Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25 - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-27, 12:10   #241
kasia4201
Raczkowanie
 
Avatar kasia4201
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 262
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
przekładam, bo mnie choróbsko rozłożyło i dr kazał o miesiąc przesunąć. Na pewno z 09.02 możesz mnie zdjąć. Ale czy będę miała 07.03 to się okaże, jak dadzą radę mnie wcisnąc czekam na tel
Ismenka dzwon do astystenki bo ona moze nie zadzwonic. Ja sama sie przypominałam gdy chciałam zmienic rozmiar na wiekszy.
__________________
B/73/168/55
op 14.01.2016 A.K. Katowice sebbin 435/11,7/6,0
kasia4201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 12:11   #242
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez hschick Pokaż wiadomość
No niestety ale nie dam sobie wsadzić do piersi o szerokości 13 cm implantu o szeri 5,8... 😞 bo będzie to wyglądało conajmniej dziwnie.... A dr stwierdził że więcej nie wejdzie :/ i to jest max co może mi zaproponować.
hm to dziwne... mnue wymierzyl piers na 12 cm a implant 10,9 szer. i powiedzial ze od biedy ten 11,2 tez moze włożyć. zobaczę jakie mi anatomy zaproponuje. podobają mi się zszerokich 11,5 -10,5-5,5. mmają 325 ml.
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 12:14   #243
kasia4201
Raczkowanie
 
Avatar kasia4201
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 262
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez hschick Pokaż wiadomość
Ja zapraszam serdecznie kawa i dobre ciacho zawsze mam pod ręką polecam A. K w Katowicach bardzo miły i sympatyczny lekarz żelki robi bardzo ładne - u mnie nie trafił z propozycją rozmiaru i w ogóle z wymiarami tych wkładek dlatego go nie wybrałam, ale rozmowa przebiegała bardzo fajnie
Dlaczego nie trafił,chciałas wiekszy a A.K. pow ze sie nie da?
U mnie zaproponował od razu 2 rozne wielkosci i pow ze mam stwierdzic w ktorej lepiej sie czuje. Tylko ze ja po dwóch ciazach jestem i skory u mnie było duzo wypełnienia.moze to tez ma znaczenie.
__________________
B/73/168/55
op 14.01.2016 A.K. Katowice sebbin 435/11,7/6,0
kasia4201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 12:18   #244
R0SA
Raczkowanie
 
Avatar R0SA
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 266
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Ismenka, nie chodzi mi o to, ze nic sie nie zmieni po operacji. to wiadome, ze jesli piersi to wielki kompleks, to pozbycie sie go jakos pomoze. Ale ja mimo to uwazam np. nie chodzenie na badania kontrolne (!) z powodu piersi to objaw duzego problemu, ktory lezy glebiej. Teraz zalatwi sie piersi, a kiedys moze sie pojawic inny problem, i co wtedy? Albo jesli kiedys np. trzeba bedzie wyjac implanty, albo odpukac, pojawia sie powiklania, czy piersi stana sie brzydsze po ciazy, a nie bedzie pieniedzy na poprawke?

Jestem naprawde za poprawianiem swojej urody jesli sie ma pieniadze i jest sie pewnym, ze to poprawi nasze samopoczucie, inaczej by mnie tu nie bylo, ale mimo to uwazam, ze swoje cialo, jakiekolwiek by nie bylo, nalezy akceptowac.
Nie chodzenie do lekarza to dla mnie problem innego pokroju niz "boje sie, ze sie nie spodobam facetowi" a i tak uwazam, ze w kazdej sytuacji, bez wzgledu na wyglad, osoba o zdrowym podejsciu, powinna byc w pelni swiadoma, ze nikt nie ma prawa jej oceniac przez rzeczy tak od niej niezalezne. Problemow z tym operacja nie rozwiaze.

Wszystkie robimy operacje po to, zeby poczuc sie lepiej, wiec to jasne, ze wplywa to w efekcie pozytywnie na nasze zycie, ale uwazam, ze pewne problemy zrobienie operacji tylko pozornie zakryje.
Troche tak jakby zbijac termometr majac goraczke.


