Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :) - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-12, 14:54   #1411
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Ja sądzę, że powinnyśmy na ich fan page'u na facebooku napisać co o tym myślimy
Też o tym pomyślałam
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 15:03   #1412
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Też o tym pomyślałam
Ja już nawet miałam przygotowaną wypowiedź, ale w ostatniej chwili się powstrzymałam Nieśmiała trochę jestem, khe, khe
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 15:08   #1413
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Też o tym pomyślałam
Przypuszczam, że konto fejsbukowe Douglasa, jak i wielu innych firm, obsługują osoby z wynajętych firm zewnętrznych, więc pewnie nasze głosy nie będą brane pod uwagę. Ale spróbować nie zaszkodzi

Pytałam się ostatnio w profilu Bobbi Brown na FB o BB kremy, dołączając film z YT (film reklamowy Bobbi B) i dostałam tak lakoniczną odpowiedź, że zrozumiałam, iż polski oddział Bobbi Brown nie ma praktycznie żadnych informacji i o niczym nie decyduje (tak jak konsultantki)
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 13:38   #1414
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

dziewczyny znacie ten zapach Dolce Gabbana Light Blue Women Dreamin in Portofino??widziałyście w sephorze ?wiecie jak pachnie-podobnie jak Light Blue??

__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 13:45   #1415
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
dziewczyny znacie ten zapach Dolce Gabbana Light Blue Women Dreamin in Portofino??widziałyście w sephorze ?wiecie jak pachnie-podobnie jak Light Blue??

3 godziny temu go macałam w sephorze własnie z tej samej ciekawości, z kórej Ty pytasz
nie, nie jest podobny do klasyka Nigdzie nie czuję tej "gumy balonowej".
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 13:52   #1416
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Corii-dzięki
a gdzie ty czuejsz w light blue gumę balonową
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 14:04   #1417
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
Corii-dzięki
a gdzie ty czuejsz w light blue gumę balonową
Dla mnie LB to balonówka -owocówka
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-13, 16:10   #1418
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Ja już nawet miałam przygotowaną wypowiedź, ale w ostatniej chwili się powstrzymałam Nieśmiała trochę jestem, khe, khe
Ta...., nieśmiała Kochana wal prosto z mostu, co będziesz się szczypać
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 16:26   #1419
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dla mnie LB to balonówka -owocówka
hmmm nigdy by mi to głowy nie przyszło,że tak może się ten zapach kojarzyć....dla mnie to dosyć świezy zapach choć jakoś te zapachy w drogeriach odbiegaja mi od zapachu perfum kupionych za granicą Pl
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 16:57   #1420
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
hmmm nigdy by mi to głowy nie przyszło,że tak może się ten zapach kojarzyć....dla mnie to dosyć świezy zapach choć jakoś te zapachy w drogeriach odbiegaja mi od zapachu perfum kupionych za granicą Pl
Bo ile osób, tyle skojarzeń
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 19:33   #1421
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35216711]Oby bergamotki w nim bylo duzo. To moja ulubiona nuta. Niestety zawsze ja przyduszaja czyms innym dlatego nalogowo zwykla herbate earl grey wacham D:.[/QUOTE]

witaj w klubie ))

ja to odkryłam przez przypadek - jak przeglądałam nuty z kilku moich ukochanych perfum m.in. Coco M. czy D&G The One... okaząło się, że bergamota sie przewija, dodałam do tego uwielbienie dla aromatu earl grey i wyszło szydło

To co jeszcze z bergamotą polecacie? czytałam pozytywy o burberry the Beat...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-13, 21:40   #1422
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

witaj w klubie ))

ja to odkryłam przez przypadek - jak przeglądałam nuty z kilku moich ukochanych perfum m.in. Coco M. czy D&G The One... okaząło się, że bergamota sie przewija, dodałam do tego uwielbienie dla aromatu earl grey i wyszło szydło

To co jeszcze z bergamotą polecacie? czytałam pozytywy o burberry the Beat...
Ja niestety nic godnego uwagi nie znam. Nawet Flowerbomka letnia mi nie podchodzi ostatnio .
Pozostaje wiec zaciaganie sie herbata .

