Rrrozmów (prawie) narzeczonych cz. 3 ! - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-24, 11:22   #1261
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Rrrozmów (prawie) narzeczonych cz. 3 !

O kosteczkowym niebie jeszcze nie słyszalam-ale dobre
Zastanawiam się nad orkiestrą czy warto przy tak skromnym ślubie się decydowac na zespół
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 11:24   #1262
Kohnelia20
Zakorzenienie
 
Avatar Kohnelia20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 499
Dot.: Rrrozmów (prawie) narzeczonych cz. 3 !

lepiej DJ
Kohnelia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 11:25   #1263
BeautifulShe
Zakorzenienie
 
Avatar BeautifulShe
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: Rrrozmów (prawie) narzeczonych cz. 3 !

Cytat:
Napisane przez akusiowa Pokaż wiadomość
Bokserki to się wiecznie bawić chcą, są pogodne, bardzo czułe a do tego mądre ( ze spanielami i mądrością jest trochę gorzej ) moja psinka się nie ślini ale bo ona takim w pełni bokserem też nie jest ma trochę buźkę inną ślini się tylko jak ktoś coś je przy niech i chamsko w buzie zapachem chucha i mlaszcze inaczej nie
Psiaki są w ogóle cudowne Wolę psiaki od kotów A Mój Tż zwariował jakiś rok temu na punkcie Mopsów Więc wyobraźcie sobie, że śpicie i nagle was budzi taki dźwięk: http://www.youtube.com/watch?v=wfQR_...eature=related Takie chrumkanie i dziwne wzdychanie Do tego trąca nosem Ale to nie pies tylko...Tż, który chce mieć takiego pieska i mi pokazuje, jakie one są słodkie i jak słodko budzą
__________________


Od 24.08.2005 z Nim...



94 - 93 - 92 - 91 - 90 - 89 - 88 - 87 - 86 cm

BeautifulShe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 11:25   #1264
Gajaa
Zakorzenienie
 
Avatar Gajaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 468
GG do Gajaa
Dot.: Rrrozmów (prawie) narzeczonych cz. 3 !

Bo kosteczkowe niebo wymyśliłam na poczekaniu. Jak mi króliś zszedł to sobie wmawiałam, że jest teraz na zielonej trawce, a potem sobie uświadomiłam, że króliś bał się biegać sam po trawce i argumentów do niebeczenia mi zabrakło. Na szczęście klata TZta dała radę

Żartujesz? drugie tyle, co na obiad, wydasz na zespół. Ja planuje namówić kelnerów, żeby puszczali muzyczkę

Rety, my wychodzimy z założenia, że pies powinien mieć jedyną słuszną wielkość. Taką po kolana przynajmniej Mopsiki są słodkie, ale tylko póki nie urosną. Jak Ci TŻ wyjeżdża z chrumkaniem to może wieprzka od razu. Jak się znudzi, będzie obiad chociaż

Edytowane przez Gajaa
Czas edycji: 2010-11-24 o 11:28
Gajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 11:29   #1265
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Rrrozmów (prawie) narzeczonych cz. 3 !

No właśnie wiem,ze drugie tyle popłynie na orkiestrę, ale dj nie chcę, a radia puszczać nie będępoza tym będzie troche młodych to oni by się chętnie wybawili, ja zresztą też=]
A ja chce świnkę wietnamską :beczy:!!!
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 11:29   #1266
BeautifulShe
Zakorzenienie
 
Avatar BeautifulShe
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: Rrrozmów (prawie) narzeczonych cz. 3 !

