Styczniowe mamusie 2015, cz. I - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-10, 17:04   #1111
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. I

Hm bo my robiliśmy echo serca wiec to taki dodatek był przy polowkowych ponieważ akurat lekarz specjalizował sie w tym. Jestem przerażona ze u tylu dzieciaczków cos jest..
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 17:35   #1112
AsiaW**
Zakorzenienie
 
Avatar AsiaW**
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 570
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. I

Cytat:
Napisane przez dusiolka Pokaż wiadomość
Hm bo my robiliśmy echo serca wiec to taki dodatek był przy polowkowych ponieważ akurat lekarz specjalizował sie w tym. Jestem przerażona ze u tylu dzieciaczków cos jest..
Ja tez sie nie spodzoewalam ze to taka powszechna wada, po urodzeniu Olka jak lekarz mi o.niej powiedzial, to bylam załamana.,,wada serca brzmialo.dla.mnie jak wyrok, z biegiem czasu jak sir dowiedzialam na czym ta wada polega, o rokowaniach i przede wszystkim jak zobaczylam.ile na wątku jest podobnych dzieciaczkow
trochę mi ulzylo i juz tak sie tym nie stresuje,.bedzie dobrze
Musi byc
__________________


AsiaW** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 17:48   #1113
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. I

ello
moja corka dzis pol dnia przespala poniewaz bylysmy na "polu"
i tylko budzila sie na jedzenie bo tak sie dobrze spalo

ja na spacer(juz kiedys pisalam) ubieram: body dlugi, bluzeczka z dlugim/ bluza spodnie skarpetki cienkie i drugie grubsze bluza misiowa kocyk na nozki i tyle
wkladam ja do fotelika do samochodu i do stelaza
w gondoli sie zloscila bo nic nie widziala

a na spacerowke to mysle ze z pol roku musi miec
czyli gdzies w czerwcu
no ale "wyjdziew praniu"
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 18:46   #1114
mmgi
Zadomowienie
 
Avatar mmgi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 960
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. I

Cytat:
Napisane przez acha88 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Czytam was od poczatku, raz sie odezwalam ale pozniej jakos tak wyszlo. Urodzilam synka Wojtusia 22 stycznia silami natury. Teraz zmagamy sie ze skaza bialkowa. Czy ktoras z was miala taki problem?

U nas tez skaza. Karmisz piersia?
mmgi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 19:00   #1115
ewka555
Zakorzenienie
 
Avatar ewka555
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 640
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. I

u nas tez skaza ale my mm. co do swędzenia to mojej małej pomagał fenistil w kropelkach
ewka555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 20:12   #1116
acha88
Raczkowanie
 
Avatar acha88
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 74
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. I

Cytat:
Napisane przez mmgi Pokaż wiadomość
U nas tez skaza. Karmisz piersia?
Cytat:
Napisane przez ewka555 Pokaż wiadomość
u nas tez skaza ale my mm. co do swędzenia to mojej małej pomagał fenistil w kropelkach
Mmgi karmie mieszanie. Ale mam odstawic nabiał i jajka. Lekarz mówił że teraz prawie połowa niemowląt zmaga się ze skaza. To mleko bebilon pepti jest ochydne ale dobrze ze maly je toleruje. Smarujemy kremem buzke i juz widze poprawe.
Dziewczyny pojawia sie u waszych maluszków ciemieniucha? U mojego juz widze poczatki. Czytalam ze trzeba oliwkowac glowke.
acha88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 20:29   #1117
Yasira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. I

Dziewczyny, podczytuję, nie mam czasu pisać, pewnie by było przyjemniej i ciekawie w takiej róznorodnej ekipie...
Nie mogę sie powstrzymać przed apelem do Olena90

Dziewczyno, im prędzej przestaniesz robić to co robisz, tym lepiej dla Twojego dzieciaczka!

Takie małe dzieci maja słabo rozwinięty układ pokarmowy, (jak już wspomniano) nerki, każde zmiany, kombinacje mogą mieć olbrzymi wpływ na przyszłe zdrowie Twojego dzieciaczka, a przecież nie o to tu chodzi.
Jedna dzieci spią więcej, inne mniej, każde dziecko to indywidualny twór, nie mozna go pod swoje oczekiwania za wszelka cenę podporwadzać.
Dzieci mają prawo nie spać w nocy i mogą się budzić nawet co 2h i to jest dalej normalne.
Yasira jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-10, 20:34   #1118
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. I

