produkty Lush - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-24, 19:00   #3481
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: produkty Lush

Dzięki Hexx()miałam okazję przetestować trochę Lush-a i zachwycona jestem Buffy i Coalfacereszta czeka na testy
Czaję się na Mom i Aqua Marinę i Sugar Plum Fairy a lista zakupów jeszcze nie zamknięta
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2010-11-24 o 19:09
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 20:41   #3482
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość


ja wlasnie sie zastanawiam co z seanikiem, chce znow pofarbowac klaki, ale jak farba ma mi sie ekspresem wyplukac to wcale mi sie taka wizja nie podoba fakt jest wydajny po mscu codziennego uzywania, zuzycie kostki jest male, a trzymam go w puszce po takich cukierkach pullmol? nie pamietam dokladnej nazwy, wiec jak ktos mysli czym zastapic lushowa puszke to mysle, ze to dobre rozwiazanie
Ja nie do końca rozumiem tą tabelkę z niemieckiej strony... Dla mnie Seanik jest szamponem, przy którym rudość moich włosow utrzymuje się najdłużej! Nawet salonowy L'oreal do farbowanych, ani takowy Matrix, nie były takie delikatne dla farby. A wiesz, jak z jest z rudym- wypłukuje się ekspresowo.
Ja właśnie zużywam pierwszą kostkę Seanika- starczy pewnie jeszcze na prawie 2 tygodnie. Czyli jest szansa, że dobiję do pełnych 4 miesięcy stosowania CODZIENNIE na włosach o długości za ucho. Do połowy kostka zużywała się bardzo wolno, po przekroczeniu 50-cio procentowego ubytku nieco przyspieszyła. Trzymam w puszcze, lekko uchylonej nim nie wyschnie piana.
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 21:14   #3483
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Ja nie do końca rozumiem tą tabelkę z niemieckiej strony... Dla mnie Seanik jest szamponem, przy którym rudość moich włosow utrzymuje się najdłużej! Nawet salonowy L'oreal do farbowanych, ani takowy Matrix, nie były takie delikatne dla farby. A wiesz, jak z jest z rudym- wypłukuje się ekspresowo.
Ja właśnie zużywam pierwszą kostkę Seanika- starczy pewnie jeszcze na prawie 2 tygodnie. Czyli jest szansa, że dobiję do pełnych 4 miesięcy stosowania CODZIENNIE na włosach o długości za ucho. Do połowy kostka zużywała się bardzo wolno, po przekroczeniu 50-cio procentowego ubytku nieco przyspieszyła. Trzymam w puszcze, lekko uchylonej nim nie wyschnie piana.

hm no zobacze w takim razie, u mnie tez jest tak, ze farba nie chce ostatnio trzymac jakos szczegolnie dlugo.
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 08:45   #3484
Misiulka1
Zadomowienie
 
Avatar Misiulka1
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 1 579
GG do Misiulka1
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość

Misia, szampony warto potestować dłuższy czas; ja tez początkowo nie byłam zbyt pozytywnie nastawiona widząc efekty - włosy tępe, bez połysku, skołtunione po myciu; ale generalnie kondycja mojego skalpu się poprawiła po czasie, widać muszą przywyknąć
ofkors zdarzają się i kity lushowe, osobiście nie mogę używać ani seanika ani new bar - po obu mam podrażnioną skórę*głowy i pojawia się lupież ale karma kombę i ultimate bardzo lubię, zwłaszcza po odżywce Retread lub R&B
KKZJ w takim razie będę testowała dalej teraz może kupię Seanic bo bardzo go chwalądziewczyny bez wzgledu na rodzaj włosów chociaż kusi mnie też Squeaky Green.

Wczoraj wybróbowałam Chai - super pachnie i jaka kąpiel jest przyjemna


__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37df9h12fl2n2e.png

29tc - 1230g
33tc - 1919g
37tc - 2538g
40t3d - 3440g, 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw4pc0z1lc1asm8.png
Misiulka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 10:30   #3485
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: produkty Lush

dostałam dzisiaj pakę

wieczorem podzielę się pierwszymi wrażeniami zapachowymi
tylko musiałam odseparować New Shampoo Bar i Christmas Kisses od reszty, bo teraz to wszystko pachnie tymi rzeczami
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 10:36   #3486
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
dostałam dzisiaj pakę

wieczorem podzielę się pierwszymi wrażeniami zapachowymi
tylko musiałam odseparować New Shampoo Bar i Christmas Kisses od reszty, bo teraz to wszystko pachnie tymi rzeczami
Bethie, zamawialas sama? a jesli tak, to ile czekalas na paczke ?

