Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-07, 09:00   #3601
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez kasiek74 Pokaż wiadomość
dziewczynki, doradźcie mi, mazałam się próbką DW 01 fresco czyli 2N2, powiedziałam babolowi w perfumerii, że potrzebuje podkładu raczej o żółtawym odcieniu no i zaproponowała mi ten. Tylko, że on jest trochę za jasny... Nie łapię się w tej kolorówce na stronie EL (któraś do niej podawała linka) macie może jakieś sugestie jakiego koloru jeszcze mogłabym spróbować? Tak zachwalacie ten podklad, że aż mnie skręca bo nie potrafie dobrać koloru, a te pańcie w perfumeriach potrafią człowieka wykończyć....
Cytat:
Napisane przez siska78 Pokaż wiadomość
żółtawy jest właśnie odcień SAND o którym pisałam wcześniej - dla mnie to idealny kolor - niestety jest dostępny tylko na Tru bo u nas w Polsce go nigdzie nie widziałam
dokładnie tak, sand to najładniejszy żółtek jaki widziałam
Może dlatego Fresco wydawał sie za jasny bo był właśnie różowawy Spróbuj też DW light 02, to ta sama tonacja tylko troche ciemniejszy od 36
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 09:51   #3602
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

ja tam raczej podejrzewam balagan
ale ja do PP mam taki sam adres mejlowy jak do OC

chociaz kiedys wpisywalam co popadnie i tez bylo dobrze. nie wiem naprawde dlaczego u Was zle chodzi
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 10:11   #3603
Mn1s1ek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 065
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

[quote=Mariola13;9263076]Napisz do nich Nie zaszkodzi, a może ich popędzi.



No wlasnie napisalam, prosza o ID transakcji - ale jak wchodze na paypal to tej transakcji nie ma a kasa z konta zdjeta.
Mn1s1ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 10:15   #3604
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

musi byc ID transakcji..nie ma w historii konta?

jak place PP to od razu widac
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 10:16   #3605
Szeptem
Raczkowanie
 
Avatar Szeptem
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 74
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Dziewczyny, jedno pytanie. W której części tego wątku czytałam o kwocie zwolnionej od podatku vat. Za diabła nie pamiętam, ile to było. Coś około 40. Ale dolarów czy euro? I czy to było 40 czy może 35? Kurcze, nijak nie pamiętam, a teraz jest mi piekielnie potrzebne, bo o ile do tej pory moje zamówienia były dość drobne, to właśnie teraz stoję u progu 40 euro i zastanawiam się, czy naliczą mi podatek, czy nie. Z góry przepraszam, za pytanie, ale obawiam się, że nie uda mi się odnaleźć tej informacji przy tak olbrzymiej ilości wpisów na temat Strawberry.
Szeptem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 10:28   #3606
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Szeptem Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jedno pytanie. W której części tego wątku czytałam o kwocie zwolnionej od podatku vat. Za diabła nie pamiętam, ile to było. Coś około 40. Ale dolarów czy euro? I czy to było 40 czy może 35? Kurcze, nijak nie pamiętam, a teraz jest mi piekielnie potrzebne, bo o ile do tej pory moje zamówienia były dość drobne, to właśnie teraz stoję u progu 40 euro i zastanawiam się, czy naliczą mi podatek, czy nie. Z góry przepraszam, za pytanie, ale obawiam się, że nie uda mi się odnaleźć tej informacji przy tak olbrzymiej ilości wpisów na temat Strawberry.
Zamowienia z truskawy nie podlegaja zwolnieniu z VATu i to niezaleznie od kwoty.
Możesz tylko liczyć na to ze UC nie złapie Ci paczki.

EDIT: Znalazłam starą laurkę z UC i pisze wyraźnie:
"Zwolnienie z podatku nie dotyczy zamówień wysyłkowych"
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 11:45   #3607
Szeptem
Raczkowanie
 
Avatar Szeptem
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 74
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Zamowienia z truskawy nie podlegaja zwolnieniu z VATu i to niezaleznie od kwoty.
Możesz tylko liczyć na to ze UC nie złapie Ci paczki.

