Problemy i pielęgnacja cer suchych, naczynkowych, wrażliwych, alergicznych - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: Czy jesteś za usunięciem kompozycji zapachowych z kosmetyków na rumień i naczynka?
TAK 21 87,50%
NIE 3 12,50%
Głosujący: 24. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-26, 14:46   #2971
milussia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 24
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
A widzisz, ja mam właśnie odwrotną sytuację : prawie wszystkie, a niemało próbowałam, kosmetyki do cery naczynkowej i wrażliwej mnie podrażniają.
Teraz, dzięki naturalnej pielęgnacji, mam wrażenie, że moja buzia wyciszyła się znacznie. Ale w niesprzyjających warunkach - tak jak to już Monika napisała -skóra zaczyna strajkować. Taki już nasz los ...

No ja jak narazie widze efekty mam fajną skóre po tych olejkach jestem wam dziewczyny wdzięczna ,że mi doradziłyście i zachęciłyście mnie do zamówienia tych olejków. Przynajmniej nie wyrzucam kasy na drogie kremy,które coś tam pomogły ale olejki są rewelacyjne i nie drogie,naprawde warto je zamówić.
Tak jak kiedyś pisałam teraz łącze sobie krem z olejkiem z kasztanowca lepiej się wchłania i działa.
Tak już jest, twarz mam ładniejszą ale przez tyle lat namęczyłam się z tymi naczynkami i chciałabym się jeszcze szybciej i jakoś tak skuteczniej ich pozbyć,ale spokojnie lecze sobie twarz tymi olejkami;najważniejsze że moja twarz je lubi.

Na początku jak chodziłam do dermatologa to przetestowaliśmy mnustwo kremów bo wszystkie mnie podrażniały aż dostawałam próbki bo nie zarobiła bym na nie. Póżniej podleczoną miałam twarz troch lekami od dermatologa i powoli zaczeło się troche uspokajać bo rumień taki mocnymnie nie opuczczał ,może w przypadku Liiii też tak jest;pozdrawiam
milussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 18:43   #2972
mmaggiee
Rozeznanie
 
Avatar mmaggiee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lublin ;)
Wiadomości: 807
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

ja po tych wszystkich kremach na naczynka tez mialam tylko nasilenie problemu. olejkow nie stosowalam,ale moze bede kolejna osoba, ktora sie skusi...tym bardziej,ze od jakichs 2 miesiecy stosuje diroseal: poczatkowo raz w tygodniu, pozniej 2, na poczatku bylo calkiem dobrze (nie mowie,zeby mi sie nie wiadomo jak polepszylo, ale nie bylo gorzej), natomiast teraz zauwazylam jakies pogorszenie...normalnie rumien mnie lapie tak szybko i twarz mam przez bardzo dlugi czas b.goraca, ze czuje sie normalnie jak zywa pochodnia ;/ dodatkowo zaczela mi sie robic nawet broda zarozowiona,czego wczesniej nie bylo. dodam,ze obowiazkowo stosuje filtry, diroseal tylko na noc, jako nawilzacza uzywam kremu emolium, czasami nawet tlustej wit.A. jak posmaruje twarz dirosealem to mnie nic nie piecze, robi sie blada, chlodna. rano wstaje tez jest w miare, w ciagu kolejnych minut/godzin zaczyna sie udreka ;/
nie wiem czy odstawic diroseal, czy dalej go uzywac tylko np. 1 na 2 tygodnie..? czy sprobowac wyciszyc twarz wlasnie olejkami ?
nie ma latwo...
mmaggiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 08:49   #2973
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez milussia Pokaż wiadomość
No ja jak narazie widze efekty mam fajną skóre po tych olejkach jestem wam dziewczyny wdzięczna ,że mi doradziłyście i zachęciłyście mnie do zamówienia tych olejków. Przynajmniej nie wyrzucam kasy na drogie kremy,które coś tam pomogły ale olejki są rewelacyjne i nie drogie,naprawde warto je zamówić.
Tak jak kiedyś pisałam teraz łącze sobie krem z olejkiem z kasztanowca lepiej się wchłania i działa.
Tak już jest, twarz mam ładniejszą ale przez tyle lat namęczyłam się z tymi naczynkami i chciałabym się jeszcze szybciej i jakoś tak skuteczniej ich pozbyć,ale spokojnie lecze sobie twarz tymi olejkami;najważniejsze że moja twarz je lubi.

Na początku jak chodziłam do dermatologa to przetestowaliśmy mnustwo kremów bo wszystkie mnie podrażniały aż dostawałam próbki bo nie zarobiła bym na nie. Póżniej podleczoną miałam twarz troch lekami od dermatologa i powoli zaczeło się troche uspokajać bo rumień taki mocnymnie nie opuczczał ,może w przypadku Liiii też tak jest;pozdrawiam
a moge zapytac jakie to olejki ? i jakiego kremu uzywasz ?
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 18:52   #2974
milussia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 24
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
a moge zapytac jakie to olejki ? i jakiego kremu uzywasz ?

