Jak podkreślić jasną cerę? część VII - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-01, 17:17   #3061
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja to znów jestem sfrustrowana. Żaden podkład mi nie pasi. Jak nie zły kolor to efekt do d. i odwrotnie. Wszystkie Miałki różowieją mi z czasem, MAP się okropnie warzy i ogólnie mam wrażenie, że wszystko jest mi za jasne czyżbym się opaliła? I aż tak? Grrr!
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 07:57   #3062
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ingran

Ja się wczoraj zaszokowałąm, byłam w Ross i pomiziałąm szyję Bourjois 10h sleep effect i co? Nic się nie odcinało dziwne,ze i ten flower perfection i helaty mix były za ciemne. Teraz jest w promocji, ale 48 zl to nadal niemala suma za podkład, tak myślę, że chyba pójdę dziś do Ross bez makijażu twarzy (aktualnie ejstem w takim miejscu,ze mam do niego 5 minut ) i pomiziam się tam, boję się, że ściemnieje mi na mojej paszczy..

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

i chyba będę miała na zbyciu próbki MEOW.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 08:22   #3063
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Ingran

Ja się wczoraj zaszokowałąm, byłam w Ross i pomiziałąm szyję Bourjois 10h sleep effect i co? Nic się nie odcinało dziwne,ze i ten flower perfection i helaty mix były za ciemne. Teraz jest w promocji, ale 48 zl to nadal niemala suma za podkład, tak myślę, że chyba pójdę dziś do Ross bez makijażu twarzy (aktualnie ejstem w takim miejscu,ze mam do niego 5 minut ) i pomiziam się tam, boję się, że ściemnieje mi na mojej paszczy...
Bo 10HS jest jaśniejszy od HM albo FP. To czy ciemnieje czy nie to chyba też trochę kwestia skóry, ale wyjściowo jest zdecydowanie jaśniejszy

Ja na razie wracam do 10HS z podkulonym ogonem, bo próbowałam nałożyć sobie True Matcha i... skórki... wszędzie skórki... Kiedy ja doprowadzę twarz do ładu?
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 08:30   #3064
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Mnie ostatnio spodobał się Teint Miracle Lancome'a. Dostałam co prawda próbkę podkładu z różowymi podtonami (007), ale bardzo ładnie się wtapia w skórę i przykrywa moje niedoskonałości nałożony cienką warstwą. Jeśli 005 jest tak samo jasny, to chyba bym się skusiła.
Wieczorem wrzucę swatcha porównawczego TM 007 z YSL Le Teint Touche Eclat BD10 - Lancome jest zdecydowanie jaśniejszy.
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 08:38   #3065
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

To lece sniadanie, odbębnić Chodakowską, umyć kłąki i do Ross, nie mogę się doczekać
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 09:57   #3066
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Mam FP z Bourjois i kolor nie jest aż tak zły, ale dla mnie najgorszy jest efekt. Czułam się z nim, jakbym miała tynk na twarzy. Gdy rozmawiałam przez telefon, po rozmowie miałam całą komórkę w podkładzie Dlatego posłusznie poszłan na ebay i zamówiłam sobie kolejną Misshę
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 10:18   #3067
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Na mnie mocno ciemniał i w ogóle, kaszana była, ważył się.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-03, 12:19   #3068
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Ingran

Ja się wczoraj zaszokowałąm, byłam w Ross i pomiziałąm szyję Bourjois 10h sleep effect i co? Nic się nie odcinało dziwne,ze i ten flower perfection i helaty mix były za ciemne. Teraz jest w promocji, ale 48 zl to nadal niemala suma za podkład, tak myślę, że chyba pójdę dziś do Ross bez makijażu twarzy (aktualnie ejstem w takim miejscu,ze mam do niego 5 minut ) i pomiziam się tam, boję się, że ściemnieje mi na mojej paszczy..

