Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25 - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-27, 16:44   #271
Tequila72
Raczkowanie
 
Avatar Tequila72
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 315
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez Patrycja99 Pokaż wiadomość
Laseczki wrzuciłam kilka nowych fot, na których próbuję zobrazować jakie miękkie są moje piersi Dla wszystkich, które boją się Mentorów, a to dopiero 7 tyg

To lecę, bo to mnie też się tyczy

Ps. Szczenę muszę trzymać?
__________________
167 cm,pod 75 cm,obw 85 cm,50 kg

11.04 - AB
Juz sa!!!
Silimed Natural hi 370 ml, 11,9/11,9/5,7
Tequila72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 16:46   #272
Patrycja99
Raczkowanie
 
Avatar Patrycja99
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 149
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez Tequila72 Pokaż wiadomość
To lecę, bo to mnie też się tyczy

Ps. Szczenę muszę trzymać?
Hahaha No Ty mi powiedz czy musiałaś trzymać
Patrycja99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 16:57   #273
Balonoowa
Rozeznanie
 
Avatar Balonoowa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 666
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Patrycja99 bardzo ładnie wyglądają oby moje też się tak ładnie wybiły i ułożyły jak Twoje
__________________
1 operacja - 01.2016
Poprawka - 09.2016
Silimed Natural 485 Hi

Edytowane przez Balonoowa
Czas edycji: 2016-01-27 o 16:58
Balonoowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 16:59   #274
Patrycja99
Raczkowanie
 
Avatar Patrycja99
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 149
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez Balonoowa Pokaż wiadomość
Patrycja99 bardzo ładnie wyglądają oby moje też się tak ładnie wybiły i ułożyły jak Twoje
Wybiją się zobaczysz! Dla naszego zdrowia psychicznego najlepiej by było przez pierwszy miesiąc nie móc ich podglądać, bo tak się niepotrzebnie schizujemy Będą piękne!
Patrycja99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 17:05   #275
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Patrycja, super wygladaja! Chociaz mnie foty gniecionych cycow nigdy nic nie mowia, nie umiem ze zdjec wyczytac miekkosci piersi. Obiecuje wrzucic Wam film jak juz sobie cycki zrobie.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 17:05   #276
Balonoowa
Rozeznanie
 
Avatar Balonoowa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 666
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez Patrycja99 Pokaż wiadomość
Wybiją się zobaczysz! Dla naszego zdrowia psychicznego najlepiej by było przez pierwszy miesiąc nie móc ich podglądać, bo tak się niepotrzebnie schizujemy Będą piękne!
Ja właśnie dlatego swoich jeszcze nie rozpakowałam i czekam do piątku do wizyty kontrolnej, żeby je zobaczyć. Ale nie wiem ile sama wytrzymam jak na razie wszystko mnie boli więc jakoś nie rwę się do oglądania
__________________
1 operacja - 01.2016
Poprawka - 09.2016
Silimed Natural 485 Hi
Balonoowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 17:11   #277
Tequila72
Raczkowanie
 
Avatar Tequila72
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 315
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Patrycja99 ...mmm...zawiasy od szczeny mnie bolą i zbierałam jęzor z podłogi

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

A, i b.ładna rama lustra

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Balonoowa Pokaż wiadomość
Ja właśnie dlatego swoich jeszcze nie rozpakowałam i czekam do piątku do wizyty kontrolnej, żeby je zobaczyć. Ale nie wiem ile sama wytrzymam jak na razie wszystko mnie boli więc jakoś nie rwę się do oglądania

A to dopiero po 1 kontroli można się dopiero obmywać? Wcześniej się nie rusza? W sumie Balonoowa gratki za cierpliwość
__________________
167 cm,pod 75 cm,obw 85 cm,50 kg

11.04 - AB
Juz sa!!!
Silimed Natural hi 370 ml, 11,9/11,9/5,7
Tequila72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-27, 17:25   #278
Balonoowa
Rozeznanie
 
Avatar Balonoowa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 666
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez Tequila72 Pokaż wiadomość
Patrycja99 ...mmm...zawiasy od szczeny mnie bolą i zbierałam jęzor z podłogi

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

A, i b.ładna rama lustra

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------




A to dopiero po 1 kontroli można się dopiero obmywać? Wcześniej się nie rusza? W sumie Balonoowa gratki za cierpliwość
Dr powiedział że przez pierwszy tydzień, do zdjęcia szwów nie ruszamy nic, nie ściągamy stanika ani pasa. Po tygodniu można zdejmować na godzinkę 2 razy dziennie i umyć się, ale szwów nie moczyć. Tak więc stosuję się, aby jak najszybciej zobaczyć pozytywne efekty przy tym bólu uwierz mi, że nie chce się tam niczego "tykać", tylko żeby bardziej nie bolało więc do piątku cierpliwie czekam
__________________
1 operacja - 01.2016
Poprawka - 09.2016
Silimed Natural 485 Hi
Balonoowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 17:26   #279
Patrycja99
Raczkowanie
 
Avatar Patrycja99
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 149
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Enn tu chyba i tak nie mozna filmikow wrzucac

