Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-10, 19:04   #301
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Mea culpa - ja być może mam uczulenie na hammamelis, bo kiedyś bardzo źle zniosłam balsam do ciała YR z serii z hammamelisem, ale myślałam wtedy, że to po prostu takie kiepskie mleczko, dopiero teraz skojarzyłam.
Crumb, czytałam wątek od początku, ale wydawało mi się, że ktoś pisał (Ty?) tylko o wstrętnym zapachu i przejściowym rumieńcu... Widocznie coś przegapiłam A zapach rzeczywiście jest wyjątkowy...
Ja sobie poprzecierałam dwa razy dziennie, zamiast toniku... No ale dziś już jest wszystko OK (zakupiłam najdelikatniejszy tonik do najwrażliwszej cery - "na bazie mleka", z gliceryną na trzecim miejscu składu). Poczekam na razie.
Hexxana - tak, używam od kilku miesięcy Diacnealu, ale zawsze czekałam pomiędzy hydrolatem a kremem ok. 15 minut. A właśnie, jakie te hydrolaty mają pH, wie ktoś?
Zresztą wydaje mi się, że gdybym nieodczekała, a hydrolat byłyby zbyt zasadowy, to osłabiłby działanie kwasu, a nie wzmocnił, więc to raczej uczulenie.
Mam też żel do mycia twarzy Fitomedu (do cery tłustej) i bardzo mi się podoba, nie podrażnia, zmywa świetnie, ładnie ściąga pory i chyba poprawia koloryt cery, tylko zapach ma nie tego i szczypie w oczy, ale generalnie jest OK.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 19:16   #302
madziaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 14
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez crumb
Możesz mieć uczulenie na wodę oczarową jak najbardziej. Ja tego cholerstwa używam tylko i wyłącznie jako fazy wodnej do samorobionego kremu. Inaczej podrażnia mnie i kropka.
Próbowałam przez kilka podejść (najczęściej wieczorem ) przecierać nią twarz, ale tak jak piszesz - czerwone plamy, zawsze tak samo reagowała skóra.

Pisałam o wodzie oczarowej ze dwie strony wcześniej, w tym wątku. Szkoda, że nie zerknęłaś, może byś uniknęła nietrafionego zakupu

Poza tym Fitomed odpowiedział mi na pytanie czy ten hydrolat nie zawiera przypadkiem etanolu (podobnie reaguję) - NIE ZAWIERA. Poradzono mi rozcieńczać hydrolat 1:1 lub więcej. Tylko czemu u diabła napisali w opisie produktu, że woda oczarowa nadaje się do pielęgnacji cery wrażliwej?!
Samorobione kremy powiadasz... Jak spisuje się podkład kremowy fitomedu? Warto zakupić czy raczej lepiej samej ukręcić bawiąc się emulgatorami?
Rozwiązanie fitomedu wydaje się być bardzo praktyczne tylko tak się zastanawiam czy krem nie wyjdzie zbyt ciężki i zapychający pory...
madziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 20:29   #303
crumb
Raczkowanie
 
Avatar crumb
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 244
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Midi, wszystko się zgadza, co pisałam wcześciej nt. hydrolatu oczarowego, z tym że po dłuższym czasie używania objawy reagowania na tenże, nasiliły się. Tak jak w Twoim przypadku.
Dodatkowo wprowadziłam jakiś czas temu retinoidy, a do gruboskórnych nie należę, wiec dodatkowo hydrolat dał mi w kość. Ogólnie w tym miejscu chciałam uprzedzić przez oczarem osoby o cerze wrażliwej z natury, albo też uwrażliwionej z powodu kuracji wszelakich..

