jakie dodatki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-20, 17:00   #1
Zabusia@
Raczkowanie
 
Avatar Zabusia@
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 156

jakie dodatki


Oto moja suknia ślubna (zdjęcia internet) pomóżcie dobrać biżuterię kolczyki naszyjnik ,a może bez naszyjnika i welon i buty. Dziewczyny doradźcie (ślub w sierpniu)

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK
Zabusia@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 17:28   #2
betirose
Raczkowanie
 
Avatar betirose
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 226
Dot.: jakie dodatki

bardzo ładna suknia! Ja bym dodała delikatny cieniutki złoty łańcuszek z drobniutką przywieszką np z oczkiem białym, do tego złota delikatna bransoletka, delikatne kolczyki takie jak przywieszka wkrętki, welon długi tak żeby go można było obwinąć na ręce, nie wiem jakie buty...
__________________
15.08.2002 - jesteśmy razem

14.10.2011 - zaręczyny

13.07.2013 - ślub


Sitosterole - dr Różański
betirose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 18:18   #3
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: jakie dodatki

Cytat:
Napisane przez betirose Pokaż wiadomość
bardzo ładna suknia! Ja bym dodała delikatny cieniutki złoty łańcuszek z drobniutką przywieszką np z oczkiem białym, do tego złota delikatna bransoletka, delikatne kolczyki takie jak przywieszka wkrętki, welon długi tak żeby go można było obwinąć na ręce, nie wiem jakie buty...
Otóż to
A buty w kolorze sukni, na niezbyt dużym obcasie, bo wiadomo, noc jest Twoja Suknia jest długa, będzie je zakrywać, więc z fasonem jakoś specjalnie szaleć nie trzeba
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg

thealee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 18:52   #4
reactiooon
Rozeznanie
 
Avatar reactiooon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 659
Dot.: jakie dodatki

Suknia jest bardzo zdobna, również ze względu na tą kokardę Ja też stawiałabym na złoto, ewentualnie coś w kolorze, ale raczej delikatnym (pastelowy róż, błękit) wszystko zależy od Twojej urody No i moje gratulacje
reactiooon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 19:18   #5
czekoladowa_lady
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z zielonej miejscowości :D
Wiadomości: 189
Dot.: jakie dodatki

na początku gratulacje : * no i suknia jest świetna, ale szczerze to bardziej podobała by mi sie bez tej kokardki no i jak już ktoś wcześniej pisał, z dodatkami nie szaleć bo suknia sama w sobie jest zdobna ;]
__________________
[aniolek2]702787[/aniolek2]
czekoladowa_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 20:48   #6
Zabusia@
Raczkowanie
 
Avatar Zabusia@
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 156
Dot.: jakie dodatki

Wielkie dzięki za gratulacje. Ogólnie to myślałam o braku naszyjnika i o dłuższych kolczykach. Niestety brak mi pomysłów jakie one mają być Kwiatki będę miała jasne róże i eustomy z ciemnoniebieskimi (chabrowymi) dodatkami czyli jakieś błyskotki w kwiatkach no i rączka w takim kolorze. Ogólnie wszystko będzie z dodatkami niebieskiego czyli zaproszenia itp... Do sukienki mam jeszcze bolerko koronkowe z długim rękawem do kościoła. Sukienka ma długi tren i myślałam żeby mieć welon długi taki 2,5m mgiełka do kościoła, a na salę mam już kupiony krótki tzn taki sięgający do ud zakończony drobniutkimi kryształkami. A buty powiem szczerze ,że chciałam koloru nude,obcas max 7cm
Zabusia@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 21:33   #7
frarenik
Przyczajenie
 
Avatar frarenik
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3
Dot.: jakie dodatki

Ja bym poszła albo w delikatne kolczyki wkrętki (perła lub brylancik) i wtedy zawieszka do kompletu ale ze srebrem lub białym złotem lub długie kolczyki bez naszyjnika, może coś takiego.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolczyki.jpg (60,8 KB, 5 załadowań)
frarenik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-21, 10:52   #8
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: jakie dodatki

