielka gra, nie twój sen. Mówią: wracaj na ziemię i obudź się. A ja NIE! Wybór należy do mnie, to moje życie, to moja przyszłość. Wybieram pragnienia, nadzieję, radość. I łzy."
drimerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 21:15   #43
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Cytat:
Napisane przez voe Pokaż wiadomość
Mnie osobiście zaskoczył pozytywnie kolor otrzymany po farbowaniu. Na dość jasny blond zrobiłam położyłam farbę w kolorze szampana i białego złota. Jak ją zmywałam byłam przerażona, że włosy wyjdą ciemne, ale wyglądają ładnie, naturalnie z refleksami.

pokażesz fotki włosiaków
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 22:26   #44
voe
Przyczajenie
 
Avatar voe
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Kolor: szampan i białe złoto robiony na jasnym blondzie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1631.jpg (29,3 KB, 692 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1632.jpg (17,6 KB, 554 załadowań)
voe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 09:09   #45
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Cytat:
Napisane przez drimerka Pokaż wiadomość
Oo, oba bardzo ładne ale ten popielaty super! Ciekawe jak na włosach wyjdzie.. Ja się następnym razem zdecyduje chyba na tą kawę co Ty masz teraz z Syoss'a, ale póki co cieszę swoje oczy tym brązem z czekoladą ;D
Boję się aby popielaty na ciepłym brązie nie wyszedł zielono. Dlatego tak liczyłam na tego Syossa 4-58 bo na próbniku był naprawdę chłodny. Nawet babeczka z drogerii też go tak określiła jak patrzyłyśmy na całą paletę tych włosów w próbniku. Co najlepsze przedstawicielka Syossa mówiła jej, że wychodzą jak na pudełku. Jak to kit można klientom wstawiać to juz chyba każdy handlowiec wie A nie jestem jedyna z ciepło rudawym kolorem po tym odcieniu
A ten twój odcień bardzo przypomina mi ciemną czekoladę Palette Shampoo 341. Włosy po nim cudne! To tak jakbyś kiedyś chciała tańszą alternatywę
Masz fotkę:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image7.jpg (99,7 KB, 468 załadowań)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-07-25 o 09:13
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 18:42   #46
drimerka
Raczkowanie
 
Avatar drimerka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 128
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Dobrze wiedzieć, faktycznie ta czekolada z Palette podobna do mojego Syossa. Tylko raz już się sparzyłam, bo strasznie mi po Palette włosy wypadały
Mówisz, że nie tylko Twoje włoski po kawie wyszły rudawe? To się chyba nie zdecyduje następnym razem bo na moich wszystko łapie na rudo... Może dlatego, że naturalne mam z rudym refleksem ?
Jak tak piszesz o tej kawie, żę zamiast chłodnego wyszło rudawe to coraz częściej się zastanawiam, czy faktycznie taka rewelacja z tego Mixinga.. Bo dla mnie innych odcieni poza tą kawą i tym co mam teraz nie znalazłam. No i cena wyższa. A szkoda, bo odcienie takie z refleksami, głębokie.
__________________
"Mówią: porzuć marzenia. To wielka gra, nie twój sen. Mówią: wracaj na ziemię i obudź się. A ja NIE! Wybór należy do mnie, to moje życie, to moja przyszłość. Wybieram pragnienia, nadzieję, radość. I łzy."
drimerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 20:41   #47
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Cytat:
Napisane przez drimerka Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć, faktycznie ta czekolada z Palette podobna do mojego Syossa. Tylko raz już się sparzyłam, bo strasznie mi po Palette włosy wypadały
Mówisz, że nie tylko Twoje włoski po kawie wyszły rudawe? To się chyba nie zdecyduje następnym razem bo na moich wszystko łapie na rudo... Może dlatego, że naturalne mam z rudym refleksem ?
Jak tak piszesz o tej kawie, żę zamiast chłodnego wyszło rudawe to coraz częściej się zastanawiam, czy faktycznie taka rewelacja z tego Mixinga.. Bo dla mnie innych odcieni poza tą kawą i tym co mam teraz nie znalazłam. No i cena wyższa. A szkoda, bo odcienie takie z refleksami, głębokie.
Nie martw się ta poświatą. Wyobraź sobie filiżankę mocnej kawy i to taki odcień jakby był ciemny ale złotawy pod światło. No i pamiętaj ja miałam czerwono rude włosy po innych farbach ostatnio kładzionych. Teraz jak jestem w domku i dorwałam się do normalnego aparatu mogę ci pokazać odcień jeszcze raz już po pierwszym myciu. Czasem to wygląda jak na pudełku nawet. Prześwituje nieco poprzedni kasztan ale odcień i tak jest o niebo chłodniejszy od poprzednio kładzionego. Kolor mi się podoba i jakoś nie żałuję bardzo kasy. Myślałam tylko, ze może coś rozjaśni nieco... Kolor ogólnie ciekawy ale ciemny a mnie już jaśniejsze po głowie chodzą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image1.jpg (81,9 KB, 365 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image2.jpg (60,5 KB, 408 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image3.jpg (87,5 KB, 298 załadowań)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-07-25 o 20:44
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 08:56   #48
drimerka
Raczkowanie
 