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

i chyba będę miała na zbyciu próbki MEOW.
Już jestem chętna
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 12:54   #3069
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Jak wrócę do domu jutro wieczorem to Ci obfocę ile dokładnie czego mam. 4 kolory
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 14:08   #3070
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

O, super
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 21:02   #3071
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Przeglądałm dzisiaj jakieś forum na którym poruszany był temat podkładow dla bladzioszków. Niektore odpowiedzi mnie powaliły
- "Max Factor Lasting Performance 102"
- "każdy podkład ma przecież jasne odcienie" (no niby tak, ale nie są dostępne w PL )
-"kryjący z Lirene"
- "Vichy Dermablend - odcień 25 (nude) + Max Factor Creme Puff - odcień 05"

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3628864 4]
Ja na razie wracam do 10HS z podkulonym ogonem, bo próbowałam nałożyć sobie True Matcha i... skórki... wszędzie skórki... Kiedy ja doprowadzę twarz do ładu? [/QUOTE]

Mi podkreśla pory, które normalnie są niewidoczne . Ale w ogóle o ile kolor mi odpowiada (mogłby być troche bardziej żółty no ale póki co jest najlepszy) to tuż po nałożeniu moja twarz wygląda dziwnie i to bardzo. Podkreślone pory, troche takiej tapety, świeci się ( nie wygląda to jakbym miała za dużo sebum tylko jakby podklad chcial a nie mógł ładnie rozświetlić moją twarz...). Dopiero po kilku ładnych minutach wtapia się w moją twarz i jest OK. Przeszkadza to jednak trochę bo nigdy nie wiem czy nie powinnam jeszcze troszkę więcej go nałożyć , a poza tym jednak widzę tą swoją paszcze przez kilka minut .

Edytowane przez Sabriel_
Czas edycji: 2012-09-03 o 21:03
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-03, 21:14   #3072
rotten_lilly
Rozeznanie
 
Avatar rotten_lilly
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 704
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Przeglądałm dzisiaj jakieś forum na którym poruszany był temat podkładow dla bladzioszków. Niektore odpowiedzi mnie powaliły
- "Max Factor Lasting Performance 102"
- "każdy podkład ma przecież jasne odcienie" (no niby tak, ale nie są dostępne w PL )
-"kryjący z Lirene"
- "Vichy Dermablend - odcień 25 (nude) + Max Factor Creme Puff - odcień 05"
To było forum dla komików czy sadystów? LP 102 zrobiłby ze mnie gorącą pomarańczową tapeciare. Hell yea
Może blady to dla nich tylko 5 min/tydzień na solarium.
Ludzie mnie rozwalają, znajoma ostatnio się przy mnie maluje, ja jej zwracam uwage że podkład ma ciut za ciemny (2 tony co najmniej) a ona że to był najjaśniejszy dostępny :conf used:
Jak mi się podobaja jakiś ciuch a nie ma mojego rozmaru to nie biore xl/xs bo taki jest dostępny
Może jak niedługo wpadne do jakiejś drogeri to poprosze o dobranie podkładu, ale będzie ubaw
rotten_lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 21:38   #3073
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

LP 102? Błagam...:P
Mam kryzys. Coś mnie okropnie zapchało, w wyniku czego mam mnóstwo zaskórników, czerwonych krostek i dwie wielgachne bolące gule na policzku. Plus nie mam słuchawek do fona. I tu moje pytania: jaki ogólnodostępny i tani krem(coś pokroju ziaja,nivea itd) dobrze się łączy z kwasem hialuronowym i czy któraś ma na zbyciu słuchawki do Nokii?:P
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 21:40   #3074
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
ja mam wrażenie, że wszystkie bazy silikonowe są takie samecmiałam z DAX-a, Sorai i z czegoś jeszcze i nie widziałam żadnej różnicy między nimi.
a próbowałaś Życia Nocnego z Dermiki? W saszetce of kors, jest strasznie matująca, dla mnie aż za bardzo, mam porównanie z kilkoma polskimi bazami i ta jest w sumie najlepsza i nieco inna od pozostałych. Ma postać leciutkiego błyskawicznie wchłaniającego się kremu. Ogólnie inne bazy robiły kuku i wręcz utrudniały rozprowadzenie podkładu
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 21:42   #3075
tujestem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 199
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cześć dziewczyny, dawno mnie nie było ale dziś miałam poprawkę i opłaciło się popracować i odciąć na trochę bo zdałam ;D
No i dziś w ekstremalnej sytuacji maksymalnego stresu Revlon CS utrzymał się na buzi i trzymał poziom
Zakochałam się!