Balonoowa ja tez dopiero po tygodniu zobaczylam i... dola zalapalam dobrze, ze mnie pocieszalyscie

Tequila72 dziekuje lustro to byla masakra w ikea jest taka biala rama tylko do obrazow, a lustro tylko z czarna rama jest. Uparlam sie na lustro z biala rama i musialam kupic czarne lustro i biala rame na obraz i zlozyc z tego biale lustro :P
Patrycja99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 17:32   #280
sahara_1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez Balonoowa Pokaż wiadomość
Zwłaszcza boli mnie lewa strona. Dr mówił, że sutki są lekko krzywe ale coś na to zaradzi, więc może przyciął mi mięsień od środka i stąd ten ból. Moje piersi miały 14cm szer.a implant 13,1cm także dziwię się, że są tak bardzo pod pachami, ale wierzę w to, że będą piękne już niedługo! I czekam aż się wybiją bo przecież nie mogą zostać takie malutkie
Jestem niezwykle ciekawa efektu bo dzisiaj na konsultacji AB zaproponował mi Silimed natural i wśród rozmiarów wymienił również i ten który ty masz 370 Hi lub 425 Hi lub 485Hi.

Zdrówka życzę!
__________________
AB 07.03.2016 370 HI
poprawka AB 16.01.2016

Wymiary przed 75/83
Wymiary po ?
wzrost 172, waga 55 kg

Edytowane przez sahara_1986
Czas edycji: 2016-01-27 o 17:34
sahara_1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 17:39   #281
Balonoowa
Rozeznanie
 
Avatar Balonoowa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 666
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez Patrycja99 Pokaż wiadomość
Enn tu chyba i tak nie mozna filmikow wrzucac

Balonoowa ja tez dopiero po tygodniu zobaczylam i... dola zalapalam dobrze, ze mnie pocieszalyscie

Tequila72 dziekuje lustro to byla masakra w ikea jest taka biala rama tylko do obrazow, a lustro tylko z czarna rama jest. Uparlam sie na lustro z biala rama i musialam kupic czarne lustro i biala rame na obraz i zlozyc z tego biale lustro :P
Myślę że u mnie może być podobnie, wiec nie palę się do oglądania po co się denerwować

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Cytat:
Napisane przez sahara_1986 Pokaż wiadomość
Jestem niezwykle ciekawa efektu bo dzisiaj na konsultacji AB zaproponował mi Silimed natural i wśród rozmiarów wymienił również i ten który ty masz 370 Hi lub 425 Hi lub 485Hi.

Zdrówka życzę!
Dziękuję! a jak po wizycie? Doktorek Ci się spodobał? a jakie masz wymiary i jaki efekt Cię interesuje?
__________________
1 operacja - 01.2016
Poprawka - 09.2016
Silimed Natural 485 Hi
Balonoowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-27, 17:45   #282
Tequila72
Raczkowanie
 
Avatar Tequila72
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 315
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez Balonoowa Pokaż wiadomość
Myślę że u mnie może być podobnie, wiec nie palę się do oglądania po co się denerwować

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------



Dziękuję! a jak po wizycie? Doktorek Ci się spodobał? a jakie masz wymiary i jaki efekt Cię interesuje?
Podpinam się pod pytanie o A.B
__________________
167 cm,pod 75 cm,obw 85 cm,50 kg

11.04 - AB
Juz sa!!!
Silimed Natural hi 370 ml, 11,9/11,9/5,7
Tequila72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 17:52   #283
sahara_1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez Balonoowa Pokaż wiadomość
Myślę że u mnie może być podobnie, wiec nie palę się do oglądania po co się denerwować

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------



Dziękuję! a jak po wizycie? Doktorek Ci się spodobał? a jakie masz wymiary i jaki efekt Cię interesuje?
No ja chciałam żeby były jak najbardziej naturalne ( zdjęcie wrzucałam na forum cz. 24 -pokazałam je również na konsultacji. Moje wymiary zaraz wrzucę w stopce jak sie pomierzę i wrzucę też do galerii wizualizację którą zrobił bo sobie cyknęłam zdjęcie dla męża. Doktorek nawet spoko - zaczął tylko trochę lawirować jak zapytałam o formlne aspekty operacji (tzn. umowa itp.)
PS. Jak zobaczył mój biustnosz który nosiłam w trakcie karmienia to powiedział "ale maleństwa" heheh a mnie sie wydawało że wtedy to było całkiem nieźle
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 579183.jpg (24,8 KB, 37 załadowań)
__________________
AB 07.03.2016 370 HI
poprawka AB 16.01.2016

Wymiary przed 75/83
Wymiary po ?
wzrost 172, waga 55 kg
sahara_1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 18:19   #284
Tequila72
Raczkowanie
 
Avatar Tequila72
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 315
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez sahara_1986 Pokaż wiadomość
No ja chciałam żeby były jak najbardziej naturalne ( zdjęcie wrzucałam na forum cz. 24 -pokazałam je również na konsultacji. Moje wymiary zaraz wrzucę w stopce jak sie pomierzę i wrzucę też do galerii wizualizację którą zrobił bo sobie cyknęłam zdjęcie dla męża. Doktorek nawet spoko - zaczął tylko trochę lawirować jak zapytałam o formlne aspekty operacji (tzn. umowa itp.)
PS. Jak zobaczył mój biustnosz który nosiłam w trakcie karmienia to powiedział "ale maleństwa" heheh a mnie sie wydawało że wtedy to było całkiem nieźle
A jak jest z umowa u AB? Jaki termin u niego na op po konsultacji? Byłabyś skłonna u niego robić?
__________________
167 cm,pod 75 cm,obw 85 cm,50 kg

11.04 - AB
Juz sa!!!
Silimed Natural hi 370 ml, 11,9/11,9/5,7
Tequila72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 18:24   #285
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Kurde, widze, ze AB lubi porzadny cyc.

