Slimex 15 - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-10, 14:33   #421
wariateczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7
GG do wariateczka
Dot.: Slimex 15

Witajcie dziewczyneczki!
Biorę sibumax od czwartku i 4kg mniej! Co do skutków ubocznych to przede wszystkim wstręt do jedzenia, suchość w ustach nic słodkiego nie jestem w stanie przełknąć, serce czasem bije szybko, ciśnienie w normie, czasem mam straszny spadek mocy, a czasem chodzę jak nakręcona. Spać też jakoś nie mogę a jak już zasnę to wystarcza mi zaledwie 4h snu. jedynie co mnie denerwuje to to że nie wiem dlaczego ale szybko się męczę i mnie łapie zadyszka (wcześniej tak nie miałam bo kondycje mam nie najgorszą (bo 4 razy w tygodniu ćwiczę na vacu) ale ogólnie jestem zadowolona i ciesze się że kg lecą centymetry też Polecam do kuracji odchudzającej vacu naprawdę potrafi zdziałać cuda z skórą, cellulitem i zbędnymi centymetrami.
wariateczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 14:34   #422
ewunia830
Raczkowanie
 
Avatar ewunia830
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: 1oo-lica
Wiadomości: 62
Dot.: Slimex 15

a skąd kupić sibumax ?

Edytowane przez ewunia830
Czas edycji: 2012-06-05 o 19:43
ewunia830 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 19:43   #423
karina_maluje
Przyczajenie
 
Avatar karina_maluje
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Slimex 15

Zgadzam się... jak brałam Meridię było szybciej... ale może dlatego, że wcześniej nie brałam takich leków i to był pierwszy raz
karina_maluje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 20:32   #424
wariateczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7
GG do wariateczka
Dot.: Slimex 15

Witajcie!
Biorę Sibumax od czwartku i 4kg mniej! Co do samopoczucia to jest w miare ok tylko od 3 dni non stop mam zimne ręce ( co mi się wczesniej nie zdarzało) i ogolnie jest mi zimno, czasem mam duzy spadek energii i się bardzo szybko męczę i łapie mnei zadyszka mimo że mam dobra kondycje bo 4 razy w tygodniu ćwiczę na vacu, jeśc mi się nie chce w ogole, piję sporo, słodkiego nic nie przełknę, spie po 4 h i czuję sie wyspana. Więc ogólnie tragedii nie ma.
__________________
urodziłam się zmęczona, żyję po to by odpocząć
wariateczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 21:26   #425
dada24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 6
Dot.: Slimex 15

Odpisał
już za kilka dni będę testować

A cena? Czy ja wiem czy to dużo? W końcu to ma mi pomoc a próbowałam już wszystkiego i do tej pory ile kasy na to poszło bu. Ale nie poddam się, w końcu coś musi na mnie zadziałać. Prawda?
dada24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 04:31   #426
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Slimex 15