A moim zdaniem problem wcale nie musi leżeć gdzieś głębiej. Jak miałam 9 kg więcej to nawet mi operacja po głowie nie chodziła bo mialam miseczke C i więcej mi do szczęścia nie brakowało..facet w łóżku był zadowolony,a ja zrelaksowana bo miał mnie za co złapać. Chodzenie do lekarza też było milsze bo nikt nie patrzył na mnie z pobłażaniem, że taka biedna bo piersi nie mam - takie odczucie miałam i wcale nie nadawałam się do psychologa. Jak schudłam chorując na tarczycę, z powrotem zaczęłam się czuć gorzej gdy byłam rozebrana, ręka faceta jechała w górę a ja myślałam tylko o braku cycka i ogólnie wszystko mnie wkurzało i nadal denerwuje bo każde wyjście z domu to push up, żeby bluzki nie wisiały, żeby sukienki pasowały, żeby na basenie się dobrze czuć i te gąbki.. Zrobienie cycków to w pewien sposób zapewnienie relaksu mojemu ciągle spiętemu mózgowi. Mam znajome, które bardzo się zmieniły po operacji..
Aparat na zębach ile zmienia - człowiek się nie boi i nie wstydzi spojrzeń innych ludzi..i tutaj problem też nie musi leżeć gdzieś głębiej.
__________________
Żyjmy radośnie & spełniajmy marzenia bo życie to krótkie chwile

A/70/168/51
J.J. Wrocław, Anatomiczne, 295ml, Mentor CPG 322, 15 Luty 2016.
R0SA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 12:20   #245
kasia4201
Raczkowanie
 
Avatar kasia4201
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 262
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Bianeczka nigdy nie powiedziała bym ze jest tak nieśmiała osoba. Jestes tak piekna i zgrabna kobieta, ze myslałam ze jestes przebojowa i ciagle obracasz sie wokół ludzi,spotkania,wypady 😉

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
hm to dziwne... mnue wymierzyl piers na 12 cm a implant 10,9 szer. i powiedzial ze od biedy ten 11,2 tez moze włożyć. zobaczę jakie mi anatomy zaproponuje. podobają mi się zszerokich 11,5 -10,5-5,5. mmają 325 ml.
No, dziwna sprawa.
__________________
B/73/168/55
op 14.01.2016 A.K. Katowice sebbin 435/11,7/6,0
kasia4201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 12:29   #246
R0SA
Raczkowanie
 
Avatar R0SA
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 266
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez Balonoowa Pokaż wiadomość
Jeszcze się nie odważyłam cały czas ból wygrywa ze mną niestety w piątek idę na wizytę, więc zobaczę czy coś się od wczoraj zmieniło sama ich nie będę rozpakowywać, bo boję się, że nie założę tego stanika i pasa i ból będzie jeszcze większy.
Dzisiejszej nocy myślałam, że umrę. Bolalo mnie dosłownie wszystko, cycki, plecy, głowa.. masakra. Ale już po nocy i wzięłam kolejny ketonal, którego działania jakoś specjalnie nie czuję niestety to co by to było bez leków?!?!
Wydaje mi się, że tak bardzo mnie boli, bo jednak implant jest spory do mojej wyjściowki i szeroki, najbardziej boli mnie właśnie pod pachami od tej szerokości implantu ale mam nadzieję, że efekt będzie tego warty!!
Oglądałam przed chwilą Twoje foty i wcale się nie dziwię, że najbardziej boli Cię pod pachami Szeroki masz ten malunek..az pod paszki Ci zachodzi ) Nie ma się co martwić bo wiemy, ze trzeba poczekać choćby z dwa tygodnie, żeby opuchlizna zeszła i piersi zaczęły się wybijać :P

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Cytat:
Napisane przez nati0702 Pokaż wiadomość
Mam straszny problem boze niewiemm co robic za dwa tyg operacja wczoraj dzwonilam do p. Doktor ze mam juz badanie wszystko mi powiedziala i ze zamawia implanty , a dzis okazalo sie ze niebede miala kasy cos wypadlo i o przynajmniej 2 mies bedzie trzeba przelozyc aleee co teraz ???!!! Jak ona juz zamowila boze nie wiem co ja mam robic (((( musze odwolac ale jak zamowila to bede za nie placic ??!! niewiem nic

