Jakie krzeselko do karmienia? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-18, 16:46   #61
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Krzesełka do karmienia - opinie

Cytat:
Napisane przez Malgorzatka21 Pokaż wiadomość
Dziekuje oolong za odpowiedz
Tak, tez zrobilam i dzis wlasnie od reki wymienili mi krzeselko... No mam nadzieje, ze to juz nie bedzie takie feralne, glupio byloby dac na prezent i zeby sie popsulo zaraz..no ale powinni byc ok
no widzisz, zdarza się
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 01:14   #62
Malgorzatka21
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 826
Dot.: Krzesełka do karmienia - opinie

No, a bylam przekonana ze jednak nie bedzie tak łatwo, dzieki jeszcze raz za odpowiedz
Pozdrawiam
Malgorzatka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 10:55   #63
martuska300
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: Jakie krzeselko do karmienia?

krzesło które się dobrze składa

Edytowane przez martuska300
Czas edycji: 2011-07-04 o 08:55
martuska300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 12:53   #64
vilemon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3
Dot.: Jakie krzeselko do karmienia?

My mamy to ikei takie plastykowe z wyjmowanymi nogami. Nam pasuje, bo zajmuje mało miejsca, łatwo je przewieźć i szybko się czyści.
vilemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 12:52   #65
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Jakie krzeselko do karmienia?

Ja mam bloom fresco loft. Spełnia funkcję leżaczka i krzesełka do karmienia. Póki co jestem zadowolona i moja córcia też Dośc długo potrafi w nim siedzieć.
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."




Edytowane przez Martinixxx
Czas edycji: 2011-03-13 o 12:53
Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 12:37   #66
tarasia
Wtajemniczenie
 
Avatar tarasia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: góry
Wiadomości: 2 476
Dot.: Jakie krzeselko do karmienia?

ja mam CHICCO JAZZY. po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca. a na tym mi zależało. fajny duży blat, oparcie z regulacją.
niedrogie, łatwe do utrzymania w czystości
z mankamentów nie ma regulacji wysokości siedzenia.
http://www.youtube.com/watch?v=1YkYCDJd1-U
__________________
NASZ ŚLUB
w dniach
w latach



tarasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 12:59   #67
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Jakie krzeselko do karmienia?

Cytat:
Napisane przez tarasia Pokaż wiadomość
ja mam CHICCO JAZZY. po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca. a na tym mi zależało. fajny duży blat, oparcie z regulacją.
niedrogie, łatwe do utrzymania w czystości
z mankamentów nie ma regulacji wysokości siedzenia.
http://www.youtube.com/watch?v=1YkYCDJd1-U

zgooglowałam,
bardzo fajnie się składa to krzesełko
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-15, 18:10   #68
ela_84
Raczkowanie
 
Avatar ela_84
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 407
Dot.: Jakie krzeselko do karmienia?

A miałyście chicco polly magic? Chodzi mi o to krzesełko http://allegro.pl/chicco-polly-magic...510371249.html, które najpierw jest leżaczkiem. Widziałam je w sklepie i wydawało mi się dość wąskie. Czy dziecko zniego ne wyrośnie zbyt szybko?
__________________
Tomek urodził się 8 lipca
ela_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 12:32   #69
Beata_Batumi
Zadomowienie
 
Avatar Beata_Batumi
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Konstancin- Jeziorna
Wiadomości: 1 873
Dot.: Jakie krzeselko do karmienia?

Dziękuję i ja za rady, chyba zdecyduję się na pepe 2010- dzwoniłam nawet do sprzedawcy z allegro żeby mi porównał takie x landera za 120 i to pepe za 200 i dużo fajniejsze sie wydaje pepe, parę groszy więcej ale ma więcej funcji np 6 wysokości, 2 tacki, mozliwość zdjęcia tacki i przystawienia krzesełka do narmalnego stołu jak dziecko większe itp.. Dziękuję dziewczyny
__________________


Lilianka już z nami!
http://www.suwaczki.com/tickers/ijpbjw4zsby4rlk8.png
Beata_Batumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 19:19   #70
angii2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: Jakie krzeselko do karmienia?

