Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-20, 22:30   #2311
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Czyli to nie jest automatyczne, tylko trzeba kilku dni, żeby się aktywowało? Tak pytam, bo będę zamawiać karty.
Chyba nie jest, skoro mi babka nie aktywowała od razu Napisała mi wtedy też, że karta powinna być aktywna w ciągu kilku dni.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 22:38   #2312
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Chyba nie jest, skoro mi babka nie aktywowała od razu Napisała mi wtedy też, że karta powinna być aktywna w ciągu kilku dni.
No naprawdę
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 22:45   #2313
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Co za beznadziejny dzień, dobrze, że zaraz się skończy
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 23:07   #2314
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Hej dziewczyny
wczoraj zasnęłam przy nadrabianiu
Dawno nie miałam takich zaległości wątkowych. Torpedy z Was!

---------- Dopisano o 00:07 ---------- Poprzedni post napisano o 00:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Co za beznadziejny dzień, dobrze, że zaraz się skończy

Co się stało?
Jak synek?
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 23:38   #2315
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Co za beznadziejny dzień, dobrze, że zaraz się skończy
A co się stało?
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 23:41   #2316
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

U mnie wizaż nadal strasznie muli

Oglądam sobie wiosenne nowości Clarinsa i kurczę podobają mi się...
http://www.reallyree.com/2015/12/cla...-swatches.html
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 23:45   #2317
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Papiery z S zrobiły furorę

Chyba dziś zamiast w łóżku będzie spała zawinięta w papiery z Sephory Położyła się i mruczy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1456011878892.jpg (60,5 KB, 41 załadowań)

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2016-02-20 o 23:47
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-21, 00:03   #2318
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
U mnie wizaż nadal strasznie muli

Oglądam sobie wiosenne nowości Clarinsa i kurczę podobają mi się...
http://www.reallyree.com/2015/12/cla...-swatches.html
Teraz chcę tę paletkę

---------- Dopisano o 01:03 ---------- Poprzedni post napisano o 00:46 ----------

Szkoda, że w Clarinsie nie dają te raz żadnych giftów Jest tam jakiś kod rabatowy?

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2016-02-20 o 23:48
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 00:03   #2319
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Teraz chcę tę paletkę

---------- Dopisano o 01:03 ---------- Poprzedni post napisano o 00:46 ----------

Szkoda, że w Clarinsie nie dają te raz żadnych giftów Jest tam jakiś kod rabatowy?
Co to za sklep bez giftów, pff
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 00:10   #2320
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Teraz chcę tę paletkę

---------- Dopisano o 01:03 ---------- Poprzedni post napisano o 00:46 ----------

Szkoda, że w Clarinsie nie dają te raz żadnych giftów Jest tam jakiś kod rabatowy?
Paletka fajna, tylko z ceną przesadzili
Mnie się podobają kremowe cienie do powiek, nowe odcienie błyszczyków, nawet róż choć nie używam

Przy zamówieniu za min. 250zł jest prezent, który zmienia się co jakieś 2tyg (info na głównej stronie). Przy zapisie na newsletter był też kod -50zł od 250zł (nie wiem czy nadal to praktykują). No i do każdego zamówienia są standardowo 3miniatury
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 02:48   #2321
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
Paletka fajna, tylko z ceną przesadzili
Mnie się podobają kremowe cienie do powiek, nowe odcienie błyszczyków, nawet róż choć nie używam

Przy zamówieniu za min. 250zł jest prezent, który zmienia się co jakieś 2tyg (info na głównej stronie). Przy zapisie na newsletter był też kod -50zł od 250zł (nie wiem czy nadal to praktykują). No i do każdego zamówienia są standardowo 3miniatury
Bonu już nie dają, bo właśnie się zapisałam do newslettera z maila z tą info i lipa - nie przysłali kuponu, ani nic, tylko taki mail powitalny zwykły.

Jeszcze patrzę teraz, że przesyłka darmowa jest od 199, a paletka jest za 195

Sprawdziłam jaki teraz jest prezent od 250 - marniutki Poczekam na lepsze czasy Szkoda, że nie ma tej paletki w S - kliknęłabym z boxem w lipcu czy tam kiedy będzie

---------- Dopisano o 03:48 ---------- Poprzedni post napisano o 01:55 ----------

Michalina_86, co kliknęłaś w końcu z boxami (oprócz podkłado-balsamu G, bo to pamiętam )? Szukam inspiracji na co ewentualnie mogłabym wymienić jedną pomadkę, którą zamówiłam z boxem W ostateczności zostawię, bo z boxem rozstać się nie chcę

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2016-02-21 o 02:53
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-21, 04:29   #2322
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

"Czarny blues o czwartej nad ranem" idę nadrobić wątek, na szczęście tylko 1,5 dnia czyli około 30 stron Dobrze, że weekend, mniej piszecie

---------- Dopisano o 05:10 ---------- Poprzedni post napisano o 04:10 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
No, ładniusi - u mnie dobrze taki kolor wygląda na twarzy Ale nie, nie - nie widzę Mam już 7 róży W tym 6 nowych, zabunkrowanych w pudełkach od boxów A jeszcze czuję w kościach, że ten szanelowy zawoła do mnie mamo...

