Rejsy wycieczkowe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-12, 14:34   #1
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Smile

Rejsy wycieczkowe


Hej dziewczyny,

czy któraś z Was była może na rejsie wycieczkowym? Chodzi mi o takie kilkunastodniowe, na ogromnych, pięknych i ekskluzywnych statkach.

Chcemy sobie sprawić z chłopakiem taką podróż poślubną zamiast wesela i jestem ciekawa, co wy o czymś takim sądzicie. Jaką linię polecacie?

Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki, a jeśli nie to tak czy inaczej chętnie pogadam o tym z wami
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 18:21   #2
pappaya
Zadomowienie
 
Avatar pappaya
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 828
Dot.: Rejsy wycieczkowe

W zeszłym roku byłam z mężem na takim Rejsie Płynęliśmy po Morzu Śródziemnym i zwiedzaliśmy Sycylię, wyspy greckie (cudo ) i Izmir w Turcji. Mogę powiedzieć tylko jedno - to była najwspanialsza podroż w naszym życiu. W ogóle sam fakt ze jest sie na takim ogromnym statku na środku morza sprawia ze przechodzą cię ciarki ale w taki pozytywny sposób Obsługa na statku fantastyczna, jedzenie najlepsze jakie można sobie wymarzyć, kajuty bardzo ładne (sa rożne standardy i zależy to oczywiście od ceny) i ani jednego dnia bez słońca My płynęliśmy statkiem Costa Victoria. Wypływaliśmy z Civitaveccia we Włoszech.
Bardzo polecam taka wycieczkę - szczególnie w podroż poślubna zamiast wesela

Jeżeli miałabyś ochotę możesz obejrzeć nasze zdjęcia z Rejsu.
Link do galerii jest w moim podpisie a tam juz z pewnością znajdziesz odpowiedni folder
__________________

Edytowane przez pappaya
Czas edycji: 2008-10-13 o 19:15
pappaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 19:17   #3
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: Rejsy wycieczkowe

Dzięki wielkie, już się biorę za oglądanie Dokładnie o taką wycieczkę mi chodziło.
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 11:53   #4
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Rejsy wycieczkowe

Słuchajcie, bardzo mi się ten pomysł spodobał. Szczególnie, że byłam na spływie Nilem i było super, to w tym przypadku jest to coś jeszcze lepszego!! Tylko mam jedno pytanie. Mój TŻ nie przepada za statkami, ma chorobę morską a przynajmniej tak twierdzi W każdym razie czy na tak wielkim statku odczuwa się kołysanie i czy ktoś miał jakieś problemy zdrowotne ? Bardzo bym chciała popłynąć w taki rejs, ale nie wiem czy dla TZ nie będzie to mordęga.....
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 13:17   #5
pappaya
Zadomowienie
 
Avatar pappaya
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 828
Dot.: Rejsy wycieczkowe

Niee, żadnego kołysania
__________________
pappaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 18:59   #6
molka11
Rozeznanie
 
Avatar molka11
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 634
Dot.: Rejsy wycieczkowe

witam, ja też byłam na takim rejsie (Costa Pacifica) i były to moje najwspanialsze wakacje. Dużo zwiedzania, statek to 5* hotel na wodzie z wszelkimi wygodami. polecam każdemu, kto planuje niezapomniany wypoczynek. Na statku nie czuć bujania (statek jest za duży ) Tygrysia, z całym szacunkiem, spływ po Nilu to chyba pikuś przy takim molochu

tu możesz sobie pooglądać wycieczki (ja polecam Coste bo sprawdziłam) www.niebieskamila.pl
__________________

molka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 15:21   #7
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: Rejsy wycieczkowe

Hej
Mój stary wątek
Zgodzę się koleżanką powyżej Byliśmy z Costą Ale my akurat na Luminosie

Bosko. Już teraz myślimy o kolejnym rejsie. Nic nie może przebić tej formy spędzania wakacji

Molka, a jaka trasa rejsu i kiedy?
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-22, 18:16   #8
Mycha84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 709
Dot.: Rejsy wycieczkowe

a możecie zdradzić ile kosztuje taki rejs?
my w tym roku płyniemy na taki krótki weekendowy po Morzu Bałtyckim, do Szwecji i z powrotem, ale może nam to rozbudzi apetyt na więcej
Mycha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 18:48   #9
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: Rejsy wycieczkowe