kurde, na moja juz 3 tygodnie czekam i..nie ma - chyba @ do nich skrobne dzisiaj.
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 10:38   #3487
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez moee Pokaż wiadomość
Bethie, zamawialas sama? a jesli tak, to ile czekalas na paczke ?

kurde, na moja juz 3 tygodnie czekam i..nie ma - chyba @ do nich skrobne dzisiaj.
zamawiałam sama
trochę dużo mi wyszło i mogłam wybrać tylko DHL
wysłali w poniedziałek, dzisiaj przyszła
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 10:44   #3488
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
zamawiałam sama
trochę dużo mi wyszło i mogłam wybrać tylko DHL
wysłali w poniedziałek, dzisiaj przyszła
zazdraszczam

w sumie to dziwne bo duzo rzeczy zamawiam z anglii z roznych firm - i kurcze wybierajac przesylki ekonomiczne, wiecej niz tydzien za zadna nie czekalam . Najdluzej chyba 9 dni roboczych . A tu kurcze juz 3 tygodnie .. Chyba napisze do nich , majac ciagle nadzieje ze moja paczka nie zagubila sie gdzies po drodze
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."

Edytowane przez moee
Czas edycji: 2010-11-25 o 10:45
moee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 11:20   #3489
milkoz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 19
Dot.: produkty Lush

ja bym na Twoim miejscu napisala do nich. Dwa razy zamiawialam sama na stronie lush i byly to przesylki ekonomicze, obydwie dostalam po 3 dniach...
milkoz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 11:31   #3490
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez moee Pokaż wiadomość
w sumie to dziwne bo duzo rzeczy zamawiam z anglii z roznych firm - i kurcze wybierajac przesylki ekonomiczne, wiecej niz tydzien za zadna nie czekalam . Najdluzej chyba 9 dni roboczych . A tu kurcze juz 3 tygodnie .. Chyba napisze do nich , majac ciagle nadzieje ze moja paczka nie zagubila sie gdzies po drodze
napisz koniecznie 3 tygodnie to bardzo długo...
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 12:28   #3491
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: produkty Lush

Ja też czekam dwa tygodnie na pozostałą część mojej paczki
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 12:37   #3492
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Ja też czekam dwa tygodnie na pozostałą część mojej paczki
to tez dlugo juz

napisalam dziewczyny do nich czekam teraz co mi odpisza i kiedy o.
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 13:39   #3493
milkoz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 19
Dot.: produkty Lush

w srode dostalam moją paczkę. Zakochałam sie w Angels On Bare Skin i Fresh Farmacy Dark Angels tez niczego sobie
milkoz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 13:42   #3494
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: produkty Lush

mam takie pytanko: czy Fresh Farmacy zmywa makijaż?
__________________


Odwyk od zakupów kosmetycznych!
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 13:46   #3495
milkoz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 19
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
mam takie pytanko: czy Fresh Farmacy zmywa makijaż?
zdecydowanie tak nie wiem czy zmywa makijaz oczu, ale podkład z mac pro longwear na pewno, buzia jest czysta az piszczy ;D
milkoz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 13:47   #3496
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez milkoz Pokaż wiadomość
zdecydowanie tak nie wiem czy zmywa makijaz oczu, ale podkład z mac pro longwear na pewno, buzia jest czysta az piszczy ;D
no to fantastycznie, bo już niedługo do mnie przyleci dziękuję za odpowiedź
__________________


Odwyk od zakupów kosmetycznych!
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 13:58   #3497
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez moee Pokaż wiadomość
to tez dlugo juz

napisalam dziewczyny do nich czekam teraz co mi odpisza i kiedy o.
ja na swoją czekałam 2 tyg, napisałam z prośbą o numer nadania i od razu wysłali reshipa Nie przejmuj się, będziesz miała niedługo swoją paczuszkę
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 14:28   #3498
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: produkty Lush

Znaczy się FF nie jest typowym zmywaczem makijażu, na przykład podkładuw (<-- WTF? co ja tu napisałam? oczom nie wierzę... ) z Kryolana i Dermacolu nie zmywa do końca ale takie zwyklaki to zmywa. Na oczy bym go nie kładła