Cytat:
Napisane przez Gajaa Pokaż wiadomość
Piona Studi. Grunt to minimalizm

Może może...naleśniki dobre są, ale jak się znam, bym sobie upaprała suknię czekoladą

Piesio jest w kosteczkowym niebie i jestem mu tam dobrze. Nie beksaj

Jak się nie ślini, to spoko piesek
Ale to wiesz... Zulka umarła jak nie miała nawet 8 lat... I to tak nagle... Z godziny na godzinę Nikt się nie spodziewał czy coś... Za młoda była to raz, dwa nie chorowała... A trzy... Bardzo się cieszyłam, że przyjadę do domu i wreszcie pójdę sobie spokojnie z nią na spacer... Bo miałam przyjechać z niespodzianką 26 na dzień mamy do domu... Zulka umarła 23 późno w nocy.. Właściwie to z 23 na 24... Trochę się podłamałam no i... Nie zaliczyłam niestety pierwszego roku z jednego przedmiotu...
__________________


Od 24.08.2005 z Nim...



94 - 93 - 92 - 91 - 90 - 89 - 88 - 87 - 86 cm

BeautifulShe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 11:31   #1267
al10dona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z bloku :D
Wiadomości: 77
Dot.: Rrrozmów (prawie) narzeczonych cz. 3 !

Dziewczynki ja ide zmywąc napisze za jakieś 20 minutek
al10dona jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-24, 11:31   #1268
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Rrrozmów (prawie) narzeczonych cz. 3 !

Cytat:
Napisane przez BeautifulShe Pokaż wiadomość
Ale to wiesz... Zulka umarła jak nie miała nawet 8 lat... I to tak nagle... Z godziny na godzinę Nikt się nie spodziewał czy coś... Za młoda była to raz, dwa nie chorowała... A trzy... Bardzo się cieszyłam, że przyjadę do domu i wreszcie pójdę sobie spokojnie z nią na spacer... Bo miałam przyjechać z niespodzianką 26 na dzień mamy do domu... Zulka umarła 23 późno w nocy.. Właściwie to z 23 na 24... Trochę się podłamałam no i... Nie zaliczyłam niestety pierwszego roku z jednego przedmiotu...
Oj biedna Ty, pewnie byłaś mocno związana z psiakiem
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 11:36   #1269
Gajaa
Zakorzenienie
 
Avatar Gajaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 468
GG do Gajaa
Dot.: Rrrozmów (prawie) narzeczonych cz. 3 !

Klusek zszedł na starość. Żyła prawie 9 lat.

A udało się dojść, co było pieskowi?

To normalne, że zwierzaka się traktuje jak członka rodziny. Przynajmniej u mnie, więc Cię doskonale rozumiem a egzamin. cóż. będzie kolejne podejście i kolejne. Są rzeczy ważne i ważniejsze w życiu

Świnkę wietnamską niech TŻ Ci zrobi ślubny prezent
Gajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 11:40   #1270
BeautifulShe
Zakorzenienie
 
Avatar BeautifulShe
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: Rrrozmów (prawie) narzeczonych cz. 3 !

Cytat:
Napisane przez studi Pokaż wiadomość
Oj biedna Ty, pewnie byłaś mocno związana z psiakiem
Od zawsze chciałam mieć pieska No i Rodzice, po przeprowadzce, zamiast kupić meble do kuchni to kupiliśmy Zulkę Była od razu członkiem Rodziny Wszyscy ją pokochali I to tak, że nawet Ciocia, która mieszka dosyć daleko, a spędziła z nią 2 tygodnie w życiu to się też strasznie popłakała To był nasz pierwszy piesek i trochę ciężko nam się zdecydować na kolejnego Może kiedyś Wiecie jak pusto jest w domu? Jakaś masakra po prostu... A w nocy, jak wstaję i idę np do kuchni, to i tak ciągle chodzę ostrożnie żeby Zulki nie nadepnąć jak śpi Cały czas mi się wydaje, że ona jeszcze jest...