Mnie najbardziej w herbatach wkurza to, ze po jakims czasie przestaje czuc bergamotke. Musze odstawic herbate i po jakims czasie znow moge sie nia rozkoszowac.
Krolestwo erl-grejowatosci dzierzy jak dla mnie Irving. Kiedys przeczesalam wszystkie polki z herbatami i Irving ma w sobie najwiecej bergamotki.
Lipton jest slabszy. Dilmah to w ogole zenada. Kiedys mialas faze na Dilmah i nakupowalam chyba wszystko, co bylo. Okazalo sie, ze wszystkie herbaty smakuja tak samo. Owszem, sa mocno aromatyzowane, ale jak mam zatkany nos to nie wiedzialam czy pije maline czy porzeczke . Smak niestety nierowny z aromatem.
Naturalne herbaty z herbaciarni tez mnie nie rajcuja. Kiedys tez mialam faze na "prawdziwie herbaty" i erl greja idealnego znalezc sie nie udalo. Problem jak przy Dilmah. Zapach jest, ale smaku ni ma.

A Wy macie jakiegos ulubionego erl greja?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 21:49   #1423
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35287067]Ja niestety nic godnego uwagi nie znam. Nawet Flowerbomka letnia mi nie podchodzi ostatnio .
Pozostaje wiec zaciaganie sie herbata .

Mnie najbardziej w herbatach wkurza to, ze po jakims czasie przestaje czuc bergamotke. Musze odstawic herbate i po jakims czasie znow moge sie nia rozkoszowac.
Krolestwo erl-grejowatosci dzierzy jak dla mnie Irving. Kiedys przeczesalam wszystkie polki z herbatami i Irving ma w sobie najwiecej bergamotki.
Lipton jest slabszy. Dilmah to w ogole zenada. Kiedys mialas faze na Dilmah i nakupowalam chyba wszystko, co bylo. Okazalo sie, ze wszystkie herbaty smakuja tak samo. Owszem, sa mocno aromatyzowane, ale jak mam zatkany nos to nie wiedzialam czy pije maline czy porzeczke . Smak niestety nierowny z aromatem.
Naturalne herbaty z herbaciarni tez mnie nie rajcuja. Kiedys tez mialam faze na "prawdziwie herbaty" i erl greja idealnego znalezc sie nie udalo. Problem jak przy Dilmah. Zapach jest, ale smaku ni ma.

A Wy macie jakiegos ulubionego erl greja?[/QUOTE]

Earl Grey zdaje się, że smakowała mi od firmy Ahmad i Twininngs, czy jakoś tak, choć akurat czarna herbata jest u mnie na szarym końcu, to już wolę wolę Oolong. Poza tym uwielbiam zieloną

Spróbuj może Clipper, mają całkiem niezłe herbaty.

Edytowane przez Soso
Czas edycji: 2012-07-13 o 21:51
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 21:56   #1424
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Earl Grey zdaje się, że smakowała mi od firmy Ahmad i Twininngs, czy jakoś tak, choć akurat czarna herbata jest u mnie na szarym końcu, to już wolę wolę Oolong. Poza tym uwielbiam zieloną

Spróbuj może Clipper, mają całkiem niezłe herbaty.
Ja przy herbatach wybrzydzam jak przy reszcie pozywienia . Oolonga i zielonej nie lubie. Pije tylko erl greja, czarna cytrynowa, malinowa i brzoskwiniowa. Nic innego.

Ahmada i Twinninga nie probowalam. O Clipperze pierwsze slysze. Wygooglam juz wiem jak wygada, wiec poszukam.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 22:06   #1425
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35287067]Ja niestety nic godnego uwagi nie znam. Nawet Flowerbomka letnia mi nie podchodzi ostatnio .
Pozostaje wiec zaciaganie sie herbata .