Nas, z Costą w całości rejs kosztował 22 000zł plus 10 000zł wydaliśmy na statku i na wycieczkach. Ale my mieliśmy kabinę superior z balkonem na najwyższym pokładzie, co w sumie dało tę cenę, bo na innych pokładach i innego rodzaju kabiny pozwalają zmniejszyć ten koszt nawet o ponad połowę.
Wtedy zaszaleliśmy, bo to była podróż poślubna. Teraz zamierzamy wydać raczej połowę tej kwoty maksymalnie, bo to jednak było dużo
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 20:36   #10
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: Rejsy wycieczkowe

Cytat:
Napisane przez ilonkaczapela Pokaż wiadomość
Nas, z Costą w całości rejs kosztował 22 000zł plus 10 000zł wydaliśmy na statku i na wycieczkach. Ale my mieliśmy kabinę superior z balkonem na najwyższym pokładzie, co w sumie dało tę cenę, bo na innych pokładach i innego rodzaju kabiny pozwalają zmniejszyć ten koszt nawet o ponad połowę.
Wtedy zaszaleliśmy, bo to była podróż poślubna. Teraz zamierzamy wydać raczej połowę tej kwoty maksymalnie, bo to jednak było dużo


Czy moge zapytac kiedy byliscie na rejsie i na jakiej trasie?


Ja w zeszly piatek wrocilam wlasnie z 11 dniowego rejsu Costa Serena po Maroku i Wyspach Kanaryjskich plus Madera (przepiekna trasa) i jestem zszokowana cena, ktora podalas?!!

Strasznie drogo. Nawet jak na kabinie superior. Nas sam rejs kosztowal 500 euro od osoby juz z oplatami portowymi, wycieczki fakultatywne to koszt maksymalnie 100 euro od osoby, ze wszystkim we dwojke wydalismy 6 tys. zlotych, a nie oszczedzalismy raczej na rozrywkach, wiec jestem zszokowana,ze was wyniosl rejs ponad 30 tysiecy zlotych.Za taka kwote to mozna wyskoczyc na Seszele czy na Hawaje albo i tu i tu


Panuje u nas przekonanie,ze takie rejsy to wydatek dziesiatek tysiecy zlotych, a naprawde mozna trafic na megaokazje i poplynac juz za kilkaset euro.
__________________

I'm not livin' to be a Mrs.





Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 21:55   #11
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: Rejsy wycieczkowe

A to ciekawe,bo nasz rejs był na tej samej trasie Tylko statek inny. A było to w listopadzie. W cenę rejsu wliczyłam też bilety lotnicze, opłatę za transfer z lotniska itp. Z tego co kojarzę, to nasza kabina kosztowała jakieś 1800Euro podstawy od osoby, chociaż były też kabiny dużo tańsze. Plus opłaty portowe, bilety, o których wspominałam, transfer i nie wiem, co jeszcze. Chyba tyle. Opłaty za wycieczki wliczam w to, co wydaliśmy na statku. Do tego u nas doszły jeszcze dwa pakiety: diamentowy i dla nowożeńców (szampany, owoce, kwiaty, zaproszenia na prywatne bankiety itp). A nie wiem, jakie atrakcje były na Serenie, bo na Luminosie wydawaliśmy na kino 4d, rolki, symulatory, golf, w kasynie trochę, na zdjęcia sporo, no i w galeriach handlowych. Plus oczywiście drinki, i to, co wydalismy na pamiątki na wycieczkach. (kilka kilogramów nadbagażu mówi nam, że sporo)
Ale tyle ludzie przeważnie wydają na wesela, a my woleliśmy na wycieczkę
Trochę mnie zszokowałaś, że można z costą tak tanio wyjechać
Ale my chcieliśmy wydać tyle ile mogliśmy, chociaż ja uważam, że i tak oszczędzaliśmy.

I jak wasze wrażenia z podróży? Byli jacyś młodzi ludzie u was na statku?
Bo my byliśmy chyba najmłodszą parą samodzielnie tam przebywającą

Następny rejs chcę do Norwegii i raczej tylko na tydzień, bo nam dłuższe wakacje ciężko zorganizować. A wy zamierzacie jeszcze pływać?

Właśnie do mnie dotarło, że te sześć tysięcy złotych to twój koszt całościowy? Do tej pory myślałam, że sześć wydaliście na miejscu. Ale nie rozumiem jakim sposobem, bo przecież jedna wycieczka całodniowa kosztuje ok 100Euro od osoby. Jeden bilet do kina to jakieś 10Euro. A pamiątki, drinki, jakieś spa? Mogłabyś mi rozpisać wasze koszty?

