On nie chce sie kochać!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-16, 22:27   #1
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Unhappy

On nie chce sie kochać!!!


A ja znów muszę sie obnażyć ze swoimi problemami... ten jest o wiele trudnijszy niz poprzednie...

Otóż od jakis 4 miesięcy mój TŻet unika kontaktów seksualnych ze mną...
Nie mieszkamy razem, ale nocuje u niego co weekend... wiadomo, jak każdy normalny, zdrowy człowiek mam ochotę na małe co nieco. Niestety mój luby odwraca sie do mnie plecami i zasypia...

na poczatku nie zwracałam na to wielkiej uwagi bo wiadomo, że nie zawsze sie ma ochote na seks. Zmęczenie, problemy w pracy, albo po prostu ma sie ochote pzrytulic i zasnąć... Poniedlugim czasie byłam co raz badziej zdziwiona brakiem chęci z jego strony... tymbardziej, że nigdy seksu nie unikał a wręcz przeciwnie, był jego prowodyrem...

Powinnam dodać, że moj Ukochany jest osoba otłą, ale nie na tyle aby uniemozliwiało to stosunki płciowe. Nie uważałam tez nigdy aby wstydził sie mnie bo nie robilismy tego nigdy "przy zbaszonym świetle". Co prawda ostatnimi czasy bardzo sie męczył i seks był kilkuminutowym wydarzeniem... często tez nie dochodzilismy do finału... bo był zmęczony... Niemniej nasz seks był urozmaicony... ja nie jestem osobą nieelastyczną, lubie eksperymentować, więc był seks oralny, analny, w różnych pozycjach...

Ale niestety było/ jest go coraz mniej... ostatnio kochalismy sie jakies trzy tygodnie temu...

Oczywiście zaczęlo mi to pzreszkadzac, bo mam przecież swoje potzreby...

Próbowalam z znim rozmawiac o tym, ale wkurzał sie tylko a ja nie naciskałam...

Wczoraj w nocy przyparłam go do muru... Powiedział, że "psychicznie" to on ma ochotę... ale fizycznie juz nie... dodam, że nie wynika to ze zmęczenia...

Wg mnie po prostu nie chce mu sie ruszać, a może są inne powody...

jestem coraz bardziej sfrustrowana ta sytuacją... zaniepokojona również...

zasugerowałam mu, że może powiniśmy udąc sie do specjalisty... on sie nie zgodził mówiąc, że jesmu sie po prosu nie chce, niema potrzeby...

Aż wstyd sie przyznać, bo bardzo go kocham, że myslę o zdradzie... mam dość zaspokajania potrzeb "ręcznie" przeciez mam faceta...

Już nie wiem jak mam z nim rozmawiac, co zobić aby sytuacja se polepszyła... przeciez nie mogę ciągle się prosić, bo aż głupio...

chciałabym abyście trzeźwo i obietywnie spojrzały na opisana sytuacje i poradziły... co zrobić, czy nie robic nic i czekać??

do powyższego powinnam dodać, że jesteśmy zgodna parą, nie kłócimy się. Lubimy sie przytulać, całować... tż rownież... ale nic poza tym...

Edytowane przez Słodkaaa
Czas edycji: 2008-11-16 o 22:31
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 22:41   #2
kagulla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 20
Dot.: On nie chce sie kochać!!!

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
A ja znów muszę sie obnażyć ze swoimi problemami... ten jest o wiele trudnijszy niz poprzednie...

Otóż od jakis 4 miesięcy mój TŻet unika kontaktów seksualnych ze mną...
Nie mieszkamy razem, ale nocuje u niego co weekend... wiadomo, jak każdy normalny, zdrowy człowiek mam ochotę na małe co nieco. Niestety mój luby odwraca sie do mnie plecami i zasypia...

na poczatku nie zwracałam na to wielkiej uwagi bo wiadomo, że nie zawsze sie ma ochote na seks. Zmęczenie, problemy w pracy, albo po prostu ma sie ochote pzrytulic i zasnąć... Poniedlugim czasie byłam co raz badziej zdziwiona brakiem chęci z jego strony... tymbardziej, że nigdy seksu nie unikał a wręcz przeciwnie, był jego prowodyrem...