EDIT: Znalazłam starą laurkę z UC i pisze wyraźnie:
"Zwolnienie z podatku nie dotyczy zamówień wysyłkowych"
Ech, no to wygląda na to, że byłam do tej pory niezłą szczęściarą.
Dziękuję za pomoc. Może się uda i tym razem
Szeptem jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-07, 12:40   #3608
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Dostałam truskawkową paczke.Niestety moj błyszczyk z lancome jest z 2005 roku a pomadka z 2006Jaką date przydatności ma lancome??
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 13:29   #3609
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

powinno byc napisane na opakowaniu - cyfra w sloiczku
poza tym obserwuj siebie - jak nic ci nie bedzie to uzywaj albo reklamuj do Truskawy oo, wlasnie
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 13:49   #3610
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Dostałam awizo - najprawdopodobniej przyszły moje pryzmy W4L
Biorąc pod uwagę fakt, że recenzji brak i że musiałam karmić się jeno obietnicami producenta - trochę boję się efektu.
No, zobaczymy
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 13:50   #3611
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Dostałam truskawkową paczke.Niestety moj błyszczyk z lancome jest z 2005 roku a pomadka z 2006Jaką date przydatności ma lancome??
Zamawiałaś cereise? Ja dzisiaj dostałam paczuszkę, mój błyszczyk jest z połowy 2006 roku.
fi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-07, 13:55   #3612
Hypnotic Poison
Zakorzenienie
 
Avatar Hypnotic Poison
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 911
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Zamawiałaś cereise? Ja dzisiaj dostałam paczuszkę, mój błyszczyk jest z połowy 2006 roku.
Fi a jak wyglada odcien tego lancome na ustach? czy mocno kryje i w jaki odcien wpada bo na monitorze trudno wyczuc czy w roz w pomarancz?
Hypnotic Poison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 13:56   #3613
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Sprzątnęłam ostatni sand DW!!! tra lalalala
fi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 13:59   #3614
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Hypnotic Poison Pokaż wiadomość
Fi a jak wyglada odcien tego lancome na ustach? czy mocno kryje i w jaki odcien wpada bo na monitorze trudno wyczuc czy w roz w pomarancz?
Bardzo naturalny, w opakowaniu niby czerwonawy z drobinakmi, na ustach ( przynajmniej moich)kolor mało widoczny. Kiedyś z upodobaniem zużyłam całą tubkę tego kolorku kupioną w Sephorze jak zobaczyłam 30 zł na Tru - nie mogłam się oprzeć, no nie mogłam...
fi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 14:02   #3615
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

A ja dostałam laurkę z UC
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 14:05   #3616
Hypnotic Poison
Zakorzenienie
 
Avatar Hypnotic Poison
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 911
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Bardzo naturalny, w opakowaniu niby czerwonawy z drobinakmi, na ustach ( przynajmniej moich)kolor mało widoczny. Kiedyś z upodobaniem zużyłam całą tubkę tego kolorku kupioną w Sephorze jak zobaczyłam 30 zł na Tru - nie mogłam się oprzeć, no nie mogłam...
dzieki za pomoc to go klikne bo juz pogubilam blyszczyki biotherm a reszta na wykonczeniu
Hypnotic Poison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 14:13   #3617
kasiek74
Rozeznanie
 
Avatar kasiek74
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 512
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

a ja dziś odebrałam śliwkowego fatala jak coś dolar spadnie, zamawiam drugiego.
kolor jest idealny, identyczny jak mój ulubiony cień z trójki klinikowej come heather. fioletowo-brudno-ciemno różowy. No i on jest opalizujący pierwszy raz taki kolor tuszu widzę.

no i właśnie listonosz mi teraz przyniósł laurkę, kurka blaszka znów mi paczke złapali... ale tym razem wybieram sie do bytomia osobiście
kasiek74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 14:25   #3618
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
a po co ci korek ja mam Burberry bez korka - chyba nie traci na tym zapach
tak, jak napisała Majade - korki są bardzo ważnym elementem perfum bez korka, to jak dziurawa skarpeta

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a masz astrala?? z aqualumierow lookalam na bonbona ale mi sie nie podoba, chociaz i tak jestem ciekawa jak wyglada vanilla mi euphoria ck sie nie podoba hypnose onyxa bralam dla siostry i jakis czas uzywalam ale tez nie dla mnie bo efekt za delikatny, lubie miec rzesy pogrubione i dosc wydluzone, a on tylko lekko podkrecal i wydluzal, ale sa tez zachwyty nad nim z baza jednak u mnie tez nic nei zdzialal
z tyszt HR chcialam spectacular ale jednak wybralam ysl
oczywiście, że astrala mam, tzn. miałam, bo już końcówka. też nie lubię tuszy lancome, bo to szybkowysychająca słabizna wezmę ysl.. znowu.. tak jakby nie mogli wyprodukować jakiegoś porządnego tuszu, coby nowy był. A nie! Zapomniałam! Leci do mnie ta najnowsza maskara Chanel, ciekawe co to będzie?

