ból macicy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-30, 07:41   #1
sen_sie_spelni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 5

ból macicy?


Dziewczyny, proszę was o poradę, bo jesteście niezawodne i wiecej wszystko toteż specjalnie założyłąm konto, żeby zadać pytanie, a nóż któraś miała podobny problem...
Mianowicie - mam hemoroidy (nieprzyjemny temat...) ostatnio bardzo mnie bolaly, leciała mi nawet krew. to było jakieś 3 dni temu. dwa dni temu pojawił się ból brzucha przypominający zakwasy, głównie w dole brzucha. niestety nie uprawialam zadnego sportu, nie dziwgalam - jednym slowem nic co mogloby spowodowac zakwasy. ból utrzymuje się od około 2 dni, hemoroidy już nie bolą, krwawienia nie ma.
stąd moje pytanie - czy mogą być to żylaki macicy? wyczytałam jeszcze ze takie bóle mogą być pierwszą oznaką ciąży - zabezpieczamy się z chłopakiem ale i tak mocno się nastraszyłam. proszę, pomóżcie jesli któraś miała podobny problem...
sen_sie_spelni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 08:03   #2
fanka901
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 80
Dot.: ból macicy?

Ból pewnie jest spowodowany hemoroidami, ale nie jestem lekarzem. Myślę, że niepotrzebnie się przejmujesz Szperając w internecie możesz zdiagnozować u siebie na prawdę tysiące chorób. Mam podobnie, dlatego nie szperam a chodzę do lekarza
fanka901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 08:15   #3
sen_sie_spelni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 5
Dot.: ból macicy?

myślisz ze nie jest to spowodowane ciążą? jak wspominalam uzywamy z chlopakiem i tabletek i gumek ale ja i tak ciagle mam schizy... poza tym jestem ostatnio bardzo placzliwa i teraz to jako 'kolejny objaw ciązy'...
sen_sie_spelni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 09:16   #4
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: ból macicy?

Cytat:
Napisane przez sen_sie_spelni Pokaż wiadomość
myślisz ze nie jest to spowodowane ciążą? jak wspominalam uzywamy z chlopakiem i tabletek i gumek ale ja i tak ciagle mam schizy... poza tym jestem ostatnio bardzo placzliwa i teraz to jako 'kolejny objaw ciązy'...
Przestań schizować. Nie ma szans na ciążę przy prawidłowym stosowaniu tabletek anty, a co dopiero jak używacie dodatkowo gumek
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 09:51   #5
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: ból macicy?

A masz pewność, że to macica/jajnik/itp, a nie jelita? Hemoroidy pojawiają się m.in. przy zaparciach, te wynikają z nieprawidłowej diety. A koleżanki "fanka" się nie słuchaj, bo hemoroidy znajdują się w innym miejscu niż brzuch, widać jakie to ma pojęcie.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 12:37   #6
fanka901
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 80
Dot.: ból macicy?

Tak, tak a koleżanka Lia89 nie wie, że ból może promieniować. Przy bólach menstruacyjnych może boleć dolna część pleców, co przypomina bóle nerek. Tak więc nie sugeruj się naszymi opiniami i przejdź do lekarza. A jak schizujesz o ciąży to odczekaj parę dni i najlepiej zrób test ciążowy, to Cię uspokoi. Żadne szanse na ciążę przy takim zabezpieczeniu, jeśli oczywiście nie zapomnieliście o niczym

Edytowane przez fanka901
Czas edycji: 2012-06-30 o 12:44
fanka901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 13:03   #7
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: ból macicy?

Miałaś kiedyś hemoroidy? Nie? To nie wypowiadaj się na temat, o którym nie masz bladego pojęcia.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-30, 18:38   #8
fanka901
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 80
Dot.: ból macicy?

To jest forum i BĘDĘ się wypowiadać czy Ci się to podoba, czy nie Jak się nie podoba to masz problem. Ja mam prawo do wyrażania własnej opinii.
fanka901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 21:35   #9
sen_sie_spelni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 5
Dot.: ból macicy?

nie kłóćcie sie dziewczyny...
w necie wyczytalam ze żylaki macicy pojawiają sie zazwyczaj u kobiet w ciazy (stad schizy i od razu:mdlosci, wyczulony węch...;]]), i przy tych zylakach wlasnie pojawiaja sie hemoroidy. a mnie tak bardzo ostatnio bolaly a teraz ten dziwny dolny bol brzucha wiec to powiazalam...modle sie zeby to nie byla ciaza...
sen_sie_spelni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 16:20   #10
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: ból macicy?

Ale pitolisz głupoty, a ja tępię głupotę. Na forum się radzi, a nie wprowadza w błąd, bo wydaje Ci się, że coś wiesz, jak nie wiesz.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:43.