Ja mam z Biochemii urody olej (macerat)z kocanki i z Mazideł olej (macerat) z kasztanowca. Na dzień mam krem z DermaCos który mieszam na dłoni z olejem z kasztanowca. Na noc mam krem Ziaja.
Przemywam twarz mleczkiem z DermaCos bo mam świecącą cere,połykam też rutinoskorbin jedną dziennie. Na chłodne dni Nanobaze.
Te kremy z Iwostinu i inne odradzam szkoda na nie czasu i pieniędzy.
milussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 00:19   #2975
ozi_moni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

pisalam w innym watku, ale nie uzyskalam odpowiedzi, wiec sprobuje tutaj. stosuje skinoren 15% od dwoch tygodni i moja twarz jest po nim zaczerwnieniona od momentu jak zaczelam go stosowac. czy myslicie ze powinnam dac sobie z nim spokoj?uzywam rowniez kremu RoC retin-Ox z retinolem. bylabym wdzieczna za rady.
ozi_moni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 14:24   #2976
marcheweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 239
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez ozi_moni Pokaż wiadomość
pisalam w innym watku, ale nie uzyskalam odpowiedzi, wiec sprobuje tutaj. stosuje skinoren 15% od dwoch tygodni i moja twarz jest po nim zaczerwnieniona od momentu jak zaczelam go stosowac. czy myslicie ze powinnam dac sobie z nim spokoj?uzywam rowniez kremu RoC retin-Ox z retinolem. bylabym wdzieczna za rady.
Też tak miałam po Acne-Dermie, z każdą aplikacją było coraz gorzej. Radziłabym zmniejszyć częstotliwość smarowania, a zyskane w ten sposób noce przeznaczyć na nawilżanie.
marcheweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 19:05   #2977
Kasi'A
Raczkowanie
 
Avatar Kasi'A
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 377
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Nie wiedzialam gdzie zadac pytanie wiec pisze w watku o cerze jaka mam. Wiem, ze pytanie ni z gruszki ni z pietruszki,ale znalazlam serum z wit c jednak nie jestem pewna czy sa w nim jakies skladniki zapychajace lub drazniace cere wrazliwa. Z racji tego, ze nie mieszkam w Polsce ciezko mi jest kupic zwykle serum na BU czy mazidlach. Podaje sklad jest on w jezyku angielskim, ale mysle, ze wiekszosc bedzie zrozumiale.
Licze na pomoc
Ingredients: L-ascorbic Acid, Vitamin E Acetate, Ferulic Acid, Hyaluronic Acid, MSM, Water, Rosewater, Almond Oil, Apricot Kernel Oil, Grapeseed Oil, Evening Primrose Oil, Lemon Oil, Emulsifying Wax, Cetyl Esters, Glycerine.
__________________
I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
Kasi'A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-30, 15:29   #2978
Pasta66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Interesuje mnie bardzo ten olej (macerat) z kasztanowca tzn. chciałbym wiedzieć jak tego użyć bo nie mam o tym zielonego pojęcia.
Zamawiam i dostaję buteleczkę olejku, co ja mogę z nim zrobić tzn. jak z niego korzysta, mieszać, używać. Mam cerę naczynkową i chciałbym z nią powalczyć może właśnie tym olejkiem bo kremy jakoś się nie sprawdzają.

Bardzo proszę o pomoc, a jestem totalnie zielony w tym temacie.

Pasta66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 16:19   #2979
milussia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 24
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Pasta66 Pokaż wiadomość
Interesuje mnie bardzo ten olej (macerat) z kasztanowca tzn. chciałbym wiedzieć jak tego użyć bo nie mam o tym zielonego pojęcia.
Zamawiam i dostaję buteleczkę olejku, co ja mogę z nim zrobić tzn. jak z niego korzysta, mieszać, używać. Mam cerę naczynkową i chciałbym z nią powalczyć może właśnie tym olejkiem bo kremy jakoś się nie sprawdzają.

Bardzo proszę o pomoc, a jestem totalnie zielony w tym temacie.
Ja sobie mieszam na dłoni troszke tego olejku z kremem DermaCos i smaruje twarz bo sam olejek nie wchłaniał mi się zbytnio tylko świecił na twarzy a teraz ładnie się wchłonie i jest super
milussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 18:26   #2980
Carrie:)
Rozeznanie
 
Avatar Carrie:)
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 789
Eucerin Anti-Redness Neutralising Day Fluid - znacie?