Edytowane przez siulka
Czas edycji: 2010-11-25 o 19:42
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 14:36   #3499
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: produkty Lush

ja tez bym na oczy nie kladka...
nie probowalam nim zmywac makijazu... wole najpierw zmyc olejkiem a potem sie lushowac
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 17:30   #3500
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: produkty Lush

Niekatulane! Błyszczyki biorą koleżanki z pracy. Przepraszam za zaśmiecanie wątku

Edytowane przez dorotie85
Czas edycji: 2010-11-25 o 17:56
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 20:10   #3501
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: produkty Lush

to teraz napiszę coś o paczuszce, którą dostałam dzisiaj

zacznę od minusów, żebym potem mogłą tylko chwalić i chwalić

tak, jak pisałam, stwierdziliśmy z TŻ, że już kupimy rzeczy na prezenty i wybrałam jednego Christmas Gifta
padło na Christmas Washes:
http://lush.co.uk/products/christmas...shes_1592.html
z góry założyłam, że i tak rozpakuję i pokombinuję z pozostałymi rzeczami, które zamówiłam i sama popakuję prezenty
więc otworzyłam Gift i trochę się załamałam...
pudełeko było wypełnione tymi "chrupkami dmuchanymi", co rozumiem (choć produkty zajmowały 10%, a "chrupki" 90%), ale jednocześnie mydełka były niczym niezabezpieczone, tylko tak wrzucone na luz do środka i te "chrupki" oblepiły je w kilku miejscach, nie wyglądało to fajnie...
poza tym Sugar Scrub to jest miniaturka 50g, a nie pełnowartościowy produkt, ale to bym przeżyła, tylko że dodatkowo był zalany jakimś płynem i choć owinięty w papierek, to z jednej strony całkowicie rozpuszczony, a przez to cały papierek tłusty, maskarycznie zniekształcony i wyglądało to strasznie niechlujnie, lepiło się do rąk i chyba by mi się trochę nieswojo zrobiło, jakby ktoś pod choinką rozpakował taki prezent...
jedyne, co było OK, to żele pod prysznic, nawet myślałam, że to jeden z nich rozlał się na scrub, ale nie, były szczelnie zamknięte
szampon był luzem, ale i tak przysyłają luzem, więc OK
ogólnie mam niesmak i już raczej nie zamówię Gifta, chyba, że jakiś mały z 2 produktami dla kuponu 10%

dodatkowo mały minusik, bo pomylili mi massage bary i dostałam Therapy zamiast Wiccy Magic Muscles... bardzo mi zależało na tym drugim, ale trudno, poczekam do kolejnego zamówienia
i nie było w paczce darmowej puszki na massage bar...

poza tym wszystko super i jestem bardzo zadowolona, bo dostałam wszystkie próbki, o które poprosiłam

z produktów zdążyłam już przetestować New Shampoo Bar i odżywkę American Cream
New Shampoo Bar - ma bardzo intensywny zapach, taki świąteczny, wszystko w paczce tak pachniało podczas mycia zapach czuć, ale nie tak intensywnie... świetnie się pieni i super się nim myje włosy (pierwszy raz używałam szamponu w kostce) włosy tylko po szamponie były miękkie i chyba nawet nie miałabym aż takich problemów z rozczesaniem
American Cream - już wiem, że raczej nie kupię następnego opakowania, dobrze, że wzięłam tylko 100g... nie zachwyciła mnie niczym nie czuję tego super zapachu, nie ma też jakiegoś nadzwyczajnego działania... zwykła odżywka
na pewno skończę to opakowanie, ale mój ulubieniec to ciągle Kallos Crema al Latte

i próbowałam jeszcze Bubblegum Lip Scrub - rewelacja fajnie wygładza usta już po pierwszym użyciu, jako peeling jest delikatny, ale skuteczny, cudownie pachnie, tak słodko i aż chce się go zjeść
i nie da się uniknąć zlizania trochę, jest pyszny

resztę opinii wrzucę w miarę używania...
natomiast zauważyłam, że najmniej mi pasują te zapachy typowo świąteczne, czyli np. Glogg, Christmas Kisses... są dla mnie za mocne ale jeszcze nie wiem, jak będzie podczas używania, bo New Shampoo Bar też mnie gryzł gdy wąchałam, ale podczas mycia jest super