Edytowane przez ilonkaczapela
Czas edycji: 2010-04-23 o 09:11
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 11:04   #12
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: Rejsy wycieczkowe

Cytat:
Napisane przez ilonkaczapela Pokaż wiadomość
A to ciekawe,bo nasz rejs był na tej samej trasie Tylko statek inny. A było to w listopadzie. W cenę rejsu wliczyłam też bilety lotnicze, opłatę za transfer z lotniska itp. Z tego co kojarzę, to nasza kabina kosztowała jakieś 1800Euro podstawy od osoby, chociaż były też kabiny dużo tańsze. Plus opłaty portowe, bilety, o których wspominałam, transfer i nie wiem, co jeszcze. Chyba tyle. Opłaty za wycieczki wliczam w to, co wydaliśmy na statku. Do tego u nas doszły jeszcze dwa pakiety: diamentowy i dla nowożeńców (szampany, owoce, kwiaty, zaproszenia na prywatne bankiety itp). A nie wiem, jakie atrakcje były na Serenie, bo na Luminosie wydawaliśmy na kino 4d, rolki, symulatory, golf, w kasynie trochę, na zdjęcia sporo, no i w galeriach handlowych. Plus oczywiście drinki, i to, co wydalismy na pamiątki na wycieczkach. (kilka kilogramów nadbagażu mówi nam, że sporo)
Ale tyle ludzie przeważnie wydają na wesela, a my woleliśmy na wycieczkę
Trochę mnie zszokowałaś, że można z costą tak tanio wyjechać
Ale my chcieliśmy wydać tyle ile mogliśmy, chociaż ja uważam, że i tak oszczędzaliśmy.

I jak wasze wrażenia z podróży? Byli jacyś młodzi ludzie u was na statku?
Bo my byliśmy chyba najmłodszą parą samodzielnie tam przebywającą

Następny rejs chcę do Norwegii i raczej tylko na tydzień, bo nam dłuższe wakacje ciężko zorganizować. A wy zamierzacie jeszcze pływać?

Właśnie do mnie dotarło, że te sześć tysięcy złotych to twój koszt całościowy? Do tej pory myślałam, że sześć wydaliście na miejscu. Ale nie rozumiem jakim sposobem, bo przecież jedna wycieczka całodniowa kosztuje ok 100Euro od osoby. Jeden bilet do kina to jakieś 10Euro. A pamiątki, drinki, jakieś spa? Mogłabyś mi rozpisać wasze koszty?
Oczywiscie, juz pisze
Chociaz po tym co napisalas wyzej czyli rozne pakiety, prywatne bankiety to faktycznie z takich rozrywek moze zrobic sie 30 tysiecy

U nas wygladalo to tak:
znalezlysmy(bylam z siostra) swietna promocje Costy, 11 dni po W.Kanaryjskich, Maroku i Maderze za dokladnie 390 euro od osoby(kabina wewnetrzna) z oplatami portowymi wyszlo to dokladnie 500 euro od osoby, wiec baaardzo tanio.
Z tego co widzialam jeszcze kilka dni temu ta trasa tylko innym statkiem kosztuje tylko troche wiecej bo 490 euro, wiec naprawde mozna za takie grosze poplynacWystarczy regularnie wchodzic na strone Costy, promocje pojawiaja sie niespodziewanie

Jesli chodzi o transport to do Wloch dojechalysmy na wlasna reke samochodem, wiec niedrogo.
Na samym statku troche sie zabawilysmy, ale na Serenie w sumie az tak duzo rozrywek nie bylo, chociaz to nowy, bo zaledwie 3 letni statek. Nie bylo kina, golfu itp. Byl symulator F1, ale to koszt zaledwie 10 euro, ze SPA nie korzystalysmy, troche wydalysmy w kasynie, a reszta rozrywek na statku byla za darmo czyli silownia, teatr,wiadomo,ze na drinki sporo poszlo, ale to w granicach 100-150 euro.