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Jak to nie ma YSL??

http://us.strawberrynet.com/makeup.a...neId=9351#9351

Ja nie umiem opisywać zapachów. Tak jak pisze ranka nie jest mocny, dla mnie to taki seksowny, kobiecy zapach
Nie było Reese tego faux cilsa, jak chciałam zamówić z tydzień, czy dwa temu. Był tylko everlong, teraz rzeczywiście jest
Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Buelka bez korka niestety już nie cieszy tak samo Layla, na "perfumach" dziewczyny się wymieniają korkami, można upolowac brakujący element
A no właśnie to dziura w skarpecie C. Kleina. Teraz już nic polować nie będę, bo w końcu zamiast Euphorii wybrałam Chance od Ranki, oby pamięć nie zawiodła i żebym znowu się nie wpakowała na minę. Czy wiecie, że u Chanel, to jest tak kolosalna różnica w zapachu w zależności od tego, czy to edt czy edp? To dopiero, nie? Allure edp zabił mnie mocą
Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
ja widziałam, moja mama dostała próbke w sephorze. Tylko troszkę drogi jest - 189zł
zapytaj mamy, czy warte toto coś? a drogi, jak wszystkie z tej półki..
Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Surrealist stary ale jary Faux cils lubilam, ale Lash Queen wcale mnie nie rajcowala zatem moze Glorjuska Tobie przypasi?
tak, jak Chanelek nie podpasi, bo jakaś dziwna tam jest szczota, to albo Glorious albo stary jary ysl.

Cytat:
Napisane przez MrsVargas Pokaż wiadomość
Layla ja mam flakon po setce Euphorii który miał wylądować w koszu więc mogę Ci wysłać korek
Jeju Jesteś strasznie kochana ale ten korek już mi nie będzie potrzebny, bo wzięłam inne perfumki - z korkiem! ale dzięki jeszcze raz!
Cytat:
Napisane przez Szeptem Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jedno pytanie. W której części tego wątku czytałam o kwocie zwolnionej od podatku vat. Za diabła nie pamiętam, ile to było. Coś około 40. Ale dolarów czy euro? I czy to było 40 czy może 35? Kurcze, nijak nie pamiętam, a teraz jest mi piekielnie potrzebne, bo o ile do tej pory moje zamówienia były dość drobne, to właśnie teraz stoję u progu 40 euro i zastanawiam się, czy naliczą mi podatek, czy nie. Z góry przepraszam, za pytanie, ale obawiam się, że nie uda mi się odnaleźć tej informacji przy tak olbrzymiej ilości wpisów na temat Strawberry.
to takie myślenie, ile to euro ile cła itd.. zawsze jak zamawiasz powyżej 100 zł i zamawiasz często, to jest duże prawdopodobieństwo, że zapłacisz VAT. Ja nie płacę VATu tylko przy przesyłkach do 60 zł, resztę W-wa łapie. i to wszystko na dodatek , co oznacza, że można być bez kremików 2 tyg. i siedzieć o suchym ryju

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Dostałam truskawkową paczke.Niestety moj błyszczyk z lancome jest z 2005 roku a pomadka z 2006Jaką date przydatności ma lancome??
myślę, że na taką kolorówkę, to 3 lata, na cienie - 5 lat. 2006 - to dobry rocznik, szlachetny, znaczy się dojrzał
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 14:28   #3619
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Nie było Reese tego faux cilsa, jak chciałam zamówić z tydzień, czy dwa temu. Był tylko everlong, teraz rzeczywiście jest