Witam,

a ja polecam Krzesełko Fisher Price z serii Rainforest. Super wygodne, regulowane oparcie i wysokośc, podwójna tacka z możliwościa mycia w zmywarce, zabawka-gryzak w komplecie, łatwo zdejmowane pasy, do tego niezwykle estetyczne i na kółkach)) Nic dodać nic ująć )
angii2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 16:18   #71
blackrosa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: Krzesełka do karmienia - opinie

Jako, ze kolezana juz dawno wybrala, to dodam swoj post dla potomnych tzn. dla kolejnych mamus ktore beda mialy dylemat.

Moj synek jest ruchliwym dzieckiem teraz ma 13 miesiecy.

Od okolo 7 miesiaca zycia kiedy zaczol dobrze siedziec mial krzeselko drewniane takie jak tutaj kolezanka pokazala na focie. Do pewnego czasu spelnialo ono swoje zadanie calkiem niezle. Ale tylko do czasu, bo gdy maly troszke podrosl, zaczol sie nudzil w krzeselku i nie bylo mu takze w nim zbyt wygodnie.. skonczylo sie tym ze moje dziecko jadlo w nim na stojaco. KOSZMAR! dlatego odradzam kupno takiego krzeselka drewnianego, bo one zazwyczaj nie maja szelek. A co do wygodny to tez pozostawiaja duzo do zyczenia. Owszem krzeselko sie jeszcze przyda kiedy maly bedzie na tyle duzy by sam na nim mogl usiasc i z niego zejsc i wtedy bnedzie ze stoliczkiem, ale jako krzeselko do karmienia dziecka starszego niz 6 miesiecy a mlodszego niz np 2 latka, sie nie nadaje.

Traf chcial, ze wygralam w konkursie mama sie zna i zostalam testerka zabawek tej firmy - dostalam dwie zabawki do testow, a trzecia rzecz jaka nam przyslano to krzeselko do karmienia tej firmy - model Cuda Oceanu, poczatkowo bylam sceptycznie do tego nastawiona, bo stwierdzilam ze przeciez juz mam krzeselko... ale juz pierwszego dnia testow stwierrdzilam, ze kupienie tego drewniaka bylo totalna pomylka!

Boze jakaz to wygoda, kiedy dziecko jest przypiete nie wychodzi- samo ma tak przyjemnie w krzeselku ze nie chce sie z niego ruszac. Kiedy mozna sobie dostosowac wysokosc krzeselka do swojego wzrostu i wygodnie usiasc na fotelu i karmic dziecko. Role krzeselka do karmienia spelnia ono idealnie.
Ale poza tym nadaje sie swietnie jako miejsce do zabawy, bo ma dolaczone dwie zabawki gryzak i grzechotke, w pieknych kolorach, ktorymi maly uwielbia sie bawic. Oprocz tego ma regulacje siedzenia dzieki czemu dziecko mzoe nawet sie zdrzemnac w foteliku- moj maly juz kilka razy ucuol sobie taka drzemke, i co ciekawe nie budzil sie ani nie wiercil czyli musialo mu byc bardzo wygodnie, bo normalnie w lozeczku sie strasznie wierci.
Swietna jest tez opcja wyjmownej tacki do karmienia, ktora mozna myc w zmywarce, dzieki czemu latwo utrzymac czystosc fotelika, oprocz tego material poszycia jest strasznie przyjemny w dotyku moj syn sie do niego przytula! i co najlepsze plamy na nim znikaja przy przetarciu gabka! jakas magia? powaga, inne testujace mamy sprawdzily to pierwsze i myslalam, ze sciemniaja, az sama sprobowalam, hehe jakaz to byla dla mnie ulga bo mialam juz w myslach pranie calosci

Takze ogolnie nie poelcam drewniaka! Woalalbym dac jeszcze raxz tyle kasy i miec wygode od pcozatku niz meczcy sie z tym koszmarem.
Wyzej wymienione przeze mnie krzeselko jest naprawde super, ale nie namawiam nigkogo do kupna, po prostu staralam sie przedstawic jakie funkcje moim zdaniem sa bardxzo pozyteczne i na co zwracac uwage przy kupnie.

