Rzucić palenie - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-29, 10:32   #3421
Lawia
Raczkowanie
 
Avatar Lawia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 264
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez syla-78 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Paliłam przez ostatnie kilka dni, muszę zacząć od nowa Chcę od dzisiaj, nie paliłam jeszcze i mam zamiar nie palić. Kurde, męczy mnie to wszystko, trochę nie palę, później palę i tak w kółko Jakoś się już trochę odzwyczaiłam się od tych faj, i źle mi było w sumie jak paliłam, gardło mnie bolało i ten smród Zła jestem na siebie.
Dziewczyny,doradźcie,opie przcie mnie czy coś
Gratuluje Wam i zazdroszczę, ze mnie taka miękka faja jest
Sylcia wiesz, że tobie jakoś specjalnie kibicuję, bo rzucałaś palenie razem ze mną.
Kurcze nie żal Ci tych męczarni żeby znów wracać do śmierdziuszków!!!
A poza tym właśnie to głupie ukrywanie z paleniem. Oj Sylcia, Sylcia popraw się
Trzymam za Ciebie ponownie kciuki
ShineE witam Cię w gronie rzucaczy i mam nadzieję, że Tobie również się uda
Lawia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 20:19   #3422
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Rzucić palenie

Nie palę prawie 29 dni. Wydłużyłam swoje zycie o prawie 4 dni, zaoszczędziłam 2 setki, 1 dzień poświęciłam na coś innego niż stanie z papierosem. Jestem szczęśliwsza, spokojniejsza, chudsza, nie śmierdzę, nie mam już ochoty zapalić i mam nadzieję,że nigdy nie będę miała.

Moim zdaniem do rzucenia palenia potrzebny jest pewien stopień desperacji i zmiana świadomości dotyczącej nałogu. Mi pomogło myślenie,że rzucając nie rezygnuję z niczego i nic nie tracę. Jest wręcz odwrotnie. Myślę,że błędem jest myślenie typu "muszę zapalić', "palę automatycznie", "lubię palić", "palenie mi pomaga" lub "mnie uspokaja". Prawda jest taka,że niczego nie musimy, nic nie robimy automatycznie, nie można lubić trucia samych siebie i paląc nikomu nie pomagamy. No chyba,że firmom tytoniowym. Nikotyna jest też środkiem psychogennym, a więc na pewno na dłuższą metę nie uspokaja, gdyż działa uzależniająco.
Pozdrawiam wszystkie walczące kobietki. Trzymam za Was i za siebie kciuki w dalszym ciągu.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 21:20   #3423
ja-ika
Zakorzenienie
 
Avatar ja-ika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 404
Dot.: Rzucić palenie

Hej, od dziś postanowiłam rzucić palenie, to znaczy od jutra bo dziś rano zapaliłam jednego. Powstrzymałam się od kupienia paczki ( nawet było lekko). Palę od 1996 roku (zbyt długo) i nigdy jeszcze nie rzucałam, no chyba że jak byłam w ciąży i karmiłam, ale to mnie samo odrzuciło. Od jakiegoś czasu syn mnie namawiał żebym rzuciła, bo chce żebym żyła i była zdrowa. Na razie jest OK, nie chce mi się palić. Nie wiem jak będzie jutro, ale napiszę. Boję się też co będzie jak wrócę do pracy, bo teraz jestem na zwolnieniu. Odezwę się jutro
__________________
Emilka 3.10.2013
Kamil 9.03.2000
ja-ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 10:45   #3424
Lawia
Raczkowanie
 
Avatar Lawia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 264
Dot.: Rzucić palenie

Ja-ika trzymam za Ciebie kciuki.
Jak się patrzy z perspektywy czasu to wcale nie tak trudno było rzucić to palenie
Najgorszy 1 dzień się było powstrzymać a potem to już było żal zapalić.


