Lista Kosmetyczek I Dermatologów - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-10-07, 21:38   #271
anastacja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 301
Re: dobra kosmetyczka we Wrocławiu ... gdzie ?

łączmy się w problemie i ja właśnie też.... na oczyszczanie buźki ale jakiś mazażyk by nie zaszkodził
Pozdrawiam
anastacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-07, 22:16   #272
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: dobra kosmetyczka we Wrocławiu ... gdzie ?

Też poszłam tam z przypadku, a i jestem fanką firmy, więc liczyłam że się nie zawiodę
Oczyszczanie: super delikatne, tylko z ewidentnych i dających się łatwo usunąć zaskórników, żadnych zmian zapalnych kosmetyczka nie ruszała, nakłuła natomiast dwa prosaczki, które miałam na policzku. Robiła to w rękawiczkach lekarskich. Nie było śladów! Ale uczuliłam ją na to, bo nie mogłam wyjść z gabinetu zmasakrowana a i podrażnień się boję (wolę korzystać z kawitacji w ramach oczyszczania, ale to nie tam), więc było super. Potem maska kojąco-ściągająca, potem masaż i maska z alg, muzyczka, kawka, pełen chill-out
Robiłam jeszcze hennę na rzęsy, za wszystko razem zapłaciłam troszkę ponad 200zł, trwało 2 godziny - nie tanio, ale takie chyba teraz są ceny (nie mówię o pozbawionych okien gabinetach 1,5m x 1,5m nad siłowniami, gdzie kosmetyczka potrafi do masażu tłustej cery użyć zwykłej oliwki Bambino! )... Czas (z resztą cena też)- zależy w sumie od Ciebie, ja koniecznie chciałam masaż, trwał 45 minut, ale był tego wart
Tak mi się spodobało, że wysłałam też swoją Mamę, której tak się spodobało, że wysłała swoją koleżankę z pracy, itd.!
Kosmetyczki są tam dwie, ale łóżko zabiegowe jedno, stąd długie terminy. W drugim pokoju robią paznokcie.
Obie są równie fachowe i sympatyczne.
Używają kosmetyków Clarins i Stendhal.

Dane:
Clarins Beauty Studio
ul. Więzienna 21A/7 (3 piętro)
tel: 343 61 64
www.gabinet.wroclaw.pl

Swego czasu byłam stałą klientką gabinetu Eris, wspominam z sentymentem moją ulubioną kosmetyczkę stamtąd, niejaką panią Agnieszkę, która odeszła nie wiadomo dokąd Oczywiście takiej informacji mi tam nie udzielą... I jesteś nie pierwszą osobą od której słyszę o kiepskiej jakości tamtejszych usług. Chodziłam jakieś dwa latka temu, na łagodne oczyszczania, masaże i kwasy - było kompetentnie, miło i niedrogo, ale wygląda że to już przeszłość?...
Byłam też całkiem niedawno w gabinecie kosmetycznym pani dermatolog Szukały (Evaderm na Komandorskiej), ale szczerze mówiąc odstrasza mnie tamtejsza powściągliwa do bólu kosmetyczka, taka jakaś przerażająca (pewnie się znowu czegoś doszukuję, ale byłam u niej strasznie spięta, a przecież to ma być relaks). No i to czyszczenie... który lekarz jeszcze ordynuje takie brutalne działania?! Poza tym było OK, maska z alg super, ale na tych dwóch rzeczach zakończył się w sumie zabieg, masażu nie było, a zapłaciłam 180zł...

Powodzenia!
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-07, 22:25   #273
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: dobra kosmetyczka we Wrocławiu ... gdzie ?

Aj, zajrzałam na tą web-stronę, którą Ci podałam, widzę, że nie przechodziła ostatnio żadnego update'u, bo nazywają się jeszcze tylko Stendhal.
Menu zabiegów to w sumie bardziej dla informacji, kosmetyczka z reguły ocenia stan cery i jej potrzeby i dobiera rodzaj zabiegu (choć ja głośno domagałam się "czegoś przeciwzmarszczkowego" ), więc jak będziesz tam dzwoniła, ona tak Ci właśnie powie. Na każdą klientkę rezerwują standardowo dwie godziny.
Na pewno się jeszcze tam wybiorę, w przypływie gotówki i wolnego czasu
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-08, 13:19   #274
anastacja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 301
Re: dobra kosmetyczka we Wrocławiu ... gdzie ?