Madziaczek, podkład kremowy Fitomedu śmierdzi niebywale parafiną (jak ktoś nie zna tego zapachu to: zapach towotu, gumy z opon - patrz:proces wytwarzania parafiny).
Z początku jeszcze jakoś się przemogłam i stosowałam na twarz, obecnie - poszło na krem/nocny okład na dłonie, stopy. Taką już mam psychikę,że nie lubię mieć na twarzy czegoś co nieprzyjemnie pachnie; nie znaczy to że przepadam za produktami perfumowanymi - wręcz przeciwnie - jeśli nie pachną naturalnie (czyli olejki eteryczne, zioła, zapach maceratów, hydrolatów - o zgrozo) to lepiej żeby nie pachniały wcale.

Wracając do kremu bazowego- miejscowo sprawdzić się może niezle w sytuacjach awaryjnych, typu łuszcząca się skóra, suche placki. Łagodzi i nie uczula to fakt.
Poza tym, jak każde podłoże na bazie oleju mineralnego - będzie za ciężkie i potencjalnie komedogenne dla cer tłustych lub skłonnych do zapychania. Czyli podkład Fitomedu - na własne ryzyko.
__________________
Rodzina:
"Nie wyrażamy zgody na sekcję zwłok XY"

Klinicysta: (podanie do Zakł.Patomorfologii)
"Sekcja zwłok konieczna(...) Z punktu widzenia rozpoznania, w sekcji można pominąć głowę.."
-------------
crumb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 21:54   #304
madziaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 14
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Dziękuję za info Crumb
Miałam cichą nadzieję, że podkład kremowy ułatwi mi zadanie... Wiedziałam, że to by było zbyt piękne
Myślę jednak, że spróbuję na własnej skórze... i pewnie przyłącze się do apelów do Fitomedu aby wyprodukował lżejszą bazę, nie w oparciu o olej mineralny
madziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 09:53   #305
crumb
Raczkowanie
 
Avatar crumb
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 244
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Nie ma za co
Apel do Fitomedu - mile widziany
__________________
Rodzina:
"Nie wyrażamy zgody na sekcję zwłok XY"

Klinicysta: (podanie do Zakł.Patomorfologii)
"Sekcja zwłok konieczna(...) Z punktu widzenia rozpoznania, w sekcji można pominąć głowę.."
-------------
crumb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 10:13   #306
miramr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Płyny różany,pomarańczowy i lawendowy i zawierają propylen glikol,PEG i nne...czy wam to nie przeszkadza? W ożywce do włosów też wyczytalam jakieś świństwo.
miramr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 11:05   #307
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

to znajdz mi kometyki ktore sa jeszcze mniej naszpikowane chemia niz fitomed...
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-12, 11:08   #308
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez miramr
Płyny różany,pomarańczowy i lawendowy i zawierają propylen glikol,PEG i nne...czy wam to nie przeszkadza? W ożywce do włosów też wyczytalam jakieś świństwo.

Slusznie zauwazylas miramr. Tak sie napalalam na Fitomed, a jak widze moja lista zaczyna sie zmniejsza. Mleczko juz odpada jest na parafinie, a kosmetyka naturalna rezygnuje przeciez z olejow mienralnych, a juz PEG? To skandal. Dobrze jest bo i tak tych plynow nie kupie gdyz zawieraja miod, a ja mam cere lekko naczynkowa. Napewno skusze sie na suza butle szamponu, musze wykukac jeszcze co z plynem do kapieli? W Pollena Aroma jest jeszcze gorzej, ci to laduja tam swinst. Oliwka na naczynka z rozanej serii to prawie samo PEG
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 11:14   #309
Paro
Raczkowanie
 
Avatar Paro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 75
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Także wyczytałam nieciekawe składniki w produktach fitomedu, ale sprawdziłam ich działanie na mojej buźce baaardzo skłonnej do alergii i wszystko było w porządku! Polecam żel do mycia twarzy- bardzo dobrze oczyszcza! Niestety, dzisiaj już chyba nie ma kosmetyków, które byłyby zupełnie pozbawione tych chemicznych świństw, ale w fitomedzie na pewno jest tego najmniej. Aha! polecam także zakupy w sklepie internetowym fitomedu, oprócz zamówionych produktów otrzymałam cały zestaw mini-produktów- szampon, mleczko, płyny do kąpieli, a także sproszkowany liść melisy i przepisy na maseczki do twarzy. Byłam bardzo miło zaskoczoną ich podejściem do klienta
Paro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 11:26   #310
crumb
Raczkowanie
 