Ja już 79 dni bez fajeczki
Lawia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 15:24   #3425
ja-ika
Zakorzenienie
 
Avatar ja-ika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 404
Dot.: Rzucić palenie

No Hej, nie zapaliłam! Wcale mnie nie ciągnie, nie mam większego apetytu, a wręcz przeciwnie mniej jem, bo mam uczucie sytości. Ale to dopiero pierwszy dzień. Zaczynam liczyć od dziś, bo wczoraj rano był jeden więc się nie liczy
__________________
Emilka 3.10.2013
Kamil 9.03.2000
ja-ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 22:29   #3426
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Rzucić palenie

31 dzień mija. Tymenko, Syla trzymacie się dziewczyny? Nie uciekajcie, bo wciąż Was potrzebujemy tutaj!!!!
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 07:29   #3427
Wioletta28
Raczkowanie
 
Avatar Wioletta28
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: New Life:) Poland
Wiadomości: 253
GG do Wioletta28
Dot.: Rzucić palenie

dzień dobry kobietki! Rozpoczunam 28 dzień bez papieroska. Przyznam szczerze, ze chec palenia przeszla mi juz w 90%, czasami sie zdarzy, ze na wzmianke o papierosie, wlacza sie glosik "ojej, ale mi sie chce palic', ale za chwilke mija
Nie radze sobie z apetytem, i boje sie tych kilogramow nadwyzkowych i ciezko mi zapanowac nad checia pochloniecia jakiejs kanaki, albo batonika.. Jak wy sobie z tym radzicie???

Ja-ika, Shine, co u Was? Jak tam rzucanie palenia?
Syla-78, rozpoczelas juz nowe rzucanie, czy dalej walczysz z fajami??

majreg, toz to jz miesiecznica! gratuluje!
Lawia, a Ty to juz nie pamietasz chyba co to papieros, gratuluje rozniez !
Wioletta28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 08:15   #3428
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość
No Hej, nie zapaliłam! Wcale mnie nie ciągnie, nie mam większego apetytu, a wręcz przeciwnie mniej jem, bo mam uczucie sytości. Ale to dopiero pierwszy dzień. Zaczynam liczyć od dziś, bo wczoraj rano był jeden więc się nie liczy
Ja-iko, jak się trzymasz?


Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
31 dzień mija. Tymenko, Syla trzymacie się dziewczyny? Nie uciekajcie, bo wciąż Was potrzebujemy tutaj!!!!
Majreg, mija dzisiaj 30 dni bez papierosa. Łapię się jednak na myśleniu o fajkach Tak jak na początku byłam pełna entuzjazmu i cieszyłam się z niepalenia tak teraz mam z tym problem ale nie poddam się tak łatwo


Wioletto, ja też mam problem z podjadaniem Muszę wziąć sie w garść i zamiast słodkości chwytać za jabłko albo marchewkę. Czekam z niecierpliwoscią na cieplejsze dni bo w planach mam wieczorne bieganie.


Syla, daj znać co u Ciebie
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 08:28   #3429
ja-ika
Zakorzenienie
 
Avatar ja-ika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 404
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Ja-iko, jak się trzymasz?
Trzymam się trzymam. O dziwo żadnych efektów ubocznych
Nie chce mi się palić. Nie ciągnie mnie również nawet wtedy, gdy przebywam z osobami palącymi. Okropnie mi teraz ten dym śmierdzi
__________________
Emilka 3.10.2013
Kamil 9.03.2000
ja-ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 08:41   #3430
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Rzucić palenie

Ja na szczęście nie przebywam wśród palaczy bo już wszyscy znajomi zdążyli rzucić to świństwo. Tylko szwagier jeszcze kopci ale wychodzi na petka do innego pomieszczenia.
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 10:34   #3431
Lawia
Raczkowanie
 
Avatar Lawia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 264
Dot.: Rzucić palenie