Dziewczyny na forum beauty widzialam kilka przypadkow dziewczyn ze zle dobranymi implantami, i mowie tu o osobach operujacych sie u dobrych lekarzy, TK, MW jesli dobrze pamietam... Do tego TK komus zrobil operacje mimo torbieli w piersi, a ponoc wtedy absolutnie sie nie powinno.
Kwestie zdrowotne sobie ogarne, ale jak uniknac zle dobranego implantu? Skoro nawet dobry lekarz potrafi wlozyc np. za szeroki.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 19:00   #286
Balonoowa
Rozeznanie
 
Avatar Balonoowa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 666
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez sahara_1986 Pokaż wiadomość
No ja chciałam żeby były jak najbardziej naturalne ( zdjęcie wrzucałam na forum cz. 24 -pokazałam je również na konsultacji. Moje wymiary zaraz wrzucę w stopce jak sie pomierzę i wrzucę też do galerii wizualizację którą zrobił bo sobie cyknęłam zdjęcie dla męża. Doktorek nawet spoko - zaczął tylko trochę lawirować jak zapytałam o formlne aspekty operacji (tzn. umowa itp.)
PS. Jak zobaczył mój biustnosz który nosiłam w trakcie karmienia to powiedział "ale maleństwa" heheh a mnie sie wydawało że wtedy to było całkiem nieźle
To Silimedy Natural będą ok, bo taki efekt po nich się osiąga. Ale rozstrzał rozmiarowy bardzo duży!! Widzę, że wymiary mamy podobne, więc wiem już czemu tak czekasz na moje efekty a jak sama uważasz? Który implant najbardziej Cię interesuje? Ja uważam, że z tych moich może wyjść zbyt duży biust dla Ciebie (ja pokazywałam o wiele większe piersi dr na wizycie), brałabym te 425 hi max.
__________________
1 operacja - 01.2016
Poprawka - 09.2016
Silimed Natural 485 Hi
Balonoowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 19:25   #287
Tequila72
Raczkowanie
 
Avatar Tequila72
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 315
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Patrycja99, Aicha a jak wygąda z umową u PS? Od razu po konsultacji się dostaje?

Patrycja99 - co do miękkości - jak je ocenia Twój facet?
__________________
167 cm,pod 75 cm,obw 85 cm,50 kg

11.04 - AB
Juz sa!!!
Silimed Natural hi 370 ml, 11,9/11,9/5,7
Tequila72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 19:43   #288
_Bianeczka_
Rozeznanie
 
Avatar _Bianeczka_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 660
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Pokaż wiadomość
Serio? A teraz taka chudzinka jesteś
Okres dojrzewania czyli 1wsza i 2ga klasa liceum to byla masakra, bardzo przytylam. dopiero pozniej wzielam sie w garsc, ale ciagle slyszalam docinki i to od najblizszych osob typu "no zjedz ta kanapke, bedziesz jeszcze grubsza" itd.

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
Bianeczka, właśnie przeczytałam.
Kurcze, taka laska z Ciebie, aż w szoku jestem że taka nieśmiała jesteś. Zwłaszcza mając taką pracę.
Ja kiedyś miałam straszny kompleks i nie wychodziłam do ludzi, wstydziłam się uśmiechać, bo miałam koszmarnie krzywe zęby. Ale na szczęście w końcu w wieku 20 lat założyłam aparat na zęby i ułatwiło mi to życie, i to bardzo!. Wcześniej w ogóle się nie uśmiechałam, nie jadłam w towarzystwie, nie mówiłam za bardzo. Bo miałam je naprawdę bardzo krzywe i wstydziłam się buzię otworzyć.
Takze ten... poprawienie czegoś u siebie może zmienić podejście do życia i jakośc życia. I po to to robimy! enn pisałaś coś, że jak ktos sie wstydzi rozebrac u lekarza z powodu cycków to i po operacji sie to nie zmieni. Dla mnie bzdura. Tak jak z zębami... jak tylko wyprostowałam zaczęłam chodzić z bananem na buzi, wszystko się zmieniło. Jak zrobię piersi nie bede sie wstydziła wyjsc na plaze, rozebrac jak trzeba bedzie. duzo sie zmieni
Ja w sumie nie spotykam sie z innymi osobami bo najzwyczajniej w swiecie my (ja i moj maz) nie utrzymujemy kontaktow ze znajomymi na stopie odwiedzic itd. Nie chodzimy na imprezy, dyskoteki, nie organizujemy urodzin czy imienin bo nie mielibysmy kogo zaprosic. Niby mam jakies kolezanki ale to czesciej z nimi popisze na fejsie czy wizazu niz spotkam sie tak normalnie.


