Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-04, 11:43   #271
Divine18
Zakorzenienie
 
Avatar Divine18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 133
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

jak nie wysusze i nie wyprostuje moje wlosy wygladaja tak :
z jednego boku
z drugiego boku
z przodu

jednym słowem : www debil pl

ale musze wytrzymać ;( bo jak dalej je bede prostownica traktowac to chyba wyłysieje na dobre czasem je spinam jak juz nie daje rady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (14,9 KB, 279 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (18,5 KB, 236 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c.jpg (10,6 KB, 211 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d.jpg (18,7 KB, 167 załadowań)
__________________

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '


Edytowane przez Divine18
Czas edycji: 2007-06-04 o 12:13
Divine18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 12:16   #272
y_ulia
Rozeznanie
 
Avatar y_ulia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 856
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

8 dizen bez prostowania:P nie no muusze im troche dac odpoczac, stosuje olejek rycynowy lol niech sie zregeneruja:P
a po fluidzie do prostowania z sunsilka to mi sie tak zaczely koncowki rozdwajac ze hoo.. moze za duzo nakladalam albo cos? w kazdym razie odechcialo m isie tego uzywac:P
__________________
"szukam innego swiata. bez nudy, rutyny, bezsensownych dyskusji, głupich wymówek, zadufanych i egoistycznych ludzi. czegos, co nie jest plastikowe i przereklamowane."



[ Uciekaj moje serce! ]





y_ulia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 12:39   #273
agatkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4
Talking Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
Wstalam dziś rano i sobie powiedzialam "Pierdzielę - nie prostuję.". Wlosy prostowalam od jakichś 3,5 roku codziennie, wiec nie musze mowić, jaki jest stan mojego owlosienia ( ) na glowie i ile wlosów stracilam przez prostowanie. W tym tygodniu scielam wlosy i postanowilam, ze musze w końcu o nie zadbac- ale nadal nie wyobrazalam sobie zycia bez prostownicy. Dlatego postanowilam zalozyc ten watek. Dzis jest moj pierwszy dzień bez prostowania. Moze ktoś sie przyłaczy ? Skoro Wizazanki potrafią się wspierać w dietowaniu to być może, w "nieprostowaniu" też

a JA........... ja tez sie przylaczam.....wlasciwie zrobilam to zanim post napisano...... docenilam swoje falowlosy wystarczy dobre strzyzenie i wloski sie ladnie ukladaja...a prostuje tylko raz na kilkanascie dni choc i tak jestem uzalezniona...

dodatkowy powod..sianko bo mam rozjasniane wloski

pzdr
agatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 12:41   #274
agatkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

hehe.. a propos... ja mam podobne tym bardziej ze po przedostatniej wizycie u fryca....... z pieknych blond dlugich wlosooff zazdrosna baba mi zrobila do ramion lisie kosmyki :|

ehh...niech jej ziemia lekka bedzie... i tak kiedys to do niej wroci....
pamietaj.... wosk i dobra odzywka z czyms do lagodzenia napuszenia fal...i bedziesz Piekna Lola
agatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 13:18   #275
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Divine, wiesz co, ty ładnie wygladasz w niewyprostowanych włoskach, lepiej niz w wyprostowanych (dla niezorientowanych, z Divine znamy sie w realu) I nie narzekaj!!!!!

Y_ulia, jesli chodzi o Sunsilka, to ja nie wierze, zeby on cokolwiek pomagal. Wprost przeciwnie, wydaje mi sie, ze szkodzi... Zreszta ja nie wierze juz w drogeryjne kosmetyki do wlosow:/ Zaden Pantene, fructis, L'oreal.. wszytsko pic na wode fotomontaz. przerzucilam się na szampony ziolowe, Odzywke wax, olejek rycynowy i sok z cebuli - w nadziei, ze wlosy szybko mi odrosna! juz zadnych drogeryjnych szamponow! Never ever!