Powinnam dodać, że moj Ukochany jest osoba otłą, ale nie na tyle aby uniemozliwiało to stosunki płciowe. Nie uważałam tez nigdy aby wstydził sie mnie bo nie robilismy tego nigdy "przy zbaszonym świetle". Co prawda ostatnimi czasy bardzo sie męczył i seks był kilkuminutowym wydarzeniem... często tez nie dochodzilismy do finału... bo był zmęczony... Niemniej nasz seks był urozmaicony... ja nie jestem osobą nieelastyczną, lubie eksperymentować, więc był seks oralny, analny, w różnych pozycjach...

Ale niestety było/ jest go coraz mniej... ostatnio kochalismy sie jakies trzy tygodnie temu...

Oczywiście zaczęlo mi to pzreszkadzac, bo mam przecież swoje potzreby...

Próbowalam z znim rozmawiac o tym, ale wkurzał sie tylko a ja nie naciskałam...

Wczoraj w nocy przyparłam go do muru... Powiedział, że "psychicznie" to on ma ochotę... ale fizycznie juz nie... dodam, że nie wynika to ze zmęczenia...

Wg mnie po prostu nie chce mu sie ruszać, a może są inne powody...

jestem coraz bardziej sfrustrowana ta sytuacją... zaniepokojona również...

zasugerowałam mu, że może powiniśmy udąc sie do specjalisty... on sie nie zgodził mówiąc, że jesmu sie po prosu nie chce, niema potrzeby...

Aż wstyd sie przyznać, bo bardzo go kocham, że myslę o zdradzie... mam dość zaspokajania potrzeb "ręcznie" przeciez mam faceta...

Już nie wiem jak mam z nim rozmawiac, co zobić aby sytuacja se polepszyła... przeciez nie mogę ciągle się prosić, bo aż głupio...

chciałabym abyście trzeźwo i obietywnie spojrzały na opisana sytuacje i poradziły... co zrobić, czy nie robic nic i czekać??

do powyższego powinnam dodać, że jesteśmy zgodna parą, nie kłócimy się. Lubimy sie przytulać, całować... tż rownież... ale nic poza tym...
Na wstępie Witam!
;] mam dokładnie tak samo... i nie wiem jak Ci pomóc bo sama mam identyczny problem tyle, że my razem ze sobą mieszkamy ... a jak na młode osoby raz na miesiesiąc TO STANOWCZO ZA MAŁO!!;/
__________________

kagulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 22:51   #3
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: On nie chce sie kochać!!!

Może zmiana diety i trochę ruchu doda mu wigoru? No i może jakiś wypad weekendowy żeby zmienić otoczenia?
Może jakaś lekka kolacyjka z winkiem jak go spijesz (ale nie za bardzo) będzie łatwiejszy
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 22:52   #4
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: On nie chce sie kochać!!!

Cytat:
Napisane przez kagulla Pokaż wiadomość
Na wstępie Witam!
;] mam dokładnie tak samo... i nie wiem jak Ci pomóc bo sama mam identyczny problem tyle, że my razem ze sobą mieszkamy ... a jak na młode osoby raz na miesiesiąc TO STANOWCZO ZA MAŁO!!;/

to JEST stanowczo za mało... tym bardziej ze ja nie mowie o seksie non stop...ale wydawalo mi sie ze mlode osoby (ja 23 on 26 lat) lubia seks i go nieunikaja...
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 22:54   #5
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: On nie chce sie kochać!!!

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Może zmiana diety i trochę ruchu doda mu wigoru? No i może jakiś wypad weekendowy żeby zmienić otoczenia?
Może jakaś lekka kolacyjka z winkiem jak go spijesz (ale nie za bardzo) będzie łatwiejszy
co do diety i ruchu.. chyba nic nie moge zrobic... nie mieszkamy razem... jego mama dosyc tlusto gotuje, poza tym nie mam jak kontrolowac co i w jakich ilosciach on je... co do ruchu... tu hmmm sama jestem dosc stateczna osoba wiec sama nie mam zapalu... ale kurcze jesli chodi o jego fizycznaosc to dlaczego jakis czas temu bylo dobrze?? nagle tusza zaczela mu dokuczac??
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 23:05   #6
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: On nie chce sie kochać!!!

Trudna sprawa, on sam wie najlepiej o co chodzi... Może jest mu głupio, napisałaś że ostatnio szybko się męczył i nie dochodziliście do "finału"? Może to go stresuje, może uznał, że robi na Tobie złe wrażenie? Może naszła go taka refleksja "jak ja wyglądam?" i zaczął się wstydzić, mimo, że już go wcześniej widziałaś?