Ja nigdy nie prosiłam o dobór podkładu.. może spróbuję może być zabawnie
tujestem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 21:42   #3076
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
a próbowałaś Życia Nocnego z Dermiki? W saszetce of kors, jest strasznie matująca, dla mnie aż za bardzo, mam porównanie z kilkoma polskimi bazami i ta jest w sumie najlepsza i nieco inna od pozostałych. Ma postać leciutkiego błyskawicznie wchłaniającego się kremu. Ogólnie inne bazy robiły kuku i wręcz utrudniały rozprowadzenie podkładu
oO to może i ja się nią zaiteresuję Chociaż podejrzewam, że jej u siebie nie dostanę..
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 21:58   #3077
rotten_lilly
Rozeznanie
 
Avatar rotten_lilly
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 704
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja mam słuchawy, tylko że one są na alledrogo po chyba 4 zika, więc nie wiem czy nie szybciej by Ci z all doszły.

tujestem gratulacje
rotten_lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 22:24   #3078
tujestem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 199
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
Ja mam słuchawy, tylko że one są na alledrogo po chyba 4 zika, więc nie wiem czy nie szybciej by Ci z all doszły.

tujestem gratulacje


Dziękuję Miesiąc się uczyłam ! Jakbym nie zdała to bym się załamała :P
No ale mówię Wam, jeszcze żaden podkład nie wytrzymał mojego stresu, bo jestem bardzo emocjonalną osobą.. Jestem zachwycona

A egzaminy zawodowe dziewczyny pozdawałyście? Bo wyniki już chyba były, prawda?
tujestem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 06:12   #3079
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Mi podkreśla pory, które normalnie są niewidoczne . Ale w ogóle o ile kolor mi odpowiada (mogłby być troche bardziej żółty no ale póki co jest najlepszy) to tuż po nałożeniu moja twarz wygląda dziwnie i to bardzo. Podkreślone pory, troche takiej tapety, świeci się ( nie wygląda to jakbym miała za dużo sebum tylko jakby podklad chcial a nie mógł ładnie rozświetlić moją twarz...). Dopiero po kilku ładnych minutach wtapia się w moją twarz i jest OK. Przeszkadza to jednak trochę bo nigdy nie wiem czy nie powinnam jeszcze troszkę więcej go nałożyć , a poza tym jednak widzę tą swoją paszcze przez kilka minut .
Oj pory... Ja po nałożeniu jednej warstwy podkładu wyglądam perfect pod tym względem. Ale nie daj co nałożyć odrobinkę za dużo przez nieuwagę. Wszystko trzeba zmywać i kłaść od nowa, bo nie ma co ratować

Ale wczoraj się nim upaćkałam ładnie, pojechaliśmy do lasu na spacer i z dzieciem na plac zabaw - tak ogólnie jak go zmywałam po 7 godzinach to jeszcze ładnie wyglądał
Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
Może jak niedługo wpadne do jakiejś drogeri to poprosze o dobranie podkładu, ale będzie ubaw
To tylko jeśli wiesz, że idziesz się ponabijać. Bo w przeciwnym wypadku w deprechę można popaść
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-04, 14:53   #3080
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
Ja mam słuchawy, tylko że one są na alledrogo po chyba 4 zika, więc nie wiem czy nie szybciej by Ci z all doszły.

tujestem gratulacje
A jakieś szczegóły?
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 15:06   #3081
rotten_lilly
Rozeznanie
 
Avatar rotten_lilly
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 704
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3630966 3]
To tylko jeśli wiesz, że idziesz się ponabijać. Bo w przeciwnym wypadku w deprechę można popaść [/QUOTE]
Czemu w depresje?
No słuchawki do nokii te co były doł. do telefonu, zwykłe pcheły, dziewicze nieużywane, leża u mnie i kurz zbierają(takie ).
rotten_lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 15:28   #3082
china_girl
Raczkowanie
 
Avatar china_girl
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 46
GG do china_girl
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Używałyście może olejku zielona herbata z Body Shopu?
__________________
Hito wa mikake ni yoranu mono


Jeśli chodzi o ludzi, pozory mylą
china_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 15:34   #3083
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
Czemu w depresje?
No słuchawki do nokii te co były doł. do telefonu, zwykłe pcheły, dziewicze nieużywane, leża u mnie i kurz zbierają(takie ).
I mają wejście takie klasyczne, okrąglaste? Ślepowata jestem, słabo widać na foto...
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 15:43   #3084
rotten_lilly
Rozeznanie
 
Avatar rotten_lilly
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 704
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
I mają wejście takie klasyczne, okrąglaste? Ślepowata jestem, słabo widać na foto...
Ta jacka maja. To będzie chyba minijack z tego co pamiętam.