Podczas zakupu kosmetyków w jakiejś aptece internetowej, dostałam dodatkowo kilka próbek w/w kremu firmy Eucerin. I teraz pytanie- macie już może jakieś doświadczenia z tym wynalazkiem? W KWC znalazłam podobny krem Eucerinu, też na dzień, zielony i kryjący, ale o innej nazwie.
Po trzech aplikacjach stwierdzam, że kremik Anti-redness neutralising day fluid SPF 15 świetnie wyrównuje koloryt i kryje zaczerwienienia, ale obawiam się zapychania, ponieważ na to właśnie narzekały dziewczyny w KWC (ale tak jak wspomniałam, w KWC jest troszkę inny krem)
Jeżeli macie jakieś doświadczenia z tym nowym kremem, podzielcie się, będę bardzo wdzięczna

Dodaję zdjęcie i skład:
Aqua, Glycerin, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Salicylate, Dimethicone, Polyglyceryl-3, Methylglucose Distearate, Butyrospermum Parkii, CI 77891, Lauroyl Lysine, Squalane, Alcohol Denat., Titanium Dioxide, Sorbitan Stearate, Glycyrrhiza Inflata Root Extract, Butylene Glycol, Magnesium Aluminum Silicate, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Ethylparaben, Methylparaben, Trimethoxycaprylylsilane, Iodopropynyl Butylcarbamate, BHT, CI 77288, CI 77289, CI 77007
__________________
'I like my money right where I can see it ... hangin' in my closet'

Edytowane przez Carrie:)
Czas edycji: 2009-10-30 o 18:39
Carrie:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 19:10   #2981
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Eucerin Anti-Redness Neutralising Day Fluid - znacie?

Cytat:
Napisane przez Carrie:) Pokaż wiadomość
Podczas zakupu kosmetyków w jakiejś aptece internetowej, dostałam dodatkowo kilka próbek w/w kremu firmy Eucerin. I teraz pytanie- macie już może jakieś doświadczenia z tym wynalazkiem? W KWC znalazłam podobny krem Eucerinu, też na dzień, zielony i kryjący, ale o innej nazwie.
Po trzech aplikacjach stwierdzam, że kremik Anti-redness neutralising day fluid SPF 15 świetnie wyrównuje koloryt i kryje zaczerwienienia, ale obawiam się zapychania, ponieważ na to właśnie narzekały dziewczyny w KWC (ale tak jak wspomniałam, w KWC jest troszkę inny krem)
Jeżeli macie jakieś doświadczenia z tym nowym kremem, podzielcie się, będę bardzo wdzięczna
ja też dostałam próbki tego kremu i używałam mniej więcej przez 2 tygodnie. mnie nie zapchał, choć używałam tylko na nos i suche policzki. reszte twarzy praktycznie każdy zapycha

ja się jakoś nie przekonałam do tej serii. krem ma w składzie alcohol denat -co prawde mniej więcej w połowie, ale jakoś nie bardzo mi przypadł do gustu. za słabo nawilżał poliki. miałam żel do mycia skóry naczynkowej eucerin kupiony za granica troche inny niż ten na wizażu i po dwóch tygodniach wysuszuł mi skóre na wiór - może to wina żelu, że krem sobie nie poradził z nawilżeniem skóry. w każdym razie na pewno go nie kupię - mam uraz

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

A macie może pomysł na kurację, żeby pozbyć się zaskórników z nosa, który jest najbardziej reaktywny i przypomina buraczka? Policzki już dałam radę ogarnąć jeśli chodzi o dobranie pielęgnacji, a nad nosem i brodą to już rozkładam ręce
Byłabym wdzięczna za sugestie
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-01, 19:19   #2982
Carrie:)
Rozeznanie
 
Avatar Carrie:)
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 789
Dot.: Eucerin Anti-Redness Neutralising Day Fluid - znacie?

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
ja też dostałam próbki tego kremu i używałam mniej więcej przez 2 tygodnie. mnie nie zapchał, choć używałam tylko na nos i suche policzki. reszte twarzy praktycznie każdy zapycha

ja się jakoś nie przekonałam do tej serii. krem ma w składzie alcohol denat -co prawde mniej więcej w połowie, ale jakoś nie bardzo mi przypadł do gustu. za słabo nawilżał poliki. miałam żel do mycia skóry naczynkowej eucerin kupiony za granica troche inny niż ten na wizażu i po dwóch tygodniach wysuszuł mi skóre na wiór - może to wina żelu, że krem sobie nie poradził z nawilżeniem skóry. w każdym razie na pewno go nie kupię - mam uraz

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

A macie może pomysł na kurację, żeby pozbyć się zaskórników z nosa, który jest najbardziej reaktywny i przypomina buraczka? Policzki już dałam radę ogarnąć jeśli chodzi o dobranie pielęgnacji, a nad nosem i brodą to już rozkładam ręce
Byłabym wdzięczna za sugestie
Dzięki za odpowiedź rzeczywiście widzę, że po kilku dniach uzywania też mam wysuszone policzki a szkoda, miałam nadzieję, że oprócz fajnego tonowania krem zadba też o odpowiednie nawilżenie.. mam też wersję na noc, ale nie widzę żadnych pozytywnych cech. takie tam smarowidło
__________________
'I like my money right where I can see it ... hangin' in my closet'
Carrie:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 09:30   #2983
TeaHouseMoon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 740
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Drogie dziewczyny, czy znacie jakiś delikatny szampon dla wrażliwej, alergicznej skóry? Ostatnio wszystko, dosłownie wszystko mnie uczula i szukam czegoś, od czego nie będę miała wysypki na twarzy i swędzącej skóry głowy. I byłoby super, gdyby nie elektryzował włosów, a rozczesanie nie było zadaniem nie do wykonania Myślę, że dla świętego spokoju mogę za niego zapłacić do 30zł. Nie musi pięknie pachnieć Proszę o podpowiedź
__________________

TeaHouseMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 10:08   #2984
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez TeaHouseMoon Pokaż wiadomość
od czego nie będę miała wysypki na twarzy i swędzącej skóry głowy.
Pisałam już, żem wrażliwiec straszliwy. Już od samego patrzenia { } na wiele polecanych w tym wątku kosmetyków mam podrażnioną twarz. Z szamponami i odżywkami do włosów jest tak samo. Od paru miesięcy używam serię{szampon i odżywka} z Sephory : Yes To Carrots. Jestem zadowolona jak nie wiem co .
Żadnego podrażnienia, żadnego swędzenia i innych przykrych przypadłości. Włosy się nie "elektryzują" i odżywka daje sobie znakomicie radę z moimi kołtunami. Do tej pory jedyna maska / odzywka, po której mogłam bez problemów rozczesać włosy to kallosowa Latte.
Cena tych dobrodziejstw trochę przekracza Twój limit, ale warto zainwestować.
Za to Shower Gel też z tej serii nie sprawdził się.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 10:44   #2985
TeaHouseMoon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 740
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Kurka, niestety nie mam Sephory u siebie Zaraz poszukam na allegro, może tam coś będzie i zorientuję się w temacie, dziękuję Choć na kolejne rady chętnam jak najbardziej

Edit: na allegro pustki, niestety. Liczę w takim wypadku na kolejne propozycje. Jedyne co znalazłam na KWC to https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...-wrazliwej.htm ale ma trochę mało recenzji.
__________________


Edytowane przez TeaHouseMoon
Czas edycji: 2009-11-03 o 10:49
TeaHouseMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 11:11   #2986
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez TeaHouseMoon Pokaż wiadomość
Drogie dziewczyny, czy znacie jakiś delikatny szampon dla wrażliwej, alergicznej skóry? Ostatnio wszystko, dosłownie wszystko mnie uczula i szukam czegoś, od czego nie będę miała wysypki na twarzy i swędzącej skóry głowy. I byłoby super, gdyby nie elektryzował włosów, a rozczesanie nie było zadaniem nie do wykonania Myślę, że dla świętego spokoju mogę za niego zapłacić do 30zł. Nie musi pięknie pachnieć Proszę o podpowiedź
A myślałaś o jakichś szamponach ziołowych?Ja też miałam ten problem.
Myjesz włoski codziennie? Też niedawno miałam taki problem.Byłam nawet u dermatologa,dostałam jakiś płyn sterydowy,ale nie skorzystałam.Próbowałam nawet physiogelu(teoretycznie łagodny),ale było gorzej. Stanęło na szamponie polleny-malwy (najbardziej lubię brzozowy albo aloesowy).
Nie wiem czemu ma takie złe recenzje na KWC, dla mnie ze wszystkich ziołowych jakie składy czytałam i próbowałam jest najłagodniejszy. Nie kołtuni(chyba że włosy pierzesz zamiast myć) i po nich problem ustąpił.
Miałam jeszcze pokrzywowy,ale moje włosy o dziwo nie bardzo lubią pokrzywę. Szampon ten ma dwa mankamenty:po pierwsze zmieniają wersję i ta druga niestety jest minimalnie ostrzejsza(inny układ w składzie).Dlatego jak będziesz miała wybór to weź z tej starej(taka jak na kwc). Po drugie to ta sama firma co produkuje glorię,więc ciężko ją dostać.Ja kupuję w auchan. Ale jak masz możliwość,to 3-4zł to nie majątek,a może warto spróbować.
Aha,jest wątek na pielęgnacji włosów na pt. "swędząca skóra głowy".
Tam dziewczyny podawały sporo innych propozycji.

Jeszcze jedno,podstawowa sprawa to musisz ustalić problem.Jeśli myjesz włosy codziennie to możliwe,że detergenty przesuszają Ci skórę głowy.Wtedy wystarczy łagodniejszy szampon.Może być tak,że jak ja,że na niektóre substancje źle reagujesz(bardziej prawdopodobne ze względu na wysypkę).I wtedy niestety musisz czytać i porównywać składy i spróbować ustalić winowajcę.
__________________


katty86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 11:21   #2987
TeaHouseMoon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 740
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Teraz mam Evę Naurę polskie zioła, pokrzywę właśnie i choć włosy są w super stanie, to skóra twarzy i głowy już gorzej Tak jak mówiłam, swędzi głowa, a na twarzy pojawiają mi się różne dziwne rzeczy (plamki, kropki, wysypka), co prawda szybko znikają, ale to nie oznacza nic dobrego i chciałabym tego uniknąć. Tak, myję włosy codziennie, niestety nie mam innego wyboru, bo bardzo mi się przetłuszczają. W tej chwili nie mam dostępu do Auchan, ale raz na jakiś czas, kiedy jestem gdzie indziej, mogę wstąpić i spróbować.