Agatkowa, widze, ze dzielnie walczysz z nałgiem - dobre sciecie to podstawa :/ moje fale w nowej fryzurze wygladaja jak jakies nieporozumienie... ale jutro lece do sklepu kupic wałki, wiec moze nie bede wygladac jak ostatnia sierota
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 13:30   #276
Justyneczkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 227
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Hawrodytka, sok z cebuli? napisz jak go robisz jak stosujesz i wsyztko:P
Justyneczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 13:58   #277
Shiny_Diamond
Raczkowanie
 
Avatar Shiny_Diamond
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 124
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Widzę, że nie tylko ja coraz częściej zastanawiam się nad zaprzestaniem prostowania. Też miałam przygody z prostownicą ale powiedziałam STOP!

Mam naturalnie kręcone blond włosy. Jednak wcześniej nosiłam je krótkie, najwyżej do końca szyi i nie kręciły się za ładnie. Tłamsiłam je więc okrągłą szczotką by się wyprostowały, a ostatnio i prostownicą. Zajmuje mi to wiele czasu (cała procedura wraz z myciem, nakładaniem nawilżającej odżywki i układaniem jakąś godzinę) W rezultacie mam strasznie zniszczone, wręcz popalone włosy. Teraz moje włosy sięgają długością do łopatek. Ostatnio przyjaciółka namówiła mnie, abym nie prostowała włosów tyko pozostawiła po umyciu do naturalnego wyschnęcia. Z obecną długością tworzą się ładne loki średniej grubości. Znajomi i rodzina przekonują mnie abym zaczęła nosić kręcone włosy. Mnie też się to podoba tylko, że są one przesuszone od ciągłych zabiegów z szuszarką. Jakie kosmetyki, poprawiające kondycję włosów kręconych mogłybyście mi polecić? Może któraś z Was miała podobny problem? Wiem że na rynku jest wiele linii do loków i fal np: Nivea, Wella, Sunsilk, Pantine Pro-V, Szwarzkopf. Z uwagi na tak duży wbór jestem w kropce. Zastanawiałam się nad serią Pantine Pro-V, bo używam ich szmaponów do włosow normalnych. Głównie interesują mnie odżywki bez spłukiwania mleczka lub kremy poprawiające sprężystość pukli. Może mi ktoś doradzić bo zupełnie się pogubiłam i chciałabym poznać opinie innych pań stosujących takie kosmetyki.

Z góry dziękuję
Shiny_Diamond jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-04, 14:02   #278
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez Shiny_Diamond Pokaż wiadomość
Widzę, że nie tylko ja coraz częściej zastanawiam się nad zaprzestaniem prostowania. Też miałam przygody z prostownicą ale powiedziałam STOP!

Mam naturalnie kręcone blond włosy. Jednak wcześniej nosiłam je krótkie, najwyżej do końca szyi i nie kręciły się za ładnie. Tłamsiłam je więc okrągłą szczotką by się wyprostowały, a ostatnio i prostownicą. Zajmuje mi to wiele czasu (cała procedura wraz z myciem, nakładaniem nawilżającej odżywki i układaniem jakąś godzinę) W rezultacie mam strasznie zniszczone, wręcz popalone włosy. Teraz moje włosy sięgają długością do łopatek. Ostatnio przyjaciółka namówiła mnie, abym nie prostowała włosów tyko pozostawiła po umyciu do naturalnego wyschnęcia. Z obecną długością tworzą się ładne loki średniej grubości. Znajomi i rodzina przekonują mnie abym zaczęła nosić kręcone włosy. Mnie też się to podoba tylko, że są one przesuszone od ciągłych zabiegów z szuszarką. Jakie kosmetyki, poprawiające kondycję włosów kręconych mogłybyście mi polecić? Może któraś z Was miała podobny problem? Wiem że na rynku jest wiele linii do loków i fal np: Nivea, Wella, Sunsilk, Pantine Pro-V, Szwarzkopf. Z uwagi na tak duży wbór jestem w kropce. Zastanawiałam się nad serią Pantine Pro-V, bo używam ich szmaponów do włosow normalnych. Głównie interesują mnie odżywki bez spłukiwania mleczka lub kremy poprawiające sprężystość pukli. Może mi ktoś doradzić bo zupełnie się pogubiłam i chciałabym poznać opinie innych pań stosujących takie kosmetyki.

