Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-30, 19:18   #1381
xxzxczx me
Raczkowanie
 
Avatar xxzxczx me
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 265
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez natisku Pokaż wiadomość
No tak ale chyba tylko tego pręta na dłuższy czy krótszy , a nie na kółko
Ktoś na forum się wypowiadał, że miał możliwość wymiany zamiast na krótszy kolczyk, to właśnie na kółeczko. Najlepiej zapytaj w studiu, w którym chcesz robić kolczyka, bo co studio, to obyczaj;)
xxzxczx me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 20:24   #1382
natisku
Raczkowanie
 
Avatar natisku
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 63
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

dzięki za info A właśnie . Czy kolczyk w wardze nie przeszkadza przy calowaniu?
natisku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 20:49   #1383
martunia017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 66
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy


czy robiąc kolczyk nad wargą madonne, moźna odrazu wziąśc taką malulką kuleczke , najlepiej taką cyrkonie, czy trzeba wziąsc najpier jakiś wiekszy? a tak wogole moge swoj kolczyk wziasc? bo jestem ciekawa czy w salonie mają takie malutkie cyrkonie itp..:P
martunia017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 23:46   #1384
naughty-girl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 818
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez natisku Pokaż wiadomość
No tak ale chyba tylko tego pręta na dłuższy czy krótszy , a nie na kółko

mnie kobieta powiedziała, że jak chcę kółko w ramach tej wymiany wliczonej w cenę, to labreta muszę wziąść tytanowego. a że chciałam bioplast [bo metal ocierający mi się o zęby był raczej średnio ciekawą perspektywą] to za ringa będę musiała zapłacić sobie sama.


a co do czasu po jakim kolczyk można zmienić - mnie powiedziano że na krótszy to po miesiącu, a na kółko dopiero po dwóch. ale myślę że jak nic się nie będzie babrać to można na ringa wymienić trochę wcześniej...
naughty-girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 06:58   #1385
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

No a ja zdecydowalam sie na zrobienie tego kolczyka u mnie, w studiu kosmetycznym. Poszlam tam pogadac z ta babka ktorej ostatnio nie bylo. Sama nie wiem, wrazenie srednio-pozytywno-negatywne. Przede wszystkim zrazilo mnie ze nie miala czasu, najpierw recepcjonistka powiedziala, zebym przyszla za godzinke, bo wlasnie ma klientke, no to OK. Jak przyszlam-to musialam jeszcze z 20 minut czekac, a w koncu kobieta rozmawiala ze mna na korytarzu, przy 10 innych osobach przysluchujacych sie z uwaga kazdemu mojemu slowu
Ustalilam z nia ze przyniose wlasny kolczyk z bioplastu (w drodze wielkiego wyjatku, jak to powiedziala... ), bo oni maja tylko ze stali chirurgicznej (powiedziala tez ze jakbym powiedziala jej wczesniej to zamowila by dla mnie tytanowy... a co niby to wczesniej oznacza?). Umowilam sie z nia na 12 sierpnia, do tego czasu mam zamowic kolczyk.
Kosmetyczka sama miala piercing w brwi, wiec byc moze zna sie na tym co robi? Wiem, ze to malo racjonalny powod, ale teraz czepiam sie wszystkiego
Zwlaszcza, ze po przyjsciu do domu uswiadomilam sobie, ze nie wiem jaki kolczyk mam zamowic i ze zapomnialam spytac.
Czy jest jakis standardowy rozmiar kolczyka z bioplastu ktory zaklada sie na swieze przeklucie?
Chodzi mi, oczywiscie, o dlugosc precika-jaka powinnam wziac, zeby po opuchnieciu nie byl zbyt krotki, ani tez zeby mi nie wystawal na centymetr z wargi? No i czy moge sama zdecydowac, ze chce ten o srednicy 1,2, a nie 1,6?
I czy kulka 3 mm nie jest za mala do gojenia? Nie bedzie mi przypadkiem wchodzila w ranke?
Myslalam o tym kolczyku:
http://www.wildcat.pl/sklep/catalog.php?cat=131
(drugi od gory, Bioplast™ labret z kulka o grubosci 1.2mm, chcialam blekitna kuleczke)
ale teraz juz sama nie wiem.
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 09:54   #1386
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