Cytat:
Napisane przez hschick Pokaż wiadomość
No niestety ale nie dam sobie wsadzić do piersi o szerokości 13 cm implantu o szerokości 10,6 i projekcji 5,8... 😞 bo będzie to wyglądało conajmniej dziwnie.... A dr stwierdził że więcej nie wejdzie :/ i to jest max co może mi zaproponować.
Nie wiem jaka ja mialam szerokosc, ale u ciebie faktycznie waski ten implant zaproponowal.


Cytat:
Napisane przez kasia4201 Pokaż wiadomość
Dlaczego nie trafił,chciałas wiekszy a A.K. pow ze sie nie da?
U mnie zaproponował od razu 2 rozne wielkosci i pow ze mam stwierdzic w ktorej lepiej sie czuje. Tylko ze ja po dwóch ciazach jestem i skory u mnie było duzo wypełnienia.moze to tez ma znaczenie.
U mnie dokladnie tez tak bylo. Myslalam ze moja piers ma szerokosc 11cm a tu n agle okazuje sie ze mam implant 12,1 ale na rysunkach p;rzed operacja dr wzial pod uwage ta rozciagnieta skore po 2ch karmieniach.

Cytat:
Napisane przez kasia4201 Pokaż wiadomość
Bianeczka nigdy nie powiedziała bym ze jest tak nieśmiała osoba. Jestes tak piekna i zgrabna kobieta, ze myslałam ze jestes przebojowa i ciagle obracasz sie wokół ludzi,spotkania,wypady 😉

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------



No, dziwna sprawa.
Spotkania, wypady. Oj cos ty.
Wiesz ze ja ostatni raz na dyskotece bylam 10 lat temu A na spotakniu w knajpie z 2 kolezankami 3 lata temu.


Cytat:
Napisane przez R0SA Pokaż wiadomość

oj tak! Ja też miałam Cię za typową rakietę Bianeczka :P ale znam ten styl hah moja najlepsza przyjaciółka wygląda jak marzenie, a ma tak niską samoocenę i jest tak wstydliwa, że aż trudno uwierzyć.. Uwielbiam ją. Faceci się na nią glapią a ona taka skromna i zawsze zawstydzona :P

Wiesz ze ja nawet dzwoniac na infolonie np w sprawie telefonu, wstydze sie rozmawiac jak odbiera facet. Modle sie zawsze w duchu zeby odebrala kobieta


Cytat:
Napisane przez kasia4201 Pokaż wiadomość
Moje cyce nadal ewaluuja 😊Kiedys, ktoras z dziewczyn, w poprzedniej czesci, napisała ze nie da sie zbliżyc piersi stanikiem. A ja mowie, ze sie da, i własnie tego dokonałam 😊 wczoraj wyprałam mój po op stanik w dosc wysokiej temp,bo 90 st, ale ja tak piore reczniki a ze własnie je prałam to wsadziłam tez moj stanik bo od op mineło 2 tyg i chciałam go odswieżyc. Wiec przez noc wysechł a ja spałam w tym czasie w sportowcu,rano go ubrałam i stwierdziłam,ze troche sie skurczył, ale to dobrze,bo lepiej trzyma biust, jest ciasny i gdy poprawiam piersi do środka, bo tak własnie nakazał dr sa tak blisko, że nie ma miedzy nimi przerwy 😊 wiec mysle ze gdy biust bedzie juz ostatecznie wygojony, nie bedzie problemu z ułozeniem go w odpowiednim staniku.
To taka moja historia dotyczaca stanika 😁
Tez pralam stanik w 90st, ale ja dostalam bialy wiec po zmianach opatrunkow wygladal tragicznie a po praniu... jak nowka


Cytat:
Napisane przez dianka133 Pokaż wiadomość
Ja rozumiem Bianeczkę... U mnie pomimo, że jestem bardzo pewną siebie osobą i towarzyską, bez kompleksów, jeśli chodzi o spojrzenia to mnie krepują i wstydzę się ludzi wówczas, krepują mnie komplementy oraz spojrzenia. Staram się nie zwracać na obcych uwagi i iść z podniesioną głową patrząc przed siebie... najgorsze jak dostaje kwiaty od nieznajomych, biorę je i odchodzę nawet bez dziękuję tak się wstydzę haha wstydziocha na maxa!
Ja w komplementy nie umiem uwierzyc ze sa szczere. Czasami moj maz powie "slicznie wygladasz" a ja mu na to zawsze " taaak, jak dupa zza krzaka" Choc w sumie to pewnie w jakims stopniu jemu sie musze podobac skoro juz tyle lat jestesmy ze soba.
Ale jak mowie " dobrze wygladam"? np jak gdzies wychodzimy i on odpowie ze tak, to ja musze dodac " no ale tak szczerze odpowiedz".

Kwiaty dostaje tylko od meza wiec nie wiem jak to jest dostac od kogos innego Nigdy nie mialam takiej sytuacji.