Natomiast jesli chodzi o wycieczki fakultatywne to my bylysmy na dwoch: na Lanzarote i Teneryfie, laczny koszt tych wycieczek za nad dwie to 220 euro, wiec tez niedrogo. Reszte czyli Barcelone, Malage, Casablanke i Madere zwiedzalysmy sami na wlasna reke, bo te fakultety nie zawsze byly ciekawe. Same zwiedzilysmy wszystko o chcialysmy w swoim wlasnym tempie. Plus oczywiscie pamiatki i rozrywki w trakcie wycieczek czyli taksowki, przejazd kolejka linowa na Monte w Funchal, zjazd toboganami w dol Funchal, pojechalysmy na Cabo Girao czyli najwyzszy klif Europy, kupilysmy wina z Madery, ja kupilam w Casablance z kilka kilo bizuterii, poza tym w Maladze bylysmy w muzeum Picassa, zjadlysmy pyszny obiad, w Barcelonie bylysmy w Sagradzie Familli i na plazy, na Lanzarote tez pamiatki, kawy, jedynie malo wydalysmy na Teneryfie, ale to dlatego,ze po fakultecie poszlysmy do St.Cruz, a tam wiekszosc sklepow byla zamknieta ze wzgledu na sieste no i byla niedziela. Wiec to nie bylo tak,ze sidzialysmy na statku i nic nie wydawalysmy.

Z jedzeniem to jak sama wiesz, nie bylo problemu, wrecz przeciwnie, na statku jest z szalenstwo z jedzeniem, jest go pelno non stop

To wlasciwie tyle. Wychodzi,ze sam rejs 4000 zl euro za nas dwie, dojazd okolo 500 zl w zlotowkach, na statku wydalysmy okolo 1500 zl(wiec w sumie malo w porownaniu z wami plus pamiatki i zwiedzanie na wlasna reke okolo 1000-1200 zl nie wiecej, razem wychodzi: maksymalnie 7200 zl, na glowe 3600 zl wiec znosnie jak na taka trase i statek
Z tym,ze my nie pojechalysmy na podroz poslubna, wiec wiadomo,ze nie mialysmy takich oczekiwan i wymagan, chcialasmy przezyc cos nowego i zobaczyc nowe miejsca, dlatego nie interesowaly nas np. zdjecia ze statku, ktore co wieczor usilnie robili nam fotografowie, same zrobilysmy sobie o wiele lepsze zdjecianie mialam potrzeby chodzic na spa, masaze, miec kabiny superior i korzystac ze wszystkiego do bolu na statku, nie ukrywajmy,ze oferta tych statkow czasami ociera sie o smiesznosc np. wybory miss statkuno, ale na tym polega ich urok. Ja osobiscie wole jechac w kilka miejsc niz wydawac na sile duzo kasy w jednym , ale rozumiem was, jak pojechalabym w podroz poslubna tez pewnie chcialabym zaszalec

Jesli chodzi o wrazenia to rewelacja My zdecydowalymsy sie ze wzgledu na trase, juz od dawna chcialam jechac na Kanary i Madere, a tu za jednym zamachem bylam na dwoch wyspach kan. plus Madera. Poza tym Maroko i Hiszpania- piekne miejsca
Jesli zas chodzi o ludzi na statku to nie bylsmy najmlodsze, byl pelen przekroj wiekowy wiec nie najgorzej, wiadomo,ze sporo ludzi starszych, glownie Wlochow, Francuzow i Niemcow, ale oni sa wszedzie wiec nie zaskoczylo mnie to
Statek boski, 5 gwiazdkowy, czysto, elegancko wszedzie caly czas, pyszne jedzenie, rewelacyjna obsluga(wieszkosc z Filipin, Malezji itp. krajow), z ktora naprawde sie zaprzyjaznilam, mamy nadal ze soba kontaktWszystko sprawnie zorganizowane, zadnych problemow, calodobowa obsluga klienta, naprawde trzeba im przyznac perfekcyjna organizacje tych rejsow. Zadnych spoznien, w kazdym porcie zjawialismy sie w pore, z dokladnoscia co do minuty
Bardzo mi sie podobalo i owszem, mysle nad kolejnym rejsie, byc moze Grecja i Turcja jesienia....Jak sie trafi podobna promocja
__________________

I'm not livin' to be a Mrs.





Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 18:33   #13
Mycha84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 709
Dot.: Rejsy wycieczkowe

koszty rzeczywiście wysokie, na razie nie planuję tak drogich wypadów, ale zazdroszczę przeżyć i może kiedyś też się podzielę wrażeniami z takiego rejsu póki co płyniemy na dwudniowy rejs za 300 i o tym mogę opowiedzieć za dwa tygodnie po powrocie
Mycha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 12:19   #14
Mycha84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 709
Dot.: Rejsy wycieczkowe

wróciłam z mojego krótkiego rejsu weekendowego i jestem bardzo zadowolona, jeśli ktoś ma ochotę to polecam taką formę spędzenia weekendu tanio i mnóstwo atrakcji.... następne rejsy tematyczne, które się odbędą można zobaczyć na stronie Unity Line... zastanawiam się teraz nad wycieczka na Bornholm, też nie wychodzi drogo, a podobno warto
Mycha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 20:42   #15
Pracoholiczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Nadarzyn
Wiadomości: 66
Dot.: Rejsy wycieczkowe

apropos Unity Line to na ich stronie jest oferta również dla nowożeńców http://www.unityline.pl/oferta/ofert...dla_nowozencow

ja też byłam na takowym rejsie i było świetni myślałam że czas przepływu rejsem będzie nudny, a tu konkursy, tańce, występy - bardzo fajnie
a co do ofert musze przysiąśc i poczytać.
Pracoholiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 18:00   #16
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: Rejsy wycieczkowe

Cytat:
Napisane przez Mycha84 Pokaż wiadomość
wróciłam z mojego krótkiego rejsu weekendowego i jestem bardzo zadowolona, jeśli ktoś ma ochotę to polecam taką formę spędzenia weekendu tanio i mnóstwo atrakcji.... następne rejsy tematyczne, które się odbędą można zobaczyć na stronie Unity Line... zastanawiam się teraz nad wycieczka na Bornholm, też nie wychodzi drogo, a podobno warto
Przejrzałam oferty Wygląda ciekawie Może skoczymy w te wakacje tak na szybko A możesz napisać trochę ostandardzie pokoi i statku? Masz może zdjęcia? I opisz może dokładniej swoją wycieczkę na lądzie
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 18:19   #17
molka11
Rozeznanie
 
Avatar molka11
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 634
Dot.: Rejsy wycieczkowe

Witam ponownie.

Iwona chyba nastraszyła kwotą, którą wydała My za wycieczkę płaciliśmy 1100 e (za parę z opłatami kabina z balkonem) + bilety lotnicze 800 zł. Cała wycieczka była dość droga, ale to była nasza podróż poślubna, nie oszczędzaliśmy, kilka dni po rejsie spędziliśmy w Barcelonie. Byliśmy na trasie Barcelona - Majorka - Tunezja - Malta - Sycylia - Rzym -Savona. Trasa super. Teraz chcielibyśmy pojechać w taką trasę ja jakiej była Ptaszysko.
Co do kosztów to najlepiej opłaca się kupić wycieczkę w 'promocji'. Ceny kabin są już od 400 e (bez okna ) ja polecam kabiny z balkonami (codzienne śniadanka na balkonie wpływając do portu ... . Koszt biletu lotniczego, wiadomo jak się trafi ... tak naprawdę na statku można spędzić tydzień i nie wydać ani euro bo np. na Costa Pacifica było atrakcji nie do przejścia przy wychodzeniu w portach. Jedzenie na okrągło. Ale wiadomo, że jak już się jest codziennie w innym miejscu to grzech nie zobaczyć
__________________

molka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 18:58   #18
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: Rejsy wycieczkowe

1. Ilona (jeżeli to było do mnie).
2. Nastraszyła? Przecież widać, że na wycieczkę na tej samej trasie Ptaszysko wydała mniej i to dużo mniej. Raczej porównała, nie nastraszyła. Wszystko zalezy od tego, na co się decydujesz iod pojemności kieszeni oczywiście


Co do promocji, to się zgadzam, ale i my wykupiliśmy ją z ulgą, bo w first minute. A kabina z balkonem to rzeczywiście najlepsza rzecz pod słońcem. Tylko tu też można sobie przyoszczędzić, bo im niższe piętro, tym taniej Ale ja muszę powiedzieć, że na naszym 8 było bosko. Widoki niesamowite. Byliśmy u znajomych, trochę niżej i dużo tracili z pejzażu. No i mieliśmy tylko jedno piętro do basenu (bo na Luminosie 8 to najwyższe mieszkalne) i restauracji bufetowej. Milej wejść po schodkach niż windą