Mnie najbardziej w herbatach wkurza to, ze po jakims czasie przestaje czuc bergamotke. Musze odstawic herbate i po jakims czasie znow moge sie nia rozkoszowac.
Krolestwo erl-grejowatosci dzierzy jak dla mnie Irving. Kiedys przeczesalam wszystkie polki z herbatami i Irving ma w sobie najwiecej bergamotki.
Lipton jest slabszy. Dilmah to w ogole zenada. Kiedys mialas faze na Dilmah i nakupowalam chyba wszystko, co bylo. Okazalo sie, ze wszystkie herbaty smakuja tak samo. Owszem, sa mocno aromatyzowane, ale jak mam zatkany nos to nie wiedzialam czy pije maline czy porzeczke . Smak niestety nierowny z aromatem.
Naturalne herbaty z herbaciarni tez mnie nie rajcuja. Kiedys tez mialam faze na "prawdziwie herbaty" i erl greja idealnego znalezc sie nie udalo. Problem jak przy Dilmah. Zapach jest, ale smaku ni ma.

A Wy macie jakiegos ulubionego erl greja?[/QUOTE]

wyprobowalam wiele 'bergamotek' i ostatnio wracam do earl greya strong z biedronki (chyba 3,99 za duze opakowanie, nie pamietam firmy)...co wiecej uzywam tych torebek jako zapachow w szafkach kuchennych (wykladam torebki na polki, bo mi drewnem zalatywaly) i szaf (przyklejam tasma klejaca do bokow)... moze trwalosc nie jest powalajaca...ale ten zapach
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 22:20   #1426
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
wyprobowalam wiele 'bergamotek' i ostatnio wracam do earl greya strong z biedronki (chyba 3,99 za duze opakowanie, nie pamietam firmy)...co wiecej uzywam tych torebek jako zapachow w szafkach kuchennych (wykladam torebki na polki, bo mi drewnem zalatywaly) i szaf (przyklejam tasma klejaca do bokow)... moze trwalosc nie jest powalajaca...ale ten zapach
Zapach ma obledny, ale smak, jak dla mnie, paskudny.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 22:35   #1427
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35287857]Zapach ma obledny, ale smak, jak dla mnie, paskudny.[/QUOTE]

smak ma jak inne EG, ja pijam z sokiem rozanym, wiec mam 'znieksztalcone' zdanie
ale zapach, jeden z intensywniejszych
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 08:01   #1428
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

EG piję z mężusiem z Teekanne i bardzo nam smakuje.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 09:18   #1429
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35287067]Ja niestety nic godnego uwagi nie znam. Nawet Flowerbomka letnia mi nie podchodzi ostatnio .
Pozostaje wiec zaciaganie sie herbata .

Mnie najbardziej w herbatach wkurza to, ze po jakims czasie przestaje czuc bergamotke. Musze odstawic herbate i po jakims czasie znow moge sie nia rozkoszowac.
Krolestwo erl-grejowatosci dzierzy jak dla mnie Irving. Kiedys przeczesalam wszystkie polki z herbatami i Irving ma w sobie najwiecej bergamotki.
Lipton jest slabszy. Dilmah to w ogole zenada. Kiedys mialas faze na Dilmah i nakupowalam chyba wszystko, co bylo. Okazalo sie, ze wszystkie herbaty smakuja tak samo. Owszem, sa mocno aromatyzowane, ale jak mam zatkany nos to nie wiedzialam czy pije maline czy porzeczke . Smak niestety nierowny z aromatem.
Naturalne herbaty z herbaciarni tez mnie nie rajcuja. Kiedys tez mialam faze na "prawdziwie herbaty" i erl greja idealnego znalezc sie nie udalo. Problem jak przy Dilmah. Zapach jest, ale smaku ni ma.