Poprzednio używałam Fructisa, który nie służył zbytnio moim włosom, ale wydaje mi się, że nie robił krzywdy mojej skórze. Sprawdzę to jeszcze jutro i ewentualnie porównam składy, może to mnie na coś naprowadzi. Może porównanie z kremami, które stosuję na twarz też mi jakoś pomoże, skoro po nich nic mi się od nich nie dzieje?

Dobrze mi było z Babydreamem, ale kołtun na głowie doprowadzał mnie do szału i straciłam cierpliwość po jednej butelce. Poza tym miałam wrażenie, że jednak nie domywał, choć robiłam to dość dokładnie.

Jak tylko wrócę do domu przejrzę wątek o swędzącej skórze głowy, dziękuję!
__________________

TeaHouseMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 11:41   #2988
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Mary, to moje osobiste spostrzezenia a jak wiesz co osoba to inna odpowiedz...
Jesli masz skore naczyniowa ale do tego podrazniona i przesuszona to odradzam mikro,w takiej sytuacji sprawdzi sie peeling kawitacyjny z ampułka dobrana do problemu ( np na naczynka) i maska algowa.Oczyszczania manualnego nie polecam bo choc widzisz efekt ( brak zaskornikow) to skora płytko unaczyniona moze zareagowac podraznieniem i popekaniem naczynek..Jesli chodzi o peeling kawitacyjny to nie spodziewaj sie oczyszczenia po jednym razie -trzeba serii.Poza tym z autopsji wiem ze na moje zaskorniki na nosie dobrze dziala tonik BHA z BU ale z racji naczynek nie uzywam go codziennie..Na mam skore z trwałym rumieniem ale dobrze natłuszczona i nawilzona i grubą wiec tez na pewno inaczej reaguje na BHA niz Ty...

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
a mnie chwilowo nic nie pasuje :/ ani avene ani lrp ani aa...zalamka i pomimo tego suszku i wrazliwosci to cos mnie wysypuje...mam mnostwo zaskornikow ;/ na nosie ;/ czole i na brodzie sie robia heh

czy takie cery jak nasze nadaja sie w koncu na mikrodermabrazje czy nie?bo chce pojsc na jakies oczyszczanie i nie wiem czy na zwykle manualne (alaaaa i moj czerwony nos ) czy na peeling kawitacyjny czy mikrodermabrazje czy jeszcze co innego... i chcialabym wygladzic skore bo cos czolo mi sie robi szorstkie i ze zmarszczka ;/ a mam 20 lat!
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 12:19   #2989
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Zamówiłam pierwszy raz na BU :
- hydrolat z kocanki
- kwas hialuronowy
- oliwke do mycia pomarańczową
- olej kokosowy

mam nadzieje ze uda mi sie poprawic stan mojej skory. tylko dalej szukam kremu na dzien na moja naczynkowa cere
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-03, 13:12   #2990
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez TeaHouseMoon Pokaż wiadomość
Kurka, niestety nie mam Sephory u siebie
Ja też nie mam. Skorzystałam z uprzejmości jednej z Wizażanek, która to poczyniła dla mnie zakupy w Sephorze.
Szampon z podanego przez Ciebie linka ma na drugim miejscu SLS. To myjadło moją skórę bardzo podrażnia.
Wszystkie ziołowe szampony tworzą taki kołtun w moich włosach, że i Latte nie daje jemu rady.


Liiii - nie używaj kwasu hialuronowego bez "osłony", bo zamiast pomóc - liftinguje. Ja robiłam dwukrotnie podejście i rezygnowałam. Mieszanie z hydrolatem nie pomogło.Dopiero { też rada Wizażanki} łączę go z olejkiem ze słodkich migdałów i - jak narazie - jest o.k. Olejek do mycia twarzy pomarańczowy u mnie się nie sprawdził. Z BU - jedynie ten bezzapachowy. Ale pomarańczowy pachnie ładnie i mam nadzieję, że Ty będziesz miała z niego pożytek. Obecnie używam olejku do mycia : pachnotka + migdał {ZSK}. Bardzo go sobie chwalę.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 13:43   #2991
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Ja też nie mam. Skorzystałam z uprzejmości jednej z Wizażanek, która to poczyniła dla mnie zakupy w Sephorze.
Szampon z podanego przez Ciebie linka ma na drugim miejscu SLS. To myjadło moją skórę bardzo podrażnia.
Wszystkie ziołowe szampony tworzą taki kołtun w moich włosach, że i Latte nie daje jemu rady.