Edytowane przez ilonkaczapela
Czas edycji: 2010-05-16 o 19:04
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 18:25   #19
Mycha84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 709
Dot.: Rejsy wycieczkowe

Cytat:
Napisane przez ilonkaczapela Pokaż wiadomość
Przejrzałam oferty Wygląda ciekawie Może skoczymy w te wakacje tak na szybko A możesz napisać trochę ostandardzie pokoi i statku? Masz może zdjęcia? I opisz może dokładniej swoją wycieczkę na lądzie
to jest bardzo fajny pomysł właśnie na takie szybkie wakacje, bo atrakcji masa, a koszt praktycznie niewielki...
kajuty niewielkie, ale też nie jakieś klaustrofobiczne, bardzo czyste i schludne, z łazienką, nasza była jedna z tańszych, ale oczywiście są też lepsze, łącznie z kabiną de lux, ale oczywiście już są droższe....
http://lh5.ggpht.com/_ZURHmvy_2ic/S_...MG_2543-fo.jpg
atrakcje na promie zależą od tematu rejsu, u nas był występ grupy tanecznej, pokaz barmański, zespół grał polskie i szwedzkie przeboje, a wieczorem była dyskoteka, na promie też był sklep, kasyno, kilka barów i restauracji, pub, w sezonie letnim jest też plac zabaw dla dzieci.... obsługa bardzo miła i pomocna, wszyscy uśmiechnięci zabawa była tak udana, że w kajucie spędziliśmy niewiele ponad godzinę czasu
http://lh5.ggpht.com/_ZURHmvy_2ic/S_...MG_2574-fo.jpg
http://lh5.ggpht.com/_ZURHmvy_2ic/S_...MG_2582-fo.jpg
http://lh5.ggpht.com/_ZURHmvy_2ic/S_...MG_2759-fo.jpg
http://lh6.ggpht.com/_ZURHmvy_2ic/S_...MG_2738-fo.jpg

w Ystad trafiliśmy na zlot amerykańskich starych samochodów, wiec sporo działo, w takiej specjalnej gablotce były dostępne przewodniki w różnych językach, więc wzięliśmy i ruszyliśmy w miasto... miasteczko niewielkie, ale bardzo ładne, wręcz bajkowe, wąskie uliczki i małe domki... na lądzie spędziliśmy tylko kilka godzin, ale oczywiście w ofercie mają też wycieczki kilkudniowe, hotele, wycieczki z przewodnikami, trzeba by przejrzeć stronę i zobaczyć... moim zdaniem oferta bardzo fajna, właśnie na takie krótsze wakacje, niedługo pogoda się tam poprawi, bo w tej chwili jest jeszcze trochę zimno, ale później już ma być nieźle.... ja się zastanawiam nad Bornholmem teraz, podobno rewelacja, zupełnie inny klimat, można wypożyczyć rower na miejscu, może być fajnie....
do rejsu po morzu śródziemnym tego porównać nie można, ale cena też jest bez porównania niższa, wiec moim zdaniem warto...
może później pokaże jeszcze jakieś zdjęcia, tylko najpierw muszę ogarnąć to, co tam mam...
Mycha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 12:53   #20
Pracoholiczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Nadarzyn
Wiadomości: 66
Dot.: Rejsy wycieczkowe

Cytat:
Napisane przez Mycha84 Pokaż wiadomość
ja się zastanawiam nad Bornholmem teraz, podobno rewelacja, zupełnie inny klimat, można wypożyczyć rower na miejscu, może być fajnie....
do rejsu po morzu śródziemnym tego porównać nie można, ale cena też jest bez porównania niższa, wiec moim zdaniem warto...
Bornholm rewelacja, zresztą Unity Line tez ma ofrte na Bornholm http://www.unityline.pl/oferta/ofert...sy_na_bornholm

tak jak mowisz warto, zieleń wkolo,cisza, drogi przystosowane dla pieszych i ścieżek dla rowerów masa
Uwazam ze do tego miejsca warto wracac, szczegolnie, jak się jest na wybrzezu, myslac o podrozy do Berlina wypad na wyspę jest wg mnie atrakcyjny

Mycha84 zdjęcia przednie !
i Ci barmani
Pracoholiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 17:42   #21
Mycha84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 709
Dot.: Rejsy wycieczkowe