A Wy macie jakiegos ulubionego erl greja?[/QUOTE]
Hehe, mam dokładnie takie samo zdanie o herbatach Irving jest chyba faktycznie najlepszy, ale niezły jest też Tetley (lubię earl grey lemon), pijam je na zmianę. Twininngs ma słaby aromat. Lipton to lipa No i tak jak mówisz, wszystkie smakują niemal tak samo, nijak.

Poza tym uwielbiam herbaty z herbaciarni (polecam owocowe, np. malinowa, mają bardzo intensywny smak i aromat). Pijam zielone, białe, czerwone, owocowe, czarne herbaty. Hitem jest czarna żeńszeniowa słodzona delikatnie miodem, pijana na pobudzenie zamiast kawy. Jednak dobra żeńszeniowa herbata nie występuje we wszystkich herbaciarniach, a jedynie w kilku W Warszawie dobrą żeńszeniową mają w sklepie przy rogu Jana Pawła i Solidarności.

Edytowane przez Solciuchna
Czas edycji: 2012-07-14 o 09:20
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-14, 10:27   #1430
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Zaopatrzyłam się ostatnio w próbki podkładów Diora i Bobbi Brown. Diorowy Capture Totale dlatego, bo tak jest chwalony przez niektóre Wizażanki, ze nie mogłam się oprzeć potestowaniu I dzisiaj użyłam go pierwszy raz i tak wygładzenie buzi ładne, wizualnie ryjek wygląda ładnie, krycie średnie. Co do świecenia się i ścierania, to na razie za wcześnie by o tym mówić, poczekam do końca dnia. Ale modlę się aby mi się nie spodobał, bo cena tego podkładu jest iście zbójecka!
Podkłady BB też były tu nieraz wychwalane. Wzięłam Skin Foundation z kolorze 2,5 oraz Repair Foundationw tym samym kolorze. Testy jutro i pojutrze i bardzo jestem ich ciekawa, nawet wiecej - robię sobie ciche nadzieje, ze będzie któryś z nich na tyle lepszy od Matchmastera MAC-owego, ze się na niego skuszę, tym bardziej, ze cenę da się przeżyć

A tak btw, któraś z Was miała bobikowy Repair Foundation, abo Skin Foundation? Jak wrażenia?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 11:12   #1431
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zaopatrzyłam się ostatnio w próbki podkładów Diora i Bobbi Brown. Diorowy Capture Totale dlatego, bo tak jest chwalony przez niektóre Wizażanki, ze nie mogłam się oprzeć potestowaniu I dzisiaj użyłam go pierwszy raz i tak wygładzenie buzi ładne, wizualnie ryjek wygląda ładnie, krycie średnie. Co do świecenia się i ścierania, to na razie za wcześnie by o tym mówić, poczekam do końca dnia. Ale modlę się aby mi się nie spodobał, bo cena tego podkładu jest iście zbójecka!
Podkłady BB też były tu nieraz wychwalane. Wzięłam Skin Foundation z kolorze 2,5 oraz Repair Foundationw tym samym kolorze. Testy jutro i pojutrze i bardzo jestem ich ciekawa, nawet wiecej - robię sobie ciche nadzieje, ze będzie któryś z nich na tyle lepszy od Matchmastera MAC-owego, ze się na niego skuszę, tym bardziej, ze cenę da się przeżyć