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Moge to odwolac bez problemu czy jednak problem bedzie ?!!!((
Ja też kiedyś zrezygnowałam z operacji i nic się nie stało..Na Twoje miejsce jest mnóstwo chętnych osób, więc nic się nie bój tylko dzwoń i zmień termin zabiegu

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Tequila72 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczęta! Ja już zaczynam świrować. Zaczynam myśleć nad Katowicami No bo skoro rozmyślam nad AB - w sensie dopuszczam powoli myśl żeby jednak wyruszyć w Polskę za cycami to skoro może być Wawa(ale tu akurat by mi pasowało z tym koncertem, kontrolę mogłabym machnąć nie po miesiącu tylko po 5 tyg, bo znowu będę się koncertować to równie dobrze może byc AK i kawka u hschick
Kurczaki nie wiem już sama, rozpierduchę mam w głowie. Nie wiem czy to nie kwestia, ze chciałabym mieć szybciej op niż koniec roku. Ja pierdziu już sama nie wiem co robić

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

A może JJ i Wrocław?

Wybierz lekarza, który po konsultacji najbardziej przypadnie Ci do gustu I zorientuj się, spod których rąk piersi najbardziej do Ciebie przemawiają :P Mnie się bardzo podobają piersi od JJ, najbardziej ze wszystkich a i podczas konsultacji wywarł na mnie dobre wrażenie bo nie gada bzdur o wszystkim i niczym - jest poważny i konkretny.

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia4201 Pokaż wiadomość
Bianeczka nigdy nie powiedziała bym ze jest tak nieśmiała osoba. Jestes tak piekna i zgrabna kobieta, ze myslałam ze jestes przebojowa i ciagle obracasz sie wokół ludzi,spotkania,wypady 😉

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------



No, dziwna sprawa.

oj tak! Ja też miałam Cię za typową rakietę Bianeczka :P ale znam ten styl hah moja najlepsza przyjaciółka wygląda jak marzenie, a ma tak niską samoocenę i jest tak wstydliwa, że aż trudno uwierzyć.. Uwielbiam ją. Faceci się na nią glapią a ona taka skromna i zawsze zawstydzona :P
__________________
Żyjmy radośnie & spełniajmy marzenia bo życie to krótkie chwile

A/70/168/51
J.J. Wrocław, Anatomiczne, 295ml, Mentor CPG 322, 15 Luty 2016.
R0SA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 12:31   #247
kasia4201
Raczkowanie
 
Avatar kasia4201
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 262
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Moje cyce nadal ewaluuja 😊Kiedys, ktoras z dziewczyn, w poprzedniej czesci, napisała ze nie da sie zbliżyc piersi stanikiem. A ja mowie, ze sie da, i własnie tego dokonałam 😊 wczoraj wyprałam mój po op stanik w dosc wysokiej temp,bo 90 st, ale ja tak piore reczniki a ze własnie je prałam to wsadziłam tez moj stanik bo od op mineło 2 tyg i chciałam go odswieżyc. Wiec przez noc wysechł a ja spałam w tym czasie w sportowcu,rano go ubrałam i stwierdziłam,ze troche sie skurczył, ale to dobrze,bo lepiej trzyma biust, jest ciasny i gdy poprawiam piersi do środka, bo tak własnie nakazał dr sa tak blisko, że nie ma miedzy nimi przerwy 😊 wiec mysle ze gdy biust bedzie juz ostatecznie wygojony, nie bedzie problemu z ułozeniem go w odpowiednim staniku.
To taka moja historia dotyczaca stanika 😁
__________________
B/73/168/55
op 14.01.2016 A.K. Katowice sebbin 435/11,7/6,0
kasia4201 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-27, 12:32   #248
dianka133
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 231
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Ja rozumiem Bianeczkę... U mnie pomimo, że jestem bardzo pewną siebie osobą i towarzyską, bez kompleksów, jeśli chodzi o spojrzenia to mnie krepują i wstydzę się ludzi wówczas, krepują mnie komplementy oraz spojrzenia. Staram się nie zwracać na obcych uwagi i iść z podniesioną głową patrząc przed siebie... najgorsze jak dostaje kwiaty od nieznajomych, biorę je i odchodzę nawet bez dziękuję tak się wstydzę haha wstydziocha na maxa!
__________________
D/65/155/42