Dziewczyny mimo, że minęło już trochę czasu to i tak gdzieś się pojawia myś o fajeczce.
Powiem wam, że to jedzenie po pewnym czasie mija. Na początku jakdłam jak oszalała i przez miesiąc przytyłam 2 kg.
A teraz już prawie wróciłam do swojej wagi i to bez żadnych diet. Poprostu jem teraz już jak przed rzucaniem i troszkę ćwiczę w domowym zaciszu
Lawia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 13:30   #3432
bandziorka007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 548
Dot.: Rzucić palenie

Witajcie! Ja mam 24 lata a pale od 6 ! Wprawdzie paczke mam na 2, 3 dni ale jest to palenie nałogowe. Musze zapalic do kawy, po obiedzie a jesli sie zdenerwuje to bez dymka sie nie obejdzie ! Maz nie pali i nienawidzi papierosow, nie pomoże mi nawet półgodzinne mycie zebow bo itak czuje papierosowy oddech. Chcialam rzucic kilka razy ale wytrzymalam najwyzej dzien i palilam od nowa bo nie wytrzymalam i ciagle myślalam o tym ze za mam fajki i za chwile zapale.Wydaje mi sie ze bylo mi łatwiej wytrzymacnp. cały dzien kiedy mialam w domu papierosy bo ciagle odkładalam zapalenie na poźniej... i wreszcie zapaliłam i kurcze czułam sie szczesliwa !!!
Bardzo chce rzucic bo mi tez papierosy strasznie smierdza mimo ze pale. Chce to zrobic dla Meza , dla siebie, chce paachniec perfumami a nie fajkami. Chyba mam słaba wole i łatwo sie poddaje... niestety!


Moze ktoras z Was tez chce rzucić i zacznie od dzis ze mna i bedzie wymieniac sie ze mna codziennie szczegółami jak sobie radzi, bedzie mi łatwiej.
__________________
NASZ SKARBEK JEST JUZ Z NAMI

24 maja o godz.3:05 z wagą 2900g 54cm długości przyszedł na świat NASZ Mikołajek


http://www.suwaczek.pl/cache/efafe35056.png



http://www.suwaczek.pl/cache/f9ccc64e9c.png
bandziorka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 17:56   #3433
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Rzucić palenie

Dołączaj do nas. Akurat jest pierwszy dzień lutego. Kilka z nas rzuciło 1 stycznia, kilka jeszcze wcześniej. Każdy dzień jest dobry. Masz towarzystwo w nas. Nie musisz szukać kogoś kto rzuci tego samego dnia. Dołączaj i już.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 18:22   #3434
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Rzucić palenie

Bandziorko rzucaj teraz, nawet sama Będziemy Cię wspierać, każda z nas przechodziła przez ten etap
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 06:00   #3435
smolista
Raczkowanie
 
Avatar smolista
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 102
Dot.: Rzucić palenie

199

nadal nie pale

Pozdrawiam wszystkich tych co nie palą lub mają taki zamiar
smolista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 15:56   #3436
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość
Trzymam się trzymam. O dziwo żadnych efektów ubocznych
Nie chce mi się palić. Nie ciągnie mnie również nawet wtedy, gdy przebywam z osobami palącymi. Okropnie mi teraz ten dym śmierdzi
Trzymam kciukiMi też już dym strasznie śmierdzi, choć wczoraj miałam mały kryzys, ale wiedziałam, że fajka nic mi nie da

Cytat:
Napisane przez smolista Pokaż wiadomość
199

nadal nie pale

Pozdrawiam wszystkich tych co nie palą lub mają taki zamiar
Smolista masz dziś 200-setną rocznicę gratulacje
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 19:18   #3437
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Rzucić palenie

A ja się chyba od nicorettów uzalezniłam dla odmiany.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 19:47   #3438
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Rzucić palenie

Ja znowu rzucam - od jutra. Najpierw wkuwalam do egzaminu i wolałam nie rzucać palenia w trakcie nauki, potem były nerwy w oczekiwaniu na wynik. Wynik już mam, egzamin zdany, więc dzisiaj pozwole sobie jeszcze zapalić fajke podczas oglądania serialu. A od jutra - znowu plasterki.