Co do DJ/kapeli na ślub... Trzeba spojrzeć wiekowo na to wszystko Jeśli przeważa ilościowo część osób w dosyć DJ wieku to zaprosić DJa A jak nie to bym znalazła kapelę, która gra też na studniówkach Bo oni wiedzą jak też młodszą ekipę rozbawić i nie grają samych nowych piosenek

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Gajaa Pokaż wiadomość
Klusek zszedł na starość. Żyła prawie 9 lat.

A udało się dojść, co było pieskowi?

To normalne, że zwierzaka się traktuje jak członka rodziny. Przynajmniej u mnie, więc Cię doskonale rozumiem a egzamin. cóż. będzie kolejne podejście i kolejne. Są rzeczy ważne i ważniejsze w życiu

Świnkę wietnamską niech TŻ Ci zrobi ślubny prezent
Nie zagłębialiśmy się w to... Było nawet posądzenie o otrucie Bo za płotem mamy boisko do piłki nożnej (posesja parafii). To boisko miało być dla dzieci, a ciągle przychodzą stare konie, rzucają k*rwami i do tego rozwalają nam dach, szyby i samochody tymi swoimi strzałami Więc Tata się wkurzał i zabierał im piłki jak jakaś wpadła na ogród... A w naszą stronę leciały takie hasła, że... No i obawiamy się, że ktoś mógł coś... Nie wiem, nie chcieliśmy badań robić, za bardzo bolało :/ No i po co :/ Życia Zuli to nie wróci :/
__________________


Od 24.08.2005 z Nim...



94 - 93 - 92 - 91 - 90 - 89 - 88 - 87 - 86 cm

BeautifulShe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 11:41   #1271
Gajaa
Zakorzenienie
 
Avatar Gajaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 468
GG do Gajaa
Dot.: Rrrozmów (prawie) narzeczonych cz. 3 !

Wiedziałam, że zapomniałam czegoś dopisać. O muzyce miałam pisać

Otóż do skuteczności płyt puszczanych przez kelnerów przekonało mnie ostatnie wesele na którym byłam. Fajni goście fajna muzyka (nie ważne skąd leci) = fajna zabawa. Na drętwotę i pinokie nawet najlepszy zespól świata nic nie poradzi
Gajaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-24, 11:45   #1272
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Rrrozmów (prawie) narzeczonych cz. 3 !

Cytat:
Napisane przez Gajaa Pokaż wiadomość
Wigilia. Jak ja nienawidzę Wigilii. W tym miesiącu stawiam na minimalizm. Rok temu się wykosztowałam, a i tak babka(która dostała prezent największy) do tej pory go nie odpakowała (!), więc w tym roku ona dostanie zawieszkę na łańcuszek, matka kolczyki, TŻ, brat, przyjaciel i tata zakładkę do książek. Niech się walą i dadzą mi święty spokój
Piona! Tez nie lubie Wigilii Dzien jak codzien tyle, ze caly dzien czeka sie na kolacje, jest sie glodnym, a jak przyjdzie co do czego to bialy obrus i malo do jedzenia

Cytat:
Napisane przez akusiowa Pokaż wiadomość
perfum mu żadnych nie kupię bo teściowa go pod swoje gusta upiększa w zapachy no i pomysłu nadal nie mam ..
Coo?? No heloooł

Cytat:
Napisane przez Gajaa Pokaż wiadomość
Nie mam zamiaru się denerwować. Może święta nabiorą uroku, jak będę mieć własną rodzinę. Póki co ich nie lubię
Amen

Cytat:
Napisane przez al10dona Pokaż wiadomość
Mam 21 lat , na codzień zajmuje sie domem i siostrą. W sumie to lubię to robić jeszcze nigdy nie pracowałam, mój TŻ ma gospodarkę wiec po ślubie będe mu w tym pomagać moi rodzicie mi to odradzają bo jak dziewczyna z miasta pójdzie na wieś. Odkąd pamiętam zawsze chciałam mieszkać na wsi, cisza , spokój
Jesteśmy z TŻetem już ponad 2 lata, zaręczyny były w tym roku w kwietniu za 2 lata planujemy wziąść ślub
Wiem, ze wyjde na niemiłą, wredną i w ogóle nie przyjacielska, ale to jest watek dla dziewczyn czekajacych na pierscionek są wątki dla dziewczyn czekających na ślub w 2012 roku takze mysle, ze tam by ci dziewczyny doradzaly na temat konkretnych rzeczy chociaz my tu tez sobie opowiadamy...