Dziękuję Pixi baaaardzo !
No, no naprawdę mnie zachęciłaś ! Ja właśnie też bardzo lubie kosmetyki clarins - przede wszytskim do pielęgnacji - cuda Po opisie widzę, że jest bardzo indywidualne i profesionalne podejście do klijenta - i to mi się bardzo podoba, ostatnio zauważyłam, że w niektórych salonach kobitki zachowują się tak jakby one nam łaskę robiły ... i komu tu ma zależeć ?
A powiec mi ile kosztuje samo oczyszczanie ? Ja ostatnio na zakupach poszalałam i grubośc mojego portfela momentalno się zwężyła Więc muszę poczekać na lepsze czasy a raczej przypływ gotówki - fakt sporo kaski się płaci, ale z tego co widzę "coś za coś" . U mnie na osiedlu jest kosmetyczka typ taki jak opisałaś ( z ta oliwką to żenada ) i za oczyszczanie płaci się jakieś 80 zł :/ . Moja koleżanka tam była i mówiła, że jak siedziała to sobie do pokoju wchodziły koleżanki na ploteczki to kosmetyczki, czuła się bardzo dyskomfortowo i w ogole psiaczyła okropnie - w życiu do takiego salonu nie pójdę. Zresztą nie mówiąc już o tym, że przez 1,5 tygodnia miała czerwoną i spuchnięą twarz.
Dzięki za ostrzeżenie przed tym salonem Szukały - kiedyś coś o tym słyszałam i pewnie wcześniej czy później nieświadoma "zagrożenia" powędrowałabym tam Ale już nie
A tak schodząć z tematu wiesz coś może na temat salonu fryzjerskiego ( nie zdazylam ejszcze pojsc ) koło hotelu Holidey Inn, knajpki Voulevu - dzisiaj tamtędy przechodziłam i wyglądał całkiem przyjemnie Widziałam też po wywieszkasz, że stosują tam profesionalne kosmetyki.
anastacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-09, 00:16   #275
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: dobra kosmetyczka we Wrocławiu ... gdzie ?

Witaj Anastazjo

Nie wiem niestety ile w Clarins'ie liczą za samo oczyszczanie - najlepiej do nich zadzwonić i zapytać, możesz też po prostu wejść tam z marszu i zapytać co by Ci pani kosmetyczka proponowała (porada gratis), a potem się namyślisz, czy ze wszystkiego skorzystać.

U dr Szukały nie jest tragicznie, widzałam znacznie gorsze gabinety (właśnie takie, o jakich piszesz), ale nie myślę o powrocie tam, ostrzę sobie raczej ząbki znowu na Clarins'a

W salonie fryzjerskim, o którym piszesz nie byłam, ani chyba nawet go nie widziałam - jeśli już znajduję się w tamtej okolicy to przeważnie w tramwaju... Od ponad roku jestem wierna Heniowi z Laurenta (Świdnicka), moje życie (i włosy, przede wszytskim! ) uległo dogłębnej przemianie od kiedy go znam! Polecam, krzywdy na pewno nie zrobi.

pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-09, 11:58   #276
Fiku-Jez
Raczkowanie
 
Avatar Fiku-Jez
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 307
Re: dobra kosmetyczka we Wrocławiu ... gdzie ?

Hmmm ja myslalem ze w tym gabinecie Clarinsa juz ni ma bo na stronce nie moglem znalezc zadnych informacji o uslugach z uzyciem produktow tej marki.. ale jezeli mowisz Pixie ze dalej on tam jest to chyba sie umowie w czasie jakiegos trzy- lub czterogodzinnego okienka
Fiku-Jez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-09, 14:50   #277
Marjorie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 51
Gabinet kosmetyczny w Olsztynie

Kto mi doradzi dobrą kosmetyczkę w Olsztynie.
Byłam juz u kilku i ciągle nie jestem zadowolona. Nie mam juz siły na ciągłe próby. Chciałabym znaleźć w końcu dobrą kosmetyczkę i byc jej wierna.
Na pewno sa tu dziewczyny z Olsztyna
Marjorie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-10-09, 15:00   #278
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: Gabinet kosmetyczny w Olsztynie

