Szczupłe uda, wąska talia... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-22, 15:05   #1
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Smile

Szczupłe uda, wąska talia...


Hej dziewczyny Od jakiegoś czasu się odchudzam, ważyłam 58 kg przy wzroście 170 a teraz ważę 51, ale nadal jestem niezadowolona ale tym razem jużnie ze względu na tłuszczyk.Myślałam, że odchudzanie pomoże mi zmienić kształt swojego ciała, ale lipa W końcu zmierzyłam swoje wymiary, spojrzałam na siebie krytycznym okiem i : ha! Już wiem co mam nie w porządku: za mały biust, który powoduje, że biodra i uda wydają się być za szerokie.
Bo w sumie mając 90 cm w biodrach i 62 w talii wszystko jest ok! Za to w biuście mam 81-82.. I chciałabym dziewczyny, żebyście podały mi jakieś fajne, proste ćwiczenia na to żeby zmniejszyć trochę ubwód bioder i ud (wszystkie z tematów jakie znalazłam zawierają jakieś ćwiczenia z hantlami i innymi akcesoriami do klubu fitness, a ja poprostu chcę ćwiczyć w domu bez żadnych akcesoriów). Jeśli zajdzie taka potrzeba to mogę zacząć jeść jakieś produkty, które pomogą mi osiągnąć efekt Aha, mam jeszcze pytanko: czy któraś z was robiła ten zestaw ćwiczeń na wąską talię http://☠☠☠☠☠☠☠/cwiczeniadlaciebie/?id...38&sc5=0&sc6=0 ? Po jakim czasie są widoczne efekty? I mówię na wstępie, żenie mam niestety możliwości korzystania z hula hop (mieszkam w bloku )
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 16:16   #2
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Szczupłe uda, wąska talia...

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=77131 <=- tu znajdziesz ćwiczenia, na wąską talie, na biust itp. Ja też mieszkam w bloku i korzystanie w hulahopu nie jest dla mnie problemem
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 14:02   #3
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Szczupłe uda, wąska talia...

Tak, tylko że ja mam małe mieszkanie, meble są na styk więc mogłabym coś rozwalić niechcący
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:34.