Zero naszyjników, łańcuszków itp za do dłuuugie srebrne kolczyki (będą pasowały do ozdoby na kokardzie)z cyrkoniami/kryształkami
Ja też zdecydowałam się tylko na kolczyki - dłuuugie (sięgające prawie ramion) w kolorze srebra ze szklanymi cyrkoniami. Dałam za nie 50zł i pięknie się mieniły Do tej pory zakładam je na większe wyjścia bo je uwielbiam!

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2012-03-21 o 10:58
takaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 12:21   #9
Zabusia@
Raczkowanie
 
Avatar Zabusia@
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 156
Dot.: jakie dodatki

Właśnie ja też myślałam o kolczykach długich z jakimiś brylancikami. Coś co będzie pasowało ale nie będzie przesadzone.
http://www.apart.pl/pl/srebro,c,1,3,6702 <--- myślałam o czymś takim lub o tym ---->http://www.apart.pl/pl/srebro,c,1,3,6724 Jednak te drugie są odważne i nie wiem czy nie przesadzone, choć dodatki będę miała w takim kolorze niebieskiego.
Zabusia@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 13:39   #10
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: jakie dodatki

Drugie ładniejsze jeśli będziesz miała takie kobaltowe/chabrowe dodatki to jak najbardziej jestem za

Mi udało się idealnie dobrać kolczyki pod kamienie które są dekoracją w dekolcie sukni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolczyki.jpg (22,8 KB, 35 załadowań)
takaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 23:01   #11
kulbensikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar kulbensikowa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: tam gdzie maki, chabry i bociany
Wiadomości: 2 326
Dot.: jakie dodatki

http://www.apart.pl/pl/srebro,c,1,3,6702 te moim zdaniem lepiej pasują niż te 2.... ps. suknia piękna, gratuluję
__________________


POBIERAMY SIĘ !! 08.08.2015

Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją.
kulbensikowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 12:33   #12
Zabusia@
Raczkowanie
 
Avatar Zabusia@
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 156
Dot.: jakie dodatki

Ech i co ja mam teraz zrobić nadal nie jestem zdecydowana jakie dodatki. Dziewczyny potrzebuję waszych rad...
Zabusia@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 21:34   #13
leoniada
Przyczajenie
 
Avatar leoniada
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3
Dot.: jakie dodatki

Cześć ja jestem właśnie na etapie wyboru sukni , ostatnio mierzyłam podobną do Twojej. Jeśli chodzi o ten typ to odradzono mi wieszać czegokolwiek na szyję, bo dekolt jest wcięty po to żeby szyja wydawała się dłuższa, a kolią, czy łańcuszkiem ją odetniesz niepotrzebnie. Osobiście założyłabym długie kolczyki z kryształów swarowskiego http://allegro.pl/piekne-kolczyki-gr...210673568.html i pasującą do nich bransoletkę. Myślałaś już nad bolerkiem? Polecam styl hiszpański

Edytowane przez leoniada
Czas edycji: 2012-03-24 o 21:38 Powód: link
leoniada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 15:01   #14
Zabusia@
Raczkowanie
 
Avatar Zabusia@
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 156
Dot.: jakie dodatki

leoniada łańcuszka chyba jednak na 99,9% nie założę bo jakoś mi za dużo wszystkiego by było. Dlatego jednak postawię na dłuższe kolczyki. Bolerko mam koronkowe z długim rękawem znaczy takim 7/8, można rękawki do połowy rozpiąć guziczkami. Chciałam bolerko łódkowe takie jakie jest przy sukience white one 424 ale zakryłabym efekt serduszka ,zakładek przy dekolcie i kokardka by nie pasowała. Także zdecydowałam się na zwykłe ale całe z koronki
Zabusia@ jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:46.