uda mi sie ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-26, 13:01   #1
romana80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzym
Wiadomości: 29
GG do romana80
Exclamation

uda mi sie ?


Drogie wizanki.

A wiec. Dziasiaj jest 26 list. ( o cholercia troche za pozno sie obudzialam ). Do powitania nowego roku mam niecale 5 tyg. No wlasnie.... NOWEGO ROKU
Sylwestra mam zamiar przywitac w 'malej czarnej' ale tez chcialabym w niej super wygladac a ze nie naleze do najszuplejszych.... musze sie wziasc ostro za siebie.
Mam 170/70. Do konca tego roku mam w planie zrzucic nie mniej niz 5 kg

Do tego:
- pozbyc sie tego cholernego kalafioru (chociaz troche) - a wiec od dzisiaj zaczelam brac tabletki na cellulit + krem + masowac uda szczotka do wlosow (wyczytalam tu na watku , podobno dziala)
- zlikwidowac tluszcz na kolanach tzw. bulek (tu chyba bedzie najciezej) i wyszczuplic nogi w tym celu kupilam sobie stepper.
Jak to psychika ludzka (a moze tylko kobieca) dziala.
Kiedy wyciagalam swoj swiezutki steper z kartonu nagle moje nogi zrobily sie smuklejsze, nagle wyszczuplalam, ogolnie poczulam sie lzejsze pocwiczylam moze z 15 min i koniec, do dnia dzisiejszego.
- brzuszki, brzuszki, brzuszki + hula-hop zeby chociaz go troche ujedrnic.

Do tego ostatnio posilek o 18.00 Mniej jesc, duzo herbatek zielonych, czerwonych i wody.

Uda mi sie ????

Trzymajcie kciuki.
romana80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 18:52   #2
RedApple
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: JapkoLandia
Wiadomości: 3 443
Dot.: uda mi sie ?

Jak się postarasz to dasz radę ja też planuję zrzucić ze 4-5 kg do sylwka
RedApple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 22:05   #3
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: uda mi sie ?

Cytat:
Napisane przez romana80 Pokaż wiadomość
Drogie wizanki.

A wiec. Dziasiaj jest 26 list. ( o cholercia troche za pozno sie obudzialam ). Do powitania nowego roku mam niecale 5 tyg. No wlasnie.... NOWEGO ROKU
Sylwestra mam zamiar przywitac w 'malej czarnej' ale tez chcialabym w niej super wygladac a ze nie naleze do najszuplejszych.... musze sie wziasc ostro za siebie.
Mam 170/70. Do konca tego roku mam w planie zrzucic nie mniej niz 5 kg

Do tego:
- pozbyc sie tego cholernego kalafioru (chociaz troche) - a wiec od dzisiaj zaczelam brac tabletki na cellulit + krem + masowac uda szczotka do wlosow (wyczytalam tu na watku , podobno dziala)
- zlikwidowac tluszcz na kolanach tzw. bulek (tu chyba bedzie najciezej) i wyszczuplic nogi w tym celu kupilam sobie stepper.
Jak to psychika ludzka (a moze tylko kobieca) dziala.
Kiedy wyciagalam swoj swiezutki steper z kartonu nagle moje nogi zrobily sie smuklejsze, nagle wyszczuplalam, ogolnie poczulam sie lzejsze pocwiczylam moze z 15 min i koniec, do dnia dzisiejszego.
- brzuszki, brzuszki, brzuszki + hula-hop zeby chociaz go troche ujedrnic.

Do tego ostatnio posilek o 18.00 Mniej jesc, duzo herbatek zielonych, czerwonych i wody.

Uda mi sie ????

Trzymajcie kciuki.
Zacznij lepiej od poczytania, jak się za to wziąć, bo pomysły typu niejedzenie po 18-ej i "brzuszki, brzuszki, brzuszki" nie wróżą sukcesu
__________________
WERSJA MIDI
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 11:06   #4
romana80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzym
Wiadomości: 29
GG do romana80
Dot.: uda mi sie ?

Alez oczywiscie MAIDI......

Zapomnialam do tego wszystkiego dopisac diete M J mniej jesc

pozdrawiam
romana80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 11:40   #5
Anulkaa
Raczkowanie
 
Avatar Anulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 387
Dot.: uda mi sie ?

Midi dlaczego niejedzenie po 18 według Ciebie nie przynosi efektów ???????? ja tak właśnie robię , od 18 pije tylko wodę niegazowaną. schudłam 11 kg .
Anulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 09:25   #6
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: uda mi sie ?

Przerwy pomiędzy posiłkami dłuższe niż 3,5 godziny mogą prowadzić do spowolnienia metabolizmu i mają kataboliczne działanie wobec mięśni, w rezultacie więc zauważasz spadek wagi, zwłaszcza początkowo i u osób z dużą nadwagą lub otyłością, ale potem (w dłuższej perspektywie) jest coraz gorzej i tyjesz zamiast chudnąć. Trwałe odchudzanie - prowadzące do utrzymania pożądanej wagi - polega na wzmacnianiu mięśni i przyspieszaniu metabolizmu. Duże spadki wagi najczęściej świadczą o spalaniu mięśni, a nie tłuszczu, i odwadnianiu organizmu. Noc jest i tak dla organizmu wyjątkowo długim okresem bez jedzenia, więc jeśli jeszcze dołożysz kilka godzin głodówki przed snem, to oczywiście będzie to miało bardzo zły wpływ na mięśnie. Rezultaty takich błędów najczęściej widoczne są u kobiet w okresie przed menopauzą, a u niektórych już w okolicy 35. roku życia - zaczyna się tycie. Kolację warto zjeść na godzinę przed snem, powinna być prawidłowo skomponowana i niebyt duża.
Niejedzenie kolacji oddala od celu, jakim ma być trwałe schudnięcie, zamiast przybliżać.
Jasne, że jak ktoś ma zwyczaj jadać wieczorem kilka kanapek z topinym serkiem, owocowy jogurt i banana, i zagryza to potem czipsami przed tv (piszę dla przykładu, wiele osób ma podobne menu), to całkowite odstawienie kolacji będzie lepszym rozwiązaniem na etapie początkowym, ale potem jednak trzeba się zacząć normalnie odżywiać.
__________________
WERSJA MIDI

Edytowane przez Midi
Czas edycji: 2008-11-28 o 09:28
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:11.