P.s gryzak jako zabawka dolaczona to wspaniala rzecz przy zabkowaniu, nasz synek zabkuje, ida mu juz drugi raz zeby w grupach;/ jest rozdrazniony bo boli go podczas jedzenia , ale robi sobie przerwy bierze gryzak troche sobie pogryzie i kontynuuje jedzenie, swietna sprawa! i zabawki sa odpinane wiec gdyby dziecko za bardzo sie nimi zainteresowalo podczas obiadu i nie chcialo jesc zawsze mozna je na ten czas schowac

Pozdrawiam mam nadzieje, ze komus sie moje uwagi przydadza. Sama myslalam, ze minimalizm bedzie najlepszy, ale przekonalam sie ze jednak warto zainwestowac w wygode swoja i dziecka, dzieki temu fotelikowi moj syn zaczol samodzielnie jesc, bo wreszzcie jest bezpieczny nie musze sie bac ze cos sobie podczas jedzenia zrobi.
A tu mozecie obejrzec krzeselko i mojego synka w roznych sytuacjach
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._2205088_n.jpg
__________________
PROSZĘ O POMOC w powrocie do rankingu!
[aniolek2]792970[/aniolek2]

Edytowane przez blackrosa
Czas edycji: 2011-05-02 o 15:13
blackrosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-11, 14:47   #72
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Jakie krzeselko do karmienia?

Cytat:
Napisane przez ela_84 Pokaż wiadomość
A miałyście chicco polly magic? Chodzi mi o to krzesełko http://allegro.pl/chicco-polly-magic...510371249.html, które najpierw jest leżaczkiem. Widziałam je w sklepie i wydawało mi się dość wąskie. Czy dziecko zniego ne wyrośnie zbyt szybko?
Hej,kupiłaś może te krzesełko? bo też się nad nim zastanawiam. Jak ci się spisuje? byłabym wdzieczna za jakąś opinie.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 07:52   #73
Beata_Batumi
Zadomowienie
 
Avatar Beata_Batumi
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Konstancin- Jeziorna
Wiadomości: 1 873
Dot.: Jakie krzeselko do karmienia?

Ja mam takie http://allegro.pl/krzeselko-stolik-d...030260741.html
Ma wszystko czego szukasz Lowczyni, jedyny minus- tapicerka może i jest oddychająca ale jest większy problem z czyszczeniem tzn. ja niegdy nie miałąm czasu od razu go umyć więc mam plamki po buraczkach.
__________________


Lilianka już z nami!
http://www.suwaczki.com/tickers/ijpbjw4zsby4rlk8.png
Beata_Batumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 08:40   #74
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Jakie krzeselko do karmienia?

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Hej,kupiłaś może te krzesełko? bo też się nad nim zastanawiam. Jak ci się spisuje? byłabym wdzieczna za jakąś opinie.
proponuje przejrzeć watek od początku jest pare opinii - wszystkie pozytywne
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 09:07   #75
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Jakie krzeselko do karmienia?

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
proponuje przejrzeć watek od początku jest pare opinii - wszystkie pozytywne
przejrzałam caly watek i na innym przeczytałam że dwoje dzieci sobie żeby złamało gryząc tackę bo jest tam jakaś szczelina.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 10:08   #76
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Jakie krzeselko do karmienia?

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
przejrzałam caly watek i na innym przeczytałam że dwoje dzieci sobie żeby złamało gryząc tackę bo jest tam jakaś szczelina.

gdzie ta szczelina? jest stolik i na nim tacka.. btw bardzo wygodny patent bo te tackę można po jedzeniu zdjąć i umyć pod bieżącą wodą..

czemu te dzieci gryzły tackę to nie kumam specjalnie.. i jak se mało zębów nie połamały to bym raczej upatrywała winy rodziców nie krzesełka

tacka ani żaden inny element krzesełka nie jest przewidziany jako gryzak..

a jak się uzywa nie zgodnie z przeznaczeniem to nie liczy się w wady ani zalety mebelka..
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 10:32   #77
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Jakie krzeselko do karmienia?

