Co dalej????? :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-31, 17:48   #1
PszczółkaMaja
Przyczajenie
 
Avatar PszczółkaMaja
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7
Cool

Co dalej????? :(


Witam!
Odchudzam się od jakiegoś czasu i schudłam 9kg . Niby fajnie, ale od około miesiąca moja waga "stoi w miejscu" mimo tego, że ciągle trzymam się diety
Czy jedynym sposobem na dalsze chudnięcie jest gimnastyka? Mam stepper, ale ostatnio przeczytałam gdzieś, że stepper tylko rozbudowuje mięśnie a ja i tak mam bardzo grube nogi. Sama nie wiem co mam zrobić... Możecie mi coś poradzić?

Bardzo proszę o odpowiedź, chciałabym schudnąć jeszcze ok.5kg do końca czerwca - czy to możliwe?
PszczółkaMaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 17:55   #2
Astra
Rozeznanie
 
Avatar Astra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 692
Dot.: Co dalej????? :(

Pisalam to tutaj 1000 razy juz ale nie wiem czy ktoras z dziewczyn to zauwazyla Wyprobuj tabletki BIO-DRAIN oczyszczaja organizm z toksyn,zbednych produktow przemiany materii Mnie pomogly!!!! schudlam 7kg kosztuja coprawda 50zl 60szt ale zaryzykowac mozesz
Astra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 20:53   #3
andariel
Raczkowanie
 
Avatar andariel
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 183
GG do andariel
Wink Dot.: Co dalej????? :(

Myślę, że każda odchudzająca się przeżyła ten moment kiedy waga się zatrzymuje i jak na złość stoi w miejscu mimo naszych wysiłków. Jest na to chyba tylko jedna rada - przeczekać. Dalej ćwiczyć i utrzymywać dietę. Organizm musi się przyzwyczaić do tego wszystkiego. Wiem o tym dobrze bo sama miałam już kilka razy taki stan. i o mały włos mnie to do szału nie doprowadziło. Ale potem jakoś dalej szło na szczęście.
A co do tabletek. Ja nie bardzo pochwalam, ale nie dlatego, że uważam, że to czarna magia. Po prostu łykałam kiedyś L-karnitynę o poza tym, że odchudziła mój portfel (a zaznaczam, że ćwiczyłam przy tym zażywaniu) to raczej żadnych zmian u mnie nie zauważyłam. Nie wiem jak jest z tymi podanymi powyżej, ale za te pieniążki to ja już wolę sobie kupić dwa opakowania serum Lirene i się męczyć tak jak do tej pory
pozdrawiam
__________________
NAJPIEKNIEJSZE JEST NIEWIDOCZNE DLA OCZU
andariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 20:57   #4
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 173
Dot.: Co dalej????? :(

Ja sądzę,że powinnaś dodać do diety ćwiczenia.Możesz ćwiczyć choćby pół godzinki,zawsze to coś.I nie rezygnuj z diety,bo waga w końcu zacznie spadać!
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 21:08   #5
sonja1
Rozeznanie
 
Avatar sonja1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 679
GG do sonja1
Dot.: Co dalej????? :(

Nie przejmuj się że waga tak stoi w miejscu, organizm w ten sposób przyzwyczja się do nowego kształtu. Trzymaj jak dotąd dietę, ćwicz i nie waż się tak często Zamiast steppera polecam bieganie i rower ale po gładkim terenie i z małym obciążeniem. Fantastycznie wysmukla nogi pilates ale jak dla mnie te ćwiczenia sa trochę nudne. No i stretching (tak to się pisze?)
sonja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 21:15   #6
Astra
Rozeznanie
 
Avatar Astra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 692
Dot.: Co dalej????? :(

Ja mimo cwiczen i diety wogoule nie moglam schudnac a cwiczylam i cwiczylam diety i inne cuda nic nie pomagalo L-carityne oraz bio-c.l.a tez bralam i nie widzialam zadnego efektu dopiero po tych tabletkach o ktorych pisalam wyzej schudlam Sa one kombinacja ziol ktore pobudzaja przemiane materri do dzialania i oczyszczaja organizm Moze by ci pomogly kto wie gdybym nie zaryzykowala to bym sie nie dowiedziala i pewnie do tej pory meczyla Kazda dziewczyna napisze ci cos innego,wiadomo Moze skorzystasz z mojej rady moze nie to juz zalezy od ciebie Zycze powodzenia!!!!
Astra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 09:26   #7
PszczółkaMaja
Przyczajenie
 
Avatar PszczółkaMaja
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7
Smile Dot.: Co dalej????? :(

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi!
Pocieszyłyście mnie nico tym, że waga w końcu ruszy w dół po jakimś czasie. Co do tych tabletek, to bardzo bym chciała, ale nie mam na tyle kasy Mam inne, ważniejsze w tej chwili wydatki i nie mogę ich teraz niestety wypróbować
Postaram się ćwiczyć pilates i wogóle zacznę się gimnastykować.


Jeszcze raz dzięki za odpowiedzi!!!
PszczółkaMaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-04, 22:07   #8
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 173
Dot.: Co dalej????? :(

Możesz też spróbować callaneticsu.
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:38.