Cytat:
Napisane przez Tequila72 Pokaż wiadomość


A to dopiero po 1 kontroli można się dopiero obmywać? Wcześniej się nie rusza? W sumie Balonoowa gratki za cierpliwość
Ja moglam pierwszy raz sie umyc dopiero po pierwszej kontroli czyli po tygodniu. Tzn cycki se umyc, tylek mozna codziennie od razu


Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Kurde, widze, ze AB lubi porzadny cyc.

Dziewczyny na forum beauty widzialam kilka przypadkow dziewczyn ze zle dobranymi implantami, i mowie tu o osobach operujacych sie u dobrych lekarzy, TK, MW jesli dobrze pamietam... Do tego TK komus zrobil operacje mimo torbieli w piersi, a ponoc wtedy absolutnie sie nie powinno.
Kwestie zdrowotne sobie ogarne, ale jak uniknac zle dobranego implantu? Skoro nawet dobry lekarz potrafi wlozyc np. za szeroki.
Zalezy pewnie jaka torbiel. Ja robiac sobie usg przed operacja mialam kilka malutkich torbieli i to nie bylo przeciwskazanie.
_Bianeczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 19:44   #289
Majka007
Zakorzenienie
 
Avatar Majka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 197
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Była mowa o związkach , eh współczuje Wam toksycznych i muszę Was pocieszyć , że ja tez byłam , a raczej niestety jeszcze jestem w bagnie.. Zamieszkałam ze swoim facetem , umowę wzięliśmy na pol no i nastała tragedia Ja kompletny brak libido , on kulturysta na sterydach, non stop kłótnie.. Kazał mi ciagle tylko sprzątać , mimo ze było czysto.. Nie miałam ani chwili dla siebie , bo jak usiadłam to miał pretensje , że bałagan :/ ze krzywo ręcznik wisi itd.. Zaczął wyliczać mi wszystko, każda złotówkę , zakupy kazdy sam robił. Potrafił wypomnieć , ze za duzo wody używam, albo ze moge używać piekarnika tylko raz w tyg a ja uwielbiam piec dietetyczne ciasta ehh. No i zdecydowałam ,że sie z nim rozstane.. Mimo ze na pol wynajem mieszkania , zapłaciłam kaucje 1500zl. Chciałam sie teraz wyprowadzić , ale on powiedział , ze skoro go tak "zrobiłam" a umowa na 9 mies jeszcze , to muszę mieszkac jeszcze miesiąc bo on nie ma kasy na całe mieszkanie i musi kogoś znaleźć do drugiego pokoju.. Tragedia. O cyckach to nie chciał słyszeć nawet 😂 No , ale i tak postawie na swoim i w koncu je zrobię ! Za 1,5 tyg mam konsultacje i juz nie moge sie doczekać
Przepraszam , że tak sie rozpisałam, ale od pol roku mieszkam w Wawie i niestey , nie mam żadnych znajomych na których moge liczyć , tylko praca , praca i dom. Nie warto jest tkwić w toksycznych związkach pamiętajcie ! Na pewno ciezko jest samej , ale pomyślcie jaka satysfakcja jak sie do czegos dojdzie samemu
__________________
,,Pieniądz i czas to najwięksi terroryści"
Trener personalny , kosmetolog , dietoterapeutka

21.03.2016 dr. D.F. Mentor 450cc okrągłe
Majka007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-27, 19:46   #290
kasia4201
Raczkowanie
 
Avatar kasia4201
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 262
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez Biyadhoo Pokaż wiadomość
Ja robilam kilka razy ale bez szalu. Skora jest fajnie odswiezona i wyrownuje sie koloryt, kilka tyg po zabiegach bardziej jedrna ale zmarszczek w moim przypadku nie wygladzilo. Zalezy pewnie ile masz lat i w jakim stanie jest Twoja cera. U mnie juz czas na hialuronowy i botox jesli chodzi o zmarszczki, cala reszta to tylko strata kasy.
Dziekuje za odpowiedź. Ja mam 31 lat. Nie ma wielkich zmarszczek, jest ich kilka w okolicy oczu,kurze łapki,ale sa płytkie.
__________________
B/73/168/55
op 14.01.2016 A.K. Katowice sebbin 435/11,7/6,0
kasia4201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 19:48   #291
sahara_1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez Tequila72 Pokaż wiadomość
A jak jest z umowa u AB? Jaki termin u niego na op po konsultacji? Byłabyś skłonna u niego robić?
Wcisnęli mnie jeszcze w marcu na 21. Cieszę się bo u PO mam na 22 także na kogo bym się nie zdecydowałam to urlop mogę już wystawić w pracy;D Na razie nie wyrokuję w przyszłym tygodniu mam konsultację u PO i zobaczymy co on powie. Jak na razie skłaniam się lekko w stronę AB ze względu na to że u niego nigdy nie było problemów z gwarancją na implanty i dokumentacją a niestety u PO się zdarzało.
Odnośnie umowy - umówiłam się z nim że jak będę miała czas to podjadę z mężem i poczytamy co tam jest napisane. Niestety nie chciał dać 'na wynos' do poczytania w domu;( O ile dobrze zrozumiałam to nie jest taka tradycyjna umowa i podpisuje się ją w dzień zabiegu... ale byłam tak przejęta całą sytuacją że mogłam coś pokręcić
__________________
AB 07.03.2016 370 HI
poprawka AB 16.01.2016