Z góry dziękuję
Sorry za off topic
Shiny_Diamond, widzę jednak, że skorzystałaś z mojej rady
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 14:04   #279
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

A ja zamierzam kupić prostownicę, ale z góry wiem jedno: prostować będę góra raz w tygodniu, najczęściej na jakieś wyjście ze znajomymi. Na codzienne prostowanie jestem za leniwa, mam za trudne włosy i nie jest mi to potrzebne do szczęścia, bo mam fajne loko-fale.

Może wystarczy, że ograniczycie prostowanie do kilku razów w miesiącu??? Wszystko jest dla ludzi, jeśli w rozsądnej ilości.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 14:07   #280
Shiny_Diamond
Raczkowanie
 
Avatar Shiny_Diamond
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 124
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Hehe masz racje, może tutaj znajdzie się ktoś, kto ma podobny problem jak ja Dziekuję za radę. Pozrawiam.
__________________
To, co zdobywamy z największym trudem, najbardziej kochamy...
Shiny_Diamond jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 14:11   #281
Shiny_Diamond
Raczkowanie
 
Avatar Shiny_Diamond
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 124
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
A ja zamierzam kupić prostownicę, ale z góry wiem jedno: prostować będę góra raz w tygodniu, najczęściej na jakieś wyjście ze znajomymi. Na codzienne prostowanie jestem za leniwa, mam za trudne włosy i nie jest mi to potrzebne do szczęścia, bo mam fajne loko-fale.

Może wystarczy, że ograniczycie prostowanie do kilku razów w miesiącu??? Wszystko jest dla ludzi, jeśli w rozsądnej ilości.
Kiedy ja kupowałam prostownicę myślałam tak samo. Ale w rezultacie prostowałam co 2 dzień i w tej chwili na głowie mam to co mam... siano.
Także uważaj bo w nałóg prostowania wpada się bardzo ławo
Lepiej zainwestować w dobrą prostownicę nawet do rzadkiego prostowania włosków.
__________________
To, co zdobywamy z największym trudem, najbardziej kochamy...
Shiny_Diamond jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-04, 14:34   #282
acha88
Raczkowanie
 
Avatar acha88
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 74
Wink Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Ja się przyłączam Już od jakiegoś czasu przestałam prostować włoski bo moje końcówki wyglądajaą tragicznie... Kupiłam sobie termoloki i sobie kręce i nawet fajnie to wygląda Tylko za długo te loczki mi sie nie trzymają......Mam takie nieposłuszne kłaczki
acha88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 14:39   #283
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Justyneczkaa, bire jedna dużą cebule, tre na tarce o duzych oczkach, pozniej ta papkę nakladam na gaze i sok odciskam do jakiejś miseczki. Nastepnie sok wcieram w skore glowy. najlepiej trzymac w cieple, wiec polecam zalozyc na wlosy worek foliowy i czapke zimową i potrzymac tak ze 2h ;]
Shiny Diamond - wiele dziewczyn poleca jedwab Farouka. Mozna kupic na allegro albo u fryzjera, ale nie kazdego. A moze po prostu kup nablyszczacz Joanny z serii profesjonalnej. zauwazylam, ze w wielu salonach sie go uzywa imozna kupic w drogeriach. koszt niewielki

Doris, mam andzieje,ze rzeczywiscie bedziesz prostowac tylko na jakies specjalne okazje. Ja wiem jedno - prostowanie uzaleznia Jak raz sie sobie spodobasz w prostych włosach, to juz tylko proste bedziesz chciala nosic.
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 15:19   #284
josephine-baker
Raczkowanie
 
Avatar josephine-baker
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 30
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

ale jesteście dzielne! ja ze dwa dni temu zamówiłam prostownicę babylissa i czekam na paczuszkę i już teraz jestem od niej uzależniona. Będzie ciężko- zwłaszcza że dziś byłam u fryzjera i ładnie podciął i wycieniował mi włoski- aż się proszą o prostowanie!!!
__________________
Josephine- czyli ta, co ma w końcu PROSTE WŁOSY!
josephine-baker jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 15:23   #285
Divine18
Zakorzenienie
 
Avatar Divine18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 133
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

no dziewczynki widze coraz wiecej chetnych w tym watku stworzymy sobie koło pokręconych lasek hihi dzieki hawi ;-D a mi sie i w prostych i w kręconych podobasz tylko szkoda ze Ci u fryzjera tak krótko zcięła ładniej w dłuższych włoskach Ci było ale nie martw sie odrosną) i sysko bedzie pieknie
__________________