Acha na ciemieniuche najlepiej na 2h czy nawet 1h przed kąpielą wysmarować to miejsce linomagiem zielonym i pozniej wyczekać i umyć
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 20:41   #1119
allgoodthings
Zadomowienie
 
Avatar allgoodthings
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 012
Cytat:
Napisane przez Jeannie_jk Pokaż wiadomość
a ile wasze dzieciaczki mają drzemek w ciągu dnia i po ile? Mój Antoś ma z 4 drzemki i tak od 40-1,5 h....w zależności od dnia
jak nie ma spaceru to i nie ma drzemki :/
Cytat:
Napisane przez ewka1368 Pokaż wiadomość
doczekasz sieę doczekasz

dziewczyny czy wypada abym córce na impreze po chrzcie założyła łososiową kieckę?
w kościele będzie biała ale pózniej bym ubrała inną hm??
ja bym tak zrobiła
Cytat:
Napisane przez olena90 Pokaż wiadomość
Daje wiecej mleka. Np przy 90ml wody zamiast 3miarek daje 5. I mala spi lepiej i dluzej
oj chyba to nie jest dobry pomysł.
Cytat:
Napisane przez justynalyp Pokaż wiadomość
A nie lepiej zamiast bzdurnego zagęszczania mleka dać od razu chleb ze smalcem?
cóż za wyszukane porównanie
Cytat:
Napisane przez ewka555 Pokaż wiadomość
hej,
my po szczepieniu i rotarixie ah.
głupia byłam ze wzielam zwykle szczepienie, nie moglam dziecka uspokoic, nie widzialam nigdy zeby tak plakala ...zaluje ze nie oszczedzilam jej tego ehh.

w ogole pisalam Wam chyba ze moja mała zaczela mniej jesc? na poczatku rzucila sie na nutramigen i jadla 130-170, teraz je 60-90 max 110, wiem ze kazde dziecko je inaczej, ale zaczęła mało przybierac. przez tydzien przybrala niecale 100g...
no i zjada dziennie 500-650ml, pediatra mowi ze te 650 to ok, ale 500 to zdecydowanie za malo ;/

co do zageszczania mleka, to sory ze tak bezposrednio, ale dla mnie to mega debilizm. ja bym sie nie odwazyla, no ale kazda matka ma swoj rozum...

co do oczu to moja ma takie granatowe, jak sie urodzila to byly czarne, wiec ma oczy po tz, bo ja mam hmm piwno-zielono-brazowe, bo w sumie kazdy inaczej mowi hehe.

dziewczyny, przerzucacie dzieciaczki na jakies ciensze kombinezony ? co zakladacie teraz na spacerki, jak tak cieplo ? u mnie przedwczoraj 15st bylo !
no i tz kupil na dzien kobiet corce kurteczke hehe
ja dostalam kwiatka, zakupy ciuchowe i na obiadek poszlismy ..do pizza hut ahahaha ;D

Linda, moze nie zauwazylas, ale odpowiedz mi prosze w sprawie tej asymetrii ?

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Hej Simonee !
no wlasnie fizjo od Zawitkowskiego dala takie same zalecenia, jak Wy macie, ale ortopeda wczesniej kazal pieluchowac.
Wy musicie pieluchowac?
Ewa my wzięliśmy 5w1 i też był straszny krzyk i nic jej nie uspakajało :/

a co do ubierania. dziś 12 stopni: body na ramiączkach, body dł rękaw, spodenki i skarpety i kombinezon (wiosenny/jesienny). na wierzch ta zapinka od gondoli.
__________________
38t5d

Edytowane przez allgoodthings
Czas edycji: 2015-03-10 o 20:43
allgoodthings jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 20:41   #1120
naamarelle
Zakorzenienie
 
Avatar naamarelle
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: midway
Wiadomości: 3 708
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. I

Cytat:
Napisane przez acha88 Pokaż wiadomość
Mmgi karmie mieszanie. Ale mam odstawic nabiał i jajka. Lekarz mówił że teraz prawie połowa niemowląt zmaga się ze skaza. To mleko bebilon pepti jest ochydne ale dobrze ze maly je toleruje. Smarujemy kremem buzke i juz widze poprawe.
Dziewczyny pojawia sie u waszych maluszków ciemieniucha? U mojego juz widze poczatki. Czytalam ze trzeba oliwkowac glowke.
smaruje oliwką 20 min przed kąpielą a potem mokrą szczotką do włosków wyczesuje ładnie schodzi po myciu głowy żelem babydream

Kobietki macie może namiar na jakieś fajne grubsze spodenki welurowe rozm 62?
zeszłam pół miasta i wszystko rozm 68 albo jeansy a chciałabym coś na teraz i wygodnego więc jeansów i tego typu gaci nie chcę... mam wszystko cienkie i bawełniane :/
widziałam dwupak w smyku ale też 68, któraś mi powie jak się ma ten rozmiar z cool club?
naamarelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 20:46   #1121
Maritxell
Zadomowienie
 
Avatar Maritxell
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 083
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. I

Yasira, madre slowa.