Avatar drimerka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 128
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Lubię eksperymentować z kolorami i może go wypróbuje.. Gdyby nie to, że miałaś kasztan, to pewnie wyszedłby jak na opakowaniu. Ale i tak bardzo ładny kolor
__________________
"Mówią: porzuć marzenia. To wielka gra, nie twój sen. Mówią: wracaj na ziemię i obudź się. A ja NIE! Wybór należy do mnie, to moje życie, to moja przyszłość. Wybieram pragnienia, nadzieję, radość. I łzy."
drimerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 18:37   #49
analijja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

witam wszystkie panie
właśnie dziś zastanawiałam się nad kupnem farby syoss mix czekolady i ciemnego brązu do tej pory malowałam palette 10 min.color ciemny brąz - jest to ciemny kolor i zastanawiam się czy nie będę miała jaśniejszych odrostów w ogóle chciałabym coś jaśniejszego ale podejrzewam że nic nie wyjdzie oprócz tej czekolady z brązem jeśli któraś z was malowała tym kolorem to bardzo proszę o opinię czy odrosty są zamalowane,niewiem czy wyjdzie jaśniejsza od tego mojego brązu
analijja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-26, 21:14   #50
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Cytat:
Napisane przez analijja Pokaż wiadomość
witam wszystkie panie
właśnie dziś zastanawiałam się nad kupnem farby syoss mix czekolady i ciemnego brązu do tej pory malowałam palette 10 min.color ciemny brąz - jest to ciemny kolor i zastanawiam się czy nie będę miała jaśniejszych odrostów w ogóle chciałabym coś jaśniejszego ale podejrzewam że nic nie wyjdzie oprócz tej czekolady z brązem jeśli któraś z was malowała tym kolorem to bardzo proszę o opinię czy odrosty są zamalowane,niewiem czy wyjdzie jaśniejsza od tego mojego brązu
Aż tak w wakacje lenistwo bierze Temat ma dwie strony, TYLKO dwie strony. Wystarczyło go przejrzeć i zobaczyć fotki wizażanki po tym odcieniu...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 23:10   #51
marta0078
Raczkowanie
 
Avatar marta0078
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 114
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Drogie dziewczyny,
od lat farbuje włosy na czarno bo to zdecydowanie mój kolor ale marzył mi się jakiś inny odcień czerni. Czy myślicie że syoss da radę. To niby czerń ale wydaje mi się jaśniejsza. Zwariowałam na punkcie tego koloru. Jest pięknyhttp://www.syoss.pl/index.php?id=297
ten też niby złapie czarny ale jakoś w to nie wierzę http://www.syoss.pl/index.php?id=288
jak myślicie?
__________________
"Zwierzęta są moimi przyjaciółmi, a ja nie zjadam swoich przyjaciół. "
George Bernard Shaw
marta0078 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 06:42   #52
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Cytat:
Napisane przez marta0078 Pokaż wiadomość
Drogie dziewczyny,
od lat farbuje włosy na czarno bo to zdecydowanie mój kolor ale marzył mi się jakiś inny odcień czerni. Czy myślicie że syoss da radę. To niby czerń ale wydaje mi się jaśniejsza. Zwariowałam na punkcie tego koloru. Jest pięknyhttp://www.syoss.pl/index.php?id=297
ten też niby złapie czarny ale jakoś w to nie wierzę http://www.syoss.pl/index.php?id=288
jak myślicie?
Niby jeszcze ten do bardzo ciemnych: http://www.syoss.pl/index.php?id=283
Nie bój się tylko próbuj! Jak ja od ciągłego farbowania miałam kiedyś już czarne włosy spróbowałam jakiegoś orzechowego brązu i miałam piękną poświatę z tego koloru. Potem kładłam tylko jaśniejsze brązy i teraz mam ładny ciemny brąz bez czerni! Moja mam na praktycznie czarne położyła burgund i tez jakos dało radę. Może jest bardzo ciemny burgund ale jest. Trzymaj najwyżej krócej niż podaje producent aby ciemniej (znowu na czarno) nie złapało i tyle. Jak nie rozjaśni to pozostawi taką poświatę a to już zwykła czerń nie będzie Pamiętaj, że producent podaje rezultat na naturalne włosy. I najważniejsze abyś obejrzała próbnik w sklepie jak masz okazję. Tam jakoś inaczej te włosy są pokazane, w przypadku mojego odcienia tak było...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 08:16   #53
drimerka
Raczkowanie
 