12.10.2015 - Allergan anatomy 255 g, (11, 10.1, 5.3) / Wwa K.S.
dianka133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 12:36   #249
Balonoowa
Rozeznanie
 
Avatar Balonoowa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 666
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez R0SA Pokaż wiadomość
Oglądałam przed chwilą Twoje foty i wcale się nie dziwię, że najbardziej boli Cię pod pachami Szeroki masz ten malunek..az pod paszki Ci zachodzi ) Nie ma się co martwić bo wiemy, ze trzeba poczekać choćby z dwa tygodnie, żeby opuchlizna zeszła i piersi zaczęły się wybijać :P
Zwłaszcza boli mnie lewa strona. Dr mówił, że sutki są lekko krzywe ale coś na to zaradzi, więc może przyciął mi mięsień od środka i stąd ten ból. Moje piersi miały 14cm szer.a implant 13,1cm także dziwię się, że są tak bardzo pod pachami, ale wierzę w to, że będą piękne już niedługo! I czekam aż się wybiją bo przecież nie mogą zostać takie malutkie
__________________
1 operacja - 01.2016
Poprawka - 09.2016
Silimed Natural 485 Hi
Balonoowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 12:38   #250
hschick
Zadomowienie
 
Avatar hschick
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 196
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez kasia4201 Pokaż wiadomość
Bianeczka nigdy nie powiedziała bym ze jest tak nieśmiała osoba. Jestes tak piekna i zgrabna kobieta, ze myslałam ze jestes przebojowa i ciagle obracasz sie wokół ludzi,spotkania,wypady 😉

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------



No, dziwna sprawa.
Dla mnie nie ma tu nic dziwnego powiedział ze jego zdaniem więcej nie wejdzie ze to 350 i tak będzie kolanem upychal. Więc ja powiedziałam że chcę min 400 cc i że bardzo dziękuję za czas i rozmowę ale się nie zdecyduję. Ani nic złego nie powiedział ani ja jemu nic złego nie powiedziałam po prostu wiem że mogę mieć większe i chcę mieć większe. Dlatego nie zdecydowałam się na tego lekarza. Ale jak widać nie odradzam a mimo wszystko polecam bo wiem że wam pasuje to co zaproponował wam lekarz i ładny efekt wam z tego wychodzi więc dlaczego mam nie polecić skoro na prawdę wszystko z wyłączeniem wielkości implantu było git. Mieliśmy z dr różne wizje i tyle.
__________________
29.02.2016 D. F Czechy. Już są Mentor, 450cc HP szer. 12,7 proj. 5,2
hschick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 12:40   #251
kasia4201
Raczkowanie
 
Avatar kasia4201
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 262
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Dziewczyny z innej beczki. Czy ktoras z Was robiła sobie zabiegi z mezoterapi mikroigłowej? Tak ciagle mysle o moich zmarszczkach i nie wiem co z nimi zrobic. Nie chce sie jeszcze oszczykiwac a podobno mezoterapia daje świetne efekty. Umowiłam sie na połowe lutego. Mam zamiar wykupic pakiet 4 zabiegów na poczatek.
__________________
B/73/168/55
op 14.01.2016 A.K. Katowice sebbin 435/11,7/6,0
kasia4201 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-27, 12:46   #252
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

R0SA, nie zgadzam sie, czym innym jest dyskomfort u lekarza, a czym innym jest nie chodzenie do niego. Czym innym jest dyskomfort na randce, a czym innym jest zupelne zaprzestanie spotykania sie z kimkolwiek.

Implanty pozwalaja pozbyc sie tego dyskomfortu, pozwalaja czuc sie naprawde atrakcyjnie, cieszyc sie bardziej zyciem. Jesli jednak kompleks odbija sie znacznie na pewnych aspektach zycia, tak waznych jak np. kontrole lekarskie, to wydaje mi sie, ze warto by bylo przed operacja chociaz skonsultowac sie z terapeuta.
Operacja nie rozwiazuje gleboko zakorzenionych problemow z samoocena lub postrzeganiem wlasnego ciala, one i tak kiedys moga wyplynac.

Podkreslam, jest oczywiste, ze kazda z nas chce zrobic piersi zeby czuc sie lepiej i to normalne. Ale, moim zdaniem, gdzies jest jakas granica, kiedy jednak w pierwszej kolejnosci lepiej isc do terapeuty.