Cytat:
Napisane przez Pracoholiczka Pokaż wiadomość
Bornholm rewelacja, zresztą Unity Line tez ma ofrte na Bornholm http://www.unityline.pl/oferta/ofert...sy_na_bornholm

tak jak mowisz warto, zieleń wkolo,cisza, drogi przystosowane dla pieszych i ścieżek dla rowerów masa
Uwazam ze do tego miejsca warto wracac, szczegolnie, jak się jest na wybrzezu, myslac o podrozy do Berlina wypad na wyspę jest wg mnie atrakcyjny

Mycha84 zdjęcia przednie !
i Ci barmani
nooo.... ci barmani.... niezłe ciacha :P

to moze jeszcze naszego szefa kuchni pokażę
http://www.culinaryart.pl/
Mycha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 13:38   #22
Pracoholiczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Nadarzyn
Wiadomości: 66
Dot.: Rejsy wycieczkowe

oj kochana, to ja mam tu ujęcie już na promie
http://picasaweb.google.pl/martagorn...25302947212274
Pracoholiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 11:58   #23
Mycha84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 709
Dot.: Rejsy wycieczkowe

widziałam, ze niedługo jest weekend brazylijski, podejrzewam, ze morze się ogrzeje od gorących rytmów samby
Mycha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 12:44   #24
Pracoholiczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Nadarzyn
Wiadomości: 66
Dot.: Rejsy wycieczkowe

a tu rozkład cenowy;
Cena już od 268 zł/os.

W cenie biletu:
  • podróż w obie strony z miejscem w kabinie
  • drink powitalny
  • kawa i ciastko
  • obiad, kolacja i śniadanie bufetowe
  • program rozrywkowy
  • pokaz barmański
Pracoholiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 12:49   #25
Mycha84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 709
Dot.: Rejsy wycieczkowe

mniej więcej ta sama cena, co nasz weekend na początku maja, jedzenie było pyszne, drinki też, pokaz barmański rewelacja, kabina fajna, więc cena jest jak najbardziej adekwatna do tego, co proponują
Mycha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 19:32   #26
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: Rejsy wycieczkowe

A pytanko ma jedno- czy w tych kabinach jest podwójne łóżko, bo widziałam tylko takie koje jakby na zdjęciach w necie.
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 08:55   #27
Pracoholiczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Nadarzyn
Wiadomości: 66
Dot.: Rejsy wycieczkowe

Cytat:
Napisane przez Mycha84 Pokaż wiadomość
widziałam, ze niedługo jest weekend brazylijski, podejrzewam, ze morze się ogrzeje od gorących rytmów samby
a na dodatek teraz można się załapać na Święto MIDSOMMAR - obchodzone w pierwszą sobotę po 21 czerwca.


Cytat:
Napisane przez ilonkaczapela Pokaż wiadomość
A pytanko ma jedno- czy w tych kabinach jest podwójne łóżko, bo widziałam tylko takie koje jakby na zdjęciach w necie.
interesoał mnie tylko pokój, znaczy się kajuta dwuosobowa. znalazlam to co zapewne i Tobie udało się wyszukać - wszelkie informacje dotyczace kajut -> http://www.unityline.pl/nasze_promy/m_f_polonia/kabiny
dla bezpieczenstwa sądzę piętrowe nie zostały uwzględnione, nie można zapominać że to jednak prom i morze a nie ląd
Pracoholiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 09:10   #28
Mycha84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 709
Dot.: Rejsy wycieczkowe

podwójne, małżeńskie, są w kabinach de lux, bardzo ładna kabina, zerknęłam kątem oka, jak sprzątali
duża, duże łóżko, szampan, jak pokój w hotelu
Mycha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 11:12   #29
Pracoholiczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Nadarzyn
Wiadomości: 66
Dot.: Rejsy wycieczkowe

Cytat:
Napisane przez ilonkaczapela Pokaż wiadomość
A pytanko ma jedno- czy w tych kabinach jest podwójne łóżko
wybaczcie mi o ja głupia, nie wiem czemu odczytałam podwójne jako piętrowe.

Mycha84 widzę już wyczerpująco odpowiedziała na pytanie.
skoro organizowane sa tam zareczyny i wesela to mysl ze i tego szczgółu nie przegapili
Pracoholiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 11:59   #30
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: Rejsy wycieczkowe

De lux tylko, czyli tak jak mi się wydawało. Ciekawe ile takie coś kosztuje, bo ja nie umiałabym spać osobno z mężem Jakoś nie mieści mi się to w głowie
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-05 11:01:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:46.