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------



Wąchock i Piaseczno musiałby ruszyć na ostre korki

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;56029806]Treść usunięta[/QUOTE]

Piękne zakupy (zwłaszcza kredka) i gratisy super
P.S. Wizaż nie dodaje mi emotikonek

Edytowane przez Margo25
Czas edycji: 2016-02-21 o 04:11
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 07:46   #2323
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Papiery z S zrobiły furorę

Chyba dziś zamiast w łóżku będzie spała zawinięta w papiery z Sephory Położyła się i mruczy
a my psioczymy na wątku po co ten papier, a tu S krok do przodu
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 08:34   #2324
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Witam w niedzielę dzisiaj jest zły dzień, @ przyszła i leżę jak zwłoki
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 08:56   #2325
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 09:03   #2326
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Witam w niedzielę dzisiaj jest zły dzień, @ przyszła i leżę jak zwłoki
oj współczuję, 3maj sie

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Papiery z S zrobiły furorę

Chyba dziś zamiast w łóżku będzie spała zawinięta w papiery z Sephory Położyła się i mruczy
jej jaki słodziak
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 09:25   #2327
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Dzień dobry
Wizaż mi nawala od piątku ale tu szalejecie z postami będę udawać, ze jestem na bieżąco
Miłej niedzieli
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 09:28   #2328
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ja niestety też nigdzie nie znalazłam
Udało mi się dzisiaj zdenkować kilka kosmetyków
Zdecydowałam ze 2 box zostaje ze mną Czekam na kontakt Aleksandra w sprawie kart podarunkowych ale narazie nic nie kupuję, poczekam na rzodkiewy podobnie jak Aniyam box nie zmieścił mi się do szafy dobrze ze to mini to szybko się denkuje

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------



Fajna promo na żele, ale ja musze zużyć co nieco, bo znowu mam. mega zapasy..
Gratuluję zamówień w Yr jaki jest kod na -100zl?

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Użyłam dzisiaj smashbox z boxa,on jest pod tusz? jak tak,to narazie mi nie urwał Ściąglam hybrydki, wiec spróbuję odżywki z boxa nie chce mi się dzisiaj robić pazurów.
Aaaaa w poniedziałek idę na 1 masaż

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Fajnie tak samej ze sobą pogadać na forum tz szuka części do motocykla
Ja wczoraj sciagnelam hybrydy i tez dzis bede malowac ta odzywka. Moze to dziwne, ale nigdy nie mialam takiej odzywki bo nie mam problemow z pazurami, jak sie zlamie to piłuje na 0 i tyle jestem coraz bardziej zadowolona z boxa, i dobrze ze nie wzielam poprzedniego tylko ten
Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Witam w niedzielę dzisiaj jest zły dzień, @ przyszła i leżę jak zwłoki
przezywam to samo, a i niedlugo do mnie przyjdzie
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 09:36   #2329
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ja wczoraj sciagnelam hybrydy i tez dzis bede malowac ta odzywka. Moze to dziwne, ale nigdy nie mialam takiej odzywki bo nie mam problemow z pazurami, jak sie zlamie to piłuje na 0 i tyle jestem coraz bardziej zadowolona z boxa, i dobrze ze nie wzielam poprzedniego tylko ten
Ja też właściwie nie używam odżywki do paznokci - na siłę używałam w listopadzie jakiejś maski na noc do paznokci z Oriflame, bo kiedyś dostałam i mi nowiutka zalegała w szufladzie, a akurat coś mi się trochę pazurki rozdwajały... Nie wiem czy to coś dało Potem smarowałam na noc jakąś oliwką do skórek i paznokci - mam wrażenie, że od tego się poprawiło, ale może to tylko kwestia czasu w sumie nie wiem czy takie odżywki do paznokci to w ogóle działają Daj znać czy się sprawdza ta z boxa
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-21, 09:42   #2330
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

witam się z rana i uciekam od razu dzisiaj mam strasznie napięty harmonogram więc nie szalejcie za bardzo bo nie nadrobię później
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 09:42   #2331
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ja też właściwie nie używam odżywki do paznokci - na siłę używałam w listopadzie jakiejś maski na noc do paznokci z Oriflame, bo kiedyś dostałam i mi nowiutka zalegała w szufladzie, a akurat coś mi się trochę pazurki rozdwajały... Nie wiem czy to coś dało Potem smarowałam na noc jakąś oliwką do skórek i paznokci - mam wrażenie, że od tego się poprawiło, ale może to tylko kwestia czasu w sumie nie wiem czy takie odżywki do paznokci to w ogóle działają Daj znać czy się sprawdza ta z boxa
Dam znac Ja mam jeszcze tez wlasnie taka olejkowa odzywke do paznokci w pedzelku z 4 pory roku, fajnie zmiekcza skorki, bo to ostatnio moj najwiekszy problem. Napisalam do S w sprawie tej odzywki bo nie widzialam jej w sklepie a nie ma dokladnego opisu, jak dziala, jak stosowac, ciekawe czy odpisza
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 09:55   #2332
meredith85
Raczkowanie
 