Dzisiaj miałam revlon lustrous raspberry bite i wygląda genialnie u bladziocha, taki ciemny satynowy róz
rotten_lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 15:54   #3085
china_girl
Raczkowanie
 
Avatar china_girl
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 46
GG do china_girl
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

A propos pomadek, kupiłam Rimmela nr 160 Rose Passion. Również bardzo ładnie prezentuje się na bladej buźce
__________________
Hito wa mikake ni yoranu mono


Jeśli chodzi o ludzi, pozory mylą
china_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 15:55   #3086
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
LP 102? Błagam...:P
Mam kryzys. Coś mnie okropnie zapchało, w wyniku czego mam mnóstwo zaskórników, czerwonych krostek i dwie wielgachne bolące gule na policzku. Plus nie mam słuchawek do fona. I tu moje pytania: jaki ogólnodostępny i tani krem(coś pokroju ziaja,nivea itd) dobrze się łączy z kwasem hialuronowym i czy któraś ma na zbyciu słuchawki do Nokii?:P
jeśli nie zmieniłaś nic w pielęgnacji/makijażu, i wcześniej nie robiło ci to krzywdy, to może jest to po prostu reakcja hormonalna, albo yyy, jak to nazwać, spożywcza Mi się robią syfy gdy jem dużo czekolady, tłustego/smażonego jedzenia, od ostrych potraw. Takie krosty są inne niż te od zapchania (przynajmniej ja je rozróżniam)
Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
a próbowałaś Życia Nocnego z Dermiki? W saszetce of kors, jest strasznie matująca, dla mnie aż za bardzo, mam porównanie z kilkoma polskimi bazami i ta jest w sumie najlepsza i nieco inna od pozostałych. Ma postać leciutkiego błyskawicznie wchłaniającego się kremu. Ogólnie inne bazy robiły kuku i wręcz utrudniały rozprowadzenie podkładu
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...cne-zycie.html to ta? może spróbuję, kilka złociszy to nie fortuna

tujestem gratulacje również ode mnie
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3630966 3]To tylko jeśli wiesz, że idziesz się ponabijać. Bo w przeciwnym wypadku w deprechę można popaść [/QUOTE]
ja się załamuje jak z kumpelą szukamy dla niej podkładu. nie jest blada, ale jej skóra ma odcień złoto-oliwkowy, bardzo ładny zresztą. Nie ma takich podkładów, wszystkie u niej wyglądają na różowe/brzoskwiniowe/pomarańczowe. Porażka. Dzisiaj znalazłyśmy jej jakiś z Lirene, wydawał sie najneutralniejszy, ale może to przez kiepskie krycie... No kolorówka jest powalająca, sporo kobiet ma oliwkowe tony w cerze, a nawet neutralny podkład jest ciężko znaleźć.

co do pomadek, ja ostatnio namiętnie używam Perfect Shine z Golden Rose w kolorze 240. No kolor piękny, taki zgaszony, chłodny róż zdjęcia na blogu (link w podpisie)
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2012-09-04 o 16:01
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 17:19   #3087
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja ciągle coś testuję, zmieniam... Czym się smarowałam ostatnio przez jakiś czas, hm. Filtrem, kremem jakimś nawilżającym połączonym z hialurem, Revlonem(ale to było chyba z dwa dni pod rząd, przerwa i potem z dwa razy)... Coś z tego mogłoby mi zaszkodzić ?
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 23:38   #3088
tujestem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 199
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość

tujestem gratulacje również ode mnie


co do pomadek, ja ostatnio namiętnie używam Perfect Shine z Golden Rose w kolorze 240. No kolor piękny, taki zgaszony, chłodny róż zdjęcia na blogu (link w podpisie)
Dzięki fiasco Teraz jeszcze miesiąc wakacji więc można się gdzieś ruszyć

Twoje usta... <marzenie>

Chyba zaczynam się przekonywać do pomadek dzięki Wam.. tylko mój TŻ raczej nie jest zadowolony buziak i już marudzi, że "fuj!"

