Ewa Chodakowska vs Jillian Michaels - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-16, 21:46   #1
Hiragana
Przyczajenie
 
Avatar Hiragana
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 11
Exclamation

Ewa Chodakowska vs Jillian Michaels


Witam wszystkich ! Mam do was pytanie. Jeździłam jakiś rok na rowerku stacjonarnym , ale jak na moją figure to zdecydowanie za mało. Swoich sił próbowałam robiąc skalpel Ewy Chodakowskiej ( skończyłam 7 trening ! ) Dzisiaj postanowiłam poćwiczyć z Jillian Michaels trening pt " Banish Fat Boost Metabolism Complete Workout" i moja koszulka była caaała mokra ! Odrazu powiem co mam do zrzucenia , najwięcej to chyba ręce są strasznie masywne. Chciałabym , żeby były szczupłe( nie umięśnione ! ) No i wiadomo jak większość kobitek mam problem z brzuchem ;/ ale wróćmy do pytania- Z kim i co mam ćwiczyć? Jaki trening da mi najlepszego kopa? Proszę o szybką odpowiedź , jeżeli było taki wątek to z góry przepraszam , ale jestem nowa :P Pozdrawiam !

Edytowane przez Hiragana
Czas edycji: 2013-01-16 o 22:00
Hiragana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 22:16   #2
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Jilian jest bardziej motywujaca, twarda, krzyczy ze dasz rade i wiesz ze dasz... Ewka natomiast jest taka stateczna, zniechecajaca... Jilian ma mnostwo programow, mozna znales nawet na torrentach/chomikach/yt
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 22:20   #3
Hiragana
Przyczajenie
 
Avatar Hiragana
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 11
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Ale co mi bardziej pomoże na górną partie ciała. I jaki zestaw ćwiczeń polecasz ?
Hiragana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 09:42   #4
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Body revolution jest calkiem ciekawe, ripped in 30 tez z tym ze Jillian trenuje cale cialo, nie poszczegolne kawalki. Na yt powinnas tezznalesc filmiki z Mel B na ramiona,rece
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 10:03   #5
Jadeitea
Zadomowienie
 
Avatar Jadeitea
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 008
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez Hiragana Pokaż wiadomość
Ale co mi bardziej pomoże na górną partie ciała. I jaki zestaw ćwiczeń polecasz ?
Nie ma czegoś takiego, jak wyszczuplanie jednej partii ciała (no, chyba że chirurgicznie). Zawsze chudniesz równomiernie, czasem najdłużej utrzymuje się tłuszcz na brzuchu, czasem na pupie, to już zależy od genetyki. Ćwiczenia na ręce mogą wzmocnić (niekoniecznie uwydatnić) mięśnie, ale potrzebujesz jakiegoś treningu, który Cię zmęczy i w ten sposób spalisz tkankę tłuszczową, bo rozumiem, że na tym głównie Ci zależy.

A jeśli chodzi o spór Jillian/Ewa, to ja opowiadam się za tą pierwszą, ale to dlatego, że podoba mi się bardziej jej sposób bycia. Sama zdecyduj, co Ci bardziej odpowiada.
__________________
30 Day Shred: done!
Ripped in 30: done!

Body Revolution: IN PROGRESS/ON HIATUS (przerwa spowodowana remontem i przeprowadzką)

Jem trawę - blog (też zaniedbany, ale kiedyś doń wrócę)

Edytowane przez Jadeitea
Czas edycji: 2013-01-17 o 10:04
Jadeitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 10:16   #6
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez Jadeitea Pokaż wiadomość
Nie ma czegoś takiego, jak wyszczuplanie jednej partii ciała (no, chyba że chirurgicznie). Zawsze chudniesz równomiernie, czasem najdłużej utrzymuje się tłuszcz na brzuchu, czasem na pupie, to już zależy od genetyki. Ćwiczenia na ręce mogą wzmocnić (niekoniecznie uwydatnić) mięśnie, ale potrzebujesz jakiegoś treningu, który Cię zmęczy i w ten sposób spalisz tkankę tłuszczową, bo rozumiem, że na tym głównie Ci zależy.