Oczywiscie wszystkie jestesmy tu dorosle, wiec kazda z nas moze robic co chce i podejmowac wlasne decyzje. Nie odnosze sie tez tu do nikogo konkretnego, to po prostu moje refleksje zwiazane z czytaniem wielu watkow na roznych forach czy na realself itd.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 12:57   #253
hschick
Zadomowienie
 
Avatar hschick
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 196
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Przyznam się szczerze że nawet nie wiem skąd ten temat się wziąłale bardzo fajnie mi się czyta wasze poglądy na temat operacji i jakie mogą być tego powody ja zgadzam się z każdą z was po trochę ale myślę też że nie zawsze jest tak że te nasze piersi to jakiś ogromny kompleks czy tragedia. Są przecież i tu na forum i na innych forach dziewczyny z na prawdę ładnymi i wcale nie małymi piersiami, które robią sobie zabieg bo podobają im się większe biusty i one właśnie taki chcą mieć, ale lubią swoje piersi przed operacją. Po prostu chcą i już
__________________
29.02.2016 D. F Czechy. Już są Mentor, 450cc HP szer. 12,7 proj. 5,2
hschick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 13:17   #254
mano3891
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 648
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Dziewczyny, zostaje jeszcze jedna dobe. Tak zadecydowal doktorek. Ogolnie czuje sie dosc dobrze, ostatni przeciwbolowy wzielam wczoraj po poludniu. Bardzo irytuje mnie ograniczenie ruchowe i bol kregoslupa ale mysle, ze jest calkiem niezle.



Nabery, bylas na konsultacji ? A wlasciwie po co bylas ? Cos sie dzieje , czy to rutynowa kontrola ?



Mialam bardzo fajna lokatorke, ale wyszla juz do domu.
__________________
1. A / 168cm/ 50kg
2. 25.01.2016 DF Czechy Eurosylicone anatomy/ wysoki profil
mano3891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 13:24   #255
Peg
Raczkowanie
 
Avatar Peg
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 294
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Jestem po konsultacji u A.B., zrobił mi tę wizualizację, ale zmartwiła mnie bardzo jedna rzecz jak omawiał pomiary tego urządzenia to od razu zwrócił uwagę, że odległość od sutka do podstawy piersi jest bardzo mała (ocenił sam na ok. 5,5 cm) i to powoduje ryzyko bubble-dubble. Przecież to chyba najgorsze powikłanie z możliwych! Wystraszył mnie tym bardzo niby się zapytałam czy miał pacjentki z takimi wymiarami i czy miały jakieś powikłania, ale odpowiedział, że miał i że wszystko było w porządku.

Kurcze, teraz się boję ;/ Co o tym myśleć?

Co do implantów powiedziałam, że chcę naturalne i proporcjonalne C, zaproponował Silimed natural 320 HI lub MD i ten sam model 360 MD lub 370 HI. Dodał przy tym, że i tak będą za małe, bo 99% pacjentek po operacji chce większe
__________________
27.01.16 konsultacja u A.B. Warszawa
06.05.16 konsultacja u J.J. Wrocław > operacja! 21.06.16 Mentor CPG 332 305cc
Peg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 13:39   #256
R0SA
Raczkowanie
 
Avatar R0SA
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 266
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
R0SA, nie zgadzam sie, czym innym jest dyskomfort u lekarza, a czym innym jest nie chodzenie do niego. Czym innym jest dyskomfort na randce, a czym innym jest zupelne zaprzestanie spotykania sie z kimkolwiek.

Implanty pozwalaja pozbyc sie tego dyskomfortu, pozwalaja czuc sie naprawde atrakcyjnie, cieszyc sie bardziej zyciem. Jesli jednak kompleks odbija sie znacznie na pewnych aspektach zycia, tak waznych jak np. kontrole lekarskie, to wydaje mi sie, ze warto by bylo przed operacja chociaz skonsultowac sie z terapeuta.
Operacja nie rozwiazuje gleboko zakorzenionych problemow z samoocena lub postrzeganiem wlasnego ciala, one i tak kiedys moga wyplynac.

Podkreslam, jest oczywiste, ze kazda z nas chce zrobic piersi zeby czuc sie lepiej i to normalne. Ale, moim zdaniem, gdzies jest jakas granica, kiedy jednak w pierwszej kolejnosci lepiej isc do terapeuty.