czarna maciejka- idz mimo wszystko do salonu piercingu
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 10:03   #1387
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez czarna_maciejka Pokaż wiadomość
No a ja zdecydowalam sie na zrobienie tego kolczyka u mnie, w studiu kosmetycznym. Poszlam tam pogadac z ta babka ktorej ostatnio nie bylo. Sama nie wiem, wrazenie srednio-pozytywno-negatywne. Przede wszystkim zrazilo mnie ze nie miala czasu, najpierw recepcjonistka powiedziala, zebym przyszla za godzinke, bo wlasnie ma klientke, no to OK. Jak przyszlam-to musialam jeszcze z 20 minut czekac, a w koncu kobieta rozmawiala ze mna na korytarzu, przy 10 innych osobach przysluchujacych sie z uwaga kazdemu mojemu slowu
Ustalilam z nia ze przyniose wlasny kolczyk z bioplastu (w drodze wielkiego wyjatku, jak to powiedziala... ), bo oni maja tylko ze stali chirurgicznej (powiedziala tez ze jakbym powiedziala jej wczesniej to zamowila by dla mnie tytanowy... a co niby to wczesniej oznacza?). Umowilam sie z nia na 12 sierpnia, do tego czasu mam zamowic kolczyk.
Kosmetyczka sama miala piercing w brwi, wiec byc moze zna sie na tym co robi? Wiem, ze to malo racjonalny powod, ale teraz czepiam sie wszystkiego
Zwlaszcza, ze po przyjsciu do domu uswiadomilam sobie, ze nie wiem jaki kolczyk mam zamowic i ze zapomnialam spytac.
Czy jest jakis standardowy rozmiar kolczyka z bioplastu ktory zaklada sie na swieze przeklucie?
Chodzi mi, oczywiscie, o dlugosc precika-jaka powinnam wziac, zeby po opuchnieciu nie byl zbyt krotki, ani tez zeby mi nie wystawal na centymetr z wargi? No i czy moge sama zdecydowac, ze chce ten o srednicy 1,2, a nie 1,6?
I czy kulka 3 mm nie jest za mala do gojenia? Nie bedzie mi przypadkiem wchodzila w ranke?
Myslalam o tym kolczyku:
http://www.wildcat.pl/sklep/catalog.php?cat=131
(drugi od gory, Bioplast™ labret z kulka o grubosci 1.2mm, chcialam blekitna kuleczke)
ale teraz juz sama nie wiem.
chcesz poełnic błąd a potem nam się tu rzewnie wypłakiwać na forum,że coś jest nie tak?
od tego gabinetu to z daleka uciekaj-nie mają pojęcia o eu nickiel directive-brak tytanu i bioplastu na miejscu świadczy o zlewaniu problemu alergików

A ZAPYTAŁAŚ SIĘ CZY MAJĄ AUTOKLAW PAROWY?
jeśli nie to tym bardziej zmykaj-bo dodatkowy bonus przy przekłuciu

profesjonalny piercer-(ja do swojego pokonuje czasem 300-400 km) dobierze kolec odpowiedniej długości do anatomii,założy odpowiedni materiał-wytłumaczy gojenie i pielęgnację-więc uwierz mi warto ruszć się dalej
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-31, 10:11   #1388
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Kurcze no
Juz sama nie wiem co robic.
Strasznie zalezy mi na tym kolczyku, nie ma tu w najblizszej okolicy wiecej miejsc w ktorych moglabym go sobie zrobic. Musialabym jechac do Lublina, a czy mam pewnosc ze i tam trafie na dobry salon, skoro nie znam miasta?
Poza tym takich rzeczy nie zalatwia sie od reki, a mnie nie stac jednak na to, zeby pojechac, umowic sie, wrocic, potem pojechac znow na przeklucie, potem jeszcze na ewentualna wymiane...
Nie chce popelnic bledu, bardzo sie tego boje, wiec dlatego mam takie watpliwosci. Rozumiem ze warto ruszyc sie dalej, ale gdzie? Gdybym chociaz miala namiar to moze byloby mi latwiej?
Co do autoklawu-myslalam zeby zamowic kolczyk wysterylizowany, czy to nie wystarczy?
Mam coraz mniej czasu na podjecie decyzji...
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 10:19   #1389
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