Dada24 , brałaś już kiedyś sibutramine? wiesz jakie są skutki uboczne? jak nie brałas , a podejrzewam , że nie , z racji wieku i małych dzieci ........mysle , ze po dzieciach się mogłaś roztyć, więc kiedyś nie potzrebne ci były takie laki. Sibumax jest mocny , nie daje takiego kopa jak slimex, i duzo dziewczyn sie po nim czuje bardzo źle i zaprzestaj brania i zaczynaja od słabszej dawki , ale przeciez wiesz co robisz? pisz co i jak , napisz jaka masz dokładnie wage wyjściowa przed zarzyciem 1 tabl . czekamy
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 07:38   #427
dada24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 6
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez marika39 Pokaż wiadomość
Dada24 , brałaś już kiedyś sibutramine? wiesz jakie są skutki uboczne? jak nie brałas , a podejrzewam , że nie , z racji wieku i małych dzieci ........mysle , ze po dzieciach się mogłaś roztyć, więc kiedyś nie potzrebne ci były takie laki. Sibumax jest mocny , nie daje takiego kopa jak slimex, i duzo dziewczyn sie po nim czuje bardzo źle i zaprzestaj brania i zaczynaja od słabszej dawki , ale przeciez wiesz co robisz? pisz co i jak , napisz jaka masz dokładnie wage wyjściowa przed zarzyciem 1 tabl . czekamy
No to źle podejrzewasz. 4lata wstecz brałam zelixe. Nie pomogła a ja nie wiedziałam dlaczego :/
Dzieci nie takie małe - jeden ma 5lat a drugi rok. Tycie z ciążą u mnie akurat nie jest związane - raczej z hormonami w zastrzyku po Starszaku. Niestety w wieku 19 lat nie znałam jeszcze skutków ubocznych zastrzyków, nie byłam świadoma co to jest, nie miałam dostępu do neta. Dopiero w zeszłym roku przy okazji przeglądania papierków trafiłam na kartę na której była nazwa tego świństwa :/ To też było przyczyną, że o drugie dziecko długo się musieliśmy starać
W drugiej ciąży startowałam ze 103kg, zatrzymałam się na 115kg, po porodzie zeszło do 108kg i powoli do 101kg, nagle waga zaczęła rosnąć i jak było już 104.6kg wzięłam się za ONZ, straciłam 15kg i waga znowu w górę, jest 99-100kg.
Co do ważenia się - nie będę tego robić, wagę wyniosłam na strych a baterię wrzuciłam do kieliszka od szampana Jak uznam, że ładnie wyglądam w ciuchach które na mnie czekają to na wagę wskoczę
To tak pokrótce, mam nadzieję, że napisałam to co miałam na myśli Zmykam z mniejszym dzieciem na miasto oddać kompa do gruntownej konserwacji. Jak nie odzyskam go dziś to wejdę z tel.
Miłej środy babeczki.
dada24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-11, 10:19   #428
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Slimex 15

Dada24 , widze, że podobny problem masz do mnie , tylko ja juz jestem po tym wszystkim, i akurat hormony które brałam ( ze względu na kłopoty ..hmmmm kobiece, problem z zajsciem w ciąże itp.) , nie doprowadziły do przytycia tylko do powrotu do swojej odpowiedniej wagi , więc miałam odwrotna sytuację co do efektów zarzywania hormonów. A teraz mam problem , bo nie mogę brać nic co jest związane z hormonami i dlatego z powodu braku odpowiedniej ilości hormonów .tyje;( a raczej utyłam do 100 kg) , i sibutr. pomogła mi troche zrzucić kg. Dziwne , że zelixia nie działała na Ciebie , ja nie miałam problemu z meridia którą 10 lat temu zarzywałam , a to dlatego , że rzuciłam palenie i 17 kg przytyłam , po meridii wrociłam do swojej wagi. Później z głupoty zaczęłam znów palić i teraz 2 lata temu po op. musiałam przestac palić i znów nabrałam kg. tylko tym razem i niedobór hormonów i brak nikotyny doprowadził mnie do wagi przerażającej , takiej jeszcze nigdy nie miałam , nawet po urodzeniu dziecka doszłam tylko , albo aż do 95,00 ale to nie 100, które teraz miałam . Ale chyba wystarczy tych historii. Ważne , żeby pomogły tabl. nam wszystkim, po to właśnie sie katujemy tym świństwem



Jesteś młoda , więc wiek mnie zmylił, mam nadzieję , że Cie nie uraziłam pozdrawiam

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Cytat:
Napisane przez wariateczka Pokaż wiadomość
Witajcie!
Biorę Sibumax od czwartku i 4kg mniej! Co do samopoczucia to jest w miare ok tylko od 3 dni non stop mam zimne ręce ( co mi się wczesniej nie zdarzało) i ogolnie jest mi zimno, czasem mam duzy spadek energii i się bardzo szybko męczę i łapie mnei zadyszka mimo że mam dobra kondycje bo 4 razy w tygodniu ćwiczę na vacu, jeśc mi się nie chce w ogole, piję sporo, słodkiego nic nie przełknę, spie po 4 h i czuję sie wyspana. Więc ogólnie tragedii nie ma.

no hej , w ciągu5 dni spadło Ci 4 kg? nie za bardzo mi się chce w to wierzyć? może nie tyle co wierzyć ile nie wydaje mi się , żeby tak szybki spadek wagi nastepował po sibutr. no ale.......