Oczywiscie wszystkie jestesmy tu dorosle, wiec kazda z nas moze robic co chce i podejmowac wlasne decyzje. Nie odnosze sie tez tu do nikogo konkretnego, to po prostu moje refleksje zwiazane z czytaniem wielu watkow na roznych forach czy na realself itd.

Ach źle Cię odczytałam bo Ty napisałaś o ' nie chodzeniu do lekarza' a ja myslalam tylko o dyskomforcie
__________________
Żyjmy radośnie & spełniajmy marzenia bo życie to krótkie chwile

A/70/168/51
J.J. Wrocław, Anatomiczne, 295ml, Mentor CPG 322, 15 Luty 2016.
R0SA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 13:41   #257
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Nie no, sam dyskomfort to co innego, to wlasnie moim zdaniem w pelni racjonalny powod zeby zrobic operacje.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 13:46   #258
R0SA
Raczkowanie
 
Avatar R0SA
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 266
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Nie no, sam dyskomfort to co innego, to wlasnie moim zdaniem w pelni racjonalny powod zeby zrobic operacje.

Chociaż ja autentycznie nie czuję potrzeby umawiania się na randki..i sam fakt szukania bielizny na moje fatalne cycki już mnie zniechęca. Wolę obejrzeć film albo poczytać niż sexić się i wkurzać w momencie, gdy On chce pojeździć po mojej autostradzie..i być może ma to związek z piersiami, aczkolwiek nie czuję smutku z tego powodu i kiedyś umawiałam się mimo moich miniatur
__________________
Żyjmy radośnie & spełniajmy marzenia bo życie to krótkie chwile

A/70/168/51
J.J. Wrocław, Anatomiczne, 295ml, Mentor CPG 322, 15 Luty 2016.
R0SA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 13:47   #259
Biyadhoo
Zadomowienie
 
Avatar Biyadhoo
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 170
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez kasia4201 Pokaż wiadomość
Dziewczyny z innej beczki. Czy ktoras z Was robiła sobie zabiegi z mezoterapi mikroigłowej? Tak ciagle mysle o moich zmarszczkach i nie wiem co z nimi zrobic. Nie chce sie jeszcze oszczykiwac a podobno mezoterapia daje świetne efekty. Umowiłam sie na połowe lutego. Mam zamiar wykupic pakiet 4 zabiegów na poczatek.

Ja robilam kilka razy ale bez szalu. Skora jest fajnie odswiezona i wyrownuje sie koloryt, kilka tyg po zabiegach bardziej jedrna ale zmarszczek w moim przypadku nie wygladzilo. Zalezy pewnie ile masz lat i w jakim stanie jest Twoja cera. U mnie juz czas na hialuronowy i botox jesli chodzi o zmarszczki, cala reszta to tylko strata kasy.
__________________
A-B/69/161/51
10.05.16 - Juz po! 325cc Mentor Moderate Plus 12,8cm/ 3,8 proj. - M.P. Ostrava
Biyadhoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-27, 13:52   #260
Roxi69
Raczkowanie
 
Avatar Roxi69
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 241
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez hschick Pokaż wiadomość
No niestety ale nie dam sobie wsadzić do piersi o szerokości 13 cm implantu o szerokości 10,6 i projekcji 5,8... 😞 bo będzie to wyglądało conajmniej dziwnie.... A dr stwierdził że więcej nie wejdzie :/ i to jest max co może mi zaproponować.
A.K. ma swoj sposob doboru implantow, zauwazylam, ze stawia bardziej na projekcje nizeli na szerokosc. Chodzi zapewne o to, by zminimalizowac wyczuwanie krawedzi implantu I by piersi nie wychodzily pod pachy. Moje grochy wymierzyl na 14cm a implant mam szerokosci 11.1cm.


Tak w ogole to witam sie po mojej dluzszej nieobecnosci.
Moje piersi maja juz rowno dwa miesiace I trzy tygodnie.
Do tej pory przechodzilam rozne fazy zadowolenia z piersi, wszystkie pozytywne do ostatnich 2-3 tygodni. Wiem, ze sie formuja ale jakos troche zla jestem na lewa...tak dziwnie opadla, sutek jakos wysoko... No nic, musze sie przelamac I wrzucic wam wreszcie te foty.