Avatar crumb
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 244
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Możecie mi powiedzieć, gdzie na produktach fitomedowskich jest napisane o tych składnikach typu PEG? Mam różne wody, hydrolat, szampon, balsam i na nalepkach nigdzie nie widnieją takie informacje

Podkład kremowy - jasna sprawa, że ma olej mineralny. Wychodzi relatywnie tanio
__________________
Rodzina:
"Nie wyrażamy zgody na sekcję zwłok XY"

Klinicysta: (podanie do Zakł.Patomorfologii)
"Sekcja zwłok konieczna(...) Z punktu widzenia rozpoznania, w sekcji można pominąć głowę.."
-------------
crumb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 11:42   #311
Kacha30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 354
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

oczywiscie kosmetyki Fitomed nie sa naturalnym ideałem . Balsam do ciała ma Mineral oil , parabeny tez sie pokazuja gdzies na koncu . Zele, szampony - SLS... to i tak uwazam ze te produkty sa o niebo lepsze i bardziej "czystsze" od ziajki, loreala, czy dave.
Fitomed jak dla mnie , to takie "mniejsze zło" . A jak ktos woli 100% natura to byc moze Eco itp spełni wymagania, choc tez nie do konca jestem przekonana . Miałam szampon i włosy matowe mi sie robiły. Pomadka z tej serii za to rewelacja! Cos wybiegłam z tematu sorki
Kacha30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-12, 12:08   #312
crumb
Raczkowanie
 
Avatar crumb
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 244
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Sprawdziłam, co prawda na szamponie i balsamie jest pełny skład, ale na płynach do twarzy tylko informacje typu: woda z kwiatu pomarańczy, ocet owocowy, miód..itd. Nie widzialam nadal PEG w hydrolatach/płynach.

Dziewczyny, substancje konserwujące muszą być jakieś bo inaczej żadna firma nie uruchomiła by dystrybucji kosmetyków, tylko wszystko trzeba by było "spożyć na miejscu"
__________________
Rodzina:
"Nie wyrażamy zgody na sekcję zwłok XY"

Klinicysta: (podanie do Zakł.Patomorfologii)
"Sekcja zwłok konieczna(...) Z punktu widzenia rozpoznania, w sekcji można pominąć głowę.."
-------------
crumb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 15:20   #313
crumb
Raczkowanie
 
Avatar crumb
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 244
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Około 100ml hydrolatu oczarowego zamienię na próbki Bioderma 100 tonująca, Anthelios zwykły i fluid, SVR100.

Jakby co - piszcie na PW.
__________________
Rodzina:
"Nie wyrażamy zgody na sekcję zwłok XY"

Klinicysta: (podanie do Zakł.Patomorfologii)
"Sekcja zwłok konieczna(...) Z punktu widzenia rozpoznania, w sekcji można pominąć głowę.."
-------------
crumb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 04:41   #314
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Dziewczyny hydrolat różany dodany do KWC, zabierajcie się za recenzje .