A jeśli chodzi o spór Jillian/Ewa, to ja opowiadam się za tą pierwszą, ale to dlatego, że podoba mi się bardziej jej sposób bycia. Sama zdecyduj, co Ci bardziej odpowiada.
Obiema łapkami podpisuje sie pod tym
live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 13:15   #7
Hiragana
Przyczajenie
 
Avatar Hiragana
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 11
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Dziękuję ślicznie. a jaki trening Jillian daje najlepsze efekty?
__________________
"Człowiek żyje po to aby kochać, jeśli nie kocha, to nie żyje."
Hiragana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-17, 13:25   #8
bajons
Zadomowienie
 
Avatar bajons
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dziki Zachód
Wiadomości: 1 043
GG do bajons
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Jadeitea ma rację!
Wszystko zależy też od tego co bardziej Ci odpowiada. Ja dla próby ćwiczyłam Ewę raz (skalpel) - nie podpasywało mi totalnie, było jakoś tak bez energii, emocji, tak sucho. Za to z Jill jej energia, zapał i zaangażowanie przechodzą z ekranu TV na mnie, czuję jakbym ćwiczyła z nimi (obecnie BR), to fajne uczucie jak ktoś do Ciebie krzyczy :Nie oszukuj, nie poddawaj się, zostań ze mną, już połowa, jeszcze trzy razy... to daje mnóstwo mocy i mi to jak najbardziej odpowiada.

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Hiragana Pokaż wiadomość
Dziękuję ślicznie. a jaki trening Jillian daje najlepsze efekty?
Trudno jednoznacznie odpowiedzieć.
Dziewczyny, w tym ja zaczynałyśmy w większości od 30 Day Shred.
Poczytaj nasz wątek... Kotek zrobiła rozpiskę ćwiczeń
__________________

Trenuję Nordic Walking to już 257 km


Fanka Sagi G.R.R. Martina
bajons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 13:56   #9
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez Hiragana Pokaż wiadomość
Dziękuję ślicznie. a jaki trening Jillian daje najlepsze efekty?
zajrzyj do 2 czesci naszego watku, pierwsyz post

na mnie najlepiej dziala NMTZ ale np inne dziewczyny mialy efekty i po shredzie i po BR. Jesli bedziesz sie prawidlowo odzywiac i regularnie cwiczyc to tak naprawde wszystko zadziala. A po jakims czasie po prostu trzeba bedzie sie przeniesc na wyzszy stopien wtajemniczenia czyli cos trudniejszego

ja tez jestem za Jillian, Ewa jest dla mnie za drewniana, nudzi mnie jej osoba i cwiczenia. Nie rozumiem zachwytow nad jej setami bo w wiekszosci to sa prawie takie same lub podobne cwiczenia jak JM ma w swoich filmikach. Tyle ze JM mnie lepiej motywuje, poza tym uzywa roznorodnego zestawu ciezarkow, ekspandera, no i czesto towarzyszy jej wesola grupa ludzi I co wazne, zawsze pokazuje jak nie nalezy wykonywac cwiczenia zeby nie zrobic sobie krzywdy, duzo opisuje jak robic cwiczenia zeby byly efektywne. U Ewki tego tez brakuje - ciagle tylko "dobrze, swietnie, wytrzymaj jeszcze 2 razy"
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 18:49   #10
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Jillian jest trenerką, Ewa nie-wiadomo-kim
Jillian potrafi pokazać i wytłumaczyć prawidłową technikę wykonywania ćwiczeń
Ewa nie ma o tym pojęcia, jedno mówi, drugie robi
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 19:17   #11
Rzeczka
Raczkowanie
 
Avatar Rzeczka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: K-K / Krk
Wiadomości: 353
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

ja tak jak dziewczyny KotVonGot, Jadeitea, bajons i Rzabba opowiadam się za Jillian.
Też właśnie słyszałam o Tym, że Ewa jest takim wytworem nie wiadomo skąd. I że nie tłumaczy dokładnie co i jak. Ja z nią zrobiłam jeden trening, a właściwie 15 min... więcej nie wytrzymałam i z nudy przerwałam.
Miło w końcu poznać sławną Rzabbę
Rzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-17, 19:27   #12
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

O mamo ja sławna? gdzie?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 21:41   #13
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Ja też opowiadam się za Jilian- ale głównie dlatego,że jej ćwiczenia są bardziej zróżnicowane, nie męczymy ciągle pajacykow jak u Ewy, pozatym caly czas coś gada i odwraca uwagę od zmęczenia
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 16:07   #14
flyerbag
Raczkowanie
 