Cześć Margo!
Już wiem, że jesteśmy sąsiadkami( pamiętam z postu o trzęsieniu ziemi).Miło mieć Wizażankę "za miedzą".
Co do kosmetyczki, to niestety nie pomogę Ci, właściwie mogłabym zadać to samo pytanie, co Ty.Wiem tylko, że godny polecenia jest gabinet "Chimera" na Kopernika, sama tam nie byłam, ale takie słuchy mnie doszły, że warto.Za to nie polecam gabinetu mieszczącego się w "Ince",chociaż wiem, że jest chwalony. Mi się nie podobało-pani kosmetyczka nie zwracając na mnie uwagi plotkuje przez telefon, a to jest moim zdaniem niedopuszczalne.Jeśli możesz- powiedz gdzie byłaś i gdzie iść nie warto.Może metodą eliminacji dojdziemy do tego, który gabinet jest godny uwagi.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-09, 15:48   #279
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Re: Gabinet kosmetyczny w Olsztynie

Witam Olsztynianki.
Ja rowniez slyszalam, ze "Chimera" to bardzo dobry gabinet. Ma nawet wlasna strone internetowa http://www.chimera.olsztyn.pl/
Nie polecam natomiast Gabinetu kosmetyki Leczniczej "Elżbieta" na ul.Prostej 38. Bylam tam dwa razy...i o dwa za duzo.
Pozdrawiam!
__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia

Megaan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-09, 17:51   #280
Agul
Rozeznanie
 
Avatar Agul
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 552
Re: dobra kosmetyczka we Wrocławiu ... gdzie ?

Pixie możesz zdradzić gdzie chodzisz na kawitację i ile płacisz? Bo napisałaś że na kawitację to gdzie indziej Pozdr.
Agul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-09, 23:25   #281
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
kosmetyczka w Warszawie

witam

Która z was może polecić napawde dobra kosmetyczke?
Nie mam problemów z cerą, ale bym chciała chodzić na jakieś maseczki, czy nawet same konsultacje co do mojej cery... i może na jakieś oczyszczanie choć za wiele to nie ma co oczyszczać
Najlepiej jakby to było w okolicach Ochota, Mokotów i Centrum

dziękuje z góry
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-10-10, 14:11   #282
Marjorie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 51
Re: Gabinet kosmetyczny w Olsztynie

Oglądałam stronę gabinetu Chimera, ładnie to wygląda, ale moja siostra kiedys tam była i wypuszczono ją po godzinie. kosmetyczka tylko szybko oczysciła twarz, jedna maseczka i do domu. tylko to było jakiś czas temu i nie wiem czy w tym miejscu nie było innej kosmetyczki.
Następnym razem spróbuję gabinet Alicja na Gałczyńskiego ( Thalgo), słyszałam że jest dobry, no a potem tą Chimerę. Zastanawiałam się nad gabinetyem Eleonora, bo mam niedaleko ale nie wiem. Znajoma mówiła że ta kosmetyczka naciągneła jakąś dziewczynę na leczenie trądziku jakimiś metalami za 700 zł, a tradzik i tak został.
Do Elżbiety chodziłam jak w ogóle zaczęłam chodzić po kosmetyczkach, zawsze jest tam hałas, chociaż sama kosmetyczka nie była chyba taka najgorsza.
Jest jeszcze kilka nowoczesnych gabinetów na Pieczewie, ale nic o nich nie słyszałam. Dzwoniłam tylko do kilku i pytałam się o ceny i na jakich kosmetykach pracują. Najczęsciej na Thalgo, Matis, Etre Belle, Germaine de Capuccini, Babor.
A o tej kosmetyczce w Ince nic nie słyszałam
Marjorie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-10, 19:08   #283
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: dobra kosmetyczka we Wrocławiu ... gdzie ?

Agul, na kawitacje chodze do przychodni dermatologicznej "Derma-Puls" na Piwnej 17, tel: 322 69 09.
Place 100zl, niewiele drozej niz kosztuje klasyczne oczyszczanie u kosmetyczki, a z efektu jestem bardziej zadowolona (przede wszystkim brak podraznien).

pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-10, 22:05   #284
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: kosmetyczka w Warszawie

up
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-10, 22:30   #285
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: dobra kosmetyczka we Wrocławiu ... gdzie ?