A tak btw, któraś z Was miała bobikowy Repair Foundation, abo Skin Foundation? Jak wrażenia?
ja miałam Diorkowe Capture Total i bardzo mi się podobał - kremowy i komfortowy wg mnie krycie miał spore
teraz mam BB Skin Foundation - bardzo lekki wg mnie - krycie minimalne, ale przy kuracjach kwasowych lepiej wygląda nić bardziej kryjące podkłady - dlatego go kupiłam, ale mistrzem trwałości nie jest
Diora miałam już dość dawno, ale z tego co pamiętam byłam zadowolona bardziej nawet niż z BB
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 11:29   #1432
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja miałam Diorkowe Capture Total i bardzo mi się podobał - kremowy i komfortowy wg mnie krycie miał spore
teraz mam BB Skin Foundation - bardzo lekki wg mnie - krycie minimalne, ale przy kuracjach kwasowych lepiej wygląda nić bardziej kryjące podkłady - dlatego go kupiłam, ale mistrzem trwałości nie jest
Diora miałam już dość dawno, ale z tego co pamiętam byłam zadowolona bardziej nawet niż z BB
Własnie poczytałam KWC i jeśli się trzymać tego co pisza o Diorze i Bobbi, to z Diora będę zadowolona, z Bobbi zas niekoniecznie. Niestety nie ma na KWC bobikowego Reapir Foundation, to chyba jakas nowość, ale na pierwszy kontakt organoleptyczny rzucił mi sie paskudny zapach - cytrynowo-trawiasty, obrzydliwy, jak na podkład, nie wiem, czy go użyję a podkładowo to powinien być odpowiednik Sculpta, bo wygładza i napina.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 11:41   #1433
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35287067]
A Wy macie jakiegos ulubionego erl greja?[/QUOTE]
Tylko Twinings zajęła połowę walizki, u nas tylko na all, ale drożej oczywiście

ech byłam wczoraj na tej wspaniałej wyprzedaży w Douglas, śmiech na sali
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 11:51   #1434
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Tylko Twinings zajęła połowę walizki, u nas tylko na all, ale drożej oczywiście
Jak to? U nas nie ma Twinningsa? Wydaje mi sie, ze gdzies widzialam.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 15:29   #1435
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Można dostać . Z Twinings polecam Earl Grey i Lady Grey.

kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 17:13   #1436
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zaopatrzyłam się ostatnio w próbki podkładów Diora i Bobbi Brown. Diorowy Capture Totale dlatego, bo tak jest chwalony przez niektóre Wizażanki, ze nie mogłam się oprzeć potestowaniu I dzisiaj użyłam go pierwszy raz i tak wygładzenie buzi ładne, wizualnie ryjek wygląda ładnie, krycie średnie. Co do świecenia się i ścierania, to na razie za wcześnie by o tym mówić, poczekam do końca dnia. Ale modlę się aby mi się nie spodobał, bo cena tego podkładu jest iście zbójecka!
Podkłady BB też były tu nieraz wychwalane. Wzięłam Skin Foundation z kolorze 2,5 oraz Repair Foundationw tym samym kolorze. Testy jutro i pojutrze i bardzo jestem ich ciekawa, nawet wiecej - robię sobie ciche nadzieje, ze będzie któryś z nich na tyle lepszy od Matchmastera MAC-owego, ze się na niego skuszę, tym bardziej, ze cenę da się przeżyć

A tak btw, któraś z Was miała bobikowy Repair Foundation, abo Skin Foundation? Jak wrażenia?
Ja mam Skin Foundation, mój ulubiony podkład w tej chwili Ale ma niestety bardzo delikatne krycie (chociaż ja takie lubię), w ogóle nie widać go na twarzy, wygląda naturalnie, nieźle mi się spisuje. I kolor jest super A jak chcę jakieś niespodzianki mocniej sobie przykryć to stosuję podkład Oil Free Even Finish w kompakcie miejscowo, też Bobbi Brown. Tylko podkład płynny mam w kol. 1, a kompakt - 2,5. Płynne podkłady strasznie na mnie ciemnieją Za to kompakt nie zmienia koloru wcale.

Skin foundation porównałabym troszkę do Shiseido Sun Protection - właśnie odkąd użyłam Shiseido to byłam zachwycona co ten podkład robił z moją buzią, tylko kolor mi nie pasował (za ciemny), i poszukałam sobie jaśniejszego odpowiednika.