Liiii - nie używaj kwasu hialuronowego bez "osłony", bo zamiast pomóc - liftinguje. Ja robiłam dwukrotnie podejście i rezygnowałam. Mieszanie z hydrolatem nie pomogło.Dopiero { też rada Wizażanki} łączę go z olejkiem ze słodkich migdałów i - jak narazie - jest o.k. Olejek do mycia twarzy pomarańczowy u mnie się nie sprawdził. Z BU - jedynie ten bezzapachowy. Ale pomarańczowy pachnie ładnie i mam nadzieję, że Ty będziesz miała z niego pożytek. Obecnie używam olejku do mycia : pachnotka + migdał {ZSK}. Bardzo go sobie chwalę.
a kwas hialuronowy jezeli dodam do olejku ze slodkich migdalow, to czy moge robic na tym masaz czy tylko wklepac w pyszczek
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 14:21   #2992
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez TeaHouseMoon Pokaż wiadomość
Teraz mam Evę Naurę polskie zioła, pokrzywę właśnie i choć włosy są w super stanie, to skóra twarzy i głowy już gorzej Tak jak mówiłam, swędzi głowa, a na twarzy pojawiają mi się różne dziwne rzeczy (plamki, kropki, wysypka), co prawda szybko znikają, ale to nie oznacza nic dobrego i chciałabym tego uniknąć. Tak, myję włosy codziennie, niestety nie mam innego wyboru, bo bardzo mi się przetłuszczają. W tej chwili nie mam dostępu do Auchan, ale raz na jakiś czas, kiedy jestem gdzie indziej, mogę wstąpić i spróbować.

Poprzednio używałam Fructisa, który nie służył zbytnio moim włosom, ale wydaje mi się, że nie robił krzywdy mojej skórze. Sprawdzę to jeszcze jutro i ewentualnie porównam składy, może to mnie na coś naprowadzi. Może porównanie z kremami, które stosuję na twarz też mi jakoś pomoże, skoro po nich nic mi się od nich nie dzieje?

Dobrze mi było z Babydreamem, ale kołtun na głowie doprowadzał mnie do szału i straciłam cierpliwość po jednej butelce. Poza tym miałam wrażenie, że jednak nie domywał, choć robiłam to dość dokładnie.

Jak tylko wrócę do domu przejrzę wątek o swędzącej skórze głowy, dziękuję!
No właśnie ja też myję codziennie.I mi dermatolog powiedziała,że trzeba używać delikatnych szamponów do codziennego mycia głowy.Ja wtedy kupiłam physiogel ale mi nie służył.Nie dość,że głowa swędziała to i włosy straszne.Wiedziałam już czego chce unikać i tak trafiłam na pollenę malwę.Skoro odpowiadał Ci babydream to już coś wiesz.Przynajmniej masz jakie detergenty Ci odpowiadają.Szampon eva natury kiedyś miałam,ale był za agresywny dla mnie i skóra głowy nie wytrzymywała. Z dziecięcych chwalony jest też bebi barwy. Sama może kiedyś dla odmiany spróbuje. Polecany jest również szampon fitomed.
Jasne,że możesz porównać kremy i szampony,skoro masz krostki od szamponów na twarzy.Mi np.nie odpowiada propylene glycol(ani w szamponach ani kremach),sodium chloride im dalej w składzie szamponu tym lepiej.I jeszcze jakiś detergent ale jakoś nie kojarze teraz nazwy(chyba cocadymopropyl betaine)U Ciebie mogą to być SLS albo SLeS .Z tego co kojarze babydream go nie posiada.
__________________


katty86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 15:22   #2993
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
a kwas hialuronowy jezeli dodam do olejku ze slodkich migdalow, to czy moge robic na tym masaz czy tylko wklepac w pyszczek
Nie wiem co masz na myśli pisząc : "...masaż ...". Ja daję niewielką ilość olejku w zagłębienie dłoni, dodaję trochę hialuronowego żelu, rozmieszowywuję taką szpatułką do kremu i palcem drugiej dłoni nakładam {smaruję} na twarz. Odczekam chwilę, aż się wchłonie i na to smaruję krem. Ten żel z olejkiem trochę wsmarowuję w twarz. Nie musi być olejek ze słodkich migdałów. Wybierz taki, który Ci odpowiada. Mnie akurat właśnie ten. Jeśli nie sprawdzi się ta mieszanka na twarzy, smaruj tym włosy.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 16:42   #2994
TeaHouseMoon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 740
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Ja też nie mam. Skorzystałam z uprzejmości jednej z Wizażanek, która to poczyniła dla mnie zakupy w Sephorze.
Szampon z podanego przez Ciebie linka ma na drugim miejscu SLS. To myjadło moją skórę bardzo podrażnia.
Wszystkie ziołowe szampony tworzą taki kołtun w moich włosach, że i Latte nie daje jemu rady.
Jeśli nie znajdę czegoś tańszego to poważnie nad tym pomyślę. Mam nadzieję, że znajdę kogoś do pomocy Dziękuję. Co do SLSów - niżej.