U nas tez widze poczatki ciemieniuchy, a ja mam straszne opory przed majstrowaniem przy ciemiaczku. Najchetniej to bym cos w sprayu stosowala
__________________
enjoy the silence...
Maritxell jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-10, 21:19   #1122
mmgi
Zadomowienie
 
Avatar mmgi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 960
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. I

Cytat:
Napisane przez acha88 Pokaż wiadomość
Mmgi karmie mieszanie. Ale mam odstawic nabiał i jajka. Lekarz mówił że teraz prawie połowa niemowląt zmaga się ze skaza. To mleko bebilon pepti jest ochydne ale dobrze ze maly je toleruje. Smarujemy kremem buzke i juz widze poprawe.
Dziewczyny pojawia sie u waszych maluszków ciemieniucha? U mojego juz widze poczatki. Czytalam ze trzeba oliwkowac glowke.
Ja karmię tylko piersią i jestem na diecie bezmlecznej i bezjajecznej i widzę poprawę. U nas pediatra powiedziała, że ma też atopowe zapalenie skóry i nie wiem, czy to związane ze skazą, czy już azs zostanie jej do końca życia. Moja córeczka ma całe ciało szorstkie (teraz już jest trochę lepiej). Smaruje ciało maścią cholesterolową robioną, a twarz maścią robioną lanolini + eucerini. Ciemieniuchę też ma, ale czytałam, że przy skazie pojawia się częściej. Wyczesuję codziennie, ale co jakiś czas wraca. Nasza robi też przy tym brzydkie, śluzowate kupy.

Czytałam, że dobre przy skazie jest probiotyk Latopic, pytałam pediatry i powiedziała, że mogę podawać, ale próbowaliśmy kilka razy, rozpuszczałam w swoim mleku i podawałam z butelki, niestety nasze dziecko nie potrafi ssać z butelki, jest krzyk i nie pociągnie ani łyka

Cytat:
Napisane przez allgoodthings Pokaż wiadomość

a co do ubierania. dziś 12 stopni: body na ramiączkach, body dł rękaw, spodenki i skarpety i kombinezon (wiosenny/jesienny). na wierzch ta zapinka od gondoli.
Ubieram identycznie

Jak już piszę, co się rzadko zdarza, mimo, że czytam codziennie, to pochwale się, że nasze maleństwo przesypia w nocy 7, 8 godzin bez przerwy wczoraj np od 21.30 do 5.30

Edytowane przez mmgi
Czas edycji: 2015-03-10 o 21:22
mmgi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 06:05   #1123
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. I

grzyb urodził


hej
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 06:16   #1124
Maritxell
Zadomowienie
 
Avatar Maritxell
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 083
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. I

:d
__________________
enjoy the silence...
Maritxell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 07:30   #1125
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. I

Az sprawdzić musiałam ;p
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 07:36   #1126
Jeannie_jk
Rozeznanie
 
Avatar Jeannie_jk
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 766
GG do Jeannie_jk
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. I

jak wy to robicie ze wasze dzieciaczki tyle śpią w nocy
__________________
Nikt za Ciebie nie umrze, wiec niech nikt nie mowi Ci jak zyc!

Lepiej grzeszyć i żałować, niż żałować, że się nigdy nie grzeszyło


Wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=731834
Jeannie_jk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 07:37   #1127
Eirene1987
Zakorzenienie
 
Avatar Eirene1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 013
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. I

Witam.

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
piszecie, że u was ładna pogoda a u nas taki wiatr, ze wywrocilo mi dzis wózek, wprawdzie nie uderzył o chodnik, bo go złapałam może 10cm przed, dwójka dzieci w środku
Na szczęście oboje byli przypieci pasami I żadne nie wypadło.

o matko.





