księgowość w uk?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-23, 09:43   #1
aganieszka1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 52

księgowość w uk??


Witam wszystkie Wizażanki
Mam pytanko, czy ktoś z Was słyszał o pitman training w UK? Albo jeszcze lepiej, uczył sie z nimi księgowości? Czy po pitman trainig (Accounting Technician Diploma) można zrobić CIMA?
Od dwóch dni siedze w google i juz nic nie wiem, AAT, ACCA, CIMA, co z czym sie je ? Jaka jest najlepsza droga dla kogoś, kto nie ma pojęcia o księgowości i dopiero zaczyna?
Nie chce wydać 3 tysięcy funtów i zostać z bezużytecznym dyplomem
Dodam tylko ze college nie wchodzi w grę, pracuję na cały etat, więc tylko jakieś kursy mi pozostają. A pitman jest otwart w sobotę....
Jeśli jest tu ktoś kto wie choć ciut więcej niż ja, to będę baaaardzo wdzięczna za pomoc.....
aganieszka1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-23, 21:44   #2
morael
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 14
Dot.: księgowość w uk??

O Pitman nie slyszalam, ale na necie mozna znalezc duzo kursow - jesli chcesz zrobic Account Technician to na stronce AAT jest wyszukiwarka http://www.aat.org.uk/join/search_map/ gdzie mozesz sobie wybrac w jakim trybie i gdzie chcesz studiowac. Jesli nie masz zadngego doswiadczenia to sadze ze AAT bedzie dobrym poczatkiem, no i pozniej chcac zrobic ACCA mozesz byc zwolniona z czesci egzaminow. Ja robie juz level 3 w college'u, i to pomimo pracy na pelen etat (sa kursy wieczorowe, 2 dni w tyg po 3 godziny), i bardzo sobie chwale - na distance learning brakuje mi motywacji . Jak chcesz sie cos wiecej dowiedziec na temat AAT to pisz na priva.
morael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 16:32   #3
anka!
Rozeznanie
 
Avatar anka!
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK/South East
Wiadomości: 565
Dot.: księgowość w uk??

Agnieszko dla kogos kto dopiero zaczyna, calkiem od zera polecam AAT - sama nie robilam, ale pracuje w ksiegowosci w UK i troche sie orientuje na ten temat Sama robie ACCA ale studiowalam w Pl ekonomie wiec nie jest to cos calkiem nowego dla mnie ( a i tak jest ciezko)
AAT jest bardzo popularne i rozpoznawlane tutaj, robi dobre wrazenie na cv, mozna tez trafic na oferty pracy gdzie pracodawca szuka wlasnie studentow AAT
Ewentualnie pozniej mozes pomyslec o ACCA/CIMA
__________________
"Attitude is a little thing that makes a big difference"
anka! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:03.