Zmieńcie mi twarz :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-05, 14:08   #1
Rachelx3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Send a message via Skype™ to Rachelx3

Zmieńcie mi twarz :(


Jestem ochydna. Mam 15 lat. Co zmienić?! Mam niebieskie oczy,blada cerę i włosy o ciemno-brązowym kolorze. Jaki makijaż? Lub operacja plastyczna?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (30,2 KB, 1128 załadowań)
__________________
Używam swojego ciętego dowcipu, żeby ukryć wewnętrzny ból.
Rachelx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 14:40   #2
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Zmieńcie mi twarz :(

Cytat:
Napisane przez Rachelx3 Pokaż wiadomość
Jestem ochydna. Mam 15 lat. Co zmienić?! Mam niebieskie oczy,blada cerę i włosy o ciemno-brązowym kolorze. Jaki makijaż? Lub operacja plastyczna?
Grubo przesadzasz. Ja jakoś tej ohydy nie widzę. Masz duże oczy, ładne usta.

Zmień fryzurę To podstawa metamorfoz Udaj się do zaufanego, sprawdzonego fryzjera,który coś poleci. Może mama coś podpowie?
Z koleżankami to jest różne, wiele razy byłam świadkiem, np. w sklepie, że doradzały wręcz odwrotnie do stanu rzeczywistego

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Masz ładną cerę, bez problemów. Lekki podkład, delikatny róż, brązowa maskara. Nic więcej nie trzeba Na impreze kolorowa kreska.

Nawilżaj skórę, dbaj o włosy.

Eh, to krytykanctwo co do własnej osoby to chyba jakiś lęk rozwojowy Musisz dbać o swoją samoocenę.
Warto znaleźć sobie pasję, zacząć chodzić na spacery [dotlenienia się pomaga pozbyć się głupot z głowy ]
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 14:47   #3
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Zmieńcie mi twarz :(

Ech, dziewczyno, ogarnij się! Masz piękne duże niebieskie oczy, ślicznie wykrojone usta. No i masz 15 lat dopiero, wyluzuj. W każdym razie wg mnie masz zadatki na śliczną dziewczynę, twarzyczka pewnie jeszcze Ci się trochę zmieni. Wg mnie na codzienne malowanie się u Ciebie to jeszcze za wcześnie (pewnie zaraz posypią się gromy jaki to ze mnie dinozaur i zgred, ale wg mnie wiek 15 lat to za wcześnie na makijaż, jedyne ewentualne 'usprawiedliwienie' to problemy skórne, trądzik, czego w tym przypadku nie widzę).

Tak jak koleżanka wyżej napisała - znajdź sobie jakieś zajęcie i popracuj nad samooceną. Bo na podstawie zdjęcia które wrzuciłaś ja naprawdę nie widzę powodów do kompleksów
Senija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 14:53   #4
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Zmieńcie mi twarz :(

Też chciałam napisać, że makijaż w tym wieku i przy takiej skórze potrzebny jak rybie rower, ale jak już padło pytanie o zmiany

Doczytałam, że prostujesz włosy. A mozesz mieć piękne loki! Zajrzyj na forum o pielęgnacji kręconych na wizażu
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 19:59   #5
scary_mary
Raczkowanie
 
Avatar scary_mary
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 139
Dot.: Zmieńcie mi twarz :(

Oj, mi w wieku 15 lat tez sie wydawalo, ze jestem najbrzydsza na swiecie.

Kolorystycznie-brwi, oczy, usta, wlosy jestes podobna do mnie. Nie potrzebujesz wielkiego makijazu na codzien-masz ladna cere, moze jak idziesz na impreze.