Ręce masz zimne , bo masz krążenie zle, co się zdarza bardzo często przy tych lekach , ja nteaz tak mam i myśle , że n ie tylko ja. Spadek energii, tego chyba tak nazwac , nie można , to wynika z szoku dla organizmu , bo nie otrzymuje tego co powinien , jest duzy niedobór praktycznie wszystkiego , bo jak sama napisałaś - jeść ci się nie chce , słodkiego tez nie , więc jest to coś całkiem innego niż do tej pory organizm miał dostarczane. Organizm , jest wycieńczony z braku dostarczania energii w postaci posiłków i dlatego są momenty kiedy jest zadyszka , bicie szybsze sreca i ogólnie człowiek jak z krzyża zdjęty , ze spaniem , masz tak jak wszyscy , krótkie, intensywne i wstajesz pełna energi i wypoczęta. Fajnie , że pomaga nam , zobaczymy co dalej .


Edytowane przez marika39
Czas edycji: 2012-04-11 o 10:33
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 10:42   #429
dada24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 6
Dot.: Slimex 15

.

Edytowane przez dada24
Czas edycji: 2012-04-19 o 23:45
dada24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 10:56   #430
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Slimex 15

wydaje mi się , że jak dobrze pójdzie jutro powinnaś mieć przesyłeczke, jestem ciekawa jak na Ciebie będzie działać mam nadzieję że będziesz zadowolona trzymam kciuki i daj znać oczywiście...

buziaki pa
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 17:52   #431
Adriana74
Rozeznanie
 
Avatar Adriana74
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 858
GG do Adriana74 Send a message via Skype™ to Adriana74
Dot.: Slimex 15

Tak piszecie o tych hormonach to może jest tu ktoś z niedoczynnością tarczycy i wie co pomaga na schudnięcie? Brałam Adipex ale nie działa - nie dało się tarczycy oszukać więc nie schudłam
__________________
Jem mniej bramy Raju są wąskie


100kg... 95kg... 92kg.Wstępny cel: 89 kg
Adriana74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 18:44   #432
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Slimex 15

hej , nie wiem , czy słyszałaś o tym................ ajbo lekarz powinien pomóc...........może cos z sibutraminą by pomogło skoro adi nie pomaga?





Thyromine wspomaga leczenie niedoczynności tarczycy oraz wywołaną przez nią otyłość. Preparat reguluje poziom hormonów tarczycy. Najlepszy na rynku!
Zdrowa tarczyca ma pozytywny wpływ na Twoją wagę i poziom cholesterolu we krwi. Opracowanie formuły preparatu Thyromine poprzedziły badania laboratoryjne, dlatego jest on w 100% skuteczny i pomocny w uzyskaniu zdrowego stanu zdrowia tarczycy


Thyromine to skuteczny preparat, którego składniki wspomagają działanie gruczołu tarczycy,
stymuluje metabolizm, co przyczynia się do utraty wagi,
pobudza działanie tarczycy, tak aby produkowała więcej hormonów,
redukuje objawy niedoczynności tarczycy, takie jak otyłość, depresja czy matowa skóra,
nie wywołuje żadnych skutków ubocznych,
nie wymaga recepty,

marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 20:16   #433
najcuduko
Raczkowanie
 
Avatar najcuduko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 68
GG do najcuduko
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez Adriana74 Pokaż wiadomość
Tak piszecie o tych hormonach to może jest tu ktoś z niedoczynnością tarczycy i wie co pomaga na schudnięcie? Brałam Adipex ale nie działa - nie dało się tarczycy oszukać więc nie schudłam

Ada,
witaj...
smutno tak witać się co rusz w kolejnym wątku dot. odchudzania, a raczej pragnienia schudnięcia...

Ja też ciągle 80....
__________________

najcuduko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 20:30   #434
Adriana74
Rozeznanie
 
Avatar Adriana74
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 858
GG do Adriana74 Send a message via Skype™ to Adriana74
Dot.: Slimex 15

Witaj najcudko

Ze mną gorzej.... szał macicy normalnie na to słodkie - dawno tak nie miałam boję się wejść na wagę....