sam sterylny kolczyk w rękach osoby, która o sterylności nie ma pojęcia nic ci nie da-bo co z narzedziami, co z umiejętnością założenia chirurgicznych rękawiczek, co z umiejetnościa otwierania steri-paków tak aby nic nie uległo kontaminacji?
w Lublinie siedzi czasem piercer zwany Blacha (legenda polskiej sceny juz kilkanaście lat doświadczenia-moge zdobyć namiar na niego i na pw ci przekazać)
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 10:28   #1390
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Zaluje ze nie znam nikogo komu ona by zrobila kolczyk, zeby podpytac jak bylo itd.
Oczywiscie gdybym poszla, zanim zdecydowalabym sie oddac w jej rece poobserwowalabym jak ona to wszystko robi, jak by sie zblizyla do mnie albo kolczyka bez rekawiczek to poszlabym stamtad bez mrugniecia okiem...

A czy przeklucie u takiej legendy nie bedzie bardzo drogie?
I co oznacza to "czasem"? Ze nie ma go tam na stale?
Myslisz ze udalo by mi sie z nim umowic tak po prostu na konkretny dzien, zeby przyjechac i zeby mial czas i chec mnie przyjac i zrobic kolczyk?
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 10:45   #1391
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez czarna_maciejka Pokaż wiadomość
Zaluje ze nie znam nikogo komu ona by zrobila kolczyk, zeby podpytac jak bylo itd.
Oczywiscie gdybym poszla, zanim zdecydowalabym sie oddac w jej rece poobserwowalabym jak ona to wszystko robi, jak by sie zblizyla do mnie albo kolczyka bez rekawiczek to poszlabym stamtad bez mrugniecia okiem...

A czy przeklucie u takiej legendy nie bedzie bardzo drogie?
I co oznacza to "czasem"? Ze nie ma go tam na stale?
Myslisz ze udalo by mi sie z nim umowic tak po prostu na konkretny dzien, zeby przyjechac i zeby mial czas i chec mnie przyjac i zrobic kolczyk?
poszukam namiarów na niego-po ostatnim Tattofscie zepsuł mi się telefon i utraciłam częśc kontaktów-teraz je odzyskuję-dlatego odezwę się wieczorkiem
Blacha kasuje normalnie-a masz pewnośc profesjonalnego i sterylnego zabiegu
resztę szczegółów sobie z nim omówisz
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-31, 11:19   #1392
navojka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez czarna_maciejka Pokaż wiadomość
Kurcze no
Juz sama nie wiem co robic.
Strasznie zalezy mi na tym kolczyku, nie ma tu w najblizszej okolicy wiecej miejsc w ktorych moglabym go sobie zrobic. dnak na to, zeby pojechac, umowic sie, wrocic, potem pojechac znow na prMusialabym jechac do Lublina, a czy mam pewnosc ze i tam trafie na dobry salon, skoro nie znam miasta?
Poza tym takich rzeczy nie zalatwia sie od reki, a mnie nie stac jezeklucie, potem jeszcze na ewentualna wymiane...
Nie chce popelnic bledu, bardzo sie tego boje, wiec dlatego mam takie watpliwosci. Rozumiem ze warto ruszyc sie dalej, ale gdzie? Gdybym chociaz miala namiar to moze byloby mi latwiej?
Co do autoklawu-myslalam zeby zamowic kolczyk wysterylizowany, czy to nie wystarczy?
Mam coraz mniej czasu na podjecie decyzji...
Hej,
słyszałam że Valhalla Tattoo Studio na Królewskiej 6 to dobre studio a jak nie znasz Lbn to popatrz sobie na mapie google.
navojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 11:33   #1393
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Dziekuje wam, dziewczyny, chyba jednak zdecyduje sie na profesjonalny salon
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 12:02   #1394
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Thumbs up Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

No to kolej na mnie.
Przekulam sobie warge u Dzikiej (poleconej mi przez miss venflon).
Warge mialam przekulta kolczykiem ze stali chirgicznej. Po 3 tygodniach slicznie sie wszystko zagoilo i wymianilam sobie na nowy- krotszy.
Teraz jest mi o wiele lepiej, bo tamtem zahaczal mi czasem o zeby

Higiena super- wszystko z autoklawu, a Dzika jest strasznie sympatyczna osoba- zatem goraco Ja polecam. W razie co moge podac namiary na priv.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 16:03   #1395
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Obejrzalam go od spodu i troszke sie zaniepokoilam- na czesc podstawki nachodzi mi blonka. Miejscami.
Naczytalam sie o tych kolczykach co wnikaja w jezyk i trzeba chirurgicznie usuwac i teraz sie boje...
Czy to normalne, czy powinnam miec rozmiar wiekszy?