Cieszę się ,że jesteś zadowolona z kawitacji - ja też bardzo lubie ten zabieg. Tylko czy wiesz jak bardzo przepłacasz?! W moim gabinecie ten zabieg kosztuje 30zł. Do tego zabiegu nie są używane kosmetyki,kosmetyczka ma minimalne koszty - dlaczego w tym salonie jest tak strasznie drogo?
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-10, 22:47   #286
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: dobra kosmetyczka we Wrocławiu ... gdzie ?

Heh, za podróż do Szczecina dopiero bym zapłaciła!...

Ale poważnie: w "Derma-Pulsie" są straszne ceny, to fakt, najbardziej mnie dobija stówka za każdą wizytę (nawet jeśli trwa 5 minut i ogranicza się do wypisania kolejnej recepty na Skinoren) - ale co mogę poradzić? Nie byłam zadowolona z innych lekarzy, a tu przynajmniej widzę efekty leczenia...
Bardzo chętnie skorzystałabym z kawitacji taniej, gdzie indziej, ale nie mam zielonego pojęcia czy, kto i gdzie jeszcze we Wrocławiu ją wykonuje - jakiś gabinet kosmetyczny? Te które znam nie mają jej w ofercie...
W "Derma-Pulsie" po zabiegu właściwym nakładają jeszcze kwas retinowy, przy wspomaganiu ultradźwięków, może to podwyższa cenę (choć rzeczywiście nie wierzę, że aż o 60zł).

Dziękuję za informację!

pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-10, 23:06   #287
anastacja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 301
Re: dobra kosmetyczka we Wrocławiu ... gdzie ?

hejka Pixie Dzięki !
No to napewno sobie skocze przy okazji do Clarins'a i się popytam
No tak nie jest tragicznie ale nie jest dobrze - więc nie widzę żadnego sensu żeby tam iść
A ja właśnie ostatnio z restouracji szłam koło tego salonu i tak wizualnie mi się spodobał - ale pewnie pójdę do tego polecanego przez Ciebie Pana Henia - sobie obiecuję, że pójde - jak dojdę to dam znać
A tak przy okazji to ten Derma-Plus jest gdzieś blisko Wrocławskiego Centrum Okulistycznego ? Bo to też na Piwnej
Pozdrawiam !

Ana
anastacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-10, 23:37   #288
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: dobra kosmetyczka we Wrocławiu ... gdzie ?

Tak, to tuż obok Centrum Okulistycznego.

Jeśli się zdecydujesz na wizytę u Henia, donieś koniecznie o rezultatach!

pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-11, 00:11   #289
anastacja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 301
Re: dobra kosmetyczka we Wrocławiu ... gdzie ?

ahaaa to już wiem gdzie w WCO moja mamcia pracuje
Wizyta pewnie będzie niedługo - bo już się wkurzam na moje kłaczki, więc wygospodaruję trochę czasu dla nich Jutro chyba się omówię
słodkich snów
anastacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-10-11, 07:37   #290
Arunia25
Raczkowanie
 
Avatar Arunia25
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: OLSZTYN
Wiadomości: 174
Re: Gabinet kosmetyczny w Olsztynie

Cześć Dziewczyny! Ja również jestem z Olsztyna Polecam Gabinet zdrowia i urody na ul.Janowicza 3,chodzę tam od dłuzszego czasu (głównie na oczyszczanie) i jestem bardzo zadowolona,przynajmniej moge się pokazać ludziom po tym zabie☠☠☠☠☠☠m bardzo wrażliwą cerę i wiadomo jak ona reaguje na oczyszczanie,w innych gabinetach wyglądałam "jak po wojnie",pare dni moja buźka dochodziła do siebie.
Arunia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-11, 08:57   #291
tomek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 14
Re: Gabinet kosmetyczny w Olsztynie

http://chimera.olsztyn.pl/

Tomek
http://kosmetyczki.net
serwis polskich kosmetyczek i kosmetologów
tomek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-11, 13:09   #292
aha19
Raczkowanie
 
Avatar aha19
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 294
GG do aha19
Re: dobra kosmetyczka we Wrocławiu ... gdzie ?