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Dzięki Marika Poczytam dokładnie co to i jak działa, ale ja przez to ,że nie mogę zgubić nic od jakiegoś czasu, to efekty mile widziane na wczoraj ;(
__________________
Jem mniej bramy Raju są wąskie


100kg... 95kg... 92kg.Wstępny cel: 89 kg
Adriana74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 10:09   #435
lala125
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2
Dot.: Slimex 15

Hej. Ja stosowałam Actislimfę jakiś czas temu i jestem bardzo zadowolona z efektów. Nie ma żadnych efektów jojo jak niektórzy twierdzą. Schudłam na niej 15 kg w 2 miesiące i waga caly czas się utrzymuje. W 100 % mogę polecić…
lala125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 09:37   #436
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Slimex 15

hejka , co się dzieje? nikogo nie ma od dłuższego czasu? sama zostałam na polu bitwy? nie róbcie mi tego


paulajas , co z toba , gdzie sie podziewasz? nic nie piszecie , nie ma co czytac i NIE MA WSPARCIA ? oj nie ładnie
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 12:36   #437
paulajas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: cukierkowo
Wiadomości: 34
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez marika39 Pokaż wiadomość
hejka , co się dzieje? nikogo nie ma od dłuższego czasu? sama zostałam na polu bitwy? nie róbcie mi tego


paulajas , co z toba , gdzie sie podziewasz? nic nie piszecie , nie ma co czytac i NIE MA WSPARCIA ? oj nie ładnie

hej marika, mój synek zaczął ząbkować, i nie bardzo mam czas by zaglądać brałam sibu 2dni po odstawieniu i wczoraj tak mnie bolała głowa, że myślałam, że oszaleję! dziś nie biorę, bo jutro jadę na ślub. spróbuję w niedz., bądź pon. a u Ciebie jak waga? i samopoczucie?
paulajas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 12:56   #438
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Slimex 15

wreszcie pokrewna duszyczka się zlitowała nade mną

bolała Cie głowa, być może ciśnienie? , jedziesz na wesele a co z piciem? masz zamiar wypić troszke alkoholu?

co z wagą u mnie? nie wiem , jutro się zważe ale chyba bez większych zmian, przynajmniej tak czuje, jutro się okaże. Zaczęłam 2 op. i jestem ciekawa czy coś da, jak nie pomoże to tylko szkoda sie katować, każdy lek pomagał mi przez 1 miesiąc a potem jak zaklęta waga stała zobaczymy .
Dzięciątko pomoże zrzucić wage troszke trzeba się nabiegać przy takim maleństwie , ale to sama radość



A co u Ciebie Paulajas? jak waga? a włosy ?

Edytowane przez marika39
Czas edycji: 2012-04-13 o 15:36
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 15:36   #439
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Slimex 15

hej , już nikt nie odwiedza tego wątku?, wszystkie schudły


paulajas, jak tam z maleństwem , ? nie daje spać po nocach?

jak kg? i samopoczucie? pozdrawiam
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 16:19   #440
wariateczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7
GG do wariateczka
Dot.: Slimex 15

nikt nie odwiedza, bo nikt już nie chce nic napisać mój organizm chyba przyzwyczaił się do tabletek bo juz czuje sie dobrze, glowa nie boli, serce nie bije juz tak szybko, sypiam dłuzej i jakas taka zywsza jestem, jedyne co mnie nie pokoi to to ze waga sie zatrzymała
__________________
urodziłam się zmęczona, żyję po to by odpocząć
wariateczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 16:27   #441
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez wariateczka Pokaż wiadomość
nikt nie odwiedza, bo nikt już nie chce nic napisać mój organizm chyba przyzwyczaił się do tabletek bo juz czuje sie dobrze, glowa nie boli, serce nie bije juz tak szybko, sypiam dłuzej i jakas taka zywsza jestem, jedyne co mnie nie pokoi to to ze waga sie zatrzymała
mam , że to nie tak , że nikt nie chce pisac , myslałaś , że cały czas będziesz się źle czuć?- złe samopoczucie ma być, twoim zdaniem oznaka działania tabl.? - nic bardziej mylnego , ciesz się , że już się czujesz dobrze, tak powinno być. Trzeba było przezcytac niżej co pisałam , ja na początku tez źle się czulam a teraz oki, i spanie jest super nie mam problemu ze snem i głowa nie boli. Także myśle ze się mylisz co do działania tabl. chyba nie myslałaś , że co tydzień będziesz tracić 4 kg? teraz waga będzie spadała powoli, 1 tydz. zawsze idzie w dól a potem zwalnia
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 17:24   #442
ewunia830
Raczkowanie
 