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Ja ciągle coś testuję, zmieniam... Czym się smarowałam ostatnio przez jakiś czas, hm. Filtrem, kremem jakimś nawilżającym połączonym z hialurem, Revlonem(ale to było chyba z dwa dni pod rząd, przerwa i potem z dwa razy)... Coś z tego mogłoby mi zaszkodzić ?
A może zjadłaś coś ciekawego? Coś ostrego, tłustego, czekolada, chipsy.. ? Jak zjem w małych ilościach to nic mi nie jest.. gorzej jak się nawcinam (po ostrym to już w ogóle ;P - pogarsza się wtedy ukrwienie skóry.. a mózgu polepsza - i masz babo placek.. )
tujestem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 07:30   #3089
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
Czemu w depresje?
A tak mi się powiedziało, reakcja na "oj bo pani to taka blada, trzeba się opalić i wyglądać zdrowo, wtedy i podkład ładny dobierzemy"...

Teraz to ja się pukam w czoło i olewam ale kiedyś mnie to ruszało.
Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
ja się załamuje jak z kumpelą szukamy dla niej podkładu. nie jest blada, ale jej skóra ma odcień złoto-oliwkowy, bardzo ładny zresztą. Nie ma takich podkładów, wszystkie u niej wyglądają na różowe/brzoskwiniowe/pomarańczowe. Porażka. Dzisiaj znalazłyśmy jej jakiś z Lirene, wydawał sie najneutralniejszy, ale może to przez kiepskie krycie... No kolorówka jest powalająca, sporo kobiet ma oliwkowe tony w cerze, a nawet neutralny podkład jest ciężko znaleźć.
No bo to tak samo jak z jasnymi podkładami... dużo kobiet ma jasną cerę ale producenci idą na łatwiznę... nie chce im się produkować jasnych? Nie opłaca im się? Rzucają jedną linię na odwal się: ciemną, różowo-pomarańczową, ludzie i tak kupią i tak kupią...



A ja się zastanawiam... czy to możliwe żeby komuś się typ kolorystyczny zmienił? Albo postrzeganie siebie - prędzej? Ja wiem że nie wszyscy jesteśmy równo ciosani z jednego szablonu, każdy jest inny, te typy to też tylko tak orientacyjnie...

Ale - kiedyś byłam przekonana, że ja mam ewidentnie ciepły typ - złote refleksy we włosach, złotawe piegi, żółtawa skóra, złotawa lekka opalenizna... Ale o ile słońce nie przyłoży "ręki" do tych piegów i refleksów to ja jestem ewidentne oliwkowo/zielonkawo/ziemiste lato... i na to powinnam patrzeć. A podczytałam sobie wątek o typach kolorystycznych i ktoś tam tak pisał

Nie żeby mi to sen z powiek spędzało, ale tak się zastanawiam... czy ja widzę to co chcę widzieć, czy może myliło mnie to o czym pisałyście - żółte niekoniecznie znaczy ciepłe, a mi się tak wydawało? Wszystko przez to że zmieniłam ostatnio kolor włosów i szukam swojego ideału (a nie wiem czego mam szukać, źle szukam , do fryzjera nie pójdę, bo ostatnio jak byłam to mnie tleniona blondyna przekonywała żebym się też utleniła... ). Już nie mogłam znieść tej mojej myszowatości (ale ze złoto-rudymi refleksami, wyglądałam jakbym miała ombre machnięte, albo odrosty po farbowaniu na kasztanowy)
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 08:25   #3090
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...cne-zycie.html to ta? może spróbuję, kilka złociszy to nie fortuna


co do pomadek, ja ostatnio namiętnie używam Perfect Shine z Golden Rose w kolorze 240. No kolor piękny, taki zgaszony, chłodny róż zdjęcia na blogu (link w podpisie)
tak ta

właśnie ostatnio oglądałam zdjęcia na blogu, bardzo dobrze Ci w loczkach w ogóle bardzo ładna jesteś. W mocnych kolorach Ci świetnie ale ta 104 również Ci bardzo pasuje, tak świeżo wyglądasz. Ta typowo nude faktycznie za jasna i za mdła
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-18 20:01:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:57.