Cytat:
Napisane przez Beata_Batumi Pokaż wiadomość
Ja mam takie http://allegro.pl/krzeselko-stolik-d...030260741.html
Ma wszystko czego szukasz Lowczyni, jedyny minus- tapicerka może i jest oddychająca ale jest większy problem z czyszczeniem tzn. ja niegdy nie miałąm czasu od razu go umyć więc mam plamki po buraczkach.
My też takie mamy. Tapicerkę zdejmuję i piorę. Zazwyczaj na wieczór, prosto z pralki zakładam na krzesełko i rano sucha jest i czyściutka
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 11:24   #78
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Jakie krzeselko do karmienia?

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
gdzie ta szczelina? jest stolik i na nim tacka.. btw bardzo wygodny patent bo te tackę można po jedzeniu zdjąć i umyć pod bieżącą wodą..

czemu te dzieci gryzły tackę to nie kumam specjalnie.. i jak se mało zębów nie połamały to bym raczej upatrywała winy rodziców nie krzesełka

tacka ani żaden inny element krzesełka nie jest przewidziany jako gryzak..

a jak się uzywa nie zgodnie z przeznaczeniem to nie liczy się w wady ani zalety mebelka..

wiesz co mi też się wydaje że tacka służy nie do gryzienia i jak jakaś matka napisała że stało się to na jej oczach to ja mam pytanie czy ona byla ślepa?? Musze zobaczyć ten stolik w realu a nie tylko na allegro nie wiem tylko czy w kieleckich hurtowniach go dostanę.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 14:02   #79
natajan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 33
Dot.: Jakie krzeselko do karmienia?

Dziewczyny a czy któraś z Was może się wypowiedzieć o tym krzesełku http://bertonipolska.pl/yam-yam.html ? Bertoni Yam Yam
Moja bratowa się uparła, że je nam kupi mimo, że upatrzone miałam inne...
natajan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-18, 10:39   #80
kotikaa
Raczkowanie
 
Avatar kotikaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: UK / Kraków
Wiadomości: 244
Dot.: Jakie krzeselko do karmienia?

Ja miałam Chicco Polly http://www.ceneo.pl/1839722. Regulowana wysokość, oparcie, podnóżek. Dosyć duże, nawet po złożeniu, i ciężkie. Z perspektywy czasu widzę, że te wszystkie regulacje wcale nie były niezbędne, bo synek siedział w nim tylko podczas karmienia a potem wolał po podłodze raczkować .

Z plusów, to napewno podwójna tacka, którą łatwo i szybko wyczyścic oraz szerokie siedzenie, które mogło wystarczyć na długo, ale w wieku ok. 1.5 roku syn już nie chciał w nim siedzieć, wolał z nami przy stole i kupiliśmy taką nakładkę na zwykłe krzesło.

Gdybym teraz kupowała drugie, to nie wybrałabym już takiego przekombinowanego. Szkoda kasy, bo nie wykorzystywałam jego wszystkich możliwości.
kotikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 11:20   #81
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Jakie krzeselko do karmienia?

Ja rownież mam Chicco Polly, wykorzystuje wszystkie jego możliwości, uważam ze to świetny zakup i nie będę go sprzedawać tylko zostawie dla drugiego dziecka. Wyglada jak nowe a używam je codziennie.

Ustawilam sobie wysokość krzesełka tak ze córka sama sobie na nim siada i schodzi.
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 08:40   #82
wandaweranda
Zakorzenienie
 
Avatar wandaweranda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 227
Dot.: Jakie krzeselko do karmienia?

odświeżam watek
kobiety, ma któraś Antilope z Ikei? no sama nie wiem co mam kupićZastanawia m się albo nad drewnianym klupś, które potem robi za stolik z krzesełkiem, albo zwykłym prostym z Ikei. Poradźcie...
wandaweranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 09:05   #83
natajan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 33
Dot.: Jakie krzeselko do karmienia?

a widziałaś to z ikei http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10202408/ ? na żywo wygląda nieco futurystycznie aczkolwiek fajnie
Ja bym kupiła to z ikei dlatego, że jest lekkie, łatwo je wyczyścić, nie zajmuje połowy mieszkania i cena jest świetna (mówię o antilope). Drewniane krzesełka trudniej się czyści, jak dziecko notorycznie coś wylewa to zaczyna puchnąć i brzydko wyglądać... ale to tylko moje zdanie
natajan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 16:36   #84
Pannamonia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 101
Dot.: Jakie krzeselko do karmienia?