]
Cytat:
Napisane przez czarnadamaxd Pokaż wiadomość
Nie powiem, bo sprzet maja. W szpitalu tez luksus. Nawet najesc sie mozna praktycznie wszystko refundowane (do 14 r.z. nawet leki dla dzieci za darmo, do 20 r.z. pigulki anty tez za darmo), jesli chodzi o samo traktowanie pacjentow to personel bardzo mily. No ale co mi po tym ze sa mili skoro malo skuteczni :p Niemcy to poprostu taka maja mentalnosc, ze jak maja napisane tak to musi byc tak np. 18 to 18 niewazne, ze dziecko glodne (no chyba, ze to nasz Hubert ). Oni w ogole jacys tacy malo ogarnieci. Szwagier jak poszedl tu do szkoly do 8 kl to na lekcjach mial to co go uczyli w pl juz w podstawowce. Np. Jak powstaje tecza no, ale i tak zyja na lepszym poziomie niz w pl

---------- Dopisano o 00:21 ---------- Poprzedni post napisano o 00:19 ----------

Nie no ja nic nie place ze jestem z malym ;p tzn ja mam sama pokoj bez niego bo on na intensywnej jest bo musza go ciagle obserwowac. Mam tv, balkon, lazienke i kuchnie do dyspozycji. I 3 posilki.

---------- Dopisano o 00:24 ---------- Poprzedni post napisano o 00:21 ----------

Mam tez nieograniczony, darmowy dostep do wody mineralnej, kawy, herbaty itd, pokoj oczywiscie zamykany na klucz i nikogo nie interesuje ilu mam gosci, ile siedza (tz w weekendy zostaje u mnie na noc)

to brzmi jak jakiś sen




Cytat:
Napisane przez Martusia1499 Pokaż wiadomość
Hej chwilę nas nie będzie bo mnie rozłożyło tak bardzo że nie mam sił utrzymać córki i zajmuje się nią tylko na siedząco a wszyscy próbują pomoc ale córka chyba czuje że coś jest nie tak bo płacze prawie cały czas a mi serducho pęka bo jak chce do niej wstać to kręci mu się w głowie i boję się ja trzymać. A uspokaja się tylko przy mnie
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

zdrówka




Cytat:
Napisane przez alb Pokaż wiadomość
Można zagęszczać takim specjalnym preparatem - chyba Eirene pisała nazwę. Ale to się raczej stosuje u ulewających dzieci. Moja znajoma zagęszczała mleko dwutygodniowego noworodka kleikiem ryżowym bo był ciągle głodny pediatra powiedział że można teraz dziecko ma 9 miesięcy i nawet frytki już jadło. Ale co mnie to... Nie moje dziecko i nie mój problem.

tak. Ja zagęszczam nutritonem ale daje on tyle tylko ze dziecko nie rzyga. I to zalecenie pediatry. Natomiast mm to ewentualnie zacznę kleikiem zageszczac jak maly skończy 4-5miesiecy.




Cytat:
Napisane przez alb Pokaż wiadomość
A tak zmieniając temat to jaki kolor oczu mają wasze dzieci? Ciekawa jestem czy wszystkie mają niebieskie czy któremuś już się kolor zmienił? Moja ma takie szaro-niebieskie, ale jasne. Starsza córka ma ciemno brązowe - prawie czarne i takie ciemne miała od początku. Natalka raczej będzie mieć jasne tylko ciekawe jaki kolor

niebieskie





Cytat:
Napisane przez AsiaW** Pokaż wiadomość
]Mam pytanie
kiedy Wasze dzieci zaczely podnosic główkę leżąc na.brzuchu?a podtrzymywane.zq ręce,lezac.na.plecach,cia gna główkę za soba?moj kurczę nie potrafi tego drugiego zrobić
Niby ma.czas do końca 2mca a ma.dopiero skonczone 5tyg, alr pediatra juz to sprawdzala na.ost.wizycie

moj Marcel od razu a oli mial 3 miesiące jak zaczal




Cytat:
Napisane przez aczka5 Pokaż wiadomość
Nam tez dzisiaj kupa wskoczyla na lopatki

Idzie wiosna, czas sciagac kombinezony z dupek malenstw ale co dalej? kolejny cienszy kombinezon, kurtka, bluza? w co Wy wbijecie dzieciaczki? ja nie mam wyobrazenia na ten temat

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jak np wczoraj było 15stopnoi to mial body dlugi relaw na to misiowa bluza i kocyk. Na nogach rajtuzki i spodenki cienkie
Jak jest chlodniej to na to jeszcze cienka wiatrówka
__________________
Nasze serca przestukują się ze sobą
moje głośniej, twoje dobitniej...



Wreszcie z nami Oliwier 3.04.2011r.

Wreszcie wszyscy razem Marcel 7.01.2015 rok.