Wymiary przed 75/83
Wymiary po ?
wzrost 172, waga 55 kg
sahara_1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 19:56   #292
kasia4201
Raczkowanie
 
Avatar kasia4201
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 262
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez Majka007 Pokaż wiadomość
Była mowa o związkach , eh współczuje Wam toksycznych i muszę Was pocieszyć , że ja tez byłam , a raczej niestety jeszcze jestem w bagnie.. Zamieszkałam ze swoim facetem , umowę wzięliśmy na pol no i nastała tragedia Ja kompletny brak libido , on kulturysta na sterydach, non stop kłótnie.. Kazał mi ciagle tylko sprzątać , mimo ze było czysto.. Nie miałam ani chwili dla siebie , bo jak usiadłam to miał pretensje , że bałagan :/ ze krzywo ręcznik wisi itd.. Zaczął wyliczać mi wszystko, każda złotówkę , zakupy kazdy sam robił. Potrafił wypomnieć , ze za duzo wody używam, albo ze moge używać piekarnika tylko raz w tyg a ja uwielbiam piec dietetyczne ciasta ehh. No i zdecydowałam ,że sie z nim rozstane.. Mimo ze na pol wynajem mieszkania , zapłaciłam kaucje 1500zl. Chciałam sie teraz wyprowadzić , ale on powiedział , ze skoro go tak "zrobiłam" a umowa na 9 mies jeszcze , to muszę mieszkac jeszcze miesiąc bo on nie ma kasy na całe mieszkanie i musi kogoś znaleźć do drugiego pokoju.. Tragedia. O cyckach to nie chciał słyszeć nawet 😂 No , ale i tak postawie na swoim i w koncu je zrobię ! Za 1,5 tyg mam konsultacje i juz nie moge sie doczekać
Przepraszam , że tak sie rozpisałam, ale od pol roku mieszkam w Wawie i niestey , nie mam żadnych znajomych na których moge liczyć , tylko praca , praca i dom. Nie warto jest tkwić w toksycznych związkach pamiętajcie ! Na pewno ciezko jest samej , ale pomyślcie jaka satysfakcja jak sie do czegos dojdzie samemu
Współczuje Ci,przykro jest czytac tak straszne historie,wiele przeszłas,ale jest bardzo silna kobieta bo zakonczylaś ten destrukcyjny zwiazek. Gratuluje. Teraz jeszcze cyce i do przodu, zobaczysz z cyckami wszystko zmieni sie na plus 😉
__________________
B/73/168/55
op 14.01.2016 A.K. Katowice sebbin 435/11,7/6,0
kasia4201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 20:00   #293
sahara_1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez Balonoowa Pokaż wiadomość
To Silimedy Natural będą ok, bo taki efekt po nich się osiąga. Ale rozstrzał rozmiarowy bardzo duży!! Widzę, że wymiary mamy podobne, więc wiem już czemu tak czekasz na moje efekty a jak sama uważasz? Który implant najbardziej Cię interesuje? Ja uważam, że z tych moich może wyjść zbyt duży biust dla Ciebie (ja pokazywałam o wiele większe piersi dr na wizycie), brałabym te 425 hi max.
Pan doktor wydaje mi się gustuje w dużych piersiach i uprzedzał że 99% pacjentek chciałoby mieć większe niż 425 hi stąd i propozycja na większe. Pewnie zostanę przy 425 hi - to była pierwsza propozycja;D
__________________
AB 07.03.2016 370 HI
poprawka AB 16.01.2016

Wymiary przed 75/83
Wymiary po ?
wzrost 172, waga 55 kg
sahara_1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 20:08   #294
Tequila72
Raczkowanie
 
Avatar Tequila72
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 315
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Ja moglam pierwszy raz sie umyc dopiero po pierwszej kontroli czyli po tygodniu. Tzn cycki se umyc, tylek mozna codziennie od razu

Bianeczka prawie się obaliłam ze śmiechu

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez sahara_1986 Pokaż wiadomość
Wcisnęli mnie jeszcze w marcu na 21. Cieszę się bo u PO mam na 22 także na kogo bym się nie zdecydowałam to urlop mogę już wystawić w pracy;D Na razie nie wyrokuję w przyszłym tygodniu mam konsultację u PO i zobaczymy co on powie. Jak na razie skłaniam się lekko w stronę AB ze względu na to że u niego nigdy nie było problemów z gwarancją na implanty i dokumentacją a niestety u PO się zdarzało.
Odnośnie umowy - umówiłam się z nim że jak będę miała czas to podjadę z mężem i poczytamy co tam jest napisane. Niestety nie chciał dać 'na wynos' do poczytania w domu;( O ile dobrze zrozumiałam to nie jest taka tradycyjna umowa i podpisuje się ją w dzień zabiegu... ale byłam tak przejęta całą sytuacją że mogłam coś pokręcić
Hmm, u 1 dr do którego śmigam na konsultejszyn to umowę się dostaje do łapki po konsultacji.