Gdyby to była kwestia samego zmęczenia, to przecież są też pozycje typu na jeźdźca, jest seks oralny... Więc jakoś trudno mi uwierzyć, że to co Ci powiedział to jest cała prawda.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 23:30   #7
Bdebdusia
Raczkowanie
 
Avatar Bdebdusia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: sprzed kompa :))
Wiadomości: 465
Dot.: On nie chce sie kochać!!!

No właśnie pomyślałam to samo co lexie, skoro on zmęczony to może spróbuj np, na jeźdźca. On w tej pozycji w sumie wogóle się nie męczy, ty pracujesz
Ale nienormalne mi się wydaje aby facet w tym wieku nie czuł potrzeby seksu Może faktycznie się wstydzi, ma kompleksy Spróbuj go dowartościować, pochwal ale bardzo dyskretnie, bo jeśli coś powiesz nie tak on może się poczuć jeszcze gorzej. No cóż, trudno coś doradzić Może z tym winkiem wypali
__________________

Jak jest Ci źle, to pomyśl że kiedyś byłaś najszybszym plemnikiem


Bdebdusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-17, 00:14   #8
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: On nie chce sie kochać!!!

Myślałam o tym trochę i jedyne co mogę doradzić, to porozmawiać z nim jeszcze raz, wcześniej zadbać o odpowiednią atmosferę, postarać się by czuł się komfortowo i bezpiecznie, wtedy poruszyć temat. Podkreślając, że nie masz pretensji, ale się martwisz, bo wydaje Ci się, że może coś go gryzie, ma jakieś problemy, stresy? On Ci za Chiny ludowe nie powie w czym rzecz, jeśli będzie się czuł atakowany czy nieakceptowany (nie mówię, że Ty go atakujesz albo nie akceptujesz, ale on może w taki sposób coś odbierać z powodu wrażliwości na danym punkcie).
Powody jego zachowania mogą być różne, zaczynając od fizycznych, na emocjonalnych/psychicznych kończąc. Chciałabym Ci pomóc jakoś bardziej, ale żadna z nas nie siedzi mu w głowie i nie odkryje prawdy, można ją usłyszeć tylko od niego.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 08:51   #9
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: On nie chce sie kochać!!!

A moze ostano u niego pojawiły się jakies problemy z erekcją i nie chce się do tego przyznać-jest mu niezrecznie?Naprawde dziwna sprawa
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 08:58   #10
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: On nie chce sie kochać!!!

A może on po prostu fizycznie nie moze i bardzo go to krępuje?
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 13:10   #11
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: On nie chce sie kochać!!!

A moze zaamiast pytac, zaczac dzialac. Pokrec sie wokol niegoo, rozgrzej atmosfere. Czasami jest tak, ze ma sie ochote, ale trzeba sie podniecic, zeby to zrobic.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-17, 13:25   #12
michalina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 219
Dot.: On nie chce sie kochać!!!

Moim doświadczonym zdaniem ( lat 34) : 4 miesiące to jest zbyt długo !!!!!!!!! Jezeli mężczyzna nie czuje pociągu do kobiety ----- to żadne namawianie i Twoje "strojenie się w piórka" nie pomoże. Pragnacy kochający męzczyzna może mieć lepsze lub gorsze dni ale nie 4 miesiące lezenia odłogiem - bo nie wyczytałam z Twojego listu żeby chociażby piescił Cię do utraty zmysłów - a do tego wiadomo nie tylko penis podczas wzwodu jest potrzebny

Moim zdaniem rozmowa konkretna i jasno postawić sprawę!
michalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 13:26   #13
michalina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 219
Dot.: On nie chce sie kochać!!!

Lexie ma rację - TYLKO ON WIE JAKA JEST PRAWDA O JEGO NIEMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!
michalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 14:45   #14
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: On nie chce sie kochać!!!

To nie jest tak, że od czterech miesiecy nie kochalismy sie, może sie źle wyraziłam... ja go muszę do tego seksu bardzo, bardzo namawiać.... oczywiście nie zawsze mi sie udaje...

któras z Was napisała o podkręceniu atmosfery... otóż to juz było
prpblemy z erekcja tez nie bo ma wzwód...

przychylam sie ku podpowiedzi, że on fizycznie nie daje rady i to go odstrasza, bo mysli sobie, że nie warto zaczynac skoro nie uda mu sie skończyć....

msle, że nie jest poroblemem ze go nie pociagam bo mam wyrazne dowody ze go poniecam...

jak sam sie wyrazil, nie chce mu sie ruszac...

to nie jest tez tak, że dysze mu na kark "seks, seks, seks..." ale jak każdy, albo prawie każdy mam potrzeby...

a jak tak dalej pojdzie to pomimo wielkiej milosci puszcze go kantem...

po jak ktos powiedzial, zeks w zwiazku te jest wazny...

czuje sie troche jak facet namawiajacy diewice do wspolzycia przed slubem
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 14:53   #15
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: On nie chce sie kochać!!!