Sory, ale wszystko mnie dzisiaj wkurza! wszystko i wszyscy jeszcze ten deszcz ze śniegiem. Jakies gówienko w sumie, a nie śnieg

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Akusiowa, a my ciebie mamy na fejsie? w grupie??
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 11:46   #1273
Gajaa
Zakorzenienie
 
Avatar Gajaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 468
GG do Gajaa
Dot.: Rrrozmów (prawie) narzeczonych cz. 3 !

Pmsik Cię dopadł?

Żarcia na Wigilię to akurat zawsze mnóstwo jest, ale co z tego, skoro opłatka jest zawsze za mało (a mogłabym go żreć na kilogramy ), a atmosfera...cóż...taaa. Matka rok temu wprost się przyznała, że święta robi tylko dla babki - ta jedna jest ślepa na to co się dzieje rodzinie i nic do niej nie dociera

Powinnam dupsko ruszyć do odkurzania. Nie chce mi się.

Może to i lepiej, że nie dochodziliście co było pieskowi
Gajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 11:47   #1274
al10dona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z bloku :D
Wiadomości: 77
Dot.: Rrrozmów (prawie) narzeczonych cz. 3 !

Cytat:
Napisane przez aluniaaaaa Pokaż wiadomość
Piona! Tez nie lubie Wigilii Dzien jak codzien tyle, ze caly dzien czeka sie na kolacje, jest sie glodnym, a jak przyjdzie co do czego to bialy obrus i malo do jedzenia



Coo?? No heloooł



Amen



Wiem, ze wyjde na niemiłą, wredną i w ogóle nie przyjacielska, ale to jest watek dla dziewczyn czekajacych na pierscionek są wątki dla dziewczyn czekających na ślub w 2012 roku takze mysle, ze tam by ci dziewczyny doradzaly na temat konkretnych rzeczy chociaz my tu tez sobie opowiadamy...

Sory, ale wszystko mnie dzisiaj wkurza! wszystko i wszyscy jeszcze ten deszcz ze śniegiem. Jakies gówienko w sumie, a nie śnieg

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Akusiowa, a my ciebie mamy na fejsie? w grupie??

nie chodzi o doradzanie tylko miłą atmosfere no ale wiecie , mogę przejść do innego wątku z tym.
al10dona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 11:48   #1275
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Rrrozmów (prawie) narzeczonych cz. 3 !

PMS nie bo mam @ A co do wigilii - u mnie jest malo jedzenia bo jestesmy tylko we 3 :/ super po prostu :/ ja jem tylko barszcz z uszkami i paluszki rybne bo samej ryby nie tkne no i oplatek tez uwielbiam

A ja mialam kiedys pieska i sie Kefir nazywal Ale musielismy go oddac

aldona - nie no spoko, tak tylko mowie co mnie gryzie wszystkie o slubach mowicie, planach, a ja co... pierscionka nawet nie ma... myslicie o dj/orkiestrach, salach... smutno sie robi
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014

Edytowane przez aluniaaaaa
Czas edycji: 2010-11-24 o 11:49
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 11:48   #1276
BeautifulShe
Zakorzenienie
 
Avatar BeautifulShe
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: Rrrozmów (prawie) narzeczonych cz. 3 !