Avatar flyerbag
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 112
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;3870028 3]zajrzyj do 2 czesci naszego watku, pierwsyz post

na mnie najlepiej dziala NMTZ ale np inne dziewczyny mialy efekty i po shredzie i po BR. Jesli bedziesz sie prawidlowo odzywiac i regularnie cwiczyc to tak naprawde wszystko zadziala. A po jakims czasie po prostu trzeba bedzie sie przeniesc na wyzszy stopien wtajemniczenia czyli cos trudniejszego

ja tez jestem za Jillian, Ewa jest dla mnie za drewniana, nudzi mnie jej osoba i cwiczenia. Nie rozumiem zachwytow nad jej setami bo w wiekszosci to sa prawie takie same lub podobne cwiczenia jak JM ma w swoich filmikach. Tyle ze JM mnie lepiej motywuje, poza tym uzywa roznorodnego zestawu ciezarkow, ekspandera, no i czesto towarzyszy jej wesola grupa ludzi I co wazne, zawsze pokazuje jak nie nalezy wykonywac cwiczenia zeby nie zrobic sobie krzywdy, duzo opisuje jak robic cwiczenia zeby byly efektywne. U Ewki tego tez brakuje - ciagle tylko "dobrze, swietnie, wytrzymaj jeszcze 2 razy" [/QUOTE]

Popieram w 100%. Zdecydowanie Jill! Ja jutro kończę 30 DS i muszę przyznać, że są to ćwiczenia idealne na początek przygody z Jillian
__________________
Zapraszam na moje blogi:

BLOG FITNESSOWY
BLOG MACIERZYŃSKI

INSANITY 24/60
30 day shred - done
6Weeks Six-Pack -DONE
SQUAT 30/30 - DONE
KILLER ABS - DONE

Ćwiczę z Zuzką - lb ZWOWów - 40
Trening siłowy <3
flyerbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 18:38   #15
Hiragana
Przyczajenie
 
Avatar Hiragana
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 11
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

http://m.youtube.com/#/watch?v=FTT4W...4W8ygJ7w&gl=PL a co myślicie o tych ćwiczeniach?
__________________
"Człowiek żyje po to aby kochać, jeśli nie kocha, to nie żyje."
Hiragana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 21:08   #16
bajons
Zadomowienie
 
Avatar bajons
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dziki Zachód
Wiadomości: 1 043
GG do bajons
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez Hiragana Pokaż wiadomość
http://m.youtube.com/#/watch?v=FTT4W...4W8ygJ7w&gl=PL a co myślicie o tych ćwiczeniach?
Zapraszam na wątek o Jillian, jest tam wszystko o co właśnie zapytałaś
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=661559
__________________

Trenuję Nordic Walking to już 257 km


Fanka Sagi G.R.R. Martina
bajons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 21:27   #17
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 602
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Jillian jest trenerką, Ewa nie-wiadomo-kim....

a Ty kim jestes? starsznie nie lubię takich stwierdzeń. Ewa jest trenerką fitness, jak setki innych osób, które siedzą w tej branży. Piszecie,ze Jillian jest lepsza no bo ma swoje programy ,plyty ( tutaj nie wiem czy smiać się czy płakać - te swierdzenia wydaja mi sie byc pisane przez niedojrzałe osoby..no soryy!!! co z tego czy ktoś ma wlasny program na tv czy nie?!
Ewa dopiero co zaczyna sie rozkręcać, nagłaśniać, Jillian juz tego nie potrzebuje....ma programy, ma dvd i ok. Ewa a Jillian to dwie rozne osoby,ja uwielbiam je obie. Charakterem wogole nie sa do siebie podobone, ale ich styl cwiczen mi odpowiada. Gdyby nie Ewa podejrzewam,ze wogole nie cwiczylabym, a z Jillian cwiczylam znaczenie wczesniej lubilam ja, ale efekty zobaczylam np dopiero po cwiczeniach z Ewa. Teraz cwicze je naprzemiennie. Jesli komus nie pasuje styl Ewy -to mowi odrazu : Nie cwicze z Ewa wole Jillian. Niech daruje sobie takie kretynskie stwierdzenia jak -
Jillian jest trenerką, Ewa nie-wiadomo-kim....
bo sam się ośmiesza

Edytowane przez cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a
Czas edycji: 2013-01-28 o 21:29
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 21:33   #18
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

ekhem Rzabba ma na tyle wiedzy, żeby stwierdzić, że Ewa ma duże braki, jeśli chodzi o poprawność wykonywanych ćwiczeń. Wystarczy zerknąć jak robi słynny już plank.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 21:38   #19
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

[1=cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d 0ab40072d3e70b02c_5ea21df 28819a;38911829]Jillian jest trenerką, Ewa nie-wiadomo-kim....