a ja jednak będe dalej drążyć temat bo nie ma co ukrywać,ale 180zł zostawione u kosmetyczki to troche za dużo dla mnie
Czy naprawde nie ma we Wrocławiu dobrych,ale tanich kosmetyczek??Chodzi mi o podstawowe oczyszczanie twarzy.
Ja nie jestem z Wrocławia,nie mam więc możliwości popytania koleżanek, jedynym ratunkiem jest dla mnie ta stronka. i tu właśnie licze na pomoc.
To dzięki Wizażankom udało mi sie znaleźć dobrego dermatologa i już w środe przyjeżdzam do Wrocławia na umówiona wizyte.
Więc prosze wypisujcie też jakieś tańsze gabinety,nie tylko te dobre ale też te złe żeby wiedzieć czego unikać.
Dzięki z góry.Pozdrawiam!!
aha19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-11, 13:16   #293
aha19
Raczkowanie
 
Avatar aha19
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 294
GG do aha19
Re: dobra kosmetyczka we Wrocławiu ... gdzie ?

Ja np.znalazłam w internecie Ocean Urody A.T.W.
pl. Teatralny 8(wejście obok pubu "Pod Zielonym Kogutem") ceny nie są wygórowane:
Oczyszczanie twarzy (cera młoda) 80 zł
+ algi balansujące (trądzik) +20 zł
+ algi thalgodermyl (trądzik) + 20 zł
+ algi matujące (cera tłusta) +40 zł

Czy jesteście w stanie coś powiedzieć na temat tego salonu??
aha19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-12, 17:54   #294
Budzynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 183
GG do Budzynska
Re: kosmetyczka w Warszawie

Witaj Dolly! Ja także parę dni temu o to pytałam jak dotąd cisza
Drogie Wizażanki,co sie dzieje czy w stolicy nie ma nawet jednego zakładu kosmetycznego godnego polecenia? :pomocy:
Budzynska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-14, 19:27   #295
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Re: kosmetyczka w Warszawie

mogę polecić salon Sharley na Jana Pawła. Jest wspaniały,miła,profesjona lna obsługa,bardzo duży wybór usług.
Niestety,jest również drogi. Ale naprawdę godny polecenia!
Poszukam numeru telefonu i dopiszę
pozdr.
__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-15, 07:11   #296
Budzynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 183
GG do Budzynska
Re: kosmetyczka w Warszawie

Bardzo Ci dziękuję , choć wygląda na to, że jesteś jedyną warszawianką odwiedzającą kosmetyczkę
Budzynska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-15, 07:35   #297
Edii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Re: kosmetyczka w Warszawie

może jedyną zadowoloną z usług, jedyną mającą godną polecenia kosmetyczkę
__________________
Edii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-15, 07:38   #298
Budzynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 183
GG do Budzynska
Re: kosmetyczka w Warszawie

To chyba niezbyt dobrze świadczyłoby o naszych salonach
Budzynska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-15, 07:48   #299
Edii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Re: kosmetyczka w Warszawie

tzn są dwie kwestie: pierwsza - faktycznie namnożyło się ich jak grzybów po deszczu, a sporo z nich pozostawia wiele do życzenia i kwestia druga: nasze oczekiwania - czasem jak czytam niektóre wypowiedzi na różnych stronach urodowych to aż mnie wykręca, często dziewczyny oczekują niemożliwego i stąd rozczarowania. Jednak myslę, że raczej pierwsza kwestia niestety wchdzi w grę. Niepokojace. Mi potwornie brakuje tego, żeby ktoś wreszcie napradwę fachowo zajął się moją twarzą, powiedział wszystko co i jak, dobrał odpowiednie kosmetyki, czasem mam wrażenie, że jako laik-amator w tych sprawach wiem więcej niż szanowna pani kosmetyczka
__________________
Edii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-15, 08:24   #300
Budzynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 183
GG do Budzynska
Re: kosmetyczka w Warszawie

No właśnie chodzi o tę pierwszą kwestię. Znależć pofesjonalny salon. Bo jak wchodzisz, i widzisz,że kosmetycka kurzy fajki i próbuje tymi śmierdzącymi łapami do Twojej twarzy, do tego papierosowy oddech.... Albo proponuje jakieś rewelacyjne nowe zabiegi, na które wydasz pól wypłaty, a efekt żaden... Jestem realistką i wiem, że kosmetyczka to nie chirurg plastyczny, ale to tak jak z fryzjerem- nikt nie chce po wizycie w "salonie piękności" wyglądać jak potwór przez kilka tygodni
Budzynska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-24 01:51:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:26.