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

Divine18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 15:46   #286
justysia274
Zadomowienie
 
Avatar justysia274
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wodzisław Śląski, Leicester
Wiadomości: 1 684
GG do justysia274
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
Prostowanie... na początku, jak zaczynałam prostować włosy uważałam, że nic wspanialeszego mnie nie czeka jesli chodzi o moje kłaki Takie gładziutkie, prościutkie... marzenie. Mój TŻ był zachwycony widząc mnie w wyprostowanych włoskach.
Ale..
Ale z czasem już mnie zaczęło to męczyć. To ciągle prostowanie, intensywne nawilżanie (bo wysuszały się), intensywne odżywianie itd.

Stan moich włosów był taki sobie, gdy przestałam je codziennie katować prostownicą.
Od jakiegoś czasu-NIE PROSTUJĘ.

No dobra! Żeby nie skłamać- prostuję tylko na jakieś specjalne okazje- wyjście gdzieś, jakas uroczystość, ważny dzień...A na codzien postawiłam na naturalność. Używam kosmetyków ułatwiających kręcenie się włosów, falowanie. Rano układam je tak,żeby się miękko falowały, albo je spinam. Jestem zadowolona z efektu. Ale musiałam poczekać troszkę aż mi włosy odrosną, bo na krótkich to się nie sprawdzało.

No i teraz intensywnie regenruję swoje włoski i widzę dobre efekty


Dziewczyny jestem z Wami i Was wspieram
Ja równiez zastanawiam się, żeby przestać prostowac włoski. Właśnie patrze na stan moich włosów ... tragedia
A mogłabyś mi napisac jak układasz włoski, żeby się tak właśnie miękko falowały ?
Sama musiałabym kupic jakies kosmetyki podkreślające skręt włosków, żeby się ładnie końcówki falowały.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=286542
ciuchowy wątek
justysia274 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 16:13   #287
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez Shiny_Diamond Pokaż wiadomość
Kiedy ja kupowałam prostownicę myślałam tak samo. Ale w rezultacie prostowałam co 2 dzień i w tej chwili na głowie mam to co mam... siano.
Także uważaj bo w nałóg prostowania wpada się bardzo ławo
Lepiej zainwestować w dobrą prostownicę nawet do rzadkiego prostowania włosków.
Układanie włosów zawsze zostawiam na ostatnia chwilę przed wyjściem. Nie jestem osobą, która rezerwuje dodatkowe 15-20 minut tylko na włosy. Tak samo mam z malowaniem - góra 10 minut. Poza tym nie czuję potrzeby prostowania włosów tylko po to, aby iść do sklepu. A pracuję w domu, więc prostowanie włosów do pracy odpada. Prostowanie zostawię na specjalne okazje (żeby mi się proste włosy nie "opatrzyły"), a najczęściej pewnie będą się w tej sprawie zgłaszać do mnie siostry. Oczywiście zamierzam zainwestować w dobrą prostownicę . Jaką marką doprowadziłaś włoski do stanu klęski żywiołowej?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 16:31   #288
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Josephine - uzywaj prostownicy z rozwaga, nie rob tego samego błedu co ja :/
Divine, nie moge sie doczekac az odrosną - bo teraz to nawet w kocyku głupio wygladam. ta fryzura jest ewidetnie tylko i wylacznie dla wlosow prostych
Justysia- trzymam kciuczki

Doris - tez bym chciala miec takie podejscie do wlosow- ale u mnie troska o ich wyglad przerodzila sie po prostu w obsesje!
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 16:43   #289
justysia274
Zadomowienie
 
Avatar justysia274
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wodzisław Śląski, Leicester
Wiadomości: 1 684
GG do justysia274
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
Josephine - uzywaj prostownicy z rozwaga, nie rob tego samego błedu co ja :/
Divine, nie moge sie doczekac az odrosną - bo teraz to nawet w kocyku głupio wygladam. ta fryzura jest ewidetnie tylko i wylacznie dla wlosow prostych
Justysia- trzymam kciuczki