a Ty kim jestes? starsznie nie lubię takich stwierdzeń. Ewa jest trenerką fitness, jak setki innych osób, które siedzą w tej branży. Piszecie,ze Jillian jest lepsza no bo ma swoje programy ,plyty ( tutaj nie wiem czy smiać się czy płakać - te swierdzenia wydaja mi sie byc pisane przez niedojrzałe osoby..no soryy!!! co z tego czy ktoś ma wlasny program na tv czy nie?!
Ewa dopiero co zaczyna sie rozkręcać, nagłaśniać, Jillian juz tego nie potrzebuje....ma programy, ma dvd i ok. Ewa a Jillian to dwie rozne osoby,ja uwielbiam je obie. Charakterem wogole nie sa do siebie podobone, ale ich styl cwiczen mi odpowiada. Gdyby nie Ewa podejrzewam,ze wogole nie cwiczylabym, a z Jillian cwiczylam znaczenie wczesniej lubilam ja, ale efekty zobaczylam np dopiero po cwiczeniach z Ewa. Teraz cwicze je naprzemiennie. Jesli komus nie pasuje styl Ewy -to mowi odrazu : Nie cwicze z Ewa wole Jillian. Niech daruje sobie takie kretynskie stwierdzenia jak -
Jillian jest trenerką, Ewa nie-wiadomo-kim....
bo sam się ośmiesza [/QUOTE]

kretyńskie stwierdzenia to Ty w tym momencie wydajesz, jakbyś miała jakiekolwiek pojęcie na ten temat, to zauważyłabyś jak niepoprawnie Ewa wykonuje ćwiczenia. I nie, sama nie jestem znawcą, ale kilka osób z Fitnessowego mi pokazało jakie błędy ona robi. A sama byłam kiedyś "fanką" Ewki, można to zresztą sprawdzić w wątkach o niej.
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar

Edytowane przez Stace
Czas edycji: 2013-01-28 o 21:39
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-28, 21:38   #20
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

[1=cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d 0ab40072d3e70b02c_5ea21df 28819a;38911829]Jillian jest trenerką, Ewa nie-wiadomo-kim....

a Ty kim jestes? starsznie nie lubię takich stwierdzeń. Ewa jest trenerką fitness, jak setki innych osób, które siedzą w tej branży. Piszecie,ze Jillian jest lepsza no bo ma swoje programy ,plyty ( tutaj nie wiem czy smiać się czy płakać - te swierdzenia wydaja mi sie byc pisane przez niedojrzałe osoby..no soryy!!! co z tego czy ktoś ma wlasny program na tv czy nie?!
Ewa dopiero co zaczyna sie rozkręcać, nagłaśniać, Jillian juz tego nie potrzebuje....ma programy, ma dvd i ok. Ewa a Jillian to dwie rozne osoby,ja uwielbiam je obie. Charakterem wogole nie sa do siebie podobone, ale ich styl cwiczen mi odpowiada. Gdyby nie Ewa podejrzewam,ze wogole nie cwiczylabym, a z Jillian cwiczylam znaczenie wczesniej lubilam ja, ale efekty zobaczylam np dopiero po cwiczeniach z Ewa. Teraz cwicze je naprzemiennie. Jesli komus nie pasuje styl Ewy -to mowi odrazu : Nie cwicze z Ewa wole Jillian. Niech daruje sobie takie kretynskie stwierdzenia jak -
Jillian jest trenerką, Ewa nie-wiadomo-kim....
bo sam się ośmiesza [/QUOTE]
Pokaż mi proszę jakie Ewa ma uprawnienia i certyfikaty w tym zakresie
Może słabo szukałam ale nie znalazłam ani bajta informacji na ten temat.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 08:33   #21
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 602
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Haha widze,ze atakujecie mnie w pełni - spoko ,tego sie spodziewałam.
Ok może Rzabba ma wiedzę, napewno jej służyi fajnie, ale nie toleruje pisania takich stwierdzeń. Jest mnóstwo trenerów fitness, kazdy z nich popełnia mniejsze/wieksze błedy - ich sprawa. Jak widac jednak ,kazdy z nich ma rzesze zwolenników ( jak i przeciwników - normalne). Nie lubię takiego traktowania osób i tyle. Lubie cwiczenia i z Ewa i z Jillian, jak mówie dla mnie sa jak dzien/noc i fajnie, przynajmniej mam urozmaicone ćwiczenia.
To jak w negatywnym świetle oddziaywuje na mnie trening Ewy? co zle robi? ( pytam serio. )Pozdrawiam

Edytowane przez cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a
Czas edycji: 2013-01-29 o 09:00
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 09:26   #22
aramat
Raczkowanie
 
Avatar aramat
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Erytrea
Wiadomości: 115
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Nie wiem czy słyszałyście i widziałyście ale jest już nowy filmik JM - Killer ABS. Kilka dni temu pobrałam z torrentów.