są cały czas Wiem bo od długiego czasu codziennie sprawdzam ceny na przykładzie właśnie tego tuszu Tylko jak wchodzisz przez polską stronę to tusze sa w dwóch miejscach, sta wydaje się że go nie ma
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-07, 14:36   #3620
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
są cały czas Wiem bo od długiego czasu codziennie sprawdzam ceny na przykładzie właśnie tego tuszu Tylko jak wchodzisz przez polską stronę to tusze sa w dwóch miejscach, sta wydaje się że go nie ma
w dwóch miejscach? To może ja już oślepłam? Dobrze, że piszesz w takim bądź razie, sprawdzę jeszcze, jak wygląda cenowo, chociaż teraz to te ceny słabe są .. bardzo. Trza było hurtem na zapas nakupować, a nie tak wybrzydzać i przebierać. Kiedyś to pojedyncze cienie chanel były po 60-taku, a teraz, to nawet patrzeć nie chcę tak się wkurzyłam na te cła ostatnio, i to, że musiałam się smarować jakimiś próbkami wygrzebanymi nie wiadomo skąd, że jakoś nie lubię już tak bardzo tej Truskawy. Chociaż jakbym porównała ceny ostatecznie, że jeden krem kosztuje 400 zł,a nie 190, to bym się puknęła w łeb nie ma co tak narzekać, a najważniejsze, że korektor HR kosztuje 65 a nie 160 zł! korektor to podstawa. no i codziennie się cieszę, że Majade polecała tego buttermilka gdzieś, bo ja go mam i bez niego umalować się ani rusz. no i tak, jak zwykle cały wywód w ogóle bez sensu, powinnam siebie nagrywać i sobie słuchać, to w sumie jak gadanie do siebie. a może to już początki schizofrenii? gdzieś czytałam, że ujawnia się koło 30-tki.. ale strasznie by było no... i ktoś by mi wszystkie moje skarby jeszcze wymalował!
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 14:43   #3621
kasiek74
Rozeznanie
 
Avatar kasiek74
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 512
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
dokładnie tak, sand to najładniejszy żółtek jaki widziałam
Może dlatego Fresco wydawał sie za jasny bo był właśnie różowawy Spróbuj też DW light 02, to ta sama tonacja tylko troche ciemniejszy od 36
dziekuje w takim razie kolejnym się pomiziam i zobaczymy jak wyjdzie...
kasiek74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 14:43   #3622
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość


Umarłam po tym co napisałaś
eee nie pekaj moze akurat bedzie fajny? ja go nie widzialam w marrionaud a ciekawi mnie jaki jest tak o nim slyszalam ale moze akurat bedzie ladnie wygladal??

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość


oczywiście, że astrala mam, tzn. miałam, bo już końcówka. też nie lubię tuszy lancome, bo to szybkowysychająca słabizna wezmę ysl.. znowu.. tak jakby nie mogli wyprodukować jakiegoś porządnego tuszu, coby nowy był. A nie! Zapomniałam! Leci do mnie ta najnowsza maskara Chanel, ciekawe co to będzie?
ja sie z fatalem dogadac nie moge bo ciagle swiruje i raz jest dobrze raz strasznie! no ale mi rzesy praktycznie wypadly z lewej powieki wiec........mi sie podoba astral ale ponoc podobny do galactica bo tez ma takie drobinki, no i boje sie ze bedzie mial dla mnie za ciemne drobinki ja lubie typowo jasne (galactic i iris male wyjatki) ale super wyglada na zdjeciach ojjj kusi mnie ta maskara wlasnie!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 14:44   #3623
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
w dwóch miejscach? To może ja już oślepłam? Dobrze, że piszesz w takim bądź razie, sprawdzę jeszcze, jak wygląda cenowo, chociaż teraz to te ceny słabe są .. bardzo. Trza było hurtem na zapas nakupować, a nie tak wybrzydzać i przebierać. Kiedyś to pojedyncze cienie chanel były po 60-taku, a teraz, to nawet patrzeć nie chcę tak się wkurzyłam na te cła ostatnio, i to, że musiałam się smarować jakimiś próbkami wygrzebanymi nie wiadomo skąd, że jakoś nie lubię już tak bardzo tej Truskawy. Chociaż jakbym porównała ceny ostatecznie, że jeden krem kosztuje 400 zł,a nie 190, to bym się puknęła w łeb nie ma co tak narzekać, a najważniejsze, że korektor HR kosztuje 65 a nie 160 zł! korektor to podstawa. no i codziennie się cieszę, że Majade polecała tego buttermilka gdzieś, bo ja go mam i bez niego umalować się ani rusz. no i tak, jak zwykle cały wywód w ogóle bez sensu, powinnam siebie nagrywać i sobie słuchać, to w sumie jak gadanie do siebie. a może to już początki schizofrenii? gdzieś czytałam, że ujawnia się koło 30-tki.. ale strasznie by było no... i ktoś by mi wszystkie moje skarby jeszcze wymalował!
Spokojnie, ja nadążam Tez się ciesze z buttermilka, bo to podstawa
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 14:44   #3624
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Odebrałam wczoraj błyszczyk Chanel Aqualumiere 69 Glass Quartz. Jest cudny Bardzo naturalny, w kolorze ust, piękny połysk. Wspaniale nawilża. To mój pierwszy błyszczyk bezdrobinkowy i...chyba zostanę przy takich
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 15:05   #3625
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A ja dostałam laurkę z UC
czyzby na Benefita??