Masz wysokie czolo, wiec moze grzywka na bok.
Jasne rzesy i brwi-na codzien bym je wytuszowala brazowym tuszem, moze poprawila troche brwi brazowa kredka, ale tez bez przesady, tak tylko by je troche uwidocznic.
Usta duze, zdrowy rozowy kolor-jesli juz cokolwiek, uzywalabym blyszczyka (ja nie lubie, bo sie klei), albo od wyjscia pomadki w leciusienko ciemniejszym kolorze (ja mam Rimmel 180 Vintage Rose) i naprawde wyglada super jak ja naloze.
scary_mary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 22:27   #6
annnie88
Zadomowienie
 
Avatar annnie88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 848
GG do annnie88
Dot.: Zmieńcie mi twarz :(

Cytat:
Napisane przez scary_mary Pokaż wiadomość
Oj, mi w wieku 15 lat tez sie wydawalo, ze jestem najbrzydsza na swiecie.
Ja byłam Jak pokazalam zdj mojemu tz z czasow liceum/gimnazjum to zaczal mnie nazywać Romek i od czasu do czasu mi tak dogryza mówiac Romek, także nie ma sie czym przejmowac, za 2-3 lata na pewno wyrośnie z Ciebie piekna kobieta (co nie znaczy że teraz jestes ochydna! wrecz przeciwnie, normalnie wygladasz ) ja w Twoim wieku nie dosc że "Romek" to i wypryski mialam W każdym razie jak dziewczyny wyżej potwierdzam że nie masz sie czym przejmowac!
__________________
Waga -74 Talia -78 Pas -94 Biodra -99

Czytam.. 8/2014
annnie88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 08:08   #7
Jus_Tyna
Raczkowanie
 
Avatar Jus_Tyna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraina spełniania swoich ambicji
Wiadomości: 177
Dot.: Zmieńcie mi twarz :(

Jesteś śliczną osobą i nie wiem skąd te żale!
__________________
Dziecko może nauczyć DOROSŁYCH trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu,
być ciągle czymś zajętym i domagać się
ze wszystkich sił tego czego się pragnie…

Paulo Coelho


Lepiej nie klikaj <<<tutaj!>>> grozi uzależnieniem
Jus_Tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-06, 16:34   #8
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Zmieńcie mi twarz :(

Cytat:
Napisane przez Rachelx3 Pokaż wiadomość
Jestem ochydna. Mam 15 lat. Co zmienić?! Mam niebieskie oczy,blada cerę i włosy o ciemno-brązowym kolorze. Jaki makijaż? Lub operacja plastyczna?
Dziewczyno, co Ty piszesz.
Żadna operacja plastyczna i w ogóle porzuć ten pomysł.
Tak jak dziewczyny pisały masz piękne, duże oczy i ładne usta.
Moim zdaniem nie ma sensu się za bardzo jeszcze malować- szkoda cery, tylko postaw na pielęgnację.
Używaj kremów nawilżających i tych z ochroną przeciwsłoneczną ( szczególnie latem).
Jeśli bardzo chcesz jakiś makijaż to ograniczyłabym się do delikatnych kremów BB, które mają i pielęgnację i ochronę przed słońcem w sobie i tuszu do rzęs.
Jedyne co możesz minimalnie zmienić to fryzurę, masz trochę wysokie czoło, więc może faktycznie warto zrobić jakąś fryzurkę z długą grzywką na bok.
I na tym koniec.
Nie wpatruj się w lustro wymyślając problemy, bo ich nie masz.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 16:42   #9
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Zmieńcie mi twarz :(

Nie jesteś brzydka, masz dużo elementów w twarzy, które są bardzo ładne. Do tego jesteś młoda masz 15 lat - zobaczysz swoją twarz za 10 to się zdziwisz jak wyładniałaś. Serio mówię.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 16:48   #10
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Zmieńcie mi twarz :(

Mi w tym zdjęciu nie podoba się jedynie skwaszona mina. Nałożyć na usta uśmiech i wystarczy
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 17:01   #11
pastelowy_usmiech
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 221
Dot.: Zmieńcie mi twarz :(

Nie znam się na metamorfozach, ale mogę tylko potwierdzić że jesteś bardzo ładna!!! Nie rozumiem skąd te kompleksy. Masz świetne oczy
__________________

pastelowy_usmiech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-06, 19:13   #12
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: Zmieńcie mi twarz :(