Edytowane przez Kate30
Czas edycji: 2006-03-26 o 07:20
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 09:01   #315
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

no włąsnie a pro pos hydrolatu rózanego:zamienie 3/4 hydrolatu rozanego na płyn róznay
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 13:08   #316
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez Kate30
Dziewczyny hydrolat różany dodany do KWC, zabierajcie się za recenzje .
Dzięki za info Właśnie dopisałam swoją opinię.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 05:21   #317
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Ja melduję, że 500ml butle hydrolatu różanego, szamponu i odżywki starczą mi do końca maja - zamówiłam na początku stycznia. Wychodzi jakieś 100ml miesięcznie, przy codziennym porannym przemywaniu hydrolatem i myciem i odżywkowaniem krótkich włosów. Bardzo ekonomicznie .
Zamówiłam sobie hydrolat z mazideł - także będzie co porównywać.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 08:29   #318
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez Kate30
Zamówiłam sobie hydrolat z mazideł - także będzie co porównywać.
O! Koniecznie napisz, jak już sobie potestujesz, bom też zaintreresowana tym z mazideł
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 09:28   #319
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Dziewczyny jakis czas temu zlozylam zamownienie, chyba bedzie juz tydzien albo nawet 1,5 tyg. Zamowilam pare rzeczy dla mamy i dla mnie szampon. zaznaczylam ze szampon bym chciala w pojemnosci 500ml i do tego takze hydrolat z ich stronki www.kosmetykanaturalna.pl Do tej pory mi nie przyslali maila z konkretna wycena. Przy zamowieniu byla wycena, ale szamponu 250ml i nie bylo wziete pod uwage wartosc hydrolatu. Jask czytalam wczesniej to dostawalyscie maile z konkretna wycena. myslicie ze paczka przyjdzie, czy raczej nic z tego?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-28, 09:48   #320
tusia25
Raczkowanie
 
Avatar tusia25
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Nida
Wiadomości: 90
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba
Dziewczyny jakis czas temu zlozylam zamownienie, chyba bedzie juz tydzien albo nawet 1,5 tyg. Zamowilam pare rzeczy dla mamy i dla mnie szampon. zaznaczylam ze szampon bym chciala w pojemnosci 500ml i do tego takze hydrolat z ich stronki www.kosmetykanaturalna.pl Do tej pory mi nie przyslali maila z konkretna wycena. Przy zamowieniu byla wycena, ale szamponu 250ml i nie bylo wziete pod uwage wartosc hydrolatu. Jask czytalam wczesniej to dostawalyscie maile z konkretna wycena. myslicie ze paczka przyjdzie, czy raczej nic z tego?
Napisz do nich maila.
Pani Katarzyna Siemińska odpowie na Twoje wątpliwości.
Ja dostałam od nich paczkę, w której było dużo produktów, m.in. dwa duże żele pod prysznic (500ml). A przyszedł tylko jeden, ktoś przy pakowaniu się pomylił i dał tylko jeden. Napisałam maila, pani Siemińska uwzględniła moją reklamację i żel na koszt firmy, oczywiście z gratisami został mi przysłany
tusia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 09:57   #321
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba
Dziewczyny jakis czas temu zlozylam zamownienie, chyba bedzie juz tydzien albo nawet 1,5 tyg.
Nie czekaj, tylko napisz maila, żeby Ci jeszcze raz wycenili, bo nie ujęli wszystkiego czego chciałaś. Ja jak zamawiałam, to było tak, że jednego dnia zamówiłam i zapłaciłam przelewem, oni wysłali od razu jak tylko otrzymali pieniądze i następnego dnia miałam już paczuszkę u siebie w domu. Pamiętam, że się zdziwiłam, że to już? Bardzo lubię takie podejście do sprawy!!!
Jestem pewna, że jak zapytasz, to wszystko wyjaśnicie, bo teraz, to jest wg mnie taka sytuacja, że oni czekają na wpłatę od Ciebie. Napisz w liście czego nie uwzględnili, a co chciałaś.
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 17:20   #322
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez naila
Nie czekaj, tylko napisz maila, żeby Ci jeszcze raz wycenili, bo nie ujęli wszystkiego czego chciałaś. Ja jak zamawiałam, to było tak, że jednego dnia zamówiłam i zapłaciłam przelewem, oni wysłali od razu jak tylko otrzymali pieniądze i następnego dnia miałam już paczuszkę u siebie w domu. Pamiętam, że się zdziwiłam, że to już? Bardzo lubię takie podejście do sprawy!!!
Jestem pewna, że jak zapytasz, to wszystko wyjaśnicie, bo teraz, to jest wg mnie taka sytuacja, że oni czekają na wpłatę od Ciebie. Napisz w liście czego nie uwzględnili, a co chciałaś.