Cytat:
Napisane przez kasiek74 Pokaż wiadomość
a ja dziś odebrałam śliwkowego fatala jak coś dolar spadnie, zamawiam drugiego.
kolor jest idealny, identyczny jak mój ulubiony cień z trójki klinikowej come heather. fioletowo-brudno-ciemno różowy. No i on jest opalizujący pierwszy raz taki kolor tuszu widzę.

no i właśnie listonosz mi teraz przyniósł laurkę, kurka blaszka znów mi paczke złapali... ale tym razem wybieram sie do bytomia osobiście
oochh zachecilas mnie tym sliwkowym Fatalem ja mam baklazanowego YSL i uwielbiam!!moze nastepnym razem skusze sie na Fatala
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 15:05   #3626
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

ja ostaynio wachalam Allure w Sephorze to sie zakochalam

ale i tak musze w koncu kupic Insolence i Poeme..

ee tam korek o takie drobiazgi sie czepiacie

nowa maskara Chanela przyzwoita ale zaczela mi sklejac rzesy, musze obadac jak bedzie dalej no i jednak wole maskary w brazowych kolorach
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 15:09   #3627
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja ostaynio wachalam Allure w Sephorze to sie zakochalam

ale i tak musze w koncu kupic Insolence i Poeme..

ee tam korek o takie drobiazgi sie czepiacie
W Superpharm jest teraz Poeme i Tresor po 109,99 zł/30 ml. Ja kupiłam Tresor.
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 15:13   #3628
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez kasiek74 Pokaż wiadomość
a
no i właśnie listonosz mi teraz przyniósł laurkę, kurka blaszka znów mi paczke złapali... ale tym razem wybieram sie do bytomia osobiście
Ty zadzwoń tam wczesniej bo ja tez sie wybierałam, ale mnie ostudzili. Bo te paczki to są chyba w Zabrzu a tylko cla w Bytomiu....niby też mam niedaleko ale już mi się nie chciało kombinować
Ja dzis dostałam drugą paczuszkę z JT tym purchawkowym cerisem ale chyba na prezent będzie bo cos mi ten kolorek nie leży chyba, że poczeka do lata i mascarami Bare. Jeszcze dwie.....iluminatorek i sunkis klinika...lecą
Ranka strivectin pod oczy użyłam dziś rano i nic nie uczuliło, narazie czuję się komfortowo bo dobrze nawilżył, ale jego nie mozna na powieki stosować....trudno coś muszę teraz kombinować....chyba taki żel Clareny sobie kupię.
Dimiti próbki poszły rano jutro powinny być.
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 15:17   #3629
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Zamawiałaś cereise? Ja dzisiaj dostałam paczuszkę, mój błyszczyk jest z połowy 2006 roku.
Ja dzisiaj też dostałam Cerise. jest z sierpnia 2006. W lutym kupywałam ten blyszczyk w Bootsie i też byl z tego roku a spisuje sie nadal swietnie

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A ja dostałam laurkę z UC
Mariolu, a to u Ciebie nic nowego
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 15:17   #3630
kasiek74
Rozeznanie
 
Avatar kasiek74
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 512
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
czyzby na Benefita??



oochh zachecilas mnie tym sliwkowym Fatalem ja mam baklazanowego YSL i uwielbiam!!moze nastepnym razem skusze sie na Fatala
juto napisze jeszcze raz jaki kolor wyszedl dokladnie na rzesach, bo teraz sie maznelam ale po czarnym tuszu.
Choć nawet tak takie dwie warstwy wyglądają ciekawie. Jak się normalnie patrzy to widać czarny, a jak się spojrzy pod innym kontem to jest widoczna taka sliwkowa poswiata... dla mnie rewelacja.
kasiek74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:02.