No I oczywiscie ogromne gratulacje dla nowych cycolinek!! Odpoczywajcie dziewczyny, dajcie sobie czas I badzcie dobrej mysli
__________________
Już są! 6.11.2015
Mentor UHP 430cc/11.1/5.8
Dr A.K. Sz-cin
Było: B-C/74/168/57
Jest: czas pokaże.
Roxi69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 13:55   #261
hschick
Zadomowienie
 
Avatar hschick
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 196
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez Roxi69 Pokaż wiadomość
A.K. ma swoj sposob doboru implantow, zauwazylam, ze stawia bardziej na projekcje nizeli na szerokosc. Chodzi zapewne o to, by zminimalizowac wyczuwanie krawedzi implantu I by piersi nie wychodzily pod pachy. Moje grochy wymierzyl na 14cm a implant mam szerokosci 11.1cm.


Tak w ogole to witam sie po mojej dluzszej nieobecnosci.
Moje piersi maja juz rowno dwa miesiace I trzy tygodnie.
Do tej pory przechodzilam rozne fazy zadowolenia z piersi, wszystkie pozytywne do ostatnich 2-3 tygodni. Wiem, ze sie formuja ale jakos troche zla jestem na lewa...tak dziwnie opadla, sutek jakos wysoko... No nic, musze sie przelamac I wrzucic wam wreszcie te foty.


No I oczywiscie ogromne gratulacje dla nowych cycolinek!! Odpoczywajcie dziewczyny, dajcie sobie czas I badzcie dobrej mysli
Roxi jak super że do nas jeszcze zaglądasz ostatnio byłam na twoim profilu i wpatrywalam się w Twoje żelki z niecierpliwością czekam na nowe foty od ciebie
__________________
29.02.2016 D. F Czechy. Już są Mentor, 450cc HP szer. 12,7 proj. 5,2
hschick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 13:56   #262
Biyadhoo
Zadomowienie
 
Avatar Biyadhoo
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 170
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Wyliczanka



natio702 - 10.02 - 15


RoSA - 15.02 - 19


paulala6 - 15.02 - 19


meggie93s - 22.02 - 26


hschick - 29.02 - 33


perelka801 - 29.02 - 33


patrycjanka1987 - 07.03 - 40


iwcia - 11.03 - 44


biyadhoo - 10.05 - 104
__________________
A-B/69/161/51
10.05.16 - Juz po! 325cc Mentor Moderate Plus 12,8cm/ 3,8 proj. - M.P. Ostrava
Biyadhoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 14:05   #263
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez R0SA Pokaż wiadomość
Chociaż ja autentycznie nie czuję potrzeby umawiania się na randki..i sam fakt szukania bielizny na moje fatalne cycki już mnie zniechęca. Wolę obejrzeć film albo poczytać niż sexić się i wkurzać w momencie, gdy On chce pojeździć po mojej autostradzie..i być może ma to związek z piersiami, aczkolwiek nie czuję smutku z tego powodu i kiedyś umawiałam się mimo moich miniatur
No wlasnie. To troche co innego niz izolowanie sie od facetow z powodu malego cycka.

Dziewczyny, cyknelam w pracy fotki w staniku i bluzce. Fajne te cycki, nie wiem czy nie ciut za duze. Ale zakladajac, ze chcialabym taki rozmiar, to jak myslicie, jaki to by byl implant?
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 15:19   #264
szann
Zakorzenienie
 
Avatar szann
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez Tequila72 Pokaż wiadomość
W stopce masz konsulatcję u AB jutro...?
Nie pozostaje Ci nic innego jak zadzwonić i się spytać jak to wygląda i najwyżej przekładać konsultacje.

Dziewczyny czy dobrze pamiętam, ze któraś forumowiczka miała problem po op, bo jej się mleko zbierało w jednej piersi? i była długo po skończeniu karmienia??
Zabie mleko cieklo heheh, dostała leki na zasuszenie pokarmu
Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
hm to dziwne... mnue wymierzyl piers na 12 cm a implant 10,9 szer. i powiedzial ze od biedy ten 11,2 tez moze włożyć. zobaczę jakie mi anatomy zaproponuje. podobają mi się zszerokich 11,5 -10,5-5,5. mmają 325 ml.
Te 325 byłyby super! Wyjdą takie pół okrągłe pół anatomki, tylko czy a.k je wciśnie na szerokość?
Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
No wlasnie. To troche co innego niz izolowanie sie od facetow z powodu malego cycka.