Eirene1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 07:44   #1128
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. I

Cytat:
Napisane przez dusiolka Pokaż wiadomość
Az sprawdzić musiałam ;p
nie wierzysz mi

ja smigam po recepte na rotawirusa
jutro szczepimy
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 08:07   #1129
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. I

Ewka takiego newsa musiałam zobaczyc na własne oczy;p
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-11, 08:21   #1130
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. I

Cytat:
Napisane przez dusiolka Pokaż wiadomość
Ewka takiego newsa musiałam zobaczyc na własne oczy;p


dziewczyny co szczepiły tradycyjnymi
ile wkłuć jest za pierwszym razem i w co?
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 08:32   #1131
smerfetka2808
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka2808
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomości: 4 072
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. I

Hej nie było mnie troszkę ale doslownie doba jest dla mnie za krótka 😜
Byliśmy wczoraj u neonatologa i wszysto dobrze tylko ma mała asymetrie i musimy ćwiczyć. Arti wazy już 5820 i mierzy 58cm😁

A co do ubierania to ja ubieram body kr rękaw + bluzeczka dl rękaw +.polspiochy +skarpetki a,na to misiowy pajac z kaptur i czapeczka napełniam na głowke a na to kocyk i Artur i tak jest mega ciepły. 😝😜
__________________
wreszcie z nami
Synek 03.01.2015
smerfetka2808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 08:36   #1132
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. I

Cytat:
Napisane przez ewka1368 Pokaż wiadomość


dziewczyny co szczepiły tradycyjnymi
ile wkłuć jest za pierwszym razem i w co?

3. W ramie i dwa uda.
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 08:38   #1133
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. I

Cytat:
Napisane przez dusiolka Pokaż wiadomość
3. W ramie i dwa uda.
oo maryyyjoooo

no to w sumie i tak duzo dziecko tego na raz dostaje
czy mniej niz w skojarzonych?
bo juz nic z tego nie wiem...
__________________
19.12.2014

Edytowane przez ewka1368
Czas edycji: 2015-03-11 o 08:40
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 08:50   #1134
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. I

Jak na raz to wychodzi na to samo..;/
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 08:53   #1135
justynalyp
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1 553
Cool Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. I

nie to że wam nie wierzę ale na własne oczy musiałam zobaczyć czy nastąpił już wzrost grzybni.
justynalyp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 08:54   #1136
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. I

Cytat:
Napisane przez dusiolka Pokaż wiadomość
Jak na raz to wychodzi na to samo..;/
czyli tylko tyle ze te sa za free a platne sa za 1 wluciem?
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 08:56   #1137
Brawurka_29
Zakorzenienie
 
Avatar Brawurka_29
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 4 179
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. I

Cytat:
Napisane przez justynalyp Pokaż wiadomość
nie to że wam nie wierzę ale na własne oczy musiałam zobaczyć czy nastąpił już wzrost grzybni.
ahahhahha . Zabijasz mnie czasem Twoimi postami

Dobry
__________________
Zakochani ...zaczarowani od 02.11.2008

11.05.09 żegnaj kruszynko
17.03.10 żegnaj kruszynko
wrzesień 2010 znowu żegnamy kruszynkę
07.05.13 ciąża pozamaciczna
04.05.14 - II kreseczki
20.12.14 - pojawiła się na świecie!! nasz cud córeczka Hannah

Brawurka_29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 09:11   #1138
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. I

Cytat:
Napisane przez ewka1368 Pokaż wiadomość
czyli tylko tyle ze te sa za free a platne sa za 1 wluciem?

Raczej tak

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Kolezanka mowila (inf od lekarza) ze w ktorys ponoć jest wieksZa dawka szczepionki ale teraz nie wiem czy tych płatnych czy Ref. Dlatego jesli sie postanowi szczepić refundowanymi czy płatnymi to juz trzeba do konca
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 09:24   #1139
naamarelle
Zakorzenienie
 
Avatar naamarelle
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: midway
Wiadomości: 3 708
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. I

Cytat:
Napisane przez ewka1368 Pokaż wiadomość


dziewczyny co szczepiły tradycyjnymi
ile wkłuć jest za pierwszym razem i w co?
3 wkłucia, ale u nas wszystkie w uda, w prawe dwa i jedno w lewe
naamarelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 09:26   #1140
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. I

Cytat:
Napisane przez dusiolka Pokaż wiadomość
Raczej tak

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Kolezanka mowila (inf od lekarza) ze w ktorys ponoć jest wieksZa dawka szczepionki ale teraz nie wiem czy tych płatnych czy Ref. Dlatego jesli sie postanowi szczepić refundowanymi czy płatnymi to juz trzeba do konca
a ile skojarzone kosztuje ktos wie?
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-22 11:03:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:45.