problem z allegro:/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-15, 17:26   #1
Flossy15
Rozeznanie
 
Avatar Flossy15
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 645

problem z allegro:/


Po pierwsze, nie wiem czy umieściłam ten wątek na dobrym forum, gdyż po przejrzeniu listy nie bardzo wiedziałam gdzie go wstawić, dlatego z góry przpraszam za ewentualne pomyłki...
A propo pomyłek mam pewiien problem, otóż zobaczyłam pewną aukcję na allegro i postanowiłam licytować, okazało się, że jestem jedyna uczestniczką licytacji, więc zapewne ją wygram, ale niestety stwierdziłam, że dany przedmiot będzie zbędnym wydatkiem i chciałam się wycofać z aukcji, dlatego wysłałam maila do sprzedającego z prośbą o anulowanie mej licytacji. Pani odpisała mi, że nie odwołuje ofert i pewnie będę musiała kupić to , co wylicytowałam, chyba, że da się to odkręcić jakimś innym sposobem. Chciałabym też wspomnieć, że wna swojej stronie sprzedawaca nic nie napisał o tym, że nie odwołuje ofert kupna. Wiem, mądry Polak po szkodzie, powinnam się zastanowić przed licytacją, ale niestety czasu nie cofnę i tu mam pytanie: czy muszę kupić wygrany przedmiot. czy mam jakieś szanse yto odkręcic?
Flossy15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 19:17   #2
zyrka
Przyczajenie
 
Avatar zyrka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 28
Dot.: problem z allegro:/

Hmm... Może sprawdź jeszcze raz czy oby napewno nic nienapisano o odwołaniu ofert, na stronie "O mnie" również trzeba sprawdzić. Jeśli faktycznie niema to trzeba tylko mieć nadzieje, że ktoś zalicytuje
zyrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 21:21   #3
diablica81
Raczkowanie
 
Avatar diablica81
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 142
GG do diablica81
Dot.: problem z allegro:/

A kiedy sie kończy aukcja? Może jeszcze ktos zalicytuje.
diablica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:25.