Jak w bajce cofnąc czas... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-03, 19:42   #1
greenheart
Raczkowanie
 
Avatar greenheart
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 33

Jak w bajce cofnąc czas...


a

Edytowane przez greenheart
Czas edycji: 2012-01-20 o 22:46
greenheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 19:59   #2
feelsotight
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: łuć
Wiadomości: 311
Dot.: Jak w bajce cofnąc czas...

alkoholikowi alko pomaga, jezeli jest latwiej to jestes na najlepszej drodze by kolorowac swiat mialem do czynienia z ludzmi ktorzy ladowali dzien w dzien, co najlepsze kazdy z nich wspominal swoja byla i ze to wszystko jej wina ^^ na szczescie masz 20 lat znajomych sobie nowych lepszych musisz poszukac, jakby nie bylo przez 1/5 zycia ich zlalewalas w sumie duzo wiecej bo od urodzenia ich nie znalas, od piwa sie nie tyje bardziej niz od coca coli, wiec kolejna wymowka
feelsotight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 20:10   #3
greenheart
Raczkowanie
 
Avatar greenheart
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 33
Dot.: Jak w bajce cofnąc czas...

Cytat:
Napisane przez feelsotight Pokaż wiadomość
alkoholikowi alko pomaga, jezeli jest latwiej to jestes na najlepszej drodze by kolorowac swiat mialem do czynienia z ludzmi ktorzy ladowali dzien w dzien, co najlepsze kazdy z nich wspominal swoja byla i ze to wszystko jej wina ^^ na szczescie masz 20 lat znajomych sobie nowych lepszych musisz poszukac, jakby nie bylo przez 1/5 zycia ich zlalewalas w sumie duzo wiecej bo od urodzenia ich nie znalas, od piwa sie nie tyje bardziej niz od coca coli, wiec kolejna wymowka
nie pijde z powodu bylego.. rozstalismy sie ok... mowi sie trudno.. jednak z braku innego zajecia;/ jak wypie ta lampke czy 2 to od razu chce mi sie spac i mam problem z glowy co robic wieczorem...

a co do tycia... nie tyle samo piwo-a uwierz jednak tyje sie od niego a raczej brzuch rosnie..;/ ponadto alkohol wywoluje apetyt wiec nic dziwnego bylo o 24zjesc jakas kolacje a do piwa nigdy chipsow etc nie brakowalo...
greenheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 20:26   #4
feelsotight
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: łuć
Wiadomości: 311
Dot.: Jak w bajce cofnąc czas...

nie napisalem ze pijesz z powodu bylego tylko ze alkoholicy ktorych mialem przyjemnosc poznac o bylych mowia i na nie wszystkie swoje niepowodzenia zwalaja, taka analogia
no to nie zganiaj na piwo po prostu jadlas i tyle ;] mloda jestes, ogarnij sie, sport jakis regularnie na dobry poczatek ;]
feelsotight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 21:00   #5
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Jak w bajce cofnąc czas...

Picie do monitora/telewizora, to zły pomysł. Nie pij bez okazji.
Wiem, zaraz mi ktoś powie, że okazją jest , że słońce dzisiaj świeci.
To jest najkrótsza droga do alkoholizmu...
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 21:07   #6
Sandra86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 434
Dot.: Jak w bajce cofnąc czas...

Stopniowo ograniczaj alkohol. Znajdź sobie jakieś hobby.Zapisz się na jakieś zajęcia. Najważniejsze, że dostrzegasz fakt, iż masz problem z alkoholem.
__________________
Aby kobieta była szczęśliwa, nie może zmieniać mężczyzn, tak jak się zmienia koszule.
http://www.kameja.pl
Sandra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 22:28   #7
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Jak w bajce cofnąc czas...