Rzucalam juz dwa razy, wytrzymywalam 2-3 tygodnie i to bez wiekszych problemow, a potem nagle jak mnie coś zlapało...

Dzieki lekkiemu ochrzanowi od Tymeny przywloklam sie tutaj, bo sama jestem przerażona tym, jak sie uzależniłam
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 21:04   #3439
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez smolista Pokaż wiadomość
199

nadal nie pale
Smolista, 200 dni Wielkie brawa


Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Dzieki lekkiemu ochrzanowi od Tymeny przywloklam sie tutaj, bo sama jestem przerażona tym, jak sie uzależniłam
Nareszcie paląca Pani moderator Witamy i kciuki trzymamy


Ja dzisiaj miałam ochote iść po pety Byłam na tańcach i dupsko mi się trzęsie jak galareta, nie mam nad nim kontroli Tyję w oczach, boczki mogę złapać w garsć i wogóle jestem jak balon
W lutym nasza grupa ma pierwszy pokaz publiczny ale ja się nie pokażę taka tłusta
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-03, 21:24   #3440
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Rzucić palenie

Hej dziewczyny. Nie było mnie trochę, nietrudno się domyśleć dlaczego
Przemyślałam sprawę, we łbie poukładałam i wracam do Was moje kochane
Od jutra nie palę. Wiem co mnie czeka, mam wprawę Biore się za dietkę, troche ruchu i powinno być O.K.Wiem jedno, jak palę nie mam w ogóle energii, męczę się i jestem ospała. Mój dziadek po by-pasach pod 80-tkę jest w lepszej formie, poważnie
Powiem Was coś jeszcze, gdyby nie Wy, to chyba bym sobie dalej jarała, ale się naprawdę stęsniłam za Wami, dzielne kobiety
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 22:15   #3441
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Rzucić palenie

Syluś, dobrze że jesteś
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 22:17   #3442
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Rzucić palenie

U mnie na liczniku 129 wspaniałych dni bez papierosa.Trzymam kciuki za wszystkie rzucające!
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 08:08   #3443
Alida
Raczkowanie
 
Avatar Alida
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 209
GG do Alida
Dot.: Rzucić palenie

o ile mnie pamięć nie myli to chyba 29-ty dzień dzisiaj
Alida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 14:49   #3444
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Rzucić palenie

Dziewczyny, u mnie dzień 2, jest mi trudno chwilami.Robię się strasznie wybuchowa
normalnie, aż się siebie boję! Macie jakieś porady? Dosyć mam czasem tego wszystkiego.
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 16:41   #3445
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez syla-78 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, u mnie dzień 2, jest mi trudno chwilami.Robię się strasznie wybuchowa
normalnie, aż się siebie boję! Macie jakieś porady? Dosyć mam czasem tego wszystkiego.
Miej w nosie swoje wybuchy. Domownicy przetrwają w imię dobra sprawy. Jak Ci samej z tym źle to weź nicoretkę albo przyklej plasterek. Niektórym pomaga tabex.Te wybuchy trwają krótko, niedługo Ci minie. Trzymam za Ciebie kciuki i mam nadzieję,że już nas nie opuścisz.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 15:58   #3446
Wioletta28
Raczkowanie
 
Avatar Wioletta28
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: New Life:) Poland
Wiadomości: 253
GG do Wioletta28
Dot.: Rzucić palenie

no to mozemy sobie Syla podac rece - zapalilam ;( jestem na siebie wsciekla, ale nie moglam sie oprzec -zbyt duzo rzeczy naraz sie zwalilo, i kupilam sobie fajki..
Wioletta28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 16:25   #3447
euphoria87
Raczkowanie
 