Nie potrzebna ci operacja plastyczna wystarczy henna na brwi dobry podkład tusz i już jesteś zmieniona
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 19:30   #13
avciaxt
Raczkowanie
 
Avatar avciaxt
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 410
Dot.: Zmieńcie mi twarz :(

Wiesz co najlepiej pomaga? Zaakceptowanie samej siebie i uśmiech. Każda kobieta, która czuje się dobrze, od razu wygląda dużo ładniej. Mów sobie "jestem ładna" i spróbuj dojrzeć zalety, które niewątpliwie masz - oczy są boskie Ust również nie musisz nawet podkreślać, bo oprócz dobrego kształtu mają też ładny kolor. Do tego świetna cera, ładny kolor włosów z tego co widzę. Nie ma tu na co narzekać!
A jeśli chcesz się poczuć ładniejsza, to tak jak dziewczyny z góry mówią - tusz do rzęs działa cuda. Nawet jeśli nie chcesz brązowego, to czarny. Podkreślisz trochę te oczyska i będzie naprawdę dobrze. Radziłabym również zrobić grzywkę na bok i voila, metamorfoza gotowa.
Co do podkładu to się nie zgodzę, po co. Masz śliczną cerę, brak trądziku, przebarwień czy czego tam jeszcze... Nie ma sensu. Jest świetnie tak jak jest teraz, oprócz jednego... UŚMIECH I ZAAKCEPTUJ SIEBIE!
avciaxt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 10:56   #14
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Zmieńcie mi twarz :(

Dlaczego mowisz ,tak negatywnie "blada twarz" ...to tak jakby mulaci mowili ,ze maja twarz w kolorze "kupy" ...a nigdy tak nie mowia ,mowia pozytywnie o sobie masz jasna karnacje,mleczna ktora teraz jest na TOPIE !!! nie jakas brazowa!!! OD WIELU LAT karnacja mleczna-jasna-UWAZANA BYLA za ideal piekna do dzisiaj w krajach arabskich ,japoni uwazana jest za ideal !!! a to ze weszla niby moda-prppaganda na braz wyszlo to z USA w celu biznesu -solaria itp ale brazowa skora wcale nie jest piekna!!! duzo starzej wyglada!

a co maja powiedziec CI ktorzy maja np: nosy jak zgnieciona truskawa lub KARTOFEL...

albo usta jak opony .... Ty masz wszystko proporcjonalne ok !!

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

NAJPIERW wyladniej od srodka

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Mozesz uzywac sypkich podkladow mineralnych one nie niszcza cery ,dzialaja na skore korzytsnie
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 12:33   #15
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Zmieńcie mi twarz :(

Masz DOPIERO 15 lat, zmienisz się.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 12:41   #16
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Zmieńcie mi twarz :(

Zmieni się czy nie, przecież jest ładna. Na pewno nie ohydna jak o sobie pisze. Jakbym ja w wieku 15 lat (i nawet teraz, 7lat później) miała taką śliczną cerę to pod niebo bym skakała. Jak dla mnie max co jej potrzeba to wyregulowac brwi i nałożyć tusz na rzęsy, ale i bez tego jest dobrze. Tylko niech się tak nie krzywi jak na zdjęciu
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 14:01   #17
AnnetteK
Raczkowanie
 
Avatar AnnetteK
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 354
Send a message via Skype™ to AnnetteK
Dot.: Zmieńcie mi twarz :(

Masz ładne oczy, nos i świetną cerę. Z tą operacją plastyczną to mocno przesadziłaś. Jeśli chcesz podkreślić urodę to może lekki makijaż? tusz do rzęs i może henna na brwi? Będzie bardziej wyraziście, może poczujesz się wtedy lepiej?
AnnetteK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 12:20   #18
PiszacDniem
Wtajemniczenie
 
Avatar PiszacDniem
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 511
Dot.: Zmieńcie mi twarz :(