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
No właśnie ja też myję codziennie.I mi dermatolog powiedziała,że trzeba używać delikatnych szamponów do codziennego mycia głowy.Ja wtedy kupiłam physiogel ale mi nie służył.Nie dość,że głowa swędziała to i włosy straszne.Wiedziałam już czego chce unikać i tak trafiłam na pollenę malwę.Skoro odpowiadał Ci babydream to już coś wiesz.Przynajmniej masz jakie detergenty Ci odpowiadają.Szampon eva natury kiedyś miałam,ale był za agresywny dla mnie i skóra głowy nie wytrzymywała. Z dziecięcych chwalony jest też bebi barwy. Sama może kiedyś dla odmiany spróbuje. Polecany jest również szampon fitomed.
Jasne,że możesz porównać kremy i szampony,skoro masz krostki od szamponów na twarzy.Mi np.nie odpowiada propylene glycol(ani w szamponach ani kremach),sodium chloride im dalej w składzie szamponu tym lepiej.I jeszcze jakiś detergent ale jakoś nie kojarze teraz nazwy(chyba cocadymopropyl betaine)U Ciebie mogą to być SLS albo SLeS .Z tego co kojarze babydream go nie posiada.
SLSy raczej nie robią mi krzywdy, bo mam w tej chwili żel do mycia twarzy i ciała z Isana Med i o dziwo nie podrażnił mnie w ogóle, nawet mojej reagującej rumieniem na wszystko twarzy. Przeanalizowałam mniej więcej skład tego szamponu i najbardziej niepokoi mnie tak wysoko zapach w składzie, co mnie zdziwiło, bo szampon pachnie bardzo delikatnie. Chyba, że całej reszty jest tak przeraźliwie śladowa ilość

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamide DEA, Utricia Dioica Extract, Arnica Montana Flower Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Parfum, Disodium Undecylenamido Mea-Sulfosuccinate, PEG-75 Lanolin, DMDM Hydantoin, Lactic Acid, Methylchloroisothiazolino ne / Methylisothiazolinone, Benzyl Salicytate, Cl 19140, Cl 42080

Nie znam się zbytnio na składnikach, ale znalazłam na analizie kosmetyków do włosów taką oto uwagę:

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Dobry produkt, choć nie dla wrażliwców, składniki niebieskie w takim zestawie lubią wywoływać swędzenie, chociaż oczywiście nie tyczy się to każdej osoby i np. mi nie zaszkodzi [każdy musi to zdiagnozować indywidualnie].
Kosmetyk jest w sumie szamponem o dość prostym składzie, wzbogaconym ziołami: pokrzywą, arniką górską [http://zielnik.herbs2000.com/ziola/arnika.htm] i rozmarynem - czyli mieszanką lubianą przez włosy
Na moje oko - niezły i wart uwagi.
Czyli może w tym znajduje się przyczyna mojego problemu!

Myślałam o Fitomedzie i nie wiem, czy go przypadkiem nie kupię, bo brzmi zachęcająco. Ewentualnie rozejrzę się jeszcze za czymś dziecięcym... A jutro spróbuję tego Fructisa żeby sobie przypomnieć co mi zrobił z twarzą i jeśli nic, to porównam składy. Może przy zestawieniu trzech szamponów wyjdzie mi jakiś składnik przed oczy.
__________________

TeaHouseMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 17:27   #2995
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez TeaHouseMoon Pokaż wiadomość
Jeśli nie znajdę czegoś tańszego to poważnie nad tym pomyślę. Mam nadzieję, że znajdę kogoś do pomocy Dziękuję. Co do SLSów - niżej.



SLSy raczej nie robią mi krzywdy, bo mam w tej chwili żel do mycia twarzy i ciała z Isana Med i o dziwo nie podrażnił mnie w ogóle, nawet mojej reagującej rumieniem na wszystko twarzy. Przeanalizowałam mniej więcej skład tego szamponu i najbardziej niepokoi mnie tak wysoko zapach w składzie, co mnie zdziwiło, bo szampon pachnie bardzo delikatnie. Chyba, że całej reszty jest tak przeraźliwie śladowa ilość

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamide DEA, Utricia Dioica Extract, Arnica Montana Flower Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Parfum, Disodium Undecylenamido Mea-Sulfosuccinate, PEG-75 Lanolin, DMDM Hydantoin, Lactic Acid, Methylchloroisothiazolino ne / Methylisothiazolinone, Benzyl Salicytate, Cl 19140, Cl 42080

Nie znam się zbytnio na składnikach, ale znalazłam na analizie kosmetyków do włosów taką oto uwagę:



Czyli może w tym znajduje się przyczyna mojego problemu!

Myślałam o Fitomedzie i nie wiem, czy go przypadkiem nie kupię, bo brzmi zachęcająco. Ewentualnie rozejrzę się jeszcze za czymś dziecięcym... A jutro spróbuję tego Fructisa żeby sobie przypomnieć co mi zrobił z twarzą i jeśli nic, to porównam składy. Może przy zestawieniu trzech szamponów wyjdzie mi jakiś składnik przed oczy.
Pisałam wcześniej o sodium chloride.Czyli jednak rzeczywiście ma prawo podrażniać. Ja staram się,aby sodium chloride był jak najdalej w składzie.I dlatego te szampony polleny malwy mi odpowiadały.Bo tam był on,aż za ekstraktami i czymś jeszcze.
__________________


katty86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 19:07   #2996
TeaHouseMoon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 740
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Nie wiem co się ze mną ostatnio dzieje, ale jest coraz gorzej. Dziewczyny, błagam o pomoc i poradę, bo na chwilę obecną nie mam się kogo poradzić. I czym myć

Właśnie umyłam całe ciało tym cudem https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...-Sensitive.htm i tragedia! Czerwone placki, plamy na twarzy, na dekolcie jeden wielki rumień a do tego okropne swędzenie! Ja już sama nie wiem czym mam się myć, mam przed oczami wizję szarego mydła i niczego więcej