Cytat:
Napisane przez Gajaa Pokaż wiadomość
Wiedziałam, że zapomniałam czegoś dopisać. O muzyce miałam pisać

Otóż do skuteczności płyt puszczanych przez kelnerów przekonało mnie ostatnie wesele na którym byłam. Fajni goście fajna muzyka (nie ważne skąd leci) = fajna zabawa. Na drętwotę i pinokie nawet najlepszy zespól świata nic nie poradzi
Święta racja

Cytat:
Napisane przez aluniaaaaa Pokaż wiadomość
Sory, ale wszystko mnie dzisiaj wkurza! wszystko i wszyscy jeszcze ten deszcz ze śniegiem. Jakies gówienko w sumie, a nie śnieg
Nie denerwuj się tak Padający śnieg oznacza zbliżającą się zimę A zbliżająca zima oznacza grudzień A grudzień co? Wiadomo! A poza tym śnieg = sanki Nie masz sanek? Są w OBI albo w biedronce
__________________


Od 24.08.2005 z Nim...



94 - 93 - 92 - 91 - 90 - 89 - 88 - 87 - 86 cm

BeautifulShe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 11:50   #1277
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Rrrozmów (prawie) narzeczonych cz. 3 !

Cytat:
Napisane przez Gajaa Pokaż wiadomość
Wiedziałam, że zapomniałam czegoś dopisać. O muzyce miałam pisać

Otóż do skuteczności płyt puszczanych przez kelnerów przekonało mnie ostatnie wesele na którym byłam. Fajni goście fajna muzyka (nie ważne skąd leci) = fajna zabawa. Na drętwotę i pinokie nawet najlepszy zespól świata nic nie poradzi
Dlatego boję się wydać 3 koła na zespół który będzie grał tylko dla siebie, bo reszta będzie nie w sosie i się bawić nie będzie chciała:P
Może fkatycznie trzeba pomyśleć nad tym DJ...
Ala u mnie teraz woda z nieba się leje

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Cytat:
Napisane przez al10dona Pokaż wiadomość
nie chodzi o doradzanie tylko miłą atmosfere no ale wiecie , mogę przejść do innego wątku z tym.
Zostań, doradzisz nam co i jak, my z Gają też tu na 2012 planujemy ślub, w kupie razniej
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 11:50   #1278
BeautifulShe
Zakorzenienie
 
Avatar BeautifulShe
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: Rrrozmów (prawie) narzeczonych cz. 3 !

Cytat:
Napisane przez aluniaaaaa Pokaż wiadomość
PMS nie bo mam @ A co do wigilii - u mnie jest malo jedzenia bo jestesmy tylko we 3 :/ super po prostu :/ ja jem tylko barszcz z uszkami i paluszki rybne bo samej ryby nie tkne no i oplatek tez uwielbiam

A ja mialam kiedys pieska i sie Kefir nazywal Ale musielismy go oddac
Ło Matko To u mnie są sztywne zasady 12 potraw to minimum No co Śląska Rodzina

A czemu musieliście psiaka oddać?
__________________


Od 24.08.2005 z Nim...



94 - 93 - 92 - 91 - 90 - 89 - 88 - 87 - 86 cm

BeautifulShe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 11:54   #1279
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Rrrozmów (prawie) narzeczonych cz. 3 !

A ja miałam kiedyś psa znajdę, ale się zatruł trutką dla szczurów, też go długo opłakiwałam...Z kotem Makumbą spał w jednym kojcu
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-24, 11:55   #1280
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Rrrozmów (prawie) narzeczonych cz. 3 !

Jakbym miala normalna i pelna rodzine to podejrzewam, ze 12 tez by bylo conajmniej.

A psa musielismy oddac (rodzice oddali go jak bylam u babci w Opocznie - w podstawowce to bylo), bo mieszkalismy w bloku, a on calymi dniami byl sam w domu plakalam za nim przez dwa dni, doslownie do tej pory sie wzruszam jak o nim mowie...