Operacja plastyczna? I chcesz wyglądac jak niektóre laski w TV ze bez tapety z domu nie wyjdzie? Naturalność jest lepsza, ja bym zrobiła lekką henne na brwi i rzęsy, podkreśliła oczy, plus dobry podkład i fajna fryzurka
__________________
LOVELINESS | blog

Believe in yourself and live happily !
PiszacDniem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 14:50   #19
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: Zmieńcie mi twarz :(

hej a moglabys wkelic calowsciowe zdjecie tzn z rozpuszczonymi wlosami??
z tego co widze masz bardzo ladne oczy i usta;p
nie jestes brzydka jestes bardzo ladna
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-08, 15:00   #20
MoniTka95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 38
Dot.: Zmieńcie mi twarz :(

Pamiętam , że będąc w gimnazjum myślałam o sobie jak o jakimś ...ohydnym stworzeniu , rzeczywiście nie byłam jakaś ładna, potem liceum i wiele się zmieniło ...oj wiele - ale to jest właśnie taki czas, kiedy wszystko się zmienia . Ty już teraz jesteś śliczna , w przyszłości będziesz jedną z najładniejszych dziewczyn w okolicy
MoniTka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 16:57   #21
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Zmieńcie mi twarz :(

Cytat:
Napisane przez PiszacDniem Pokaż wiadomość
Operacja plastyczna? I chcesz wyglądac jak niektóre laski w TV ze bez tapety z domu nie wyjdzie? Naturalność jest lepsza,
niektore dziewczyny bez makijazu wygladaja ok,ale wstydza sie wyjsc bez makijazu


DO AUTORKI -uroda bardzo szybko mija.. KAZDEGO TO CZEKA

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

PRZECIEZ Makijaz delikatny to nic zlego


CHRONI SKORE ,oczy
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 22:39   #22
somethinggood
Zadomowienie
 
Avatar somethinggood
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 941
Dot.: Zmieńcie mi twarz :(

Masz bardzo ładną buzie Przypominasz mi Ellie Goulding.

Powinnaś zrobić sobie delikatną hennę brwi i regulację . Może grafitowy lub brązowy kolor , kosmetyczka na pewno pomoże Ci dobrać kolor . Henna na rzęsach też by się przydała , twarz nabrała by kolorów .

Nie wiem czy robiłaś hennę na rzęsach , ale pierwszy raz jest trochę szokujący i trzeba się przyzwyczaić . Pierwszego dnia brwi są bardzo ciemne , ale już drugiego jest ok . Najlepiej żebyś poszła w piątek i przyzwyczaiła się przez weekend za nim pójdziesz do szkoły Przynajmniej ja tak wspominam swój pierwszy raz .
somethinggood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 19:13   #23
alcia22
Rozeznanie
 
Avatar alcia22
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 797
Dot.: Zmieńcie mi twarz :(

Operacja plastyczna jest tu zupełnie nie potrzebna, i zbyt wiele nie trzeba zmieniać zacznij chodzić w rozpuszczonych włosach zrób sobie delikatne makijaż i zobaczysz że na prawde nie dużo było trzeba robić
alcia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 18:37   #24
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Zmieńcie mi twarz :(

Ja słodzić nie będę, bo autorka ma "trudną" urodę, ale to może być jej atutem. Wystarczy odpowiednie cięcie, może grzywka (dłuższa), jak pisałam, jest jeszcze młoda i rysy się zmienią. W tym wieku każdy się czuje "brzydkim kaczątkiem".
Nie musisz się malować, jeśli już bardzo chcesz, wytuszuj rzęsy
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 19:48   #25
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Zmieńcie mi twarz :(

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Wystarczy odpowiednie cięcie, może grzywka (dłuższa), jak pisałam, jest jeszcze młoda i rysy się zmienią.
Rysy twrazy zmeiniaja sie przez cale zycie ,to samo dotyczy ciala,czy to nog,pupy czy piersi ,cale zycie sie zmieniaja