Avatar ewunia830
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: 1oo-lica
Wiadomości: 62
Dot.: Slimex 15

nie jem pieczywa kartofli makronu ryżu generalnie chude mięso i jogurty 0% jakieś tam warzywka

Edytowane przez ewunia830
Czas edycji: 2012-06-05 o 19:44
ewunia830 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 18:26   #443
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez ewunia830 Pokaż wiadomość
właśnie zerknęłam na stronkę zbroi i niespodziewajka to co wy tu wszystkie bierzecie jest ! i wcale nie aż tak drogo i sibutril kupiłam za 198 zł !
ale poradźcie czy dobrać do końca ? zostało mi 20 tabl. i dopiero zamówić to co wy kochane ? po tym mam tak że jestem trochę jak po kawie, nie senna, troszkę za wcześnie się budzę, z jedzeniem mam dziwnie bo niby głodna jestem ale zjadam tylko 1/3 porcji ale kg stoją w miejscu ! i to mnie załamuje ! nie jem pieczywa kartofli makronu ryżu generalnie chude mięso i jogurty 0% jakieś tam warzywka

pomocy ! ja już nie wiem co mam robić ehh


hejka , jesteś dopiero po 10 tab. sibutrilu i nie przerywaj, po co? dobierz do końca i zamów inny. - tak żeby nie przerywać ciągłosci a objawy masz takie jak my wszystkie czyli jest oki. Wstajemy o wiele wcześniej , jesteśmy wyspane , jeść- to się chce tylko oczami( identycznie jak Ty), jesli chodzi o objawy to masz normalne, czyli wszystko oki. Napisz ile schudłaś na sibuslimie? , jesli waga spadła od poczatku brania tego leku , bedzie dobrze, powoli będzie spadać.... i nie załamuj sie
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 18:33   #444
martagral
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3
Dot.: Slimex 15

Witam Was wszystkie,
miałam kiedyś przygodę z meizitangiem i lida, które dobrze tolerowałam i po których schudłam 15 kg, niestety pozwoliłam sobie na większe ilości jedzenia i przytyła 2 razy tyle. Teraz ważę ponad 90 kg.
Piszecie tu o dwóch preparatach Slimex 15 i Sibumax, zależy mi na preparacie który będzie chamował apetyt, który z tych preparatów jest lepszy? Czy możecie polecić sprawdzonego sprzedawcę?
Bardzo proszę o kontakt e-mailowy martagral@wp.pl.
Z góry dziękuję za pomoc i życzę Wam powodzenia w utracie zbędnych kilogramóww.
Pozdrawiam Marta
martagral jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 22:00   #445
ewunia830
Raczkowanie
 
Avatar ewunia830
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: 1oo-lica
Wiadomości: 62
Dot.: Slimex 15

marika no niestety waga może około kilograma ale to się nie liczy, bo to normalne
ewunia830 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 04:56   #446
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez ewunia830 Pokaż wiadomość
marika no niestety waga może około kilograma ale to się nie liczy, bo to normalne
nie , to sie liczy. Ty chyba nie myślałaś, że waga będzie spadać po 4 kg w tydz. dopiero 10 tabl. więc cierpliwości , przypomnij ile masz wzr. i wagi?