Laski jak jest u innych dr? Dużo czytania pewnie, co?
__________________
167 cm,pod 75 cm,obw 85 cm,50 kg

11.04 - AB
Juz sa!!!
Silimed Natural hi 370 ml, 11,9/11,9/5,7
Tequila72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 20:17   #295
Perelka801
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 216
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez sahara_1986 Pokaż wiadomość
Wcisnęli mnie jeszcze w marcu na 21. Cieszę się bo u PO mam na 22 także na kogo bym się nie zdecydowałam to urlop mogę już wystawić w pracy;D Na razie nie wyrokuję w przyszłym tygodniu mam konsultację u PO i zobaczymy co on powie. Jak na razie skłaniam się lekko w stronę AB ze względu na to że u niego nigdy nie było problemów z gwarancją na implanty i dokumentacją a niestety u PO się zdarzało.
Odnośnie umowy - umówiłam się z nim że jak będę miała czas to podjadę z mężem i poczytamy co tam jest napisane. Niestety nie chciał dać 'na wynos' do poczytania w domu;( O ile dobrze zrozumiałam to nie jest taka tradycyjna umowa i podpisuje się ją w dzień zabiegu... ale byłam tak przejęta całą sytuacją że mogłam coś pokręcić
Potwiwrdzam ☺ tzn ja też zrozumiałam ze u AB umowę można sobie podjechać i przeczytać w klinice bo do domu nie daje i ze podpisuje się ją w dniu zabiegu. Ale nie dopytalam jak to jest z gwarancja na inplanty . Ktoś coś wie?
__________________
29 luty br.☺
A.B. Silimedy Natural
L.275 MD, P. 320 HI
Perelka801 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 20:26   #296
_Bianeczka_
Rozeznanie
 
Avatar _Bianeczka_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 660
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez kasia4201 Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedź. Ja mam 31 lat. Nie ma wielkich zmarszczek, jest ich kilka w okolicy oczu,kurze łapki,ale sa płytkie.
Ja w tym roku bede miec 32... tez mam zmarchy


Cytat:
Napisane przez Majka007 Pokaż wiadomość
Była mowa o związkach , eh współczuje Wam toksycznych i muszę Was pocieszyć , że ja tez byłam , a raczej niestety jeszcze jestem w bagnie.. Zamieszkałam ze swoim facetem , umowę wzięliśmy na pol no i nastała tragedia Ja kompletny brak libido , on kulturysta na sterydach, non stop kłótnie.. Kazał mi ciagle tylko sprzątać , mimo ze było czysto.. Nie miałam ani chwili dla siebie , bo jak usiadłam to miał pretensje , że bałagan :/ ze krzywo ręcznik wisi itd.. Zaczął wyliczać mi wszystko, każda złotówkę , zakupy kazdy sam robił. Potrafił wypomnieć , ze za duzo wody używam, albo ze moge używać piekarnika tylko raz w tyg a ja uwielbiam piec dietetyczne ciasta ehh. No i zdecydowałam ,że sie z nim rozstane.. Mimo ze na pol wynajem mieszkania , zapłaciłam kaucje 1500zl. Chciałam sie teraz wyprowadzić , ale on powiedział , ze skoro go tak "zrobiłam" a umowa na 9 mies jeszcze , to muszę mieszkac jeszcze miesiąc bo on nie ma kasy na całe mieszkanie i musi kogoś znaleźć do drugiego pokoju.. Tragedia. O cyckach to nie chciał słyszeć nawet 😂 No , ale i tak postawie na swoim i w koncu je zrobię ! Za 1,5 tyg mam konsultacje i juz nie moge sie doczekać
Przepraszam , że tak sie rozpisałam, ale od pol roku mieszkam w Wawie i niestey , nie mam żadnych znajomych na których moge liczyć , tylko praca , praca i dom. Nie warto jest tkwić w toksycznych związkach pamiętajcie ! Na pewno ciezko jest samej , ale pomyślcie jaka satysfakcja jak sie do czegos dojdzie samemu

Co za gnój. A wode mierzyl Ci w litrach ? Ile cieplej ile zimnej ?? No masakra.
_Bianeczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 20:37   #297
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Bianeczka, ale lubisz takie zycie, czy np. chcialabys cos zmienic? Nie umiem odczytac tego z Twoich postow.

Ja jestem malo towarzyska, zawsze bylam troche inna od rowiesnikow, przed LO byl koszmar. Dzieci potrafia byc niezwykle okrutne (maja to po rodzicach, taka prawda ).
Pozniej jak mialam z 16 lat skonczyl mi sie ten najgorszy okres dojrzewania i wyladnialam i uwazam, ze to glownie dzieki temu w LO radzilam sobie lepiej z ludzmi. Ale pozniej tez sie pokrecilo, problemy w domu narosly, stracilam rok szkoly, w sumie chodzilam do... 5 liceow w dwoch miastach. a po LO szybko zaczelam dosc sensownie pracowac i tak przepasc miedzy mna, a rowiesnikami rosla do tego stopnia, ze teraz nie znam ani jednej osoby w moim wieku, z ktora mialabym cokolwiek wspolnego.