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

nie potrafisz siebie docenic dostrzec w sobie zalet , poza tym wyglad to nie wszystko jak dojrzejesz staniesz sie prawdziwa kobieta to wtedy zrozumiesz o co chodzi ,uroda bardzo szybko przemija i co wtedy? rowniez bedziesz stara ,bedziesz jak twoja babcia wygladac , wtedy tez oparacje bedziesz chciala? nie zaakceptujesz starosci -ktora jest naturalna kazdego to czeka KAZDY zbrzydnie zestarzeje sie

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Zobacz MISS UNIVERSE lub inne badz gwiazdy piekne,zobacz je za 5 lat ,za 10 lat to juz nie to samo ALE TO JEST NATURALNE i nie kazdy moze to zrozumiec zaakceptowac ,a pozniej sie dziwia komentuja ze on ,ona taka brzydka..
przyklad PAMELA ANDERSON- kiedys niesamowita laska ,ladna kobietka ,a dzis juz inaczej wyglada

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez motylemJestemm Pokaż wiadomość
Rysy twarzy zmieniaja sie przez cale zycie ,to samo dotyczy ciala,czy to nog,pupy czy piersi ,cale zycie sie zmieniaja

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

nie potrafisz siebie docenic dostrzec w sobie zalet , poza tym wyglad to nie wszystko
jak dojrzejesz staniesz sie prawdziwa kobieta to wtedy zrozumiesz o co chodzi ,uroda bardzo szybko przemija i co wtedy? rowniez bedziesz stara ,bedziesz jak twoja babcia wygladac , wtedy tez oparacje bedziesz chciala? nie zaakceptujesz starosci -ktora jest naturalna kazdego to czeka KAZDY zbrzydnie zestarzeje sie

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Zobacz MISS UNIVERSE lub inne..pieknosci , badz gwiazdy piekne,zobacz je za 5 lat ,za 10 lat to juz nie to samo ALE TO JEST NATURALNE i nie kazdy moze to zrozumiec zaakceptowac ,a pozniej dziwia sie komentuja ze on ,ona taka brzydka..
przyklad PAMELA ANDERSON- kiedys niesamowita laska ,ladna kobietka ,a dzis juz inaczej wyglada... KAZDEGO TO CZEKA


---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Napisane przez motylemJestemm Pokaż wiadomość
Rysy twrazy zmeiniaja sie przez cale zycie ,to samo dotyczy ciala,czy to nog,pupy czy piersi ,cale zycie sie zmieniaja

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

nie potrafisz siebie docenic dostrzec w sobie zalet , poza tym wyglad to nie wszystko jak dojrzejesz staniesz sie prawdziwa kobieta to wtedy zrozumiesz o co chodzi ,uroda bardzo szybko przemija i co wtedy? rowniez bedziesz stara ,bedziesz jak twoja babcia wygladac , wtedy tez oparacje bedziesz chciala? nie zaakceptujesz starosci -ktora jest naturalna kazdego to czeka KAZDY zbrzydnie zestarzeje sie

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Zobacz MISS UNIVERSE lub inne badz gwiazdy piekne,zobacz je za 5 lat ,za 10 lat to juz nie to samo ALE TO JEST NATURALNE i nie kazdy moze to zrozumiec zaakceptowac ,a pozniej sie dziwia komentuja ze on ,ona taka brzydka..
przyklad PAMELA ANDERSON- kiedys niesamowita laska ,ladna kobietka ,a dzis juz inaczej wyglada

A co ma powiedziec kobietka ktora byla ladna ,a cos ja oszpecilo ,czy to choroba czy wypadek...