Moi znajomi na wyjścia kupili fotelik - nakładkę na zwykłe krzesło. Twierdzą, że świetnie sprawdza się tam, gdzie jest problem z wózkiem, no i oczywiście - nie ma krzesełka stacjonarnego.
Można toto obejrzeć na stronie www.siedzonko.pl
Pannamonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 16:42   #85
anka86x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 6
Dot.: Jakie krzeselko do karmienia?

Hejka Dziewczyny.
Moja koleżanka ostatnio kupiła drewniane krzesełko do karmienia , które ma funkcję , że można je rozłożyć i jest wtedy stolik plus krzesełko. Myślę, że to fajny pomysł, gdyż takie krzesełko może służyć przez lata.
Łatwe jest w utrzymaniu czystości
Także mogę spokojnie takie polecić.
Gdzieś znalazłam też aukcję na allegro do takiego krzesełka :

http://allegro.pl/krzeselko-do-karmi...345784262.html
anka86x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 08:30   #86
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Jakie krzeselko do karmienia?

My mamy najprostsze z Ikei http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S79823976/
I jestem zadowolona. Lekkie, łatwo się czyści. Plus poducha http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90143392/
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 08:10   #87
Ag nie sza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 25
Dot.: Jakie krzeselko do karmienia?

Ja używałam takiego: http://cushitush.pl/pl/produkty
Trochę drogi, ale warto!

Edytowane przez Ag nie sza
Czas edycji: 2013-10-27 o 20:10
Ag nie sza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 09:33   #88
Androiddka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 15
Dot.: Jakie krzeselko do karmienia?

Takie drewniane są chyba bardziej designerskie, ekskluzywne, ale chyba bardziej praktyczne normalne plastikowe/metalowe. Ja mam krzesełko Polly i jestem bardzo zadowolona
Androiddka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 21:36   #89
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Jakie krzeselko do karmienia?

Podbijam
Czy znajdzie się jakaś użytkowniczka (lub użytkownik , ale liczę na sensowne wpisy od Mam ) krzesełka kidsplay?
Bo na allegro jest ich od groma i jedno z nich podoba mi się strasznie, pasuje do wystroju i w ogóle ach ale nie jestem do końca przekonana.. w necie opinii w sumie brak (?) na żywo go też nie widziałam, nie chcę się naciąć...

Jak nie to chyba faktycznie chicco polly
Drewniane wydają mi się niepraktyczne (chociaż początkowo zachwycają, ładnie by wyglądało w pokoju, hmm, ale tym razem ustąpię, niech Pchełce będzie wygodnie , no i nie składają się) a te plastikowe 2w1 są okropnie tandetnymi gratami (już na zdjęciach. Na żywo nie udało mi się ich znaleźć a obleciałam 3 smyki)

Pomóżcie, pliz

EDIT: już znalazłam, że w innych wątkach nawet polecacie, thx

Edytowane przez Ptysio5
Czas edycji: 2013-11-27 o 21:56 Powód: bo jestem ciemna masa, zapomniałam o wyszukiwarce :)
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 23:17   #90
shirmus
Rozeznanie
 
Avatar shirmus
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 567
Jakie krzesełko do karmienia

Witam, tak jak w tytule możecie mi polecić jakieś dobre krzesełko do karmienia? Na pewno chciałabym aby miało regulowaną wysokość i jakąś sensowną tapicerkę(żeby łatwo się myła/ prała i coby dziecko się w niej nie pociło) i żeby jak najdłużej posłużyło dziecku. Było by miło jakby było składane do niedużych gabarytów żeby można było je zabrać do dziadków na obiad. Przeglądałam wątki ale są już stare więc większość linków w nich nie działa albo są zakończone aukcje.
shirmus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-17 07:38:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:21.