Doris - tez bym chciala miec takie podejscie do wlosow- ale u mnie troska o ich wyglad przerodzila sie po prostu w obsesje!
och dziękuję naprawdę się przyda
Ja także trzymam kciuki za was
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=286542
ciuchowy wątek
justysia274 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-04, 16:50   #290
Shiny_Diamond
Raczkowanie
 
Avatar Shiny_Diamond
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 124
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Hmm, nie pamiętam dokładnie marki ale chyba opti czy coś takiego. Była kupowana dawno chyba z 2 lata temu i wtedy jeszcze nie było tak zaawansowanych prostwnic z tymi wszystkimi ceramicznymi płykami, efektami jonizacji i innymi bajerami. Nie kosztowała zbyt wiele można powiedzieć że jest średniej klasy. Ale teraz (z własnego doświadczenia niestety) wiem, że kiedy chciałam zaoszczędzić na prostownicy popełniłam wielki błąd. Bo teraz muszę włożyć o wiele więcej starań (i pieniędzy) w doprowadzenia włosów do ładu niż warta była ta prostownica. Naprawdę, lepiej kupić droższą prostownicę i mieć ładne włosy, niż zaoszczędzić na zakupie a potem doprowadzać swoje "siano" do stanu użyteczności.

Nie wiem czy wiesz, ale do łask powracają loki i fale. Przez wielu uważane są za hit tego sezonu. Może jeszcze warto się zastanowić nad gładkimi włosami? A może zaczekać do zimy, kiedy loki pod czapką będą opadać i proste włosy znów będą na czasie?

Ja jedno wiem napewno: Odstawiam prostownice na najwyższą półkę aby sięgać po nią tylko na jakieś superważne imprezy
__________________
To, co zdobywamy z największym trudem, najbardziej kochamy...
Shiny_Diamond jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 17:08   #291
y_ulia
Rozeznanie
 
Avatar y_ulia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 856
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

eee ja jeszcze tydzien i wracam do prostownicyyy:d


P.S.eeeeej, w uchu mi dzwoniiiiiiiiiiiiiiiii lol
__________________
"szukam innego swiata. bez nudy, rutyny, bezsensownych dyskusji, głupich wymówek, zadufanych i egoistycznych ludzi. czegos, co nie jest plastikowe i przereklamowane."



[ Uciekaj moje serce! ]





y_ulia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 17:14   #292
pyska06
Zadomowienie
 
Avatar pyska06
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 149
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez Divine18 Pokaż wiadomość
jak nie wysusze i nie wyprostuje moje wlosy wygladaja tak :
z jednego boku
z drugiego boku
z przodu

jednym słowem : www debil pl
No tego to ja bym nie powiedziała na tych fotkach wcale nie jest źle
( chociaż sama pewnie bym narzekała nie lepiej , ale jak patrze u innych na lokowane włosy to jest wszystko fajnie a ja poprostu swoich nie potrafie zaakreptować albo ja ich nie umiem loków układać )

Dziewczynki ile czasu od momentu wyprostowania trzymają sie włosy proste u Was?
Czy to ja mam pecha że u mnie pół dnia tylko ?

I gratuluję dla tych dla których udaje się wytrzymać bez prostownicy
__________________
`Nie zapomnij nigdy tego,
Że KOCHAĆ szczerze

Można tylko JEDNEGO !`

pyska06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 17:23   #293
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Shiny Diamond, wg mnie kazda prostownica wczesniej czy pozniej niszczy włosy - nie ma cudów! Zaden wlos nie wytrzyma dlugo temp 200 st C.

Pyska, u mnie idealnie proste sa ok. godziny, a pozniej się plączą, stercza na wszytskie strony :/ i jesli chodzi o fale i loki to tez, u wszystkich mi sie pdoobaja, tylko nie u mnie!
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 17:28   #294
Fioncia
Raczkowanie
 
Avatar Fioncia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Grudziądz xD
Wiadomości: 71
GG do Fioncia Send a message via Skype™ to Fioncia
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

hmm.. ja naturalne włosy mam takie nijakie ;D
ni to do końca kręcona, ni proste ;]
jak jest taka pogoda jak teraz (czyt. pada deszcz) to kręcą się bardziej ;p
staram się ich za często nie prostować, ale czasem wyglądają poprostu tragicznie...
no i muszę prostować grzywkę, bo inaczej wygląda jak koguci grzebień ;D