P.S. Ja np bardziej pocę się przy Ewie :P nie wiem czemu ))

Edytowane przez aramat
Czas edycji: 2013-01-29 o 09:27
aramat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 09:46   #23
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 602
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

w takim razie znajde go i ja !
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 10:22   #24
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

[1=cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d 0ab40072d3e70b02c_5ea21df 28819a;38915336]Haha widze,ze atakujecie mnie w pełni - spoko ,tego sie spodziewałam. [/QUOTE]
Dlaczego to traktujesz jak ATAK na CIEBIE?

Cytat:
Ok może Rzabba ma wiedzę, napewno jej służyi fajnie, ale nie toleruje pisania takich stwierdzeń.
Jakich stwierdzeń? że nie ma nigdzie żadnych informacji na temat kompetencji tej pani? Że tak na prawdę nie wiadomo kim ona jest?

Cytat:
Jest mnóstwo trenerów fitness, kazdy z nich popełnia mniejsze/wieksze błedy - ich sprawa. Jak widac jednak ,kazdy z nich ma rzesze zwolenników ( jak i przeciwników - normalne). Nie lubię takiego traktowania osób i tyle. Lubie cwiczenia i z Ewa i z Jillian, jak mówie dla mnie sa jak dzien/noc i fajnie, przynajmniej mam urozmaicone ćwiczenia.
Chyba nie potrafię czytać ze zrozumieniem ale wydawało mi się, że ten wątek jest o Ewie i Jillian a nie o innych trenerach
Cytat:
To jak w negatywnym świetle oddziaywuje na mnie trening Ewy? co zle robi? ( pytam serio. )
Tłumaczyłam to już wielokrotnie na tym forum i nie jest to jedynie moje zdanie (jej treningi mają bardzo złe opinie wśród trenerów), technika ćwiczeń Ewy pozostawia wiele do życzenia, ćwiczenia wykonywane w sposób jaki ona pokazuje mogą prowadzić do kontuzji.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 10:27   #25
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 602
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

w tym wątku niestety nie widzę tego,żebys opisała jak negatywnie możne wpłynac trening Ewy , może mozesz podesłać jakiś link z takimi informacjami !?

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:
Napisane przez mumika
Haha widze,ze atakujecie mnie w pełni - spoko ,tego sie spodziewałam.

Dlaczego to traktujesz jak ATAK na CIEBIE? ... to było pisane w formie żartobilwej
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 11:16   #26
Jadeitea
Zadomowienie
 
Avatar Jadeitea
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 008
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Jakich stwierdzeń? że nie ma nigdzie żadnych informacji na temat kompetencji tej pani? Że tak na prawdę nie wiadomo kim ona jest?
Ha, aż się zaciekawiłam i poszukałam. Znalazłam tylko informację, że jest absolwentką Effect Academy w Atenach (niestety strona tylko po grecku, ale mają też profil na Facebooku). Informacja pochodzi z tej strony, chociaż link w niej podany nie ma już z Ewą Chodakowską nic wspólnego (kiedyś pewnie miał, ale stała się na tyle znana, że mogła wykupić domenę z własnym nazwiskiem).

Tyle wiadomości w internecie. Co do samych ćwiczeń i ich skuteczności bądź kontuzjogenności nie wypowiem się, bo po pierwsze: nie znam się aż tak na fitnessie, po drugie: nie próbowałam jak dotąd z nią ćwiczyć. Jak spróbuję, może wyrobię sobie zdanie.
__________________
30 Day Shred: done!
Ripped in 30: done!