DSlichaj,wpisz sie gdszies- szukam przyjacioljki jest tyle na wziazu haseł itd znajdziesz kogos.. a alkoholu nie tykaj.. od nowa sie zacznie.Raczej znajdz sobie new hobby,juz lepiej to zajmij się tym,moze akuyrat kogos poznasz ale olecam temat- szukam prawdziej przyjacilki,czy korespopndencyjnej,znajdz iesz tam kogos
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-03, 22:44   #8
greenheart
Raczkowanie
 
Avatar greenheart
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 33
Dot.: Jak w bajce cofnąc czas...

eh sam alkohol nie jest takim problem jak pisalam umiem to opanowac... nie chce nie pije.. ale poprostu krew mnie zalewa ze w sobotni wieczor siedze w domu ;/
greenheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 00:12   #9
anika*
Raczkowanie
 
Avatar anika*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 172
GG do anika*
Dot.: Jak w bajce cofnąc czas...

Cytat:
Napisane przez greenheart Pokaż wiadomość
eh sam alkohol nie jest takim problem jak pisalam umiem to opanowac... nie chce nie pije.. ale poprostu krew mnie zalewa ze w sobotni wieczor siedze w domu ;/
heh moja historia jest podobna czuję dokładnie to samo i własnie sobie trochę popłakałam w samotności.

Jesteś w wieku gdzie możesz praktycznie bez problemu wkręcić się na imprezę czy wyjście w miasto, więc skorzystaj z okazji jak tylko sie trafi.
Nie siedź w domu, szkoda życia!!

W moim wieku niestety takie okazje się nie trafiają, jako singielka nie jestem zapraszana na imprezy, nie mam przyjaciółki, z którą mogłabym poszaleć w klubie, znajomych mam tylko z pracy - poza pracą każdy ma swoje życie.

Najgorsze są samotnie spędzone weekendowe wieczory mam tak już półtora roku a końca nie widać
__________________
"...Dzień wczorajszy nie istnieje, to tylko wspomnienie.
Dzień jutrzejszy nie istnieje, to tylko przypuszczenie
Bo dzień dzisiejszy jest najważniejszy!!! ..."
anika* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 10:20   #10
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Jak w bajce cofnąc czas...

Cytat:
Napisane przez greenheart Pokaż wiadomość
eh sam alkohol nie jest takim problem jak pisalam umiem to opanowac... nie chce nie pije.. ale poprostu krew mnie zalewa ze w sobotni wieczor siedze w domu ;/
- nieprawda, z tego co piszesz, JUŻ jest problemem, i nie, nie umiesz tego już opanować, widać to po tym, jak pisałaś. Pomijam, że kobiety uzależniają się szybciej niż mężczyźni. Masz problem z piciem, za jakiś czas zupełnie nad tym nie zapanujesz. Na razie masz włączony i nieźle działający mechanizm wyparcia i samooszukiwania.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 14:22   #11
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Jak w bajce cofnąc czas...

Skoro uważasz, że umiesz nad tym zapanować, to nie pij w ogóle, zobacz ile tak naprawdę wytrzymasz
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 15:19   #12
Vanika
Raczkowanie
 
Avatar Vanika
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 446
Dot.: Jak w bajce cofnąc czas...

Cytat:
Napisane przez niusia_87 Pokaż wiadomość
Skoro uważasz, że umiesz nad tym zapanować, to nie pij w ogóle, zobacz ile tak naprawdę wytrzymasz
to nie jest żadnym wyznacznikiem (ciąg alkoholowy polega na tym, że osoba uzależniona może nie pić miesiącami). Myk polega na tym, żeby pijąc umieć powiedzieć np w połowie puszki piwa "dość", a nie wypić całe i kupić jeszcze kilka bo nie można się powstrzymać dalej.
Ostatnio czytałam książkę Beaty Pawlikowskiej "W dżungli miłości" i polecam Ci ją autorko wątku- tam, mimo iż tytuł książki na to nie wskazuje-jest cały duży rozdział o alkoholizmie i ogólnie o podejściu do alkoholu.
__________________
"Chłopcy rzucali kamieniami w żabę dla żartu, a żaba umarła na serio"

www.pajacyk.pl
www.pustamiska.pl

Wyłącz TVN- włącz myślenie!

Edytowane przez Vanika
Czas edycji: 2011-09-04 o 15:20
Vanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:35.