Moj tez zjadl trutke na szczury, ale nic mu nie bylo
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 11:55   #1281
al10dona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z bloku :D
Wiadomości: 77
Dot.: Rrrozmów (prawie) narzeczonych cz. 3 !

dla mnie to koszta wesela są przerażające... szczerzę, to ja bym wolała, małe przyjecie, tylko z najbliższą rodziną... boli mnie to że jeszcze nie możemy mieszkać razem przez jego rodziców, bo to tak nie wypada.
al10dona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 11:56   #1282
BeautifulShe
Zakorzenienie
 
Avatar BeautifulShe
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: Rrrozmów (prawie) narzeczonych cz. 3 !

Cytat:
Napisane przez aluniaaaaa Pokaż wiadomość
Jakbym miala normalna i pelna rodzine to podejrzewam, ze 12 tez by bylo conajmniej.

A psa musielismy oddac (rodzice oddali go jak bylam u babci w Opocznie - w podstawowce to bylo), bo mieszkalismy w bloku, a on calymi dniami byl sam w domu plakalam za nim przez dwa dni, doslownie do tej pory sie wzruszam jak o nim mowie...

Moj tez zjadl trutke na szczury, ale nic mu nie bylo
Dlatego mnie się marzy taka ogromna Wigilia Gdzie będą wszyscy bliscy Caaałą Rodzina

Szkoda z tym psiakiem Ale z tą trutką to dobry był
__________________


Od 24.08.2005 z Nim...



94 - 93 - 92 - 91 - 90 - 89 - 88 - 87 - 86 cm

BeautifulShe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 11:57   #1283
Gajaa
Zakorzenienie
 
Avatar Gajaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 468
GG do Gajaa
Dot.: Rrrozmów (prawie) narzeczonych cz. 3 !

Ala, piona za @!

I jeszcze Akusiowa na 2012 planuje!

Nie w sosie albo będzie wolała jeść niż tańczyć. Szkoda zachodu, bierz DJ'a

Jak w lutym jechaliśmy do Kazimierza z TŻtem to zakupiłam sobie dupolota za 5 zł. A ile frajdy było

Aldona, pamiętaj, że przeprowadzając się na wieś bierzesz na siebie też całą ich mentalność. Już teraz widać, że tradycja w nich głęboko siedzi. Oczywiście zależy jaka to wieś, jacy ludzie i tak dalej. Ja mam doświadczenia tylko z wsią mojej babki od strony ojca, a tam bród, smród i ciemnota.

Szczerze? Ja bym gdzieś miała zdanie rodziców i zrobiła po swojemu.

Edytowane przez Gajaa
Czas edycji: 2010-11-24 o 12:01
Gajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 11:58   #1284
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Rrrozmów (prawie) narzeczonych cz. 3 !

Cytat:
Napisane przez al10dona Pokaż wiadomość
dla mnie to koszta wesela są przerażające... szczerzę, to ja bym wolała, małe przyjecie, tylko z najbliższą rodziną... boli mnie to że jeszcze nie możemy mieszkać razem przez jego rodziców, bo to tak nie wypada.
my podjeliśmy decyzję,że musimy ze sobą przed slubem zamieszkać,żeby jednak zobaczyć co i jak...inna opcja nie wchodzi w grę
Alunia no to miał farta,że nie zdechł
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 11:59   #1285
BeautifulShe
Zakorzenienie
 
Avatar BeautifulShe
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: Rrrozmów (prawie) narzeczonych cz. 3 !

Cytat:
Napisane przez al10dona Pokaż wiadomość
dla mnie to koszta wesela są przerażające... szczerzę, to ja bym wolała, małe przyjecie, tylko z najbliższą rodziną... boli mnie to że jeszcze nie możemy mieszkać razem przez jego rodziców, bo to tak nie wypada.
Ja porozmawiałam ostatnio z Moją Mamą i zrozumiałam dlaczego mają opory żeby pozwolić mi i Tż na mieszkanie Razem Kiedyś to było nie do pomyślenia, za ich czasów Też musisz się nastawić na to, że jego Rodzice nie zmienią ot tak zdania, "bo teraz są inne czasy" Trzeba podejść do tego taktycznie
__________________


Od 24.08.2005 z Nim...