Avatar euphoria87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 329
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez syla-78 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, u mnie dzień 2, jest mi trudno chwilami.Robię się strasznie wybuchowa
normalnie, aż się siebie boję! Macie jakieś porady? Dosyć mam czasem tego wszystkiego.

ile ja sie meczylam z papierochami przez 7 lat palilam po paczce dziennie. tabex nicoret czy plastry g**** daływiecie jak rzuciłam? nie pale 3 miesiąc zaszłam w ciąze i mnie obrzydziło. jak zapaliłam papierosa to od razu mnie wzielo na wymioty.a wiecie ze najgorszy jest przynajmiej pierwszy miesiac a pozniej to juz coraz mniej sie odczuwa chec zapalenia. zeby tylko przetrwac na poczatku
euphoria87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 16:28   #3448
euphoria87
Raczkowanie
 
Avatar euphoria87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 329
Dot.: Rzucić palenie

najlepiej nie pijcie alkocholu i kawy. po tym najbardziej sie chce palic.mój mąż zeby rzucic palenie wymyslil metode. kupuje paczke oddaje mi a ja mu dziennie wydzielam po 3 papierosy. tak sie ogranicza.jeszcze nie rzucil ale jest juz dobrze
euphoria87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 18:59   #3449
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez syla-78 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, u mnie dzień 2, jest mi trudno chwilami.Robię się strasznie wybuchowa
normalnie, aż się siebie boję! Macie jakieś porady? Dosyć mam czasem tego wszystkiego.
Wiem co czujesz Ja też momentami nie poznawałam siebie. Rada jest jedna - przeczekać, może wyjść na świeże powietrze i zrobić kilka głęgszych wdechów Taki stan nie trwa długo, za pare minut minie



Cytat:
Napisane przez Wioletta28 Pokaż wiadomość
no to mozemy sobie Syla podac rece - zapalilam ;( jestem na siebie wsciekla, ale nie moglam sie oprzec -zbyt duzo rzeczy naraz sie zwalilo, i kupilam sobie fajki..
A teraz będzie lanie Napisz Wiolu jak się czujesz. Czy lepiej Ci z tym? Czy wręcz przeciwnie, wyrzuty dręczą i męczą?



Cytat:
Napisane przez euphoria87 Pokaż wiadomość
ile ja sie meczylam z papierochami przez 7 lat palilam po paczce dziennie. tabex nicoret czy plastry g**** daływiecie jak rzuciłam? nie pale 3 miesiąc zaszłam w ciąze i mnie obrzydziło. jak zapaliłam papierosa to od razu mnie wzielo na wymioty.a wiecie ze najgorszy jest przynajmiej pierwszy miesiac a pozniej to juz coraz mniej sie odczuwa chec zapalenia. zeby tylko przetrwac na poczatku

Mnie ciąża nie pomogła w rzucaniu palenia Chciało mi się palić tak mocno jak przed. Oczywiście rzuciłam pety na czas ciąży i karmienia ale przyszło mi to z wielkim trudem
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 19:47   #3450
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez syla-78 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, u mnie dzień 2, jest mi trudno chwilami.Robię się strasznie wybuchowa
normalnie, aż się siebie boję! Macie jakieś porady? Dosyć mam czasem tego wszystkiego.
Syla ja swoje frustracje, wściekłość wyładowywałam zawsze na orbitreku, jak przez pół godziny się pojeździ 30km/h to wierz mi potem nie masz już siły na nic, ani na krzyczenie, ani na palenie

Cytat:
Napisane przez Wioletta28 Pokaż wiadomość
no to mozemy sobie Syla podac rece - zapalilam ;( jestem na siebie wsciekla, ale nie moglam sie oprzec -zbyt duzo rzeczy naraz sie zwalilo, i kupilam sobie fajki..

No fakt, szkoda że zmarnowałaś miesiąc niepalenia Bo z tego co pisałaś myślałam, że idzie ci bardzo dobrze No trudno, najważniejsze żeby teraz zacząć od nowa
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:42.