Wątków o podobnej tematyce było już sporo...i summa summarum zawsze okazywało się,że chodzi o zdradę.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 15:01   #16
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: On nie chce sie kochać!!!

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Wątków o podobnej tematyce było już sporo...i summa summarum zawsze okazywało się,że chodzi o zdradę.

tylko, ze moja droga my mam problem tylko w tej sferze... moj TŻet nie unika spotkań, nie odwołuje, zachowuje się normalnie tak jak wcześniej, przytula, całuje, mowi ze kocha...

myslalam, tez o zdradzie z jego trony, obserwuje jesgo zachwanie i nic nie odbiega od jego wczesniejszych zchowan... mysle, ze bym zauwazyla...
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 15:20   #17
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: On nie chce sie kochać!!!

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
tylko, ze moja droga my mam problem tylko w tej sferze... .
Poprzedniczki analogicznie tylko w tej sferze, moja droga.


Cytat:
mysle, ze bym zauwazyla..
I one też tak myślały.


Facet może być zmęczony i "nie w nastroju" tydzień, dwa... a po tym czasie zaczyna nadrabiać zaległości a nie robi afery przy próbie wyjaśnienia tematu.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 15:29   #18
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: On nie chce sie kochać!!!

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Poprzedniczki analogicznie tylko w tej sferze, moja droga.




I one też tak myślały.


Facet może być zmęczony i "nie w nastroju" tydzień, dwa... a po tym czasie zaczyna nadrabiać zaległości a nie robi afery przy próbie wyjaśnienia tematu.
to jak wytlumaczyc to, że z reszta jest wszytsko ok??

dlaczego brak ochoty nalezy od razu tlumaczyc zdrada??
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 15:55   #19
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: On nie chce sie kochać!!!

Nie "należy" i nie "od razu".
Warto jednak wyciagać wnioski nie tylko z wlasnych doswiadczeń ale z cudzych także.

W jednym z poprzednich wątków o ile mnie pamięć nie myli facet nie chcial uprawiać seksu,ze swoją dziewczyną bo miał poczucie,że zdradza tamtą
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-17, 16:03   #20
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: On nie chce sie kochać!!!

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Nie "należy" i nie "od razu".
Warto jednak wyciagać wnioski nie tylko z wlasnych doswiadczeń ale z cudzych także.

W jednym z poprzednich wątków o ile mnie pamięć nie myli facet nie chcial uprawiać seksu,ze swoją dziewczyną bo miał poczucie,że zdradza tamtą
aż mnie zamurowało musze po prostu w weekend usiąśc z nim raz jeszcze i pogadać... ale nie tak na odczepnego... w tej sytuacji chyba tylko tyle moge zrobic
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 19:01   #21
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: On nie chce sie kochać!!!

Jejku dziewczyny , czy zawsze odrazu musicie faceta oskrzac o zdrade????

Może coś sie zlego dzieje w jego życiu? Albo potrzebuje jakiegos wiekszego bodzca zeby pobudzic go seksualnie. czeasem w zwiazku wpada sie w rutyne.

Rozmowa i jeszcze raz rozmowa.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 20:05   #22
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: On nie chce sie kochać!!!

boze czy jesli facet ma jakis problem z seksem i nie ma na niego ochoty to trzeba od razu podejrzewac go o zdradze faceci tez ludzie i wbrew pozorom czasami zachodza w nich jakies bardziej skomplikowane reakcje emocjonalne...
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 20:21   #23
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: On nie chce sie kochać!!!