94 - 93 - 92 - 91 - 90 - 89 - 88 - 87 - 86 cm

BeautifulShe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 12:01   #1286
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Rrrozmów (prawie) narzeczonych cz. 3 !

Dj musimy z całą familiją przedyskutować
Taaaa czasy się zmieniły
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 12:01   #1287
BeautifulShe
Zakorzenienie
 
Avatar BeautifulShe
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: Rrrozmów (prawie) narzeczonych cz. 3 !

Cytat:
Napisane przez studi Pokaż wiadomość
my podjeliśmy decyzję,że musimy ze sobą przed slubem zamieszkać,żeby jednak zobaczyć co i jak...inna opcja nie wchodzi w grę
Alunia no to miał farta,że nie zdechł
To też mocny argument Bo jak co, to później przecież i już po ślubie się będzie, i w wieku...wyższym Ciężko wtedy będzie (ODPUKAĆ ) znaleźć kogoś na całe życie gdyby coś nie teges (ODPUKAĆ ) :/
__________________


Od 24.08.2005 z Nim...



94 - 93 - 92 - 91 - 90 - 89 - 88 - 87 - 86 cm

BeautifulShe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 12:03   #1288
_kamea_
Zakorzenienie
 
Avatar _kamea_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 207
Dot.: Rrrozmów (prawie) narzeczonych cz. 3 !

Witam nową narzeczoną
W pustą miskę kilka razy już klikałam a jeśli chodzi o zwierzaki to zdecydowanie wolę koty sa takie tajemnicze i .... dzikie mrrrrrraauu
Wieczorem opowiem T o moim odkryciu Sokolnik chociaż widzę, że jeżeli zrobimy tam wesele, organizacja będzie cholernie trudna to mnie trochę zniechęca.
U mnie też dzisiaj śnieżek z deszczem leci nie taka zima mi się podoba
__________________
_kamea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 12:06   #1289
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Rrrozmów (prawie) narzeczonych cz. 3 !

Cytat:
Napisane przez BeautifulShe Pokaż wiadomość
To też mocny argument Bo jak co, to później przecież i już po ślubie się będzie, i w wieku...wyższym Ciężko wtedy będzie (ODPUKAĆ ) znaleźć kogoś na całe życie gdyby coś nie teges (ODPUKAĆ ) :/
A jak tam u Ciebie z szukaniem i oglądaniem mieszkań-jakiś krok milowy w dorbą stronę?
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 12:06   #1290
BeautifulShe
Zakorzenienie
 
Avatar BeautifulShe
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: Rrrozmów (prawie) narzeczonych cz. 3 !

Cytat:
Napisane przez _kamea_ Pokaż wiadomość
Witam nową narzeczoną
W pustą miskę kilka razy już klikałam a jeśli chodzi o zwierzaki to zdecydowanie wolę koty sa takie tajemnicze i .... dzikie mrrrrrraauu
Wieczorem opowiem T o moim odkryciu Sokolnik chociaż widzę, że jeżeli zrobimy tam wesele, organizacja będzie cholernie trudna to mnie trochę zniechęca.
U mnie też dzisiaj śnieżek z deszczem leci nie taka zima mi się podoba
Ale kot przyjdzie żebyś go pogłaskała tylko wtedy, jeśli on będzie miał ochotę Nie ty

Ja Dziołszki na razie uciekam Zajęcia mnie teraz czekają, a później muszę zrobić Tżcikowi obiadek Do napisanka wieczorkiem I ubierać się ciepło!
__________________


Od 24.08.2005 z Nim...



94 - 93 - 92 - 91 - 90 - 89 - 88 - 87 - 86 cm

BeautifulShe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:15.