zapomniałabym
Sympathy For The Skin - załamałam się jak zobaczyłam to małe opakowanie, wiedziałam, że to 240g, ale chyba podświadomie chciałam zobaczyć większe jednak zapach wynagradza wszystko
pachnie tak bosko, że mam ochotę do zjeść... mleko z bananami i karmelem... mniam
posmarowałam sobie wierzch dłoni i pachniało cudnie, ale nie za intensywnie... potem umyłam głowę, a dłoń wciąż pachnie, choć już oczywiście mniej...
generalnie jak dla mnie ten krem do ciała to bajka - na pewno będę sobie robić z tego przyjemność, bo jednak cena jest wysoka jak na takie małe opakowanie
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 21:58   #3502
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
to teraz napiszę coś o paczuszce, którą dostałam dzisiaj

zacznę od minusów, żebym potem mogłą tylko chwalić i chwalić

tak, jak pisałam, stwierdziliśmy z TŻ, że już kupimy rzeczy na prezenty i wybrałam jednego Christmas Gifta
padło na Christmas Washes:
http://lush.co.uk/products/christmas...shes_1592.html
z góry założyłam, że i tak rozpakuję i pokombinuję z pozostałymi rzeczami, które zamówiłam i sama popakuję prezenty
więc otworzyłam Gift i trochę się załamałam...
pudełeko było wypełnione tymi "chrupkami dmuchanymi", co rozumiem (choć produkty zajmowały 10%, a "chrupki" 90%), ale jednocześnie mydełka były niczym niezabezpieczone, tylko tak wrzucone na luz do środka i te "chrupki" oblepiły je w kilku miejscach, nie wyglądało to fajnie...
poza tym Sugar Scrub to jest miniaturka 50g, a nie pełnowartościowy produkt, ale to bym przeżyła, tylko że dodatkowo był zalany jakimś płynem i choć owinięty w papierek, to z jednej strony całkowicie rozpuszczony, a przez to cały papierek tłusty, maskarycznie zniekształcony i wyglądało to strasznie niechlujnie, lepiło się do rąk i chyba by mi się trochę nieswojo zrobiło, jakby ktoś pod choinką rozpakował taki prezent...
jedyne, co było OK, to żele pod prysznic, nawet myślałam, że to jeden z nich rozlał się na scrub, ale nie, były szczelnie zamknięte
szampon był luzem, ale i tak przysyłają luzem, więc OK
ogólnie mam niesmak i już raczej nie zamówię Gifta, chyba, że jakiś mały z 2 produktami dla kuponu 10%

dodatkowo mały minusik, bo pomylili mi massage bary i dostałam Therapy zamiast Wiccy Magic Muscles... bardzo mi zależało na tym drugim, ale trudno, poczekam do kolejnego zamówienia
i nie było w paczce darmowej puszki na massage bar...

poza tym wszystko super i jestem bardzo zadowolona, bo dostałam wszystkie próbki, o które poprosiłam

z produktów zdążyłam już przetestować New Shampoo Bar i odżywkę American Cream
New Shampoo Bar - ma bardzo intensywny zapach, taki świąteczny, wszystko w paczce tak pachniało podczas mycia zapach czuć, ale nie tak intensywnie... świetnie się pieni i super się nim myje włosy (pierwszy raz używałam szamponu w kostce) włosy tylko po szamponie były miękkie i chyba nawet nie miałabym aż takich problemów z rozczesaniem
American Cream - już wiem, że raczej nie kupię następnego opakowania, dobrze, że wzięłam tylko 100g... nie zachwyciła mnie niczym nie czuję tego super zapachu, nie ma też jakiegoś nadzwyczajnego działania... zwykła odżywka
na pewno skończę to opakowanie, ale mój ulubieniec to ciągle Kallos Crema al Latte

i próbowałam jeszcze Bubblegum Lip Scrub - rewelacja fajnie wygładza usta już po pierwszym użyciu, jako peeling jest delikatny, ale skuteczny, cudownie pachnie, tak słodko i aż chce się go zjeść
i nie da się uniknąć zlizania trochę, jest pyszny