Nie czuje zadnego ciagniecia, nic. Jakby go nie bylo. Tylko jak looknelam sie zaniepokiolam...
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 00:52   #1396
CorradoPL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 30
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

ja mam kolca już ok 6 tygodni i tez miałem taka błonke mimo iz mi nic nie puchło i nic nie czerwieniało , to jest zwykły odcisk od stopki, tylko nie mam zabardzo czassu na wymiane na krótszy bo ptracuje 7 dni w tyg 9 godzin dziennie- taka to odpowiedzialna praca Ja szcze ze polecam salon TRIBAL w Zawierciu , jak ktos chce to chetnie zaprowadze!- jesli znajde ten czas, dziwie sie niektórym ze nie biora bioplastu lub PTFE ciut drozej a nie ma problemów jak z innymi materiałami, sugarviolence - ostra z ciebie laska, niedosc ze juz tyle sie klułas to jeszcze chcesz poprawki robic, podziwiam cie,
mam pytanko bo chce sobie zrobic foty do prawka i dowodu, czy musze zdiac koca?? wie ktos moze??
CorradoPL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 05:31   #1397
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

A ja porozmawialam dzis bardzo milo z jedna z wizazanek i zdecydowalam sie na rozsadny krok
Nie pojde do tej swojej kosmetyczki, mimo ze brak mi kasy to wole dolozyc te 40 zl. na bilety i pojechac do Lublina, miec kolczyk zrobiony profesjonalnie i nie plakac potem ze wyrzucilam pieniadze w bloto bo mi sie cos spaprze po tym, jak ta pani w moim miescie zrobi cos zle
Nie raz czytalam ze nie powinno sie kolczykowac jesli w studiu badz salonie cos na pierwszy rzut oka bedzie sie wydawalo nie tak jak powinno, wiec mysle ze to dobra decyzja...
Teraz czekam na wiadomosc od wizazanki z ktora sie umawiam zeby razem pojsc (wlasnie do Valhalla Tattoo Studio), bo miala sie skontaktowac i umowic nas na jakis termin.

CorradoPL, gratuluje pomyslnego zakolczykowania ^^
Mysle ze fotograf na miejscu powie ci czy powinnas wyjac kolczyk.
Pamietam ze jak moj chlopak robil zdjecia do dowodu to musial wyjac kolczyki z uszu, dziewczynom tez chyba kaza, z tego co pamietam, wiec podejrzewam ze kolczyk z wargi tez bedziesz musiala wyciagnac.
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 10:33   #1398
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

CorradoPL to chlopak tez mam taki problem potrzebuje wyrobic zdjecie do dowodu(podejrzewam ze bede musiala zdjac)boje si ze dziurka zarosnie a czy na legitymacje szkolna trzeba wyjac kolczyk?
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 11:24   #1399
natisku
Raczkowanie
 
Avatar natisku
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 63
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Facetka w salonie mi powiedziala ze moze od razu wsadzić kółko nie labret... Czy to mozliwe ? Tzn mozliwe moze jest , ale czy rozsądna piercerka tak robi ? Salon wyglądał na bardzo pożądny
natisku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-01, 12:00   #1400
meggara
Wtajemniczenie
 
Avatar meggara
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 711
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez spioch7 Pokaż wiadomość
CorradoPL to chlopak tez mam taki problem potrzebuje wyrobic zdjecie do dowodu(podejrzewam ze bede musiala zdjac)boje si ze dziurka zarosnie a czy na legitymacje szkolna trzeba wyjac kolczyk?
na kazde zdjecie "urzedowe" trzeba zdjac kolczyki. Na dowod nawet kolczyki z uszu u dobrego fotografa wyretuszuje ci kolczyk (a przynajmniej powinien miec taka opcje w ofercie). Tylko o to zapytaj
__________________
Zaprzeczam stwierdzeniom, że kot to coś pomiędzy psem a paprotką.
Psy są fajne.
Czasem potrzebne.
Ale koty to potęga.
Co Wizaż robi z Kobietami?
Odpowiedź:
Farmaceutka
meggara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 13:40   #1401
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Nie pomyslalam o retuszu:P ale to jest mysl
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 18:41   #1402
Latenya
Przyczajenie
 