Mowisz, ze czekaja na wplate ode mnie? ja zaznaczylam opcie ze zaplata przy odbiorze. Nie mam mozliwosci przeslania pieniedzy bo z zagranicy to bedzie wiekszy koszt, wiec zazanaczylam ze zaplata przy odbiorze, paczke zamowilam na mamy adres. zamowilam pare rzeczy bo mama byla ciekawa a dla mnie to balsam i szampon, z tym ze ten o pojemnosci 500ml, reszta produktow w normalnej pojemnosci. Mama czeka a paczkia jak nie ma tak nie ma. ja tez czekam na jakiegos maila jak potwierdza zamowienie i przesla kolejne rozliczenie , bo jak pisalam przy zamowieniu bylo podliczone produkty po normalnej cenie, bez uwzglednienia ze szampon wiekszy i do tego jeszcze hydrolat.
Chyba musze rzeczywiscie maila wyskrobac i sie im przypomniec i zaznczyc ze zaplata przy odbiorze.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 13:53   #323
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

No i wysmarowalam wczoraj maila i jak do tej pory cisza. Ciekawe ile bede czekac na odpowiedz, znow wiecznosc?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 09:26   #324
madziaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 14
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba
No i wysmarowalam wczoraj maila i jak do tej pory cisza. Ciekawe ile bede czekac na odpowiedz, znow wiecznosc?
Myślę, że powinnaś wziąć pod uwagę to, że wczoraj była sobota, która nie jest dniem pracującym, podobnie jak dzisiejsza niedziela no i niestety również poniedziałek (niech żyje święto pracy niech żyje 1 maj ). Wiec najwcześniej Twój mail zostanie odebrany we wtorek...
Z doświadczenia wiem, że w Fitomedzie zdarzają się pomyłki, ale są one potem szybciutko naprawiane w bardzo miłej atmosferze. Mam nadzieje, że tak też będzie w Twoim przypadku. Trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie. Pzdr
madziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 20:51   #325
ripley
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 21
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Od jakiegos czasu kusi mnie zeby napisac cos o fitomedzie ale postanowilam czekac i starannie notowac w pamieci wszystko Wyprobowalam wszytkie kosmetyki ktore maja w swojej ofercie i co najmniej z kilkoma zostane za wieki Plyny do twarzy jak dla mnie totalna rewelacja... wydawalo mi sie ze nic sobie nie poradzi z nawilzeniem mojej skory pod oczami wiec jak to mozliwe ze jakis tam plyn zalatwil sprawe od reki ?? co za ulga po ich zastosowaniu... Plyny do kapieli to kolejna rewelacja, z arnika jest bardzo przydatny, kto trenuje jakies sporty powinien go miec koniecznie. Idealnie sobie radzi z siniakami, obrzekami i zwyklym uczuciem ciezkosci chocby w nogach. Zel do mycia twarzy .... ten zapach powoduje ze mnie kusi zeby go zjesc to chyba przez ten prawoslaz i lipe w skaldzie skutecznosc jak dla mnie 100 %. Jesli chodzi o obsluge klienta to rowniez same plusy. reazlizacja zamowien szybka i sprawna, oczywiscie dostalam oslawione probki sklep internetowy to zenada podokopujaca wiarygodnosc firmy .... czas to zmienic drogi Fitomedzie. Ogolnie jestem bardzo zadowolona i kosmetykow tej firmy jak i z obslugi. Przy ktoryms zamowieniu mialam drobne problemy ale szybka wymiana maili zalatwila sprawe Przez przygode z fitomedem zaczynam nabierac ochoty na wykombinowanie recznie robionych smarowidel.... marzy mi sie krem z ekstraktem z zielonej herbaty.....
ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 10:17   #326
gotika1
Raczkowanie
 