Avatar drimerka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 128
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Cytat:
Napisane przez marta0078 Pokaż wiadomość
Drogie dziewczyny,
od lat farbuje włosy na czarno bo to zdecydowanie mój kolor ale marzył mi się jakiś inny odcień czerni. Czy myślicie że syoss da radę. To niby czerń ale wydaje mi się jaśniejsza. Zwariowałam na punkcie tego koloru. Jest pięknyhttp://www.syoss.pl/index.php?id=297
ten też niby złapie czarny ale jakoś w to nie wierzę http://www.syoss.pl/index.php?id=288
jak myślicie?
Ja na czarne położyłam mix czekolady i ciemnego brązu - efekt stronę wcześniej
__________________
"Mówią: porzuć marzenia. To wielka gra, nie twój sen. Mówią: wracaj na ziemię i obudź się. A ja NIE! Wybór należy do mnie, to moje życie, to moja przyszłość. Wybieram pragnienia, nadzieję, radość. I łzy."
drimerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 09:47   #54
aniaaniaa
Rozeznanie
 
Avatar aniaaniaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 771
GG do aniaaniaa
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

hej jak myślicie ten mix migdałowy pralinowy to bardziej ciepły czy chłodny odcień?Ja mam jasny blond i chce lekko przyciemnić, ale zostać przy ciepłym odcieniu, bo w popielach wyglądam źle
__________________
kochaaaa zakupy
aniaaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 10:01   #55
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Cytat:
Napisane przez aniaaniaa Pokaż wiadomość
hej jak myślicie ten mix migdałowy pralinowy to bardziej ciepły czy chłodny odcień?Ja mam jasny blond i chce lekko przyciemnić, ale zostać przy ciepłym odcieniu, bo w popielach wyglądam źle
Migdał i pralina to same z nazwy takie ciepłe kolorki. Zobacz jeszcze włoski na próbniku w drogerii. Ale dla mnie to ciepły odcień powinien wyjść, nic chłodnego w nim nie ma.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 10:10   #56
soyummy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 100
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Cytat:
Napisane przez antenka89 Pokaż wiadomość
a któraś z was używała 9-52 Mix Pereł i Platyny?
zależy mi na jaknajjaśniejszym blondzie, ale naturalnym wrażeniu.
co myślicie?

ja właśnie robiłam wczoraj na naturalnych włosach średni blond i niestety nic nie załapało, nawet ciutkę nie rozjaśniło 24zł poszły w błoto
soyummy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 14:41   #57
a00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Właśnie pofarbowałam sobie włosy 9-25 mix pereł i platyny. Zamiast cieplutkiego kremowego koloru jaki pokazany był na pudełku wyszedł mi szaro - buro - nijaki i bardziej przypomina kolor wyjściowy z opakowania niż podany kolor efekt. Jestem strasznie zła gdyż zależy mi na dobrej kondycji włosów ...a zmuszona jestem lecieć po kolejną farbę. W tej cenie szukając ciepłego perłowo beżowego efektu Syosa przebija o głowę LOREALKA b jasny beżowy bląd jest o niebo lepszym udoskonaleniem Syosa 9 -25 z ciepłymi refleksami a nie takie matowe gówno jak mam właśnie na głowie.

Czy ktoś wie JAK SZYBKO ZMYWAJĄ SIĘ FARBY SYOSA ? i co zrobić by się szybciej pozbyć tego niechcianego koloru

O i zapomnia lam dodać że spłukując kolor miałam totalne suche siano a nie mięciutkie śliskie włosy jak po Lorealkach czy nawej Palecie... I aplikacja również do przyjemnych nie należałaWielka klapa
a00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 16:36   #58
voe
Przyczajenie
 
Avatar voe
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Wiesz na jasnym blondzie wyszły ciemniejsze. Przebija się platyna przy świetle. Wyglądają ładnie, dość naturalnie. Mają dużo refleksów. Wyszła jednak dość ciemna ta farba, a to najjaśniejsza do wyboru z tej serii.
Nie robiłam na swoich.
__________________
Zapraszam: http://v-o-e.blogspot.com
voe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 16:21   #59
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Z niewiadomych przyczyn za każdym razem wychodzą mi włosy z rudym odcieniem (kupuję zwykle średni brąz). Tym razem postanowiłam wypróbować mix kawy i jasnego brązu i mam nadzieję, że nie wyjdą za ciemne.....
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 09:55   #60
drimerka
Raczkowanie
 
Avatar drimerka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 128
Dot.: Niezwykłe połączenia kolorów - Syoss Mixing Colors

Mnie tak samo. Jak ufarbujesz tą kawą to pokaż zdjęcia
__________________
"Mówią: porzuć marzenia. To wielka gra, nie twój sen. Mówią: wracaj na ziemię i obudź się. A ja NIE! Wybór należy do mnie, to moje życie, to moja przyszłość. Wybieram pragnienia, nadzieję, radość. I łzy."
drimerka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:37.