resztę opinii wrzucę w miarę używania...
natomiast zauważyłam, że najmniej mi pasują te zapachy typowo świąteczne, czyli np. Glogg, Christmas Kisses... są dla mnie za mocne ale jeszcze nie wiem, jak będzie podczas używania, bo New Shampoo Bar też mnie gryzł gdy wąchałam, ale podczas mycia jest super

zapomniałabym
Sympathy For The Skin - załamałam się jak zobaczyłam to małe opakowanie, wiedziałam, że to 240g, ale chyba podświadomie chciałam zobaczyć większe jednak zapach wynagradza wszystko
pachnie tak bosko, że mam ochotę do zjeść... mleko z bananami i karmelem... mniam
posmarowałam sobie wierzch dłoni i pachniało cudnie, ale nie za intensywnie... potem umyłam głowę, a dłoń wciąż pachnie, choć już oczywiście mniej...
generalnie jak dla mnie ten krem do ciała to bajka - na pewno będę sobie robić z tego przyjemność, bo jednak cena jest wysoka jak na takie małe opakowanie
Bethie, ale to porób zdjęcia i wyślij im reklamację, doślą Ci produkty, które dostałaś zniszczone
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 22:26   #3503
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
Bethie, ale to porób zdjęcia i wyślij im reklamację, doślą Ci produkty, które dostałaś zniszczone
siulka, pewnie by przysłali, ale nie chcę pisać, bo w sumie to tylko scrub był zniszczony, zostawię go sobie, a Wiccy Magic Muscles zamówię następnym razem
dostałam wszystkie próbki, co chciałam i to mi te małe minuski wynagrodziło
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 00:13   #3504
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
siulka, pewnie by przysłali, ale nie chcę pisać, bo w sumie to tylko scrub był zniszczony, zostawię go sobie, a Wiccy Magic Muscles zamówię następnym razem
dostałam wszystkie próbki, co chciałam i to mi te małe minuski wynagrodziło
Ja to jestem waleczna jeśli o takie rzeczy chodzi
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 14:33   #3505
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: produkty Lush

Bethie - czekam na recenzję Sympathy jak trochę poużywasz. Cieszę się, że zapach się podoba
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 16:42   #3506
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: produkty Lush

Bethie, ale ładnie opisałaś
Narobiłaś mi ochoty na te szampony w kostce
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 17:23   #3507
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: produkty Lush

ja dzieki dobremu sercu KKZJ siedze wlasnie z MoM na mojej twarzy, zapach mieta z czyms, nie dokucza mimo, ze miety nie lubie, konsystencja dosyc gesta, ale nie odpada od twarzy podczas nakladania. smieszne uczucie takiego mrowienia z chlodzeniem. jak efekt zobacze za pare minutek
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 17:36   #3508
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: produkty Lush

Dziewczyny, jest zniżka, tylko nie wiem, czy nas też dotyczy... Wstawiam tutaj, bo nie mam założonego konta na lushu i nie mogę sprawdzić, czy działa, a nie chcę niesprawdzonych kodów wrzucać gdziekolwiek indziej . Kod: BLKFRI10, ważny do 29.11. Free shipping od 100$ + $10 Gift Card, free 2-day shipping od 120$ + $10 Gift Card i free 2-day ship od 150$ + $10 Gift Card + perfumy gratis. Na wszystko kod ten sam. Mógłby ktoś sprawdzić ?
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia

Edytowane przez simone2010
Czas edycji: 2010-11-26 o 17:37
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 17:59   #3509
karton
Zakorzenienie
 
Avatar karton
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 028
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jest zniżka, tylko nie wiem, czy nas też dotyczy... Wstawiam tutaj, bo nie mam założonego konta na lushu i nie mogę sprawdzić, czy działa, a nie chcę niesprawdzonych kodów wrzucać gdziekolwiek indziej . Kod: BLKFRI10, ważny do 29.11. Free shipping od 100$ + $10 Gift Card, free 2-day shipping od 120$ + $10 Gift Card i free 2-day ship od 150$ + $10 Gift Card + perfumy gratis. Na wszystko kod ten sam. Mógłby ktoś sprawdzić ?
ale to chyba tylko na Lush USA z racji tego całego Black Friday?
__________________
instagram: @uttterly
karton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 19:25   #3510
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez karton Pokaż wiadomość
ale to chyba tylko na Lush USA z racji tego całego Black Friday?


No tak, to tylko ja tak potrafię Waluty mi się mylą... To z niewyspania, przepraszam...
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:17.