Cytat:
Napisane przez irie18* Pokaż wiadomość
boze czy jesli facet ma jakis problem z seksem i nie ma na niego ochoty to trzeba od razu podejrzewac go o zdradze
no wlasnie tez sie zastanawiam
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 20:52   #24
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: On nie chce sie kochać!!!

spokojnie nie panikuj od razu ja bym najpierw poszukala innych przyczyn. moze rzeczywiscie z jakiegos powodu nabawil sie kompleksow bo np ktos powiedzial mu cos przykrego na temat jego wagi. albo czyms sie stresuje ale nie chce ci o tym powiedziec. musisz z nim pogadac(tak wiem oryginalna rada) sprobuj go jakos umiejetnie podejs bo faceci niechetnie sie przyznaja do swoich emocjonalnych problemow.
powodzenia
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 21:59   #25
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: On nie chce sie kochać!!!

Właśnie przypomniała mi się jedna chyba ważna sprawa..

Wczoraj kiedy rozmawialiśmy o tym problemie TŻet powiedział mi, że sam nie wie co sie z nim dzieje... że w ogóle nic mu sie nie chce... nie chce mu sie chodzić do pracy, chociaz ja lubi, nie chce mus sie to czy tamto... powiezial, że ogarnęłago jaka sfizyczna niemoc, nie wiem czy mozna to azwac lenistwem...

wieczorem za jego pomyslem/namową poszłam do apteki kupić Deprim... czytałam o tym trochę i może cos zadziała...

pamiętam nawet, że w okolicach konca wrezsnia, poczatku paździenika pomyslałam, czy on nie ma czasem tekiej jesiennej depresji...

sama nie wiem...
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 00:48   #26
artur03
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 84
GG do artur03
Dot.: On nie chce sie kochać!!!

Cytat:
Napisane przez kagulla Pokaż wiadomość
Na wstępie Witam!
;] mam dokładnie tak samo... i nie wiem jak Ci pomóc bo sama mam identyczny problem tyle, że my razem ze sobą mieszkamy ... a jak na młode osoby raz na miesiesiąc TO STANOWCZO ZA MAŁO!!;/
A co ja mam powiedzieć? Jestem facetem i seks mam raz na 2 miesiące, więc nie narzekaj Efekt jest taki że seks mi zobojętniał-kiedyś te przerwy mi przeszkadzały, a teraz przestało mi zależeć.


Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Wczoraj kiedy rozmawialiśmy o tym problemie TŻet powiedział mi, że sam nie wie co sie z nim dzieje... że w ogóle nic mu sie nie chce... nie chce mu sie chodzić do pracy, chociaz ja lubi, nie chce mus sie to czy tamto... powiezial, że ogarnęłago jaka sfizyczna niemoc, nie wiem czy mozna to azwac lenistwem...

wieczorem za jego pomyslem/namową poszłam do apteki kupić Deprim... czytałam o tym trochę i może cos zadziała...
Rzeczywiście wygląda to na objawy depresji.. Pytanie czy takie środki jak deprim pomogą. Mam nadzieję, że tak.
Co do poprzednich postów to mógł się podłamać tym ze seks nie wychodzi tak jak trzeba. W końcu facet wg. stereotypów ma być wiecznie gotowym ogierem potrafiącym zawsze zaspokoić swoją kobietę. A mężczyźni podchodzą do tych spraw bardzo osobiście.
Sugeruję żebyś wyciągała go z domu na jakieś spotkania ze znajomymi, a najlepiej żeby zażył trochę ruchu. Nawet minimalna poprawa kondycji potrafi zadziałać pozytywnie na samoocenę, a odpowiednia dawka endorfin też powinna pomóc. Jeśli to nie pomoże to będziecie chyba musieli wybrać się do specjalisty..
__________________
Manners Makyth Man
artur03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 15:44   #27
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: On nie chce sie kochać!!!

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Jejku dziewczyny , czy zawsze odrazu musicie faceta oskrzac o zdrade???? .
Powtórzę po raz drugi. Nie "od razu" i nie "musicie".

Ale skoro do zdrady ze strony faceta dochodzi w 60 % związków, to statystycznie rzecz biorąc któraś z nas jest robiona w balona, tak?
I w większości przypadków mogą być tego jakieś symptomy.

ALE NIE..Lepiej ślepo obstawać przy tym,że "mój miś nigdy"


Cytat:
Może coś sie zlego dzieje w jego życiu?
To autorka wątku powinna zauważyć dużo łatwiej niż ewentualna zdradę.
Tym bardziej,że trwa to od 4 miesięcy.

Możliwe,że to jakaś depresja, czemu nie. Tylko niech on się nie wścieka tylko da sobie pomóc. I deprim jako lek na stany depresyjne o łagodnym i umiarkowanym nasileniu niewiele tu zdziała, skoro facet od 4 miesięcy miga się od seksu.
Bo nie jest kwestia stereotypów, że normalny facet ma jakieś potrzeby.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 20:05   #28
skurzonymis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11
Dot.: On nie chce sie kochać!!!