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

...
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 20:04   #26
wenus_lifestyle
Raczkowanie
 
Avatar wenus_lifestyle
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 108
Dot.: Zmieńcie mi twarz :(

Nie jestes ochydna, jestes jesienia
proponuje kolor wlosow zlocisty blond albo zaszalej z rudym zwlaszcza, ze niedlugo wakacje, wiec mozesz poprobowac :P
kup sobie brzoskwiniowy roz, tusz do rzes, delikatny cien do powiek i jakis transparentny blyszczyk, bo naturalny kolor Twoich ust jest super
wenus_lifestyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 22:04   #27
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Zmieńcie mi twarz :(

Cytat:
Napisane przez wenus_lifestyle Pokaż wiadomość
Nie jestes ochydna, jestes jesienia
proponuje kolor wlosow zlocisty blond albo zaszalej z rudym zwlaszcza, ze niedlugo wakacje, wiec mozesz poprobowac :P
kup sobie brzoskwiniowy roz, tusz do rzes, delikatny cien do powiek i jakis transparentny blyszczyk, bo naturalny kolor Twoich ust jest super
Czy ty wszystkich diagnozujesz jako jesień?

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Rachelx3 Pokaż wiadomość
Jestem ochydna. Mam 15 lat. Co zmienić?! Mam niebieskie oczy,blada cerę i włosy o ciemno-brązowym kolorze. Jaki makijaż? Lub operacja plastyczna?
W wieku 15 lat to z makijażem trzeba delikatnie i operacji plastycznej ci nikt nie zrobi. Nie żebyś jej potrzebowała.

Masz bardzo wyraziste oczy mimo jasnej oprawy, ładnie to wygląda. Jak chcesz możesz eksperymentować z różnymi kolorami tuszu do rzęs i w ogóle przy tak dużych oczach możesz sobie poszaleć z makijażem oczu, chociaż raczej nie do szkoły, bo jesteś za młoda.

Jeśli chcesz coś zmienić w oprawie oczu, bo zgaduję że to cię męczy, jak większość nastolatek z takim typem urody, to na co dzień proponuję brązowy lub grafitowy tusz do rzęs albo hennę na rzęsy. Chociaż jak już pisałam, kontur twoich oczu wygląda na mocno wyraźny i nie potrzebujesz tego. Możesz też lekko przyciemniać brwi, np. matowym cieniem, żeby wyrównać różnice między jasnymi brwiami a ciemniejszymi włosami. I nie ściągaj tak mocno włosów do tyłu.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 19:06   #28
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Zmieńcie mi twarz :(

Uwazam ze bedziesz bardzo ladna kobieta za pare lat. Nie znaczy to jednak ze w tym momencie masz sie czuc zle w swojej skorze.
Podkreslaj delikatnie to, co w tobie najladniejsze-masz wspaniala cere, to wielki atut, bo sporo osob w twoim wieku miewa tradzik. Jesli chcesz jakis makijaz to naloz krem delikatnie tonujacy kolor skory, moze jakis leciutki roz na policzki, delikatnie podkresl rzesy-poszukaj brazowego tuszu-i bedziesz wygladala jak laleczka.
Nie widac wlosow, wiec tu nie poradze.
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 16:15   #29
wenus_lifestyle
Raczkowanie
 
Avatar wenus_lifestyle
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 108
Dot.: Zmieńcie mi twarz :(

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Czy ty wszystkich diagnozujesz jako jesień?
Nie
A Ty jako jaki typ bys ja okreslila?
ma rude wlosy (przynajmniej na tym zdjeciu tak wygladaja), duze oczy, ale oprawa oczu nie jest ciemnna, wyraznie zaznaczone usta- dla mnie to cieply typ

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

po prostu zajesienilo sie nam na wizazu
wenus_lifestyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 19:08   #30
Pinci
Przyczajenie
 
Avatar Pinci
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6
Dot.: Zmieńcie mi twarz :(

Operacja plastyczna na pewno nie jest Ci potrzebna Masz bardzo ładną twarz, bez trądziku, z czego powinnaś się cieszyć i wiele dziewczyn w Twoim wieku może Ci pozazdrościć. Do tego masz cudne, duże oczy i kształtne usta. Jednym słowem - bardzo ładna i naturalna z Ciebie dziewczyna Nie niszcz tego zbyt mocnym makijażem. Jedynie zastosuj jakiś delikatny. Błyszczyk i tusz do rzęs w zupełności wystarczą
Pinci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:25.