W każdym razie jak zrobię sobie rano makijaż skin foundation + oil free even finish, utrwalam w strefie T blotem MACa to pięknie trzyma mi się cały dzień, nawet w upały i to jeszcze po wizytach w siłowni

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35292981]Jak to? U nas nie ma Twinningsa? Wydaje mi sie, ze gdzies widzialam.[/QUOTE]
Na pewno, ja w Almie kupowałam Ale nie zachwyca mnie ta herbata

Edytowane przez Solciuchna
Czas edycji: 2012-07-14 o 17:15
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 18:20   #1437
rocknroll
Raczkowanie
 
Avatar rocknroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 287
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Witajcie Mam jedno pytanko do stałych bywalczyń sephory

Czy któraś z Was orientuje się może, w jakiej cenie na wyprzedaży jest damski Boss Orange? Ostatnio oglądałam, ale nie wiem jak to się stało, że nie ogarnełam ceny Z góry dziękuję za pomoc!
__________________
rocknroll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 20:29   #1438
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Ja mam Skin Foundation, mój ulubiony podkład w tej chwili Ale ma niestety bardzo delikatne krycie (chociaż ja takie lubię), w ogóle nie widać go na twarzy, wygląda naturalnie, nieźle mi się spisuje. I kolor jest super A jak chcę jakieś niespodzianki mocniej sobie przykryć to stosuję podkład Oil Free Even Finish w kompakcie miejscowo, też Bobbi Brown. Tylko podkład płynny mam w kol. 1, a kompakt - 2,5. Płynne podkłady strasznie na mnie ciemnieją Za to kompakt nie zmienia koloru wcale.

Skin foundation porównałabym troszkę do Shiseido Sun Protection - właśnie odkąd użyłam Shiseido to byłam zachwycona co ten podkład robił z moją buzią, tylko kolor mi nie pasował (za ciemny), i poszukałam sobie jaśniejszego odpowiednika.

W każdym razie jak zrobię sobie rano makijaż skin foundation + oil free even finish, utrwalam w strefie T blotem MACa to pięknie trzyma mi się cały dzień, nawet w upały i to jeszcze po wizytach w siłowni
No to już wiem, ze nie polubię się ze Skin Foundation, własnie ze względu na nikłe krycie. Patrząc na to, jak wygląda naniesiony na ręke, to przypomina mi Face&Body w zakresie krycia, w sumie błyszczenia też, tyle ze F&B jest wodoodporny i nic go nie ruszało, a BB przeciwnie. Nic nie mam do F&B, ale ja go nie stosowałam sam lecz z pudrem mineralnym, przez co krycie zwiększało się dwukrotnie.

A podsumowując pierwszy dzień testów Capture Totale Diora to powiem tak: podkład jest bardzo ciekawy, buzia ma w sobie to "coś" ubrana w ten podkład, jakoś tak wygląda na młodsza, jaśniejsza? Zdaje sobie sprawę, ze to serum zawarte w podkładzie i silikony tak działają, niemniej jednak efekt jest.. I odcień - idealny kolorystycznie jak rzadko kiedy - 21. Chyba lepszego nie miałam nigdy wcześniej.
Koniec zachwytów, teraz pora na minusy - troszkę nietrwały jest, w sensie trzymania się na buzi w trakcie dnia, no i niestety po paru godzinach brzydko zaczynam się swiecić. Ja wiem, ze matu nie obiecywano tutaj, ale niemniej jednak ...ech no, wiem mam za wygórowane wymagania
A cena to przesada. Mimo, ze podkład mi się podoba, to za ta cenę nie ma mowy Jakby gdzies mozna go było kupić za 2 stówki, to wtedy ewentualnie byłabym sklonna je wydać.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2012-07-14 o 20:30
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 20:38   #1439
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Corii, probowalas Lasting Silk Armaniego?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 20:51   #1440
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35300996]Corii, probowalas Lasting Silk Armaniego?[/QUOTE]

Nie, bo u nas zlikwidowali Armaniego i nie ma skąd wytrzasnąć próbasa, nie wspominając o obmacaniu kolorów
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:58.