Bardzo sie staram byc bardziej towarzyska, niezwykle sie w ogole zmienilam odkad wyjechalam sama do UK, duzo sie nauczylam, przestalam byc tak niesmiala (pare lat temu myslalam, ze mam w zalazkach fobie spoleczna, kiepsko bylo), teraz wlasciwie nie mam juz w ogole problemow z niesmialoscia, czasami nawet sama siebie zaskakuje
W tym roku chce probowac pielegnowac te nieliczne znajomosci ktore tu mam. Ale czesto wsrod ludzi sie mecze, nie lubie za bardzo tez imprezowac... Poza tym caly czas czuje sie jednak jakos inna, no i nie mam mega latwosci w nawiazywaniu znajomosci - w pracy super, wiem, ze jestem lubiana, ale nigdy nie umialam tego wyniesc poza prace, czasami czuje ze nie wiem co komus powiedziec, czuje sie troche taka, hmmm... Niezdarna spolecznie.

Oj, ulalo mi sie...

Wracajac do tematu, postanowilam, ze ide do AB i JJ, potrzebuje trzeciego lekarza i nie wiem gdzie isc...
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 20:42   #298
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

A ja 35.... i tez je mam

Majka007 o nieee nie znioslabym takiego pacana
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 20:48   #299
_Bianeczka_
Rozeznanie
 
Avatar _Bianeczka_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 660
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Mam podobnie jak ty, tez taka niezdara spoleczna jestem.

Z jednej strony chcialabym miec znajomych, spotykac sie az drugiej strony jest mi naprawde wygodnie tak jak mam teraz, nie jestem zobowiazana spotykac sie z kims. Lubie byc niezalezna. Pewnie tez dlatego nie mam znajomych.
Od zawsze taka bylam, tacy sa tez moi rodzice. Oni tez typowi domownicy, z nikim sie nie spotykaja wiec dla mnie takie siedzenie w domu to jest naturalna rzecz.
Napewno nie chcialoby mi sie wychodzic na dyskoteki, imprezy. Mam znajome w moim wieku ktore tylko mysla o imprezach, czy to bal andrzejkowy czy sylwester, a ja sie czuje na to za stara. No bo jak to matka dwojki dzieci ma isc szalec.

Edytowane przez _Bianeczka_
Czas edycji: 2016-01-27 o 21:05
_Bianeczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 20:50   #300
paulala6
Raczkowanie
 
Avatar paulala6
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez _Bianeczka_ Pokaż wiadomość

Ja w sumie nie spotykam sie z innymi osobami bo najzwyczajniej w swiecie my (ja i moj maz) nie utrzymujemy kontaktow ze znajomymi na stopie odwiedzic itd. Nie chodzimy na imprezy, dyskoteki, nie organizujemy urodzin czy imienin bo nie mielibysmy kogo zaprosic. Niby mam jakies kolezanki ale to czesciej z nimi popisze na fejsie czy wizazu niz spotkam sie tak normalnie.

Spotkania, wypady. Oj cos ty.
Wiesz ze ja ostatni raz na dyskotece bylam 10 lat temu A na spotakniu w knajpie z 2 kolezankami 3 lata temu.


Wiesz ze ja nawet dzwoniac na infolonie np w sprawie telefonu, wstydze sie rozmawiac jak odbiera facet. Modle sie zawsze w duchu zeby odebrala kobieta

Ja w komplementy nie umiem uwierzyc ze sa szczere. Czasami moj maz powie "slicznie wygladasz" a ja mu na to zawsze " taaak, jak dupa zza krzaka" Choc w sumie to pewnie w jakims stopniu jemu sie musze podobac skoro juz tyle lat jestesmy ze soba.
Ale jak mowie " dobrze wygladam"? np jak gdzies wychodzimy i on odpowie ze tak, to ja musze dodac " no ale tak szczerze odpowiedz".

Kwiaty dostaje tylko od meza wiec nie wiem jak to jest dostac od kogos innego Nigdy nie mialam takiej sytuacji.

Ja moglam pierwszy raz sie umyc dopiero po pierwszej kontroli czyli po tygodniu. Tzn cycki se umyc, tylek mozna codziennie od razu



Od spotkań z innymi, przez komplementy po - o zgrozo! - rozmowy telefoniczne - jakbym widziała siebie w 100%! Z taką różnicą, że ja i przy kobiecie na infolinii mam problem i staram się unikać takich sytuacji, do niedawna jak była możliwość, to prosiłam ówczesnego "TŻ" żeby załatwił coś za mnie Ja, matka 6 letniego faceta! Wstyd

Ale faktycznie, tak jak wcześniej pisały dziewczyny - nigdy w życiu bym nie pomyślała, że możesz być choć trochę nieśmiała, skryta - wręcz przeciwnie - tak samo myślałam, że jesteś bardzo pewną siebie seksbombą - a jeszcze jak naoglądałam się Twoich wręcz artystycznych zdjęć po operacji... Oj, pozory mylą )
__________________
15.02.2015r - L.P Ostrava, 365cc 11,2/5,6
paulala6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-18 14:24:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:00.