Avatar gotika1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 383
GG do gotika1
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Uff... przebrnęłam przez wąteczek, chciałam poczytac trochę i dowiedziec się więcej na temat tych cudownych produktów, ale i tak nie obędzie się bez pytania.
Chciałam Was zapytać czy ten hydrolat różany mogę stosować do tłustej skóry w sferze "T" a na policzkach takiej też lekko tłustawej?
BO pisze ze to do suchej i wrazliwej.
A tak ogólnie to ja za pierona niewiem gdzie mogę przeczytać o tych produktach, do jakiej skóry i na co ?
Nie mogę tego znaleźć, help
gotika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 10:19   #327
gotika1
Raczkowanie
 
Avatar gotika1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 383
GG do gotika1
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Jeszcze jedno pytanie, mianowicie wyczytałam że jesli ma ktos cerę tłustą to nie powinien używac kosmetyków przeznaconych do tego rodzaju cery ponieważ cera podwaja wydzielanie sebum, czyż tak?

Czym się rózni woda pomarańczowa od płynu do twarzy?
I czy ktoś zauwazył pozytywne efekty używania tego płynu lub wody?
gotika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 10:51   #328
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez gotika1
Czym się rózni woda pomarańczowa od płynu do twarzy?
I czy ktoś zauwazył pozytywne efekty używania tego płynu lub wody?
Ja jestem posiadaczką raczej tlustej cery i płynu pomarańczowego .

Zmywam nim buzię codziennie rano, czasem także w ciągu dnia, gdy potrzebuję odświeżenia. Cała magia tego kosmetyku polega właśnie na tym, że oczyszcza i odświeża, a nie wysusza. Czyli myślę, że problem z jeszcze większą produkcją sebum nie występuje. Ja jestem bardzo zadowolona z płynu i coraz bardziej kusi mnie zatem hydrolat pomarańczowy

Opisy produktów są na stronie Fitomedu, czytałaś?
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 11:37   #329
gotika1
Raczkowanie
 
Avatar gotika1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 383
GG do gotika1
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez Myszi
Ja jestem posiadaczką raczej tlustej cery i płynu pomarańczowego .

Zmywam nim buzię codziennie rano, czasem także w ciągu dnia, gdy potrzebuję odświeżenia. Cała magia tego kosmetyku polega właśnie na tym, że oczyszcza i odświeża, a nie wysusza. Czyli myślę, że problem z jeszcze większą produkcją sebum nie występuje. Ja jestem bardzo zadowolona z płynu i coraz bardziej kusi mnie zatem hydrolat pomarańczowy
aha, to dziekuję że opisałas jak u Ciebie się sprawuje, zatem mogę sobie chyba sprawić ten płyn. POczekam najpierw na dopływ gotóweczki

Cytat:
Napisane przez Myszi
Opisy produktów są na stronie Fitomedu, czytałaś?
tak już znalazłam, dzięki pozdrawiam
gotika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 06:35   #330
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez naila
O! Koniecznie napisz, jak już sobie potestujesz, bom też zaintreresowana tym z mazideł
Parę słów o hydrolacie z mazideł.
Jest fajny, ślicznie rozjaśnia cerę, ściąga pory, ale nie skórę, nawilża.
Pachnie w porównaniu do fitomedowego bardziej chemicznie (dla mojego nosa), ale ładnie.
Jest jakby mniej wydajny - to pewnie przez tę wielką dziurę w butli.
Polubiłam go, choć następny znów będzie z fitomedu - przelewam sobie do butelki po sensibio H2O i 500ml na 5 miesięcy to rewelacja (tylko poranne przemywanie zaznaczam).
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:06.