Jako chłop, mam pewną refleksję na temat tego problemu. Piszę z własnego doświadczenia. Pomyśl, czy tylko chęć na seks jest jakąś zmianą, czy nie ma przypadkiem zmiany w innych obszarach jego życia.

Jakiś czas temu, przeżyłem małą depresję, trwało to parę miesięcy. W tym czasie seks praktycznie nie istniał, jak również miałem totalny zjazd motywacji odnośnie wszelkich aktywności (życie towarzyskie umarło, sport przestał istnieć), itd.

Gdyby nie to że przy mnie była (i nadal jest, szczęściarz ze mnie!) bardzo silna kobieta, nie wiem czym by się to skończyło. Któregoś razu udało jej się namówić mnie na rozmowę o tym problemie, i jakoś się udało. Zaciągnęła mnie do psychiatry (długo mnie namawiała, bo to "plama" na honorze faceta ), który ocenił że mam lekką depresję, nie jest to groźne, ale że muszę wziąć się w garść. No i dostałem na 1 miesiąc pigułki szczęścia. Była to jedna jedyna wizyta u specjalisty. Problem się nigdy nie powtórzył.

Być może Twój chłop ma jakiś problem, który go ciągnie w dół. Niestety, bez wyrzucenia go Tobie czy specjaliście, może być trudno go rozwiązać. Polecam więc stanowczo go namówić na szczerą rozmowę.

Z perspektywy czasu, polecam nie dławić problemów i czekać aż się zakorzenią we łbie. Trzeba dużo i bardzo szczerze rozmawiać.

Edytowane przez skurzonymis
Czas edycji: 2008-11-19 o 20:09
skurzonymis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 23:58   #29
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: On nie chce sie kochać!!!

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Powtórzę po raz drugi. Nie "od razu" i nie "musicie".

Ale skoro do zdrady ze strony faceta dochodzi w 60 % związków, to statystycznie rzecz biorąc któraś z nas jest robiona w balona, tak?
I w większości przypadków mogą być tego jakieś symptomy.

ALE NIE..Lepiej ślepo obstawać przy tym,że "mój miś nigdy"




To autorka wątku powinna zauważyć dużo łatwiej niż ewentualna zdradę.
Tym bardziej,że trwa to od 4 miesięcy.

Możliwe,że to jakaś depresja, czemu nie. Tylko niech on się nie wścieka tylko da sobie pomóc. I deprim jako lek na stany depresyjne o łagodnym i umiarkowanym nasileniu niewiele tu zdziała, skoro facet od 4 miesięcy miga się od seksu.
Bo nie jest kwestia stereotypów, że normalny facet ma jakieś potrzeby.
Tak naprawde nie wiemy za duzo. Zamiast doszukiwac sie zdrady powinna szukac przyczyny tej sytuacji.
Zreszta sama stwierdziła, ze jemu sie nie chce , jest otyly. I tak jak napisalas to autorka watku powinna dostrzegac niepokojace sygnały.
Uważąm, ze brak ochoty na seks nie oznacza odrazu zdrady. A jesli juz podejrzewamy to napewno daloby sie to odczuc po facecie.


Pytanie do autorki.... CZy sama inicjujesz zblizenie????

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2008-11-20 o 00:00
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 07:11   #30
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: On nie chce sie kochać!!!

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Tak naprawde nie wiemy za duzo. Zamiast doszukiwac sie zdrady powinna szukac przyczyny tej sytuacji.
Zreszta sama stwierdziła, ze jemu sie nie chce , jest otyly. I tak jak napisalas to autorka watku powinna dostrzegac niepokojace sygnały.
Uważąm, ze brak ochoty na seks nie oznacza odrazu zdrady. A jesli juz podejrzewamy to napewno daloby sie to odczuc po facecie.


Pytanie do autorki.... CZy sama inicjujesz zblizenie????
co do ostatniego pytania odpowiedz brzmi: no jasne!!

co do zdrady, analizując cala sytuacje wydaje mi sie, ze to mozna wykluczyc...

rozmawiam z nim a propos tago deprimu ktory zazywa, stwierdził, ze czuje sie inaczej, lepiej... czy to efekt psychiki nie wiem, ale jesli to ma pomoc to niech sobie bierze ten deprim
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:18.