Dziewczyny, cyknelam w pracy fotki w staniku i bluzce. Fajne te cycki, nie wiem czy nie ciut za duze. Ale zakladajac, ze chcialabym taki rozmiar, to jak myslicie, jaki to by byl implant?
Chce ten stanik! Gdzie go kupie? W tarasach? Ile kosztował i jaka rozmiarowka?
__________________
Arturito vel A.B Warszawa!
-> 20.04.2015r. Nagor 460cc EHR 12,2 p.5,8 za mało!
-> 24.10.2016r. Silimed Natural 610cc XH 13,7 p.7,1
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post52273277
jak zobrazować sobie i liczyć wymiary implantów.
szann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 15:31   #265
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Nie wiem, kupilam w Londynie. Rozmiarowka ch.ujowa.
Ale ostatnio mierzylam bardzo podobny w Marks & Spencer i mieli wiekszy wybor i bardziej ludzkie rozmiary, tylko gabki twardsze.
Szann, Ty mi lepiej poradz jaki implant dalby z grubsza taka wielkosc cycka w miekkim staniku?
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 15:36   #266
szann
Zakorzenienie
 
Avatar szann
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Gąbki twardsze !!!
Hhahahahaha ja już mam dwie na klacie, jak dorzucę takiego pushupa to chyba będę zabijać twardoscią cyca

A wielkość? Wyglądają jak takie 320-350
__________________
Arturito vel A.B Warszawa!
-> 20.04.2015r. Nagor 460cc EHR 12,2 p.5,8 za mało!
-> 24.10.2016r. Silimed Natural 610cc XH 13,7 p.7,1
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post52273277
jak zobrazować sobie i liczyć wymiary implantów.
szann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 15:40   #267
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Te z VS sa super miekkie. Niestety watpie zebys swoj cyc w ktorys rozmiar wcisnela. Maja obwody 32-38 i miseczki do DD, ale miej na uwadze, ze ja mam 32C.

Fajnie, to nie jakies wielkie. Bede gadac z doktorkami w maju.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 15:52   #268
Tequila72
Raczkowanie
 
Avatar Tequila72
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 315
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Laski wytłumaczcie sierocie co oznacza wymiar A przy anatomach?
__________________
167 cm,pod 75 cm,obw 85 cm,50 kg

11.04 - AB
Juz sa!!!
Silimed Natural hi 370 ml, 11,9/11,9/5,7
Tequila72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 15:54   #269
nabery
Raczkowanie
 
Avatar nabery
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 246
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez mano3891 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zostaje jeszcze jedna dobe. Tak zadecydowal doktorek. Ogolnie czuje sie dosc dobrze, ostatni przeciwbolowy wzielam wczoraj po poludniu. Bardzo irytuje mnie ograniczenie ruchowe i bol kregoslupa ale mysle, ze jest calkiem niezle.



Nabery, bylas na konsultacji ? A wlasciwie po co bylas ? Cos sie dzieje , czy to rutynowa kontrola ?



Mialam bardzo fajna lokatorke, ale wyszla juz do domu.
Mano, nie byłam, bo doktorek powiedział, że ma czas tylko w poniedziałki, więc jadę w najbliższy. Nic się nie dzieje, ale chciałam z nim porozmawiać o tej jednej piersi - czy to mięsień ją trzyma, czy tak mi ją po prostu zrobił. I zapytać co z tymi sutkami - czy coś się zmieni, czemu ewentualnie nie skorygował tego przy operacji...

A znasz już wymiary implantu?
__________________
D.F. 11.11.2015
A/68/155/45 kg
Eurosilicone okrągłe EHP 375cc /11,6/5,2 cm
nabery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 16:36   #270
Patrycja99
Raczkowanie
 
Avatar Patrycja99
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 149
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Laseczki wrzuciłam kilka nowych fot, na których próbuję zobrazować jakie miękkie są moje piersi Dla wszystkich, które boją się Mentorów, a to dopiero 7 tyg
Patrycja99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-18 14:24:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:53.