kolczyk w nosie PROSZĘ O POMOC! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-28, 19:01   #1
avivira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1
Exclamation

kolczyk w nosie PROSZĘ O POMOC!


Witam!
wczoraj u piercera robiłam przekłucie nostrail. Wszystko sterylne, Pan był z doświadczeniem. Mam pigmeja. Wszystko było bardzo dobrze, ale dzisiaj, kiedy miałam czyścić świeżą rankę zauważyłam, że brylancik wbija mi się w nos i prawie wchodzi pod skórę . O nic nie zahaczyłam ani nie bawiłam się nim. Trochę to boli i nie wygląda dobrze.

Boję się, że przez noc mi wejdzie pod skórę . Mam grubsze płatki nosa, czy to wina za krótkiego kolczyka? Co powinnam w takiej sytuacji zrobić? Czy to normalne? Proszę, żeby wypowiedziały się osoby, które znają jakkolwiek ten temat.

Proszę o wyrozumiałość,jeśli popełniłam jakieś błędy, ponieważ jestem nowa na forum.
avivira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 12:50   #2
Jaspise
Raczkowanie
 
Avatar Jaspise
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 50
Dot.: kolczyk w nosie PROSZĘ O POMOC!

Może piercer zrobił Ci przekłucie w tym dośc niefortunnym miejscu jakim jest to wgłębienie powyżej "skrzydła" nosa - tam kolczyk lubi się czasem chować do środka i wchodzić w miejsce przekłucia.
Być może masz też źle dobrany kolczyk.
Ja sama mam przekłuty nosek i to właśnie w tym wgłębieniu (takie przekłucie akurat pasowało do mojej twarzy), pierwszy kolczyk okazał się za duży i za bardzo odstawał, teraz mam mniejszy i jest okej
Gdyby coś działo Ci się z tą ranką, idź koniecznie z tym do lekarza.
Przede wszystkim kup sobie już maść tribiotic i oprócz oczyszczania solą fizjologiczną smaruj tą maścią np. na noc. Szybciej się zagoi i nie będzie ryzyka, że kolczyk wrośnie.
__________________
"A dog is the only creature on earth, that loves you more than he loves himself..."
Josh Billings
Jaspise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-11 13:50:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:40.