Body Revolution: IN PROGRESS/ON HIATUS (przerwa spowodowana remontem i przeprowadzką)

Jem trawę - blog (też zaniedbany, ale kiedyś doń wrócę)
Jadeitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 13:17   #27
bajons
Zadomowienie
 
Avatar bajons
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dziki Zachód
Wiadomości: 1 043
GG do bajons
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

mumika nie potrzebnie się tak unosisz. Przecież Ewa też ma już swoje DVD i jest na FB i YT i TV śniadaniowej. Chwała jej za to, że rozruszała Polki, że chcą z nią ćwiczyć. Tyle, że Jill kiedyś była gruba (jako nastolatka) i zapisując się na kurs karate postanowiła to zmienić - zostając za jakiś czas trenerem, ćwicząc na siłowni, rozmawiając z lekarzami sportowców, poznając fitness (a także anatomie człowieka) od środka - ma duże parcie na wiedzę w zakresie zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia. A program, który prowadzi (Bigesst Loser), świadczy tylko o tym, że odnosi sukcesy, bo jej podopieczni chudną, zmieniają wszystko w swoim życiu.
Tak więc, ilość DVD nie świadczy o tym, ze ktoś jest trenerem fitness, ale certyfikaty, wiedza i uznanie środowiska.
...ot moje zdanie....
Pozdrawiam ćwiczących z EWĄ i JILLIAN
__________________

Trenuję Nordic Walking to już 257 km


Fanka Sagi G.R.R. Martina
bajons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 14:31   #28
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 602
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Nie no ok, może niepotrzebnie sie uniosłam, nie myślcie,że należe do tej wiekszosci dziewczyn, które odrazu atakuja na fb Ewy kiedy ktos wypowie się negatywnie na temat Ewy - nie,nie,nie. Matko szczerze mowiac, bałabym się napisac tam cos negatywnego ... .....juz widze setki hejterskich postów. Nie byłam swiadoma tego,że w jej ćwiczeniach jest cos nie tak. Do samej osoby Ewy nic nie mam, może dlatego,że z charakteru jestesmy podobne. No,ale ok..poszperałam troszkę w wizazu, zdania sa podzielone - i niech tak bedzie ....tak czy siak, znowu wracam do Jillian ! pozrdawiam!

Edytowane przez cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a
Czas edycji: 2013-01-29 o 14:46
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 18:09   #29
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Napisane przez bajons Pokaż wiadomość
mumika nie potrzebnie się tak unosisz. Przecież Ewa też ma już swoje DVD i jest na FB i YT i TV śniadaniowej. Chwała jej za to, że rozruszała Polki, że chcą z nią ćwiczyć. Tyle, że Jill kiedyś była gruba (jako nastolatka) i zapisując się na kurs karate postanowiła to zmienić - zostając za jakiś czas trenerem, ćwicząc na siłowni, rozmawiając z lekarzami sportowców, poznając fitness (a także anatomie człowieka) od środka - ma duże parcie na wiedzę w zakresie zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia. A program, który prowadzi (Bigesst Loser), świadczy tylko o tym, że odnosi sukcesy, bo jej podopieczni chudną, zmieniają wszystko w swoim życiu.
Tak więc, ilość DVD nie świadczy o tym, ze ktoś jest trenerem fitness, ale certyfikaty, wiedza i uznanie środowiska.
...ot moje zdanie....
Pozdrawiam ćwiczących z EWĄ i JILLIAN
Zgadzam się,zresztą jej temperament i to jak nakłania do wstania z kanapy i cwiczenia z nią to od niej bije na odległość ,to że upomina co 5 sekund o poprawnej postawie i to że odkąd ćwiczę z nią nie boli już mnie tak jak kiedyś odcinek lędzwiowy moja wieczna zmora,to chyba o czymś świadczy
live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 19:37   #30
1qazse4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 326
Dot.: Ewa Chodakowska vs Jillian Michael

Cytat:
Jillian jest trenerką, Ewa nie-wiadomo-kim....
Obie kreowane są przez media, wiec tyle i to o nich wiemy co napiszą fachowcy od PR.

Niedługo Chodakowska pojawi się na pudelku i już widzę tonę komentarzy zawistnych bab, ze ma cycki zrobione, usta, wypchane policzki, albo wygląda jak chłop. Na wielu stronach czytałam o tym że Ch. wykonuje blednie ćwiczenia, ale ani razu nie było info o tym co tak naprawdę zle robi, ale każdy bierze to za pewniak, ale pewnie gdyby się wczytać to jeszcze więcej złych postów ma JIllian

A w odpowiedzi na pierwsze pytanie, bo dziwie się. ze wszyscy sie tak znają, a nikt o tym jeszcze nie napisał, skalpel i Banish Fat Boost Metabolism Complete Workout to 2 rożne programy, spróbuj killera albo turbo i wtedy wybierz co ci bardziej odpowiada.

Edytowane przez 1qazse4
Czas edycji: 2013-01-29 o 19:55
1qazse4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-07 22:21:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:57.