---------- Dopisano o 05:56 ---------- Poprzedni post napisano o 05:53 ----------

Cytat:
Napisane przez martagral Pokaż wiadomość
Witam Was wszystkie,
miałam kiedyś przygodę z meizitangiem i lida, które dobrze tolerowałam i po których schudłam 15 kg, niestety pozwoliłam sobie na większe ilości jedzenia i przytyła 2 razy tyle. Teraz ważę ponad 90 kg.
Piszecie tu o dwóch preparatach Slimex 15 i Sibumax, zależy mi na preparacie który będzie chamował apetyt, który z tych preparatów jest lepszy? Czy możecie polecić sprawdzonego sprzedawcę?
Bardzo proszę o kontakt e-mailowy martagral@wp.pl.
Z góry dziękuję za pomoc i życzę Wam powodzenia w utracie zbędnych kilogramóww.
Pozdrawiam Marta



hej , to że piszemy nie tylko o 2 ale i o wielu innych tabl. nie znaczy , że któryś jest lepszy, wszystko zależy od osoby , na niektórych slimex był rewelacyjny , dla niektórych sibuslim , slim trim itp. nie na każdego działaja tak samo pozdrawiam
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 11:58   #447
potfortek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7
Dot.: Slimex 15

Hej dziewczyny

No i znalazłam to czego szukałam, dziś odebrałam przesyłkę i zażyłam pierwszą tabletkę sibumaxu. Czekam na efekty tzn jakie będzie moje samopoczucie. Za tydzień wejdę na wage i napiszę jakie są efekty.
Trzymam kciuki za Was i za siebie też
potfortek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 12:22   #448
paulajas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: cukierkowo
Wiadomości: 34
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez marika39 Pokaż wiadomość
wreszcie pokrewna duszyczka się zlitowała nade mną

bolała Cie głowa, być może ciśnienie? , jedziesz na wesele a co z piciem? masz zamiar wypić troszke alkoholu?

co z wagą u mnie? nie wiem , jutro się zważe ale chyba bez większych zmian, przynajmniej tak czuje, jutro się okaże. Zaczęłam 2 op. i jestem ciekawa czy coś da, jak nie pomoże to tylko szkoda sie katować, każdy lek pomagał mi przez 1 miesiąc a potem jak zaklęta waga stała zobaczymy .
Dzięciątko pomoże zrzucić wage troszke trzeba się nabiegać przy takim maleństwie , ale to sama radość



A co u Ciebie Paulajas? jak waga? a włosy ?
hej, po weselu super alkohol był, włosy ok. waga stoi
mały daje czadu.. ogólnie zalatana jestem
paulajas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 12:15   #449
pogrubasek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10
Dot.: Slimex 15

Hejka dziewczyny. Ja dziś wzięłam pierwszą tabletkę Slim Trim 15. Do tej pory brałam Slimex i chudnę na maksa, rozmir 38, z 42. No i na ostatni chyba już miesiąc kuracji zdecydowałam się na ten tańszy zamiennik - Slim Trim 15.
Brała go któraś z Was ? Blistry w takim samym kształcie są jak Slimex. Skład ten sam.
Ciekawe czy działa tak samo ?

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

sorki, miało być oczywiście - rozmiar
pogrubasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 17:15   #450
potfortek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7
Dot.: Slimex 15

Witam Was

Zastanawiam się czy wogóle pisać bo mam wrażenie że nikt tego nie czyta, ale może lżej mi będzie. Wczoraj zażylam pierwszą tabletkę i powiem szczerze że ani po meridi ani po slimexie nie czułam się tak fatalnie, suchość w ustach i ból głowy - na to byłam przygotowana, prawie całą noc nie spałam jakieś dziwne kołatania serca miałam, a dziś zawroty głowy - to mnie zaskoczyło. Mam nadzieję że to chwilowe, wydajemi się też że sibumax ma mocniejsze działanie niż dwa poprzednie leki.Wiem że mimo wstrętu do jedzenia jeść trzeba dlatego staram się zjadać pięć małych posiłków dziennie i bardzo dużo pije, poprzednio bylo tak samo - zero łaknienia. Jutro postanowiłam się zważyć bo wydaje mi się, że spodnie już zrobiły się luźniejsze,żeby tylko złe samopoczucie ustąpiło, bo rano trzeba wstać do pracy.......
potfortek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:59.