Avatar Latenya
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 24
GG do Latenya
Dot.: Kolczyk w wardze

Wczoraj mialam robionego kolczyka w wardze (po lewej stronie na dole). Bylam w studiu tatuaży i piercingu Valhalla (z tego co wiem-to dobry salon). Otóż na drugi dzień warge mam strasznie opuchnięta, a "stópkę" od środka ledwie widać. Czy coś jest nie tak? powinnam go wyjąć, czy to normalny objaw? Jakbyście mogli, to proszę odpowiedzieć. Naprawdę BARDZO Was proszę. bardzo, bardzo, niesłychanie mega-bardzo.

Edytowane przez Latenya
Czas edycji: 2008-08-01 o 20:12 Powód: błąd i poprawka
Latenya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 19:10   #1403
CorradoPL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 30
Dot.: Kolczyk w wardze

czarna_maciejka dzieki za gratulacje, acha i dzieki spioch za poprawke (jestem facetem) a no i dzieki wam za odp, mysle ze jak nie bedzie retuszu to wezme i odkrece tylko kulke a pret zostawie bo taki z ptfe to malowidoczny jest
CorradoPL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 19:36   #1404
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

a ja mam tytan i nie wiem czy na legitymacje zdjac?bo tak na zawolanie nie umiem odkrecic nie mowiac o zakladaniu:P
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 22:55   #1405
CorradoPL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 30
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

najpierw poluzuj troche sobie w domu zeby nie bylo problemu u fotogragfika
CorradoPL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 07:03   #1406
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

CorradoPL, nie ma za co i sorki za zrobienie z ciebie dziewczyny Jakos sie z gory zaklada takie rzeczy na tym forum

Latenya, zupelnie nie wiem jak ci pomoc
Moze przykladaj lod, zamrozony rumianek i szalwie? Opuchlizna jest normalna reakcja organizmu na ingerencje taka jak przeklucie, ale zeby az taka?
Zeby ci dobrali za krotki kolczyk w dobrym studiu to chyba malo prawdopodobne, wiec nie mam pojecia, chyba musimy poczekac az wypowie sie ktos kto sie zna, ale ty przez ten czas cierpisz
Pisz jak sie sprawa zakonczyla, mam nadzieje ze nie bedzie trzeba wyciagnac kolczyka
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 09:27   #1407
Latenya
Przyczajenie
 
Avatar Latenya
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 24
GG do Latenya
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez czarna_maciejka Pokaż wiadomość
CorradoPL, nie ma za co i sorki za zrobienie z ciebie dziewczyny Jakos sie z gory zaklada takie rzeczy na tym forum

Latenya, zupelnie nie wiem jak ci pomoc
Moze przykladaj lod, zamrozony rumianek i szalwie? Opuchlizna jest normalna reakcja organizmu na ingerencje taka jak przeklucie, ale zeby az taka?
Zeby ci dobrali za krotki kolczyk w dobrym studiu to chyba malo prawdopodobne, wiec nie mam pojecia, chyba musimy poczekac az wypowie sie ktos kto sie zna, ale ty przez ten czas cierpisz
Pisz jak sie sprawa zakonczyla, mam nadzieje ze nie bedzie trzeba wyciagnac kolczyka
Czarna Maciejko, bardzo dziękuję Ci za odpowiedź Dzisiaj już go totalnie nie widać, jedynie jak go "wypchnę" no i wtedy boli;/ poszłabym do tego studia, ale chyba dzisiaj nie jest czynne. Rumianek i szałwię używam (że tak powiem) i póki co nie ma żadnych rezultatów, ale poczekam i zobaczę. Mam nadzieję, że jeszcze się ktoś wypowie. Jeszcze raaz dziękuję Czarna Maciejko
__________________
I'll be your water bathing you clean
The liquid peace
I'll be your ether you'll breathe me in
You won't release
I'll be your water bathing you clean
The liquid peace
I'll be your ether you'll breathe me in
You won't release
Latenya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 09:38   #1408
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Oj, to rzeczywiscie nie za ciekawie :/
Wiesz, planuje zrobic kolczyk w przyszlym tygodniu, dokladnie taki jak ty, tyle ze chyba (?) po prawej stronie i teraz czytam o tym duzo, przegladalam caly watek na wizazu, i szukam tez w roznych innych zrodlach a mimo to nie wiem czemu u ciebie sie tak stalo i nie wiem co robic
To okropne, ale moze rzeczywiscie powinnas wyjac kolczyk?
Aha, i jeszcze przyszlo mi do glowy-z czego masz zalozony kolczyk?
Byc moze po prostu twoje cialo jest tak wrazliwe ze w taki sposob zareagowalo. Szkoda ze nie ma miss venflon, ona by na pewno profesjonalnie ci poradzila co zrobic.
Ja zamierzam przekluc sie w tym samym salonie w ktorym ty bylas, widzialam ze na ich stronie jest numer telefonu, moze sprobuj zadzwonic i spytac co robic?
Moze odbiora komorke nawet w sobote?
KOM.: 0602-154-438
TEL.: (081) 532-62-50