Jeśli któraś z Was byłaby tak dobra i chciała poświęcić chwilę swojego czasu i doradzić mi w kwestii kosmetyków do skóry, która reaguje w taki sposób... Bo niestety na chwilę obecną mam problem i z szamponem i z czymś do mycia twarzy i ciała. Z nawilżaniem też mam ostatnio kłopoty, bo kremy nie dają rady. Przeglądam KWC w te i we w te, ale to jest syzyfowa praca chyba

Błagam, pomóżcie zdesperowanej kobiecie
__________________

TeaHouseMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 21:31   #2997
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Nie wiem co masz na myśli pisząc : "...masaż ...". Ja daję niewielką ilość olejku w zagłębienie dłoni, dodaję trochę hialuronowego żelu, rozmieszowywuję taką szpatułką do kremu i palcem drugiej dłoni nakładam {smaruję} na twarz. Odczekam chwilę, aż się wchłonie i na to smaruję krem. Ten żel z olejkiem trochę wsmarowuję w twarz. Nie musi być olejek ze słodkich migdałów. Wybierz taki, który Ci odpowiada. Mnie akurat właśnie ten. Jeśli nie sprawdzi się ta mieszanka na twarzy, smaruj tym włosy.
mam na myśli masaż skóry kosmetyczny ( około 30min ) ok spróbuje może będzie mi odpowiadał
szukam jednak nadal jakiegoś kremu na dzień na moją cere, może któraś coś doradzi ?
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 05:08   #2998
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez TeaHouseMoon Pokaż wiadomość
Czerwone placki, plamy na twarzy, na dekolcie jeden wielki rumień a do tego okropne swędzenie! Ja już sama nie wiem czym mam się myć, mam przed oczami wizję szarego mydła i niczego więcej
Niech Cię ręka boska broni przed użyciem na Twoją problematyczną twarz szarego mydła !!! Posłuchałam takiej rady i przez prawie miesiąc musiałam się u kosmetyczki i wszelakimi domowymi sposobami leczyć. Wyglądałam jakbym sobie
twarz poparzyła. W szarym mydle, to ja białe skarpetki piorę, z którymi nawet Vanish ma problemy. Jam chemiczny laik, ale na mój rozum w tym mydle muszą być straszliwe detergenty ukryte.
Jedynym myjadłem do ciała, które u mnie nie powoduje swędzenia {nawet w miejscach intymnych} i który toleruję to żele pod prysznic Dove. Opowiadałam już w tym temacie, że od około roku zaczęłam stosować do mycia twarzy jedynie olejki myjące {BU i ZSK}. Prawie żaden koszt. Z tych dwóch sklepów przysyłają Ci "gotowe" zestawy. Zawartość mniejszej buteleczki {ek} wlewasz do większej, wstrząsasz i preparat gotowy. Żadna filozofia. Raz kupowałam w Mazidłach, ale tam transakcji już nie powtórzę. Następnie hydrolat, krem i jest o.k. Twarz wyciszona niesamowicie. Spróbuj. Tylko jak już wyżej pisałam - musisz drogą prób i błędów wyszukać taki zestaw, który będzie "akurat dla Ciebie".


Liiii - ha, takiego masażu to ja sama nie robię ! Na takie przyjemności do kosmetyczki chadzam. Dlatego też - nie wiem czy się nadaje. Może spróbuj na początek samym olejkiem ?! Miałam {jeszcze mam resztówkę } olejku do masażu z firmy REJUVI. Zawartość : same dobroci z olejkiem z awokado na pierwszym miejscu. Też próbowałam tym czymś liczko smarować. Spektakularnych efektów nie było.
Co do kremu - nie pomogę, bo sama szukam. Od prawie pięciu lat używam krem półtłusty Dermiki z seri Lipidea. Jedyny, który nie robi mi żadnej krzywdy. Mimo usilnych poszukiwań {czytaj : drogi przez mękę} nie znalazłam innego kremu, aby płodozmian zrobić. Mam kremy Eucerin; jeden nawet z mocznikiem. Mogę powiedzieć, że nie są złe, ale - o ile się nie mylę - w Polsce niedostępne i muszę korzystać z dobrej woli i uprzejmości znajomych. Jednak krem Dermiki daje mi większy komfort na twarzy.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 06:56   #2999
TeaHouseMoon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 740
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Dzięki Heroldin Już nawet na tym wątku mi polecano ten olejek myjący, więc chyba się w końcu posłucham Tylko co z ciałem? Dove nie znoszę szczerze, bo co prawda używałam i nie robił mi krzywdy, ale mam dość ichniego specyficznego zapachu.
__________________

TeaHouseMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 07:28   #3000
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Przecież Dove ma spory asortyment . Może jednak ... U mnie w tej chwili stoi w łazience : kremowy żel pod prysznic z olejkami pielęgnującymi i nawet, nawet - zapach niczego sobie. Pamiętam, że jest taki z jedwabiem w nazwie . On jest prawie bezzapachowy.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-14 12:57:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.