KPP - Klub Pokręconych Prostownicomaniaczek?
__________________
balerinki
najchętniej peep toe r.39 ;]
lub jakiekolwiek inne
mile widziane xD

oraz duże torby ;]
Fioncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 17:29   #295
Shiny_Diamond
Raczkowanie
 
Avatar Shiny_Diamond
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 124
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

[quote=hawrodytka;4493228]Shiny Diamond, wg mnie kazda prostownica wczesniej czy pozniej niszczy włosy - nie ma cudów! Zaden wlos nie wytrzyma dlugo temp 200 st C.

Masz całkowitą rację. Ale ta bardziej profesjonalna napewno mniej je popali albo inaczej nie popali po kilku użyciach. Warto też stosować jakieś fluidy do prostowania. Tak jak powiedziałaś cudów nie ma ale zawsze to jakaś ochrona włosa jest.
__________________
To, co zdobywamy z największym trudem, najbardziej kochamy...
Shiny_Diamond jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 17:33   #296
Kiss_Me
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 514
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

ja mam wlosy proste tylko na koncach mi się krecą. no w sumie tak od połowy dziwne mam te włoski nie prostuje juz od 4 dni. postanowilam ze dam im odpoczac i chociaz przez miesiac (do końca czerwca) postaram sie ich nie prostowac. zobaczymy czy mi sie uda
Kiss_Me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 17:39   #297
Fioncia
Raczkowanie
 
Avatar Fioncia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Grudziądz xD
Wiadomości: 71
GG do Fioncia Send a message via Skype™ to Fioncia
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

a żeby włoski ładnie falowały proponuję wgnieść (nie wczesać.!) w nie odrobinę pianki zaraz po umyciu, pozostawić do wyschnięcia, i potem jeszcze odrobinę wymodelować pianką ;]
końcówki będą się ładnie kręcić gdy pochylicie głowę na dół i w tej pozycji od dołu będziecie wgniatac piankę ;]
__________________
balerinki
najchętniej peep toe r.39 ;]
lub jakiekolwiek inne
mile widziane xD

oraz duże torby ;]
Fioncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 18:09   #298
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Shiny masz racje, jakieś fluidy ochronne sa dobre - tylko jak patrze na ceny neiktorych, to mi sie w zoladku przewraca! Moja skromną kieszeń nastolatki nie stac na taki wydatek

Kiss_Me, mi tez sie kreca mniej wiecej od polowy - podejrzewam ze to wlasnie przez prostowanie - bo jako dziecko mialam wlosy jak proste jak druty, ale odkad zaczelam suszyć i kombinowac to wlosy zaczely mi sie jak na zlosc krecic :/

Fioncia - stosowalam ta metodę z pianką, rzeczywiscie dobra
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 18:12   #299
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Ok, sprawozdanie z wizyty u fryzjera. Włoski obciętę do brody, z przodu dłuższe, z tyłu (siłą rzeczy) krótsze. wyglądały całkiem całkiem, dopóki się do pracy nie przeszłam. A że powietrze wilgotne to się dziady powywijały ehh wytrzymam
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 18:53   #300
Shiny_Diamond
Raczkowanie
 
Avatar Shiny_Diamond
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 124
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Do Hawrodytka: Niektórych kosmetyków ceny są faktcznie kosmiczne i ja też jestem nastoatką więc staram się kupować w miarę dobre kosmetyki a w przystępnej cenie. Posiadam fluid prostujący z sunsilka fioletowy i jest całkiem całkiem, włosy się tak nawet nie puszą ale za to ma intensywny zapach wiśni (chyba) i mi to akurat przeszkadza. A drogi nie był bo okolo 7 zł. Nie kupuje kosmetyków z salonów fryzjerskich wole popróbować na sklepowych Uważam że jak się trafi to można naprawdę znaleść dobry specyfik. No ale to sprawa indyidualna, każdy ma inne włosy, które potrzebują odpowiednich do rodzaju zabiegów.
__________________
To, co zdobywamy z największym trudem, najbardziej kochamy...
Shiny_Diamond jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:19.