Avatar meredith85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 449
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Witam z rana,
Dziewczyny, co do kart upominkowych, ja nie bardzo kumam z tą aktywacja, bo miałam dwie karty kupowane online i żadnej nie aktywowalam przez infolinię. Przy płatności wpisywalam numer karty i ten kod, który trzeba wydrapac spod zdrapki.
meredith85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 10:09   #2333
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Witam sie

Nie chce mi sie dzisiaj nawet NIC robić co zrobić

Potrzebuje motywacji, za miesiąc znowu bede dzwonić po brokuły
Sephoro! Strzeż się!
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 10:15   #2334
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Miłego dnia dziewczyny
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 10:21   #2335
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Witam się

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Papiery z S zrobiły furorę

Chyba dziś zamiast w łóżku będzie spała zawinięta w papiery z Sephory Położyła się i mruczy
śliczny kociak
Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Witam w niedzielę dzisiaj jest zły dzień, @ przyszła i leżę jak zwłoki

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2016-02-21 o 10:25
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 10:36   #2336
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Dam znac Ja mam jeszcze tez wlasnie taka olejkowa odzywke do paznokci w pedzelku z 4 pory roku, fajnie zmiekcza skorki, bo to ostatnio moj najwiekszy problem. Napisalam do S w sprawie tej odzywki bo nie widzialam jej w sklepie a nie ma dokladnego opisu, jak dziala, jak stosowac, ciekawe czy odpisza
Też szukałam jej wcześniej na stronie i nie było A wiesz może jaką pojemność ma ta baza Smashboxa z boxa? Opakowanie ma spore - zastanawiam się czy to nie taka podpucha Ja nie lubię jak producent robi duże opakowanie, żeby ludziom się wydawało, że w środku jest więcej produktu Ale to i tak nie do końca się sprawdza, bo wtedy czasami piszą, że kupili w połowie pusty produkt Pamiętam, że kiedyś miałam krem BB z Oriflame - miał normalnie 30ml, tubka była malutka, ale szczelnie wypełniona. Lubię taką opcję Trochę mnie to śmieszy jak ludzie wybierają podkład w większej tubce, bo im się wydaje, że tam jest więcej produktu

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez meredith85 Pokaż wiadomość
Witam z rana,
Dziewczyny, co do kart upominkowych, ja nie bardzo kumam z tą aktywacja, bo miałam dwie karty kupowane online i żadnej nie aktywowalam przez infolinię. Przy płatności wpisywalam numer karty i ten kod, który trzeba wydrapac spod zdrapki.
A po jakim czasie od zakupu płaciłaś nią online (bez wcześniejszych zakupów w stacjo)? Może Ci się poszczęściło - ja niestety dostałam nieaktywowaną kartę z e-sklepu i musiałam w tej sprawie pisać do S.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 10:37   #2337
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Witajcie
ja niedawno wstałam... nie pamiętam kiedy tak długo byłam w łóżku wszystko przez tą pogodę

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Wizaż mi nawala od piątku ale tu szalejecie z postami będę udawać, ze jestem na bieżąco
Miłej niedzieli
Mi jeszcze do teraz trochę zamula, ale już jest lepiej ponoć jest zmiana serwera i dlatego mamy takie atrakcje.
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 10:41   #2338
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Mi jeszcze do teraz trochę zamula, ale już jest lepiej ponoć jest zmiana serwera i dlatego mamy takie atrakcje.
Tyle postów piszemy, że Wizaż nie wytrzymuje takiego obciążenia Aż dziwne, że nie padł w dzień brokuła
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 10:44   #2339
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Muszę wypróbować, bo ja zawsze nakładam sam olejek na suche włosy i muszę myć szamponem ze 2 razy. A najpierw odżywkę dajesz na suche czy mokre włosy?
włosy zwilżam aloesem lub czym tam mi się chce na to daję odżywkę/ maskę o prostym składzie bez silikonów np kallos czy bingo i na to dopiero olej ( nie olejek, jednoskładnikowy, tak łatwiej ustalić który służy a który nie)
odżywka zawsze zemulguje olej i się zmywa faktycznie wodą, a ja przy okazji widzę lepsze efekty - maskę np daję proteinową to się ładnie z emolientami równoważy
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 10:44   #2340
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Witam w niedzielę dzisiaj jest zły dzień, @ przyszła i leżę jak zwłoki

Współczuję

Na pocieszenie mogę dodać, że będę się męczyć w przyszłym tygodniu
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-24 10:09:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:34.