Z racji tego ze przekluwalas sie tam-mialabym do ciebie kilka pytan, chociaz nie wiem czy to stosowne w tej chwili
Glowne-czy poszlas tam ot tak sobie, ktoregos dnia i zalozyli ci kolczyk "od reki" czy bylas tam wczesniej i umowilas sie na jakis dzien?
Ja chcialabym pojechac w srode, ale nie wiem czy przyjmuja od reki, kolezanka z ktora chce sie wybrac pisala maila, ale na razie nie odp.
Wolalabym miec pewnosc, bo bilety bede mnie troche kosztowac i nie chce wrocic z niczym, jesli okaze sie ze trzeba bylo wczesniej rezerwowac termin...
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 14:41   #1409
Latenya
Przyczajenie
 
Avatar Latenya
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 24
GG do Latenya
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Czarna Maciejko,

Miss Venflon już mi odpowiedziała Albo za krótki kolczyk i będę musiała iść w pon. na wymianę, albo za duże opuchnięcie (zaraz idę zrobić naprar z szałwii i z tego zrobić, tak jak mi Miss Venflon powiedziała, kostki lodu i obłożyć). Mam ich wizytówkę i dziękuję Ci za podanie numerów telefonów Widać, że jesteś bardzo miłą i chętną do pomocy osóbką . Ja przekłuwałam w salnie Valhalla na ulicy Chopena, z racji tego, iż ta pani tam była o wiele wiele przyjemniejsza i milsza niż ta, z Królewskiej (poprzedniego dnia poszłam z koleżanką, która na król. przekłuwała brew. pani niezbyt miła, skwaszona mina i w ogóle, jakby miała wielki problem ) natomiast na Chopena wstąpiłam na chwilkę, przeprowadziłam dokładny wywiad (pytania typu. czy mogą się "ścierać" dziąsła, jak długo się goi i co jest bezpieczniejsze -brew czy warga) Pani ta sama miała wargę przekłutą, odpowiedziała mi więc wyczerpująco na moje pytania. Po jakichś 20 minutach powróciłam z karteczką "zgody" jako że mam 17 lat i tym razem przyszedł kolej na jej repertuar pytań (czy jestem alergiczka, na co mam alergie, czy sie boje ) zpsikała mi wargę znieczulaczem i dopiero po jakichś 10 minutach przekłuła mi wargę. Ciągle mi powtarzała, abym się nie bała, że będzie bolało, ale przez chwilkę itp. Kolczyka mam ze stali chirurg., a na wizyte nie byłam umówiona. Po znieczuleni przez jakąś godzinę ledwo co mogłam mówić, miałam tak drętwą wargę i język, że ohoho
__________________
I'll be your water bathing you clean
The liquid peace
I'll be your ether you'll breathe me in
You won't release
I'll be your water bathing you clean
The liquid peace
I'll be your ether you'll breathe me in
You won't release

Edytowane przez Latenya
Czas edycji: 2008-08-02 o 14:50 Powód: poprawka
Latenya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 18:26   #1410
natisku
Raczkowanie
 
Avatar natisku
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 63
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Facetka w salonie mi powiedziala ze moze od razu wsadzić kółko nie labret... Czy to mozliwe ? Tzn mozliwe moze jest , ale czy rozsądna piercerka tak robi ? Czy trzeba najpierw labret ?
natisku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-23 08:34:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:55.